سایر منابع:
سایر خبرها
اعلام برنامه هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی
خزر رودسر- شهریار ساری – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود. هفته دوم سه شنبه 24 خرداد دریانوردان بوشهر – شاهین خزر رودسر – ورزشگاه جاده ساحلی بوشهر چهارشنبه 25 خرداد سپاهان سمنان – چادرمل( ایفا) اردکان – ورزشگاه سیمرغ سمنان صدرشیمی یزد – منطقه آزاد چابهار – ورزشگاه سلمان مرد آباد یزد فرشد حداد اصفهان – مقاومت گلساپوش یزد – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود پارس جنوبی بوشهر – شهریار ساری– ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر ساعت مسابقات متعاقبا اعلام می شود. ...
گروه نیک آیین از جهاد دانشگاهی اصفهان نایب قهرمان شد
به رقابت پرداختند. هر تیم دارای 4 نفر عضو بود که دو نفر از اعضا، مناظر کننده در رقابت هستند و دو نفر دیگر محقق هستند و به تیم کمک می کنند. مناظره نهایی و مراسم اختتامیه دهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی عصر نهم خردادماه با حضور قهرمانان ادوار گذشته و مسئولان فرهنگی دانشگاه ها در تهران برگزار شد و در نهایت، رقابت با مناظره دو گروه نیک آیین از جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و شباویز ...
اصفهان 60 درصد پتانسیل تیم ملی را تشکیل می دهد
از 31 خردادماه با 13 ورزشکار اردو را شروع کردیم که درنهایت 8 ورزشکار در ارنج نهایی تیم قرار گرفتند. وی ادامه داد: در این ارنج 5 نفر از استان اصفهان هستند که در واقع 60 درصد پتانسیل انتخابی نهایی متعلق به استان اصفهان است. دو ورزشکار دیگر از استان البرز و یک ورزشکار نیز از استان تهران هستند. به گزارش ایسنا، سرمربی تیم ملی بانوان تکواندو پومسه اضافه کرد: مسابقات به صورت داوری ...
دعوت از 4 بوکسور اصفهانی به اردوی تیم ملی ایران
اعلامی در مسابقات انتخابی درون اردویی شرکت و 13 نفر برتر به عنوان تیم دوم انتخاب خواهند شد که در اردوی سوم تمرینات خود را به همراه دیگر نفرات پیگیری می کنند. در ادامه بوکسور ها مرحله بعدی انتخابی درون اردویی را پشت سر خواهند گذاشت تا ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک 2024 پاریس مشخص شود. مرحله اول اردوی تیم ملی روز 11 خردادماه 1401 در تهران آغاز خواهد شد. ...
درخشش نخبگان نوجوان اصفهانی در رقابت های بین المللی رباتیک
مسئول تیم آیریک رباتیک صدرا با بیان اینکه 84 نفر در قالب 42 تیم از کشور ایران در این رقابت ها حضور داشتند، گفت: 24 نفر از این نوجوانان در قالب 12 تیم از استان اصفهان بودند و توانستند عناوین قهرمانی را کسب کنند و در تمامی لیگ ها صاحب یکی از مقام های اول تا سوم شوند. داوود جعفری افزود: در این رقابت ها که با حضور 800 نفر برگزار شد تیم های رباتیک ایران در پنج لیگ کاوشگر، فورکیس، ماموریت ...
آغاز مسابقات فوتبال ساحلی زیر گروه کشور در سمنان
در ضربات پنالتی آریاورنامخواست اصفهان را شش بر پنج شکست داد. محمودرضا گل هاشم رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال استان سمنان گفت: از هر گروه تیم های اول و دوم به اضافه تیم سوم برتر در مجموع بازی های سه شهر به مرحله بعد صعود می کند و در دو گروه به رقابت می پردازند.
قهرمانی احسان حدادی در روز نخست مسابقات دوومیدانی امام رضا(ع)
...> در بخش پرش سه گام حمیدرضا کیا با ثبت رکورد 16.06 به عنوان قهرمانی رسید و مجتبی زاهدی و مبین مداحی به ترتیب عناوین دوم و سومی را از آن خود کردند. در بخش 4 در 100 متر امدادی تیم بازرگانی عماد با ثبت رکورد 40.77 قهرمان شد و تیم های سی تله کام و فولاد هرمزگان دوم و سوم شدند. در بخش دوی 1500 متر، امید امیریان با ثبت زمان 3:49.68 دقیقه رکورد دوی 1500 متر در رقابت های بین المللی جام امام رضا(ع) را شکست. رکورد قبلی این ماده در دور اول این مسابقات با حدنصاب 3:50.91 دقیقه متعلق به ورزشکار ترکیه بود. انتهای پیام ...
