برای حضور در مسابقات بدمینتون آسیای میانه 2023
سایر منابع:
سایر خبرها
راهیابی نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون به رقابت های آسیای میانه
مسابقات در مرحله حذفی ادامه پیدا کرد تا در نهایت دو نفر برتر برای شرکت در مسابقات آسیای میانه انتخاب شدند. سرداور مسابقات هم گفت: بازیکنان دعوت شده به این مسابقات بر اساس رقابت های رنکینگ که در پارسال برگزار شد به عنوان برترین های گروه سنی خود به این مسابقات راه پیدا کردند. کبیری با ارزیابی مطلوب سطح مسابقات افزود: این مسابقات با کیفیت خوب و با میزبانی عالی شهرستان محلات برگزار شد. شهرستان محلات به لحاظ آب و هوای مطلوب و زیرساخت های مناسب میزبان مسابقات مختلف تیم های ملی در طول سال است. ...
مسافران آسیای مرکزی در رده زیر 15 سال پسران در قم مشخص شد
...: مجید سلطانی 24 بازیکن در این انتخابی از میان نفرات برتر اردوهای استعدادیابی مناطق و همچنین مدال آوران المپیاد استعدادهای برتر سال 1401 دعوت شده بودند. مسابقات ابتدا به صورت دوره ای و سپس تک حذفی برگزار شد که در پایان امیرعلی احمدلو ازمرکزی اول، امیرعلی محمدپور از خراسان رضوی دوم و متین قاسمی از خراسان رضوی، محمد میکانیکی از مازندران به مقام سوم مشترک دست یافتند. ...
برترین تیراندازان قمی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، مرحله دوم مسابقه انتخابی تیم های جوانان و نوجوانان استان با حضور 30 ورزشکار دختر و پسر در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی روز پنجشنبه25 خردادماه برگزار گردید و در پایان دو مرحله نفرات برتر هر رشته مشخص شدند . نفرات برتر رشته تفنگ بادی دختران : مقام اول سرکار خانم ستایش نادرپناه مقام دوم سرکار خانم زهرا ملکی ...
معرفی نفرات برتر روز جهانی دویدن
مسئول برگزاری مسابقات گفت: این مسابقه به گفته قهرمانان و سایر شرکت کنندگان یکی از بهترین مسابقات استقامت سال های اخیر بود، زیرا تمام استاندارد های لازم برای برگزاری یک مسابقه خوب رعایت شده بود و خوشبختانه همه دونده ها از آن رضایت کامل داشتند. در این میان هم رحمتی مسئول اجرایی مجموعه ٱپارک در کنار من هفته ها برای این مسابقه زحمت کشیدیم تا یک روز خوب برای 500 نفر رقم بخورد. انتهای پیام/ ...
درخشش کاراته کاهای آذربایجان شرقی رقابت های انتخابی تیم ملی
به گزارش آناج، رقابت های انتخابی تیم ملی کاتا آقایان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2023 جمعه 26 خردادماه 1402 در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. تیم آذربایجان شرقی در دورهای اول و دوم جایگاه دوم را کسب کرد و در مرحله آخر جایگاه اول را بدست آورد. تیم اول در مجموع امتیازات سه دور راهی مسابقات آسیایی خواهد شد و به احتمال زیاد تیم دوم با توجه به تصمیم ...
دعوت از 6 تنیسور به اردوی تیم ملی برای حضور در تورنمنت دیویس کاپ
به گزارش خبرنگار ایمنا ، مسابقات تنیس دیویس کاپ از سوم مردادماه به میزبانی سریلانکا برگزار خواهد شد و از بین هشت تیم حاضر، دو تیم جواز صعود را به دست خواهند آورد. تیم های عربستان، اردن، سریلانکا، جزایر پاسیفیک، ویتنام، مالزی و کامبوج به همراه ایران در دسته سه دیویس کاپ با هم رقابت دارند. بر همین اساس محمدرضا توکلی سرمربی تیم تنیس ایران شش بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرد. ...
