سایر منابع:
سایر خبرها
اسامی کامل کمیسیونهای تخصصی مجلس دهم
ولایت سخنگو غلامرضا تاجگردون فراکسیون امید رئیس منصور مرادی فراکسیون ولایت عضو محمد فیضی فراکسیون امید دبیر اول محمد حسینی فراکسیون ولایت عضو نبی هزارجریبی فراکسیون امید عضو حمیدرضا حاجی بابایی فراکسیون ولایت عضو مهرداد بائوج لاهوتی فراکسیون ولایت عضو عبدالرضا مصری فراکسیون ولایت عضو ** اعضای کمیسیون ...
نه به سکوت فیش حقوقی!
در یک فیش تجمیع و صادر شده است. بیمه مرکزی فیش حقوقی بهمن ماه 94 و فروردین 95 یکی از مدیران خود را نیز که اتفاقا بالاترین دریافتی (87 میلیون تومان) در اسفند داشته است، در اختیار فارس قرار داد. پس از انتشار موضوع حقوق های نجومی بود که محمدابراهیم امین در 22 اردیبهشت از سمت ریاست کل بیمه مرکزی استعفا کرد. پس از این استعفا غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس (دبیرکل سابق ...
اسامی هیئت رئیسه 13 کمیسیون تخصصی مجلس
... نائب دوم: جمشید جعفرپور دبیر اول: علی ابراهیمی دبیر دوم: فاطمه ذوالقدر سخنگو: احد آزادیخواه 3. کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات رئیس: غلامرضا تاجگردون نائب رئیس اول: جهانبخش محبی نیا نائب رئیس دوم: هادی قوامی سخنگو: محمدمهدی مفتح دبیر اول: محمد فیضی دبیر دوم: محسن بیگلری 4 ...
گزارش آفتاب از پشت پرده انتخابات کمیسیون ها/ بی تجربگی اصلاح طلبان و گروکشی پایداری ها
آفتاب : سرویس سیاسی- نتایج هیات رییسه کمیسیون های مجلس دیروز اعلام شد. اصلاح طلبان در برخی کمیسیون ها توانستند به موفقیت برسند؛ ریاست کمیسیون برنامه و بودجه که به غلامرضا تاجگردون رسید و همین طور کمیسیون های اجتماعی و انرژی که اصلاح طلبان تا نایب رییسی آن پیش رفتند ولی در کمیسیون هایی مثل آموزش و فرهنگی این امر محقق نشد تا همچنان رقابت بین تندروها و اصلاح طلبان دور اولی در بهارستان ادامه ...
گرایش سیاسی رؤسای 12 کمیسیون مجلس
آموزش و تحقیقات محمد مهدی زاهدی فراکسیون ولایت برنامه و بودجه و محاسبات غلامرضا تاجگردون فراکسیون امید کشاورزی و منابع طبیعی علی محمد شاعری فراکسیون ولایت بهداشت و درمان علی نوبخت فراکسیون امید عمران محمدرضا رضایی کوچی فراکسیون ولایت منبع: تسنیم ...
ناامید از لیست امید/مهندسی سیاسی اصولگرایانی که انتخابات پایتخت را30بر صفر باختند
اعضاء لیست امید توانستند کرسی های نایب رئیسی اول و دوم مجلس را به دست بیاورند ولی این پایان دوئل آن ها با اصول گرایان نبود چرا که اصول گرایان از 12 کمیسیونی که رؤسای آن ها انتخاب شده موفق به کسب کرسی ریاست 8 کمیسیون شدند و به احتمال زیاد ریاست کمیسیون اصل 90 نیز نصیب آن ها خواهد شد. این درحالی است که تنها ریاست 2 کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات (غلامرضا تاجگردون) و کمیسیون بهداشت و درمان (علی نوبخت ...
بسته خبری سفیر یکشنبه 30 خرداد ماه 1395
: نصرالله پژمان فر (اصولگرا) 3-کمیسیون برنامه و بودجه:رئیس: غلامرضا تاجگردون( اصلاح طلب) 4-کمیسیون امور شوراها:رئیس: محمدجواد کولیوند ( اصولگرا) 5-کمیسیون صنایع و معادن:رئیس: عزیز اکبریان (اصولگرا) 6-کمیسیون آموزش و تحقیقات:رئیس: محمدمهدی زاهدی (اصولگرا) 7-کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:رئیس: علاءالدین بروجردی (اصولگرا) 8-کمیسیون اقتصادی:رئیس: محمدرضا پورابراهیمی ...
