برگزاری رقابت های کشتی باچوخه گود مشاهیر جوین
سایر منابع:
سایر خبرها
طلای انفرادی و برنز تیمی گلف بازان خراسان جنوبی
، محمدامین ابوالحسنی از خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه اول و در بخش تیمی، تیم های آقایان و بانوان خراسان جنوبی به مقام سوم دست یافتند. محمودی یادآور شد: تیم خراسان جنوبی در این مسابقات متشکل از خانم ها حمیده محمدی، فاطمه کارگر، تکتم بهروش و سارا کیوانمهر و در بخش آقایان حامد برزگانی، جواد خیرآبادی، محمدامین ابوالحسنی و محسن تقوی در این رقابت ها حضور داشتند. وی با اشاره به اینکه ...
گروه نمایشی مرکز نقاب افتخار آفرید
خاتمه یافت. گروه نمایشی مرکز نقاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی با نمایش هاجر عروسی داره به نویسندگی و کارگردانی عاطفه خالصی فر، عروسک گردانی: فائزه زرقانی، فاطمه سماوتی فر، عاطفه خالصی فر، مریم کمایستانی و نرجس کمایستانی در این جشنواره شرکت کرد و در رای گیری که در سامانه شاد انجام شد حدود 80 درصد مخاطبین با تعداد 889324 رای آن را به عنوان نمایش برتر انتخاب کردند و نمایش هاجر عروسی داره در دومین جشنواره نمایش عروسکی عروسکخونه مقام اول را کسب نمود. ...
پایان مسابقات کشوری مینی گلف آقایان و بانوان در اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات کشوری مینی گلف آقایان و بانوان با حضور نزدیک به 175 ورزشکار از 24 استان به میزبانی سایت مینی گلف ملک شهر برگزار شد که در بخش آقایان تیم های تهران، قم و خراسان جنوبی موفق به کسب عناوین اول تا سوم گردیدند. در بخش بانوان نیز تیم های قم، مازندران و خراسان جنوبی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند. آئین اختتامیه این رقابت ...
بانوان شرکت ارتباطات زیرساخت، قهرمانی را از آن خود کردند
به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، المپیاد ورزشی ارتباطات 1403 از پنجم تا پانزدهم اریبهشت ماه همزمان با هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش باستانی به میزبانی استان مازندران با مشارکت ورزشکاران وزارت ارتباطات سازمان ها ، شرکت ها و مراکز تابعه در شهرستان بابلسر درحال برگزاری است. بنا بر این گزارش، در المپیاد ارتباطات نزدیک به 600 ورزشکار از کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، س ...
برگزاری اختتامیه پنجمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی
های تنیس روی میز، والیبال، گل کوچک ، مهارتهای چالشی، شنا، شطرنج ، داژبال با یکدیگر رقابت کردند. وی افزود: نفرات برتر اول تا سوم هر رشته ورزشی خرداد ماه به مسابقات کشوری در تهران اعزام خواهند شد.
رقابت 86 نفر در طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن در خراسان شمالی
سید ناصرحسینی ، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در گفت وگو با ایکنا از خراسان شمالی اظهارکرد: در استان تعداد 86 نفر در آزمون طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن شرکت می کنند که از این تعداد 52 نفر خواهر و 34 نفر برادر هستند. وی ادامه داد: این آزمون در سه رشته حفظ 10 جزء، 20 جزء و 30 جزء جمعه 14 خردادماه سال جاری ساعت 8:30 صبح در محل مجتمع فرهنگی و ...
برگزاری2هزار یادواره شهید در مدارس خراسان جنوبی/اجرای طرح خانه تکانی نوردر935مدرسه خراسان جنوبی
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از برگزاری 2 هزار یاد واره شهید باعنوان لاله های روشن در مدارس و در آستانه برگزاری دومین یادواره شهدای استان خبرداد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سید علیرضا موسوی نژاد در دیدار جمعی از فرهنگیان با نماینده ولی فقیه در آستانه هفته گرامی داشت مقام معلم، اظهار کرد:طرح نوای عشق در قالب اقامه ی نماز جماعت، دربیش از 90 ...
تبیین دستاوردها و تشریح ویژه برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم در استان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روبابط عمومی آموزش و پرورش استان، در آستانه هفته گرامیداشت مقام معلم، نشست خبری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در آستانه هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور شورای معاونان آموزش و پرورش و اصحاب رسانه، خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان برگزار شد. ابوالقاسم اکبری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در این نشست، با بیان اینکه تکریم معلم تکریم جامعه است، تقویت ...