نفرات برتر مسابقات تیراندازی با تفنگ خراسان شمالی مشخص شدند
محتسب مقام دوم و محمدحسین محمدی مقام سوم را کسب کردند و در بخش تفنگ ویژه بانوان نیز مژگان خادمی مقام اول، عسل عطری مقام دوم و بیتا غلامپور مقام سوم را به دست آوردند. وی در ادامه افزود: در بخش تپانچه ویژه آقایان مهدی فرجی مقام اول، محمد فریدی مقام دوم و رضا درتومی مقام سوم را کسب کرد. در بخش تپانچه ویژه بانوان نیز سحر همتیان مقام اول، نسرین موحدی مقام دوم و مریم مبشریان مقام سوم را کسب کرد. عطایی در پایان گفت: نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات منطقه ای و قهرمانی کشور اعزام می شوند. کد خبر 5811580 ...
بانوان کاراته کا برای قهرمانی آسیا انتخاب می شوند
که در جریان رقابت های انتخابی تیم ملی مشخص شده اند در حال برگزاری است و در انتخابی نهایی نفرات اعزامی به کوالالامپور معرفی خواهند شد. نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته گفت: تیم کاراته بانوان ایران در سبک های کاتا و کومیته به مالزی اعزام می شود و رقابت های انتخابی نهایی کومیته سه شنبه 23 خرداد به میزبانی ورزشگاه کبگانیان برگزار خواهد شد و از 3 نفر حاضر در اردوی آماده سازی یک نفر برتر به ترکیب نهایی دعوت می شود. ...
دو نماینده قم درجمع برترین های رقابت های انتخابی بدمینتون کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ،نماینده استان مرکزی قهرمان رقابت های انتخابی بدمینتون زیر 15 سال پسران شد. امیر علی محمدپور از خراسان رضوی و امیرعلی احمدی از مرکزی در دیدار پایانی رقابت های انتخابی بدمینتون کشور که به میزبانی قم برگزار شد رو در روی هم قرار گرفتند که نماینده مرکزی با نتیجه دو بر صفر حریف خود را پشت سر گذاشت و قهرمان این رقابت ها شد. متین قاسمی از ...
پایان مسابقات قایقرانی بانوان یادواره شهدای غواص با معرفی نفرات برتر
خبرگزاری میزان - اولین دوره مسابقات قهرمانی قایقرانی 10 نفره دراگون ویژه بانوان شهدای غواص با حضور بیش از 250 ورزشکار بسیجی در قالب 25 تیم از پایگاه های مختلف بسیج روز جمعه (26 خرداد) به همت سازمان بسیج ورزشکاران سپاه محمد رسول الله (ص) در دریاچه ورزشگاه بزرگ آزادی تهران با همکاری هیئت قایقرانی استان تهران با حضور اعضا و کمیته های مختلف و داوران برجسته برگزار شد. در پایان این رقابت های ...
معرفی برترین های مسابقات هفتگی تنیس آپتینه
شد و ساناز برمایه به مقام سوم دست یافت. همچنین در بخش آزاد مردان، ارسلان قمی و محمد مهبد رتبه های اول و دوم را به خود اختصاص دادند. در مسابقات زیر 14 سال نیز آرسام مودب به مقام نخست رسید و ارسا ضرابی به نایب قهرمانی بسنده کرد. مسابقات هفتگی آپتینه، هر هفته به میزبانی مجموعه آپت استقلال برگزار می شود ...
صعود دو شمشیرباز ایران به یک چهارم نهایی/ فتوحی حذف شد
به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا که در ووشی چین جریان دارد و از مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها، علی پاکدامن در رقابت با محمد الفضلی از کویت به برتری 15 بر 11 دست یافت و به جمع هشت نفر برتر راه یافت. محمد رهبری و محمد فتوحی دو نماینده دیگر ایران در این مرحله از مسابقات بودند. رقابت این دو ملی پوش کشورمان با نتیجه 15 بر 11 به سود محمد رهبری به پایان رسید ...
صعود پاکدامن و رهبری به جمع هشت نفر برتر
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، در نخستین روز از مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا در چین، نمایندگان کشورمان در سابر مردان رقابت های خود را آغاز کردند و به مصاف رقبای خود رفتند. جدول 64 نفره: محمد رهبری15- 7 ازبکستان محمد فتوحی 15- 8 چین تایپه علی پاکدامن 15- 6 هند فرزاد باهر 15- 9 هنگ کنگ جدول 32 نفره: رهبری 15- 10 اردن فتوحی 15 ...
