سایر منابع:
سایر خبرها
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته دوازدهم
...> جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در زیر آمده است: برنامه دیدار های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است: دوشنبه - 13 دی 1400 نفت مسجدسلیمان - گل گهر سیرجان، ساعت 15، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان پدیده مشهد - سپاهان اصفهان، ساعت 15، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد مس رفسنجان - صنعت نفت آبادان، ساعت 15، ورزشگاه شهدای مس رفسنجان هوادار تهران - نساجی ...
برنامه هفته یازدهم تا چهاردهم لیگ برتر امید اعلام شد
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است: گروه یک هفته یازدهم سه شنبه 28 دی تیپ تکاوران بندر عباس - ملی حفاری ایران- ساعت 13:30- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس شاهین شهرداری بوشهر- مس کرمان- ساعت 13:30- ورزشگاه بهشتی بوشهر فولاد خوزستان - نفت امیدیه- ساعت 13:30- ورزشگاه اختصاصی اهواز پارس جنوبی جم - نفت اهواز- ساعت 13: ...
ترین های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال/ مربی هفته امیر قلعه نویی؛ بازیکن هفته مجید علیاری
... نساجی مازندران یک - نفت مسجد سلیمان یک پیکان تهران یک - پدیده مشهد یک تراکتور تبریز صفر - ذوب آهن اصفهان یک گل گهر سیرجان 2 - مس رفسنجان 2 فجر سپاسی شیراز صفر - هوادار تهران صفر سپاهان اصفهان صفر - پرسپولیس تهران یک صنعت نفت آبادان سه - آلومینیوم اراک یک استقلال تهران یک - فولاد خوزستان صفر تیم هفته ...
برنامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران
در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتور دوشنبه 13 دی در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می روند. دوشنبه 13 دی 1400 پدیده مشهد - سپاهان اصفهان/ ساعت 15:00 نفت مسجدسلیمان - گل گهرسیرجان / ساعت 15:00 مس رفسنجان - صنعت نفت آبادان / ساعت 15:00 هوادار تهران - نساجی مازندران / ساعت 15:00 آلومینیوم اراک - استقلال تهران / ساعت 15:00 ذوب آهن - فجر سپاسی شیراز / ساعت 17:00 پرسپولیس تهران - تراکتور تبریز/ ساعت 17:00 فولاد خوزستان - پیکان / ساعت 17: ...
اعلام برنامه هفته نهم تا دوازدهم لیگ برتر جوانان
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است: هفته نهم: گروه یک پنجشنبه 30 دی گل گهر سیرجان - خلیج فارس شیراز- ساعت 13:30- ورزشگاه تختی سیرجان شاهین شهرداری بوشهر- مس کرمان- ساعت 13:30- ورزشگاه بهشتی بوشهر فولاد خوزستان- هلال احمر گراش- ساعت 13:30- ورزشگاه اختصاصی اهواز ایمان سبز شیراز - مس رفسنجان- ساعت 13:30- ورزشگاه ...
برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه مسابقات جام حذفی به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی آلومینیوم اراک- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک خیبر خرم آباد-صنعت نفت آبادان – ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد مس کرمان- فولاد خوزستان – ساعت 14:30 – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان ذوب آهن اصفهان- پرسپولیس – ساعت15:30 – ورزشگاه فولادشهر فولادشهر سه شنبه 28 دی ...
جنگ بزرگ در زمین بی طرف/ استقلال انتقام می گیرد؟
هفته دوازدهم لیگ برتر ایران با برگزاری هشت دیدار آغاز می شود و امروز در دیدارهای مهم سپاهان و پرسپولیس در اراک و استقلال و فولاد در تهران دیدار خواهند کرد. به گزارش ایسنا، هفته دوازدهم لیگ برتر ایران امروز(چهارشنبه) با برگزاری هشت دیدار دنبال می شود که اولین بازی از ساعت 14:30 با مصاف نساجی و صنعت نفت در مازندران آغاز می شود و در آخرین بازی هم استقلال و فولاد به مصاف هم می روند. ...
