برترین های مسابقات فیزیک قهرمانی کشور معرفی شدند
سایر خبرها
معرفی جوانان قهرمان مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، جوانان شرکت کننده در مسابقات پرورش اندام در وزن های مثبت 75 کیلو گرم و منفی 75 کیلو در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور شرکت کردند. در این رقابت ها 21 ورزشکار جوان به رقابت با حریفان خود پرداختند و مدعیان قهرمانی هر دسته شناخته شوند. رامین حسن زاده از قزوین در وزن منفی 75 کیلو گرم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و محمد سلیمانی از اصفهان ...
قهرمانی اصفهان در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کشور
...> در رشته ” فیزیک” تیم اصفهان از سایرین پیشی گرفت و قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های مازندران و گیلان به ترتیب عنوان های دوم و سوم را کسب کردند. تیم اصفهان همچنان صدرنشین است اما این بار در رشته “ماسکولار فیزیک” و تیم های البرز و کیش به مقام های دوم و سوم دست یافتند. در پایان رقابت های شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نبرد بر سر قهرمانی پرورش اندام بود که همچنان تیم اصفهان سکان قهرمانی را در دست گرفت و تیم هرمزگان سایه نشین این رقابت ها شد و تیم کیش مقام سوم را به نام خود ثبت کرد. انتهای پیام/ ...
صدر نشینی تیم اصفهان در رشته های فیزیک، ماسکولار فیزیک و پرورش اندام
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در رشته " فیزیک" تیم اصفهان مقام قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های مازندران و گیلان به ترتیب عنوان های دوم و سوم را کسب کردند. تیم اصفهان در رشته "ماسکولار فیزیک" صدر نشین شد و تیم های البرز و کیش به مقام های دوم و سوم دست یافتند. همچنین تیم در رشته پرورش اندام اصفهان بر سکان قهرمانی ایستاد و تیم ...
کسب مقام دوم تیمی خراسان رضوی در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی کشور
شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، ماسکولار فیزیک و پرورش اندام به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور 14 و 15 اسفند ماه با حضور 518 ورزشکار در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار در تالار شهر جزیره کیش برگزار شد. خراسان رضوی با 24 ورزشکار در این مسابقات حضور داشت که در نهایت علی صحرایی در پرورش اندام پیشکسوتان موفق به کسب مدال طلا شد و مرتضی راستگو در فیزیک کلاسیک مدال نقره، وحید حسین زاده در بادی کلاسیک مدال نقره، علیرضا باقری و مصطفی فاضلی در بادی کلاسیک مدال برنز کسب کردند. حمیدرضا امینی در پرورش اندام نیز مدال برنز، میلاد جهانبین در فیزیک مقام چهارم، حامد مومن در بادی کلاسیک، سجاد حیدری و علی صحرایی در پرورش اندام مقام پنجم و مهدی بهرمی در فیزیک مقام ششم را بدست آوردند. همچنین در بخش تیمی خراسان رضوی در رشته “بادی کلاسیک” پس از تیم کیش در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم هرمزگان بر سکوی سوم ایستاد. گفتنی است خراسان رضوی سال گذشته موفق به کسب مقام سوم تیمی شده بود که نسبت به سال گذشته یک پله جایگاه خود را ارتقا بخشید. ...
تساوی تیپ تکاوران بندرعباس برابر سپاهان اصفهان
هفته نهم لیگ دسته سه فوتبال کشور تیم تیپ تکاوران با این تساوی 8 امتیازی شد و در هفتم جدول گروه الف باقی ماند. تیم سپاهان اصفهان نیز با کسب 17 امتیاز صدرنشین این گروه است. مسابقات لیگ برتر فوتبال امید های کشور با حضور 16 تیم در دو گروه هشت تیمی برگزار میشود. تیپ تکاوران بندرعباس در گروه الف با تیم های شاهین شهرداری بوشهر، نفت اهواز، سپاهان اصفهان، مس رفسنجان، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان و گل گهر سیرجان هم گروه است. ...
