چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۲:۲۳Jun 2018 20
 

خبرهای العالم 3 دی 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 31 شهریور 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 دی 1395 العالم 2 دی 1395 العالم 3 دی 1395 العالم 4 دی 1395 العالم 5 دی 1395 العالم 6 دی 1395 العالم 7 دی 1395 العالم 8 دی 1395 العالم 9 دی 1395 العالم 10 دی 1395 العالم 11 دی 1395 العالم 12 دی 1395 العالم 13 دی 1395 العالم 14 دی 1395 العالم 15 دی 1395 العالم 16 دی 1395 العالم 17 دی 1395 العالم 18 دی 1395 العالم 19 دی 1395 العالم 20 دی 1395 العالم 21 دی 1395 العالم 22 دی 1395 العالم 23 دی 1395 العالم 24 دی 1395 العالم 25 دی 1395 العالم 26 دی 1395 العالم 27 دی 1395 العالم 28 دی 1395 العالم 29 دی 1395 العالم 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۴    
نگهداری طولانی مدت از میوه و سبزیجات با پوشش Edipeel در حالی ممکن شده است که این پوشش یک ماده گیاهی است که برای کمک به مبارزه با مشکلات زباله های مواد غذایی جهانی تولید شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۹    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۰۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۰۳    
مظنون حمله تروریستی به بازار کریسمس برلین در ایتالیا از پا درآمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۷    
کمیساریاری عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی شدید از وضعیت نبیل رجب فعال حقوقی بحرینی، آزادی فوری وی را خواستارشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۹    
رییس جمهور لبنان در دیدار معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه، از ابتکار جمهوری اسلامی ایران درخصوص اجلاس سه جانبه مسکو برای حل سیاسی بحران سوریه تقدیر کرد و آن را گام موثر درجهت حل وفصل این بحران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۵    
معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه ایران در دیدار با دبیرکل حزب الله لبنان در خصوص آخرین تحولات این کشور و منطقه رایزنی و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۰۰    
شورای امنیت سازمان ملل به قطعنامه ضد شهرک سازی اسرائیلی ها در اراضی فلسطینی رای مثبت داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۸    
جوزف موسکات نخست وزیر مالت اعلام کرد بررسی های اولیه نشان می دهد سلاح های بکار برده شده در عملیات ربایش هواپیمای خطوط هوایی لیبی، همگی تقلبی بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۵    
پوتین امروز در کنفرانس خبری سالانه اش، پاسخ های شوخ طبعانه ای به برخی پرسش های خبرنگاران داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۵    
تصاویری که درذیل آمده است، مربوط به کشته شدن عامل حمله برلین در شهر میلان در شمال ایتالیا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۳۹    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، با ارسال نامه ای به ترامپ، خواهان برقراری روابط بهتری میان دو کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۳    
یکی از ربایندگان هواپیمای لیبیایی که ساعتی پیش خود را تسلیم نیروهای امنیتی مالت کرد تا هواپیماربایی پایان یابد، پیش از تسلیم شدن، پرچم سبزی را که در زمان قذافی به عنوان پرچم لیبی استفاده می شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۲    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در تماس تلفنی با بشار اسد، همتای سوری خود، آزادسازی شهر حلب را به او تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۳    
کریستانو رونالدو با همکاری یک خیریه به نام کودکان را نجات دهیم ، پیامی ویدئویی را خطاب به آسیب دیدگان در جریان درگیری های سوریه منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۱    
شکایت یک مادر سیاه پوست در امریکا، با بی توجهی نیروی پلیس مواجه شد و دستگیری خشونت بار وی و دخترانش را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۲    
بر اساس تصمیم مسئولان استان تهران، مدارس ابتدایی شهر تهران و شهرستان های این استان روز شنبه 4 دیماه تعطیل خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۳۶    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه مطبوعاتی پایان سال 2016 دولت ترکیه را در مساله قتل سفیر روسیه در آنکارا تبرئه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۷    
