پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۲۰:۲۹Feb 2020 20

خبرهای میزان 15 بهمن 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 بهمن 1397 میزان 2 بهمن 1397 میزان 3 بهمن 1397 میزان 4 بهمن 1397 میزان 5 بهمن 1397 میزان 6 بهمن 1397 میزان 7 بهمن 1397 میزان 8 بهمن 1397 میزان 9 بهمن 1397 میزان 10 بهمن 1397 میزان 11 بهمن 1397 میزان 12 بهمن 1397 میزان 13 بهمن 1397 میزان 14 بهمن 1397 میزان 15 بهمن 1397 میزان 16 بهمن 1397 میزان 17 بهمن 1397 میزان 18 بهمن 1397 میزان 19 بهمن 1397 میزان 20 بهمن 1397 میزان 21 بهمن 1397 میزان 22 بهمن 1397 میزان 23 بهمن 1397 میزان 24 بهمن 1397 میزان 25 بهمن 1397 میزان 26 بهمن 1397 میزان 27 بهمن 1397 میزان 28 بهمن 1397 میزان 29 بهمن 1397 میزان 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۱    
خبرگزاری میزان- پایگاه اطلاع رسانی Khamenei_ir کلیپی با عنوان فرعون امروز را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- در پنجمین روز از اعلام نتایج آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، 6 فیلم برتر بدون اولویت معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش در شورای آموزش وپرورش استان اصفهان از حذف ساعت تدریس مدیران از سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که مشاور رئیس حزب مردم از تلاش برای ساقط کردن دولت پاکستان سخن می گفت، عضو ارشد این حزب اعلام کرد: هدف ما این کار نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری 3 سارق زورگیر و اعتراف آنان به 20 فقره سرقت کیف قاپی، زورگیری و سرقت مغازه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- کرزی اعلام کرد که نشست احزاب سیاسی با طالبان در مسکو می تواند گامی در راستای آغاز مذاکرات فراگیر بین الافغانی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- وقوع سیلاب مهیب در استرالیا، در پدیده ه ای بی سابقه پای تمساح ها را به خیابان ها باز کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی با بیان اینکه 87 درصد ابلاغ ها الکترونیکی انجام شده و تا پایان سال به نزدیک 100 درصد می رسد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- روسیه تا چند روز دیگر میزبان هیات هایی از افغانستان برای گفت وگو با یکدیگر بدون دخالت این کشور است که بی شباهت به گفت وگوهای سوری -سوری پارسال در شهر سوچی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی رئیس جمهوری روسیه تلاش در جهت مشروعیت بخشیدن به ریاست جمهوری خود خوانده خوان گوایدو مداخله مستقیم در امور داخلی ونزوئلا است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد اجرایی فرمان امام راحل در آستانه جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی از ایجاد فرصت اشتغال جدید برای 60 هزار نفر با اجرای 5 الگوی اساسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: 80 درصد پرونده های وارده به شورا های حل اختلاف جنوب و شرق استان به صلح منجر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۶    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت مرحله پنجم وام ضروری بازنشستگان این صندوق در روز چهارشنبه 17 بهمن ماه 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 7 مرکز و پروژه پزشکی قانونی در استان های تهران، سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب جمعیت علمای اسلام و از رهبران اپوزیسیون پاکستان گفت: دولت از حل مشکلات اقتصادی عاجز است و مردم نیاز به نمایندگانی دارند که بتوانند اقدامات عملی انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- بنیاد مستضعفان در قالب طرحی باعنوان جوانان مستعد استفاده از نخبگان علمی و جوانان واجد شرایط در شرکت های زیرمجموعه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای عالی جامعه مدرسین گفت: در بازنگری قانون اساسی کلمه مطلق اضافه شده است یعنی در واگذاری شئون امام معصوم(ع) به فقیه وقت، هیچ گونه محدودیتی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- چین در تلاش است تا با همکاری پاکستان بزرگترین فرودگاه این کشور را در شهر بندری گوادر در منطقه بلوچستان احداث کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: صیانت از حقوق عامه از دغدغه هایی است که برطرف کردن آن همراهی و همکاری نهاد ها و ارگان های دولتی را می طلبد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- درست است که برخی پرخوری عصبی دارند، اما جالب است بدانید که می توان با کمک برخی از خوراکی ها این پرخوری عصبی را به فرصتی برای آرامش تبدیل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری ها وزارت بهداشت با بیان اینکه هزینه پیوند کلیه یک هفتم دیالیز است، گفت: هزینه دیالیز در طول یک دوره 5 ساله ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مشاور معاون بهداشت در مدیریت کاهش خطر بلایای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آموزش 2.5 میلیون خانوار درباره بلایا در 6 ماه اول سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- رگه های سفید رنگ در گوجه فرنگی ناشی از رسوب نیترات و فلزات سنگین نیست و مردم می توانند این محصولات را با اطمینان خاطر مصرف کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، میانگین تولید بنزین کشور در بهمن ماه به مرز روزانه 105 میلیون لیتر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در برخی شهر ها مثل تهران، تبریز، مشهد و اصفهان شرایط خانه دار شدن سخت شده است، گفت: می توانیم با فعال کردن بخش خصوصی، بازار مسکن را رونق دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری 166 لواسانات از دستگیری 3 سارق تجهیزات دولتی خبر داد و گفت: متهمان هنگام سرقت دستگیر شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