زنان کارآفرین برتر با رای مردم انتخاب شدند
کاظمی از روستای لک آذربایجان غربی، مریم ده پروران از روستای مبارک آباد قم، زهرا وکیلی نیا از روستای دهرود فارس و صغری جعفری ازان از روستای ازان اصفهان کارآفرینان روستایی برگزیده این دوره هشتند. همچنین، جلوه سهرابی پور از هرمزگان، سحر بهمن از تهران، معصومه عبدالهی از گلستان، سپیده یوسفوند از بوشهر، فلوریا مروتی از کرمانشاه، زهرا رضایی از ایلام، فاطمه نعمتی آلاشتی از مازندران، سمیه علینژاد از آذربایجان غربی، فاطمه کامیاب کهران از گیلان و پریناز محمدی از آذربایجان شرقی به عنوان کارآفرینان برگزیده شهری با رای مردمی انتخاب شدند. منبع: ایرنا ...
برگزاری سه دوره رقابت قهرمانی کشور در رشته های مختلف در هرمزگان
حضور خواهندداشت. وی بیان داشت: یکی دیگر از رقابتها نیز ، مسابقات هندبال ساحلی بانوان است که از 16 تا 19 اسفند ماه در شهر بندرعباس و بصورت باشگاه ها و دستجات آزاد برگزار می شود. امیاری یادآورشد:در این دوره از مسابقات تیم هایی از استان های هرمزگان، یزد، تهران، کرمان، کیش، اصفهان، بوشهر، زنجان و چهارمحال و بختیاری نیز حضور خواهند داشت:مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به برگزاری ...
هفته هفدهم لیگ یک| رقابت 5 تیم برای قهرمانی نیم فصل/ دیدارهای فینال گونه در کرمان و آستارا
رو به رشد خود را آغاز کنند. اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول: *یک شنبه 17 اسفند 99 بادران تهران – ملوان بندر انزلی محمد باقر پورباقر – رامین بابایی- احمد کاظم لو- هادی صحرایی ناظر: مختار مهدوی خوشه طلایی ساوه – رایکا بابل امید جمشیدی – بهروز عالمی روشن – محسن دوستان – محمد امیرنژاد ناظر: حسین نیرویار ...
نتایج رقابتهای طنابزنی مجازی پسران دانش آموز اعلام شد
نتایج رقابتهای طنابزنی مجازی پسران دانش آموز در پایان روز سوم اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی واطلاع رسانی فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور به نقل ازهیأت ورزش دانش آموزی استان البرز، در پایان روز سوم رقابت های طناب زنی دانش آموزان سراسر کشور،پس از مشاهده ویدئو های ارسالی از سراسر کشور و باز بینی ویدئو ها در دو مرحله توسط داوران،نتایج نهایی به شرح زیر اعلام شد متوسطه اول- سرعت 30 ثانیه ردیف نام و نام خانوادگی استان شهرستان 1 مهدی پریشانی اصفهان خمینی شهر 2 یونس آن بسته خراسان رضوی تبادکان 3 امیرمحمد جمشیدی تهران منطقه4 3 دانیال پروین خراسان شمالی بجنورد متوسطه اول – نمایشی انفرادی ردیف نام و نام خانوادگی استان شهرستان 1 علی حفیظ خراسان رضوی ناحیه7 2 علی رودهی خراسان رضوی تبادکان 3 دانیال دوایی اصفهان ناحیه3 3 امیرحسین خانزاده تهران منطقه 4 نتایج کلی متوسطه اول ردیف استان شهرستان امتیاز 1 اصفهان خمینی شهر 42٫3 2 خراسان رضوی تبادکان 35٫6 3 تهران منطقه4 31٫4 4 خراسان شمالی بجنورد 25٫6 5 همدان نامنین 17٫3 6 فارس ناحیه 2شیراز 4٫5 7 گلستان آزادشهر 3٫9 8 بوشهر بوشهر 3٫6 متوسطه دوم – 30 ثانیه ردیف نام و نام خانوادگی استان شهرستان 1 محمد حسین تنهایی خراسان رضوی سبزوار 2 مصطفی مجیری اصفهان خمینی شهر 3 محمد اجنوردی خراسان رضوی سبزوار متوسطه دوم – نمایشی انفرادی ردیف نام و نام خانوادگی استان شهرستان 1 مهدی عرب خراسان رضوی سبزوار 2 ناصر بهمدی خراسان رضوی سبزوار 3 داریوش مظلوم گلستان گرگان نتایج کلی متوسطه دوم ردیف استان شهرستان امتیاز 1 خراسان رضوی سبزوار 59٫8 2 گلستان گرگان 26٫4 3 شهرستان های تهران شهر قدس 22٫8 4 تهران منطقه 4 19٫8 5 گیلان ناحیه2 11٫8 6 اصفهان خمینی شهر 11 7 هرمزگان بندر لنگه 6 8 بوشهر بوشهر 3٫6 ...