ایران نایب قهرمان کمپو جهان شد
کمپو آسیا با کسب 18 مدال طلا، 11 نقره و 6 برنز و 6 کمربند طلایی قهرمانی جهان به مقام نایب قهرمانی در بخش مبارزه دست یافت. تیم رومانی به مقام قهرمانی رسید و تونس در جایگاه سوم ایستاد. همچنین در بخش کمپو MMA منتخب قهرمانان جهان در دوره های قبل و دارای رنکینگ برای دریافت کمربند قهرمانی جهان رقابت کردند. اسامی مدال آوران: 1-مجتبی نصیری در وزن 65 کیلوگرم 3 طلا و یک برنز ...
آغاز مرحله دوم لیگ آبهای آرام در دریاچه آزادی
متر بانوان هدیه خیرآبادی و زهرا مطهر از بحر گستر پارس با زمان 2:10.590 دقیقه مقام اول، هستی ناصری و هیوا افضلی از پارس جنوبی با زمان 2:11.300 دقیقه مقام دوم و مبینا بهبود و مهرناز صدیق فرشیان از عقاب نهاجا با زمان 2:41.640 دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. ... این رقابت ها با برگزاری مسابقات مسافت 200 متر مرحله سوم در دریاچه آزادی در جریان است. ...
پایان مسابقات ملی مهارت رانندگان لیفتراک در شهرستان مشهد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ،مسئول برگزاری این مسابقات گفت:در این مسابقات دو روزه 88 شرکت کننده از سراسر کشور از روز گذشته در قالب 4 رشته بولینگ با لیفتراک، دقت و سرعت، پازل و تمرکز با هم رقابت کردند . حمید حسینی افزود: امروز و در پایان این رقابت ها آقایان خادمی از فارس، چراغی از کرمانشاه و مظلوم از خراسان رضوی حائز رتبه های اول تا سوم شدند . وی گفت؛ آزمون ...
خبر های ورزشی 10 اردیبهشت فارس
و 15 هزار شهید استان در مهر برگزار شد و در رشته بدمینتون تیم گله دار به مقام قهرمانی رسید، تیم لامرد در مکان دوم ایستاد و تیم های مهر و اشکنان بصورت مشترک سوم شدند. در بخش انفرادی هم علی نوری و پارسا موسوی از گله دار به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند و فرهام نوری از گله دار و رضا امینی از لامرد به طور مشترک در مکان سوم ایستادند و در رشته فوتسال هم تیم شهرستان مهر به مقام قهرمانی رسید و تیم های لامرد و اشکنان به ترتیب دوم و سوم شدند ...
تیم های برتر مسابقات والیبال ساحلی خراسان شمالی مشخص شدند
تیم های کالای ورزشی فیفا و تابلوسازی نوین به صورت مشترک جایگاه سوم را کسب کردند. وی در ادامه افزود: در رده سنی آزاد تیم ادویه بیژه شیروان مقام اول، تیم لوازم ورزشی خطیب مقام دوم و تیم های شرکت نیکان و بوبک باقری جایگاه سوم مشترک را کسب کردند. کد خبر 6089457
شهد رسانه برگزیدگان خود را شناخت
صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند. در این بخش، شایان حاجی نجف از خبرگزاری ایسنا شایسته تقدیر شد. در بخش ویژه (خودکفایی)، غلامرضا فروغی نیا از پایگاه خبری اقتصاد بومی به رتبه دوم دست یافت. هیچ یک از آثار ارسالی حائز رتبه های اول و سوم نشدند. در این بخش، مجتبی حیدری از روزنامه چشم انداز شایسته تقدیر شد. بر اساس این گزارش، رقابت بیش از 50 روزنامه نگار در بخش های خبر، یادداشت ...
نفرات برتر ووشو استان قم مشخص شدند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا مسابقات قهرمانی و انتخابی ووشو استان در قسمت پسران و در دو بخش ساندا و تالو روز جمعه 7 اردیبهشت ماه با حضور 210 شرکت کننده در 4 رده سنی به میزبانی خانه ووشو استان برگزار شد. در این مسابقات مدعیان اوزان و فرم های مختلف در ساندا و تالو با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند. نونهالان وزن 22- امیرعلی یونسی ...