ولی زاده و کریمی طلاهای روز دوم را کسب کردند
دومین روز از رقابتهای قهرمانی آزاد نوجوانان کشور در گروه پسران با برتری دو تکواندوکار از مازندران و فارس به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ در ادامه رقابتهای آزاد کشوری که به منظور انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان در خانه تکواندو در حال برگزاری است، امروز یکشنبه هشتم خردادماه با مبارزه تکواندوکاران اوزان 45- و 55- کیلوگرم پیگیری شد. در روز دوم این مسابقات 238 هوگوپوش، به رقابت پرداختند که تکواندوکاران مازندران و فارس موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال شدند. نتایج روز دوم: وزن اول (45- کیلوگرم): مقام اول: یاسین ولی زاده افروزی - استان مازندران مقام دوم: امیرعلی مایلی - استان تهران مقام سوم: شنتیا غفاریان هدش استان البرز و سهیل عبدی کیا استان کرمانشاه وزن چهارم (55- کیلوگرم): مقام اول: امیرمحمد کریمی- استان فارس مقام دوم: آیدین عبادی - استان البرز مقام سوم: امید علی جانی استان البرز و احمدرضا کاکاوند استان قزوین ...
اصفهان سومین استان متقاضیان ورود به خانواده بزرگ گردشگری
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دیروز در بازدید از محل آزمون جامع متقاضیان گردشگری استان اصفهان که هم زمان با سراسر کشور برگزار شد، گفت: امسال و با پایان تدریجی بیماری کرونا 5476 نفر متقاضی در کشور برای پیوستن به خانواده بزرگ گردشگری ایران در این دوره با یکدیگر رقابت می کنند. زاهد شفیعی افزود ...
اعلام برنامه هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی
برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل 1402-1401 اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه مسابقات به شرح زیر است: *هفته اول: چهارشنبه 18 خرداد منطقه آزاد چابهار- فرش حداد اصفهان – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود. سپاهان سمنان – پارس جنوبی بوشهر – ورزشگاه سیمرغ سمنان چادرملو( ایفا) اردکان – صدرشیمی یزد ...
برتری ورزشکار اصفهانی در رقابت انتخابی تیم ملی جودو
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از فدراسیون جودو در پیکار های انتخابی تیم ملی در وزن منهای 66 کیلوگرم علیرضا خجسته، ابوالفضل محمودی، حمیدرضا پاپی به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند که در نهایت، پاپی به عنوان نفر اول این وزن انتخاب شد. علیرضا خجسته دوم و ابوالفضل محمودی سوم شدند. تیم ملی جودو هفته سوم خرداد برای حضور در رقابت های بین المللی سن پترزبورگ راهی روسیه می شود. ...
نایب قهرمانی ورزشکار خوزستانی در مسابقات دارت کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، مرحله نهایی لیگ برتر دارت کشور در دو بخش بانوان و آقایان طی روزهای 5 و 6 خرداد در گرمسار برگزار شد که در این دوره از مسابقات 32 دارت انداز از 11 استان کشور با هم به رقابت پرداختند . در نهایت در بخش آقایان جواد بیات از خراسان رضوی مقام نخست را بدست آورد، ابراهیم قنبری از خوزستان دوم شد و سید جعفر سیدی زاده از خراسان رضوی مقام سوم را از آن خود ...
تقویم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا فصل 23-2022
دوره برگزاری معتبرترین رقابت فوتبال باشگاهی اروپا است. اولین دور مقدماتی روز 31 خرداد 1401 برگزار خواهد شد. در دوم شهریور 1401، مسابقات پلی آف به اتمام می رسند و تکلیف 32 تیم حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مشخص می شود. سوم شهریور، مراسم قرعه کشی برگزار خواهد شد و تیم ها حریفان خود را خواهند شناخت. مرحله گروهی مسابقات نیز 14 شهریور شروع می شود و فینال لیگ قهرمانان فصل 23-2022 روز شنبه 20 ...