نائب قهرمانی لیدوما شیراز در لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان
علیپور و لیدوما شیراز با ترکیب محمدرضا حسینی، عارف چشفر و محمد امین حنطه در این مسابقات حضور پیدا کردند. در مرحله گروهی لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان باشگاه های کشور در گروه نخست لیدوما شیراز، شرکت مینا تهران، آکادمی ستارگان اصفهان، هیات ملارد، ایرانیان البرز حضور داشتند و در گروه دوم هیات گراش با کلینیک تخصصی کسما شیراز، عقاب نهاجا تهران، مقاومت بسیج تندگویان اصفهان، آکادمی دبیری ...
ثبت 3 زلزله بزرگتر از 4 در استان های کرمان و آذربایجان شرقی/مازندران با 3 زلزله لرزید
کیلومتری مهدی شهر استان سمنان به ثبت رسید. چهارشنبه 13 اسفند در شنبه استان بوشهر زلزله 2.9، احمدسرگوراب استان گیلان زلزله 2.5، خور استان اصفهان زلزله 2.6، راور استان کرمان زلزله 2.5 و تایباد استان خراسان رضوی زلزله 2.5 رخ داد. فاریاب استان کرمان زلزله ای به بزرگای چهار در عمق 28 کیلومتری را تجربه کرد و کانون رومرکز آن در 30 کیلومتری فاریاب استان کرمان و 48 کیلومتری ...
شهادت فرمانده گردان و جانشینش در یک روز
(استان اصفهان، شهرستان کاشان) (1363 ه.ش) • شهادت شهید حسین گودرزی (استان تهران، شهرستان تهران) (1364 ه.ش) • شهادت شهید هوشمند بیرانوند (استان لرستان، شهرستان خرم آباد، روستای کاسیان رستم خانی) (1364 ه.ش) • انهدام مقر حزب دموکرات کردستان ایران در منطقه گوره ده عراق به دست نیروهای سپاه بانه (1365 ه.ش) • شهادت شهید نبی الله پاک سرشت (استان مازندران، شهرستان آمل ...
ترکیب تیم های تراکتور و نساجی مازندران در لیگ برتر فوتبال ایران
...، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، پیمان بابایی، محمد عباس زاده ترکیب نساجی مازندران : حسین خطیر، حامد شیری، سعید بیگی، مصطفی جوادیان، حسن نجفی، اکبر صادقی، محمود قائدرحمتی، میلاد کمندانی، فرزاد زامهران، رضا دهقانی، علی آل کثیر بیشتر بخوانید: ترکیب تیم های آلومینیوم اراک و سپاهان در لیگ برتر فوتبال ایران ترکیب تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس ...
پرورش اندام قهرمانی کشور| قهرمانان بزرگسالان، جوانان و پیشکسوتان مشخص شدند/ قهرمانی کیش در فیزیک و بادی ...
قزوین در وزن منفی 75 کیلو گرم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و محمد سلیمانی از اصفهان نایب قهرمان این دسته شد. محمد سبحان نظری ورزشکار هرمزگانی در جایگاه سوم ایستاد و رضا غلامی از کیش، ابراهیم فراهی از گلستان و علیرضا غفاری از خوزستان به ترتیب سکوهای چهارم تا ششم از آن خود کردند. همچنین امیر خاکیان از تهران قهرمان دسته مثبت 75 کیلو گرم پرورش اندام جوانان شد و رامین باقر زاده از تبریز در سایه ...
