یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۱۹:۴۰Jul 2020 12

جدیدترین‌های «شاخص کل بورس»

 
عصر تبریز   ۱ ساعت پیش    
در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس با رشد 71 هزار و 479 واحدی بر فراز یک میلیون و 812 هزار و 832 واحد ایستاد.
پول نیوز   ۲ ساعت پیش    
شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز 22 تیر مال 99، 14 هزار و و 618 واحد افزایش یافت و به رقم 485 هزار و 892 واحد رسید.
دنیای معدن   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشد 71 هزار واحدی، در پایان معاملات امروز 22 تیر به عدد یک میلیون و 812 هزار واحد رسید. به گزارش خبرگزاری آریا، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز 22 تیر، با رشد 71 هزار و 416 واحدی، وارد کانال یک میلیون و 812 هزار واحد شد ...
دانا   ۴ ساعت پیش    
شاخص کل بورس تهران امروز با افزایش بیش از 70هزار واحد رکود دیگری را ثبت کرد و وارد کانال یک میلیون و 800هزار واحد شد؛ همچنین امروز معامله گران در تالار شیشه ای بیش از 14میلیارد سهم را به ارزش 28هخزار میلیارد تومان داد و ستد کردند.
فرارو   ۵ ساعت پیش    
فرارو- شاخص کل بورس در معاملات امروز با افزایش بیش از 71 هزار واحدی در تراز یک میلیون و 812 هزار واحدی قرار گرفت و با رشد 4 درصدی روبرو شد، شاخص هم وزن نیز با افزایش 14 هزار واحد درتراز 485 هزار واحدی قرار گرفت. ...
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران بعد از اصلاح اندکی که در روز گذشته صورت گرفته امروز با افزایش بی سابقه 71 هزار 484 واحد روبرو شد.
پرسش   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: شاخص کل بورس که بیانگر سطح عمومی قیمت و تغییرات قیمت سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس است، پس از صعود بی وقفه یک ماهه و حدود 800 هزار واحدی باید اصلاحی را تجربه می کرد.
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با رشدی 71 هزار واحدی وارد کانال یک میلیون و 810 هزار واحدی شد تا سقف تاریخی جدیدی به ثبت برساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشد 71 هزار واحدی، در پایان معاملات امروز 22 تیر به عدد یک میلیون و 812 هزار واحد رسید.
شاخص کل بورس در روز یکشنبه 22 تیر و در پایان معاملات با رشد 71 هزار و 407 واحدی همراه شد و به یک میلیون و 812 هزار و 761 واحد رسید.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
شاخص کل بورس لحظاتی قبل موفق به فتح قله یک میلیون و 800 هزار واحدی و در این ابرکانال تثبیت شد. هم اکنون شاخص کل به بیش از یک میلیون و 810 هزار واحد رسیده است.
همشهری   ۷ ساعت پیش    
شاخص کل بورس تهران در مبادلات روز گذشته 12هزارو 377واحد کاهش یافت. به گزارش همشهری، در شرایطی که روزبه روز به صف منتقدان رشد بازار سهام اضافه می شود دیروز شاخص کل بورس تهران با 12هزارو 377واحد کاهش معادل 0.71 نزول کرد و به یک میلیون و 741هزارو 296واحد رسید ...
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شاخص کل بورس امروز یک شنبه (22 تیر) هم زمان با شروع به کار رسمی بازار سرمایه به 1813 واحد رسید.
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در میانه معاملات امروز با رشد 63 هزار واحدی از مرز یک میلیون و 800 هزار واحد عبور کرد.
نبض بورس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در معاملات امروز با رشد بیش از71 هزار واحدی از ارتفاع یک میلیون و 800 هزار واحدی فراتررفت که سه نماد با بازدهی بیش از 20 واحدی مواجه شدند لیکن با توجه به ابطال معاملات برخی نمادها همچون نماد شستا توسط ناظر بازار حال باید دید معاملات امروز این نمادها تایید خواهد شد یا خیر؟
بازار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نگاهی گذرا به روند شاخص کل بورس تهران و نرخ دلار در بازار آزاد از ابتدای سال تاکنون گویای همگرایی این دو متغیر با یکدیگر است.
نبض بورس   ۸ ساعت پیش    
شاخص کل بورس تهران در معاملات امروز با رشد بیش از71 هزار واحدی از ارتفاع یک میلیون و 800 هزار واحدی فراتررفت که سه نماد با بازدهی بیش از 20 واحدی مواجه شدند لیکن با توجه به ابطال معاملات برخی نمادها همچون نماد شستا توسط ناظر بازار حال باید دید معاملات امروز این نمادها تایید خواهد شد یا خیر؟
شاخص کل بورس که در دومین ساعت معاملات امروز با رشد چشمگیر 62 هزار 201 واحدی روربرو شد.
امروز یک شنبه شاخص کل بورس در زمان شروع به کار بازار سرمایه با رشد 58 هزار واحدی به پله یک میلیون و 700 هزار واحدی رسید.
شاخص کل بورس در ساعت اول معاملات با رشد بی سابقه 55 هزار و 235 واحدی به 1 میلیون و 796 هزار و 588 واحد رسید.
ربیع   ۹ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از دنیای بورس، در 15 دقیقه ابتدایی معاملات امروز، شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 37 هزار واحدی همراه شد. شاخص کل هم وزن نیز 5558 واحد افزایش یافت. عمده نمادها با افزایش تقاضا همراه هستند. انتهای پیام/
شبستان   ۹ ساعت پیش    
شاخص کل بورس و اوراق امروز با رشد 45870 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 787 هزار واحدی قرار داشت.
