پایان رقابت های بین المللی شطرنج جام گیلان+گزارش
سایر منابع:
سایر خبرها
رقابت 120 شطرنج باز زیر 12 سال استان همدان
مسابقات شطرنج گروه سنی زیر 12 سال آموزشگاه های شطرنج استان همدان با شرکت 120 شطرنج باز برگزر شد. این مسابقات در گروه های رده های سنی زیر 6 سال، زیر 8 سال، زیر 10 سال و زیر 12 سال و به صورت بازی 5 دوره ای شطرنج بازان برگزار شد. در این دوره از مسابقات 80 نفر در بخش پسران و 40 نفر در بخش دختران حضور داشتند و نفرات برتر هر گروه سنی معرفی شدند. این مسابقات برای آمادگی شطرنج بازان و حضور آنان در مسابقات منطقه ای و کشوری برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان همدان همدان ...
نفرات برتر رنکینگ بدمینتون بانوان کشور معرفی شدند
به گزارش ایرنا، این رقابت ها به میزبانی تهران از 24 تا 27 تیرماه برگزار شد که 85 بازیکن(بخش یک و دونفره) از 23 استان در سالن مجموعه شهید شیرودی تهران شرکت کردند. نفرات برتر یک نفره رومینا تاجیک از تهران قهرمان یگانه کرمانی از اصفهان نایب قهرمان پریا اسکندری از تهران و کیانا هاشمی از البرز سوم مشترک نفرات برتر دو نفره نازنین زمانی و یگانه تفرشی از تهران اول نسیم صفایی و ساره امینیان از تهران دوم مقام سوم مشترک ساغر رفیعی و هانیه هویدا از کرمان و حنانه یعقوب زاده و هاله همدانچی از تهران ...
کسب 4 نشان بین المللی توسط شطرنج بازان خراسان رضوی
نخستین دوره مسابقات جام گیلان که از 18 تیر ماه به مدت یک هفته در رشت برگزار شد و 600 شطرنج باز از ایران، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان و عراق در 2 جدول جداگانه با هم رقابت کردند. پاشانجاتی افزود: در جدول گروه الف این مسابقات، 600 شطرنج باز و در جدول گروه "ب" 500 نفر حضور داشتند. انتهای پیام// ...
مسابقات شطرنج آقایان کارگری(جشنواره ورزشی صندوق بازنشستگی استان البرز) برگزار گردید
سابقات شطرنج بازنشستگان استان البرز در چها مین جشنواره ورزشی در سالن شطرنج استان البرز با رقابت 28 بازنشسته برگزار شد که در پایان نفرات اول تا سوم مشخص شدند نفر اول با 4.5 امتیاز آقای علیرضا فریدونی نفر دوم با 4 امتیاز آقای فخر الدین ضیغمی نفر سوم با 3 امتیاز آقای محمد کمال عباسی ...
جام ظهیر صغیر – تونس؛ نفرات برتر دو وزن نخست مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری برنا، رده بندی نفرات برتر روز نخست این مسابقات که با حضور قهرمانان مطرح جهان در حال برگزاری است، به شرح زیر است: 97 کیلوگرم: 1- کایل اسنایدر (آمریکا) 2- مامد ابراگیموف (قزاقستان) 3- بوراک شاهین (ترکیه) و دیپاک (هند) 125 کیلوگرم: 1- گنو پتریاشویلی (گرجستان) 2- هایدن زیلمور (آمریکا) 3- علیشیر یرگالی (قزاقستان) در مسابقات امروز که از ساعت 14 به وقت کشورمان آغاز شده است 5 نماینده کشورمان به میدان رفته اند. انتهای پیام// ...
جام جهانی اسکی چمن در پیست دیزین برگزار می شود
از هر استان نماینده ای در تیم ملی اسکی چمن داشته باشیم. او گفت: نفرات برتر این دوره از مسابقات به فینال رقابت های جام جهانی اسکی چمن که پایان شهریور ماه به میزبانی کشور ایتالیا برگزار خواهد اعزام می شوند.
معرفی نفرات برتر مسابقات مچ اندازی بانوان قهرمانی فارس
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، مسابقات مچ اندازی بانوان فارس انتخابی کشور با حضور ورزشکارانی از سراسر استان در سالن شهدای والفجر شیراز برگزار شد . این رقابت ها با شرکت 140 ورزشکار و در 2 رده سنی بزرگسالان و امید برگزار شد . در بخش تیمی رده سنی بزرگسالان شهرستان زرقان مقام اول ، باشگاه موج قدرت شهرستان شیراز مقام دوم ، شهرستان آباده مقام سوم را کسب کرد . ...
