سایر منابع:
سایر خبرها
عکس/ راننده این کامیون خانم است
راننده کامیونی به نام ناهید کمانی که سه سال پیش مقام اول مسابقات کامیون رانی اسلالوم کشور را به دست آورده است .
برگزیدگان مسابقات وزنه برداری جام نکوداشت موسی پیرامون معرفی شدند
.... در وزن 73 کیلوگرم نیز امیر مهدی سنگی از بندرعباس اول شد. در وزن 81 کیلوگرم نیز محسن مویدی از رودان اول و امیر رضا طراحی از میناب دوم شدند. به گفته رییس هیأت وزنه برداری هرمزگان، در وزن 89 کیلوگرم بنیامین دهقانی از بندرعباس اول شد. در 96 کیلوگرم نیز ابوالفضل کریمی از رودان اول شد. در وزن 102+ کیلوگرم نیز پرهام عبدی از رودان اول شد. در بخش بانوان نیز ندا جوکار در وزن 69 ...
برترین های اسلالوم استان مرکزی مشخص شدند
خمینی (ره) اراک برگزار و نفرات برتر هر کلاس به شرح ذیل اعلام شد. نفرات برتر برای شرکت در مسابقات کشوری که سوم دی ماه در پیست آزادی تهران برگزار می شود، اعزام خواهند شد. کلاس 1500- آقایان: رتبه اول: مظاهر هادی رتبه دوم: رضا حبیبی رتبه سوم: اکبر دستجانی کلاس 1500+ آقایان: رتبه اول: شهزاد عزیزی رتبه دوم: نسیم راشدی رتبه سوم: علی شانقی ...
مسابقات اسلالوم در اراک برگزار شد
رانندگان خانم در این مسابقات حاضر هستند که در هر سه کلاس به صورت مجزا با آقایون در مسابقات شرکت کردند. او اضافه کرد: نفرات برگزیده هرکلاس این مسابقات به مسابقات کشوری اسلالوم که سوم دیماه در تهران برگزار می شود اعزام خواهند شد. انتهای پیام / ج
کسب 9 نشان رنگارنگ توسط بانوان پایتخت در مسابقات آزاد تکواندو کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگسالان زنان (مرحله اول انتخابی تیم ملی) با حضور 575 تکواندوکار در اوزان هشتگانه (46-، 49-، 53-، 57-، 62-، 67-، 73- و 73+ کیلوگرم)، به مدت سه روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد . در پایان این رقابتها، بانوان هوگوپوش پایتخت توانستند دو نشان طلا، یک نقره و 6 برنز را بدست آورند که اسامی مدال آوران به شرح ...
برگزاری راند اول مسابقات آفرود قهرمانی کشور در شیراز
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این مسابقات با حضور استاندار فارس ، مدیر کل ورزش جوانان استان، نایب رییس فدراسیون و رئیس هیات استان فارس در چهار کلاس و یک کلاس ویژه بانوان برگزار و در نهایت نفرات برتر هر کلاس معرفی شدند. در نتایج تیمی استان فارس جایگاه اول را از آن خود کرد و استان های البرز، تهران و مازندران به ترتیب جایگاه های دوم تا چهارم را کسب کردند. نفرات برتر ...
ورزشکاران برتر رقابت های مجازی معرفی شدند
جوان BC5: مقام اول: رضا عبدالهی مقام دوم: ابوالفضل نوایی مقام سوم: امیرحسین شیر محمدی تیمی آقایان: مقام اول: خراسان رضوی مقام دوم: البرز مقام سوم: تهران در گروه مردان آمانج کرمی به عنوان ورزشکار برتر اجرای ویژه بخش C و عرفان ابراهیم پور به عنوان پدیده جوان مسابقات انتخاب شدند. بخش بانوان ...
معرفی چهره های برتر مسابقات آزاد جایزه بزرگ تیراندازی با کمان جام شباهنگ شهریار
مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شباهنگ شهریار در این مجموعه برگزار شد. نتایج کامل مسابقات آزاد جایزه بزرگ تیراندازی با کمان تهران (شهریار) که با اسپانسری مجموعه فرهنگی ورزشی شباهنگ شهریار انجام شد، بدین ترتیب است: مسابقات کامپوند (86نفر): بانوان (31نفر) مقام اول: فاطمه عزیزی از استان زنجان مقام دوم: مریم یاورپور از استان یزد مقام سوم: هاله ایزدخواه از استان ...
البرز نایب قهرمان اولین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری ورزشی ایران ایپنا: البرز نایب قهرمان اولین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور تیم منتخب آفرود هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز با کسب 4 مدال رنگارنگ به مقام دوم مسابقات قهرمانی کشور در فارس دست یافت فاطمه چیت ساز؛ مقام دوم کلاس بانوان حامد سلیمی؛ مقام اول کلاس موریک و مقام سوم کلاس 3 رضا بیرامی؛ مقام سوم کلاس 3 ...
