نفرات برتر فرنگی کاران دانشجویان دانشگاه آزاد کشور
سایر منابع:
سایر خبرها
برترین ها پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در 7 رشته معرفی شدند
...:مقام اول رسول مهدی پور زرین کمر از مازندران، مقام دوم محمد پیدایی از تربیت دبیرشهید رجایی، مقام سوم مشترک سجادطاهری نیا از بوعلی سینا همدان و رضا خلاقی از سندباد گلبهار وزن 65 کیلوگرم: مقام اول سپهر اسماعیلی از فنی و حرفه ای مازندران، مقام دوم: داریوش شهبازی از تهران، مقام سوم مشترک امیرحسین خورشیدی از اورمیه و سید فردین حیدری از غیر انتفاعی خراسان وزن 74 کیلوگرم: مقام اول محمد ...
قهرمانی نونهال قمی در رشته میل بازی مسابقات کشوری
.... در چرخ چمنی مثبت 40 کیلوگرم کیان دهقان از یزد مقام اول مرتضی صفرپور از مازندران مقام دوم، امیر حسین درویشی از سمنان مقام سوم و ابوالفضل کریمی از اصفهان مقام سوم.و در وزن مثبت 40 کیلوگرم چمنی ابوالفضل میرجلیلی مقام اول و امیر مهدی جمالی از کرمان مقام دوم را به خود اختصاص د ادند. شایان ذکر است در روز اول این دوره از مسابقات در بخش تیمی تیم اصفهان با 279 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های خراسان رضوی با 270 امتیاز کرمان با 251 امتیاز و قم با 240 امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم مشترک را از آن خود کردند. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم ...
مدال طلای المپیاد ورزشی دانشجویان کشور بر گردن ورزشکار محمودآبادی
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، سپهر اسماعیلی دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد در مسابقات المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی تبریز موفق شد به مدال طلای وزن 65 کیلوگرم برسد. اسماعیلی در دیدار اول و دوم توانست حریف کرمانشاهی و لرستانی خود را با امتیاز بالا (10 بر صفر) شکست دهد و به دیدار نیمه نهایی صعود کند. این ورزشکار محمودآبادی در این مرحله مقابل ...
کشتی | ترکیب تیم جوانان فرنگی اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شد
با برگزاری سه مسابقه انتخابی درون اردویی تکلیف تیم اعزامی به مسابقات کشتی فرنگی جوانان جهان در بلغارستان مشخص شد. به گزارش طرفداری، روز پنجم مرداد ماه سه مسابقه انتخابی درون اردویی در سه وزن 77، 87 و 97 کیلوگرم برگزار شد که اتفاق جالب، برتری کشتی گیر وزن 87 کیلوگرم جوانان که در منامه، مدال برنز آسیا را گرفته بود مقابل حریف 97 کیلوگرمی اش که در جام شاهد اول شده بود و در واقع نفر دوم این ...
حضور ورزشکاران خراسان شمالی در مسابقات کشوری آلیش بانوان
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، رقابت های قهرمانی کشور کشتی آلیش بانوان 6 مرداد به میزبانی قائم شهر مازندران با حضور تیم شایسته خراسان شمالی آغاز شد. سمیرا جعفری وزن 60 کیلو، نازنین مهوشیان وزن 65 کیلو، فتانه شوقی وزن 70 کیلو، آسیه شجاعی وزن 75 کیلو ورزشکاران تیم با مربیگری زهرا یزدانی به سرپرستی سمیه جباری، تیم خراسان شمالی را تشکیل می دهند. مسابقات کشتی آلیش بانوان در ...
دانشگاه تهران فاتح المپیاد دانشجویان پسر شد
...> کشتی فرنگی: 1- دانشگاه فردوسی مشهد 2- دانشگاه غیرانتفاعی زند شیراز 3- شهرکرد در پایان این مسابقات دانشگاه تهران در مجموع امتیازات فاتح المپیاد دانشجویان پسر معرفی شده و دانشگاه های فردوسی مشهد و اصفهان دوم و سوم شدند. دانشگاه فنی حرفه ای مازندران ، خوارزمی و شهرکرد هم در رتبه های چهارم تا ششم قرار گرفته و دانشگاه تبریز به همراه دانشگاه شهید بهشتی مشترکا هفتم شدند. انتهای پیام/ ...
