برترین های تیراندازی در اردوی تیم ملی
سایر منابع:
سایر خبرها
حضور تیرانداز جوان گیلانی در اردوی تیم ملی
سجاد پورحسینی تنها تیرانداز ملی پوش از استان گیلان در رشته تپانچه، با فراخوان فدراسیون از برترین های تیراندازان ایران، 24 مهر برای حضور در اردوی تیم ملی عازم تهران می شود. تمرینات تیم ملی تفنگ و تپانچه از روز 24 مهر سال جاری با حضور برترین های تیراندازی در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد. اردوهای تیم ملی تیراندازی در رشته تپانچه زیر نظر احمد نجفی به عنوان ...
دعوت از 3 بانوی تیرانداز ارومیه به اردوی تیم ملی
شده اند. قربانی افزود: هفته سوم لیگ تیراندازی با تفنگ نیز هفته آینده بزرگ خواهد شد که تیم دریاچه ارومیه نماینده استان آذربایجان غربی به مصاف حریفان خود خواهدرفت و هم اکنون نیز با کسب دو برد در صدر جدول قرار دارد. اردوی تیم ملی تفنگ و تپانچه از روز 24 مهر سال جاری با حضور برترین های تیراندازی کشور در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد که برای این اردو 22 تیرانداز در رشته تفنگ و 21 تیرانداز در رشته تپانچه دعوت شده اند. ...
2 تیرانداز استان سمنان به اردوی تیم ملی دعوت شدند
قربانعلی قربانزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: ذوالفقاریان و دانشور به شرط کسب امتیازات لازم در اردوی انتخابی به عنوان اعضای تیم ملی رشته ورزشی تیراندازی با تفنگ و تپانچه انتخاب می شوند. وی ادامه داد: اردوی انتخابی رشته ورزشی تیراندازی با تفنگ و تپانچه در بیست و چهارم مهر جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد و ورزشکاران انتخاب شده از استان باید در روز تعیین شده ...
تیرانداز گیلانی به اردوی تیم ملی دعوت شد
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی فدراسیون تیراندازی کشور، زبده ترین ورزشکاران این رشته در 2 بخش تپانچه بادی و تفنگ بادی به اردوی تیم ملی دعوت شدند که سجاد پورحسینی از گیلان نیز جزو دعوت شدگان است. مرتضی ورزلدوست افزود: این ورزشکار زبده گیلانی در رشته تپانچه به اردوی تیم ملی تیراندازی کشور دعوت شده که وی به همراه سایر ...
مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در ایلام برگزار شد
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، به مناسبت هفته پارا المپیک یک دوره مسابقه تیراندازی در سه ماده (تفنگ ایستاده، تفنگ درازکش وتپانچه) در سالن هیات جانبازان و معلولین استان ایلام برگزار شد. در رشته تپانچه: مقام اول زهرا فارغی، مقام دوم فاطمه غفوری زاده و مقام سوم را صغرا جانبخشی به دست آوردند. در رشته تفنگ ایستاده: مقام اول زینب ادیب نژاد، مقام دوم معصومه اروانه و مقام سوم را پروین میرشکاری کسب کردند. در رشته تفنگ درازکش نیز مقام اول وحیده صفری، مقام دوم زهرا جمالی و مقام سوم را شکوفه رضایی به دست آوردند. انتهای پیام/ ن ...
برگزاری مسابقات آزاد تیراندازی گرامیداشت هفته پارالمپیک
آقایان مهدی باقری، بهمن گودرزی و امیر جعفری مقام اول تا سوم را کسب نمودند. همچنین خانم ها مهساحاجی محمدی، نجمه ساریخانی و زینب اردستانی نفرات برتر در ماده تفنگ معرفی شدند. در پایان با حضور عبدالرضا رئیس هیئت تیراندازی شمال شرق تهران، ارمی و طباطباییان مدیران باشگاه 22 بهمن و نم نم رئیس هیئت استان تهران به نفرات برتر جوایزی اهدا شد. ...
جام بزرگ به اردوی تیم ملی دعوت شد
پرافتخارترین تیرانداز تاریخ ورزش همدان پس از مدت ها دوری باز هم به اردوی تیم ملی تیراندازی کشور دعوت شد. تمرینات تیم ملی تفنگ و تپانچه از روز 24 مهرماه سالجاری با حضور برترین های تیراندازی در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.این اردوها در تفنگ و تپانچه زیرنظر کادرفنی تیم های ملی تیراندازی جهت حضور پرقدرت تیراندازان در رقابت های آسیایی 2022 انجام می شود.مه لقا جام بزرگ تیرانداز ...
