هرمزگان جام اخلاق را از آن خودش کرد
سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی برترین های 5 وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان کشور در قم
علی عبدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور از امروز چهارشنبه به مدت 2 روز در قم آغاز شد. رییس هیات کشتی استان قم افزود: این مسابقات با حضور فرنگی کاران 31 استان کشور در سالن ورزشی خانه مهندس قم برگزار می شود و امروز رقابت های پنج وزن نخست برگزار شد. وی بیان کرد: مسابقات در 10 وزن برگزار می شود و امشب نفرات برتر پنج وزن نخست معرفی ...
معرفی برترین های 5 وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان کشور در قم |
علی عبدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور از امروز چهارشنبه به مدت 2 روز در قم آغاز شد. رییس هیات کشتی استان قم افزود: این مسابقات با حضور فرنگی کاران 31 استان کشور در سالن ورزشی خانه مهندس قم برگزار می شود و امروز رقابت های پنج [...]
نگاهی به ششمین روز از چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن
خراسان رضوی، که از حافظان قرآن است، پس از علی رهایی به جایگاه دعوت شد. سیدوحید مرتضوی، مجری شبکه قرآن، روح الله آقایی از استان قم را که پیش از این موفق شده بود، رتبه اول مسابقات بین المللی قرآن طلاب جهان اسلام را در سال 1398 دریافت کند به جایگاه فرا خواند. محمد محمدی از استان مرکزی و مجتبی قدبیگی از استان تهران که پیش از این رتبه اول رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن کریم را دریافت کرده اند نیز دو ...
برگزاری فاز نخست تمرینات تیم ملی بوکس در خرم آباد
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : ورزشی فاز نخست تمرینات تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران در استان لرستان و شهر خرم آباد برگزار خواهد شد. به گزارش یافته؛ فار نخست تمرینات تیم ملی بوکس ایران از روز سه شنبه هفته جاری و پیش از مسابقات قهرمانی کشور با حضور 21 بوکسور(هفت وزن المپیکی) برگزار خواهد شد. این اردو به میزبانی خرم آباد و به مدت 20 روز برگزار می شود. ...
ادامه مسابقات قرآن در بخش قرائت ترتیل و حفظ در بجنورد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی؛ در این مسابقات قاریانی از استان های هرمزگان گیلان، زنجان، قم، گلستان، اصفهان، مرکزی و تهران به رقابت پرداختند. در مرحله آوایی مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت کنندگان تا ساعت 17 به رقابت می پردازند و 18 آذر ماه برگزیدگان این رشته ها معرفی خواهند شد. دانلود فیلم اصلی ...
محمد غریب از خراسان شمالی نفر اول دعاخوانی شد
حجت الاسلام عظیم آسوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از خراسان شمالی اظهارکرد: محمد غریب از خراسان شمالی نفر اول دعاخوانی مسابقات سراسری قرآن کریم شد. وی افزود: همچنین صفی الله توفیق زاده از استان فارس نیز مقام اول این بخش به صورت مشترک را کسب کرد. حجت الاسلام آسوده اضافه کرد: اصغر کارجو از استان مرکزی، سجادبراتی از چهارمحال ...
قاری اسفراینی و تشویق هم استانی ها
بخش آقایان آغازگر مراسم با اجرای حجت الاسلام رضا محمدی، از استان خراسان رضوی معروف به شیخ ربنا به عنوان قاری افتخاری بود. سیدوحید مرتضوی، مجری مراسم، حسین رفیع پور از استان تهران را که رتبه اول مسابقات نیروهای مسلح را دارد به جایگاه فرا خواند. مهدی جوزی از استان قزوین با رتبه اول مدهامتان، دومین مرتلی بود که اجرای خود را انجام داد. قرائت ترتیل سعید دویران از استان زنجان دارای رتبه اول ...
حضور نماینده هرمزگان در مسابقات فوتسال آرامستان های کشور
: نهمین دوره مسابقات فوتسال سازمان های عضو اتحادیه آرامستان های کشور در روزهای آینده در شهر زنجان آغاز می شود. وی گفت: اعضای تیم فوتسال سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس با حضور در کنار قبور شهدای عزیز و والامقام و ذکر فاتحه با ترکیب 9 نفره به همراه سرپرست و مربی به این مسابقات اعزام شدند. رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس هدف از حضور در فعالیت های ورزشی در مرحله اول تمرین اخلاق مداری و جوانمردی دانست چرا که این موضوع از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار است. پایان پیام/ ...