انتخاب ترکیب اعضای کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس
نامه داخلی مجلس را بر عهده گرفتند. اعضای کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: علی اکبری مهرداد بائوج لاهوتی شهباز حسن پور بیگلری محمد مهدی مفتح علی اصغر یوسف نژاد محمد علی وکیلی علیرضا رحیمی رضا شیران غلامرضا کاتب غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عزت الله یوسفیان ملا محمود عزیزی احمدعلی کیخا محمد دهقان/ ...
10 عضو فراکسیون ولایت و 2 عضو فراکسیون امید روسای کمیسیون های تخصصی مجلس دهم
به گزارش ایرنا، علی نوبخت حقیقی رئیس کمیسیون بهداشت و درمان و غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات دو رئیس کمیسیونی هستند که در فراکسیون امید مجلس دهم عضو هستند. محمدرضا رضایی رئیس کمیسیون عمران، سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی، فریدون حسن وند رئیس کمیسیون انرژی، نصرالله پژمان فر رئیس کمیسیون فرهنگی، محمدجواد کولیوند رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی، عزیز اکبریان ...
ترکیب هیات رییسه و اعضاء کمیسیون های تخصصی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
احمد مرادی 19٫ احمد صفری 20٫ علی ادیانی 21٫ علی گل مرادی 22٫ هدایت الله خادمی 23٫ سلام امینی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نیز امروز عصر برگزار شد، در این انتخابات غلامرضا تاجگردون با 21 رای به عنوان رئیس، جهانبخش محبی نیا با 13 رای به عنوان نایب رئیس اول، هادی قوامی با 11 رای به عنوان نایب رئیس دوم، محمدمهدی مفتح با 21 رای به عنوان ...
دولت لوایح مورد نیاز برای حل مشکل رکود را به مجلس ارائه کند
به گزارش صاحب نیوز ، غلامرضا تاجگردون مهمترین کار مجلس دهم و کمیسیون برنامه و بودجه را توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه برنامه ششم عنوان کرد و گفت: باید در زمینه حل مشکل رکود و ارتقای رشد اقتصادی اقدام کرد. نماینده مردم گچساران نظارت بر اجرای مفاد قانون بودجه را از تکالیف مهم کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس دهم خواند و گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم در سال گذشته اولین ...
لیست نهایی 13 کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی/ دو رئیس کمیسیون و یک سخنگو از شورای مرکزی جامعه اسلامی ...
3. محمدرضا تابش 4. محسن بیگلری 5. سیدمهدی فرشادان 6. غلامرضا تاجگردون 7. محمدمهدی مفتح 8. منصور مرادی 9. محمد فیضی زنگیر 10. جهانبخش محبی نیا 11. محمد حسینی 12. نبی هزارجریبی 13. غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی 14. حمیدرضا حاجی بابایی 15. شهباز حسن پوربیگلری ...
مصائب و شیرینی ریاست کمیسیون در مجلس دهم
برگزیده اصلاح طلب مردم تهران و برادر محمدباقر نوبخت، سخنگوی معروف دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه ای است که بسیاری مهمترین دلیل ابقا و تداوم ریاست لاریجانی و شکست عارف را از یک سو ناشی از علاقه آقای سخنگو به رئیس مجلس نهم و از دیگرسو، به دلیل عدم تمایل او به مرد فداکار انتخابات ریاست جمهوری یازدهم می دانند، حسینعلی شهریاری ، رئیس چهار سال اخیر کمیسیون بهداشت و درمان و از اصولگرایان معتدل مجلس نهمی ...
پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد خطاب به دکتر تاجگردون
متن پیام دکتر بهمنش بدین شرح است : بسمه تعالی جناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اهداء سلام و تحیت الهی بی شک انتخاب مجدد شما و با اکثریت آراء بعنوان ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اذعان به درایت و صاحب نظر بودن جنابعالی در حل مشکلات اقتصادی کشور می باشد ...
رفع مشکلات هزینه تبلیغات کاندیداها در لایحه جامع قانون انتخابات
ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرنگار خانه ملت؛ محمدمهدی مفتح، در خصوص اینکه آیا با وجود ابلاغ اصلاح قانون انتخابات مجلس نیازی به تدوین لایحه وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: اصلاحیه قانون انتخابات مجلس شورای اسلامس نکات مثبتی را دارا است و مشکلاتی را مانند حد نصاب 20 درصد، انتخابات الکترونیکی را برطرف کرده که اگر به انتخابات گذشته می رسید شرایط خوبی به دنبال داشت. ...
