سایر منابع:
سایر خبرها
گزارشی از درخشش ورزشکاران خمینی شهری در کشور
کوهنوردی خمینی شهر به قله کرکس صعود کرد. ارتفاع کوه کرکس 3850 متر که کوهنوردان خمینی شهری توانستند قله آن را فتح کنند. تکواندوکاران خمینی شهری مدال برنز مسابقات لیگ پومسه دسته یک کشور را از آن خود کردند رقابت های دور برگشت لیگ برتر و دسته یک پومسه کشور که در ورزشگاه تختی اصفهان در دو بخش تیمی و استاندارد برگزار شد و نفرات برتر هر بخش مشخص شدند که در این میان دو مدال برنز سهم ...
نفرات برتر5وزن نخست کشتی
...: ب ه نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی آزاد نوجوانان کشور از صبح امروز (دوشنبه) در خانه کشتی تهران آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد. مسابقات پنج وزن نخست این رقابت ها امروز برگزار شد که اسامی نفرات برتر به شرح زیر است: 42 کیلوگرم: 1- مجتبی سلطان زاده (مازندران) 2- افشار رحمانی مقدم (لرستان) 3- مجتبی عرفانی (خراسان ...
رقابت 11 رزمی کار قم برای سهمیه 3 میدان برون مرزی موی تای 2017
به انجام خواهد رسید. وی در ادامه به ترکیب تیم موی تای قم اشاره و ابراز کرد: این تیم با حضور سیدسعید آذرنوشان، علیرضا قنبری، علی کریمی، مهدی سلطانی، سجاد صفری، قاسم مهدوی، ابوالفضل مرادی، امیرحسین نظری، مرتضی مهدی زاده، حسین حسین زاده و محمدرضا امینی مقدم به این رقابت ها اعزام شده است. عباسی که از چهره های موفق قم در رشته های رزمی محسوب می شود و سابقه ریاست هیأت کونگ فو استان ...
ترکیب تیم کبدی مردان قم در رقابت های لیگ دسته اول کشور مشخص شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، با توجه به برگزاری رقابت های لیگ دسته اول کشور نفرات تیم کبدی مردان استان قم معرفی شد. روح اله اسکندری، قاسم نوروزیان، محمدحسین معصومیان، علیرضا بابایی بیات، امیر عسگری، حسین میرزایی، امیر محمد محمدی، محمداورنجی، علی اصغر وفایی، مرتضی کولیوند فرد، اکبر احمدوند و محمدرضا محمدی نفراتی هستند که در ترکیب تیم کبدی استان قم حضور دارند و محمدرضا رجایی راد به ...
با تجلیل از برگزیدگان مشخص شد: مداحان آران و بیدگلی نفرات برتر سوگواره نواها و اشعار آیینی کشور
دعاخوانی در دو مرحله استانی و کشوری برگزار شد و در بخش مداحی رده سنی 16 تا 20 سال محمدجواد اهلی از این شهرستان موفق به کسب رتبه نخست کشوری این رشته شد . همچنین با معرفی برگزیدگان رشته دعاخوانی سید محسن شمسی از آران و بیدگل به عنوان نفر نخست کشور معرفی و در اختتامیه ی این مسابقات تجلیل شد . مجید ناظرحضرتی، علی اخباری، ابوالفضل کریم زاده، محمدجواد اهلی در رشته مداحی و محمدجواد ...
هلن اواخر هفته روی پرده سینماها می رود
... همچنین سینماهای شهرستان ها شامل مشهد ،( هویزه – سیمرغ – پیروزی)، اهواز ( آفریقا)، اصفهان ( ساحل ) ، شیراز ( سعدی)، رشت ( سپیدرود) ، بندر انزلی ( هلال) ، یزد ( تک) ، کرمان ( شهر تماشا) ، اراک ( عصر جدید) ، بروجرد ( فلسطین) ، خرم آباد ( استقلال) ، کاشان ( بهمن ) ، مهرشهر کرج ( پرشین ) ،کرج ( ساویز) ، همدان( قدس) ، کرمانشاه (فرهنگ)، چالوس(جهانما)، نوشهر(شقایق)، آمل(بهمن)، بابل(آزادی)، ساری (سپهر ...