رقابت اسکواش بازان دختر در رشت
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ؛ در پایان این رقابت ها فرناز پورخلیلی، رسپینا خان محمدی مقام های اول و دوم را کسب کردند. آیسا نوروزی و مهدیس شیری به مقام سوم مشترک رسیدند. این مسابقات در سالن اسکواش یادگار امام رشت برگزار شد.
آغاز مسابقات " تور جهانی" تنیس در اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مدیر برگزاری این مسابقات با بیان اینکه رقابت های جدول مقدماتی در هشت زمین تنیس مجموعه ورزشی 22 بهمن اصفهان آغاز شده و تا عصر فردا 26 تیر ادامه دارد گفت: مسابقات جدول اصلی نیز از روز دوشنبه آغاز می شود. فرشید زیدی افزود: در این مسابقات 80 تنیسور از ایران، بلاروس، چین، روسیه، ترکیه و پاکستان در مسابقات در دو بخش دختران و پسران با هم رقابت می کنند ...
پایان مسابقات وزنه برداری نوجوانان با قهرمانی قائم شهر
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان مازندران جام زنده یاد قاسم و فریدون غزالیان جهت حضور در مسابقات استعداد های برتر کشور با حضور 11 تیم از استان در روز جمعه 24 تیر ماه در شهرستان قائم شهر برگزار شد که در پایان تیم میزبان جام قهرمانی را در خانه نگه داشت. تیم بهنمیر پس از قائم شهر بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و عنوان سوم مسابقات هم به تیم بابل اختصاص یافت. نفرات برتر مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان مازندران به رقابت های استعداد های برتر کشور اعزام خواهند شد. ...
پایان مسابقات جام کشتی ولایت خراسان رضوی
مسابقات جام کشتی ولایت در دو بخش کشتی آزاد و چوخه با استقبال علاقمندان به کشتی آزاد و با چوخه در شهر رویایی پدیده شاندیز خراسان رضوی برگزار شد و با معرفی نفرات برتر در هر وزن در رده های سنی مختلف به پایان رسید. در بخش نونهالان مسابقات کشتی آزاد جام ولایت 36 شرکت کننده از 6 تیم و شهرستان با هم رقابت کردند. در وزن های 35، 41، 52 و 57 کیلوگرم به ترتیب امیرحسین آزموده، امیرمحمد صیدمحمدخانی ...
اولین دوره مسابقات تنیس روی میز منطقه آزاد ماکو برگزار شد
اولین دوره مسابقات تنیس روی میز منطقه آزاد ماکو با حضور64 ورزشکار بصورت دو مرحله ای در سالن ورزشی شهید فرزان آموزش و پرورش ماکو برگزار گردید. مرحله اول مسابقات بصورت دو حذفی در قالب 8 گروه 8 نفری و با انجام 112 بازی برگزار شد که نفرات برتر هر گروه به مرحله بعد صعود کردند. مرحله دوم مسابقات بصورت دوره ای در دو گروه 4 تیمی و با برگزاری12 بازی انجام شد که در ادامه طی 4 بازی ...
معرفی استعداد های برتر تکواندوی استان همدان
مرحله اول انتخابی این مسابقات با حضور 130 نفر و مرحله دوم با 50 نفر برگزار شد که از این تعداد 10 نفر به مسابقات کشوری راه خواهند یافت. این دوره از رقابت ها 3 روز در همدان برگزار می شود و نفرات برتر شهریور به مسابقات کشور فرستاده می شوند. در استان همدان بیش از هزار نفر در ورزش های رزمی فعالیت دارند. باشگاه خبرنگاران جوان همدان همدان ...
راهیابی کشتی گیر مازندرانی به فینال جام تونس
مدال نقره قهرمانی آسیا در سال 2022 از هند را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. نخودی در در دیدار پایانی به مصاف بولات ساکایف از قزاقستان می رود. سوادکوهی نیز در مقابل مارستیلر از آمریکا با نتیجه 9 بر 6 شکست خورد و در دور بعد با نتیجه 3 بر 1 کوگیومتسیدیس را از پیش رو برداشت و از دور رقابت ها کنار رفت. این مسابقات امشب و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد. ...