نفرات برتر مسابقات ورزشی دختران خراسان جنوبی مشخص شدند
مهدی گلدانی مقدم افزود: این دوره از مسابقات به مناسبت بزرگداشت مقام معلم و پاسداشت استاد شهید مطهری در سه رشته دو ومیدانی، تنیس روی میز و شطرنج به میزبانی بیرجند برگزار شد. وی گفت: در رشته تنیس روی میز در بخش انفرادی ریحانه اسداللهی و ترنم طالبی از بیرجند به ترتیب اول و دوم شدند و مقام سوم مشترک به یاسمن زهرا جزایری محصل و نازنین زهرا جزایری محصل از طبس رسید. وی ادامه داد ...
نقره فرنگی کار مشهدی در جام تختی
علی یعقوبی | شهرآرانیوز ، چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد که از بین سه خراسانی حاضر در این دوره از مسابقات یک کشتی گیر با درخششی که داشت به مقام دومی دست یافت. در این دوره از رقابت های جام تختی، امیر محمد یارمحمد زئی، محمد حسن حسینی و علی محمود آبادی از خراسان ...
ورزش فارس در 8 اردیبهشت
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس ، ساره جوانمردی ورزشکار استان فارسی تیم ملی در جام جهانی پاراتیراندازی و در بخش تپانچه بادی بانوان با کسب 241 امتیاز در رده سوم ایستاد و صاحب گردن آویز برنز شد. این مسابقات با حضور 125 ورزشکارِ زن و مرد از 27 کشور جهان به میزبانی کره جنوبی برگزار در حال برگزاری است. **** مصطفی حسن زاده، ووشو کاراستان در رقابت های انتخابی جام جهانی ووشو ...
برگزاری مسابقات انتخابی تیم دو و میدانی جزیره کیش
برتر به شرح ذیل مشخص گردید: *فینال 100 متر آقایان* مقام اول: عبدالرحمن چاکری مقام دوم: عبدالرضا زارعی مقام سوم: جاوید جوان بخت *فینال 100 متر بانوان* مقام اول: فاطمه حامی مقام دوم: یکتا کاوه مقام سوم: بهار مصلایی *فینال 400 متر آقایان* مقام اول: محمد زارع مقام دوم: محمد شهبازی مقام سوم: مهدی محبی *ماده 5000 متر بانوان* مقام اول: فرح فلاح مقام دوم: ساناز عسکری مقام سوم: سپیده شعبان زاده ...
نشان طلای رقابت های جام جهانی در دستان دختر چهارمحال و بختیاری
به نقل از اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری؛ روز دوم و پایانی رقابت های انتخابی جام جهانی ووشو 2024 با شرکت بیش از 300 ورزشکار از 38 کشور جهان به میزبانی شهر جیانگ یئن در کشور چین برگزار شد و ملی پوشان کشورمان برابر حریفان خود قرار گرفتند. در بخش تالوی بانوان و در فرم چیانگ شو، زهرا کیانی با نمره 9.68 به مقام قهرمانی رسید و صاحب نشان طلا شد. چهارمحال و بختیاری قطب ...
درخشش کشتی گیر کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های بین المللی
بویرنیوز – حسین بیژنی کشتی گیر کهگیلویه و بویراحمدی نایب قهرمان رقابت های بین المللی جام تختی نایب قهرمان شد. چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روز های 6 و 7 اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. حسین بیژنی کشتی گیر وزن 55 کیلوگرم هم استانی در این رقابت ها توانست با غلبه بر ...
مسابقات کشتی باچوخه در شهرستان مانه برگزار شد
به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، یاس طالب زاده با اعلام این خبر تأکید کرد: روز گذشته 7 اردیبهشت ماه 1403 رقابت های کشتی سنتی باچوخه در گود کشتی روستای امامزاده اشرف در شهر پیش قلعه برگزار شد. سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مانه گفت: خراسان شمالی و خطه شمال خراسان مهد کشتی با چوخه است و ...
رنکینگ بهاره بدمینتون نونهالان و نوجوانان خراسان شمالی انجام شد
به گزارش اقتصادآینده نیوز، رنکینگ بهاره بدمینتون نونهالان و نوجوانان خراسان شمالی با شناسایی نفرات برتر برگزار شد. این رقابت ها با حضور 30 بازیکن زیر 13 و 17 سال خراسان شمالی در محل خانه بدمینتون شهرستان بجنورد با حضور بازیکنانی از بجنورد و شیروان برگزار شد. بر این اساس در رده سنی زیر 13 سال به ترتیب مقام های اول تا سوم را مهیار شیردل، امیر محمد ارکانی فرد و شایان احمدی را ...
