اسامی کامل نامزدهای انتخابات مجلس کهگیلویه و بویراحمد
سایر منابع:
سایر خبرها
رئیس جمهور وارد خراسان جنوبی شد
جمع منتخب نخبگان استان سخنرانی خواهد کرد.همچنین رئیس جمهور فردا صبح همزمان با روز نیمه شعبان برای سخنرانی در مسجد امام حسین (ع) و شادپیمایی منتظران ظهور در بیرجند حضور می یابد.انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یازدهم اسفند امسال در سراسر کشور برگزار می شود. سیدحسن روحبخش فرزند ماشاء الله (کد 19) و سید ابراهیم رئیس الساداتی مشهور به رئیسی (کد 15 ...
اسامی نهایی 30 نامزد ائتلاف امناء در انتخابات تهران اعلام شد
دبیر شورای مرکزی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (امناء) اسامی فهرست 30نفره نامزدهای این ائتلاف برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران را اعلام کرد. سید نظام الدین موسوی در گفتگو با خبرنگار ایسنا، اسامی 30 نامزد ائتلاف امنا در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را به این شرح، اعلام کرد: 1-حمید رسایی 2-سید نظام الدین موسوی 3-سید محمود نبویان 4-بیژن نوباوه 5-ابراهیم ...
پنج نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف دادند
فرماندار قصرشیرین از انصراف پنج نامزد مجلس دوازدهم در سومین روز مهلت تعیین شده برای تبلیغات رسمی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه خبرداد. محمد نجفی افزود: پنج نامزد انتخاباتی به نام های (جهانگیر قمری، علیرضا شکربیگی، فرمان شهبازی، محمدیارکرمی و میثم کریمی) امروز به صورت رسمی و با مراجعه به ستاد انتخابات قصرشیرین از ادامه رقابت ها برای تصاحب کرسی نمایندگی ...
41 نفر به دنبال صندلی سبز مجلس
- خانم سیده سودابه زادسر فرزند سیدمحمدتقی کد نامزد 165، 19- آقای صدراله زین العبادی فرزند امراله مشهور به فرهاد کد نامزد 168، 20- آقای محسن ساجدی فرزند علی محمد کد نامزد 169، 21- خانم سیده طیبه سجادیان فرزند سیدابراهیم کد نامزد 171، 22- آقای اله داد سلیم پور فرزند صنیع کد نامزد 172، 23- آقای ایمان شکری فرزند علی کد نامزد 175، 24- خانم ...
لیست نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام + اسامی
به گزارش شهرآرانیوز، فرمانداری ایلام به عنوان مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های شهرستان های ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، هلیلان، چوار، مهران و ملکشاهی در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، اسامی و مشخصات نامزد های انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام کرد: 1 - آقای محمد آرمیون فرزند عیسی کد نامزد 127، 2- آقای روح ...
لیست نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان + اسامی
فرزند محمد کد نامزد 784، 278 - آقای محمدهادی ناجی فرزند احمد کد نامزد 943، 279 - آقای حمید نادری فرزند منوچهر کد نامزد 864، 280 - آقای مهدی نادری پور فرزند محمد کد نامزد 868، 281 - آقای علی ناصری فرزند کاکاجان مشهور به دکتر علی ناصری کد نامزد 869، 282 - آقای روح اله نجابت فرزند محمود مشهور به روح الله کد نامزد 874، 283 - آقای هادی نجفی فرزند علی سینا مشهور به ...
اسامی نامزدهای نهایی انتخاباتی حوزه مرکزی هرمزگان منتشر شد
سالاری سردری فرزند علی – کد نامزد 187 30-صداقت سالاری پاشغی فرزند حسین کد نامزد 186 31 -علی سرودی گلستانی فرزند محمد – کد نامزد 189 32 -سهراب سلیمی پورسرچاهانی فرزند عبداله – کد نامزد 193 33 -نزهت شبان آزاد فرزند عبداله کد نامزد 195 34- نازنین شیبانی تذرجی فرزند حمدالله – کد نامزد 196 35 – اسحق عامری سیاهوئی فرزند اسحق مشهور به سجاد کد نامزد 36 – رضا عامری ...