پاکدامن و رهبری در جمع هشت شمشیرباز برتر رقابت های قهرمانی آسیا
به گزارش خبرنگار ایمنا ، مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا چین در رشته اسلحه سابر به پایان رسید. در این مرحله، علی پاکدامن با برتری 15 بر 11 مقابل حریف کویتی به برتری رسید و محمد رهبری هم که مقابل محمد فتوحی قرار گرفته بود، موفق شد با نتیجه 15 بر 11 به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند. نتایج سابریست ها در مرحله یک شانزدهم به شرح زیر است: علی پاکدامن (ایران) – 15 محمد الفضلی (کویت) – 11 محمد رهبری (ایران) – 15 محمد فتوحی (ایران) – 11 کد خبر 667615 ...
سه سابریست ایران به جدول 16 نفره صعود کردند/حذف باهرارسباران
هشت نفر برتر، محمد رهبری و محمد فتوحی باید رو در روی هم قرار بگیرند. در این بخش از مسابقات پاکدامن به مصاف محمد الفضلی از کویت می رود. مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا جزو رویدادهای مصوب فدراسیون جهانی است که امتیاز آن بر وضعیت المپیکی شمشیربازان شرکت کننده تاثیر مستقیم دارد. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با هدایت امین قربانی در مسابقات شرکت کرده است. ...
کیش گیمز؛ نفرات برتر مسابقات سنگ نوردی مشخص شدند
نهایی رقابت ها راه یافتند. “ کسری روحانی” نفر اول بخش مردان شد مسابقات سنگنوردی بازی های ساحلی کیش، ماده بلدرینگ با حضور 44 ورزشکار مرد، با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد: نفرات برتر این دوره از رقابت ها به شرح زیر است: – مقام اول: حسین فامیل روحانی (تهران) – مقام دوم: محمدامین یزدی زاد (اراک) – مقام سوم: ایمان آرزه (تهران ...
صعود تنیسور ایرانی به جمع چهار نفر برتر تور جهانی
فرانسه بوتولیجا از صربستان و اریک اناتونیان از روسیه به جمع هشت نفر برتر انفرادی راه یافتند. هفته دوم مسابقات 15 هزار دلاری تور جهانی تنیس مردان از بیست ویکم خردادماه در زمین های تنیس باشگاه انقلاب آغاز و بیست وهشتم خردادماه با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد. گفتنی است سرداوری هفته دوم این مسابقات بر عهده سامان حسنی سرداور نشان نقره کشورمان است و شاهرخ کشاورز مدیریت رقابت ها را برعهده دارد. کد خبر 667467 ...
حضور دختران بدمینتون باز آذربایجان شرقی در مسابقات انتخابی تیم ملی
به گزارش نصر، مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون دختران زیر 17 سال کشورمان، جهت اعزام این تیم به مسابقات آسیای میانه 2023، 25 لغایت 27 خردادماه سال جاری به میزبانی کرج در حال برگزاری است. 25 بازیکن از میان نفرات برتر اردوهای استعدادیابی مناطق و همچنین مدال آوران المپیاد استعدادهای برتر سال 1401، به این مسابقات دعوت شده اند، که مهدیه هوشمند و فائزه اسدنژاد از آذربایجان شرقی در این رقابت ها ...
برنز هوگوپوش قم در پاراتکواندو قهرمانی پسران کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، ششمین دوره مسابقات آزاد قهرمانی پاراتکواندو کشور - انتخابی تیم ملی در گروه مردان، امروز روز پنج شنبه - 25 خردادماه در فدراسیون تکواندو با معرفی نفرات برتر به اتمام رسید. در این پیکارها ابوالفضل شکوهی در وزن 48- کیلوگرم تکواندو استان قم توانست در جایگاه سوم قرار گیرد و مدال برنز را تصاحب کند. هدایت پسر نونهال تکواندو قم به عنوان مربی بر عهده محمد رضا شعبانی بوده است. ...
حضور بدمینتون باز آذربایجان شرقی در مسابقات انتخابی تیم ملی
مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون پسران زیر 15 سال کشورمان جهت اعزام این تیم به مسابقات آسیای میانه 2023 25 لغایت 27 خردادماه امسال به میزبانی قم در حال برگزاری است. 24 بازیکن از میان نفرات برتر اردو های استعدادیابی مناطق و همچنین مدال آوران المپیاد استعداد های برتر سال 1401 به این مسابقات دعوت شدند که حسام بکوبک از آذربایجان شرقی در این رقابت ها حضور دارد. همچنین هادی جوانی ...
