نتایج رسمی انتخابات مجلس
سایر منابع:
سایر خبرها
نتایج کامل و قطعی انتخابات مجلس 1402 در سراسر کشور و گرایش سیاسی منتخبین + جدول
13 شوشتر و گتوند سید محمد سادات ابراهیمی 46 هزار و 20 رای اصلاح طلب 14 مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علی عسکر ظاهری عبدوند 28 هزار و 698 رأی اصولگرا زنجان ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی 1 زنجان و طارم 1) مصطفی طاهری نبی الله محمدی و محمد اسماعیلی به دور دوم رفتند 1) اصولگرا 2 ابهر، خرمدره و سلطانی ...
نتایج انتخابات مجلس دوازدهم
مهران فریدون همتی 34914 62 ایلام، ایوان، چرداول ، سیروان، ملکشاهی و مهران سارا فلاحی 34721 63 دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره اسدالله چراغی 31495 * 7. استان بوشهر ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء 64 کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی 19000 65 دشتی و تنگستان غلامحسین زارعی 20257 66 بوشهر، گناوه و دیلم جعفر پور ...
پوست اندازی خانه ملت؛ 150 نماینده به مجلس دوازدهم نرسیدند
...> سیدروح الله موسوی حوزه های انتخابیه خراسان جنوبی بیرجند، درمیان، خوسف نماینده فعلی حسین خسروی اسفزار منتخب مجلس دوازدهم علی مولوی حقیقی و سیدحسن هاشمی (مرحله دوم) فردوس، سرایان، طبس و بشرویه نماینده فعلی مجید نصیرایی منتخب مجلس دوازدهم محمد نصیری حوزه های انتخابیه خراسان ...
طلا و نقره غریب شاهی و صلحی پور در جام جهانی پاراوزنه برداری
نماینده کشورمان در این دسته وزنی، با رکورد 215 کیلوگرم به مقام چهارم رسید. سیدحامد صلحی پور ملی پوش کشورمان در دسته 97 کیلوگرم با مهار وزنه 221 کیلوگرم در جایگاه دوم ایستاد و به مدال نقره رسید. پیش از این محسن بختیار در دسته 59 کیلوگرم و احمد امین زاده در دسته مثبت 107 کیلوگرم به مدال طلا رسیده بودند. جام جهانی وزنه برداری با حضور 183 ورزشکار (107 مرد و 76 زن) از 32 کشور جهان به میزبانی امارات از دهم تا پانزدهم اسفند برگزار می شود. ...
نمایندگانی که از بهارستان جاماندند/ تغییر در ترکیب مجلس دوازدهم
له عبداللهی بستان آباد غلامرضا نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه بناب محمد باقری محمد باقری سراب یوسف داوودی مجید نصیرپور شبستر جعفر راستی محمود طاهری و حسین قیاسی(مرحله دوم) کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی بهنام رضوانی مراغه و عجب شیر علی علیزاده سید ...
نتایج کامل دوازدهمین دوره انتخابات مجلس به همراه آرا و گرایش کاندیداها+نتایج نهایی تهران
توسعه 9 شبستر محمود طاهری و حسن غیاثی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند 10 سراب مجید نصیرپور 13199 اعتدال و توسعه 11 میانه مریم عبدالهی 21469 12 میانه مرتضی حسنی و مهدی اسماعیلی نمایندگان فعلی مردم میانه در مجلس باید در مرحله دوم باهم رقابت کنند تا نماینده دوم مشخص شود 13 اهر و هریس بیت الله عبداللهی 31676 اعتدال و توسعه 14 کلیبر ...
نتایج کامل دوازدهمین دوره انتخابات مجلس به همراه آرا و گرایش کاندیداها+نتایج نهایی تهران
توسعه 9 شبستر محمود طاهری و حسن غیاثی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند 10 سراب مجید نصیرپور 13199 اعتدال و توسعه 11 میانه مریم عبدالهی 21469 12 میانه مرتضی حسنی و مهدی اسماعیلی نمایندگان فعلی مردم میانه در مجلس باید در مرحله دوم باهم رقابت کنند تا نماینده دوم مشخص شود 13 اهر و هریس بیت الله عبداللهی 31676 اعتدال و توسعه 14 کلیبر ...