دختران هندبال اصفهان در راه آسیا
، نیم فصل دوم را متفاوت تر آغاز و در دور آخر مسابقات روند رو به رشدی را سپری کردند تا در نهایت در آخرین بازی دور برگشت توانستند خود را به صدر جدول برسانند. اعظم قینانی، سرمربی تیم هندبال بانوان سپاهان پس از قهرمانی در لیگ برتر از شرایط سخت لیگ امسال به ایسنا، می گوید: امسال شرایط خاصی را گذراندیم. در بخش بانوان مسابقات کشورهای اسلامی، مسابقات جهانی، رقابت های نوجوانان و جوانان آسیا را ...
پسران تهران، کهگیلویه و مازندران طلایی های روز نخست
دوم (48- کیلوگرم): مقام اول: امیرمحمد اسدی - تهران مقام دوم: ابوالفضل زندی - البرز مقام سوم: ایلیا خوئی اندرور و حسین مجیدی فر- هر دو از مازندران وزن سوم (51- کیلوگرم): مقام اول: علی پرسیان -کهگیلویه و بویراحمد مقام دوم: سینا رستاد - گیلان مقام سوم: مهدی بسحاق و دانیال تاجرزاده - هر دو از تهران وزن دهم (78+ کیلوگرم): مقام اول: ابوالفضل عباسی پویا - مازندران مقام دوم: حسین فتحی - مرکزی مقام سوم: حمید رضا حسین - زنجان و احمدرضا رکابی- مازندران ...
رقابت های اتومبیلرانی موریک به میزبانی گیلان برگزار شد+ تصاویر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، اولین دوره رقابت های اتومبیلرانی موریک در پیست سپاه شهرستان رودسر برگزار شد. اولین دوره رقابت های اتومبیلرانی موریک با شرکت 20 اتومبیلران از استان های تهران، اصفهان، البرز، مازندران، قم و گیلان در پیست سپاه رودسر برگزار شد و در پایان امید صلصالی از اصفهان، محمد ترکی از اصفهان و کاوه ناظر از تهران بترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. به نفرات اول تا سوم این رقابت ها 200 میلیون ریال پاداش نقدی اهدا شد. ...
درخشش دانشجویان صنعتی اصفهان در مسابقات ورزشی منطقه6
کشور شدند. رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه صنعتی اصفهان، ادامه داد: تیم دانشجویان دانشگاه کاشان، در رقابت تیمی تنیس روی میز مقام اول را کسب کرد. مقام سوم نیز به طور مشترک به دانشگاه اصفهان و دانشگاه فرهنگیان رسید. همچنین در روز دوم رقابت ها و در بخش انفرادی، علی عباسی از دانشگاه صنعتی اصفهان و آرین معروفی از دانشگاه اصفهان به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند. نیکبخت با بیان ...
پایان لیگ برتر دارت در گرمسار
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان ، در این دوره از مسابقات 32 دارت انداز از 11 استان کشور با هم به رقابت پرداختند که در نهایت در بخش آقایان جواد بیات از خراسان رضوی مقام نخست را بدست آورد، ابراهیم قنبری از خوزستان دوم شد و سید جعفر سیدی زاده از خراسان رضوی مقام سوم را از آن خود کرد. در بخش بانوان نیز ملیحه رجبی از تهران مقام اول را کسب کرد ، زهرا رجبی از خراسان جنوبی دوم شد و دیگر نماینده استان تهران مژگان رحمانی مقام سومی را بدست اورد. برترین های این مسابقات به اردوی مقدماتی تیم ملی دارت ایران راه یافتند . ...
گنج خانلو ، فاتح اولین دوره رقابت دوچرخه سواری جایزه بزرگ دهدشت شد
شهرستان کهگیلویه برگزار شد . در این مسابقه که به مسافت 70کیلومتر رفت و برگشت از دهدشت تا روستای خیر آباد برگزار شد 67 دوچرخه سوار از 22استان با هم رقابت کردند که در پایان محمد گنج خانلو از فولاد مبارکه سپاهان ” اول شد .محمد حسن رئیسی از مبارکه اصفهان دوم شد و حسن سیف الهی از تبریز مقام سوم را کسب کرد . علی اصغر موسی زاده عنوان سلطان کوهستان این رقابت را کسب کرد . در بخش ...