افتخارآفرینی بانوان ورزشکار سپاه امام رضا(ع) در مسابقات کشوری/کسب مدالهای خوش رنگِ طلا و نقرۀ تیمی و ...
در مسابقات کشوری تقریبا در یک سطح آمادگی قرار داشتند و رکوردها و رقابت ها تا حدودی به هم نزدیک بود. وی تصریح کرد: تیم بانوان تیراندازی سپاه خراسان رضوی در مسابقات کشوری تهران با 3 نفر تفنگ زن و 3 نفر تپانچه در این مسابقات شرکت داشتند. 35 استان از کل کشور در مسابقات شرکت داشتند که بانوان خراسان رضوی موفق شدند در رشته آمادگی جسمانی در قسمت تیمی مقام دوم کشوری و در قسمت انفرادی ...
ششمین روز مسابقات سراسری قرآن در بخش آوایی آغاز شد
.... زمان بندی اجرای آقایان شرکت کننده در 14 آذر آقایان در رشته قرائت ترتیل قرآن از استان های اصفهان، خراسان رضوی، قم، مرکزی و تهران، در رشته حفظ بیست جزء از استان های تهران، گلستان، مازندران و تهران، در رشته قرائت تحقیق از استان های مازندران، خوزستان، هرمزگان، گیلان و مرکزی و حفظ کل از استان های مازندران، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، تهران و اصفهان هستند. گزارش ...
آیین گرامیداشت هفته معلولان و تجلیل از دانش آموزان دارای نیازهای ویژه برگزار شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، آیین گرامیداشت هفته معلولان با حضور احمد مرادی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی؛ محمد قویدل، مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ مجید رجبی، رییس آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان، دانش آموزان دارای نیازهای ویژه و فرهنگیان در کانون غدیر بندرعباس برگزار شد. استان هرمزگان جایگاه اول کشور در حوزه سنجش پیش از ...
محمد غریب از خراسان شمالی نفر اول دعا خوانی مسابقات سراسری قرآن شد
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی ستادخبری چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، محمد غریب از خراسان شمالی و صفی الله توفیق زاده از استان فارس نفرات اول بخش دعا خوانی شدند. اصغر کارجو از استان مرکزی، سجادبراتی از چهارمحال بختیاری، شهاب امانتچی از قم و حسن نجف زاده از خراسان جنوبی به ترتیب نفرات دوم تا پنجم شدند. گفتنی است چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از نهم ماه جاری در شهر بجنورد در دو بخش نغمات دینی و آوایی با رقابت 356 شرکت کننده در حال برگزاری است و هجدهم ماه جاری به کار خود پایان می دهد. پایان پیام/ ...
درخشش تکواندوکاران زنجانی در لیگ برتر و لیگ دسته یک پومسه کشور
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیمای زنجان؛ مسابقات هفته پنجم و ششم لیگ برتر پومسه بانوان (جام ستارگان)، با حضور 151 پومسه رو به میزبانی خانه تکواندو فدراسیون با شناخت برترین های هر رده برگزار شد. در بخش ابداعی زیر 14 سال بانوان، سانای احمدی از زنجان مقام سوم را کسب کرد و تیم زنجان در بخش های ابداعی دو نفره بالای 18 سال و تیمی سه نفره 18 الی 30 سال مقام های اول و سوم را بدست آورد ...
هرمزگان عنوان سومی و چهارمی را کسب کرد
و تیم بولینگ منتخب هرمزگان جایگاه چهارمی جدول رده بندی را به خود اختصاص دادند. این دوره از مسابقات با حضور 14 تیم در شهر شیراز برگزار شد که در پایان دور رفت مسابقات جایگاه تیم ها بر اساس مجموع پین های ریخته شده محاسبه شد. دررقابت های بخش انفرادی معین عطار عباسی به مقام چهارمی این دوره از رقابت ها دست یافت. اعضای تیم بولینگ توسکا هرمزگان را احمدرضامعلمی، شهاب نوشادی، احمدرضا شیخی ...