گزارش تصویری مراسم اختتامیه مسابقات شطرنج جام گیلان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پیش از ظهر شنبه مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی شطرنج جام گیلان با معرفی نفرات برتر در رشت به کار خود پایان داد. نخستین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام گیلان با حضور بیش از 600 شطرنج باز از 9 کشور به مدت یک هفته به میزبانی شهر رشت در استان گیلان برگزار شد. در پایان این مسابقات و در جدول A آرش طاهباز استاد بین المللی فدراسیون شطرنج ...
مدال آوری شطرنج بازان خوزستان در مسابقات بین المللی گیلان + عکس
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، نخستین دوره مسابقات بین المللی شطرنج گیلان در رشت برگزار شد که سینا موحد با کسب 7 امتیاز پس از آرش طاهباز و مسعود مصدوق پور مقام سوم جدول گروه نخست را به خود اختصاص داد. با ثبت این نتیجه سینا موحد حدنصاب لازم را برای بدست آوردن درجه استاد فیده را کسب کرد. دراین رقابت ها آرش طاهباز و مسعود مصدوق پور با هشت و هفت و نیم امتیاز اول و دوم ...
اختتامیه مسابقات بین المللی شطرنج “جام گیلان”
به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ در پایان این مسابقات و در جدول A آرش طاهباز استاد بین المللی فدراسیون شطرنج از گیلان بر سکوی نخست ایستاد و مسعود مصدق پور استاد بزرگ فدراسیون شطرنج از مشهد دوم شد و مقام سومی این جدول به سینا موحد از استان خوزستان رسید. همچنین در جدول B این مسابقات مرتضی امیرخانلو از مازندران اول شد و محمد هنرپرست و بابک حقدوست هر 2 از گیلان دوم و سوم شدند. مسابقات بین المللی شطرنج جام گیلان با حضور بیش از 600 شطرنج باز از 9 کشور به مدت یک هفته در سالن معماری دانشگاه گیلان برگزار شد. عکاس: علی رفعتی انتهای پیام/ ...
بررسی عملکرد بنا در چرخه انتخابی تیم ملی کشتی
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی که آبان سال گذشته اعلام شد، 3 نفر از مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی جام تختی، اعضای تیم ملی جوانان، امید و بزرگسالان در مسابقات جهانی و دارندگان مدال طلای ارتش های جهان، سهمیه حضور مستقیم در رقابت های جام تختی را بدست آوردند که در این میان، محمدرضا گرایی قهرمان المپیک توکیو و محمدهادی ساروی نفر سوم المپیک توکیو، به ...
نفرات برتر مسابقات شطرنج معرفی شدند
مزدک ارزانی پور گفت: هیات شطرنج استان خوزستان یک دوره مسابقات سریع 5 20 با حضور 96 بازیکن از سراسر کشور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در نه دور به روش سوئیس برگزار کرد. مسئول کمیته مسابقات خوزستان می گوید: با حضور نائب رئیس هیات شطرنج استان خوزستان از مقام آوران این رقابت ها تقدیر به عمل آمد. حسین معمارزاده، علیرضا زمانی، محمود قاریزاده، ایلیا طالبیان زاده، محمد ...
نفرات اول تا پنجم معرفی شدند
علی روشن پناه ازلی قهرمان دوازدهمین دوره مسابقات شطرنج ریتد شناخته شد. به گزارش صبح ساحل، دوازدهمین دوره مسابقات شطرنج ریتد سریع 1401 با شرکت 67 شطرنج باز از بندرعباس در 9 دور به روش سوئیسی به سرداوری شهرام سالاری در سالن هیات شطرنج استان هرمزگان برگزار شد. در پایان این مسابقات علی روشن پناه ازلی اول شد. نیما نجفی در مکان دوم ایستاد. ناجح سعید عریضی سوم شد ...
دست یابی شطرنج باز خوزستانی به درجه استاد فیده
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز خوزستان ، شطرنج باز خوزستانی حاضر در رقابت های بین المللی شطرنج گیلان، در ادامه موفقیت های خود، توانست در دور هشتم از سد حریف خود مهراب خوشکلام استاد فیده عبور کند. سینا موحد، با ثبت این نتیجه حدنصاب لازم را برای به دست آوردن درجه استاد فیده کسب کرد. موحد در دور نهم و پایانی رقابت های بین المللی گیلان امروز در برابر لئون باجویان شطرنج باز ...
مسابقه شطرنج جام ولایت در ورامین برگزار شد
به گزارش ایرنا از گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ورامین، حامد رستمی روز شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: این دوره از مسابقات که در محل کانون شطرنج ورامین برگزار شد، 12تیم از شهرهای ورامین ،قرچک ،پیشوا ،پاکدشت، شهرری وتهران به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند. وی افزود : در پایان این مسابقه تیم های "فکر برتر "از شهرری با ترکیب فرج دلیر،کمالزاده و احسان با 10/5 امتیاز، ...
