نفرات برتر دور رفت مشخص شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
برگزیدگان شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان معرفی شدند
سنندج از خانواده معظم شهید والا مقام حاج غلامرضا بامدی و خانواده معظم شهید والا مقام سرهنگ حسین یوسفی تجلیل شد. قرائت ترتیل آقایان زیر 16 سال مبین نصیری از استان آذربایجان غربی مقام اول امیرعلی دروکی از خراسان رضوی مقام دوم سیدعلیرضا مولایی اندلیبی از اردبیل مقام سوم قرائت تقلیدی آقایان زیر 16 سال محمد اسماعیل وردنجانی از چهارمحال و بختیاری و ...
کسب 2 رتبه برتر توسط متسابقین خراسان جنوبی در مسابقات قرآنی روستاییان و عشایر کشور
/> سرپرست حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان با اشاره به برگزاری مسابقات مرحله کشوری به میزبانی مشهد مقدس یادآور شد: در این مسابقات فاطمه سادات ابراهیمی حائز مقام اول در رشته ترتیل نوجوانان و محمود خاتمی تبار موفق به کسب مقام سوم رشته قرائت تحقیق شدند.
برگزیدگان مسابقات قرآنی باران وحی کمیته امداد قشم تجلیل شدند
سنی زیر 12 سال، بین 12 تا 16 سال و 16 سال به بالا در سه بخش آوایی، مفاهیم و مفاهیم هنری با هم به رقابت پرداختند که 11 نفر از نفرات برتر معرفی و تجلیل شدند. وی بیان کرد: بخش آوایی این جشنواره در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ عمومی، حفظ تخصصی، صحیح خوانی، اذان، صحت قرائت نماز، دعاخوانی و مداحی بوده، بخش مفاهیم شامل رشته های فهم قرآن، صحیفه سجادیه و نهج البلاغه و بخش هنری نیز شامل رشته های نقاشی، مداحی، خوشنویسی و قصه گویی می شود. انتهای پیام ...
لارستان و جهرم قهرمان مسابقات پینگ پنگ وبسکتبال دانش آموزان پسر فارس شدند
برسکوی سوم ایستادند و تیم فسا هم جام اخلاق گرفت. برترین های انفرادی پینگ پنگ وی اضافه کرد: در بخش انفرادی پینگ پنگ نیز رامین شاه علی از ناحیه یک شیراز به مقام قهرمانی دست یافت، عرفان یزدان بخش از ناحیه 2 شیراز دوم شد و علیرضا سبزواری از لارستان و اوستا عسکرزاده از ناحیه یک شیراز مقام سوم مشترک را از آن خود کردند ونفرات برتر به مسابقات کشوری در سال 1403 اعزام خواهند شد. ...
معرفی نفرات برتر مسابقه مناظرات دانشجویی استان
علمی دانشگاه خوارزمی پس از بررسی ها و ارزیابی مناظرات دانشجویی ، تیم فروزش از دانشگاه فرهنگیان را به عنوان تیم برتر استانی معرفی کردند. قاسمی گفت: تیم های ققنوس از دانشگاه فرهنگیان و تیم حقیقت گویان از دانشگاه فرهنگیان هم رتبه های دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند. معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز افزود: تیم برتر استانی این دوره از مسابقات در اردیبهشت ماه سال آینده به عنوان تیم منتخب البرز با برگزیدگان استانهای مختلف کشور با هم به رقابت خواهند پرداخت. ...
اختتامیه مسابقات قرآنی باران وحی در جغین
به گزارش خبرگزاری حوزه از هرمزگان، موسی صادقی، رئیس کمیته امداد جغین شهرستان رودان در مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآنی، گفت: نشر احادیث قرآنی، اهتمام به آن و ترویج بین نوجوانان دارای اهمیت ویژه ای دارد و کمیته امداد نیز در همین راستا به برگزاری مسابقات قرآنی با عنوان "باران وحی" بین نوجوانان و جوانان تحت حمایت این نهاد در سراسر استان نموده است. صادقی افزود: در این مسابقات تعداد ...