اسامی کامل نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد
افراز سید اکبر علیزاده تیمور فلاحت زاده محمدظریف رضایی ریحان محمدپور ده بزرگ اسفندیار مرودشتی ذوالفقار حق پرست علی محمد آقایی حامد معصومی غلام رضا تاج گردون رحمان حاجی اصل اردوان زینل زاده ساسان دلاویز روح الله جهان بین مختار اسدیان سجاد ولی پور دمیه سعید محمدزاده سید سعادت اله علیزاده سید جواد فدایی میلاد صابری نژاد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری 11 اسفندماه جاری برگزار می شود. ...
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات رفسنجان خبر داد: اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه رفسنجان ...
به گزارش خانه خشتی، در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه رفسنجان و انار را به شرح زیر اعلام می گردد: 1 – آقای محمدرضا آخوندی شفیع آبادی فرزند غلامعباس مشهور به رضا آخوندی کد نامزد 129 2 – آقای هادی آخوندی نعمت آباد فرزند جواد کد نامزد 131 3 – آقای غلامحسین آقابزرگی ...
اسامی 30 داوطلب انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ
...> 28- آقای علی مژدهی فرزند محمد علی کد نامزد 191 29- آقای سید محمد موحد فرزند سید مظفر مشهور به الله یار کد نامزد 193 30- آقای آیت اله نبوی زاده فرزند ولی کد نامزد 195 دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری روز جمعه 11 اسفند ماه برگزار می شود. Visits: 2 ...
اسامی نهایی 28 داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم در گچساران و باشت اعلام شد
احسان رحمانی فرزند سلیمان کد نامزد 39 14- اقای محمد ظریف رضایی فرزند نصیب الله مشهور به محمد ظریف کد نامزد 41 15- اقای اردلان زینل زاده فرزند نجف کد نامزد 43 16- اقای حسین سهمگین فرزند علی زمان مشهور به سید الحسین کد نامزد 45 17- اقای میلاد صابری نژاد فرزند مندنی کد نامزد 47 18- اقای سید سعادت اله علی زاده فرزند سید فاخر کد نامزد 51 ...
لیست نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، ...
افزایش یافته است. ستاد انتخابات حوزه انتخابیه سبزوار فهرست نهایی نامزد های تایید صلاحیت شده انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به این شرح اعلام کرده است: 1 - آقای علی آریانفر فرزند حجی رضا کد نامزد 129، 2 - آقای، ولی اله احسانی اصل فرزند رحمت اله کد نامزد 125، 3 - آقای سیدهاشم خالقی فرزند سیدمحمد کد نامزد 127، 4 - خانم لیلا استیری فرزند ...
اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه فلاورجان+ کد نامزد انتخاباتی
به گزارش نیوز فلاورجان اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه فلاورجان+ کد نامزد انتخاباتی بدین شرح است: 1-آقای مظاهر ابوالحسنی نرگانی فرزند رمضان کد نامزد 17 2-عباس اکبری جوچی فرزند محمد باقر مشهور به عباس اکبری کد نامزد 19 3-لیلا اله دادیان فرزند مصطفی کد نامزد 23 4-آقای رضا باقریان فرزند جعفر کد نامزد 26 5-آقای عباس بلدی ...
اسامی 17 نامزد انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه دهلران منتشر شد
و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد: 1- آقای حسن بوچانی فرزند حسین کد نامزد 21 2- آقای اسداله چراغی فرزند احمد کد نامزد 24 3- آقای شکراله حاجیوند فرزند مرتضی کد نامزد 26 4 - - آقای روح اله حسنوند فرزند داراب کد نامزد 27 5- آقای سایه میر خدارحمی فرزند جانی مشهور به سایه میر کد نامزد 29 6- آقای ...
