سایر خبرها
دهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با معرفی 205 برگزیده به کار خود پایان داد
رتبۀ دوم تشخیص نداده است. در رده سنی ب، هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایستۀ رتبۀ اول تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزۀ نقدی را به سعید هوشمند از شیروان به عنوان رتبۀ دوم و مشترکاً به شهاب رضازاده از شیروان و امیر پاشا آذری از تهران به عنوان رتبۀ سوم اهدا کردند. در رده سنی ج، نیز حسن تایانلوی بیک از شیروان و مظاهر حدادیان فاروجی از فاروج مشترکاً رتبۀ اول، اعظم ...
درخشش هنرمندان شیروانی در دهمین جشنواره موسیقی کشور
شایسته رتبه دوم تشخیص نداده است افزود: در رده سنی(ب) هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به "سعید هوشمند" از شیروان به عنوان رتبه دوم و مشترکا به "شهاب رضازاده" از شیروان و "امیر پاشا آذری" از تهران به عنوان رتبه سوم اهدا کردند. زیبایی گفت: در رده سنی(ج) نیز "حسن تایانلوی بیک" از شیروان و "مظاهر حدادیان فاروجی" از ...
نوجوان مرودشتی رتبه اول جشنواره ی ملی موسیقی
آباده فارس مشترکا به عنوان رتبه سوم اهدا شد. در رده سنی ب تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به کیارش بکتاشیان اصفهانی از اصفهان به عنوان رتبه اول، مهران قاسمی فلاورجانی از فلاورجان و سجاد شاهرخی از خوانسار مشترکاً به عنوان رتبه ی دوم و آرمان خوشبویی از اصفهان به عنوان رتبه ی سوم تعلق گرفت. در رده ی سنی ج، هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایسته ی رتبه ی اول و سوم تشخیص ...
کسب رتبه دوم هنرمند سمنانی در جشنواره ملی موسیقی جوان
.... در شاخه "ساز قانون" و در رده سنی ج هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول و سوم تشخیص نداد و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی این جشنواره را به "یاسمن نجم الدین" از سمنان به عنوان رتبه دوم اهدا کرد. روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان 27 شهریور 1395 09: ...
برترین های جشنواره تئاتر استان همدان معرفی شدند
دوم به امیر باباشهابی بازیگر نمایش ماندن در وضعیت آخر از همدان و تندیس جشنواره به همراه جایزه نقدی با عنوان رتبه اول به محمد حق شناس بازیگر نمایش ماندن در وضعیت آخر از همدان تعلق گرفت. در بخش نمایشنامه، لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی با عنوان رتبه سوم به سعید حسین پور نویسنده نمایشنامه نقره داغ از ملایر، لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی با عنوان رتبه بندی دوم به محمد قاسمی نویسنده ...
اسامی برگزیدگان شانزدهمین جشنواره تئاتر امیدهای جوان گلستان اعلام شد
نمایش هیس توانست رتبه اول را کسب کند که هیئت داوران دیپلم افتخار و جایزه ی نقدی به ارزش دو میلیون ریال تقدیم ایشان کردند. در بخش بازیگری مرد آقایان حسین کرد مصطفی با بازی در نمایش ملاقات و آقای مجید عراقی با نمایش آخرین قرار رتبه سوم این دوره از جشنواره رو کسب کردند که لوح تقدیر و جایزه ی نقدی به ارزش یک میلیون ریال به طور مشترک به آنان اهداءشد. مهدی زنگانه برای بازی در نمایش من ...
̋احمد افتخاری ̋ از کلاله برگزیده بیست و هفتمین جشنواره تئاتر گلستان
بندرگز اهدا کرد. در بخش بازیگری دوم هیات داوران لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال جایزه نقدی را به پورنیک کاوش برای ایفای نقش رجب1 در نمایش "وای به روزی که بمیرد خروس" از گرگان اهدا و دیپلم افتخار و رتبه اول و مبلغ چهار میلیون ریال جایزه نقدی را به عبدالرسول اونق برای ایفای نقش پدر در نمایش "مارپله" از گرگان تقدیم کردند. در متن نمایشنامه هیات داوران لوح تقدیر رتبه سوم و مبلغ دو ...
