جام سوارکاری محک| پایان روز نخست با اعلام نفرات برتر
سایر منابع:
سایر خبرها
جام فجر در دو رشته کاتا و کومیته برگزار شد
السلام برگزار گردید. مراسم اختتامیه با حضور دکتر یوسف پور رییس تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله (ص)، جناب سرهنگ خسروی فرمانده ناحیه امیرالمومنین و جناب سرهنگ گودرزی عضو هیئت رئیسه آشی هارا کاراته و استاد سیدابوالقاسم شیخان نماینده فدراسیون کاراته برگزار گردید و به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی و به تیم های برتر کاپ قهرمانی اهداء گردید. در پایان نتایج به شرح زیر حاصل شد. مقام اول تیمی: شهرستان رباط کریم به مربیگری خانم کوهی مقام دوم تیمی: شهرستان پرند به مربیگری خانم ایمانی مقام سوم تیمی: تهران بزرگ به مربیگری خانم عسگریان جام اخلاق به باشگاه سلام اهداء شد. ...
برگزاری مسابقات کیگ بوکسینگ جام فجر در قم
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، مسابقات کیگ بوکسینگ جام فجر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان قهرمانی استان قم در خانه رزمی استان با همکاری سازمان فرهنگی هنر شهرداری برگزار شد. این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار گردید، حدود 130 شرکت کننده در دو سطح A و B به رقابت پرداختند . در پایان این رقابت ها نتایج ...
پایان مسابقات فری استایل (اسپید اسلالوم،جامپ ) با معرفی نفرات برتر
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون اسکیت، مسابقات دستجات آزاد کشوری فری استایل (اسپید اسلالوم، جامپ) به میزبانی البرز در بخش آقایان امروز 28 بهمن ماه برگزار شد که نفرات برتر به شرح زیر است: رده سنی 7_9سال نفر اول: شنتیا صمدی (البرز) نفر دوم: ابولفضل بیگی ریزی (اصفهان) نفر سوم: فرزاد علی صادقی (اصفهان) رده سنی 9_11سال ...
مسابقات سنگنوردی قهرمانی استان قزوین برگزار شد
مسابقات جهت عضویت در تیم استان شناسایی و انتخاب شدند. نفرات برتر هر رده به شرح ذیل می باشد: در بخش آقایان در رده نونهالان A مهیار عبادی فرد حسین کریمی آتانی امیرحسین سعیدی در بخش خانم ها در رده نونهالان B آرمیتا نظری فریما طاهرخانی پرنیا سلیمانی در بخش آقایان در رده نونهالان B محمد معین درستی ...
نفرات برتر کوراش خراسان شمالی معرفی شدند
رئیس هیات ووشو خراسان شمالی گفت: در پایان این رقابت ها مهدی قره قاش (بسیج اسفراین)، محمد جوادی فر (ملی پوشان بجنورد)، رضا احمدزاده (آساک بجنورد)، رامین احمدزاده (آساک بجنورد)، صادق آذرنگ (آساک بجنورد)، محمد مرگن (بسیج گرمه) و محمدرضا وحدانی (آساک بجنورد) موفق به کسب مقام اول این رقابت ها شدند. خسرویار گفت : در این رقابت ها 153 کوراش کار از سراسر استان با یکدیگر به رقابت پرداختند که نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در تاریخ 11 و 12 به میزبانی سمنان برگزار می شود، اعزام خواهند شد. باشگاه خبرنگاران جوان خراسان شمالی بجنورد ...
استاد شطرنج تهران؛ قهرمان مسابقات بین المللی جام رشت
در مجموعه ورزشی یادگارامام شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند که در نهایت 300 میلیون ریال جایزه نقدی به نفرات برتر این دوره از رقابتها اهداء شد. نوزدهمین دوره رقابت های شطرنج بین المللی دریای کاسپین جام رشت از عصر یکشنبه هفته گذشته با حضور حدود 800 شطرنجباز از ایران و 15 کشور خارجی در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز شده که این مسابقات عصر دوشنبه اول اسفندماه پایان می یابد. ...
شناخت برترین های سنگنوردی قهرمانی قزوین
به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ در جریان مسابقات سنگنوردی قهرمانی استان که در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد ، نفرات برتر رشته سرطناب معرفی شدند. در رده سنی نونهالان این مسابقات در گروه الف مهیار عبادی فرد و آرمیتا نظری قهرمان شدند. در گروه ب رده سنی نونهالان هم محمد معین دوستی و باران حفاری عنوان قهرمانی را کسب کردند. در رده سنی گروه( ج ) نوجوانان ...