اعلام اسامی نامزد های نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه اردبیل
فریدون کد 416. حمید نقی زاده ثمرین فرزند علی کد 418، حسین نوری فرزند احمد کد 423، عاطفه نوری قنبلانی فرزند رشید کد نامزد 424، علی نیکزاد ثمرین فرزند یوسف کد 427، جواد ویژه دولت آباد فرزند زکی اله کد 437، محمد هاشمیان فرزند حسینعلی کد 431، کریم هلالی اصل فرزند یوسف کد 434، منوچهر یزدانی فرزند رحمان کد 438، سیامک یوسفی فرزند وکیل کد 439. دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز ...
لیست نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نیشابور، فیروزه، زبرخان، ...
؛ طبق قانون مدت زمان تبلیغات نامزد ها از فردا، سوم اسفندماه آغاز می شود و تا ساعات 24 قبل از روز اخذ رای (11 اسفندماه) ادامه دارد. فهرست داوطلبین مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بدین شرح است: 1 . آقای هادی ابراهمیان فرزند عباسعلی مشهور به ابراهیمی یا ابراهیمیان کد نامزد 123 2 . آقای علی اربابی فرزند محمد کد نامزد 125 3 . آقای علی اکبر اردمهء فرزند حسن ...
آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن
1 - آقای حامد آخوندی ابراهیم آبادی فرزند عباسعلی کد نامزد 128 2- آقای حسینعلی ابوئی مهریزی فرزند حسن کد نامزد 124 3- آقای علی ابوئی مهریزی فرزند محمد حسین مشهور به علی ابویی کد نامزد 125 4 - خانم فرزانه ابوئی مهریزی فرزند حسن کد نامزد 126 5 - آقای رضا اشتر زاده فرزند قاسم کد نامزد 134 6 - آقای سید علی محمد اعتماد العلماء فرزند سیدصالح کد ...
لیست نهایی تمام نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مشهد + اسامی
روز اخذ رای (11 اسفندماه) ادامه دارد. دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 12 حوزه انتخابیه خراسان رضوی برای کسب 18 کرسی نمایندگی برگزار می شود که از آن میان پنج نماینده مربوط به حوزه انتخابیه مشهد و کلات است. 1- آقای مهدی آبی فرزند محمد کد نامزد 1132، 2- آقای محمدجواد آخوندی فرزند ابراهیم کد نامزد 1154، 3 -آقای یونس آراسته فرزند محمدرضا کد نامزد ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه سرخس و فریمان
فرمانداری فریمان فهرست نهایی نامزدهای حوزه انتخابیه سرخس و فریمان و بخش های احمدآباد و رضویه مشهد در انتخابات مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد. به گزارش ایرنا، براساس اعلام روز پنجشنبه فرمانداری فریمان به عنوان مرکز حوزه انتخابیه اسامی و مشخصات نامزدهای انتخابات به شرح زیر اعلام شد: 1- آقای علی ابراهیم پور فرزند محمد مشهور به ابراهیم پور کد نامزد 123 2- آقای ...
اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم
اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم اعلام شد. به گزارش میلاد لارستان، در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد: ☑️ آقای مهران آگاه فرزند علی محمد کد نامزد 18 ...
لیست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس در خلخال منتشر شد
نهایی نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: 1- آقای حسین امین دخت فرزند اسرافیل مشهور به دکتر امین دخت، مهندس امین دخت، سردار اقتصادی، کد نامزد 125 2- خانم پریسا برادر اوجقاز فرزند محمد، کد نامزد 126 3- آقای خدابخش برسان فرزند انام، کد نامزد 127 4- آقای داوود بهرجوی کزج فرزند محرم مشهور به مهرجوی، کد نامزد 128 5- خانم سکینه ...
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه لردگان، خانمیرزا و فلارد
به گزارش ایرنا ، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان لردگان، اسامی و کدهای انتخاباتی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لردگان،خانمیرزا و فلارد به شرح زیر می باشد. 1- فهیمه اردشیری لردجانی- فرزند نادر 2- عباس اسماعیلی درکه - فرزند جواد 3- حسین بامیری - فرزند سیف اله 4- سکینه بویری- فرزند مندنی 5- امیر تقی ...