برگزاری اولین دوره مسابقات پیاده روی در آب در کرمانشاه
.... نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر معرفی شدند. رده سنی 18 تا 29 سال نفر اول: الناز کاظمی نفر دوم: زهرا کوشکی نفر سوم: نگین عزیزی رده سنی 30 تا 39 سال نفر اول: آرزو حاتمی نفر دوم: سپیده امیری نفر سوم: سپیده عبدالمحمدی رده سنی 40 تا 60 سال نفر اول: نسرین نادری نفر دوم: لیلا ذبیحی نفر سوم: راشین محضری رده سنی 60 سال به بالا نفر اول: فوزیه رعنایی نفر دوم: کبری موسوی نفر سوم: جیران یوسفی انتهای پیام ...
روز نخست دور پایانی لیگ برتر بانوان؛ قهرمانی تکواندوکاران 4 تیم مختلف
.... در پایان رقابت های روز اول دور پایانی، در وزن 46- کیلوگرم ساینا کریمی پارس جنوبی در دیدار نهایی مقابل بهاره فریدونی از شهر رنگ دورود به میدان رفت. فریدونی در دیداری حساب شده مقابل کریمی در 2 راند به پیروزی رسید و اول شد. در وزن 53- کیلوگرم، زهرا ملکی از پایگاه سلامتی رها توانست برابر نگار اسماعیلی از تیم بیمه تجارت نو به برتری دست یافته و در این وزن شلوغ مقام اول را کسب ...
قهرمانی تکواندوکاران 4 تیم مختلف در روز نخست دور چهارم لیگ برتر بانوان
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندو بانوان "جام ایراندخت" یادواره شهیده شاخص ورزش کشور شهناز حاجی شاه امروز سه شنبه 15 اسفندماه در اوزان فرد برگزار شد. در این مسابقات 10 تیم های آکادمی تکواندو ویسی، لوازم خانگی میکس پلاس، پایگاه سلامتی رها، بیمه تجارت نو، آکادمی ورزشی کسری، هیات تکواندو نوشهر، آکادمی آترا، دیار، شهر رنگ دورود و ...
نفرات برتر مسابقه دانش مغز معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مرحله نخست دهمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی دانش مغز تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار ونفرات برتر این دوره از رقابت ها مشخص شدند. در این مرحله از مسابقات، 2 هزار 600 دانش آموز در رده سنی 13 تا 18 سال از بیش از 30 استان کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند و 54 دانش آموز اول این رقابت ها برای حضور در مرحله دوم برگزیده شدند. ...
کسب مقام اول کشوری مسابقات قرآنی مدهامتان توسط قاری یزدی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در یزد، امیر حسین انواری، عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد و نفر برتر مسابقات قرآنی مدهامتان در استان توانست در شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان رتبه اول را به خود اختصاص دهد. این جشنواره در پنج رشته قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، اذان و حفظ کل و با رقابت 280 نفر از سراسر کشور و به مدت 2 روز در سنندج برگزار شد که 9 نفر از نفرات ...
فرصت مناسب ملوان برای طلسم شکنی؛ نگاه گل گهر به رتبه سوم جدول
تا در صورت توقف احتمالی تیمهای سپاهان و تراکتور سازی، در رتبه سوم جدول رده بندی قرار گیرد. با توجه به این امر به احتمال زیاد تیمهای ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان با ترکیب هجومی رو در روی هم قرار خواهند گرفت و به طور حتم تماشاگران و فوتبال دوستان شاهد یک بازی زیبا از سوی این 2 تیم خواهند بود. تا پایان هفته هجدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم فوتبال گل گهر سیرجان با کسب 30 امتیاز در مکان پنجم و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب 29 امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی 16 تیمی این مسابقات قرار دارند. ...
صعود فولادخوزستان به مرحله سوم لیگ برتر فوتبال نوجوانان
گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان ، دربازی برگشت مرحله دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه های کشور، تیم های فولادخوزستان و پاس شیراز دراهواز مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که بازی با 2 گل به سود میزبان پایان یافت. باثبت این نتیجه، سرخ پوشان دیار کارون در مجموع 2 بازی رفت و برگشت مقابل حریف خود تیم پاس شیراز به برتری 2 برصفر رسید و راهی مرحله سوم شد. حامد مرداسی و حسن ...