ریاست 8 کمیسیون به اصولگرایان رسید/اصلاح طلبان به دو کمیسیون قناعت کردند +اسامی
وزیر علوم دولت احمدی نژاد به مثابه مجلس قبل سکاندار این کمیسیون شود. لیست امید البته سه کرسی هیات رییسه را بدست آورد و تنها همراه اصولگرای زاهدی در هیات رییسه علیرضا سلیمی شد. تکیه یک اصولگرا و یک اصلاح طلب بر کرسی ریاست کمیسیون های اقتصادی و برنامه و بودجه نتایج انتخابات هیات رییسه کمیسیون های اقتصادی هم جالب توجه بود. گرچه تکیه غلامرضا تاجگردون بر کرسی ریاست کمیسیون برنامه ...
تکیه 8 اصول گرا، 2 اصلاح طلب و 2 مستقل بر کرسی ریاست کمیسیون های مجلس/ کمیسیون قضایی بدون رئیس (+جدول)
با مشخص شدن اعضای کمیسیون های مجلس دهم، روسای این کمیسیون های انتخاب شدند. به گزارش عصر ایران ، از 13 کمیسیون مجلس دهم، 12 کمیسیون روسای خود را شناختند. مجلس شورای اسلامی دارای 13 کمیسیون تخصصی آموزش و تحقیقات، اجتماعی، اقتصادی، امنیت ملی و سیاست خارجی، انرژی، برنامه، بودجه و محاسبات، بهداشت و درمان، شوراها و امور داخلی کشور، صنایع و معادن، عمران، فرهنگی، قضایی و حقوقی و کشاورزی، آب و ...
تثبیت پیروزی اصولگرایان در وزن کشی کمیسیونها
، نماینده بروجرد (اصولگرا) 6. کمیسیون حقوقی و قضایی : پس از حد نصاب، تعیین تکلیف خواهد شد. 7. کمیسیون بهداشت و درمان : علی نوبخت حقیقی، نماینده تهران (اصلاح طلب) 8. کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات : غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران (اصلاح طلب) 9. کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور : محمدجواد کولیوند، نماینده کرج (اصولگرا) 10. کمیسیون صنایع و ...
نتایج انتخابات کمیسیون های تخصصی مجلس دهم
نائب دوم: جمشید جعفرپور دبیر اول: علی ابراهیمی دبیر دوم: فاطمه ذوالقدر سخنگو: احد آزادیخواه 3-کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات رئیس: غلامرضا تاجگردون نائب رئیس اول: جهانبخش محبی نیا نائب رئیس دوم: هادی قوامی سخنگو: محمدمهدی مفتح دبیر اول: محمد فیضی دبیر دوم: محسن بیگلری 4-کمیسیون امور شوراها و امورداخلی کشور رئیس ...
کرجیها و کرمانیها ریاست 4 کمیسیون تخصصی مجلس را به دست گرفتند
.../3/31 - 10:02 552555 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، انتخاب هیئت رییسه کمیسیون های تخصصی مجلس روز گذشته برگزار شد. بر این انتخابات کمیسیونهای برنامه و بودجه، آموزش و تحقیقات، اقتصادی، انرژی، شوراها و امور داخلی، صنایع و معادن، فرهنگی، بهداشت و درمان، کشاورزی آب و منابع طبیعی، امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی، عمران، هیئت رییسه شان مشخص شد. تنها کمیسیونی که روز ...
حضور دو نماینده استان در کمیسیون برنامه و بودجه
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور ، کمیسیون های؛ امنیت ملی، سیاست خارجی، صنایع و معادن، آموزش و تحقیقات، اقتصادی، کشاورزی و عمران، هفت کمیسیونی از 14 کمیسیون تخصصی مجلس بودند که هیچ کدام از نمایندگان مردم همدان به عضویت این کمیسیون درنیامدند. محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان و حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان به عنوان عضوهایی از کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ...
دست بسته در برابر ذرات 5/2 میکرونی!
برگزاری برنامه های تئوریک معطوف شده و نتیجه رایزنی ها با مقامات کشورهای همسایه درجهت جلوگیری از این معضل برای مردم مشخص نشده است. بی برنامگی دولت در مقابله با ریزگردها عبدالرضا مصری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم نیز با انتقاد از بحران آلودگی هوای کرمانشاه بر اثر افزایش ریزگردها، به خانه ملت گفت: با وجود اینکه طی سال های گذشته شاهد تشدید ریزگردها در استان کرمانشاه بودیم اما تاکنون ...
برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون های مجلس دهم پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی شد، اکبریان رئیس صنایع
انتخاب شدند. تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران در مجلس نیز با 21 رای از مجموع 23 رای اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس دهم به عنوان رئیس این کمیسیون برگزیده شد. همچنین جهانبخش محبی نیا و هادی قوامی به عنوان نواب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب شدند. بر اساس این گزارش بیگلری و فیضی به عنوان دبیران کمیسیون و محمد ...
ترکیب نمایندگان خوزستان در کمیسیون های تخصصی مجلس
الله کشت زر 12. قاسم ساعدی 13. جلال میرزایی 14. عبدالله سامری 15. سکینه الماسی 16. علی عسگر ظاهری عبده وند 17. محمد خالدی سردشتی 18. احمد مرادی 19. احمد صفری 20. عدل هاشمی پور 21. علی گل مرادی 22. هدایت الله خادمی 23. سلام امینی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات 1. غلامرضا تاجگردون - رییس 2. جهانبخش محبی نیا ...
نماینده گرمی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شد
...، در جلسه عصر امروز مشخص شدند. **کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی رئیس: علاءالدین بروجردی نایب رئیس اول: کمال دهقان نایب رئیس دوم:حسن بیگی سخنگو: سیدحسین نقوی دبیر اول:محمدجواد جمالی نوبندگانی دبیر دوم: سیدمحسن علوی **کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات رئیس: غلامرضا تاجگردون نایب رئیس اول ...
توقف پرداخت زیرمیزی ها
، دبیر اول: علی ابراهیمی، دبیر دوم: فاطمه ذوالقدر، سخنگو: احد آزادیخواه. کمیسیون برنامه و بودجه، رییس: غلامرضا تاجگردون، نایب رییس اول: جهانبخش محبی نیا، نایب رییس دوم: هادی قوامی، سخنگو: محمدمهدی مفتح، دبیر اول: محمد فیضی، دبیر دوم: محسن بیگلری. کمیسیون امور شوراها: رییس: محمدجواد کولیوند، نایب رییس اول: پروانه مافی، نایب رییس دوم: حمیدرضا کاظمی، سخنگو: حسین مقصودی، دبیر اول ...
روزنامه های یکشنبه
...: رقابت برای ریاست این بار در کمیسیون ها تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در شماره یکشنبه 30 خرداد در تیتر یک به بررسی گزینه های احتمالی ریاست کمیسیون های تخصصی مجلس دهم پرداخت و نوشت: بعد از برگزاری انتخابات مجلس و هیات رییسه دائم تشخیص روسای کمیسیون های تخصصی امری بدیهی به نظر می رسید چراکه در این مورد چهره های شاخص و یا روسای کمیسیون هایی که از دوره قبل مجلس به این دوره راه یافته ...
ریاست 10 کمیسیون به اصولگرایان رسید
آنها به اصلاح طلبان رسید. در انتخابات کمیسیون برنامه و بودجه غلامرضا تاجگردون با 21 رأی به عنوان رئیس، جهانبخش محبی نیا با 13 رأی به عنوان نایب رئیس اول، هادی قوامی با 11 رأی به عنوان نایب رئیس دوم، محمدمهدی مفتح با 21 رأی به عنوان سخنگو، محمد فیضی با 11 رأی به عنوان دبیر اول و محسن بیگلری با هشت رأی به عنوان دبیر دوم انتخاب شدند. علی نوبخت با 13 رأی ریاست کمیسیون بهداشت و درمان را به دست آورد. ...
لیست کامل هیأت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس دهم+ جزییات
...> **کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات رئیس: غلامرضا تاجگردون نایب رئیس اول: جهانبخش محبی نیا نایب رئیس دوم: هادی قوامی سخنگو: محمدمهدی مفتح دبیر اول: محمد فیضی زنگیر دبیر دوم: محسن بیگلری **کمیسیون اقتصادی رئیس: محمدرضا پورابراهیمی نایب رئیس اول: سیدناصر موسوی لارگانی نایب رئیس دوم: سیدفرید موسوی ...
رئیس و هیات رئیسه 12 کمیسیون تخصصی مجلس انتخاب شدند/ اسامی
به گزارش مهر، رئیس و هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند. اسامی رئیس و اعضای هیات رئیسه کمیسیون های مجلس نهم برای سال اول، به این شرح است؛ کمیسیون برنامه و بودجه غلامرضا تاجگردون: رئیس جهانبخش محبی نیا: نایب رئیس اول هادی قوامی: نایب رئیس دوم محمدمهدی مفتح: سخنگو محمد فیضی: دبیر اول محسن بیگلری: دبیر ...