لیست نهایی نامزدهای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ اعلام شد
علی مومن گلزار فرزند علی قیصر 26-سید علی محدثی فرزند عبدی 27-حکمت الله مرادی 28-علی مژدهی فرزند محمدعلی 29-سید محمد موحد فرزند سید مظفر 30-آیت الله نبوی زاده فرزند ولی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان روز جمعه یازدهم اسفندماه برگزار خواهد شد. 179 شعبه اخذ رأی در شهرستان کهگیلویه در نظر گرفته شده که 92 شعبه ثابت و ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در استان قزوین
- فرزند ابراهیم 25) عباسعلی مهرعلیان - فرزند ولی الله حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج: 1) محمدرضا گنجی 2) امیر والامهر 3) سیدرضا هاشمی 4) اشکان نوری 5) مردعلی نوروزی 6) حمید نصراللهی 7) علی اصغر مولائی 8) علی اکبر مولائی 9) علی مهرعلیان 10) محمود مهدوی پور 11) پیمان مصطفی 12) حجت اله محمودی 13) یداله ...
اسامی 15 کاندیدای مجلس شورای اسلامی در بوکان منتشر شد
به گزارش کردپرس،در بوکان پس از بررسی های متعدد، در نهایت 15 کاندیدا تایید نهایی شدند. تبلیغات انتخاباتی این دوره از روز پنجشنبه تاریخ 3 اسفندماه آغاز می شود و تا 24 ساعت قبل از شروع اخذ رای ادامه خواهد داشت. اسامی کاندیداهای مجلس در این حوزه به این شرح است: سیروان احمدی فرزند رشید کد نامزد 15 فرهاد احمدی باغ فرزند علی مشهور به فرهاد کد نامزد 16 ...
اسامی 38 کاندیدای انتخابات مجلس در گنبدکاووس
این حوزه انتخابیه را به شرح ذیل اعلام کرد: نورمحمد اتائی فرزند رجب کد نامزد 124 جلیل آذرشب فرزند خلیل کد نامزد 126 سلیمان آق فرزند خداوردی کد نامزد 132 عبدالحکیم آق ارکاکلی فرزند عاشورقلی کد نامزد 134 آنه محمد آق پور فرزند باباقلچ کد نامزد 135 مرتضی بیانی هدش فرزند احمدرضا کد نامزد 146 دُر بی بی پودینه فرزند جان محمد کد ...
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرکرد، بن، سامان و فرخشهر
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرکرد، اسامی و کدهای انتخاباتی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرکرد به شرح زیر اعلام می شود: 1- علی احمدی بنی - فرزند الیاس 2- عبدالعلی ارژنگ - فرزند نجات 3- محمد علی اسماعیل پور دهکردی - فرزند باقر 4- اسدالله اسماعیلی وردنجانی - فرزند قربانعلی 5 ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در شیروان اعلام شد
حسن ناهیدی ، رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی در گفت وگو با ایکنا از خراسان شمالی اظهار کرد: تعداد داوطلبان تأیید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان به 113 نفر رسیده که از این تعداد در حوزه انتخابیه شیروان 23 نفر از امروز، سوم اسفندماه به رقابت می پردازند که اسامی آنان اعلام شده است. وی با بیان اینکه 926 شعبه اخذ رأی شامل 432 شعبه شهری و 494 شعبه روستایی ثابت و سیار در یک ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان اعلام شد
...، رضا کرمی، محسن کریمی امان، محمدقربان کیانی، فواد محمدی فرزند یداله، فواد محمدی فرزند محمدامین، حبیب اله محمدی تلوار و توحید مرشدی دیگر نامزدهای حوزه انتخابیه قروه و دهگلان هستند. همچنین احمدرضا مظفری، امین مظفری، معصومه معتمدنیا، حسن معظمی، نادعلی معظمی، محمدجعفر منتشلو، سپیده زهرا موسوی جم، روح الله ورمقانی و سیدخالد هاشمی نسب نیز جزو نامزدهای حوزه انتخابیه قروه و دهگلان در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند. ...