یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۲۳:۵۶Dec 2018 16

خبرهای آفتاب نیوز 19 مهر 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 1 مهر 1397 آفتاب نیوز 2 مهر 1397 آفتاب نیوز 3 مهر 1397 آفتاب نیوز 4 مهر 1397 آفتاب نیوز 5 مهر 1397 آفتاب نیوز 6 مهر 1397 آفتاب نیوز 7 مهر 1397 آفتاب نیوز 8 مهر 1397 آفتاب نیوز 9 مهر 1397 آفتاب نیوز 10 مهر 1397 آفتاب نیوز 11 مهر 1397 آفتاب نیوز 12 مهر 1397 آفتاب نیوز 13 مهر 1397 آفتاب نیوز 14 مهر 1397 آفتاب نیوز 15 مهر 1397 آفتاب نیوز 16 مهر 1397 آفتاب نیوز 17 مهر 1397 آفتاب نیوز 18 مهر 1397 آفتاب نیوز 19 مهر 1397 آفتاب نیوز 20 مهر 1397 آفتاب نیوز 21 مهر 1397 آفتاب نیوز 22 مهر 1397 آفتاب نیوز 23 مهر 1397 آفتاب نیوز 24 مهر 1397 آفتاب نیوز 25 مهر 1397 آفتاب نیوز 26 مهر 1397 آفتاب نیوز 27 مهر 1397 آفتاب نیوز 28 مهر 1397 آفتاب نیوز 29 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۲:۲۲    
یک تخم مرغ بزرگ حدود 6 گرم پروتئین با کیفیت ارائه می کند. در حقیقت، تخم مرغ یکی از بهترین منابع برای دریافت پروتئین است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۶    
سرویس امنیت دولتی گرجستان اعلام کرد که طی عملیات ویژه ای، با فعالیت غیر قانونی تعدادی از شهروندان ایرانی مقیم این کشور برخورد کرد و جلوی انتقال ارز از سوی این افراد به ایران را گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۲    
جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بر مبنای حکم جدید معظم له به اعضای مجمع، وظایف نظارتی مجمع به جمع برگزیده ای از اعضای مجمع به انتخاب خود آنان منتقل شد و اختیارات مجمع در مقررات نظارت به این ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۷    
رییس سازمان چای کشور گفت: 109هزار تن برگ سبز از باغ های چای گیلان و مازندران از اوایل اردیبهشت تاکنون برداشت شد که 13 درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۴    
دبیر علمی همایش تصوف؛ شاخصه ها و نقدها با بیان اینکه برخورد امنیتی با تصوف نداریم و آماده مناظره با مدعیان تصوف که با پول بیت المال همایش می گیرند هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه موظف هستیم به دولت کمک کنیم، حتی با تفاوت نگاه های سیاسی که داریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۴:۳۲    
بررسی های اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان حاکی از عرضه پرندگان حرام گوشت در بازار اهواز توسط دستفروشان است و این در حالی است که شهرداری این شهر به این موضوع ورود نکرده و اقدامی برای جمع آوری عرضه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۲:۴۴    
رسانه های ترکیه در خبری اعلام کردند که صدا تاشکین خبرنگار خبرگزاری مزوپوتامیا به اتهام 'تبلیغ و کمک به گروه تروریستی' به 90 ماه حبس محکوم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۱:۴۳    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به افزایش دما و خشک شدن منابع آب استان در چند سال آینده، استان قم با بحران جدی آب مواجه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۱:۲۱    
دو زن که از سوی مردی مسافرکش نما آزارواذیت شده بودند، برای دادگاه توضیح دادند که این تعرض چطور زندگی آنها را دگرگون و آنها را دچار بیماری روحی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۵۶    
حدود هفت تن گوشت چرخ کرده با برچسب های جعلی که با سنگدون مرغ یخ زده و چربی تهیه و وارد بازار می شد، کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۴۶    
باشگاه تراکتورسازی هواداران دوآتشه ای دارد که همیشه پرچم این باشگاه را با خود دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۴۲    
مدیرعامل بانک کشاورزی -8 شهریور 95- در گفت وگو با یکی از پایگاه های خبری با بیان اینکه اجرای FATF از سوی بانک مرکزی به این بانک ابلاغ شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۳۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به سه اشتباه بزرگ خود در دوران حضورش در رئال مادرید اعتراف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۳۴    
تیم ملی فوتبال آرژانتین در نبود ستاره اش به راحتی توانست عراق را در یک بازی دوستانه شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۳۳    
جمعی از نویسندگان و شاعران کشورمان امشب ضمن دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره برخی مسائل حوزه ادبیات سخن گفتند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۳۲    
گویا ماجرای تاخیر و بی مسئولیتی شرکت های هواپیمایی در ایران مخصوصا شرکت های کوچک پایانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۳۰    
تارنمای ووکس گزارش داد، رند پال سناتور جمهوریخواه از طرح دموکرات ها در مورد منع استفاده از بودجه فدرال برای حمله بدون مجوز علیه ایران حمایت و آن را امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۲۸    