شاخص بورس با رشدی بیش از 62 هزار واحدی در معاملات امروز (22 تیر) در حالی که بیش از یک ساعت به پایان معاملات باقی مانده وارد کانال یک میلیون و 804 هزار واحدی شد.
باشگاه خبرنگاران: مهدی دلبری کارشناس بازار سرمایه در خصوص اُفت شاخص کل بورس در اولین روز معاملات هفته گفت: بازار طی هفته های گذشته رشد زیادی داشته است و براساس گزارش خردادماه بازار سرمایه رشد بورس مطلوب بوده است، اما طی روز های گذشته چندین خبر منتشر شد که باعث شد میزان عرضه افزایش پیدا کند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
وحید جوادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شاخص کل بورس استان طی هفته گذشته در مقایسه با هفته پیش از آن با 140 هزار و 740 واحد افزایش به یک میلیون و 753 هزار و 642 واحد رسید. وی با اشاره به اینکه طی هفته گذشته شاخص بازار فرابورس [...]
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد : بازار سرمایه در دقایق ابتدایی شروع معاملات روز گذشته شاهد افت قابل توجه قیمت در بسیاری از نمادها بود. در این روز شاخص کل بورس تهران که در دقایق نخست معاملات در محدوده یک میلیون و 753 هزار و 642 واحد قرار داشت، در میانه معاملات تا محدوده یک میلیون و 719 هزار واحد افت کرد ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اسامی سهام بورسی با بالاترین و پایین ترین قیمت در این گزاش آمده است. شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با 12 هزار و 356 واحد ریزش به عدد 1 میلیون و 741 هزار و 287 واحد رسید. بر این اساس، نمادهای با بالاترین و پایین ترین افزایش قیمت در این گزارش جمع آوری شده است. ...
598   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
7 نماد تاثیرگذار بر شاخص کل بورس در نیمه دوم بازار در روز جاری عبارت بودند از: شستا، فارس، شتران، وامید، رمپنا، وبملت و شپنا.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : شاخص کل بورس و اوراق بهادر در اولین روز هفته ریزش چند ده هزار واحدی را تجربه کرد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در این گزارش به چند خبر بورسی پرداخته شده است. بورس به تب و تاب افتاد شاخص کل بورس در روز شنبه 21 تیر و در پایان معاملات هفته با رشدمنفی 15 هزار و 951 واحدی همراه شد و به یک میلیون و 737 هزار و 691 واحد رسید. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهدار تهران در پایان معاملات امروز خود بر خلاف روند مثبت هفته گذشته، کمی بیش از 12 هزار واحد کاهش یافت.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران امروز با افت حدود 12 هزار واحدی معادل 0.7 درصد، به کانال یک میلیون و 741 هزار واحدی برگشت و نخستین اصلاح جدی خود طی حدود یک ماه اخیر را شاهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس با افت 12 هزار و 347 واحدی به عدد یک میلیون و 741 واحد رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل اگر چه افتی 12 هزار واحدی را تجربه کرد اما در دقایق پایانی بهبود کلی در روند معاملات کاملا مشهود بود.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۷    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه با کاهش 12 هزار و 407 واحدی روبه رو شد و معامله گران امروز در بورس و فرابورس 23 هزار و 30 میلیادر تومان اوراق مالی داد و ستد کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه با کاهش 12 هزار و 407 واحدی روبه رو شد و معامله گران امروز در بورس و فرابورس 23 هزار و 30 میلیادر تومان اوراق مالی داد و ستد کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۱    
همانطور که پیش بینی می شد در پی کاهش قدرت جبهه خریداران در دو روز معاملاتی هفته گذشته امروز شاهد اصلاح 12378 واحدی شاخص کل بودیم. با این حال رفتار معامله گران در ساعات پایانی بازار خبر از فردای سبز بورس می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۰    
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بشنوید و بخوانید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس و اوراق بهادار با ریزش 15316 واحدی در اولین روز کاری خود در هفته جاری در ارتفاع یک میلیون و 738 هزار واحدی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر: معاملات بازار بورس صبح امروز (شنبه 21 تیرماه) تا لحظه تنظیم خبر با کاهش 31 هزار و 660 واحدی شاخص روبرو شد و شاخص کل بار دیگر به یک میلیون و 721 هزار واحد برگشت. شاخص کل هم وزن نیز منفی 8374 واحد بود و در رقم 470 هزار واحد ایستاد. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد بازار بورس امروز در پی آغاز حرکت اصلاحی روز چهارشنبه، مسیر خود را در راستای اصلاح ادامه داد.”ریزش بورس تهران امروز شنبه” شاخص کل بورس در آغاز معاملات امروز با بیش از 31 هزار واحد افت به عدد یک میلیون و 721 هزار و 982 واحد رسید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: امروز شنبه شاخص کل بورس در زمان شروع به کار بازار سرمایه، با افت 32 هزار واحدی به کانال یک میلیون و 721 هزار واحدی رسید.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
امروز شنبه شاخص کل بورس در زمان شروع به کار بازار سرمایه، با افت 32 هزار واحدی به کانال یک میلیون و 721 هزار واحدی رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در آغاز معاملات ازار سهام روز شنبه 21 تیر ماه، شاخص کل بورس تهران با افتی 35 درصدی مواجه شد تا وارد فاز اصلاحی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
امروز شنبه شاخص کل بورس در زمان شروع به کار بازار سرمایه، با افت 32 هزار واحدی به کانال یک میلیون و 721 هزار واحدی رسید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (18 خردادماه) به عدد یک میلیون و 753 هزار واحد رسید و در مقایسه با پایان هفته گذشته بیش از هشت درصد، بازدهی را تجربه کرد ...