قهرمانان پیشکسوت پرورش اندام ایران شناخته شدند
...> 2- رحیم تقویان- خراسان شمالی 3- مهدی نوری- تهران 4- علی کشاورز- هرمزگان 5- امید عسگری- بوشهر 6- امید ابراهیمی- تهران *دسته سوم پیشکسوتان 1- علی صحرائی- خراسان رضوی 2- مهرداد احمدی- تهران 3- محتشم خدیمه- خراسان جنوبی 4- هادی ناظری- گیلان 5- بهرام سخاوت- لرستان 6-محمد رضا رهبری- تهران *دسته چهارم پیشکسوتان ...
پایان روز نخست مسابقات قهرمانی کشور با معرفی برترین های فیزیک کلاسیک
...> نوید سمائی- تهران علی سلیمانی- البرز حسین کریمان- تهران محمد حسین نجفی- مازندران محمد سربی- هرمزگان یزدان رحمت آبادی- کرمانشاه دسته چهارم فیزیک کلاسیک میثم اسکندری- اصفهان حمید کمیزی- مرکزی سامان حسن زاده- قزوین سعید مرادی- هرمزگان وحید مددی- زنجان حسام شیرازی ...
ورزشکار خراسان شمالی نایب قهرمان پرورش اندام کشور شد
سیدجمال وکیلی روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در کیش در حال برگزاری است که در این میان رحیم نقوبان توانست در وزن منفی 80 کیلوگرم و رده سنی پیشکسوتان به نشان نقره دست یابد. وی با بیان اینکه نماینده استان های کرمان و تهران نیز به ترتیب اول و سوم شدند، افزود: در این رقابت ها ورزشکارانی از تهران، خراسان رضوی، گیلان، کرمانشاه، قم، خراسان ...
حضور رئیس فراکسیون ورزش مجلس در مسابقات پرورش اندام
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، جمشید تقی زاده معاون پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در تالار شهر کیش، محل سالن برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور رقابت های پرورش اندام را از نزدیک دنبال می کنند. همچنین اهدای حکم و مدال دسته پیشکسوتان توسط ...
قهرمانی تیراندازان قمی در پایان لیگ برتر تپانچه زنان
طوماری از هیات قم و هانیه رستمیان از مقاومت به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند. با پایان لیگ برتر تپانچه بادی زنان تیم های امید صدرا، خلیج فارس هرمزگان و رایمون به لیگ دسته یک سقوط کردند. مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ، محسن نصر اصفهانی مربی تیم ملی تپانچه و مسئولان و سرپرستان باشگاه برگزار شد. ...
قهرمانان ماسکولار کشور مشخص شدند
شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی پرورش اندام کشور از صبح امروز (پنجشنبه 14 اسفند ماه) به میزبانی تالار شهر در جزیره کیش آغاز به کار کرد. پس از رقابت ورزشکاران در رشته فیزیک نوبت به 33 مدعی قهرمانی حاضر در رشته ماسکولار رسید که لحظاتی قبل برترین های این رشته در دو دست ه معرفی شدند. محمد حسن دابی از اصفهان موفق به کسب سکوی قهرمانی در دسته اول ماسکولار شد و پس از آن محمد قلی زاده ...
معرفی نفرات برتر مسابقات بادی کلاسیک قهرمانی کشور
...> اسحاق سلیمانیان- کیش امید فخاری سروستان- هرمزگان محسن محمودی نیا- هرمزگان سید عباس حسینی- هرمزگان حامد مومن- خراسان رضوی دسته دوم بادی کلاسیک سعید ملکی راد- بوشهر محمد جوان بخت- بوشهر بهادر جوادی- اصفهان مهدی نادری- قم علی منیشدزاده- خوزستان سید احمد علیزاده- قم دسته سوم ...
