سایر منابع:
سایر خبرها
کسب 6 عنوان رتبه برتر توسط دبیران و هنرآموزان چهارمحال و بختیاری در جشنواره الگوهای برتر تدریس
فعالیت های آزمایشگاهی درس علوم تجربی از ناحیه 2 شهرکرد موفق به کسب رتبه سوم کشوری، سرکارخانم نرگس ابراهیمی و سرکارخانم گلشن سلیمانی در فعالیت های کارگاهی درس کاروفناوری از شهرستان اردل موفق به کسب رتبه سوم کشوری گردیدند. شایان ذکر است، در مرحله غیر حضوری جشنواره الگوهای تدریس برتر متوسطه نیز که نتایج آن پیش از این اعلام شده بود، 3 رتبه اول، دوم و سوم کشوری توسط دبیران استان کسب شده است. ...
جشنواره قصه گویی قزوین به ایستگاه آخر رسید
اول و دوم و سوم را کسب کردند. در این بخش آیسان سلیمی با قصه عمو زنجیرباف از مرکز فرهنگی و هنری شماره یک کانون آبیک با مربی گری زهرا یکه فلاح و هانیه عباسی با قصه ستاره زمینی از مرکز فرهنگی و هنری شماره سه قزوین با مربی گری فاطمه شایان مجد شایسته تقدیر شناخته شدند. در بخش پدربزرگ و مادربزرگ ها، فاطمه سیدرضایی با قصه کدوقلقله زن و بهیه سلیمانی با قصه مهمان های ناخوانده به عنوان ...
معرفی برترین های جشنواره تئاتر اصفهان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان شب گذشته با حضور هنرمندان و مسوولان فرهنگی و هنری اصفهان در تالار مهستان اصفهان برگزار شد و در بخش کارگردانی بخش صحنه ای این دوره جشنواره رتبه اول به محمدرضا بزرگ زاد ارباب برای نمایش گالیله، رتبه دوم به هادی عسگری برای نمایش 291، رتبه سوم به طور مشترک به حسن علی عرب برای داستان آن کلات و سید جواد دارینی ...
کسب رتبه های برتر کشوری هنرآموزان گلستانی در جشنواره ملی الگوهای برتر تدریس "شهید کاظمی آشتیانی"
که با شعار "معلم توانمند، تعلیم و تربیت با کیفیت، نسل امید بخش" برگزار شد . جشنواره ملی الگوهای برتر تدریس در راستای ارتقای حرفه ای و توانمندی های تخصصی معلمان و همچنین زمینه سازی برای توسعه پژوهشگری و اقدامات خلاقانه براساس سند تحول بنیادین برگزار و معلمان حاضر در این جشنواره روش های تدریس خود را در مقطع متوسطه اول در سه محور، متوسطه دوم در 10 محور و در بخش فنی و حرفه ای نیز در 15 محور ...
کسب6مقام اول تا سوم کشور توسط معلمان خراسان جنوبی
معلمان را فراهم می کند، تصریح کرد: خانم فریده جعفری موفق به کسب رتبه اول کشور در این جشنواره شد. این مقام مسئول در آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به کسب مقام دوم کشور توسط آقای هادی بیدختی و خانم ها فاطمه زلفی و مطهره غلامی نوقاب، عنوان کرد: خانم شهین دخت مخمل باف و آقای مسلم قوی نیز رتبه سوم کشور در جشنواره الگوهای برتر تدریس را کسب کردند. به گفته نبوی ثالث، جشنواره ...
کسب دو رتبه برتر جشنواره ملی الگوهای برتر تدریس توسط دبیران آذربایجان شرقی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، مهدی صلحی در رشته الکترونیک و آزاده عابدی در رشته تربیت کودک موفق به کسب رتبه دوم کشوری در جشنواره الگوهای برتر تدریس شهید کاظمی آشتیانی شدند. بر اساس این گزارش؛ 630 نفر از سراسر کشور در سال جاری در جشنواره الگوهای برتر تدریس با شعار "معلم توانمند، تعلیم و تربیت با کیفیت، نسل امید بخش" مشارکت داشتند که 430 ...
برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس اعلام شد
...> رتبه اول: آزاده نادی از استان اصفهان رتبه دوم: زیبا معروفی از استان قزوین رتبه سوم مشترک: اکرم حیدری از شهرستان های استان تهران رتبه سوم مشترک: مریم قاسمی از استان سمنان برگزیدگان جشنواره الگو های برتر تدریس دوره اول متوسطه محور اپلیکیشن: رتبه اول گروهی: ابوالفضل قنبری و سمیه فروزش نیا از شهرستان های تهران رتبه دوم گروهی ...
5 مدرسه استان کردستان در مسابقه نقاشی همگانی جشنواره فرهنگی هنری امید فردا رتبه برتر سطح کشور را کسب ...