روز مهم والیبال: معرفی اسامی داوران 6 نبرد حساس
به گزارش "ورزش سه"، دور رفت مرحله پلی آف لیگ برتر مردان روزهای یکشنبه و دوشنبه 30 بهمن و یکم اسفند با چهار دیدار به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال پیگیری می شود تا جدال هشت تیم مدعی کسب جام سی وششم آغاز شود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این مرحله را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: یکشنبه 30 بهمن تهران ...
داور دیدار سپاهان - پرسپولیس در جام حذفی مشخص شد
اسامی داوران مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اعلام و داور بازی سپاهان و پرسپولیس مشخص شد. براین اساس بیژن حیدری بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس را که روز چهارشنبه 3 اسفند ماه در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود را قضاوت می کند، محمدرضا منصوری، علی رضا ایلدروم و سیدرضا مهدوی نیز کمک داوران وی هستند؛ خداداد افشاریان نیز ناظر داوری است. بیژن حیدری در هفته نخست لیگ برتر نیز ...
تکواندوکاران برتر تبریز معرفی شدند
به گزارش خبرنگار مهر ، بمناسبت قیام 29 بهمن مردم تبریز، هیأت تکواندو کلانشهر تبریز مسابقه کمربند سبز - آبی پسران را با حضور 48 شرکت کننده در خانه تکواندو آذربایجان شرقی امروز شنبه ترتیب داد. پس از رقابت تکواندوکاران نفرات برتر این مسابقه معرفی و با اهدا لوح و مدال تجلیل شدند. در وزن اول آیهان دهقان مقام اول و سالار احمدی مقام دوم را کسب کردند. در وزن دوم نیما ...
معرفی نفرات برتر روز دوم و سوم مسابقات سوارکاری جام محک
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دومین و سومین روز از رقابت های سوارکاری قهرمانی کشوری ،جام محک به میزبانی شهرستان ورامین یه پایان رسید. نتایج روز دوم رده اسب خالص ایرانی: 1-محمد سیاه منصوری با اسب یولسا 2-ایلیا عزتی با اسب شینا 3-مرتضی حسینی با اسب کلهر عظیمی رده D: 1-سیده ماهدیس میرزاجانی با اسب سولو 2-رامین شهابی با اسب ...
هفته قهرمانی کورس اسب دوانی زارچ
رئیس هیئت سوارکاری شهرستان زارچ گفت: در این مسابقات 20 رأس اسب در 4 دور در مساقت 1400 متر به رقابت پرداختند که به نفرات اول تا سوم این مسابقات به ترتیب 10، 5 و 2 میلیون تومان جوایز نقدی اهدا شد. در دوره اول کورس قهرمانی محمدامین سخاوی با اسب تیماس به عنوان قهرمانی رسید. در کورس دوم امید سرگلزایی با اسب برلیان خوشرو و در دور سوم محمدامین سخاوی با اسب باران بابا زاده به برتری رسیدند. در دوره چهارم کورس قهرمانی محمدامین سخاوی با اسب یوزجینا به عنوان قهرمانی رسید. باشگاه خبرنگاران جوان یزد یزد ...
نفرات برتر رشته های فیزیک و ماسکولار معرفی شدند
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما دومین روز رقابت های مستریونیورس ایران با رقابت ورزشکاران در رشته های فیزیک، ماسکولار و بادی بیلدینگ به میزبانی استان مازندران و شهر رامسر در حال پیگیری است. نفرات برتر در رشته فیزیک و ماسکولار به شرح است: فیزیک /// دسته 170 سانتیمتر: 1 – میلاد جهان بین 2 – علیرضا والی زاده 3 – محمد یداللهی ...
اسکیت دستجات آزاد کشوری | اسکیت بازان برتر فری استایل زنان و مردان مشخص شدند
اسکیت بازان برتر فری استایل زنان و مردان اسکیت دستجات آزاد کشوری مشخص شدند. به گزارش طرفداری، مسابقات دستجات آزاد کشوری فری استایل (اسپید اسلالوم، جامپ) به میزبانی البرز در بخش زنان و مردان برگزار شد و نفرات برتر در دو بخش مشخص شدند. اسکیت بازان برتر به شرح زیر است: بخش مردان رده سنی 7_9سال نفر اول: شنتیا صمدی (البرز) نفر دوم: ابولفضل بیگی ریزی (اصفهان ...
نفرات برتر رشته های "فیزیک و ماسکولار" مسابقات بین المللی مستریونیورس معرفی شدند
درپایان دومین روز این مسابقات که درشهرستان رامسر درغرب مازندران درحال برگزاری است، در رشته فیزیک و دسته 170 سانتیمتر "میلاد جهان بین" به مقام نخست رسید، "علیرضا والی زاده به همراه محمد یداللهی و پوریا یوسفی" در رده های بعدی قرار گرفتند. دردسته 173 سانتیمتر، " محمد کیاکجوری" با کسب بهترین عملکرد برسکوی قهرمانی تکیه زد و پس از او، " امیررضا نوروزی" دوم شد و " علیرضا فلاحت" ، " محمدرضا ...