گروه تروریستی داعش، ویدئویی از سخنان عامل حمله به بازار کریسمس برلین منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۱    
یکی از مسافران شرکت هواپیمایی جت بلو به خاطر آن چه شاهدین اظهارات خشمگینانۀ وی در مقابل دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب امریکا، توصیف کرده اند، از هواپیما اخراج شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۲    
اظهارت ترامپ دربارۀ افزایش توان هسته ای آمریکا، نگرانی ها را دربارۀ تشدید رقابت هسته افزایش داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۵۱    
نخست وزیر مالت می گوید با تسلیم هواپیماربایان و آزادی تمامی مسافران و خدمه، ماجرای ربایش یک فروند هواپیمای خطوط هوایی لیبی پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۱    
رئیس جمهور روسیه تأکید کرد که نباید به دلیل عبارت دولت اسلامی در نام گروه تروریستی داعش، میان اسلام و تروریسم ارتباط قائل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۵    
دولت آمریکا درست در زمانی ذخایر راهبردی نفت خود را به بازار عرضه می کند که اوپک در تلاش است در همان زمان یعنی ژانویه 2017 نفت مازاد را از بازار خارج کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۲    
مردم بحرین با برگزاری تظاهرات درروز جمعه، یورش نیروهای امنیتی وابسته به رژیم آل خلیفه به محل تحصن طرفداران شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین در روز چهارشنبه گذشته را محکوم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۰    
رئیس پیشین مبارزه با تروریسم ( MI6) درباره شمار بالای تکفیری های آلمان و قابلیت آنها در زمینه ارتکاب جرم هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۴    
یک روز پس از آزاد شدن حلب، در اولین حملۀ راکتی گروه های مسلح به حلب آزاد شده چندین تن کشته و مجروح شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۱    
در حالی که عربستان با مشکلات روزافزون اقتصادی دست وپنجه نرم می کند، ریاض مدعی است که برای جنگ یمن هیچ محدودیتی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۸    
سید حسن نصر الله، دبیرکل حزب الله لبنان، در گفتگو با دانشجویان لبنانی، درباره آخرین رخدادهای منطقه سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۴    
وزارت امور خارجه مجموعه ای از مصوبات کمیسیون مشترک برجام را در سایت این وزارتخانه منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۸    
دو گردشگر تبعه استرالیا در اندونزی به اتهام دزدی با گردن آویز " من دزد هستم" ، توسط پلیس در خیابان های جزیره "جیلی تراوانگان " گردانده شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۸    
ده ها مزدور عربستان و نظامی سعودی در مناطق مرزی به هلاکت رسیدند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۳    
دفتر مرکزی تحقیقات قضائی مغرب اعلام کرد : 19 گروهک تروریستی در سال 2016 متلاشی شد که اکثر این گروهک ها وابسته به داعش بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۲    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه مطبوعاتی پایان سال 2016 ضمن قدردانی از ایران ، ترکیه و سوریه در پایان دادن به بحران حلب اعلام کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۳    
شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: یک فروند هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی آفریقا از نوع ایرباس 320 که صد و هجده سرنشین دارد و احتمالا از لیبی به پرواز درآمده بود، ربوده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۱    
جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان در حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی و آلماس بیک آتامبایف روسای جمهوری دو کشور، 5 یادداشت تفاهم و موافقتنامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۲    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که آزادی حلب و اینکه مردم این شهر امروز بار دیگر می توانند به خانه های خود بازگردند، مرهون درایت، رهبری و وجود با برکت رهبر معظم انقلاب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۶    
یک جوان سودانی به نام "کرم الله عبد الله الشیخ" از عناصر گروه تروریستی داعش در درگیری با ارتش سوریه در نزدیک فرودگاه نظامی "التیفور" در حومه حمص کشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۳    
جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان برای توسعه همکاری های خود در حوزه های متنوع سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی، یک سند همکاری 10 ساله منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۱    
درپی شنیده شدن صدای شلیک سامانه های پدافندی در تهران روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۱    
روزنامه گاردین گزارش کرد که دولت انگلیس به همدست عربستان در کشتار مردم بی دفاع یمن تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۲    
رییس جمهوری پس از امضای پنج سند همکاری میان مقامهای ارشد ایران و قرقیزستان اعلام کرد که تهران و بیشکک در حوزه های اقتصادی و سیاسی به توافقات مهمی دست یافته اند و فصل نوینی در روابط دو کشور گشوده شده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۲۷    
نیروهای مشترک عراقی اعلام کردند مرحله دوم عملیات نینوا در ساعت ها یا روزهای آینده تحت عنوان "شوک" آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۲۷    
منابع امنیتی گزارش کردند که مظنون حمله به بازاری در برلین آلمان در جریان تیراندازی در شهر میلان ایتالیا کشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۱۲    
چندی پیش رئیس شرکت کنترل کیفیت هوا خبر داد به زودی میزان "کربن سیاه" در هوای پایتخت اندازه گیری می شود. کربن سیاه ذره ای کوچکتر از 2 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۳    
رسانه های خبری ترکیه از عدم درخواست خانواده قاتل سفیر روسیه در این کشور برای تحویل جسد وی از بیمارستان و دفن آن خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۸    
اداره کنترل خزانه داری آمریکا، دستورالعمل جدیدی را صادر کرد که بر مبنای آن، انجام امور تجاری در حوزه های مختلف و نیز اعزام کارشناسان آمریکایی به ایران، تسهیل پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۶    
مردم حرب شب گذشته با اعلام خروج آخرین گروه تروریست ها از این شهر و تامین امنیت کامل آن، تا صبح بیدار بودند و به شادی پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۶    
معاون امنیتی استاند اری تهران گفت: هلی شاتی که صبح امروز در منطقه پرواز ممنوع میدان انقلاب و بیت رهبری ساقط شد متعلق به صدا و سیما بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۳    
جزئیات تازه از قتل عام هولناک خانوادگی در کرمان/ قاتل خانواده همسرش را به رگبار بست/ اختلافات خانوادگی، انگیزه اصلی حادثه
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۳    
داعش ساکنان منطقه عکاشات در غرب عراق را مجبور به تخلیه خانه ها و کوچ اجباری از محل زندگی شان کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۴    
گروه تروریستی داعش، جبهة النصره، احرارالشام و... از خطرناک ترین و بزرگ ترین گروه های تروریستی هستند که جهان تاکنون به خود دیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۷    
یک تیم انگلیسی به منظور آزمایش قدرت هضم معده انسان در فضا، اقدام به ارسال " کیک گوشت و سیب زمینی" به فضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۱    
هنگام وقوع حملۀ تروریستی به ندرت یک خبرنگار در محل حادثه پیدا می شود تا به صورت زنده حرکات و گفته های تروریست را با دوربین خود به تصویر بکشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۵    
معاون امنیتی استانداری تهران با تایید شلیک چند گلوله هوایی ساعاتی پیش در تهران گفت: در حال تحقیقیم که دلیل این شلیک ها چه بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۵    
نیروهای امنیتی ترکیه پروین بولدان نماینده حزب دمکراتیک خلق ها را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۲۶    
وزارتخانه های "کشور" و "دادگستری و آزادی ها" در مغرب اعلام کردند تحقیقات برای مشخص کردن هویت افرادی که از ترور "آندره کارلوف" سفیر روسیه در ترکیه تقدیر کرده اند آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۷    
عبد الفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر پنجشنبه شب با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا تلفنی گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۶    
اخیرا ویدئویی در شبکه اینترنت منتشر شده است که لحظات اولیه عملیات تروریستی حمله با کامیون به یک بازار در شهر برلین را نشان می دهد.
  • ۱