کسب رتبه های برتر ورزشکاران اصفهانی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در این رقابت ها که صبح امروز در جزیره کیش برگزار شد در دسته یک فیزیک محمدحسین عدالتخواه از اصفهان مقام دوم را کسب کرد، در دسته دوم فیزیک، تقی رضایی از اصفهان اول شد، در دسته سوم فیزیک مازیار کیانی مقام چهارم و حامد دهقانی نیا از اصفهان رتبه ششم را کسب کردند و دسته ششم فیزیک شایان برواز از اصفهان اول شد. در این دوره از رقابت ها 136 فیزیک کار در 6 دسته قدی با هم رقابت کردند. ...
اسامی داوران مسابقات هفته دوازدهم لیگ دسته دوم
نفت و گاز گچساران - محتشم تبریز- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا نفت گچساران حسین امیدی - رشید پردل - مجید عالی پور - امیر حمزه موسوی - ناظر: جواد شرفی شهدا بابلسر - عقاب تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه علیزاده بابلسر مرتضی عابدی - مهدی دوستی - سعید محمدی - میثم آخوندی - ناظر: رضا عبدوس نیروی زمینی تهران - اترک بجنورد- ساعت 14:30- ورزشگاه غدیر تهران حامد رنجبر صولتی - ابوالفضل بیات - امین سخایی - حجت قیانوری - ناظر: حسین نیرویار ...
معرفی برترین های مسابقات فیزیک پرورش اندام قهرمانی کشور
: این دوره از رقابت ها با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی انجام می شود و نمایندگان کمیته مبارزه با دوپینگ نیز در آن حضور دارند. وی گفت: این مسابقات با نظارت های دقیق در چهارچوب قوانین سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ " وادا" برگزار می شود. در این دوره از مسابقات 136 ورزشکار درشاخه فیزیک پرورش اندام حضور دارند و به ترتیب در دسته یک ناصر غدامی از تهران، محمد حسین عدالتخواه از اصفهان و محمد ...
نتایج رقابت های کشوری طناب زنی غیر حضوری پسران دانش آموز اعلام شد
خراسان رضوی شهرستان سبزوار، مصطفی مجیری از استان اصفهان شهرستان خمینی شهر و محمد اجنوردی از خراسان رضوی شهرستان سبزواربه ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند. در متوسطه دوم بخش نمایش انفرادی مهدی عرب و ناصر بهمدی از استان خراسان رضوی شهرستان سبزوار در این دوره از مسابقات به ترتیب مقام اول و دوم را به دست آوردند و داریوش مظلوم از استان گلستان شهرستان گرگان مقام سوم را کسب کرد. ...
نتایج نمایندگان فارس در روز نخست لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان
تخصصی کسما شیراز را شکست داد. او، بیان کرد: تیم لیدوما شیراز موفق شد با ترکیب محمدرضا حسینی، عارف چشفر و محمد امین حنطه 3-صفر ایرانیان البرز را از پیش رو بردارد. عبداللهی، تصریح کرد: در دور دوم روز نخست این مسابقات هم کلینیک تخصصی کسما شیراز با ترکیب فرهاد کاوه، حسن محسنی و محمد سینا معصومی 3-صفر مغلوب عقاب نهاجا تهران شد، هیات گراش با نتیجه 3-صفر مقابل تیم مقاومت بسیج تندگویان ...
برنامه هفته های هجدهم ، نوزدهم و بیستم لیگ برتر فوتبال ایران اعلام شد
سیرجان – ماشین سازی تبریز–ساعت 17- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان هفته بیستم پنجشنبه 19 فروردین 1400 صنعت نفت آبادان- استقلال – ساعت16:30- ورزشگاه تختی آبادان پرسپولیس – نساجی مازندران – ساعت18:50 – ورزشگاه آزادی تهران یکشنبه 22 فروردین 1400 شهرخودرو مشهد – ذوب آهن اصفهان – ساعت17 – ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد مس رفسنجان- سایپا تهران – ساعت18 ...
رکابزنی جانباز 65 درصد یادمان" شهدای مدافع سلامت" پایان یافت
های تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، همدان، لرستان، مرکزی، قم، اردبیل، گیلان، مازندران، سمنان، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی، اصفهان ، یزد، فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، و خوزستان را با هم رکابی اعضا جنبش ملی میهن پرستان در شهرهای مختلف ایران بصورت انفرادی و گروهی رکاب زده ...