پایان مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور با شناخت نفرات برتر
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما ، در بخش نوجوانان 11 ورزشکار، در جوانان 12 سنگنورد و در بخش بزرگسالان 15 ورزشکار به رقابت با هم پرداختند. در بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور 10 استان شرکت کردند که نفرات برتر به این شرح است: رده سنی نوجوانان: مقام اول: محمد ملوندی از خراسان رضوی مقام دوم: علیرضا بیگدلی از زنجان مقام سوم: نیما اسماعیلی از ...
برگزاری مسابقات دوچرخه سواری سرعت قهرمانی استان جام ولایت در مشهد
به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مجید طهوریان عسکری سرپرست هیأت استان با اعلام این مطلب گفت: مسابقات دوچرخه سواری سرعت در ماده های سه کیلومتر و چهار کیلومتر انفرادی،اسکرچ و 200 متر در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد و با حضور 35 ورزشکار از استان خراسان رضوی برگزار شد. طهوریان عسکری افزود: مسابقات جام ولایت در دو بخش جاده و سرعت در روزهای 19 و 24 تیر ماه و به مناسبت ...
پایان مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش استثنایی کهگیلویه و بویراحمد
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان گفت: در این دوره از مسابقات 120 دانش آموز و فرهنگی آموزش و پرورش استثنایی استان در سه رشته فوتسال، شطرنج و داژبال برای معرفی به مرحله کشوری با هم رقابت کردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛شهربانو بختیاری در آیین تجلیل از برترین های این مسابقات در یاسوج گفت: در رشته فوتسال تیم آموزش و پرورش گچساران بر ...
مسابقات موتورسواری انتخابی آذربایجان غربی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی ، مسابقات موتورسواری (هارد اندرو) انتخابی استان آذربایجان غربی در دو کلاس E1 و E2 با حضور قهرمانان و علاقه مندان به این رشته از شهرستان های ارومیه، سلماس، خوی و مهاباد روز جمعه 24 تیر ماه برگزار شد. در پایان این دوره از مسابقات که با حضور 30 شرکت کننده رقم خورد از نفرات برتر با اهدا حکم و کاپ قهرمانی و جوایز ارزنده تجلیل شد. ...
تازه های ورزشی 25 تیرماه 1401 استان یزد
به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد ، صعود شمشیرباز ملی پوش یزدی به جدول اصلی مسابقات قهرمانی جهان. محمد فتوحی در رقابت های اسلحه سابر در مصر با پیروزی مقابل حریفانی از آرژانتین، عربستان، سنگاپور و نپال و شکست از شمشیربازان ترکیه ای و هنگ کنگی از گروه دهم به جدول مقدماتی صعود کرد و در این مرحله با غلبه بر حریف ویتنامی به جدول اصلی راه یافت. فتوحی فردا رودرروی شمشیربازان مدعی جهان قرار ...
قرعه کشی لیگ بدون سه استادیوم استاندارد
به گزارش قدس آنلاین ، براساس اعلام سهیل مهدی در روزهای پیش رو رقابت های لیگ بیست ودوم به صورت رسمی قرعه کشی خواهد شد تا تیم های حاضر در مسابقات فصل آینده زمان بندی مسابقات خود را به صورت رسمی دریافت کنند. از آنجا که رقابت ها به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی قطر نیمه کاره رها خواهد شد و پس از تعطیلات طولانی دوباره از سر گرفته خواهد شد، یک سؤال مهم وجود دارد که آیا امکانات سخت افزاری مدنظر AFC ...
نفرات برتر مسابقات موتورسواری هارداندرو آذربایجان غربی مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، مسابقات موتورسواری هارداندرو استان در ارومیه برگزار شد. این رقابت ها در 2 کلاس E1 و E2 در پارک جنگلی ارومیه برگزار شد که در کلاس E1، محسن مصطفی پور از مهاباد به عنوان قهرمانی دست یافت و میلاد دولتی و سجاد حاجی محمدلو هر دو از خوی دوم و سوم شدند. در کلاس E2 هم عنوان نخست به شهرام قنبرلو از خوی رسید و علی رضا نقی لو از خوی و سید کامل وند از مهاباد دوم و سوم شدند. در این مسابقه 30 موتورسوار و قهرمان استان از چهار شهر ارومیه، سلماس، خوی و مهاباد حضور داشتند. انتهای پیام ...