دیدارهای حساس آبی پوشان در اهواز و قزوین
- ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان مس شهر بابک - قشقایی شیراز - ساعت 14- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک شهرداری آستارا - ویستا توربین تهران- ساعت 13:30- ورزشگاه وحدت آستارا سایپا تهران - ملوان بندر انزلی - ساعت 14- ورزشگاه پاس قوامین تهران خوشه طلایی ساوه - شاهین شهرداری بوشهر - ساعت 14- ورزشگاه کارگران تهران خیبر خرم آباد - ماشین سازی تبریز - ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد ...
خیز نساجی برای صعود دوباره در جدول
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور فردا چهارشنبه 8 دیماه 1400 با برگزاری هشت بازی در شهر های مختلف پیگیری می شود که در یکی از دیدار های این هفته، تیم نساجی مازندران از ساعت 14 و 30 دقیقه بعدازظهر فردا در اصفهان میزبان نفت مسجد سلیمان است. شاگردان الهامی در تیم نساجی که هفته گذشته در رفسنجان یک پیروزی شیرین مقابل مس این شهر ...
دیدار تیم فوتبال پدیده مشهد مقدس با پیکان تهران
. از ساعت 15 در 4 بازی همزمان، گل گهر در سیرجان به استقبال مس رفسنجان می رود. فجر سپاسی در شیراز رو در روی هوادار تهران به میدان می رود. و تراکتور تبریز مقابل ذوب آهن اصفهان اصفهان قرار خواهد گرفت. اما در حساس ترین بازیِ هفته، تیم رده دومی سپاهان در ورزشگاه امام خمینیِ اراک میزبان پرسپولیسِ رده سومی است. از ساعت 17، صنعت نفت در آبادان مقابل آلومینیوم اراک صف آرایی خواهد کرد. و در آخرین بازی هفته از ساعت 18، استقلالِ صدرنشین در ورزشگاه آزادی تهران پذیرای فولاد خوزستان خواهد بود. ...
هفته دوازدهم لیگ برتر|سپاهان - پرسپولیس؛ نبرد آسیایی در زمین بیطرف/استقلال مقابل مانع فولادی و دربی کرمان
سلیمان– ساعت 15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود. پیکان تهران-پدیده مشهد– ساعت 15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود. تراکتور تبریز-ذوب آهن اصفهان– ساعت 15- ورزشگاه بنیان دیزل تبریز استقلال-فولاد خوزستان– ساعت 18- ورزشگاه آزادی تهران گل گهر سیرجان-مس رفسنجان– ساعت 15- ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان فجر سپاسی شیراز-هوادار تهران– ساعت 15- ورزشگاه حافظیه شیراز فولاد مبارکه سپاهان-پرسپولیس– ساعت 16 - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود. صنعت نفت آبادان-آلومینیوم اراک– ساعت 17- ورزشگاه تختی آبادان انتهای پیام/ ...
برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی آلومینیوم اراک- فولاد مبارکه سپاهان - ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک خیبر خرم آباد-صنعت نفت آبادان - ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد مس کرمان- فولاد خوزستان - ساعت 14:30 - ورزشگاه امام علی(ع) کرمان ذوب آهن اصفهان- پرسپولیس – ساعت15 ...
برنامه بازی های پرسپولیس و استقلال در جام حذفی مشخص شد
برنامه مسابقات جام حذفی به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی آلومینیوم اراک- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک خیبر خرم آباد-صنعت نفت آبادان – ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد مس کرمان- فولاد خوزستان – ساعت 14:30 – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان ذوب آهن اصفهان- پرسپولیس – ساعت15:30 – ورزشگاه فولادشهر فولادشهر سه شنبه 28 دی نساجی مازندران ...
اعلام زمان دیدارهای سرخابی در جام حذفی
به گزارش سرویس ورزشی افق تهران ، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل 1401-1400 اعلام شد. برنامه مسابقات به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی آلومینیوم اراک- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک خیبر خرم آباد-صنعت نفت آبادان – ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد مس کرمان- فولاد خوزستان – ساعت 14:30 – ورزشگاه ...
زمان مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، برنامه مسابقات یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی در فصل جاری اعلام شد که به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی * آلومینیوم اراک- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک * خیبر خرم آباد-صنعت نفت آبادان – ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد * مس کرمان- فولاد خوزستان – ساعت 14:30 – ورزشگاه امام علی (ع ...