جشنواره تئاتر امیدهای جوان گلستان برگزیدگان خود را شناخت
به گزارش خبرنگار مهر ، آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره تئاتر امیدهای جوان گلستان شامگاه پنجشنبه برگزار و برگزیدگان این جشنواره مشخص شدند. بعد از قرائت بیانیه داوران شانزدهمین جشنواره امیدهای جوان تئاتر گلستان، جوایز مربوط به برگزیدگان این بخش اهدا شد. بخش بهترین کارگردان رتبه اول کارگردانی، دیپلم افتخار ، لوح تقدیر و مبلغ دو میلیون و 500 هزار ریال به فرهنگ عمرانی از شهرستان ...
جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی شهروند جنوب کشور در فسا به کار خود پایان داد
توجهی به هویت بصری برگزیده ای اعلام نشد و در بخش موسیقی نیز با احترام به همه گروه ها برگزیده ای نداشت. طراحی فضا در جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی شهروند جنوب کشور چهار کاندید داشت که از این میان رتبه دوم به طراح فضای نمایش "مردان هیرون" به خانم هیام احمدی از آبادان و رتبه اول نیز به طراح فضای نمایش "کوچ" بهنام کاوه از آبادان تعلق گرفت. در بخش بازیگری زن چهار کاندید به رقابت ...
آثار هنری متناسب با شعار سال در گلستان حمایت ویژه می شوند
نمایش مارپله . رتبه دوم بهترین بازیگر مرد، لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال هم به طور مشترک به مهدی کردی برای نمایش پلاک 729 و پورنیک هاشمی برای نمایش وای به روزی که بمیرد خروس تعلق گرفت. رتبه سوم بهترین بازیگر نقش مرد، لوح تقدیر و مبلغ دو میلیون ریال به حمیدرضا میرزایی زاده برای نمایش عزیزم سعی کن بمیری اهدا شد. بهترین نمایشنامه رتبه اول بهترین نمایشنامه ...
چالوس به مقام قهرمانی جودوی مازندران رسید
و دومی را کسب کردند و هانی سالار از نور به همراه امیررضا ارحمی از قائم شهر ب موفق به کسب رتبه سوم شدند. در وزن منفی 100 کیلوگرم میثم مرادیان از قائم شهر الف اول، مهدی شیری از چالوس دوم، امیرسالار توکلی از نور به همراه علی فلاح از قائم شهر ب مشترک به مقام سوم رسیدند. و در وزن مثبت 100 کیلوگرم داود رستم پور از قائم شهر الف اول، حامد یزدانی از نور دوم، امیرمحمد رحمتی از نور دوم ...
مسابقات استانی قرآن کریم در زندان های استان همدان برگزار شد
اداره کل و با حضور داوران مطرح استانی برگزار گردید. در پایان این رقابت ها نتایج زیر به دست آمد: در رشته قرائت کارکنان مرد نفر اول سیروس قنبری از زندان مرکزی همدان ، نفر دوم ایمان درکلام از زندان مرکزی همدان و نفر سوم رحیم یکله از کانون اصلاح و تربیت حائز رتبه شدند. در رشته اذان کارکنان مرد نفر اول رضا فلاح از زندان مرکزی همدان، نفر دوم عباس تقی پور از زندان ملایر ...
117 اثر در نخستین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزیده شدند
مقدماتی از سوی واحد های دانشگاهی از جوایز واحدی بهره مند شدند. د- 117 اثر شامل ( 22 رتبه نخست ،29 رتبه دوم ، 34 رتبه سوم ، 32 رتبه شایسته تقدیر ) از بین واحدها و مراکز آموزشی نیز به مرحله کشوری راه یافته و به عنوان برگزیده مشخص شدند. وی خاطرنشان کرد: مطابق آیین نامه جشنواره، برگزیدگان کشوری از جوایز و لوح تقدیر و نفراتی که حد نصاب تعیین شده را کسب کرده باشند از جوایز واحدی برخوردار خواهند شد. ...