برگزاری 2 مسابقه ورزشی به مناسبت هفته پاراالمپیک در خراسان رضوی
دبیر هیأت ورزشهای جانبازان و معلولان خراسان رضوی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با هفته پارالمپیک یک دوره مسابقه تیراندازی با تپانچه با حضور 19 ورزشکار در 2 بخش مردان و زنان در مشهد برگزار گردید. محمدرضا هراتی افزود: این رقابتها که به صورت دوستانه انجام شد می تواند زمنیه ساز حضور موفق تیراندازان جانباز و معلول این استان در مسابقات انتخابی تیم ملی پاراتیراندازی شود. ...
پارابدمینتون بازان برتر کشور در اصفهان معرفی شدند
مقام دوم: ابوالفضل رضایی از قم و ابوالفضل اسکندری از لرستان مقام سوم: محمودکیخا و عادل یوسفی از خراسان جنوبی کلاس WH1 و WH2: مقام اول: اکبر قربانی و کاظم مولایی از تهران مقام دوم: حمیدرضا ملکی و فرهاد زبرجدی از قزوین مقام سوم: عبدالکاظم ساکی و علی مناتی از خوزستان به گزارش ایسنا، پیش از این نیز مسابقات بانوان با حضور 50 بدمنتون باز برگزار شد، برترین های این مسابقات به اردوی پارابدمینتون آقایان و بانوان دعوت می شوند تا خود را برای مسابقاتی که آذرماه در بحرین برگزار می شود آماده کنند. انتهای پیام ...
دعوت از سه دانش آموزان سمپادی خراسان شمالی به جشنواره کشوری جوان خوارزمی
نخبگان استان با حضور دو نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه های استان به صورت حضوری و داوران وسرداوران کشوری به صورت مجازی برگزار می گردد. شرکت بیش از 67 هزار نفر رشته در جشنواره نوجوان خوارزمی در خراسان شمالی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی عنوان کرد: جشنواره جوان خوارزمی با هدف شناسایی، معرفی و پرورش استعداد های دانش اموزی کشور ترویج فرهنگ نوآوری ، آماده سازی نسل جوان برای ورود ...
برگزاری مسابقات انتخابی وزنه برداری جانبازان خراسان رضوی
شرکت و نفرات برتر به این مسابقه معرفی شوند. جواد حامد زاده افزود: این مسابقه در دو گروه کلاس دار (جانبازان قطع عضو) و فاقد کلاس (جانبازانی که نقص عضو جدی ندارند) با حضور 18 جانبازان برگزار شد. معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی افزود: خوشبختانه ایثارگران این استان در فعالیت ها و مسابقات ورزشی بنیاد حضور فعال دارند و در تمامی مسابقات نمایندگان این استان حضور و رتبه های مختلفی را کسب کرده ...
کیفیت مسابقات قهرمانی پارابدمینتون کشور قربانی عجله مسوولان شد
رشته بدمینتون در مسابقات پاراآسیایی گوانژو چین در سال 2022، عجله فراوان داشت یعنی باید نفرات منتخب را سریع تر معرفی می کرد. وی این مسابقات را زمینه ساز دعوت پارابدمینتون بازان به اردوهای تیم ملی عنوان کرد و گفت: نمی توانیم بگوییم مسابقات محکی جدی برای ورزشکاران پارابدمینتون کشور بود چرا که فقط و فقط فدراسیون به دنبال برگزاری سریع مسابقات بود. صمدی جوان ادامه داد: دیگر اعتراض ...
دریاچه آزادی میزبان اردوی انتخابی تیم ملی روئینگ
امیررضا رضازاده از آذربایجان غربی، صالح برغمدی از اردبیل، اردوان ایمانخان، حمیدرضا رضوانی، سیاوش سعیدی، آراد سلیمان پور، آریا سلیمان پور، امیررضا عبدالی، مهدی قپانوری و محمدرضا کریمی از تهران، سیدمجتبی شجاعی و بهمن نصیری از زنجان، عطا زارعی از خراسان شمالی، آروین دیانتی، احمد رحیمی و شیرزاد قادری از کردستان و سینا حسینی، ابوالفضل سطوتی، مهدی محمدنژاد و امیرحسین محمودپور از گیلان نفرات دعوت شده به اردو هستند. انتهای پیام/ ...