اداره کل هنرهای نمایشی با هم اندیشی و همیاری خانه تئاتر حریم صحنه را از آن مصونیت دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۹    
باب کورکر سناتور ارشد جمهوری خواه آمریکا گفت بدون شک عربستان سعودی دست به قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار ناپدیدشده در ترکیه زده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۷    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز، پنجشنبه در یک توصیه نامه 19 صفحه ای درباره تجارت با ایران هشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۴    
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: قاتل یک پزشک اهوازی در فاصله کمتر از 24 ساعت شناسایی و در شهرستان رامهرمز دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۰    
یک دادگاه نظامی در مصر، هفده تن را به مجازات اعدام محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۳۳    
ناپایداری جوی در البرز موجب بارش باران و وزش شدید باد در نقاط مختلف استان البرز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۲۸    
هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود دو سامانه بارشی طی هفته آینده به این استان ، نسبت به احتمال جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی دوباره بعضی مناطق هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۷    
رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به ماجرای سرنوشت نامعلوم نویسنده مشهور سعودی گفت که وی وارد کنسولگری عربستان در استانبول شده است و به نظر نمی رسد که از آن خارج شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۴    
در حاشیه درخواست مشاور رئیس جمهور از صداوسیما برای انتشار جزئیات نظرسنجی هایش درباره این سازمان، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در کانال شهرونگ منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۳    
سال گذشته در جریان انتخابات ریاست جمهوری ایران انتشار ویدئویی از تتلو در کنار ابراهیم رئیسی، نامزد اصلی اصولگرایان جنجال برانگیز شد و انتقاد بسیاری از هواداران رئیسی را برانگیخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۸    
رانش زمین در اثر باران های شدید در کلمبیا باعث کشته شدن 11 نفر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۵    
باد و باران به همراه رعد و برق شدید تهران را فرا گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۸    
مقتول به هویت (ح-ج) پزشک متخصص داخلی و ساکن اهواز بوده که در مسیر اهواز به رامهرمز به قتل رسیده و جسدش در کنار خیابان رها شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۷    
یک منبع امنیتی ترکیه ای گفت که آنکارا دلایلی قطعی درباره قتل جمال خاشقجی نویسنده منتقد عربستانی در اختیار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۲    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: در سایر کشورهای دنیا نظام پلیسی و جریان پلیس ایفاگر تامین کننده امنیت و برقرارکننده نظم است اما عامل متمایز پلیس ما با پلیس سایر کشورها این است که در نظام ما ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۵    
باران کوثری پس از لغو اکران فیلم عرق سرد در مشهد، به همراه سهیل بیرقی به شیراز سفر کرد تا در اکران مردمی این فیلم سینمایی در کنار مردم حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
هافبک عراقی پرسپولیس در غم از دست دادن مادرش سوگوار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
هفته هفتم لیگ آزادگان با پیروزی شاهین شهرداری بوشهر و توقف کارون اروند خرمشهر پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
یک وزیر انگلیسی تاکید کرد که در صورت دست داشتن عربستان در پروند جمال خاشقجی، این کشور با پیامدهای خطرناکی رو به رو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
گوشی "فرا میان رده" سامسونگ به نام A9 پس از مدت ها لورفتن و شایعه، رسماً رونمایی شد تا کاربران با پرداخت 599 یورو / 549 پوند یا 700 دلار مالک این گوشی 6.3 اینچی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری 138 سارق طی 19 روز در ارومیه که به 172 فقره سرقت اعتراف کردند خبرداد و گفت: این سارقین اقدام به سرقت از ویلاهای امامزاده و خودروهای شخصی می کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور تاکید کرد: علما و روحانیون باید در برهه کنونی در عرصه های مختلف جلوی نفوذ دشمن را بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
مطابق تقویم رسمی ایران، 20 مهرماه روز بزرگداشت حافظ نام گذاری شده و هر ساله در این روز مراسم بزرگداشت و یادبودی در سراسر ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با بیان اینکه امروز قیمت خودرو با کاهش مواجه شد، گفت: با توجه به اتفاقاتی که برای قیمت ارز صورت گرفت خریداران منتظر کاهش بیشتر قیمت خودرو هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
بارش شدید باران سبب بروز سیلاب در قزوین شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