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان عزت الله طیبی راد معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش این استان خبر داد: 5 مدرسه استان کردستان در مسابقه نقاشی همگانی جشنواره فرهنگی هنری امید فردا رتبه برتر سطح کشور را کسب کردند. وی در ادامه افزود در این بخش از جشنواره فرهنگی هنری امید فردا هنرستان اندیشه ،مقطع متوسطه دوم دختران از شهرستان بیجار، هنرستان شهید سلیمانی ...
معرفی برگزیدگان جشنواره تئاتر استانی ایلام و سمنان
علاقه مندان هنر نمایش در تالار تئاتر شهر سمنان برگزار شد . اعضای هیئت داوران این رویداد متشکل از بابک صبوری، علی اصغر خطیب زاده و شهرام گیل آبادی هنرمندان برتر این جشنواره را در بخش های مختلف به این شرح معرفی کردند. بخش صحنه ای کارگردانی: محمدعلی دانشگر برای نمایش تبار خون در رتبه اول ایستاد و مصطفی ولی زاده برای نمایش ناگفته های گودال ابوفارس در رتبه دوم و حسن ...
سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان مرکزی به کار خود پایان داد
نویسندگی تئاتر صحنه ای محسن ایرجی و افق ایرجی رتبه اول را به خود اختصاص دادند، رامین علیزاده دوم شد و شعیب مکتب داری و رسول قاهانی به طور مشترک موفق به کسب رتبه سوم شدند. همچنین از محمد اصغرخواه، رامین علیزاده و حامد کاظمی به ترتیب بابت همکاری ویژه با نمایش، طراحی نو و طراحی پوستر تقدیر شد. تئاتر خیابانی: در بخش موسیقی ، گروه موسیقی نمایش سوگ سیاه متشکل از محمدامین ...
برگزیدگان جشنواره تئاتر فجر سیستان و بلوچستان معرفی شدند
علی سرگزی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بنا به رای هیات داوران جشنواره در بخش طراحی پوستر لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال وجه نقد برای طراحی پوسترنمایش ستاره ها چشمک می زنند به مریم ریگی از ایرانشهر تعلق گرفت. وی بیان کرد: هچنین در بخش طراحی نور به دلیل شرایط نوری در 2 سالن رتبه های اول تا سوم را انتخاب نکرد ولی از طراحی سه نمایش که با شرایط موجود طراحی قابل قبولی را ...
خبرنگاران "پایگاه خبری یافته" سه عنوان برتر جشنواره مطبوعات لرستان را کسب کردند
فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد. وحید حاج سعیدی در بخش طنز و کاریکاتور موفق به کسب عنوان دوم شد. وی همچنین رتبه سوم را در بخش تیتر کسب کرد. همچنین فاطمه دارابی خبرنگار پایگاه خبری یافته موفق شد، در بخش مصاحبه این جشنواره رتبه سوم را کسب کند. بر اساس این گزارش 240 اثر به دبیرخانه دهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های لرستان ارسال شده بود که پس از داوری در بخش های مختلف ...
ارسال 21 هزار اثر به چهاردهمین جشنواره علامه حلی
برگزیده رتبه دوم جزو طلاب آزاد قم محمد کریمی برگزیده رتبه سوم جزو طلاب آزاد قم احمد ارشاد برگزیده رتبه سوم جزو طلاب آزاد قم سعیده سادات حسینی برگزیده رتبه سوم از موسسه عالی تخصصی مجتهده امین اصفهان سیدسجاد جعفری برگزیده رتبه سوم جزو طلاب آزاد قم علیرضا عابدی پور برگزیده رتبه سوم جزو طلاب آزاد قم محمدصادق سمسار برگزیده رتبه سوم از ...
راهیابی دو اثر برگزیده سی و پنجمین جشنواره تئاتر آذربایجان غربی به مرحله منطقه ای
. براساس رای داوران بخش نمایشنامه نویسی انتخابی نداشت. رتبه سوم طراحی صحنه به حجت قاسم نژاد طراح صحنه نمایش " جهانگیر و غیره " اهدا شد. همچنین رتبه دوم بخش طراحی صحنه به الهام حیدریان طراح صحنه نمایش " کافه سایه" تعلق گرفت. رتبه اول طراحی صحنه، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به وحید خداپرست طراح صحنه نمایش " باد اسب است" اهدا شد. دربخش طراحی لباس ...
برترین های سی وپنجمین جشنواره تئاتر استان همدان معرفی شدند
قاسمی برای نمایش آماسه از ملایر تعاق گرفت. جایزه ویژه هیئت داوران شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به گروه نمایش دلدادگی کهن از رزن تعلق گرفت و در بخش بازیگری زن، لوح تقدیر مشترکا به بازیگران نمایش ممود ممودی از ملایر، رتبه سوم به شیما شادمانی برای نمایش دماغ از همدان، رتبه دوم بازیگران نمایش عامدانه، عاشقانه، قاتلانه از همدان و رتبه نخست بازیگری زن دیپلم افتخار و تندیس جشنواره مشترکا به پری ...
