اعلام اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم در استان زنجان
سایر منابع:
سایر خبرها
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات رفسنجان خبر داد: اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه رفسنجان ...
به گزارش خانه خشتی، در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه رفسنجان و انار را به شرح زیر اعلام می گردد: 1 – آقای محمدرضا آخوندی شفیع آبادی فرزند غلامعباس مشهور به رضا آخوندی کد نامزد 129 2 – آقای هادی آخوندی نعمت آباد فرزند جواد کد نامزد 131 3 – آقای غلامحسین آقابزرگی ...
اسامی نهایی 369 داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم در آذربایجان غربی
...> 6- علی بیژن فر 7- سلیمان پاکزاد 8- مسعود پیروتی اقدم 9- سیامند جوانبخت 10- خالد چوپانی 11- سردار حسن زاده 12- سید بهزاد زهرایی 13- سلام ستوده 14- محمد رضا صالحی 15- دیاکو عزیزی 16- کیوان کاک الله حوزه انتخابیه بوکان 1- فرهاد احمدی باغ 2- سیروان احمدی ...
دعوت اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات
...> 26- فاطمه کهکی 27- صفورا بزی 28- حمیده کندری 29- فاطمه خداپرست 30- نرگس روحانی 31- محمد همت کوهسار 32- حبیب اله آذریان 33- مهدیه سرحدی 34- جعفر شعبانی 35- سمیه خمرنیا 36- مجید امیدی خانکهدانی 37- توحید علیزاده حسین حاجلو 38- مهراله ریکی 39- مهدی ثقفی 40- محسن مهرگان 41- عباس اویسی 42- هادی سیاسر 43- سیده سمیرا حسینی 44- میثم راهداری 45- صبا جلیلی جشن آبادی 46- فریبا سنجری مقدم باشگاه خبرنگاران جوان سیستان و بلوچستان زاهدان ...
فهرست نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان کرمان
...> کرمان و راور اسماء زینلی چترودی زن کرمان و راور جعفر صفری پور مرد کرمان و راور علی نصیری پور مرد کرمان و راور علی سعیدانژاد مرد کرمان و راور شهباز حسن پوربیگلری مرد کرمان و راور محمدرضا میراولیائی مرد کرمان و راور رضا تاج پور مرد کرمان و راور علی علوی ارجاس مرد کرمان و راور محمود تجلی مرد کرمان و راور وجیهه احمدی زن کرمان و راور احمد میراحمدی ...
فهرست کامل نامزدهای انتخاباتی مجلس در حوزه انتخابیه اهواز |
به گزارش خبرنگار مهر، استانداری خوزستان با انتشار این فهرست از همه نامزدها خواست کد انتخاباتی خود را بشناسند و در تبلیغات انتخاباتی از آن استفاده کنند. بر اساس این گزارش، تبلیغات انتخاباتی از امروز آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. انتخابات مجلس قرار است روز جمعه 11 اسفند به طور [...]
فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی
، فهرج و نرماشیر رضا اشک مرد بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حسین عزیزآبادی مرد بم، ریگان، فهرج و نرماشیر محمد رفیع آبادی پور مرد بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حسین شایق مرد بم، ریگان، فهرج و نرماشیر امان اله تقی زاده مرد بم، ریگان، فهرج و نرماشیر محمد ابراهیم پور مرد بم، ریگان، فهرج و نرماشیر شهرام خسروی بمی مرد بم، ریگان، فهرج و ...
برترین های نمایشگاه هنرهای تجسمی ایثار معرفی شدند
این بخش 8 میلیون تومان به هر نفر شد. نفر اول بهزاد آهنگری از آذربایجان غربی نفر اول مهسا محبوبی از زنجان نفر اول احمد حاجی بابایی از اردبیل نفر اول محمد جواد پردخته گیلان نفر اول محمد مهدی ولیزاده از زنجان بخش عکاسی نفر اول سید علی رضویان بیجار نفر دوم نامجو ساعد کامیاران نفر سوم فاطمه مروتی مریوان ...