قهرمانی دانشگاه آزاد پرند در بخش انفرادی مسابقات بدمینتون
نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد. مقام دوم به تیم رودهن رسید و تیم های سمنان و تهران غرب به صورت مشترک موفق به کسب مقام سوم این مسابقات شدند. در قسمت انفرادی آزاد این مسابقات مقام نخست را فیروز داریی از دانشگاه آزاد اسلامیس واحد پرند، مقام دوم محمدحسین قزوینه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) را کسب کردند و علی دوستی از سمنان و مجید رضایی از رودهن به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند. در پایان مسابقات با حضور مسئولان کاپ، مدال تیم ها و نفرات قهرمان اهدا شد. انتهای پیام/ ...
مهم ترین اخبار ورزشی 16 اسفند
...> قهرمان لیگ برتر بسکتبال بانوان مشخص نشد تکلیف قهرمان لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران به پنجمین دیدار گروه بهمن و مهرسان کشیده شد. حذف امیری از بوکس انتخابی المپیک بوکسور وزن 92 کیلوگرم ایران در جریان رقابت های جهانی و گزینشی المپیک برابر نماینده فیلیپین مغلوب شد و به کار خود پایان داد. پایان اردو و مسابقات تیم پاراصحرانوردی در پیست اسکی شمشک اردوی تیم ...
تاخت 60 اسب در شروع هفته آخر کورس گنبدکاووس+ فیلم
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در دور اول این مسابقات، 10 راس اسب سه ساله نژاد ترکمن maiden در دسته مبتدی و نبرده به مسافت هزار و 200 متر با هم به رقابت پرداختند که اسب ایران گلد مهدوی زودتر از دیگر اسب ها از خط پایان عبور کرد و اول شد و اسب های گل کوئین الهامی و آیهان حسین پور به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند. رقابت در دور دوم بازهم ویژه اسب های سه ساله نژاد ترکمن maiden در دسته مبتدی و ...
سیدعلیرضا مولایی اندلیبی مقام سوم مسابقات قرآنی مدهامتان کشوری را کسب کرد
.... مدیر کانون مساجد استان اردبیل اذعان کرد: 9 نفر در مرحله استانی مسابقات قرآنی مدهامتان از رشته های مختلف به عنوان نفرات اول معرفی شده بودند که از این تعداد 7 نفر به این دوره از مسابقات اعزام شد و سیدعلیرضا مولایی اندلیبی موفق به کسب رتبه سوم در رشته قرائت ترتیل برادران زیر 16 سال شد. آمون گفت: مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در سه رده سنی زیر هفت سال (کودکان)، هفت ...
پایان روز نخست هفته هجدهم کورس سوارکاری گنبدکاووس+ نتایج
چابکسواری آرمین آق آتابای بر جایگاه قهرمانی، اسب وی آی پی با چابکسواری امین محمدی بر جایگاه نایب قهرمانی و اسب کوماتسو با چابکسواری یاسر آموت مقام بر مقام سوم تکیه زدند. دور چهارم 1550 متر در دور چهارم مسابقات این هفته اسب یاسین خان با چابکسواری کیوان قلر عطا به مقام نخست دست یافت و اسب دومنیک با چابکسواری بهرام بینایی و اسب اکو با چابکسواری بنیامین جرجانی به ترتیب دوم و سوم ...
نفرات برتر رقابت های ورزش زورخانه ای قم معرفی شدند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، مسابقات هنرهای فردی و ورزش های زورخانه ای در رده سنی 9 تا 15 سال در وزن منفی و مثبت 45کیلوگرم با مشارکت هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی بسیج و سپاه استان قم و هیئت ورزش های زورخانه ای استان در زورخانه شهیدفهمیده برگزار شد. در رشته چرخ تیز این رقابت در وزن منفی 45 کیلوگرم، یوسف شب خیز، مصطفی ذوالفقاری و علی کاظمی عناوین اول تا سوم را ...