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اعلام شد
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فصل 1401-1400 به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی آلومینیوم اراک - فولاد مبارکه سپاهان - ساعت 14 / ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک خیبر خرم آباد - صنعت نفت آبادان - ساعت 14 / ورزشگاه تختی خرم آباد مس کرمان - فولاد خوزستان - ساعت 14:30 / ورزشگاه امام ...
برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اعلام شد
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل 1401-1400 اعلام شد. به گزارش ایلنا، برنامه مسابقات به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی آلومینیوم اراک- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک خیبر خرم آباد-صنعت نفت آبادان – ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد مس کرمان- فولاد خوزستان – ساعت 14:30 – ورزشگاه امام ...
اعلام زمان مسابقات جام حذفی؛ پرسپولیس دوشنبه به میدان می رود، استقلال سه شنبه
به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است: دوشنبه 27 دی آلومینیوم اراک- فولاد مبارکه سپاهان - ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک خیبر خرم آباد-صنعت نفت آبادان - ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد مس کرمان- فولاد خوزستان - ساعت 14:30 - ورزشگاه امام علی(ع) کرمان ذوب آهن اصفهان- پرسپولیس – ساعت15 ...
قرعه کشی رقابت های جام حذفی / حریفان لیگ برتری برای استقلال و پرسپولیس
(ورزشگاه فولاد شهر) مس رفسنجان - پدیده مشهد( شهید زینعلی سرچشمه) نساجی مازندران - گل گهر سیرجان ( نامشخص) پیکان - استقلال (ورزشگاه دستگردی) خیبر خرم آباد - صنعت نفت آبادان( تختی خرم آباد) آلومینیوم اراک - سپاهان اصفهان ( ورزشگاه امام خمینی اراک) مس کرمان - فولاد خوزستان( ورزشگاه باهنر کرمان) نفت مسجد سلیمان - خلیج فارس ماهشهر (شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان) این مطلب برایم مفید است بلی 0 نفر این پست را پسندیده اند ...
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی/ میزبانی پیکان از استقلال، پرسپولیس میهمان ذوب آهن شد
فولاد شهر) مس رفسنجان - پدیده مشهد( شهید زینعلی سرچشمه) نساجی مازندران - گل گهر سیرجان ( نامشخص) پیکان - استقلال (ورزشگاه دستگردی) خیبر خرم آباد - صنعت نفت آبادان( تختی خرم آباد) آلومینیوم اراک - سپاهان اصفهان ( ورزشگاه امام خمینی اراک) مس کرمان - فولاد خوزستان( ورزشگاه باهنر کرمان) نفت مسجد سلیمان - خلیج فارس ماهشهر (شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان) ...
اعلام برنامه دیدار معوقه و هفته دهم تا چهاردهم لیگ دسته دوم
- نیروی زمینی تهران - ساعت 14:15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود شهدا بابلسر - چوکا تالش - ساعت 14:15- ورزشگاه علیزاده بابلسر بعثت کرمانشاه – آبی پوشان تهران - ساعت 14:15- ورزشگاه آزادی کرمانشاه شهرداری بندرعباس – مناطق نفت خیز جنوب - ساعت 14:15- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس شهرداری ماهشهر - سپیدرود رشت - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا ماهشهر برنامه ...
حریفان استقلال و پرسپولیس مشخص شدند
ماه برگزار می شود. قرعه کشی مسابقات به شرح زیر است: ذوب آهن- پرسپولیس (ورزشگاه فولاد شهر) مس رفسنجان - پدیده مشهد نساجی مازندران - گل گهر سیرجان پیکان - استقلال (ورزشگاه دستگردی) خیبر خرم آباد - صنعت نفت آبادان آلومینیوم اراک - سپاهان مس کرمان - فولاد خوزستان نفت مسجد سلیمان - خلیج فارس ماهشهر منبع: ...