وعده ی فدراسیون در مورد حمایت از استعدادهای نونهال عملی می شود
به مدت یک هفته برگزار خواهد شد. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 38 کیوگرم: 1- محمد امین ساقی (تهران) 2- سجاد صارمی (لرستان الف) 3- جواد یزدانی (مازندران) و علی ملاعباسی (یزد) 41 کیلوگرم: 1- محمدحسن شعبانلو (همدان) 2- علیرضا عیسی (توابع تهران) 3- محمدرضا حقیقی (فارس) و رضا گوران (مازندران) 44 کیلوگرم: 1- ابوالفضل کوشکی (لرستان الف) 2 ...
4 ورزشکار مراغه در مسابقات جهانی سپک تاکرا شرکت می کنند
قهرمانی کشور در مهارت های انفرادی، امیرمحمد شبستری رکوردار بغل پای کشور و محمدعرفان علیپور از نفرات برتر جشنواره جهانی uts است. مراغه بیشترین بازیکن کشورمان در مسابقات جهانی را دارد به گفته رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی، مراغه با چهار نفر، بیشترین بازیکن دعوت شده از کشورمان برای حضور در مسابقات مجازی سپک تاکرای جهان را دارد و تمامی بازیکنان دعوت شده از استان آذربایجان شرقی ...
دعوت از برترین های رنکینگ تفنگ و تپانچه برای حضور در اردوهای تیم ملی
. استان قم: سیده رویا صبح خیز و هادی غره باقی 9. استان البرز: نساء پاریاب 10. استان آذربایجان غربی: ساینا تیموری و فاطمه عبدالهی 11. استان سیستان و بلوچستان: مهدی جعفری پویا 12. استان زنجان: امیرحسین گلپسند رشته تپانچه 1. استان ایلام: جواد فروغی 2. استان مازندران: هانیه رستمیان 3. استان اصفهان: گلنوش سبقت اللهی ...
6 تیرانداز ایلامی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
به گزارش تابناک ایلام ، محمد نصیری اظهار داشت: آقایان پ وریان نوروزیان، محمد حسین کریمی، پارسا امیدیان و خانم آرمینا صادقیان در رشته تفنگ و آقای جواد فروغی و خانم نسا پاریاب در رشته تپانچه به اردوی تیم ملی دعوت شدند. وی افزود: این اردوها در رشته تپانچه زیر نظر آقای نجفی و خانم خدابنده لو و در رشته تفنگ زیر نظر آقای حسین باقری جهت حضور تیراندازان در رقابت های آسیایی 2022 انجام خواهد شد ...
تیم فوتبال غفاری تاکستان حریفان خود را در لیگ برتر شناخت/دعوت تیرانداز استان به اردوی تیم ملی
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ،حدیثه اماره، فاطمه جعفری، مهران برخورداری، مهدی جلالی، امیرحسین سیاهکالی، امیرحسین محمدخانلو، محمدرضا نوروزی، سید محمدابراهیم حسینی و محمد معین مجیدی، تکواندوکاران استان قزوین در رقابت های جام فجر به مصاف حریفان می روند. جواد محمدی، علی اکبری و بنفشه نصرتی هم به عنوان مربی و سید داود حسینی به عنوان سرپرست در این مسابقات حضور ...
باقری: نفرات بیشتری را به اردوی تیم ملی تفنگ دعوت کرده ایم
مربی تیم ملی تفنگ گفت: اردوهای تیم ملی تفنگ را با تعداد نفرات بیشتری آغاز می کنیم چون مدت زیادی است که تیراندازان اردوی منظمی نداشته اند. به گزارش ایسنا، حسین باقری از مدال آوران و قهرمانان رشته تیراندازی به عنوان مربی تیم ملی تفنگ انتخاب شده است. قرار است اردوی تیم ملی تفنگ از 24 مهر زیر نظر او آغاز شود. باقری ملی پوش سابق تفنگ و دارنده اولین مدال جام جهانی مردان در تاریخ تیراندازی ایران است. او ...
دعوت از دو ورزشکار قمی به اردوی تیم ملی تیراندازی در بخش تفنگ
محمد جواد متقیان نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه 2 ورزشکار از استان قم به اردوی تیم ملی تیراندازی دعوت شدند، گفت: اولین مرحله اردوی تمرینی تیم ملی جهت حضور پرقدرت در رقابت های آسیایی 2022 از تاریخ 24 مهرماه تا 9 آبان ماه انجام خواهد شد. رئیس هیئت تیراندازی استان قم با اشاره به حضور هادی غره باقی و سیده رؤیا صبح خیز در بخش تفنگ در این اردو گفت: این اردوها زیر نظر حسین باقری ...