آئین اختتامیه هجدهمین جشنواره استانی تئاتر قم برگزار شد
در این بخش نداشت. بازیگری مرد: رتبه سوم: هادی شمس برای نمایش پدرانه و محمدعلی پورآرین برای نمایش پروانه و یوغ حائز رتبه بازیگری سوم مرد در این جشنواره شدند. رتبه دوم: جایزه این بخش به علی مقدم برای بازی در نمایش های خانوم و دلهره یک روز طولانی تعلق گرفت. رتبه اول: رتبه دوم: جایزه این بخش به سید محمد حسینی برای بازی در نمایش های خانوم و دلهره یک روز ...
تیم شیراز قهرمان رقابت های اسکیت نونهالان پسر فارس شد
دست یافت و امیرصدرا دهقانپور از استهبان صاحب مدال برنز شد. در رده سنی 9 سال نیز محمد صالح زمانی و محمدرضا شکیبا از استهبان و هورا شامس از شیراز الف به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی هشت سال هم آراد آمد از شیراز الف قهرمان شد، علی کوهپیما و نیما درودگر از شهرداری جهرم به ترتیب دوم و سوم شدند. بخش زرقان شیراز، لامرد، جهرم، فیروزآباد، استهبان، نی ریز و شیراز تیم های شرکت کننده در این رقابت ها بودند. 7368 /6118 ...
رقابت های شنای آب های آزاد قهرمانی مازندران پایان یافت
رتبه سوم این دوره از مسابقات را به دست آورد که به نفرات اول تا سوم به همراه لوح و مدال یک قطعه سکه بهار آزادی نیز اهدا شد. به گزارش ایسنا، پایان بخش این مراسم تجلیل و قدردانی از خانواده های ناجیان جان باخته شهرستان بود که به همت اداره ورزش و جوانان و هیأت شنای شهرستان از این قشر تجلیل شد. انتهای پیام ...
موفقیت فیلم ساز لرستانی در جشنواره ملی فیلم کوتاه سه دقیقه با ورزش
اثر فیلم ساز لرستانی مقام دوم اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه "سه دقیقه با ورزش" را کسب کرد. در این مراسم که شامگاه جمعه 26 شهریورماه در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد، در بخش فیلم های مستند حرفه ای، هیات داوران فیلم "طاقه پیچ اشکسه" اثر "زینب فیضی" هنرمند لرستانی به عنوان فیلم دوم شناخته شد. در این بخش تندیس جشنواره به اضافه ی لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ...
آئین اختتامیه هجدهمین جشنواره استانی تئاتر قم برگزار شد
ماهی تعلق گرفت. رتبه دوم: جایزه رتبه دوم بازیگری زن به فاطمه سلیمانی برای بازی در نمایش خانوم تعلق گرفت. رتبه نخست: هیئت داوران هیچ یک انتخابی در این بخش نداشت. بازیگری مرد: رتبه سوم: هادی شمس برای نمایش پدرانه و محمدعلی پورآرین برای نمایش پروانه و یوغ حائز رتبه بازیگری سوم مرد در این جشنواره شدند. رتبه دوم: جایزه این بخش به علی مقدم برای بازی ...
نتایج پایانی مسابقات شنای آب های آزاد قهرمانی کشور در رودسر
اوسطی از تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. در نتایج تیمی، در رده سنی زیر 20 سال به ترتیب تیم های گیلان با 30 امتیاز، تهران با 28 امتیاز و آذربایجان شرقی با 13 امتیاز بر سکوی اول تا سوم ایستادند. در رده سنی 20-29 سال، شناگران آذربایجان شرقی الف با 32 امتیاز، حشمت رود گیلان با 22 امتیاز و آذربایجان شرقی ب با 18 امتیاز حائز رتبه های اول تا سوم شدند. در رده سنی بالای 30 سال تهران با 90 امتیاز، حشمت رود گیلان با 84 امتیاز و آذربایجان شرقی با 12 امتیاز بر سکوی اول تا سوم قرار گرفتند. ...