برترین های چهار وزن نخست لیگ برتر وزنه برداری کشور مشخص شدند
به گزارش ایرنا مسابقات لیگ برتر وزنه برداری کشور در رده سنی جوانان و بزرگسالان از روز 13 آذرماه به مدت سه روز به میزبانی باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در اهواز برگزار خواهد شد. رقابت های رده سنی بزرگسالان با حضور تیم های ذوب آهن، ملی حفاری، مناطق نفتخیز جنوب، نیروی زمینی، عقاب نیروی هوایی و رعد پدافند بوشهر و رده سنی جوانان نیز با شرکت تیم های ملی حفاری اهواز، مناطق نفت خیز جنوب، عقاب ...
فیلم | تلاوت مرتلان هفتمین روز مسابقات سراسری قرآن کریم
تلاوت حسین رفیعی پور از تهران در رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تلاوت مهدی جوزی از قزوین در رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تلاوت سعید دویران از زنجان در رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تلاوت محمد مهدی ...
درخشش دانش آموزان فیروزه در جشنواره دانایی توانایی کشور با کسب مقام اول
مقام نخست در ششمین جشنواره دانایی توانایی مسابقات کشوری کتابخوانی به دو دانش آموز دختر فیروزه اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی؛ علی ابوالفضلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزه گفت: مرحله نهایی مسابقات کشوری جشنواره دانایی توانایی به میزبانی استان چهار محال و بختیاری برگزار شد. وی افزود: در این مسابقات که به مدت 3 روز در شهرکرد برگزار شد، فاطمه ...
سه رشته از مسابقات دومین جشنواره ورزشی طلاب به مرحله استانی رسید
جمعه 17 آذرماه، از ساعت: 8:30 در مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی، برگزار می شود، گفت: برنامه انتخابی و وزن کشی رشته تکواندو، پنج شنبه 16 آذرماه ساعت 19 در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار خواهد شد. وی افزود: مسابقات استانی شنا، در مجتمع آبی گلشن واقع در خیابان شهید آوینی 57، سه راه اول، سمت راست، بعد از مجتمع های کوثر، سمت چپ، پنجشنبه 16 آذر ماه از ساعت 10:30 برگزار می گردد. حجت الاسلام ...
طنین نغمه های قرآنی در چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛ در رشته دعاخوانی، آوا ها و نغمات قرآنی برادران، صفی الله توفیق زاده از استان فارس و محمد غریب از خراسان شمالی در جایگاه اول قرار گرفتند. اصغر کارجو از مرکزی، سجاد براتی از چهارمحال و بختیاری، شهاب امانت چی از قم و حسن نجف زاده از خراسان جنوبی، در جایگاه دوم تا پنجم قرار گرفتند. در بخش خواهران هم بنت الهدی شایق از استان خراسان رضوی اول شد. طاهره ایرانی از کرمانشاه، لیلا محمدی از اردبیل، عفت ابوالزّاده از خوزستان و زینب حاجیان از اصفهان در جایگاه دوم تا پنجم قرار گرفتند. دانلود فیلم اصلی ...
برترین های سنگین وزن لیگ برتر وزنه برداری کشور در اهواز مشخص شدند
، علیرضا یوسفی از تیم مناطق نفت خیز و ابوالفضل فتحی اول تا سوم شدند. در هفته نخست مسابقات بزرگسالان تیم های مناطق نفت خیز جنوب و ملی حفاری در مکان دوم و چهارم جدول رده بندی قرار گرفتند همچنین در رده سنی جوانان تیم های مناطق نفت خیز و ملی حفاری در جایگاه اول و سوم قرار گرفتند. حضور پرشور علاقه مندان به این رشته در سالن مسابقات، از نکات جالب توجه در این رقابت ها بود. بیشتر ...
استقبال مردم کلارآباد از نایب قهرمان کشتی آزاد نظامیان جهان
ایران با 2 مدال طلا، 4 نقره، 1 برنز و یک مقام پنجمی رقابت های خوبی را در این دوره تجربه کند افزود:از اینکه توانستم در اولین دوره حضورم در مسابقات جهانی با دست پر برگردم بسیار خوشحالم و امیدوار به آینده هستم. علی اکبر زرودی که در وزن 70 کیلوگرم کشتی می گیرد تصریح کرد: این دوره از مسابقات در سطح بالایی برگزار شدکه در دوره اول برنده بلاروس و قزاقستان را 4 بر1 شکست دادم و در دور بعد با حریف ...