عطر دل انگیز شهدا در آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره تئاتر اصفهان پیچید
به گزارش اقتصاد آینده ;عاطفه نقوی رتبه سوم بازیگر زن در نمایش دویرج جایزه ی خود را به مادر ان شهدای 25 آبان ،به پاس داغی که تحمل کردند تقدیم کرد و سامان هاشمی رتبه ی نخست در بخش بازیگری تئاتر خیابانی سی و پنجمین جشنواره تئاتر نیز برای نمایش شیرینی های دروغ جایزه ی خود را به کودکان شهید غزه اهدا کرد ،همچنین علیرضا شمس رتبه ی دوم کارگردانی برای نمایش زمین شماره ی ایکس جایزه ی خود را به شهدای ...
راهیابی آثار برگزیده ی سی و پنجمین جشنواره تئاتر اصفهان به جشنواره منطقه ای تئاتر فجر
به گزارش اقتصاد آینده ; بنا بر رای هیات داوران این جشنواره در بخش نمایش صحنه ای نمایش خسوف ،291 و گالیله به جشنواره منطقه ای تئاتر فجر راه پیدا کردند . همچنین در بخش تئاتر خیابانی اشرف مخلوقات از اصفهان، زمین شماره ایکس و شیرینی های دروغ از اردستان به جشنواره تئاتر فجر راه یافتند. سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و با همکاری ...
برترین های سی وپنجمین جشنواره تئاتر استان همدان معرفی شدند
همدان و دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به "محمد قاسمی" برای نمایش "آماسه" از ملایر تعاق گرفت. جایزه ویژه هیئت داوران شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به گروه نمایش "دلدادگی کهن" از رزن تعلق گرفت و در بخش بازیگری زن، لوح تقدیر مشترکا به بازیگران نمایش "ممود ممودی" از ملایر، رتبه سوم به "شیما شادمانی" برای نمایش "دماغ" از همدان، رتبه دوم بازیگران نمایش "عامدانه، عاشقانه، قاتلانه" از همدان و رتبه ...
گروهها و هنرمندان برتر سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان سمنان معرفی شدند
داوران همچنین هنرمندان برتر این جشنواره را در بخش های مختلف به شرح زیر معرفی کرد. در بخش صحنه ای کارگردانی: محمدعلی دانشگر در نمایش "تبار خون" در رتبه اول ایستاد و مصطفی ولی زاده در نمایش "ناگفته های گودال ابوفارس" در رتبه دوم و حسن سرچاهی در نمایش "شاه عباس" در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند و هبات داوران از محمد فرجی پور در نمایش "گودال" نیز تقدیر کرد. نمایشنانمه نویسی: در این ...
معرفی نمایش های راه یافته چهارمحال و بختیاری به جشنواره فجر
" را حائز رتبه دوم و دریافت لوح تقدیر و هدیه 20 میلیون ریالی معرفی کردند و "مصطفی رییسی" را برای بازی در نمایش "حریر و ماهیگیر" را به عنوان رتبه سوم معرفی کردند و در نهایت از سعادت باقری برای بازی در نمایش "آخرین حکایت فرهاد" تقدیر کردند. در بخش برترین بازیگران زن جشنواره نیز رتبه نخست، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی 30 میلیون ریالی به کیمیا جانبازفرد برای بازی در نمایش "من ...
دو طلبه هرمزگانی موفق به کسب رتبه دوم و سوم جشنواره علامه حلی شدند
حجت الاسلام عباس خیراندیش معاون پژوهش حوزه علمیه هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از هرمزگان، اظهار کرد: حوزه علمیه هرمزگان به عنوان دبیرخانه برتر رتبه دوم کشوری جشنواره علامه حلی(ره) معرفی شد و در بخش پایان نامه سطح سه، حجت الاسلام حسین خواجه دادیان رتبه دوم کشوری با عنوان اصول اخلاقی تجارت از منظر اسلام و لیبرالیسم و حجت الاسلام عباس رهبر برگزیده رتبه سوم کشوری با عنوان طرح ها و ...
اشرف مخلوقات ؛ فریاد برخاسته از دل محیط زیست
: در نمایش اشرف مخلوقات سید پویا امامی، پدرام پور پرورش، محمدمهدی بیابانکی، جواد آتش دهقان و سروش ایرانی نژاد به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداخته اند، هم چنین اصغر خلیلی به عنوان نویسنده، مجتبی خلیلی به عنوان طراح و کارگردان، آدینه رحیم نژاد به عنوان طراح فضا و لباس، محمد نادری به عنوان آهنگساز، عرفان نریمانی و محمد نادری به عنوان نوازندگان و حسین کاظمی به عنوان طراح پوستر و بروشور حضور دارند. نمایش اشرف مخلوقات در سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان در گذر فرهنگی چهارباغ، در چهارباغ عباسی و روبروی اجرا شد. منبع: ایسنا ...