اعلام برنامه هفته دهم تا چهاردهم لیگ دسته دوم
شود شهدا بابلسر – چوکا تالش – ساعت 14:15- ورزشگاه علیزاده بابلسر بعثت کرمانشاه – آبی پوشان تهران – ساعت 14:15- ورزشگاه آزادی کرمانشاه شهرداری بندرعباس – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت 14:15- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس شهرداری ماهشهر – سپیدرود رشت – ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا ماهشهر برنامه مسابقات گروه دوم لیگ 2: هفته نهم پنجشنبه 23 دی خلیج فارس ماهشهر ...
پیکان و ذوب آهن مسئول حذف استقلال و پرسپولیس شدند
دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها در روزهای 27 و 28 دی ماه برگزار می شود. قرعه کشی مسابقات به شرح زیر است: ذوب آهن- پرسپولیس (ورزشگاه فولاد شهر) مس رفسنجان - پدیده مشهد نساجی مازندران - گل گهر سیرجان پیکان - استقلال (ورزشگاه دستگردی) خیبر خرم آباد - صنعت نفت آبادان آلومینیوم اراک - سپاهان مس کرمان - فولاد خوزستان نفت مسجد سلیمان - خلیج فارس ماهشهر آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید. ...
میزبانی آلومینیوم اراک از سپاهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکزاصفهان؛ به نقل از فدراسیون فوتبال، در این مرحله از مسابقات ذوب آهن در ورزشگاه فولاد شهر میزبان پرسپولیس است و سپاهان هم در ورزشگاه امام خمینی اراک میهمان آلومینیوم اراک است. دیدار های مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها در روز های 27 و 28 دی ماه برگزار می شود. سپاهان، ذوب آهن، آلومینیوم اراک، نساجی مازندران، خیبر خرم آباد، نفت مسجدسلیمان، پدیده مشهد، مس کرمان، پیکان تهران، گل گهر سیرجان، اصفهان، فولاد خوزستان، استقلال تهران، صنعت نفت آبادان، خلیج فارس ماهشهر، مس رفسنجان و پرسپولیس تیم های حاضر در این مرحله هستند. ...
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار شد
...> آلومینیوم اراک - سپاهان مس کرمان - فولاد نفت مسجد سلیمان - خلیج فارس ماهشهر این مرحله از جام حذفی 27 و 28 دی ماه برگزار خواهد شد. دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به شرح زیر است: آلومینیوم اراک خیبر خرم آباد نساجی مازندران نفت مسجدسلیمان پیکان تهران ذوب آهن اصفهان مس کرمان ...
یک هشتم نهایی جام حذفی خبری از شهرآورد نبود؛ استقلال به حسینی خورد، پرسپولیس به تارتار
...> آلومینیوم اراک، خیبر خرم آباد، نساجی مازندران، نفت مسجدسلیمان، پیکان تهران، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان، گل گهرسیرجان، فولاد خوزستان، استقلال، سپاهان، خلیج فارس ماهشهر، پدیده مشهد، مس رفسنجان، صنعت نفت آبادان و پرسپولیس. قرعه ها توسط صمد مرفاوی و علی اصغر مدیرروستا حضور داشتند و محمد میر و امیرحسین روشنک را به ترتیب به عنوان مجری و مسوول برگزاری قرعه کشی یاری کردند. قرعه ها در نهایت بدین ترتیب ...
پرسپولیس میهمان ذوب آهن شد/ استقلال با پیکان دیدار می کند
مازندران – گل گهر سیرجان * پیکان – استقلال * خیبر خرم آباد – صنعت نفت آبادان * آلومینیوم اراک – سپاهان اصفهان * مس کرمان – فولاد خوزستان * نفت مسجد سلیمان – خلیج فارس ماهشهر در این مرحله 13 تیم لیگ برتری، دو تیم لیگ دسته اولی و یک تیم دسته دومی حضور دارند. انتهای پیام/ منبع ...
قرعه پرسپولیس و استقلال در جام حذفی
مراسم قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت 13 امروز (دوشنبه) در سازمان لیگ آغاز شد. براین اساس تیم ها در این مرحله طبق برنامه زیر به مصاف هم خواهند رفت: * ذوب آهن اصفهان - پرسپولیس * مس رفسنجان - پدیده مشهد * نساجی مازندران - گل گهر سیرجان * پیکان تهران - استقلال * خیبر خرم آباد - صنعت نفت آبادان * آلومینیوم ...