بانوان برتر مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور در اصفهان معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور یادواره سرداران فیروزه ای از روز دوشنبه 19 مهرماه در اصفهان آغاز شد و به مدت 5 روز ادامه می یابد. در این سری از مسابقات که به صورت کشوری برگزار می شود 80 مرد و 50 زن دارای معلولیت جسمی و حرکتی از 14 استان کشور به رقابت با یکدیگر می پردازند. مسابقات بخش بانوان روزهای 19 و 20 مهرماه برگزار و نفرات ...
نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته امید مشخص شدند
مهاجری از استان کرمان اول، حسین اسماعیلی از استان قزوین دوم، آروین آدوس از استان گیلان و علیرضا رضایتی از استان فارس شدند. در وزن منفی 84 کیلوگرم، امیر اسلامی از استان خراسان رضوی اول، علی کرمی از استان تهران دوم، علی توکلی از استان تهران و کامران بصیری از استان مرکزی سوم شدند. علی توکلی هم دیگر کاراته کای دعوت شده به این اردو هست. در وزن مثبت 84 کیلوگرم، محمود نعمتی از استان قم اول، محسن صفر نژاد از استان گیلان دوم، مهدی گنج زاده از استان تهران و امیدرضا عباس زاده از استان ایلام شدند. نفرات برتر مسابقات انتخابی کومیته جوانان مشخص شدند انتهای پیام/ ...
مرحله دوم گزینش بازیکنان تیم ملی نوجوانان؛ دریافت کنندگان قدرتی به خط شدند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تست گیری (صحت سنجی) متقاضیان حضور در تیم ملی والیبال نوجوانان پسر سال 1401، از اول اردیبهشت ماه سال جاری با حضور 184 متقاضی در دو استان تهران و البرز آغاز شد و سپس به ترتیب در دیگر استان های کشور ادامه یافت تا این روند هفته پیش در استان لرستان به پایان رسید. محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان در مجموع ...
برگزیدگان سوگواره قرآنی عاشورایی عقیق در چهارمحال وبختیاری معرفی شدند
به گزارش ایکنا از چهارمحال وبختیاری، اسامی برگزیدگان سوگواره قرآنی عاشورایی عقیق که همزمان با محرم و صفر و ایام عزاداری سیدالشهدا(ع) از سوی اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شده بود، منتشر شد. این سوگواره که در سه مرحله مرکز قرآنی اعم از مؤسسات و خانه های قرآن شهری و روستایی، مرحله شهرستانی و مرحله استانی برگزار شد، با اعلام نفرات برتر استان در محورهای پنج گانه به ...
درخشش دانش آموزان چهارمحال و بختیاری در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز
به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد. در این رقابت ها زهرا قربانپور در رشته قرائت قرآن رتبه نخست، فاطمه علی محمدی در رشته قرائت قرآن رتبه دوم، مهسا کریمی در رشته احکام رتبه دوم کشوری و روشنک کریمی در قرائت قرآن رتبه سوم را کسب کردند.
تأکید نماینده کرج بر افزایش بودجه پارک علم و فناوری البرز
، نفرات و درآمد ظرفیت هایی دارد که بسیاری از استان ها ندارند ولی از لحاظ بودجه ای در پایین ترین ردیف ها قرار داد. مهندس عباسی افزود: البرز از نظر وسعت جغرافیایی سه دهم درصد کشور وسعت دارد ولی می توانیم با کارهای فناورانه استان را از لحاظ عملکردی به شرایط خوبی برسانیم. وی گفت: سال گذشته نیز تلاش کردیم بودجه پارک علم و فناوری استان را افزایش دهیم و افزایش بودجه 70 درصدی وجود داشت اما ...
گروه بندی لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی با حضور نمایندگان مازندران
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران، قرعه کشی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور- جام یادگار امام (ره) برگزار شد و 30 تیم حاضر در این رقابت ها حریفان خود را شناختند. در این رقاب ها 4 تیم مازندرانی در رشته آزاد و 3 تیم از این استان در رشته فرنگی حضور خواهند داشت. حضور 14 تیم در رشته آزاد مراسم قرعه کشی بیست و یکمین دوره رقابت ...