مسابقات ورزشی دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان استان هرمزگان برگزار شد
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ المپیاد ورزشی ویژه دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان پس از عبور از مراحل مدرسه ای، منطقه ای وارد مرحله استانی شده و در این مرحله با حضور 170 نفر دانش آموز متوسطه دوره اول ودوم (دختر وپسر) استعدادهای درخشان این رقابت ها برگزار گردید. شرکت کنندگان در بخش پسران در رشته های فوتسال، شطرنج و تنیس روی میز در محل ...
موفقیت و کسب مقام توسط دانشجویان دانشگاه هرمزگان در رشته های مختلف ورزشی
فوتسال پسران: مقام دوم در مسابقات فوتسال منطقه 8 کشور به میزبانی دانشگاه هرمزگان تیم تنیس روز میز پسران علی سالاری مقام دوم انفرادی، محمد شرفی مقام سوم در مسابقات دوبل 0 0 بازدید امروز: 20 بازدید کل: 73
قهرمان تیرانداز بوشهری در مسابقات قهرمانی آزاد کشور
...: فینال مرحله پنجم مسابقات آزاد تپانچه آقایان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ فینال مرحله پنجم مسابقات آزاد تپانچه آقایان در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار و در پایان نفرات برتر در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان معرفی شدند. د ر این مسابقات در بخش نوجوانان محمدرضا احمدی تیرانداز بوشهری به مقام قهرمانی رسید. ...
پایان رقابت های کارکنان دستگاه های اجرایی استان مازندران
رقابت های کارکنان دستگاه های اجرایی استان که از 15 بهمن آغاز شده بود پس از یکماه رقابت به پایان رسید و تیم ها و نفرات برتر جهت حضور در مسابقات کشوری مشخص شدند
المپیاد آمادگی جسمانی در کرج برگزار شد
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک ، مسابقات المپیاد آمادگی جسمانی کرج در رشته های کتل بل، ایروبیک، آمادگی جسمانی و تی آر ایکس با شرکت 40 نفر در رده سنی بالای 18 سال به میزبانی سالن تختی مهرشهر کرج برگزار شد. نفرات برتر به شرح زیر انتخاب شدند: اول: هدیه رضایی دوم: بهناز اسد زاده سوم مشترک: الینا ایلیات و آذر دولت خواه انتهای خبر/ س ...
شاید یک غول امروز سقوط کند: شما بگویید!
به گزارش جهانی پرس از"ورزش سه"، مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در روزهای 25 و 26 بهمن ماه برگزار شد، اما به دلیل اینکه استقلال ، پرسپولیس و سپاهان در تیم ملی نماینده داشتند و تیم ملی توانسته بود با امیر قلعه نویی به مرحله نیمه نهایی مسابقات برسد، این سه مسابقه برخلاف مسابقات دیگر به تعویق افتاد. در همان مرحله اول جام حذفی که با حضور تیم های لیگ برتر به شکل کاملا داغ تری دنبال شد، شاهد ...
طلسمی به نام مس؛ اعتیاد نکونام به حذف در کرمان
تساوی کشاند و نهایتا ماجرا به گونه ای پیش رفت که برنده باید در ضربات پنالتی مشخص می شد و این تیم کرمانی بود که با نتیجه 5 بر 4 حریف لیگ برتری اش را مغلوب کرد و به دور بعدی صعود کرد. محرم از نکونام انتقام گرفت حالا پس از حدود 2 سال و 2 ماه و مجددا در فصل زمستان، استان کرمان و تیمی با نام مس، باعث حذف جواد نکونام از جام حذفی شدند. این دومین پیکار محرم نویدکیا و جواد نکونام در ...
پایان رقابت های کورس اسب دوانی کشور در اهواز
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، رقابت های کورس اسب دوانی کشور در اهواز پس از 6 هفته پرهیجان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. مسابقات این هفته در 10 دور و با شرکت 101 راس اسب برگزار شد. برای هفته پایانی و قهرمانی، مبلغ 308 میلیون تومان جایزه در نظر گرفته شده بود. حسین برون، رئیس هیات سوارکاری خوزستان از برگزاری دیگر رقابت های کشوری به میزبانی خبر ...