فهرست کامل نامزدهای انتخاباتی مجلس در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک
...> علی باقری پلمی عنایت الله براتی حسین برون امین بشکار داریوش بهداد رؤیا بویری محمد پاکدل البرز پورعابد حسن پیروزی قاسمعلی توسلی راضیه جانی زاده روح اله جهانپور اقبال حاتمی فتح اله حاجتی نورمحمد حسینیان رضا خدابخشی علی اکبر خسروی علی ذکوی سعادت رحمانی رحمان زندی دره غریبی آزیتا ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در استان قزوین
صالحی 30) میثم صالحی 31) محمدتقی صادق فامیان قدیم 32) رضا شاهمحمدی گلرخ 33) محمدرضا سلیمی 34) طاهره سلیمانخانی 35) محمد زرندی 36) فاطمه رمضانی 37) احمد رضائی نیا 38) محسن دودانگه 39) علیرضا دمیرچی 40) حسین دمرچیلو 41) حسین دمرچلو 42) مهدی درزی رامندی 43) بهروز خیری 44) حسن حدادی 45) حسین جعفرخانی 46 ...
فهرست کامل نامزدهای انتخاباتی مجلس در حوزه انتخابیه اهواز
لس شورای اسلامی دارد. صالح ابصری زاده غلام رضا احمدنیا مسلم احمدی زهرا اخوندنژاد محمد اسدی خالد اسدی علی اسدی موردغفاری عنایت اله اسفندیاری نژاد منصور اسکندری محمدرضا اسکندری مصطفی افضلان سیدفؤاد البوشوکه بهزاد الماسی غلامحسین الهائی خلیل الهائی علی امانی سعید امانی محمدرضا امیدیان ...
اسامی نامزدهای 9 حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی در استان کرمان اعلام شد/ رقابت 354 کاندیدا
... فریده ناروئی مرتضی بلادر منصور شکرالهی عباس خاوری مقدم علیرضا تاجیک ایرج بیت اللهی حسن مرادی عبدالرضا بامری روح اله قانعی فرد محمد مطهری رضا احمدی نیک ایوب خیراندیش جاسم لورگ بهداد خیرخواه منصور خانه گیر امید عزیززاده ...
آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن
1 - آقای حامد آخوندی ابراهیم آبادی فرزند عباسعلی کد نامزد 128 2- آقای حسینعلی ابوئی مهریزی فرزند حسن کد نامزد 124 3- آقای علی ابوئی مهریزی فرزند محمد حسین مشهور به علی ابویی کد نامزد 125 4 - خانم فرزانه ابوئی مهریزی فرزند حسن کد نامزد 126 5 - آقای رضا اشتر زاده فرزند قاسم کد نامزد 134 6 - آقای سید علی محمد اعتماد العلماء فرزند سیدصالح کد ...
اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام شد
نامزد 1249 68- آقای علی بازوبندی فرزند حسن کد نامزد 1251 69- آقای مرتضی باصری فرزند حسن رضا کد نامزد 1253 70- آقای ایمان باغبان فرزند محمد مشهور به باغبان کد نامزد 1254 71- آقای محمد باغبان روشن فرزند علی کد نامزد 1255 72- آقای محمدرضا بافقی زاده فرزند عزت اله کد نامزد 1257 73- آقای محمدرضا باقری فرزند علی اصغر مشهور به امید کد نامزد ...
آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی
شاهرود کد نامزد 218 - 35 آقای فرهاد ذیشان فرزند فرخ کد نامزد 219 - 36 آقای میثم رادفر فرزند سعید کد نامزد 231 - 37 آقای میرعلی رحیمی زادتولون فرزند میرذبیح اله کد نامزد 441 - 38 آقای بابک رضائی افشار فرزند نجف مشهور به - کد نامزد 235 - 39 آقای صابر رضائی مقدم فرزند محمدحسین کد نامزد 236 - 40 آقای حمزه روحی فرزند عباسقلی کد نامزد 239 - 41 خانم مریم زارع فرزند ...
آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه
به گزارش خبرنگار سرخس خبر ، فرمانداری فریمان به طور رسمی با انتشار آگهی، لیست نهایی و 49 نفره داوطلبان انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه را منتشر کرد. اسامی به شرح زیر است: 1- آقای علی ابراهیم پور فرزند محمد مشهور به ابراهیم پور کد نامزد 123 2- آقای محمدزمان احمدی فرزند احمد کد نامزد 124 3- آقای محمد امینی فر فرزند حبیب اله کد نامزد 12 ...
فهرست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در سبزوار اعلام شد
افزایش یافته است. ستاد انتخابات حوزه انتخابیه سبزوار فهرست نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به این شرح اعلام کرده است: 1 - آقای علی آریانفر فرزند حجی رضا کد نامزد 129 2 - آقای ولی اله احسانی اصل فرزند رحمت اله کد نامزد 125 3 - آقای سیدهاشم خالقی فرزند سیدمحمد کد نامزد 127 4 - خانم لیلا استیری فرزند ...
اعلام اسامی نهایی 253 داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم در سیستان و بلوچستان
... 44_ وحید محمودی 45_ حمزه دانایی 46_ حبیب الله دهمرده 47_ فهمیه شجاعی شاد 48_ حسین کیخا 49_ حسن کیخا 50_ فداحسین الهی مقدم 51_ امین الله میر 52_ احمد کریم 53_ سیدمحمدصالح حسینی طباطبایی 54_ محمد سرگزی 55_ بهزاد سارانی اسامی کاندیداهای حوزه انتخابیه ایرانشهر ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در خراسان جنوبی اعلام شد
...> 40- سید حسن هاشمی فرزند سید عبدالجواد کد نامزد 254 * حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه 1 - رسول آشوری مقدم فرزند محمدعلی کد نامزد 131 2 - سید محمد اختر فرزند سید شرف الدین کد نامزد 125 3 - محمد اسکندری مقدم فرزند غلامعلی کد نامزد 127 4 - محمدحسین اشرف زاده فرزند جعفر کد نامزد 128 5 - فهیمه بالیده فرزند محمدحسین کد نامزد 134 ...
اعلام اسامی نامزدهای سه حوزه انتخابیه استان قزوین
دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک 150 نامزد به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. 1) جلال گودرزوندچگینی 2) خدیجه گلابگیرخادمی 3) علی چشفر 4) مهدیه پیروزی 5) محمد پیرمردوندچگینی 6) احمد یوسفی 7) همت یعقوبی مقدم 8) عزت اله یعقوبی 9) مسعود یزدی 10) مجید وهابی جولادی 11) محمود وندائی 12) امیر ولی زاده ...
اسامی نامزدهای حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک اعلام شد
به گزارش قزوین نیوز ، اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک اعلام شد. در این حوزه انتخابیه 150 نامزد به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. جلال گودرزوندچگینی خدیجه گلابگیرخادمی علی چشفر مهدیه پیروزی محمد پیرمردوندچگینی احمد یوسفی همت یعقوبی مقدم عزت اله یعقوبی مسعود یزدی ...
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه یزد اعلام شد
فرزند سیدعلی اصغر کد نامزد 194 -32 آقای ابوالفضل دهقان منگابادی فرزند محمدحسن کد نامزد 195 -33 خانم اعظم دهقانی احمدآبادی فرزند حسین کد نامزد 197 -34 آقای منصور دهقانی تفتی فرزند جعفر کد نامزد 212 -35 آقای ابوالفضل دهقانی سانیج فرزند محمدحسین کد نامزد 213 -36 خانم زهرا دهقانی محمودآبادی فرزند محمدرضا کد نامزد 215 -37 آقای وحید رادمان فرزند احمد کد نامزد 379 -38 آقای محسن رادپور فرزند محمد کد نامزد 216 ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان
- محمد مهدی عمومی فرزند علیرضا کد نامزد 52 21- علی قاسمی بر می فرزند محمد حسن کد نامزد 54 22- داریوش قربانیان فرزند محمد اسمعیل کد نامزد 56 23- ابوالفضل قرنی فرزند حسن کد نامزد 57 24- حمیدرضا کشاورزیان فرزند حسینعلی کد نامزد 59 25- امین لادن فرزند موسی کد نامزد 92 26 - مجتبی محمدی مهر فرزند علی اکبر کد نامزد 64 27 - رضا مشابه ...