دهمین دوره مسابقات کشوری مناظره دانشجویی درمرحله نیمه نهایی
گردید و در نهایت 8 تیم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات راه یافتند. امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تیم های "زبان سرخ" از استان سمنان، "نیک آیین" و" جهاد علمی" از استان اصفهان، " شهدای گمنام" از استان همدان، "مدافعان فرهنگ" از استان قزوین، "نبض" از دانشکده صدا و سیما، "ایمان" از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و "شباویز" به نمایندگی از جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت در این مرحله به رقابت با ...
گود کشتی دوبرار بجنورد، میزبان مسابقات کشتی با چوخه قهرمانی کشور
کشتی با چوخه در ایران به شمار می روند، از استان های همدان، سمنان، تهران، اصفهان، مازندران و... نیز کشتی گیرانی حضور دارند که در این مسابقات شرکت خواهند کرد. مسئول انجمن کشتی با چوخه شهرستان بجنورد بیان کرد: جوایز کشتی گیران در وزن های 66، 74، 84 و 96 کیلوگرم، مقام اول 8 میلیون تومان، مقام دوم 6 میلیون تومان و مقام سوم 4 میلیون تومان و در وزن مثبت 96 کیلوگرم مقام اول 10 میلیون تومان، مقام ...
نمایندگان سمنان و اصفهان و بوشهر و اراک در فوتبال ساحلی مناطق کشور به مصاف هم می روند
مرتضی دهرویه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بازی های گروه دوم مسابقات فوتبال ساحلی مناطق کشور به مدت پنج روز به میزبانی سمنان در زمین بازی پارک سیمرغ برگزار می شود. وی افزود: پنج تیم آلاله بوشهر، پارس دکل گستر اراک، آریا نامخواست اصفهان، شهدای بافق و پارت سمنان از امروز هفتم خردادماه لغایت یازدهم خرداد با هم به رقابت می پردازند. سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارت سمنان با ...
دختران تهران، فاتح سکوهای مسابقات آزاد تکواندو نوجوانان کشور شدند
توانستند6 نشان نقره و برنز را بدست آورند . مقام آوران تهرانی در مسابقات آزاد کشوری نوجوانان: وزن اول (42- کیلوگرم): مقام اول: سوگند شیری مقام سوم: غزاله مافی وزن دوم (44- کیلوگرم): مقام اول: ساینا کریمی مقام سوم: آناهیتا رمضانی وزن سوم (46- کیلوگرم): مقام اول: سوگل شیری مقام دوم: مهدیس علیزاده وزن پنجم(52- کیلوگرم): مقام سوم ...
عابدزاده جوان مقابل سیروس قایقران + عکس
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ رقابت های لیگ قدس استانی 4دوره برگزار شد که دو دوره آن با قهرمانی اصفهانی ها همراه بود. آن ها در آن روزها که توجه فوتبال به رقابت های باشگاهی در تهران معطوف بود در رقابت های استانی تنه به تنه تهرانی ها زدند و با دوبار قهرمانی با تهران الف که یکی از دو نماینده تهران در این رقابتها بود در تاریخ این مسابقات برابری کردند. یکی از بازی های برگزار ...
درخشش موتورسواران خراسان جنوبی در راند اول مسابقات سوپر بایک باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور
آقایان: سید حسین برومند مقام اول ، کلاس تا 1400 سی سی : سید محمود مهاجران مقام سوم و کلاس 600 سی سی میلاد پیلتن مقام سوم را به خود اختصاص دادند . گفتنی است ؛ در نتایج تیمی: استان تهران مقام اول ، خراسان جنوبی با 42 امتیاز مقام دوم و آیلند مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند .
اعزام 25 تکواندوکار قمی به رقابت های آزاد قهرمانی کشور
شود که مجموعا 25 هوگوپوش در ترکیب تیم اعزامی هیات تکواندو استان قم حضور دارند و چهار نفر از مربیان با تجربه این رشته به همراه یک داور از داوران شاخص تکواندو استان قم در این پیکارها تیم قم را همراهی می کنند. ترکیب تیم اعزامی هیات تکواندو قم: وزن اول: حسین امیری، محمدیاسین عروجی، حسین رضازاده وزن دوم: محمدامین نجفی، محمدمعین یوسفی، رضا عزیزی وزن سوم ...