دریانوردان بندرکنگ و ملوان بندرعباس قهرمانان نیم فصل شدند
چهارم ، نیلی پوشان گزیر با 10 امتیاز پنجم، جنوب بستک با 5 امتیاز ششم ، هفده شهریور قشم با 4 امتیاز هفتم و بهزیستی جناح بدون امتیاز در مکان هشتم ایستاد. لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های هرمزگان با حضور 15 تیم در حال برگزاری است و در گروه غرب تیم های بهزیستی جناح ، آرش ایلود، اتحاد پل ، هفده شهریور قشم ، جنوب بستک، دریانوردان بندرکنگ، ستاره فرامرزان و نیلی پوشان گزیر و در گروه شرق هم ، تیم های میناب جوان ، مقاومت بازیاری ، آراد مهر رودان، ابومسلم میناب ، برخ کوشه قشم و اتحاد معدونیه با هم رقابت می کنند. ...
معرفی برگزیدگان سه بخش مسابقات سراسری قرآن در بجنورد
اول شد. طاهره ایرانی از کرمانشاه، لیلا محمدی از اردبیل، عفت ابوالزّاده از خوزستان و زینب حاجیان از اصفهان در جایگاه دوم تا پنجم قرار گرفتند. در رشته اذان هم مجتبی کریمی از استان مازندران، رضا بردبار از فارس، مجتبی محمدی راد از گلستان، جواد مولایی از همدان و محمدرضا کرم نژاد از فارس، حائز رتبه های اول تا پنجم شدند. این رقابت ها تا هجده آذرماه در سالن اجتماعات هتل داریوش و مجتمع پتروشیمی خراسان در بجنورد پیگیری خواهد شد. باشگاه خبرنگاران جوان خراسان شمالی بجنورد ...
صلابت رهبر انقلاب در برابر استکبار از نهادینه شدن مفاهیم قرآنی در وجود اوست
مسابقات سخنران بود و گروه فاطمی از بابلسر به همخوانی پرداخت و پس از سخنرانی رئیس کل دادگستری استان پیرامون زیبایی های ظاهری و باطنی قرآن کریم، محمد غریب نفر اول دعا ، از خراسان شمالی به قرائت فراز ابتدایی دعای ابو حمزه ثمالی پرداخت. گروه همخوانی حبل المتین از قم و زنجان نیز به اجرای تواشیح زیبایی پرداخت و پایان بخش این برنامه در صبح یکشنبه به اهدای جوایز به برترین های رشته های مختلف بخش نغمات دینی اختصاص یافت . ...
برگزیدگان مسابقات دو و میدانی مشخص شدند/اسلامشهر قهرمان این دوره از مسابقات شد
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رضا امیدی قنبری ضمن اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات با حضور تیم هایی از مناطق 21گانه شهرستان های استان تهران در ماده های مختلف به میزبانی شهرستان ملارد برگزار شد و رتبه های کسب شده در ماده های مختلف به شرح زیر اعلام شد: ماده 60 متر: مقام اول معراج حجتی از شهرستان اسلامشهر مقام دوم ابوالفضل ...
نفرات برتر کشتی خراسان شمالی مشخص شدند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، رقابت های انتخابی کشتی خراسان شمالی در رده سنی بزرگسالان به میزبانی خانه کشتی بجنورد برگزار شد. دبیر هیات کشتی خراسان شمالی در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این رقابت ها با حضور 95 کشتی گیر از سراسر استان در 10 وزن برگزار شد. اویس حسین زاده افزود: امیر حسین علیزاده، مهدی فرخی، علیرضا حیدری، مهدی ایزانلو، اسمائیل ظهوریان، دانیال قاسمی ...
اصفهان و البرز قهرمان تنیس روی میز و دارت ایثارگران شدند
روی میز همسران 1- سیده اشرف میرجعفری (تهران الف) 2 - مهناز حسین زاده (اصفهان) 3 - اکرم اروج محمد (خراسان رضوی) تنیس روی میز فرزندان 1- مائده محرابی (اصفهان) 2- لیلا اسعدی (آذربایجان شرقی) 3- هانیه نیکوکردار (گیلان) تنیس روی میز جانبازان ایستاده 1- زرین اکبرزاده (البرز) 2- معصومه حاتمی (آذربایجان غربی) 3- مریم علیپور (گیلان) تنیس روی ...