سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۶:۳۱Jan 2019 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 بهمن 1396 آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 آفتاب نیوز 3 بهمن 1396 آفتاب نیوز 4 بهمن 1396 آفتاب نیوز 5 بهمن 1396 آفتاب نیوز 6 بهمن 1396 آفتاب نیوز 7 بهمن 1396 آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 آفتاب نیوز 9 بهمن 1396 آفتاب نیوز 10 بهمن 1396 آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 آفتاب نیوز 13 بهمن 1396 آفتاب نیوز 14 بهمن 1396 آفتاب نیوز 15 بهمن 1396 آفتاب نیوز 16 بهمن 1396 آفتاب نیوز 17 بهمن 1396 آفتاب نیوز 18 بهمن 1396 آفتاب نیوز 19 بهمن 1396 آفتاب نیوز 20 بهمن 1396 آفتاب نیوز 21 بهمن 1396 آفتاب نیوز 22 بهمن 1396 آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 آفتاب نیوز 24 بهمن 1396 آفتاب نیوز 25 بهمن 1396 آفتاب نیوز 26 بهمن 1396 آفتاب نیوز 27 بهمن 1396 آفتاب نیوز 28 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 بهمن 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۵:۰۲    
احساس خستگی در برخی روزها اتفاقی عادی است، اما در صورت مزمن شدن آن بهتر است به پزشک مراجعه شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۲:۲۵    
تحقیقی جدید نشان می دهد هنگام اضطراب دمای بینی افراد کاهش می یابد. دلیل این امر تغییر جریان خون از نقاط مختلف بدن به سمت نورون ها است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۱:۵۰    
محققان عنوان می کنند رژیم آب خطرناک ترین نوع رژیم کاهش وزن در جهان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۴    
افرادی وجود دارند که ذهن و حافظه آنها چنان قابلیت های خیره کننده ای دارد که جهانیان را شگفت زده کرده و رکوردهایی را به نام خود به ثبت رسانده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۳    
صادق زیباکلام: این تاکتیک اصولگرایان جبهه پایداری و طرفداران احمدی نژاد برای ناامیدی مردم از صندوق رای به نفع تندروهاست اما امید می رود که در بلندمدت آنها متوجه این مهم بشوند که شاخه ای که امروز می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۳    
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رفتار دولت آمریکا را 'از دایره محاسبات مادی بیرون رفته و نسنجیده' دانست و گفت: آمریکا دچار دستپاچگی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۶:۰۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان البرز با اشاره به پیش بینی کسری 45 میلیون مترمکعبی آب در سال 1400 برای استان گفت: مشخص نیست این کسری آب باید از کجا تامین شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۵:۳۰    
روزانه 500میلیون سلول پوستی از بین می روند و کل لایه خارجی پوست، هر 2 تا 4 هفته یک بار با سلول های تازه و جدید جایگزین می شوند؛ با وجود این چرا شاهد نشت و خارج شدن خون ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۴:۵۸    
دیده بان موسوم به حقوق بشر سوریه که مرکز آن در لندن انگلیس است، شامگاه دوشنبه در گزارشی اعلام کرد: 57 تن در حملات ترکیه به شهر عفرین در شمال غربی سوریه، کشته شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۳:۵۵    
معاون ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: ادامه و تشدید ناآرامی ها در آمریکا به حاکمان این کشور دیکته خواهد کرد که بیش از این در امور داخلی سایر کشورها دخالت نکنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۳:۲۱    
معاون امور تقنینی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری اعلام کرد: رفع تبعیض موجود در پرداخت ها به کارکنان دستگاه های اجرایی و ایجاد تعادل از اهداف کلان این لایحه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۳:۰۴    
برنامه نود این هفته از ساعت 22:42 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 2:26 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۲:۵۴    
کلانتری در خصوص خبر حذف بودجه 150 میلیون دلاری برای مهار کانون های گرد و غبار نیز اظهار کرد: مبلغ 150 میلیون دلار از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد شده و اینطور نیست که این بودجه توسط کمیسیون ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۲:۵۰    