مسابقات پرش با اسب پونی جام کاسپین
مسابقات پرش با اسب پونی سواران جام کاسپین به میزبانی استان گیلان در بخش چابکسر شهرستان رودسر برگزار شد .در این دوره از رقابت ها 45 سوارکار 10 تا 16 سال در 11 رده و به مدت 4 روز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. اسب های پونی به چندین نژاد اسب کوچک گفته می شود که کمتر از 14.2 دست ( 147 سانتی متر ) ارتفاع داشته باشند. ...
قهرمانی تیم کاراته دامغان در مسابقات کشوری
به گزارش خبرگزاری فارس از دامغان، تیم کیوکوشین کاراته دامغان به مربیگری میثم محسنی فر و محمد شکری زاده، به نمایندگی از استان سمنان در مسابقات کشوری شرکت کرد و مقام قهرمانی را به دست آورد. مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته در تهران و با حضور تمام رده های سنی از استان های مختلف برگزار شد. از گروه اعزامی دامغان، محمدرضا مبارکی در وزن 75 کیلوگرم در رده بزرگ سالان قهرمان ایران شد ...
نفرات برتر رشته فیزیک رقابت های جهانی مستریونیورس رامسر معرفی شدند
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، این مسابقات با رقابت ورزشکاران در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک، گیمز کلاسیک و بادی کلاسیک به میزبانی استان مازندران و شهر رامسر برگزار شد. در رده سنی 16 سال تا 20 سال رشته فیزیک: امیررضا نوروزی اول ، حسین رزم جو دوم ،محمد امین موسوی سوم ، مهدی جوانپور چهارم شد. و در رده سنی 21 سال تا 23 سال ...
جایزه 560 میلیون تومانی برای عناوین برتر هفته پانزدهم کورس گنبد
به گزارش خبرنگار مهر ، روز دوم هفته پانزدهم کورس اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت 69 رأس اسب برگزار شد. اسب های نژاد تروبرد ، ترکمن و دوخون در هفت دور هزار، هزار و 200 و هزار و 700 متر با هم به رقابت کردند که در پایان نورمحمد بهادر با اسب جان صوفیان، رامین قهرمانی با اسب فنیکس ، محمد خوجملی با اسب ایمپالا ، صادق ایمری در دور با اسب های کاسپین هج و دینامیت، محمد خوجملی با ...
رقابت های هفته پانزدهم کورس اسبدوانی گنبدکاووس به خط پایان رسید
رقابت های روز دوم هفته پانزدهم کورس اسبدوانی گنبدکاووس امروز جمعه 28 بهمن، در مسافت های هزار، هزار و 200 و هزار و 600 متر در 7 دور برگزار شد. در دور اول نورمحمد بهادر با اسب جان جان صوفیان، در دور دوم رامین قهرمانی با اسب فنیکس و در دور سوم محمد خوجملی با اسب ایمپالا به مقام نخست دست یافتند. صادق ایمری در دور چهارم و پنجم با اسب های کاسپین هج و دینامیت زودتر از سایر رقبا از ...
معرفی برترین های روز اول هفته پانزدهم کورس اسبدوانی گنبدکاووس
دور ششم بهرام بینایی با فوکوس ول و در دور هفتم بنیامین جرجانی با اسب شاهان سبحان به مقام نخست دست یافتند. در روز نخست هفته اول کورس پاییزه گنبدکاووس مبلغ پنج میلیارد و 146 میلیون ریال به مالکان، مربیان و چابکسواران برتر اهدا شد. روز دوم رقابت های هفته پانزدهم کورس اسبدوانی گنبدکاووس فردا جمعه 28 بهمن با شرکت 69 راس اسب برگزار خواهد شد. رقابت های کورس پاییزه -زمستانه گنبدکاووس تا پایان اسفند امسال در روز های پنجشنبه و جمعه هر هفته برگزار خواهد شد. باشگاه خبرنگاران جوان گلستان گرگان ...
معرفی نفرات برتر مچ اندازی بانوان مستریونیورس
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات مستریونیورس در حالی 26 تا 30 بهمن در رامسر برگزار می شود که بانوان در دو رشته مچ اندازی و فیتنس چلنج با هم به رقابت می پردازند. در روز نخست این رویداد، مسابقات مچ اندازی بانوان در رده های سنی و دسته های وزنی مختلف برگزار شد. نفرات برتر در رشته مچ اندازی در رده های سنی مختلف به شرح زیر ...
معرفی نفرات برتر بخش انفرادی فیتنس چلنج بانوان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران ، رقابت های فیتنس چلنج بانوان مسابقات جهانی مستریونیورس رامسر در بخش انفرادی پایان یافت و نفرات برتر این رقابت ها معرفی شدند. بنابراعلام روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، 100 نفر از بانوان شرکت کننده در این رقابت های جهانی در 2 رشته مچ اندازی و فیتنس چلنج با هم به رقابت پرداختند. در روز نخست رقابت ها که با حضور تیم ملی ...
معرفی نفرات برتر روز نخست مسابقات قهرمان کشوری سوارکاری جام محک
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،اولین روز رقابتهای قهرمانی کشوری سوارکاری به میزبانی شهرستان ورامین یه پایان رسید و نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند: رده اسب جوان 1- رامین شهابی با اسب مینرال 2-حمیدرضا حسینی با اسب کانتوس 3-ابوالفضل منصوری بااسب کاسکو 4-مهدی پولادوند با اسب آراد 5-روشا روشن با اسب جسیکا اسب زایچه ایران 1-رامین شهابی با اسب میشل 2-محمد سیاه منصوری با اسب لیلیان ای اچ 3 ...
نفرات برتر مسابقات جهانی پرورش اندام پیشکسوتان مشخص شد
در پایان مسابقات "مستریونیورس" ایران به میزبانی مازندران و شهر رامسر برگزار شد، نفرات برتر در رشته گیمز کلاسیک و فیزیک کلاسیک مشخص شدند. در رشته گیمز کلاسیک رده جوانان 21 تا 23 سال،"سعید آقایی" مقام نخست را به خود اختصاص داد و "امیرحسین کرمی" دوم شد. در رشته گیمز کلاسیک بزرگسالان، "علیرضا فروزانی" با ثبت بهترین امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و "مهدی اسلامی نژاد"، "حامد ...
بهترین های لیگ برتر وزنه برداری معرفی شدند/ کیانوش رستمی در رده پنجم
...، سیدایوب موسوی، حسین سلطانی، مهدی کرمی و پیمان جان نفرات برتر رده چهارم تا دهم این جدول هستند. همچنین علیرضا یوسفی از باشگاه ذوب آهن با کسب 422/87 امتیاز، عنوان بهترین وزنه بردار هفته سوم رقابتهای لیگ برتر باشگاه های کشور در بخش جوانان را کسب کرد. تیم وزنه برداری باشگاه ذوب آهن اصفهان، علاوه بر کسب کاپ بهترین تیم این فصل، سه رده نخست بهترین وزنه برداران جوان را نیز در ...
لیگ برتر وزنه برداری | برترین وزنه برداران جوانان و بزرگسالان مشخص شدند
/01 امتیاز) در رده دوم و سوم ایستادند. علی داودی، کیانوش رستمی، عبدالله بیرانوند، سیدایوب موسوی، حسین سلطانی، مهدی کرمی و پیمان جان نفرات برتر رده چهارم تا دهم این جدول هستند. علیرضا یوسفی بهترین وزنه بردار هفته سوم لیگ جوانان باشگاه های کشور شد علیرضا یوسفی از باشگاه ذوب آهن با کسب 422/87 امتیاز، عنوان بهترین وزنه بردار هفته سوم رقابتهای لیگ برتر باشگاه های کشور در بخش ...
پایان مسابقات فوتسال جام فجر در استان سمنان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان ، در رقابت های فوتسال گرو های جهادی استان سمنان گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج حسن شاطری که به میزبانی شهمیرزاد برگزار شد تیم دامغان عنوان نخست را کسب کرد پس از رقابت 14 تیم در مسابقات فوتسال جام فجر کلاته خیج در رده نوجوانان تیم کارن و در رده بزرگسالان تیم پولاد سکوی نخست را گرفتند در پایان مسابقات فوتسال جام فجر دانش آموزان مهدیشهر در مقطع ابتدایی تیم مدرسه ایثار، در مقطع متوسطه اول مدرسه امام علی و در مقطع دوم متوسطه مدرسه ملاصدرا برتر شدند پس از رقابت 4 تیم در مسابقات فوتسال بیارجمند تیم پایگاه سید الشهدا قهرمان شد ...
اعلام نفرات برتر وزنه برداری جانباز و معلولان مردان ایران
مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری مردان جانباز و معلول ایران با اعلام اسامی نفرات برتر دسته های مختلف پایان یافت. به گزارش یاریزان ؛ مسابقات قهرمانی کشور مردان، جام فجر، تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک، امروز پنجشنبه بیست و هفتم بهمن ماه با معرفی نفرات برتر اوزان مختلف به پایان رسید. بر همین اساس تیم خوزستان با 63 امتیاز قهرمان شد و تهران الف با 60 امتیاز و کرمانشاه با ...