خبرگزاری میزان- وزیر جهاد کشاورزی گفت: تا زمان متعادل شدن قیمت ها، هیچگونه محدودیتی برای واردات گوشت به کشور با رعایت مقررات و موازین بهداشتی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای عالی صلح و نماینده ویژه رئیس جمهوری افغانستان با اشاره به برگزاری نشست صلح مسکو گفت که تلاش های غیر متمرکز در روند صلح افغانستان این روند را پیچیده تر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- اولیویر مورین عکاس فرانسوی با سفر به شمال نروژ به شنا با نهنگ های قاتل در آب های سرد اقیانوس پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- قسمت غربی قله سلطان و در کنار جان پناه در استان اردبیل،سنگی به شکل عقاب وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به دستگیری 7 سارق منزل در یک عملیات ضربتی، گفت: متهمان از طریق بالکن و پنجره منازل وارد شده و اموال با ارزش را به سرقت می بردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- عوامل هنری و فنی فیلم مردی بدون سایه ، روی فرش قرمز جشنواره فیلم فجر حاضر شدند
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- ششمین روز از جشنواره فیلم فجر با حواشی بسیار زیاد و ناراحت کننده ای در کاخ رسانه یا همان پردیس سینمایی ملت همراه بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- فیلم متری شش ونیم در ششمین روز جشنواره به سانس فوق العاده در سینما استقلال رسید .
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- گزارش شبکه خبر از پخش فیلم غلامرضا تختی ساخته بهرام توکلی برای روشندلان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه اطلاع رسانی Khamenei_ir، ویدئویی از دیدار اخیر رهبرانقلاب با مسئولان و محققان ستاد توسعه علوم شناختی که در تاریخ سوم بهمن ماه 97 برگزار شد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نتایج یک مطالعه نشان می دهد سالانه 250 هزار نفر در سرار جهان با سلاح گرم کشته می شوند که در میان این کشورها، آمریکا جزء 6 کشوری است که نیمی از این قربانیان را به خود اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تعداد 6 هزار و 977 درخواست، تاکنون از سوی مردم در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به ثبت رسیده که به 6 هزار و 170 درخواست پاسخ داده شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- دبیرکل حزب الله لبنان در پی شایعه مربوط به اینکه دولت جدید لبنان، دولت حزب الله است گفت که چنین موضع گیری اشتباه و دروغ است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- اتحادیه اروپا روز دوشنبه سرانجام بیانیه مورد انتظار در حمایت از ساز و کار مالی با ایران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- در نشست خبری فیلم جمشیدیه علاوه بر یلدا جبلی کارگردان، حامد کمیلی، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، شادی کرم رودی، پانته آ پناهی ها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده بود و نابود گفت: این کتاب به هستی و نیستی اشاره دارد و قصه ساواکی را مطرح می کند که جنایتش باعث وقوع خیانتی بر علیه خودش می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا شما را با کشورهایی که بیشترین ذخایر نفتی جهان را دارند، آشنا کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- دیدار های هفته پایانی از دور برگشت لیگ برتر تکواندو امروز (دوشنبه - 15 بهمن ماه) برگزار و در پایان بهترین های جام خلیج فارس معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 4 هزار میلیارد تومان برای قطعه سازان در نظر گرفته شده که فرآیند اعطای این تسهیلات آغاز شده و مبنای آن معرفی شرکت های قطعه ساز از سوی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- در پایان هفدهمین دوره لیگ برتر تکواندو، هوگوپوشان شهرداری ورامین برای پنجمین مرتبه کاپ قهرمانی را بالای سر بردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- بود و نابود نوشته سید هاشم حسینی درباره انقلاب و حوادث ماه ها آخر حکومت پهلوی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تصویری از پست اینستاگرامی مهرداد بذرپاش درباره فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد ساخته خانم نرگس آبیار را مشاهده می کنید که شب گذشته به اشتراک گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم، چون خیلی از حرف ها است که نمی شود زد و این یک واقعیت است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- پائولو تکسیرا مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در طول هفته گذشته تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم و تمرکز بالایی داریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی یلدا، علی مصفا تهیه کننده اثر، مسعود بخشی کارگردان، بابک کریمی، بهناز جعفری، فرشته صدرعرفایی، فرشته حسینی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و سابق منچستر یونایتد، این روزها درگیر شرکت در امور تبلیغاتی مختلف در سراسر دنیا است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- پائولو سرجیو سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر سپاهان منشا را بخواهد، به راحتی می تواند او را جذب کنند، اما جذب چنین بازیکنی برای ما خیلی سخت است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رییس سامانه مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به پاسخگویی به 130 هزار تماس