اعلام برنامه های سی و چهارمین جشنواره استانی تئاتر فارس
اسماعیل سعیدیان از نورآباد می شود. اجرای اول این نمایش ساعت 16:30 و اجرای دوم آن ساعت 18 خواهد بود. سالن استاد لایق در روز پنج شنبه بیست وپنجم آبان ماه نمایش دست ها به کارگردانی محمد قاسمی نژاد از شیراز را به مدت 60 دقیقه و در دو اجرای ساعت 15 و 16:30 به روی صحنه می برد. در همین روز سالن استاد هودی میزبان اجرای نمایش 75 دقیقه ای خاورمیانه به کارگردانی یاسمین شعبانی از مرودشت است . ...
آرای هیأت داوران جشنواره تئاتر استان ایلام در بخش صحنه ای جشنواره
: هیئت داوران با اهدا دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی از خانم مریم عبدی برای بازی در دو نمایش قندخون و رویایی برای نفت کش ها تقدیر به عمل می آورد. بازیگری مرد: تقدیر: هیئت داوران با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از آقایان مبین هواسی برای بازی در نمایش کنت دراکولا و متین فتاحی برای بازی در نمایش سنور تقدیر به عمل می آورد. رتبه سوم: هیئت داوران جایزه نقدی و ...
نمایش دویرج نوعی ادای دین به شهدا است
به گزارش اقتصاد آینده ; عاطفه نقوی رتبه ی سوم بازیگر نقش زن در حاشیه ی سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان تصریح کرد: وقتی تصمیم گرفتم در این نمایش بازی کنم به گلستان شهدا می رفتم و مادرانی را بر سر مزار فرزندانشان می دیدم که همچنان از این داغ غمگین هستند و درنتیجه بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتم. وی افزود: داستان این نمایش درباره یک زن میان سالی است که در عملیات محرم که در آبان ماه 1361 ...
3 پژوهشگر حوزوی لرستان در اختتامیه جشنواره علامه حلی(ره) تجلیل شدند
، پروین حبیبی و آقای مهدی قهرمانی به عنوان پژوهشگران مدارس علمیه لرستان که در رتبه های کشوری حائز رتبه شده اند، تجلیل شد. یادآور می شود، ژیلا اسدی رتبه دوم، پروین حبیبی رتبه سوم و مهدی قهرمانی نیز رتبه سوم جشنواره ملی علامه حلی را به خود اختصاص دادند. انتهای پیام
برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان ایلام معرفی شدند
اسامی برگزیدگان در بخش های مختلف به شرح زیر اعلام شد: بخش نمایش های خیابانی پوستر و بروشور: لوح تقدیر به طراح پوستر و بروشور نمایش خیابانی “آن روز توی کانال” به محمد جهانی رسید موسیقی: هیئت داوران در این بخش هیچ انتخابی ندارد. طراحی فضا: رتبه برگزیده به مالک آبسالان برای نمایش خیابانی "نترس آبها مهربانند" رسید ...
همزمان با برگزاری آیین اختتامیه؛ برگزیدگان چهاردهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) تجلیل شدند + اسامی ...
برگزیده رتبه نخست از مدرسه صاحب الزمان(عج) ایلام یونس خواجه وندی برگزیده رتبه دوم از مدرسه امام صادق(ع) قروه حمیدرضا نژاد رمضانی برگزیده رتبه دوم جزو طلاب آزاد قم محمد کریمی برگزیده رتبه سوم جزو طلاب آزاد قم احمد ارشاد برگزیده رتبه سوم جزو طلاب آزاد قم سعیده سادات حسینی برگزیده رتبه سوم از موسسه عالی تخصصی مجتهده امین اصفهان سیدسجاد ...
فریاد متن در حاشیه جشنواره تئاتر اصفهان!
در بخش نمایشنامه نویسی، هیچ یک از تئاترهای صحنه ای حاضر در جشنواره موفق به کسب رتبه اول نشده اند! نکته ای که نشان می دهد نمایشنامه های حاضر در جشنواره، نتوانسته اند قله کمال داوران را فتح کنند. به این ترتیب، می توان دریافت که نمایشنامه نویسی در اصفهان شایسته توجه بیشتری از سوی متولیان هنر نمایش است. برای واکاوی بیشتر این موضوع مهم، به سراغ تعدادی از اساتید و نمایش نامه نویسان باتجربه ...