برترین های مسابقات قرآن سپاه معرفی شدند/ ساعد، خزایی و فیضی در صدر برگزیدگان
، به چشم می خورد. از جمله قاریان و حافظان مطرح در این دوره از مسابقات می توان به کسب رتبه اول رشته قرائت تحقیق توسط مهدی ساعد در بین کارکنان و وحید خزایی در بین نیروهای وظیفه و نیز علیرضا فیض در رشته حفظ کل قرآن کریم اشاره کرد. اسامی نفرات برتر رشته های مختلف این دوره از مسابقات به شرح زیر است. نیروهای پایور عماد انور، اول، از سپاه ثارالله(ع) استان کرمان علی بحرانی پور ...
دعوت از دو فرنگی کار مازندرانی به اردوی تیم ملی
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، 26کشتی گیر به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی که از فردا تا 15 اسفند ادامه خواهد داشت دعوت شدند که این اردو برای آماده سازی تیم ملی ایران جهت حضور در مسابقات جام جهانی برگزار می شود و نفرات منتخب این اردو در آوردگاه جهانی به روی تشک خواهند رفت. محسن حاجی پور در وزن 59 کیلوگرم و علی ارسلان در وزن 66 کیلوگرم دو فرنگی کار مازندرانی ...
حمایت 86 تشکل بسیج دانشجویی مازندران از اقدام انقلابی امام جمعه تنکابن
به گزارش بلاغ به نقل از تنکابن24 ، 86 تشکل بسیج دانشجویی در بیانیه ای اعلام کردند: نظر به رخداد جلسه شورای اداری مازندران در شهرستان نوشهر مبنی بر رویکرد توهین آمیز و پاسخ های غیراصولی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای صالحی امیری در پی اعتراض و اقدام انقلابی امام جمعه تنکابن حجت الاسلام پوراکبر نسبت به برگزاری کنسرت های مختلط و غیرشرعی به ویژه در غرب استان مازندران؛ 86 تشکل بسیج ...
برنامه هفته بیست وپنجم لیگ دسته اول فوتبال
مطرحی چون زنیدپور و هادی شکوری را به خاطر بحران مالی از دست داد اما تیم بابلی به لطف متمول بودن مالک خود، بازیکنان زیادی از لیگ برتر جذب کرد. مس کرمان - ملوان بندر انزلی نبرد منصور ابراهیم زاده و محمد مایلی کهن قطعاً از جذابیت های زیادی برخوردار خواهد بود، به خصوص با در نظر گرفتن رتبه دو تیم. مس کرمان پس از سه پیروزی پیاپی در هفته های اخیر، در خانه مس رفسنجان به تساوی رسید اما با ...
رقابت 2 فرنگی کار خوزستانی در مسابقات بین المللی/ استقلال خوزستان اولین گام را در آسیا برمی دارد
بیان این که مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان و در رده های سنی زیر 25 و بالای 25 سال به انجام رسید، گفت: ورزشکاران آقا در رشته های دارت، شطرنج، تنیس روی میز و شنا و بخش بانوان در رشته های دارت، شطرنج و تنیس روی میز با یکدیگر به رقابت پرداختند. مسوول برگزاری مسابقات هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان با اشاره به نفرات برتر بخش آقایان، عنوان کرد: در رشته تنیس روی میز رده سنی زیر ...
قهرمانان مسابقات فیزیک و بادی کلاسیک باشگاه های استان معرفی شدند
محمد علوی (پهلوان کاشان) نفر سوم: ابوالفضل مهدوی (پهلوان کاشان) دسته قدی 180+: نفر اول: مهدی کمالی (ماهان) نفر دوم: محمدرضا طاهری (ماهان) نفر سوم: مجید شیرازی (ماهان ب) پس از رقابت های بادی کلاسیک، رقابت های مهیج فیزیک آغاز شد که تعداد شرکت کنندگان این رشته بیشتر از بادی کلاسیک بودند: نتایج رشته فیزیک به شرح زیر است: دسته قدی 170: نفر اول ...
نخستین دوره مسابقات شنای مدارس آران و بیدگل برگزار شد
، 15خرداد و شهید اژه ای مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در بخش انفرادی دوره ی ابتدایی، ماده 25 متر آزاد: محمدمهدی سیفی زاده (شهیدان غفوره)، محمدامین سمیعی زاده(صباحی) و سیدمحمد حسینی خواه(نشاط) حائز رتبه های برتر گردیدند. در بخش انفرادی دوره ی متوسطه اول، در ماده 25 متر آزاد: محمدمهدی توحیدیان(شهید مطهری)، امیر رمضانی ( شهید مطهری) و محمد بشارتی (15خرداد)، در ماده 50 ...
برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته در تهران
رقابت های کاراته انتخابی ورود به اردوی تیم ملی با حضور منتخبین کادر فنی و نفرات برتر مسابقات کشوری فردا در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار می شود. بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی کاراته در این دوره از مسابقات علاوه بر نفرات دوم و سوم مشترک اوزان مختلف، نفرات اول رنکینگ سوپرلیگ کاراته در پایان هفته سوم به همراه فرشاد کیانی، محمد شایگان، امیرحسین سهرابی، هامون درفشی پور و مصطفی ایلان ...
تغییر زمان برگزاری رقابت های انتخابی کاتا مردان و مسابقات انتخابی کاتا و کومیته بانوان
همچنین فاطمه چیذری، ملیکا احدی و زهرا برزگر ملی پوشان حاضر در پیکارهای رقابتهای آسیایی 2016 اندونزی **در بخش کاتا بانوان هم مهسا افسانه، نگین باقری، الناز تقی پور، غزل نادری و شیرین گلستانیان 5 کاتا اجرا خواهند کرد و در بخش کاتای تیمی، تیم تهران (پریسا رحمانی، مائده نصیری و مهری یزدانی)، تیم تهران (الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری زاده)، تیم تهران (زکیه رحمانی، صبا روشن ...
گزارشی از آخرین وضعیت بارش برف ؛ تعطیلی مدارس و راه های کشور
کلاس های درس حضور می یابند. به گفته وی برای مدارس نوبت بعد از ظهر امروز متقاقبا' تصمیم گیری خواهد شد. - رییس مرکز فرماندهی کنترل و ترافیک پلیس راه استان البرز اعلام کرد که جاده کرج -چالوس به علت بارش برف و کولاک شدید صبح امروزشنبه مسدود شد.سروان علی بابا زاده اظهار داشت: این انسداد به علت بارش برف سنگین در 2 استان البرز و مازندران از نیمه شب گذشته ایجاد شده و تا اطلاع بعدی مسدود است . ...
ولیعصر بیدستان بر سکوی نخست کاراته قهرمانی استان قزوین ایستاد
سروش یوسفی در وزن مثبت 40کیلوگرم به ترتیب اول تا سوم شدند. در رده سنی رده نونهالان نیز رامین لشگری، علیرضا لشگری، علی باجلان و ابوالفضل لشگری در وزن منهای 30کیلوگرم بر سکوی اول تا سوم ایستادند. علی نصیری، علیرضا امینی و محمد زارعی و عرفان جوکار نفرات برتر وزن منهای 35کیلوگرم این رقابتها بودند. محمدرضا علی گلزاده، مهدی طاهرخانی و حسن احمد سلطانی و محمدجواد خدابنده در ...
نفرات برتر مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی کاراته لرستان مشخص شدند
برگزار گردید. اسامی نفرات برتر: -مقام اول حسین حسنوند،علیرضا ندری،نوید بیگی،حمیدرضا میرزایی،حامد فلاح،سعید بیگی،علی حسنوند،علی گودرزی،امیرحسین صیادی ،محمدفلاح،محمدمهدی مرادی،امیر حمزه لو،امیررضا اسدزاده ،ایلیا اسماعیلی،علی نقوی،پارسا شاکرمی،آرش نورعلیوند ،شهریار قاسمی نژاد،محمدجواد نوربخش،ابوالفضل رشیدی ،علیرضا توکلی ...
رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته برگزار می شود
به گزارش گروه ورزشی آنا از فدراسیون کاراته، بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی کاراته در این دوره از مسابقات علاوه بر نفرات دوم و سوم مشترک اوزان مختلف، نفرات اول رنکینگ سوپرلیگ کاراته در پایان هفته سوم به همراه فرشاد کیانی، محمد شایگان، امیرحسین سهرابی، هامون درفشی پور و مصطفی ایلان کشکولی به این دوره از رقابتها دعوت کرد. رضا عنایتی، آرش علی نژاد و اردلان گیلان پور که در مسابقات قهرمانی ...