رونمایی از قهرمانان شنا، کشتی فرنگی و کاراته المپیاد دانشجویان
رقابتها یعنی تبریز برگزار خواهد شد. نتایج کشتی فرنگی و درخشش دو دانشگاه مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان کشور با درخشش کشتی گیران دانشگاه های فردوسی و شهرکرد به اتمام رسید. در این مسابقات که در 6 وزن المپیکی برگزار شد نتایج زیر به دست آمد. وزن 60 کیلوگرم: نفر اول: محمد جانقلی از دانشگاه شهاب دانش، نفر دوم محمد هادی شعبانی از دانشگاه زند شیراز، نفر سوم مشترک: حسین روستا از ...
معرفی برترین های کیوروگی استان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛ این رقابت ها با حضور بیش از 100 تکواندوکا از استان و در همه وزن ها برگزار شد که برترین ها عازم رقابت های کشوری خواهند شد. در بخش تیمی، تیم معرفت اصفهان در جایگاه نخست ایستاد و تیم های برنا یوز کهکشان و فلات ایران، دوم و سوم شدند. در مسابقات آزاد قهرمانی استان اصفهان و در وزن اول، حسین اله دادی اول و طا ها دهقانی دوم شدند و اسماعیل قندادی و حسن ...
پایان ششمین روز پانزدهمین المپیاد دانشجویان پسر
درخشش کشتی گیران دانشگاه های فردوسی و شهرکرد به اتمام رسید. در این مسابقات که در 6 وزن المپیکی برگزار شد نتایج زیر به دست آمد. وزن 60 کیلوگرم: نفراول:محمد جانقلی از دانشگاه شهاب دانش، نفردوم محمد هادی شعبانی ازدانشگاه زند شیراز، نفرسوم مشترک: حسین روستا از دانشگاه آپادانا و مسعود قجه یگانه از دانشگاه تهران وزن 67 کیلوگرم: نفر اول: سینا رضایی از دانشگاه فردوسی مشهد، نفردوم ...
پایان روز ششم با معرفی قهرمانان رشته های دو ومیدانی، شنا، کشتی فرنگی و کاراته / معرفی تیم های فینالیست ...
: حسام بابایی کسمایی از دانشگاه محقق اردبیل، نفرسوم مشترک: ارشیا توکلی دانشگاه گلستان، سجاد میرزازاده گودرزی دانشگاه طبری بابل مسابقات کاراته در دو بخش کاتا انفرادی و 4 وزن کومیته برگزار و نایج زیر به دست آمد. در وزن 55- کیلوگرم: محمدطاها کلانه از مازندران به مقام نخست رسید و محمدحسین جعفریان از یزد مقام دوم را کسب کرد و حسین خاکدامن از قم و نوید رسولی از کردستان مشترکا سوم شدند ...
برگزیدگان مسابقات قرآنی دانش آموزان پسر کشور در تبریز معرفی شدند
، سیدرضا زارعی از استان اصفهان، هادی قربانی از مازندران و امیرحسین مقدس از استان کرمان در رشته ی قرائت تحقیق پایه هفتم رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. در رشته قرائت تحقیق پایه هشتم محمدسبحان مقصودیان از استان یزد، مبین نصیری از آذربایجان غربی و محمدامین کهن از خراسان رضوی حائز رتبه های اول تا سوم و در پایه نهم رضا بصائری از تهران، ابوالفضل صباغ از اصفهان و علی اکبر احمدی از خراسان رضوی رتبه ...
اصفهان میزبان اولین دوره لیگ کاراته وان سبک های آزاد
/000 هزار تومان ، نفر دوم 500/000 هزار تومان و نفر سوم 350/000 هزار تومان است. جوایز رده سنی جوانان برای نفر اول 800/000 هزار تومان ، نفر دوم 600/000 هزار تومان و نفر سوم 400/000 هزار تومان است. جوایز رده سنی بزرگسالان برای نفر اول 1/000/000 میلیون تومان ، نفر دوم 800/000 هزار تومان و نفر سوم 600/000 هزار تومان است. زمان ثبت نام در این مسابقات تا ساعت 24 روز پنج شنبه ...
مدال برنز محمد نصیری در رقابت های پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان قهرمانی کشور
محمود ترابی گفت: در این دوره از رقابت ها، ورزشکاران شرکت کننده در 10 وزن در حرکات پرس سینه، اسکات و لیفت، 2 روز در سالن تختی بخش لشت نشای شهرستان رشت با هم رقابت کردند که تیم مازندران برای ششمین سال متوالی با کسب 66 امتیاز و چهار نشان طلا قهرمان شد و تیم های گیلان کردستان به ترتیب دوم و سوم شدند. وی افزود: محمد نصیری با سرمربیگری و سرپرستی محمد مهدی محمدی در وزن 125+ توانست مقام سوم را ...