تغییر135 نماینده مجلس از 290 نماینده
سوار و اصلاندوز عباس جهانگیرزاده انتخابات به مرحله دوم رسیده است 3 خلخال وکوثر سید غنی نظری خانقاه وحید کنعانی 4 گرمی و انگوت ولی اسماعیلی محمد خوش سیما 5 مشگین شهر محمود عباس زاده مشکینی بابک رضازاده اصفهان ردیف ...
نتایج نهایی انتخابات تهران ؛16 نفر به مرحله دوم رفتند؛ قالیباف چندم شد؟
14 نفر لیست تهران مستقیم به مجلس راه یافتند/ تکلیف 16 نقر دیگر در دور دوم مشخص می شود بر اساس آخرین نتایج به دست آمده در انتخابات مجلس شورای اسلامی 14 نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در تهران در مرحله نخست وارد مجلس شدند محسن اسلامی صبح امروز - دوشنبه 14 اسفند - در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران را به ترتیب زیر اعلام کرد ...
نتایج نهایی انتخابات مجلس دوازدهم/ نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم و راه یافتگان به دور دوم انتخابات+ جدول
... 264 محلات و دلیجان محمد جلالی 5493 265 تفرش، آشتیان و فراهان ولی الله بیاتی 11739 266 شازند هوشنگ هادیان پور 10378 267 ساوه و زرندیه محمد سبزی 18088 * 29. استان هرمزگان ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء 268 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر احمد مرادی 95237 269 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و ...
اعلام اسامی نامزدهایی که در تهران به دور دوم رفتند
، در دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به رقابت می پردازند: 15. احمد نادری 302590 16. ابراهیم عزیزی 287424 17. پیمان فلسفی 276041 18. سمیه رفیعی 270746 19. ابوالفضل ظهره وند 269257 20. حسین نجابت 267895 21. عبدالحسین روح الامینی 265482 22. محمد سراج 263170 23. ابوالقاسم ...
اعلام نتایج انتخابات مجلس دوازدهم/ 20 حوزه انتخابیه به دور دوم رفتند + اسامی نمایندگانی که راهی بهارستان ...
ان ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء 156 شاهرود و میامی احمد عجم 35845 157 سمنان، مهدی شهر و سرخه عباس گلرو 29455 158 دامغان علی اکبر علیزاده 11147 159 گرمسار و آرادان یاسر عربی 17681 * 16. استان سیستان وبلوچستان ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء 160 زاهدان حسینعلی شهریاری 161 ...
نتایج رسمی حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی + تعداد آراء منتخبان
0 رای قوچان و فاروج: علی آذری 27991 رای لاهیجان و سیاهکل: سلمان زارع 19023 رای لردگان: سید روح الله موسوی 56850 رای مبارکه: زهرا سعیدی مبارکه از 11906 رای نجف آباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی 40250 رای هشترود و چاراویماق: فرامرز شاهسواری از 13550 رای ورامین، پیشوا و قرچک: مهدی زمانی افشار 30463 رای ورزقان ...
نتایج رسمی حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی + تعداد آراء منتخبان
بابایی 50317 رای سقز: محسن بیگلری 16035 رای سمیرم: رحیم کریمی و سید محمد موسوی به مرحله دوم انتخابات رفتند. شادگان: هاشم خلف علی پورجعفری 27703 رای فریمان سیداحسان قاضی زاده 38583 از 111336 ماکو: عمر علیپور 43486 رای مرند و جلفا: عزت اله حبیب زاده 40023 رای میناب: عبدالکریم هاشمی 73792 رای نهاوند: علیرضا نثاری ...
آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات 11 اسفند – خبرگزاری مهر
اهر و هریس ، بیت الله عبداللهی 31676 بندرعباس و قشم و ابوموسی، احمد مرادی 95237/ فاطمه جراره 70 214/ رایو محمد آشوری 55139 بویین زهرا و آوج ، بیت الله عباس پور 22003 تاکستان، عباس بیگدلی 23703 خرمشهر، مصطفی مطور زاده 13454 رامهرمز و رامشیر ، ابراهیم متینیان و امیرحسین نظری به مرحله دوم راه یافتند. رباط کریم و بهارستان ...
آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات 11 اسفند
رأی کاشمر: جواد نیک بین با 43523 رأی کرمان: شهباز حسن پور بیگلری با 74219 رأی و مجید دوست علی با 71566 رأی کلیبر : بهنام رضوانی با 22246 رأی گلپایگان: محمود خاتمی با 13273 رأی خدابنده: سعید رفیعی و احمد بیگدلی به دور دوم رفتند. شبستر: محمود طاهری و حسین قیاسی به مرحله دوم رفتند. میاندوآب و باروق، علی احمدی 33446 خوی، عادل نجف زاده 41134 بستان آباد، غلامرضا قزل جه 17018 ...
32 میانه رو در راه مجلس
...، کامران پولادی (نوشهر، چالوس و کلاردشت) مرحله دوم: مصطفی معلمی و علی کشوری و کمال علی پورخنکداری و عمران عباسی کالی (قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی) مرکزی: ولی اله بیاتی (تفرش، آشتیان و فراهان)، محمد بیات (خمین)، هوشنگ هادیان پور (شازند)، محمد جلالی (محلات و دلیجان)، محمد سبزی (ساوه زرندیه)، محمد جلالی (محلات و دلیجان) هرمزگان: احمد مرادی ...
نتایج کامل دوازدهمین دوره انتخابات مجلس به همراه آرا و گرایش کاندیداها+نتایج نهایی تهران
30458 شورای ائتلاف 166 ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار رحمدل بامری 70359 شورای ائتلاف-شریان 167 سراوان، سیب، سوران و زابلی محمد نور دهانی 31109 استان فارس: واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان 3.703.000 43 درصد ردیف حوزه انتخابیه نماینده من ...
نتایج انتخابات 1402 مجلس در سراسر کشور + جدول
...> 9 کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج، فاریاب و جازموریان منصور شکراللهی 82 هزار و 586 رای اصولگرا کرمانشاه ردیف نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی 1 کرمانشاه محمد رشیدی عبدالرضا مصری ، فضل الله رنجبر، جهانبخش امینی و ابراهیم رحیمی زنگنه به دور دوم رفتند 61 هزار و 58 رای اصولگرا 2 اسلام آباد غرب دالاهو مجتبی بخشی پور 30 هزار و 576 رأی مستقل ...
آخرین نتایج شمارش آراء در حوزه های انتخابیه سراسر کشور اعلام شد+ جدول
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علیرضا سلیمی 95 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس صالح اسکندری 96 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره طبیب زاده 97 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مرتضی محمودی 98 دماوند و فیروزکوه شاهرخ رامین 17812 99 رباط کریم و بهارستان حسن قشقاوی 46341 100 ورامین و پیشوا و قرچک مهدی زمان ...
بازماندگان مجلس یازدهم؛ نمایندگان کدام شهرها تغییر کردند؟
و طارم مصطفی طاهری و مهدی باقری مصطفی طاهری (اکثریت آرا) نبی الله محمدی و محمد اسماعیلی(مرحله دوم) ابهر و خرمدره حسن شجاعی منصور علیمردانی ماه نشان و ایجرود مرتضی خاتمی سیدجمال موسوی خدابنده البرز حسینی سعید رفیعی و احمد بیگدلی(مرحله دوم) استان خراسان شمالی ...