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مهریز اعلام شد
" محمد دهقان بنادکی " چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه مهریز به شرح زیر اعلام می شود: 1- محمد علی آخوندی فرزند حسن مشهور به سردار آخوندی کد نامزد 126 ، 2- ذبیح اله اسدپور فرزند نصیر کد نامزد 127 ، 3 - محمد اسدپور فرزند فضل اله ...
اعلام لیست 38 نفره نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس در نهاوند
- خانم فاطمه آقانوری فرزند محمد کد نامزد 15 2 - آقای صفدر ابوالفتحی فرزند اکبر مشهور به عدالت کد نامزد 13 3 - آقای محمد بحیرائی فرزند خدابخش مشهور به شیخ ساسان کد نامزد 17 4 - آقای حجت اله بهرکشکول فرزند حسن مشهور به کشکولی کد نامزد 18 5 - آقای بهنام بیجنوند فرزند عزیزاله کد نامزد 19 6 - آقای احمد پیرحیاتی فرزند اکبر مشهور به خرم آبادی کد نامزد 23 7 - آقای امید ...
اسامی نامزدهای مجلس دوازدهم در استان همدان اعلام شد
فرزند ثروت اله کد نامزد 53 20 - آقای محمدجعفر کرمی فرزند احمد کد نامزد 58 21 - آقای رضا کلوندی فرزند صفرعلی مشهور به - کد نامزد 59 22 - خانم رضوان محمودیه فرزند داود کد نامزد 62 23 - آقای محمدرضا مدینی فرزند عیسی کد نامزد 81 24 - آقای مصطفی وفائی فرزند علی کد نامزد 78 *** اسامی و مشخصات 58 نامزد انتخاباتی حوزه انتخابیه دو شهرستان بهار و ...
اعلام کاندیداهای حوزه انتخابیه ارومیه برای انتخابات 1402 مجلس
، کاندیداهای حوزه انتخابیه ارومیه برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد. اسامی کاندیداهای حوزه انتخابیه ارومیه به شرح زیر است: 1 - آقای وحید آقازاده فرزند قهرمان کد نامزد 162 2- آقای اکبر آقازاده پر فرزند عسگر کد نامزد 163 3- آقای حسن ابراهیمی فرزند عباسعلی کد نامزد 124 4- آقای صابر ابراهیمی فرزند سعید کد نامزد 126 ...
اسامی 66 نامزد تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه دزفول منتشر شد
...> 66- ناهید وثوقی نسب فرزند صفرعلی کدنامزد 262 به گزارش ایرنا ، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری 11 اسفند برگزار می شود. 200 نفر در دزفول در مرحله پیش ثبت نام انتخابات مجلس، نام نویسی کردند که از این تعداد 99 نفر ثبت نام خود را قطعی کرده بودند. استان خوزستان دارای 14 حوزه انتخابیه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است که در مجموع 18 نماینده به نمایندگی از مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی عضویت دارند. حوزه انتخابیه دزفول دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است. حوزه انتخابیه دزفول دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است. ...
قضاوت سرخابی ها به کاظمی و مومنی رسید
سلیمانی سیرجان احمد محمدی - بهزاد پناهی - امین قدیری - مهدی اجاقی - ناظر: حسین نجاتی پرسپولیس – تراکتور تبریز – ساعت 17:15- ورزشگاه آزادی تهران وحید کاظمی - فرهاد مروجی - حسن انتظاری - علی صفایی - ناظر: ایرج نظری استقلال خوزستان – آلومینیوم اراک – ساعت 16- ورزشگاه غدیر اهواز ایمان کهیش - یعقوب سخندان - عباس پور حیدری - وحید زمانی - ناظر ...
آگهی اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نایین، خوروبیابانک
در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . 1 آقای محمدمهدی آریامنش فرزند رجب کد نامزد 128 2 خانم الهام آزاد فرزند حسن مشهور به دکتر آزاد کد نامزد 129 3 آقای رضا احمدی فرزند عارفعلی مشهور به آقای احمدی کد نامزد 123 4 ...