روزانه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- آذری جهرمی با اشاره به آماده بودن ماهواره دوستی برای قرار گرفتن در مدار گفت: در انتظار اعلام نهایی وزارت دفاع هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- عکس روز نشنال جئوگرافیک تصویری از دریاچه در بوتسوانا اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بر خلاف انتظارات اما جشنواره فیلم فجر در روز ششم از همان نشست اول یعنی نشست خبری فیلم سینمایی یلدا ساخته مسعود بخشی به حاشیه کشیده شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با تشکیل جلسه به پرونده دیدار کاله مازندران و پیکان رسیدگی کرد و آرای نهایی را صادر نمود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: کسب یک امتیاز بیرون از خانه، مثبت است و باید از آن استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک فیزیکدان لهستانی، روشی مبتنی بر چاپ جوهرافشان ابداع کرده که می تواند دستیابی به نیروی خورشیدی را متحول کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- در نشست خبری فیلم سینمایی یلدا، علی مصفا تهیه کننده اثر، مسعود بخشی کارگردان، بابک کریمی، بهناز جعفری، فرشته صدرعرفایی، فرشته حسینی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- کادرفنی تیم ملی بسکتبال لیست تیم ملی را برای حضور در پنجره ششم جام جهانی چین اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- متن کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان و محققان ستاد توسعه علوم شناختی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- کریم بوستانی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و بازیکنان فوق العاده بودند. می توانستیم 3-4 گل برسیم، اما دقت نکردیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با نتیجه تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی سازمان مدیریت بحران کشور دستاور های این سازمان از زمان آغاز به کار تا امروز را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از رای اعتماد نمایندگان به نمکی تا اورهال 5 هواپیمای نظامی و کشف 17 میلیون لیتر سوخت قاچاق .
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان حج و زیارت تفاهم نامه ای جهت تسهیل در تشرف جانبازان به حج تمتع منعقد کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: بازی مقابل تیمی که انتحاری بازی می کند سخت است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عصر امروز با حضور وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: خدمت به اقشار محروم جامعه اولویت اصلی نظام جمهوری اسلامی است و بخش درمان سازمان تامین اجتماعی نیز در راستای تحقق این دیدگاه پایه ریزی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان همدان در آئین بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، مردمی بودن را از جمله مهمترین شاخصه های انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بورس گفت: ستاد هماهنگی اقتصادی مصوب کرد تا افزایش سرمایه ای که از محل سود تقسیم نشده شرکت های بورسی انجام می گیرد، معاف از مالیات شود که این موضوع نیز اقدام بسیار مهمی بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- گروهی از کارشناسان تغذیه و سلامت در بررسی اخیر خود به مقایسه تاثیر "مواد غذایی گیاهی" با "فرآورده هاشی حیوانی" بر سلامت انسان پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی بهره مندی قریب به 50 هزار نفر از عفو گسترده محکومان، برگی دیگر از تحقق عدالت و اقتدار نظام اسلامی را در قوه قضاییه رقم زده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب تصاویری را از مهم ترین اتفاقاتی که امروز در کشور اتفاق افتاد و توسط خبرگزاری های مختلف به تصویر کشیده شد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- بال برزیلی راه راه پوشان تورین دچار یک سانحه رانندگی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر نفت گفت: وضعیت مصرف بنزین را نباید در پالایشگاه بلکه در خودروسازی باید دنبال کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- تفاهم نامه همکاری اعطای تسهیلات صفر درصد به رانندگان تاکسی و اتوبوس شهری با رویکرد پوشش بیمه ای با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور امضاء شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- نکات حقوقی در فروش مال غیر کاری از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری 170 کهریزک از دستگیری پسری افغانی خبر داد که در حالت مستی دوست و هم خوابگاهی خود را به ضرب چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور با استناد به اصول 87 و 133 قانون اساسی، طی حکمی سعید نمکی را به سمت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 1200 دانش آموز از سراسر کشور با اماکن تاریخ ساز و خاطره انگیز انقلاب اسلامی در تهران آشنا می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک موئسسه تجاری هشدار داده است که خروج اتحادیه اروپا بدون توافق ممکن است منجر به از بین رفتن 700 هزار موقعیت شغلی در زمینه گردشگری در 10 سال آینده شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۵    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مجدداً به آن دسته از صادرکنندگان تاکید می شود که در صورت عدم اقدام و تعیین تکلیف نحوه بازگرداندن ارز ناشی از صادرات خود به چرخه اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: مردم بدانند که نه قیمت بنزین افزایش پیدا خواهد کرد و نه شاهد سهمیه بندی بنزین خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۰