بانوان کاراته کا منطقه 7 در رقابت های انتخابی دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان شدند
) با کسب دو نشان طلا، یک نقره و یک برنز، دوم شد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 5 (کردستان) نیز با یک طلا و یک نقره و یک برنز، مقام سوم را از آن خود کرد. در بخش کاتا، بیتا بتوئی از تهران قهرمان شد و فاطمه قاسمی پور از کردستان به مقام دوم رسید. الهه حاتمی از اصفهان و بیتا نامجو از فارس نیز روی سکوی سوم مشترک ایستادند. همچنین جام اخلاق به تیم منطقه 4 (اصفهان) اهدا شد. گفتنی است، نفرات منتخب این رقابت ها به مسابقه های جام جهانی 2022 دانشجویان که نیمه نخست مهر به میزبانی ترکیه برگزار می شود، اعزام خواهند شد. انتهای پیام/ ...
استکی: حق ما در کویت قهرمانی بود / مبارزات جانانه ای از بوکسورهای ایران شاهد بودیم
عراق را شکست داد تا در فینال به مصاف حریفی از تایلند برود که موفق به شکست قهرمان المپیک از ازبکستان شده بود. فرجی در راند اول با حساب چهار بر یک برنده شد، اما متاسفانه اَبروی او پاره شد و داور بازی را قطع کرد تا نماینده تایلند برنده اعلام شود. وی گفت: ما در این وزن اشکان رضایی، مهدی امیری و باقر فرجی را داریم و باور کنید انتخاب نفر اصلی از بین آنها بسیار سخت است. استکی گفت: در ...
رتبه دومی آذربایجان شرقی در المپیاد دانش آموزی نانو
به گزارش اهر خبر (اهر نیوز) ، در مراسم پایانی این المپیاد، استانهای کردستان، آذربایجان شرقی و تهران به ترتیب به عنوان استان های برتر فعال در سیزدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو معرفی شدند. پژوهشسراهای دانش آموزی مراغه و آذربایجان هم به ترتیب رتبه های سوم و پنجم نهادهای برتر فعال در سیزدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو در شاخصهای کیفی و کمی داوطلبان شرکت کننده را به ...
چهار فرنگی کار ایرانی در نیمه نهایی روز دوم
.... در وزن 92 کیلوگرم، حمید رضا کشتکار پس از استراحت در دور نخست، در اولین مبارزه خود لوکمان گول ترکیه ای را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد تا راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. نفر سوم نوجوانان آسیا در این مرحله نیز مقابل راماندیپ از هند با همان نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه پایانی راه پیدا کرد. کشتکار در این مرحله با گور آیوازیان از گرجستان و نفر سوم نوجوانان اروپا مصاف خواهد کرد ...
فارس؛ استان برتر دوره 26 مسابقات قرآن و عترت با 640 اثر
ابراهیمی فرد رتبه اول کشوری نستعلیق از واحد لامرد، در بخش اساتید؛ سیداحمد موسوی مقدم رتبه سوم شعر از واحد نی ریز، یلدا شهروان رتبه اول مقاله نویسی از واحد مرودشت، مریم بهادری رتبه دوم تلخیص کتاب از واحد مرودشت و در بخش کارمندان؛ علیرضا قائمی فرد رتبه سوم عکس از واحد جهرم از دیگر برگزیدگان حائز رتبه از دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در بیست و ششمین جشنواره هنری ادبی، پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی هستند. انتهای پیام/4062/ ...
پایان مسابقات کاراته قهرمانی دانشجویان در خرم آباد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز لرستان ، مسابقات کاراته قهرمانی دانشجویان کشور، انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر در خرم آباد پایان یافت. این مسابقات از دیروز و با 7 منطقه از 10 منطقه دانشگاه آزاد اسلامی کشور در سالن شهدای دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد آغاز شده است. در روز نخست این رقابت ها تیم منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی به مقام قهرمانی رسید. در روز دوم نیز نفرات ...
معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کاراته دانشجویان/ منطقه 7 قهرمان شد
، 4، 5، 7 و 9 برگزار شد که تیم دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 7 (تهران) به سرپرستی لیلا لک با کسب سه نشان طلا و سه نقره موفق به کسب مقام نخست، تیم دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 3 (گیلان) به سرپرستی سیده منصوره سید علم بند با کسب دو نشان طلا، یک نقره و یک برنز دوم و تیم دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 5 (کردستان) به سرپرستی رادار غریب نژاد با یک طلا و یک نقره و یک برنز مقام سوم را کسب کردند. وی افزود ...