درون صندوق های صدقات چه می گذرد؟طرح مکانیزه شدن صندوق های صدقات مدتی است در دستور کار قرار دارد از این رو به نظر می رسد دوران ریختن پول نقد به داخل صندوق ها به زودی به پایان خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۱:۴۵    
در حال حاضر بیش از 5 میلیون آمریکایی امروز با آلزایمر زندگی می کنند و این بیماری در هر 68 ثانیه یک نفر را درگیر خود می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۲    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:وضعیت امروز و مشکلاتی که با آن دست به گریبان هستیم نتیجه عملکرد خود ما و کار خود ما بوده نه کار کسان دیگری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۸    
معاونت حقوقی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: از شهرداری تهران به دلیل ارائه گزارش های غیر واقعی درباره عقد قرار داد میلیاردی با ناجا در زمان انتخابات ریاست جمهوری شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۲    
یک عضو هیات رئیسه فراکسیون امید گفت وگوی زنده تلویزیونی امشب رئیس جمهور را در مجموع رضایتبخش خواند و گفت که با توجه به سوالات مطرح شده پاسخ های رئیس جمهور قانع کننده بود لذا امیدواریم این نوع گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۷    
سیامک نعمتی امروز با خودروی شخصی اش تصادف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۲    
دادستان عمومی و انقلاب قم گفته است بر اساس تحقیقات مقدماتی مشخص شده است که این فرد از اهالی و ساکنین استان قم نبوده و در زمان وقوع جرم به دلیل مصرف شیشه تعادل روحی و روانی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۱    
تیم استقلال خوزستان امروز با وجود آلودگی هوا، تمرین کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۶    
عضو کمیسیون تلفیق، از حذف 260 میلیارد تومان بودجه نهادهای فرهنگی از بودجه سال 97 خبر داد و تایید کرد که بودجه نهادهایی مانند موسسه آیت الله مصباح و جامعه المصطفی حذف نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۷    
رئیس جمهور با بیان اینکه از آغاز دولت یازدهم به دستگاه ها دستور دادم مدیریت بنگاهها را واگذار کنند،تصریح کرد: امیدوارم نهادهای عمومی نیز از بنگاه داری دست بردارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۷    
شهردار تهران در حاشیه دیدار با خانواده های شهدای پلاسکو از پیگیری تحت پوشش بنیاد شهید قرار گرفتن این خانواده ها با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۴    
حمید فرخ نژاد عکسی از خود و بازیگران لاتاری را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۳    
مهاجم جدید الغرافه به سوتفاهم شکل گرفته در خصوص مشورت از مسعود شجاعی برای حضور در قطر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۵    
رییس فراکسیون امید مجلس گفت: برآورد اولیه خسارت های زلزله با واقعیت فاصله داشته و اشتباهاتی در این راستا صورت گرفته که لازم است در تخصیص بودجه این نقیصه جبران شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۴    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۰    
تعبیر رئیس جمهور از مسکن مهر: اینکه ما یک قوطی درست کنیم مسکن نمیشود می شود سرپناه موقت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۶    
پس از انتقاد رشیدپور از عدم پخش فیلم یا تصویر حضور ریاست جمهوری در بین مردم کرمانشاه در سفر به مناطق زلزله زده، خبرگزاری ایرنا لحظاتی پیش این عکس را منتشر کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۳    
هافبک- مهاجم شیلیایی آرسنال به عضویت باشگاه منچستریونایتد درآمد و با هنریک مخیتاریان معاوضه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۷    
لحظاتی پیش گفت و گوی تلویزیونی حجت الاسلام والمسلین حسن روحانی با مردم آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۲    
لحظاتی پیش گفت و گوی تلویزیونی حجت الاسلام والمسلین حسن روحانی با مردم آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۴۹    
وزیر کار گفت: فکر می کنم دولت بیش از 1300 میلیارد تومان به صندوق بدهکار باشد که این عدد تا آخر سال به 1400 میلیارد تومان خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۴    
در پی توافق دموکرات ها با جمهوری خواهان در سنا، دولت آمریکا به صورت موقت از تعطیلی خارج شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۲    
معاون رئیس جمهور آمریکا در کنست رژیم صهیونیستی گفت: سفارت آمریکا سال آینده به قدس منتقل می شود
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۶    
وزیر امور خارجه درگذشت رایزن فرهنگی ایران در بلگراد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۹    
وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه پس از دیدار با مقامات انگلیسی اعلام کرد که او در راستای جلب حمایت کشورهای اروپایی برای آن چه تنبیهات جدید علیه ایران خوانده و می تواند باعث جلوگیری از خروج آمریکا از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۵    
یک عضو هیات رئیسه فراکسیون امید با بیان اینکه گفت وگوی زنده تلویزیونی امشب رئیس جمهور بیشتر حول مباحث اقتصادی و اجتماعی خواهد بود در عین حال گفت که انتظار می رود رئیس جمهور درباره موضوع بازداشت شدگان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۴    
امروز برخی رسانه ها اخباری مبنی بر رفع ممنوعیت استعمال قلیان در قهوه خانه های مجوزدار منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۳    
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ از محرومیت سه ورزشکار در رشته های فوتبال، کشتی و دوومیدانی به دلیل استفاده از ماده ممنوعه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۲    
رئیس جمهوری فیلیپین امروز (دوشنبه) خطاب به ارتش و پلیس این کشور گفت، در صورتی که بیش از دوره خود در قدرت بماند و دیکتاتور شود، به او شلیک کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۱    
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور با اشاره به ضرورت استفاده از فرصت های مختلف در راستای توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۹    
تقدیر وزیر بهداشت از همسر و فرزند پرستار شهید مدافع حرم؛ شهید فریدون احمدی در مراسم بزرگداشت روز پرستار
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۸    
معاون رییس جمهور با بیان این که طرح گفت وگوی ملی خانواده و بین نسلی یکی از برنامه های دولت برای توسعه اجتماعی و فرهنگی کشور محسوب می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۶    
مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب در رابطه با حمله یک فرد به دو شهروند شهر قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: محمد جواد ظریف به علت اجرایی شدن ساختار جدید وزارت خارجه و اهمیت نظارت بر این موضوع تصمیم گرفتند که در این روزها در تهران باشند و برنامه ای برای سفر در نظر نگرفته ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۸    
امید نورافکن در هفته پایانی فصل نقل و انتقالات زمستانی همراه با سرور جپاروف سوژه اول باشگاه استقلال بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۶    
در پی خداحافظی رونالدینیو از دنیای فوتبال رسانه های اسپانیایی فاش کردند این ستاره برزیلی پیش از پیوستن به بارسلونا برای آمدن به رئال مادرید با کارلوس کی روش سرمربی وقت کهکشانی ها به توافق رسیده بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۴    
جانشین اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ تصادف فوتی روز گذشته بزرگراه شهید بابایی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۲    
رئیس جمهوری لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین ایران وسریلانکا را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۷    
معاون رئیس جمهور در نامه ای به معاون میراث فرهنگی کشور خواستار سامان دهی و رسیدگی به وضعیت خانه نیما یوشیج شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۵    
به علت ورود موج جدید گرد و خاک شدید به استان خوزستان مدارس نوبت بعد از ظهر روز سه شنبه سوم بهمن ماه در اهواز تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۲    
در روز اول رزمایش مشترک محمد رسول الله (ص) ارتش راکت دقیق زن لبیک یک و توپخانه متحرک هجومی با موفقیت اهداف تعیین شده را مورد اصابت قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۹    
مرحله نخست از لیگ برتر شیرجه باشگاه های کشور به میزبانی استخر قهرمانی آزادی دوشنبه 2 بهمن برگزار می شود. مرحله دوم این رقابت ها نیز پنجشنبه 26 بهمن برگزار می شود تا تکلیف تیم های برتر مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۵    
اتحادیه اروپا گروهی از اتباع کره شمالی و ونزوئلا را تحریم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۵    
پیشکسوتان استقلال موفق به شکست تیم هنرمندان ایران و جهان شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰    
مدیرکل هواشناسی استان البرز با بیان اینکه از ابتدای مهرماه تا 23 دی ماه میانگین بارش در کل استان به 42.4 میلیمتر رسیده است گفت: با این میزان بارش، استان البرز در خشکسالی شدید قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۹    
بعد از منتفی شدن حضور الحاجی گرو و باکامنگا این بازیکن پرتغالی سومین بازیکنی است که با وجود علاقه استقلال و موفقیت در مذاکرات نمی تواند پیراهن این تیم را به تن کند تا هتریک استقلال در این موضوع کامل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۸    
رئیس جمهوری لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین ایران و مجارستان را به مجلس تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۶    
رئیس جمهوری مصر با رئیس دستگاه اطلاعات فرانسه دیدار کرد و این دو مقام درمورد چالش های مختلف پیش روی دو کشور گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۳    
در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اعلام شد؛ ثبت نام قطعی از زائران حج 97 در نیمه دوم بهمن ماه انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۱    
دولت حسن روحانی مثل همه دولت هایی که در نظام جمهوری اسلامی فعالیت داشته اند دارای محاسن و معایبی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۵    
اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان در اطلاعیه ای به شبهات مطرح شده نسبت به بودجه این نهاد پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۷    
فولات که تحت عنوان ویتامین ب 9 نیز شناخته می شود، یک ماده غذایی ضروری برای تولید و بازسازی سلول ها است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۵    
در روزهای اخیر بازار ارز از نوسان شدیدی تری نسبت به گذشته برخوردار شده و رکورد 4700 تومان هم برای دلار به ثبت رسید اما مسوولان امر تاکید دارند که جریان به این روال نخواهد ماند و دلار در ماه های ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۷    
سکه که این روزها با قیمت بیش از یک میلیون و 530 هزار تومانی هم در بازار معامله می شود، حدود 60 هزار تومان حباب دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۳    
سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای تیم ساری 21 را تا اطلاع ثانوی از همراهی تماشاگر در دیدارهای خانگی محروم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۲    
نمایندگان عضو فراکسیون امید، صبح دوشنبه 2 بهمن، در سفر به کرمانشاه با حضور در جمع مردم روستاهای میان میل، بازگیر و کوییک در جریان آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق زلزله زده قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۲    
مدافع هافبک استقلال در جریان تمرین این تیم مصدوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۶    
وزیر راه و شهرسازی در یادداشتی با عنوان پول سمی پنجه فساد مالی بر گلوی اقتصاد به بیان 4 راهکار برای مبارزه با پول سمی در نظام پولی و بانکی و نجات آن، پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۳    
محسن سلیمانی، نویسنده، مترجم و رایزن فرهنگی ایران در بلگراد، در سن 58سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۱    
فرمانده انتظامی قائم شهر از کشف 299 عدد سکه عتیقه متعلق به دوره ساسانی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۸    
معاون رئیس جمهور آمریکا در سفر به فلسطین اشغالی، در کنست پارلمان رژیم صهیونیستی سخنرانی و ادعاهایی را علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۷    
سفیر نروژ در تهران برای گسترش و تقویت دیپلماسی اقتصادی، سفر دو روزه خود را به استان مازندران آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف اختلاس میلیاردی در یکی از شعب بانکی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۴    
مهاجم ملی پوش ایرانی در تمرینات الغرافه با پنالتی چیپ خود خودنمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۲    
دومین حضور پی درپی تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی به اندازه کافی برای هواداران ایرانی جذابیت دارد که استقبال ویژه ای از دیدارهای تیم ملی در مرحله مقدماتی داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۰    
وزیر بهداشت همزمان با فرا رسیدن ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار در یادداشتی از پرستاران به عنوان جمعی از شریف ترین های عرصه سلامت و از حلقه های حیاتی زنجیره سلامت یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۸    
آیین تکریم و معارفه مدیر عامل بانک کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی و شماری از معاونان، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۴    
مرکز ملی پایش و هشدار سریع گرد و خاک خوزستان هواشناسی خوزستان با صدور اطلاعیه ای از فعال شدن کانون های داخلی و وقوع گرد و غبار در مناطقی از استان در روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۴    
اگر چه اعتراضات مهار شد اما بسیار خطرناک است که جریان تندرو اجازه دهند سرخوردگی و ناامیدی در جامعه گسترش پیدا کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰    
معاونت حقوقی نیروی انتظامی از شهرداری تهران به دلیل ارایه گزارش های غیر واقعی درباره عقد قرار داد میلیاردی با ناجا در زمان انتخابات ریاست جمهوری شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۴    
صندوق بین المللی پول اعلام کرده تا سال 2040بیش از 90 درصدخودروها در آمریکا، کانادا و اروپا برقی یا هیبریدی می شود، اما اکنون این خودروها در ایران، بسیار گران به دست مشتریان می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۳    
بر اساس آخرین آمار در 27 دی ماه سال گذشته 50 درصد مخازن سدهای کشور پر بود، ولی در شرایط کنونی فقط 41 درصد مخازن سدهای کشور پر و 59 درصد مخازن خالی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۲    
در پی تجمع تعدادی از مالباختگان موسسه ولیعصر، پلیس در موقعیت حاضر و برای کنترل اوضاع و عدم انسداد راه و تسهیل در عبور و مرور خودروها اقدام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۶    
اظهار نظرهای اخیر امیر حاتمی وزیر دفاع دولت روحانی درخصوص دستور رهبری برای خروج نهادهای نظامی از بنگاه های اقتصادی بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۴    
در حالی که برخی از رسانه ها از ممنوعیت واردات ماهی تیلاپیا با توجه به مضرات مصرف آن و آسیب واردتش به بازار ماهیان سردآبی خبرداده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۲    
نشست خبری این هفته محمدباقر نوبخت در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۵    
برزو ارجمند که این روزها در هامبورگ حضور دارد، عکسی از خود و وحید هاشمیان را به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۰    
در راستای کمپین مبارزه با فساد در عربستان دادستان کل این کشور اعلام کرد، احتمال دارد که مقامات عربستان بیش از 100 میلیارد دلار را در جریان توافقنامه هایی با هدف تسویه حساب مالی با مظنونان فساد به دست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۸    
در حالی که مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس فردا کار خود را آغاز می کند اخباری در خصوص عدم شرکت وزیرخارجه کشورمان در این مجمع منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۰    
کسی چه می داند. لابد وقتی آب فرانسوی می خوری، می توانی چشمانت را ببندی و تا کافه های ساحل چپ پاریس بروی. تا لب رود سن و خلاصه کلی احساس خارجی بودن کنی.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است که شورای نظارت بر صداوسیما به جای نظارت بر عملکرد این سازمان، نظاره گر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۹    
اگر دفتر زنان در استانداری ها فعال تر شود و به جای این که ذیل استانداری تلقی شود، همه بدانند مستقیم به ریاست جمهوری متصل است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۵    
آفتاب نیوز : مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی حذف نمایش روز عقیم گفت که با توجه به اینکه نکات اصلاحی نمایش روز عقیم به کارگردانی حسین کیانی برای اجرا در جشنواره بین المللی تئاتر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۳    
ساعت 10 صبح امروز، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران با پی بردن به طرح سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در یافت آباد، اعضای باند 5 نفره سارقان را پیش از ورود به طلافروشی تحت تعقیب قرار دادند ...