هنرستان هنرهای زیبای پسران پیشتاز در امید فردا
وزشگاه های ناحیه 7 مشهد دارا بوده است؛ در بین 55 عنوان رشته ای که هنرجویان شرکت نمودند؛ 49 عنوان رشته مقام اول، 3 عنوان رشته مقام دوم و 3 عنوان رشته مقام سوم را کسب نمودند. وی اضافه کرد: به لحاظ اعلام تعداد نفرات سه رتبه، 107 نفر مقام اول، 4 نفر مقام دوم و 3 نفر حائز مقام سوم و به این ترتیب تمام هنرجویان شرکت کننده صاحب رتبه شدند. ...
فرنگی کاران فارس با سه مدال جام تختی را به پایان بردند
چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. در پایان این رقابت ها در وزن محمدمهدی کشتکار در وزن 63 کیلوگرم و غلامرضا فرخی در وزن 77 کیلوگرم به مدال طلا رسیدند و علی دارابی در وزن 72 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد. نفرات اول و دوم اوزان مختلف ...
تنیسورهای کمتر از 12 سال ایران به دیدار رده بندی رفتند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، رقابت های تنیس کمتر از 12سال غرب آسیا که از سوم تا هشتم اردیبهشت ماه به میزبانی اردن آغاز شده بود امروز ادامه یافت که تیم ملی ایران با قبول شکست 2 بر یک برابر عربستان، باید برای کسب مقام سومی به میدان برود. تیم پسران کشورمان در بازی اول انفرادی توسط امیرکسری رنجبر به پیروزی رسید اما در بازی دوم آراد زینلی نتوانست به برتری دست ...
پایان مسابقات گل کوچک جام اصحاب رسانه/ پایگاه خبری احوال نیوز در مقام سوم قرار گرفت
گل های بیشتری رسید. تیم فوتبال گل کوچک پایگاه خبری احوال نیوز، امسال توانست در رقابت های جام شهدای اصحاب رسانه استان اصفهان در بین 16 تیم، مقام سوم را کسب نماید. مقام اول: دالان کوه مقام دوم: هلال احمر (1) مقام سوم: پایگاه خبری احوال نیوز لازم به یادآوری است که دوره اول آن ماه رمضان سال گذشته با حضور در 16 تیم برگزار شد. ...
زنگ خطر برای کشتی ایران؛ آزادکاران نفس کم آوردند
سه نماینده ایران در مرحله گزینشی المپیک نتوانستند آنگونه که باید مقتدرانه در تشک حضور پیدا کنند. اگر چه در وزن 74 کیلوگرم یونس امامی عملکرد به نسبت چشمگیری داشت اما در 57 و 97 کیلوگرم افت بدنی نمایندگان کشتی ایران در طول مسابقه کاملا چشمگیر و حتی از دید هادی عامل گزارشگر و کارشناس این رشته نیز پنهان نماند. ضعف بدنی احمد محمدنژاد جوان در کشتی اول برابر تاجیکستان کاملا مشخص بود و شاید اگر ...
معرفی تیم های برتر مسابقات داژبال مقطعِ ابتدایی دختران لارستان
تیم های برتر مسابقات داژبال مقطعِ ابتدایی دختران لارستان معرفی شدند. به گزارش میلاد لارستان، رقابت های داژبال مقطع ابتدایی دختران لارستان با حضور یازده تیم بصورت تیمی در سالن آزادی برگزار و در پایان نتایج زیر حاصل شد: مقام اول: آموزشگاه هاشمی زاده بامدیریت خانم قاسمی مقام دوم: آموزشگاه شهدای فرهنگی با مربیگری خانم عسکریزاده مقام سوم: آموزشگاه هلال مهر با مربیگری خانم نوروزپور مقام سوم مشترک: صدیقه کبری با مدیریت خانم قنادیان سرپرست و داوران مسابقات خانم ها کازرونی نژاد و شنبه ای برعهده داشتند. ف 110 ...
کسب رتبه سوم چهارمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی نزاجا توسط تربت حیدریه
به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از تربت حیدریه ، مسابقات قهرمانی ،فوتسال شمالشرق که به میزبانی تیپ 177 متحرک هجومی نزاجا برگزار شد با معرفی تیم های برتر پایان یافت. در این مسابقات که با حضور 8 تیم برگزار شد، تیم های تیپ 377 متحرک هجومی مشهد، تیم مرکز آموزش 04 بیرجند و تیپ 177 متحرک هجومی تربت حیدریه به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند . ...