یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۰۴:۴۶Jun 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسبدوانی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۰    
گرگان- ایرنا- روز دوم و پایانی هفته سوم کورس بهاره - تابستانه اسبدوانی بندرترکمن امروز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان در 6 دور به مسافت های هزار، هزار و 100 و نیز هزار و 200 متر با شرکت 49 راس اسب از نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در کلاس های مختلف برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان روز اول هفته سوم کورس بهاره - تابستانه اسبدوانی بندرترکمن در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار و در پایان مسابقات امروز به مالکان، مربیان و چابکسواران اسب های برتر در مجموع هفت میلیارد و 2 میلیون ریال جوایز نقدی اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۵    
گرگان- ایرنا- روز اول هفته سوم کورس بهاره - تابستانه اسبدوانی بندرترکمن در مجموعه سوارکاری این شهرستان در 6 دور به مسافت های هزار، هزار و 100 و نیز هزار و 200 متر با شرکت اسب هایی از نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در کلاس های مختلف برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سوارکاران خراسان شمالی مهمان گلستانی ها بودند تا بار دیگر با گرد و خاک در کورس های اسبدوانی ثابت کنند که همچنان مهد پرورش اسب اصیل ترکمن هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۳    
گرگان- ایرنا - روز دوم و پایانی از هفته دوم کورس بهاره اسبدوانی بندرترکمن امروز(جمعه) در مجموعه سوارکاری این شهرستان در هشت دور هر یک به مسافت هزار متر با شرکت 65 اسب از نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در کلاس های مختلف برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۵۰    
گرگان- ایرنا- روز اول هفته دوم کورس بهاره اسبدوانی بندرترکمن در مجموعه سوارکاری این شهرستان در 6 دور هر یک به مسافت یک هزار متر با شرکت اسب هایی از نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در کلاس های مختلف برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - هفته دوم کورس اسبدوانی بهاره بندرترکمن پنجشنبه و جمعه هفته جاری (24 و 25 خرداد) با تاخت 126 اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۱    
گرگان- ایرنا- هفته نخست کورس اسبدوانی بهاره بندر ترکمن امروز (شنبه) با تاخت 74 راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در هشت دور هزار متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - پرونده هفته هفتم و پایانی مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس عصر جمعه با برگزاری رقابت های روز دوم این هفته، با تاخت 69 سر اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هشت کورس شامل 2 دور هزار متری، یک دور 1200 متری، چهار دور 1600 متری و یک دور 1700 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس-ایرنا- نخستین روز از هفته هفتم و پایانی مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با تاخت 56 سر اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت کورس یک هزار و 700 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از برگزاری هفته پایانی کورس اسبدوانی بهاره این شهرستان در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری (17 و 18 خرداد) خبر داد و گفت: این رخداد ورزشی از شنبه هفته آینده (19 خرداد) به میزبانی شهرستان بندرترکمن برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- پرونده هفته ششم اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر جمعه با برگزاری مسابقات روز دوم و پایانی این هفته و با تاخت 84 سر اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در 9 کورس شامل چهار دور هزار متری و پنج دور هزار و 200 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان، بسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - نخستین روز از هفته ششم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس که به سبب سانحه سقوط بالگرد و شهادت رئیس جمهور و هیات همراه، یک هفته به تعویق افتاده بود، عصر پنجشنبه با تاخت 74 سر اسب از سه نژاد ترکمن ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹    
گنبدکاووس- ایرنا- هفته ششم کورس اسبدوانی بهاره گنبدکاووس پس از یک هفته تعویق، پنجشنبه و جمعه هفته جاری (10 و 11 خرداد) با تاخت 181 اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سی امین دوره مسابقات اسبدوانی بهاره یزد به هفته پایانی رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - هفته یازدهم بیست و هشتمین دوره مسابقات اسبدوانی کورس بهاره کشور روز یکشنبه با حضور 100 سوارکار در 10 دوره در مجتمع سوارکاری صفائیه یزد پیگیری شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۰    
رئیس فدراسیون سوارکاری کشور گفت: با تفاهم نامه و تعامل با استاندار در تلاش برای توسعه اسبدوانی و انجام یک کار متفاوت و بزرگ در استان گلستان هستیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
یه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش سایت رسمی فدراسیون سوارکاری، محمد کاظمیان، رئیس فدراسیون سوارکاری در جریان سفر استانی به استان گلستان در جلسه ای با دکتر علی محمد زنگانه ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- هفته نهم بیست و هشتمین دوره مسابقات اسبدوانی کورس بهاره کشور روز جمعه با حضور 25 سوارکار طی هشت دور در مجتمع سوارکاری صفاییه یزد پیگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نخستین دوره مسابقات کورس اسبدوانی بهاره روز جمعه با حضور علاقه مندان به این رشته ورزشی در منطقه گردشگری ایوب شهرستان بجنورد برگزار شد و با معرفی اسب های برتر پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کورس اسبدوانی بهاره بجنورد در منطقه تفریحی توریسی ایوب برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نخستین دوره مسابقات اسبدوانی کورس بهاره امروز (جمعه) در منطقه توریستی ایوب شهرستان بجنورد آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
هفته اول رقابت های کورس اسبدوانی بهاره بجنورد، پنجشنبه (20 اردیبهشت 1403) با حضور 50 سر اسب اصیل ترکمن در مسافت 700 متر به صورت کورس مستقیم در منطقه تفریحی توریستی ایوب شهرستان بجنورد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷    
گنبدکاووس- ایرنا- سرپرست هیات سوارکاری گنبدکاووس گفت: هفته پنجم کورس اسبدوانی بهاره این شهرستان به دلیل همزمانی با مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تعویق افتاد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- هفته هشتم بیست و هشتمین دوره مسابقات اسبدوانی کورس بهاره کشور امروز، یکشنبه با حضور 77 سوارکار در هشت دوره در مجتمع سوارکاری صفائیه یزد پیگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - روز دوم و پایانی هفته چهارم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس عصر امروز جمعه با تاخت 75 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هشت کورس شامل 6 دور هزار متری، یک دور هزار و 200 متری و یک دور هزار و 600 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۸    
رقابت های هفته چهارم مسابقات اسبدوانی فصل بهاره شهرستان گنبدکاووس پنج شنبه و جمعه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - پرونده سومین هفته اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس با برگزاری مسابقات روز نخست این هفته که به دلیل شرایط نامساعد جوی از چهارشنبه گذشته به امروز شنبه موکول شده بود با تاخت 67 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت کورس شامل؛ یک دور هزار متری و 6 دور هزار و 200 متری بسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- روز دوم هفته سوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر پنجشنبه با تاختن 52 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت کورس شامل سه دور هزار و 200 متری و چهار دور هزار و 600 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- بارش شدید باران که از ظهر دیروز (سه شنبه) در گنبدکاووس آغاز شد، روز نخست هفته سوم کورس اسبدوانی بهاره این شهرستان را لغو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- روز سوم و پایانی هفته دوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر شنبه با تاخت 65 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت کورس شامل 2 دور هزار متری و پنج دور هزار و 200 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۹    
گنبدکاووس- ایرنا- دومین روز از هفته دوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر جمعه با تاخت 69 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت کورس شامل چهار دور هزار متری، 2 دور هزار و 200 متری و یک دور هزار و 600 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات کورس اسبدوانی استان گیلان در ساحل بندر انزلی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برترین های نخستین روز از هفته دوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۶    
گنبدکاووس- ایرنا- نخستین روز از هفته دوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر پنجشنبه با رقابت 76 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت کورس شامل یک دور هزار متری و 6 دور هزار و 200 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- سرپرست هیات سوارکاری گنبدکاووس از تعیین مبلغ 30 میلیارد و 355 میلیون ریال جایزه نقدی برای مالکان، مربیاو چابکسواران اسب های برتر هفته دوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره این شهرستان خبر داد و گفت: مسابقات این هفته همانند هفته قبل طی سه روز (امروز پنجشنبه ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - هفته نخست مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر امروز شنبه 25 فروردین با برگزاری روز سوم این هفته که در آن 73 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت دور هزار متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان مرزی با یکدیگر به رقابت پرداختند، پایان یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان روز دوم هفته نخست مسابقات کورس بهاره سوارکاری گنبدکاووس عصر جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۷    
گنبدکاووس- ایرنا- روز دوم هفته نخست مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس عصر امروز (جمعه) با رقابت 74 راس اسب از سه نژاد ترکمن، تروبرد و دوخون در هفت کورس هزار متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
میدان حر با نام پیشین میدان باغشاه یکی از میدان های مرکزی تهران است که در محدوده چهارراه خیابان کارگر و خیابان امام خمینی جای گرفته. آشنایی با داستان شکل گیری آن و ساخت مجسمه ای که در میانه اش است خالی از لطف نیست. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- روز نخست هفته اول مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر امروز جمعه با تاخت 71 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت کورس هزار متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - سرپرست هیات سوارکاری گنبدکاووس از نام نویسی مالکان 238 راس اسب از سه نژاد ترکمن، دوخون و تروبرد برای رقابت در هفته نخست مسابقات کورس بهاره این شهرستان خبر داد و گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۴    
مسابقات جام جهانی دوبی 2024 روز گذشته برگزار شد، در این دوره 119 اسب برتر جهان از 15 کشور در 9 مسابقه با مجموع جوایز 30.5 میلیون دلاری رقابت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - سرپرست هیات سوارکاری گنبدکاووس از آغاز فصل جدید مسابقات اسبدوانی کورس بهاره این شهرستان بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: این رخداد ورزشی از 23 فروردین ماه جاری برگزار می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اسب سر الکس فرگوسن در مسابقه اسبدوانی بین المللی بحرین به قهرمانی رسید تا سرمربی افسانه ای منچستریونایتد صاحب جایزه مالی 600هزار دلاری این مسابقه بشود. منبع: خبرآنلاین
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان روز چهارم و پایانی (قهرمانی) مسابقات اسبدوانی پاییزه-زمستانه گنبد کاووس عصر شنبه، 19 اسفند ماه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان سومین و آخرین روز هفته پایانی و قهرمانی مسابقات کورس پاییزه_زمستانه اسب دوانی گنبدکاووس با معرفی چابکسواران برتر به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۵    
گنبدکاووس- ایرنا- روز سوم هفته هجدهم و پایانی مسابقات اسبدوانی پاییزه - زمستانه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت 84 راس اسب از سه نژاد ترکمن، تروبرد و دوخون در هشت کورس شامل 2 دور هزار متری، 2 دور هزار و 200 متری، 2 دور هزار و 700 متری و 2 دور 2 هزار و 200 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان دومین روز هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی پاییزه_زمستانه گنبد کاووس عصر پنجشنبه 17 اسفند در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.