کریس مورفی سناتور دموکرات حمایت آمریکا حمله عربستان سعودی به یمن را زیر سوال برد و خواستار توقف پشتیبانی نظامی واشنگتن از این جنگ شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
یک هواپیمای اف-16 ارتش بلژیک بر اثر آتش سوزی نابود شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰    
معاون دادستان کل روسیه که از نزدیکان به رئیس جمهور این کشور به شمار می رود در حادثه سقوط بالگرد کشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۴    
افشاگر معروف سعودی از پیدا شدن بمب اطلاعاتی از کنسولگری عربستان در استانبول در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی و بررسی آن توسط مقامات ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور جزئیات جدیدی از توزیع سبد کالای حمایتی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۱    
یک کارشناس هواشناسی گفت: موج اصلی بارش ها از فردا وارد کشور می شود و سواحل دریای خزر را تحت تأثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۹    
رئیس جمهور در پیام هایی جداگانه با تسلیت درگذشت والده پرویز و محسن اسماعیلی، برای آن مرحومه رحمت واسعه و همجواری با حضرت زهرا (س) و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۷    
در بررسی های اولیه مشخص شده این فرد انگیزه خاصی برای این اقدام نداشته و امکان دارد که به قصد ماجراجویی این کار را کرده باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۵    
چه اشکالی دارد تمام مدیران ایران اعم از کشوری و لشگری، همانند شهردار شیراز نامه ای بزنند و بگویند حقوق آنها را بعد از حقوق کارمندان و کارگران تحت مدیریت شان بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۳۵    
رئیس جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی را برای مدت 3 سال به عنوان "رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن" منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۸    
نماینده مجلس خبرگان نسخه مقاومت را نسخه شفابخش ملت دانست و گفت: دشمن پا روی گلوی ملت گذاشته اند هرچه عقب نشینی شود دشمن نیز پیشروی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۰    
دونده کشورمان موفق به کسب مدال طلای رقابت های دوی 1500 متر مردان بازی های پاراآسیایی 2018 شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۸    
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 931 کلیوگرم ماده مخدر طی دو عملیات موفق پلیسی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۷    
ادامه اعتراض ها به تشکیل نشدن جلسات دستمزد، مهلت استان ها برای جذب کامل منابع اشتغال روستایی، پرداخت مابه تفاوت حقوق بازنشستگان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه کارآمدی تهدیدها را تبدیل به فرصت می کند، گفت: نقدینگی، ارز و تحریم نفت همه فرصت هستند اگر کارآمدی داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۸    
پس از موافقت رییس جمهور با اعمال 35 درصد تخفیف در ارز مورد نیاز ویزای اربعین، سازمان حج و زیارت نرخ جدید ثبت نام اربعین را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۰    
اپل به تازگی با انتشار یک به روزرسانی نرم افزاری مشکل شارژدهی گوشی های جدید آیفون را برطرف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱    
بنا به گفته منابع امنیتی عراق، ابوبکر بغدادی دستور اعدام 320 فرد مسلح از نیروهای این گروه را به دلیل خیانت داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۲    
در مراسم اکران مردمی فیلم عرق سرد با حضور باران کوثری و هدی زین العابدین جشن تولدی برای سحر دولتشاهی گرفته شد که عکسی از آن را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۸    
وزارت جهاد کشاورزی آن چه در برخی رسانه ها از قول معاون آب و خاک در خصوص جلوگیری از ورود آب به کشور عراق مطرح شده است،را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۴    
گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: ماموران گمرک بازرگان با رصد محموله های ورودی و خروجی در هفت عملیات ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۳    
جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری مردی عراقی که در جنوب تهران به جعل ویزای کشور عراق برای زائران اربعین اقدام کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۲    
فرماندار خوی با اشاره به کشته شدن جوان قاچاقچی خویی حین تعقیب و گریز با پلیس گفت: شایعات رسانه ای در فضای مجازی کذب است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۰    
اداره کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توضیحی درباره غلط املایی موجود در سامانه صدور مجوز کتاب این مجموعه که در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۹    
مسئولان پلیس اینترپل با حضور در ورزشگاه 50 هزارنفره پارس آباد شیراز سرمربی قشقایی را دستبند زدند و بردند!