پایان مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان با معرفی برترین ها
مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان در اهر با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد. به گزارش خبرنگار گر.وه استان های خبرگزاری آنا ، مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد اهر این دانشگاه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد. دیدار پایانی مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با قهرمانی تیم های کشتی استان تهران، نایب قهرمانی استان فارس و مقام سومی استان مازندران به کار خود پایان داد. ...
قهرمانی فرنگی کاران منطقه 7 در پیکارهای دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش اهر خبر (اهر نیوز) ، رقابت های انتخابی کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که به منظور حضور در مسابقات جام جهانی 2022 ترکیه با حضور بیش از 60 ورزشکار در واحد اهر آذربایجان شرقی برگزار شد با قهرمانی تیم اسلامشهر (نماینده منطقه 7) به پایان رسید. در پایان این مسابقات، تیم اسلامشهر (نماینده منطقه 7) به مقام قهرمانی رسید و تیم های مرودشت (نماینده منطقه یک) و بابل (نماینده منطقه 3) به ترتیب دوم و سوم شدند. نفرات منتخب این رقابت ها به مسابقات جام جهانی 2022 دانشجویان که نیمه نخست مهر به میزبانی ترکیه برگزار می شود اعزام خواهند شد. ...
مسابقات المپیاد تکواندو نوجوانان استان کرمانشاه با معرفی نفرات برتر پایان یافت
مسابقات المپیاد تکواندو نوجوانان در بخش بانوان استان کرمانشاه پس از معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. به گزارش یاریزان ؛ مسابقات المپیاد نوجوانان برتر تکواندو استان کرمانشاه که در خانه تکواندو برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در پایان برترین ها به شرح زیر معرفی شدند: وزن اول مقام اول: آیدا بخشی مقام دوم: اسما یاری ...
معرفی برگزیدگان مسابقات آزاد تکواندو قهرمانی استان
زینلی و مهدی جانقربان در وزن چهارم، حسن گلخنی، محمد سبزی پور، رسول قاسمی و محمدرضا وکیلی در وزن پنجم و سالار رحمتی مقام، حسین گلخنی، صادق رضوانی و ابوالفضل کرمی در وزن ششم به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند. شهرام الله آبادی با اشاره به اعزام برگزیدگان به مسابقات کشوری افزود: محمدرضا محبی و عرفان ترابی در وزن هفتم مقام های اول و دوم و فرزاد تقی یار، امین مزینی، علی محسنی و محمد ...
روشندل گلستانی قهرمان پاورلفتینگ کشور
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورز ش و جوانان استان گلستان ؛ مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور نابینایان با شرکت 60 ورزشکار از استانهای گی؛لان ، مازندران ، گلستان ، قزوین، فارس ، یزد ، کردستان و تهران در حرکات پرس سینه ، اسکات و لیفت به مدت 2 روز در 10 وزن در سالن تختی بخش لشت نشای شهرستان رشت برگزار شد . مرتضی کوهزاد از گلستان توانست در دسته 90 کیلوگرم، بالاتر از دیگر رقیبان بر سکوی قهرمانی بایستد. همچنین در تعیین قهرمان قهرمانان پس از روحان احمدی از گیلان با 381 امتیازو یاسر سادات از مازندران با 379 امتیازبا 363 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت . ...
آغاز به کار هشتمین المپیاد کشوری فوریتهای پزشکی در تبریز
به گزارش اهر خبر (اهر نیوز) ، حسن نوری معاون آموزش و اعتباربخشی سازمان اورژانس کشور از رقابت 80 نفر از 10 کلان منطقه آمایشی کشور در هشتمین المپیاد کشوری علمی- مهارتی فوریت های پزشکی در تبریز خبر داد و گفت: با توجه به همه گیری بیماری کرونا این المپیاد بعد از چند سال وقفه با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با حضور همکاران استان های مختلف کشور در حال برگزاری است. نوری افزود: در این المپیاد ...
آغاز کشتی فرنگی نوجوانان جهان در رم؛ استارت ایران با 3 پیروزی
...> محمد جهانگیری در دور اول استراحت کرد و در دور یک هشتم نهایی با ماکسیم پتروف از بلغارستان روبرو می شود. برنامه نمایندگان ایران در روز دوم نیز به این شرح اعلام شد: در وزن 45 کیلوگرم پیام احمدی در دور اول باید با پاتل از هند کشتی بگیرد. در صورت برتری در این مسابقه باید در دور دوم به مصاف کشتی گیر قرقیزستانی برود. در این وزن 14 نفر وزن کشی کردند. در وزن 51 کیلوگرم محمد غلامی در دور ...