پایان ششمین جشنواره سراسری دف نوازی با معرفی افراد برتر
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، و بر اساس اعلام هیات داوران این جشنواره در رده سنی نوجوانان در بخش آقایان سعید فرزانگان،ادریس ملکی،محمد مرادی هر سه از کردستان ودر بخش بانوان شیرین سرحدی از اصفهان،ثنا صمدیاز کردستان ستاره معینی از اصفهان به ترتیب عناوین اول تا سوم این جشنواره را کسب کردند. در رده سنی بزرگسالان و در بخش بانوان منا ملایی از کردستان مقام ...
کتاب ششمین جشنواره سراسری دف نوای رحمت بسته شد
رحمانی از کرمانشاه رتبه دوم و پوریا رحمانی از کردستان رتبه سوم را در این بخش از جشنواره به دست آورد. در بخش گروه نوازی نیز براساس نظر هیئت داوران ششمین دوره از برگزاری جشنواره سراسری دف نوازی رحمت گروه خاک نشین از کردستان به سرپرستی عباس کیخسروی رتبه نخست را از آن خود کرد. گروه ژیار از کردستان به سرپرستی حمزه ترکه در جایگاه دوم و گروه های دک از خوزستان به سرپرستی محمدرضا سامری پور و کارین از کردستان به سرپرستی پرویز مندمی به صورت مشترک رتبه سوم این بخش از جشنواره را کسب کردند. انتهای پیام/79002/ ...
فراخوان ملی کاریکاتور و تصویرسازی اربعین
محمدی حسین نیرومند تقدیر از هنرمندان: نفرات اول هر بخش: 2000000 تومان، لوح تقدیر و تندیس، نفرات دوم هر بخش: 1000000 تومان ، لوح تقدیر و تندیس نفرات سوم هر بخش: 500000 تومان ، لوح تقدیر و تندیس قوانین سوگواره: 1٫ هر هنرمند می تواند در هر دو بخش شرکت کند . 2٫ هر شرکت کننده میتواند در هر بخش پنج اثر ارسالی داشته باشد ...
برترین های جشنواره سراسری دف نوازی رحمت معرفی شدند
نهایت عنوان اول این بخش نیز سعید فرزانگان باز هم از استان کردستان رسید. در ره سنی بزرگسال و بخش بانوان نیز عنوان سوم این دوره از جشنواره به غزل میرزایی از خوزستان رسید، عنوان دوم را عطیه قلی جانی از استان اصفهان به دست آورد و مونا ملایی از استان کردستان نیز عنوان نخست این بخش را به خود اختصاص داد. در رده سنی بزرگسال بخش بانوان هم پوریا رحمانی از استان کردستان موفق به کسب ...
برگزیدگان بخش های 8 گانه تئاتر آذربایجان غربی مشخص شدند - آبگوشت زهرماری صاحب بیشترین جوایز
نمایش به هم میرسیم و کریم علی خواه برای کارگردانی نمایش دایرگی به ترتیب اول تا سوم شدند. هیات داوران جشنواره بدون انتخاب نویسنده برتر، رسول بانگین برای نمایش به هم میرسیم و فریدون ولایی برای نمایش دایرگی را حائز رتبه دوم و صابر رضایی نویسنده نمایش آغلاما اورمیا را حائز رتبه سوم این بخش دانست. رتبه نخست بخش بازیگری مرد بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان غربی به ایمان رمضانی برای ...
تیم دو و میدانی خمین کاپ قهرمانی استان مرکزی را به خانه برد
400متر هاشم یادگاری از خمین در سکوی اول ایستاد و مجتبی شکاری و هادی فتحی هر دو از شازند دوم و سوم شدند. در ماده 800 متر نیز سروش کاظمی و محمد آرین نژاد هر دو از اراک الف مقام های اول و دوم را کسب کردند و علی ربیعی از اراک ب سوم شد و در ماده 300متر رحیم رستگاری از خمین در سکوی اول ایستاد، سروش کاظمی از اراک الف نایب قهرمان شد و عمار تنها از کمیجان مقام سوم را کسب کرد. همچنین در ...