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۱    
روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای ارتباط اقدام فردی ناشناس در خصوص خون گیری مشکوک دانش آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان قزوین با هلال احمر را رد و تاکید کرد که این فرد به هیچ وجه امدادگر هلال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان ضمن عذرخواهی از تلف شدن تعدادی از گورهای ایرانی در یک پروژه انتقال، گفت: محیط زیست در روند بررسی عوامل موثر در این اتفاق ناگوار به هر عاملی برسد با آن برخورد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۲    
درگیری دو خانم معلم در یکی از روستاهای زنجان با قتل پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۷    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری قاتل فراری بعد از 3 روز توسط ماموران پلیس آگاهی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱    
سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه که عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان کشور نیز است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱    
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: 50 میلیارد تومان اعتبار برای آغاز چهار بانده کردن و ایمن سازی محور ملایر- آورزمان - نهاوند اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱    
این روزها قیمت تنها واژه زندگی مردم شده که سرسام آور آن ها را از روز به به شب می رساند، بدون این که توجهی به زندگی داشته باشند، گویی هیچ خبر خویی هم خوشحال شان نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱    
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران از سوی AFC نامزد کسب عنوان بهترین مدافع تاریخ جام ملت های آسیا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱    
فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری اعضای باند 9 نفره سارقان طلا و جواهرات که در پوشش خیرین از افراد مسن در شیراز سرقت کرده و به شهر ری فرار کرده بودند، توسط پلیس آگاهی فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱    
تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در دیدار فینال بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا با غلبه بر چین بر سکوی نخست آسیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱    
گروه های ناشناسی مشاور امنیتی رهبر هیات تحریر الشام و نیز فرمانده نظامی این هیات را در استان ادلب از پای درآوردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۸    
به دنبال وقوع حادثه برای پرتابه سایوز تمام ماموریت های فضایی همراه با سرنشین روسیه به حالت تعلیق در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۶    
یکی از مقامات دفتر نخست وزیری مالزی اعلام کرد، کابینه مالزی اجازه ملغی شدن مجازات اعدام در این کشور جنوب شرق آسیا را داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۴    
مدیرکل محیط زیست استان به دلیل قصور و کوتاهی در پروژه انتقال گورخر ایرانی رسما عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۷    
مراسم وداع با بهرام شفیع امروز در حالی برگزار شد که از دوستداران دو جامعه ورزش و رسانه برای بدرقه ی او به خانه ی ابدی در مقابل مسجد بلال صدا و سیما گرد هم آمده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۵    
دستگیری سرمربی قشقایی شیراز و استعفای مدیر عامل این تیم، پرونده جدیدی از سریال بحران در لیگ یک باز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۴    
ویزای اربعین زوار با تخفیف 35 درصدی ارزی محاسبه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۳    
نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: خوش حال کننده ترین خبری که اخیرا شنیدم اعلام موضع جمهوری اسلامی ایران به صورت شفاف توسط مقام معظم رهبری در ورزشگاه آزادی بود مبنی بر این که ما زیر بار هیچگونه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۳    
نرخ بیکاری سوئیس با رسیدن به سطح 2.4 درصدی در ماه سپتامبر به پایین ترین سطح خود از ماه سپتامبر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۸    
کاهش ارزش دلار آن هم در زمانی که بورس های جهانی ریزش سنگینی داشتند، باعث تعجب استراتژیست های ارزی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۰    
وزیر نیرو عنوان کرد: 8000 مگاوات کمبود برای تابستان 98 پیش بینی می شود که 5000 مگاوات با سرمایه گذاری و ساخت 26 نیروگاه جدید تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۸    
جزئیات جدیدی از ماجرای روز گذشته که مردی با کاور هلال احمر وارد مدرسه ای در قزوین شده بود و به تست خون از دانش آموزان اقدام کرده بود منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۵    
اسناد تازه نشان میدهد که ولیعهد عربستان دستور اغفال جمال خاشقجی را صادر کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۷    
ساعتی قبل انبار فروشگاه تزئیناتی خودرو در خیابان انقلاب شیراز دچار حریق شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۲    
وزیر خارجه ترکیه سفرش را که قرار بود امروز (پنجشنبه) به بغداد و اربیل آغاز کند تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۴    
جلسه سران قوای سه گانه با موضوع مسائل اقتصادی شب گذشته به مدت دو ساعت و نیم در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
مهاجم 17 ساله تیم فوتبال استقلال از دید سایت گاردین به عنوان یکی از 60 استعداد برتر دنیا معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۶    
زوج جوان برای تأمین هزینه سفر ماه عسل شان به ایتالیا دام عجیبی سر راه دختران دم بخت پهن کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۶    
عضو تیم دفاع از رئیس جمهوری پیشین مصر از آزادی عبدالله، پسر کوچک او از طرف مسؤولان این کشور به قید وثیقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۵    
امام جمعه موقت تهران خطاب به اعضای جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تاکید کرد: از اینکه سکولارهای ما اقتصاد را به هم ریختند و بخشی از مردم و جوان های ما ریزش کردند، نگران نباشید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۵    
هواپیمای مسافربری روسیه هنگام فرود از روی باند فرودگاه منحرف شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۳    
در حالی که لایحه سی اف تی با رای اکثریت نمایندگان مجلس تصویب شد، پیامکهای تهدید آمیز منتقدان و مخالفان این لایحه تمام نشده است و ادامه دارد؛ مهدی عزیزی این موضوع را سوژه کارتون خبرآنلاین قرارداده.
  • ۱