اردوی آمادگی تیم ملی هوپس تنیس روی میز در قزوین پایان یافت
رگزار شد و در این اردو 13 نفر از سراسر کشور دعوت شدند که فراز شکیبا نفر اول تیم ملی هوپس و نایب قهرمان جهان هم در این اردو حضور داشت و در مسابقات جهانی فرانسه در دی ماه سال گذشته هم توانست به نایب قهرمانی جهان دست یابد. مربی تیم ملی هوپس تنیس روی میز کشور اظهارداشت: همچنین مهدی سلامتی نفر اول هوپس پسران در بابلسر و یاسین شعاری نفر اول نونهالان هم در اردو حضور داشتند. شیشه ...
جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کاتا مردان معرفی شدند
، محمد مهدی نظام آبادی،محمدحسین باقری) به عنوان تیم برتر راهی مسابقات قهرمانی آسیا 2023 شد. نوزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا بزرگسالان از 30 تیر الی یک مرداد 1402 (21 الی 23 جولای 2023) در ملاکا مالزی برگزار می شود.
برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون زیر 15 سال در قم
باز نوجوان از 12 استان کشور حضور دارند. رییس هیات بدمینتون استان قم افزود: محمد پرهام فراهانی ، محمد مهدی کنعانی و محمد حسین رکاب ساز سه بدمینتون باز قمی هستند که در این رقابت ها حضور دارند. فرجی از پایان این مسابقات در روز شنبه با معرفی نفرات برتر خبر داد. انتهای پیام/
معرفی مردان و بانوان کاتاروی اعزامی به قهرمانی آسیا
به گزارش"ورزش سه" و به نقل از فارس، مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته در بخش کاتا، امروز جمعه در سالن شهید کبکانیان برگزار شد و نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در هر دو گروه بانوان و آقایان معرفی شدند. ابتدا این رقابت ها در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد تا در هر دو بخش کاتای تیمی و نمایندگان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا معرفی شوند. در رقابت های نوبت صبح ابتدا ...
آغاز مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون نوجوانان در قم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ، دراین مسابقات 24 بدمینتون باز از 12 استان کشور در قالب 8 گروه تیمه باهم به رقابت می پردازند. علی فرجی رئیس هیئت بدمنیتون قم گفت: فردا با پایان این مسابقات و معرفی قهرمان و نایب قهرمان، تکلیف نفرات اعزامی زیر 15 سال کشور برای حضور در مسابقات بدمنیتون آسیای میانه مشخص می شود. مسابقات بدمینتون قهرمانی آسیای میانه مرداد ماه امسال به میزبانی تاجیکستان برگزار خواهد شد ...
نفرات برتر لیگ استانی دوچرخه سواری آذربایجان شرقی مشخص شدند
به گزارش نصر، اولین مرحله لیگ استانی دوچرخه سواری پسران استان، در رده سنی 1388-1386، روز پنجشنبه 25 خردادماه، در مجموعه ورزشی یادگارامام(ره) تبریز برگزار شد. رکابزنان برتر این رقابت ها به شرح می باشد؛ تایم تریل انفرادی: سپهر سالک (باشگاه فرهنگی ورزشی علوی تبریز) مبین جلیل پور ( منطقه ازاد ارس) علی رضا پور فرزین (هیئت دوچرخه بناب) استقامت جاده: امیرحسین ابرار ( مدرسه سمیناد تبریز) امیر حسین صالحی ( باشگاه ورزشی علوی تبریز) سپهر سالک ( باشگاه ورزشی علوی تبریز) انتهای پیام/ ...
اما و اگرهای حضور یزدانی در هانگژو
گروه ورزشی - رجانیوز: مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص احتمال حضور ژنرال هشت ستاره ایران در بازی های آسیایی توضحیاتی را ارائه کرد. به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، فینال ایکس مسابقات کشتی آزاد آمریکا شب گذشته (شنبه) در شهر نیویورک برگزار و در پایان نفرات برتر اوزان ده گانه معرفی شدند. با پایان این رقابت ها تیم ملی کشتی آمریکا با سه قهرمان المپیک گام به بلگراد خواهد گذاشت. دیوید تیلور ...