نتایج رسمی انتخابات مجلس در 28 حوزه انتخابیه دیگر
رأی نجف آباد: ابوالفضل ابوترابی با 40250 رأی هشترود: فرامرز شاهسواری با 13550 رأی ورامین: مهدی زمانی افشار با 30463 رأی ورزقان: رضا علیزاده با 24348 رأی چناران: حسین امامی راد با 29923 رأی کاشمر: جواد نیک بین با 43523 رأی کرمان: شهباز حسن پور بیگلری با 74219 رأی و مجید دوست علی با 71566 رأی کلیبر: بهنام رضوانی با 22246 رای گلپایگان: محمود خاتمی با 13273 رای خدابنده: سعید رفیعی و احمد بیگدلی به دور دوم رفتند. شبستر: محمود طاهری و حسین قیاسی به مرحله دوم رفتند. انتهای پیام ...
نتایج قطعی حوزه های انتخابیه/ کدام نامزدها به مجلس راه یافتند؟
24348 رأی چناران: حسین امامی راد با 29923 رأی کاشمر: جواد نیک بین با 43523 رأی کرمان: شهباز حسن پور بیگلری با 74219 رأی و مجید دوست علی با 71566 رأی کلیبر : بهنام رضوانی با 22246 رأی گلپایگان: محمود خاتمی با 13273 رأی خدابنده: سعید رفیعی و احمد بیگدلی به دور دوم رفتند. شبستر: محمود طاهری و حسین قیاسی به مرحله دوم رفتند ...
تازه ترین آمار رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی | نماینده مردم قم در مجلس خبرگان مشخص شد | ببینید
معرفی شدند. اسفندیار عبداللهی و سیروس سجادیان در مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد به مرحله دوم راه یافتند. حسین رجایی ریزی و علی کیایی در لنجان به مرحله دوم راه یافتند. سید محمد سعیدی گلپایگانی به عنوان منتخب مردم قم در مجلس خبرگان رهبری شد. ولی داداشی به عنوان منتخب مردم آستارا، حسن حسن نتاج صلحدار و احمد فاطمی منتخب مردم بابل شد. سید حسن هاشمی و علی مولوی حقیقی در ...
نتایج انتخابات مجلس در شهرهای ایران
حیات مقدم 46744 140 رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان و امیرحسین نظری دور دوم 141 دزفول عباس پاپی زاده 142 شادگان هاشم خنفری 27703 143 مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علی عسگر ظاهری عبده وند 28698 144 اندیمشک جهانگیر قلاوند 47365 145 ایذه و باغملک فرشاد ابراهیم پور 50383 146 شوشتر و گتوند سیدمحمد سادات ابراهیمی 46200 ...
خداحافظی آملی لاریجانی با مجلس خبرگان
...> تهران 1.علیرضا اعرافی 2.محمد امامی کاشانی 3.احمد جنتی 4.احمد دانش زاده مومن 5.قربانعلی دری نجف آبادی 6.حسینعلی سعدی 7.حسن روحانی 8.سید محمود علوی 9.محمد حسن فاضل گلپایگانی 10.محسن قمی 11.علی مومن پور 12.محمد مهدی ری شهری 13.غلامرضا مصباحی مقدم 14.محمد علی موحدی کرمانی 15.محسن اسماعیلی 16.عباسعلی اختری 1 ...
شوک امنا به لیست قالیباف و حدادعادل /جای پای تندروها در مجلس عمیق تر شد +جدول گرایش سیاسی
...> محمد خوش سیما 20.019 مشکین شهر محمود عباس زاده 32.254 بابک رضازاده اصفهان اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد 13.229 احمد بخشایش اردستانی 11.284 مستقل اصفهان امیرحسین بانکی پور 245629 امیرحسین بانکی پور عباس مقتدایی ...
اعلام آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری
علی کیایی از لنجان به دور دوم رفتند. محسن اسلامی در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور منتخبین مجلس شورای اسلامی در چند حوزه انتخابیه دیگر را هم به این شرح اعلام کرد: بهار و کبودراهنگ: فتح الله توسلی با 38195 رای رودبار: مهرداد گودرزوند با 18788 رای مریوان: امید کریمیان با 11067 رای نیشابور: یحیی سلیمانی با 51577 رأی و محمد رستمی 44114 ...