درخشش 5 هنرمند لرستانی در جشنواره ی موسیقی جوان کشور
5 جوان هنرمند لرستانی در جشنواره ی ملی موسیقی جوان خوش درخشیدند. به گزارش هومیان نیوز، در پایان دهمین جشنواره ی ملی موسیقی جوان که 24 شهریور در تالار وحدت تهران برگزارشد، در بخش سرنانوازی شاهرخ پیمانی و امیرحسین بسطامی در دو گروه سنی الف و ب اول شدند. همچنین در بخش کمانچه نوازی میلاد علی پور و سبحان امرایی از کوهدشت عنوان برتر جشنواره را در دو گروه سنی الف و ب کسب کردند و رضا جایدری در ...
برگزاری همایش"استاد سید عبدالرحیم خلخالی" در خلخال
...> وی ادامه داد: در این همایش ضمن معرفی سید عبدالرحیم خلخالی، بعنوان یکی از مفاخر خلخال، به بررسی اشعار معاصر خلخال نیز پرداخته خواهد شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال در بخش دیگری از سخنان خود شرایط شرکت در این همایش را به شرح ذیل عنوان کرد: الف: شرکت در این همایش برای عموم آزاد است. ب: هر شاعر می تواند دو اثر آز آثار خود را در هر بخش به دبیر خانه جشنواره ارسال نماید ...
جشنواره "فرزند بیشتر زندگی شادتر" در مسکن مهر کاشان برگزار شد/ درخشش تیم شنای نونهالان کاشان
جاوری به مناسبت هشتاد و پنجمین سالروز ثبت سیلک در فهرست آثار ملی اظهارداشت: در محوطه سیلک، شش دوره فرهنگی متمایز را می توان مشخص کرد که عبارتند از دوره های اول و دوم،که آثار و بقایای آن ها را در تپه شمالی می توان مورد مطالعه قرار داد و به بیش از 8000 سال قبل مربوط می شوند. همچنین دوره های سوم و چهارم، با بقایایی در تپه جنوبی و دوره پنجم با بقایای آن گورستان ”الف“ و دوره ششم با بقایای گورستان ”ب“ است ...
اعلام جدیدترین رده بندی المپیکی تکواندوکاران
از آغاز بازیها در صدر جدول اوزان خود قرارداشتند این جایگاه را از دست دادند. در وزن 58- کیلوگرم فرزان عاشورزاده که توفیقی در ریو نداشت با یک پله سقوط و با امتیاز 422/14 در ردیف دوم ایستاد. تائه هون کیم از کره جنوبی با مدال برنز المپیک و 455/24 امتیاز به صدر جدول صعود کرد. ژائو شوایِی چینی که طلای بازیهای المپیک را کسب کرد با 380/74 تا رتبه سوم بالا آمد. در این وزن آرمین هادی پور دیگر ...
هفتمین دوره مسابقات تنیس روز میز برخوار برگزار شد
رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان برخوار گفت: این مسابقات با نام جام غدیر و گرامیداشت شهدای گمنام و مرحوم مجتبی کمالی پیشکسوت ورزش برخوار با شرکت 50 بازیکن از شهرستان برخوار برگزار شد . احمد معینی افزود: در این مسابقات در رده ی سنی بزرگسالان آقایان امید ذوالفقاری، متین منهاج اول و دوم و تقی جعفری و مهدی مولایی بصورت مشترک سوم شدند و در رده ی نوجوانان عرفان معینی، محمد جواد معینی اول و دوم و مهدی معینی و محمد معینی بصورت مشترک سوم شدند . این مسابقات در سالن ورزشی شهدای کربکند بصورت دو حذفی برگزار شد و به نفرات برتر لوح ، تندیس قهرمانی و جوایزی اهدا شد . 02144/ ...