رقابت 200 نخبه در چهل وچهارمین دوره مسابقات قرآنی
قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه جوائز مسابقات در مقایسه با سال گذشته تقریبا به دو برابر افزایش یافته، ادامه داد: برای نفرات اول بخش خواهران و برادران در رشته قرائت و حفظ کل قرآن کریم 35 میلیون تومان، دوم 30 میلیون، سوم 25 میلیون، چهارم 20 میلیون و پنجم 15 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. قره شیخلو با تاکید بر اینکه در هر گروه پنج نفر برگزیده خواهد شد، اظهار داشت: در مجموع ...
عنوان نخست رقابت های کشوری پیوند اعضا به خوزستان و اصفهان رسید
بدمینتون با هم به رقابت پرداختند. در پایان این مسابقات و در رشته های مختلف این نتایج به دست آمد: اسکواش/ بانوان رده سنی 18 تا 29 نفر اول: ستایش سادات محمدی – اصفهان رده سنی 30 تا 39 نفر اول: مرضیه یارخلجی – تهران نفر دوم – فتانه فراهانی – مرکزی نفر سوم: رسا راشدی – خراسان رضوی رده سنی 40 تا 49 ...
اعلام تیم ها و نفرات برتر مسابقات بدمینتون بانوان کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی
اداره کل آموزش و پرورش استان مقام اول،آب منطقه ای استان مقام دوم و اداره کل ورزش و جوانان استان مقام سوم را کسب کردند . همچنین در بخش انفرادی، سمانه بنی اسدی از اداره کل آموزش و پرورش مقام اول ، عالیه ابوالقاسمی از تامین اجتماعی میلاد مقام دوم ، عادله دقتی نیا از آب منطقه ای و ملیحه خسروی از اداره کل آموزش و پرورش مشترکا سوم شدند . در بخش تیمی ، تیم برتر و در بخش انفرادی بازیکن برتر این دوره از مسابقات به رقابت های کشوری بدمینتون اعزام خواهند شد . ...
تیم یاسوج قهرمان رقابت های تکواندوی بانوان استان
مقام سوم و 80 امتیاز اول شد. حاتمی اضافه کرد: تیم شهرستان باشت با کسب 2 طلا، 1 نقره، 2 برنزو 25 امتیاز دوم و دهدشت با 2 نقره، 1 مقام سوم مشترک و 13 امتیاز سوم شد. وی ادامه داد: در رده انفرادی نیز خانم ها آیدا مرتضایی، کیانا کدیوری، زکیه احمدی نژاد، ساره استوی و معصومه رئیسی از یاسوج و الهه سبزعلی از باشت مقام اول اوزان مختلف را به دست آوردند. ...
کسب مقام دوم کشوری توسط تیم بوچیا بانوان جانباز و معلول استان اردبیل
به گزارش خبرگزاری ایپنا – واحد اردبیل: تیم بوچیا بانوان جانباز و معلول استان اردبیل در مسابقات مجازی قهرمان کشوری افتخار آفرینی کردند. اسامی افتخار آفرینان این رقابت ها به شرح ذیل می باشد: مقام اول _ زهرا ریاضی زاده bc5 مقام دوم _ الهام سالم نوش bc5 مقام دوم _ رباب فهیم پور bc1 مقام سوم _ شهناز حضرتی bc1 این تیم برای اولین بار در تاریخ بوچیا بانوان جانبازان و معلولین استان توانست مقام دوم کشوری را نیز بدست آورد. ...
برگزاری نخستین مسابقات حفظ قرآن ویژه مهاجرین افغانستان
مسابقات به صورت غیر حضوری طی نیمه دوم دی ماه و مرحله نیمه نهایی نیمه اول بهمن ماه، مرحله نهایی و اختتامیه نیمه دوم بهمن ماه برپا می شود. بنابر اعلام این دوره از مسابقات، جوایز رشته حفظ کل رتبه نخست مبلغ 3 میلیون تومان، نفر دوم، مبلغ 2 میلیون تومان و نفر سوم، مبلغ 1 میلیون و 500 هزار تومان، جوایز رشته حفظ 20 جزء، نفر اول، مبلغ 2 میلیون تومان، نفر دوم، مبلغ 1 میلیون و 500 هزار تومان و نفر سوم ...
برگزاری مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان در آران وبیدگل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ مسئول برگزاری مسابقات ورئیس کمیته مچ اندازی شهرستان آران وبیدگل گفت:دراین دوره ازمسابقات وورزشکارانی از تهران، اصفهان، خمینی شهر، کاشان، گیلان، آران و بیدگل با یکدیگر به رقابت پرداختند. حسن قربان افزود: در بخش تیمی باشگاه بدنسازی پوریا آران وبیدگل مقام اول، آذرخش کاشان و باشگاه آریایی خمینی شهر به تریب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. وی گفت: جام قهرمانی این دوره از مسابقات در گروه راست دست و چپ دست به باشگاه بدنسازی پوریا آران وبیدگل تعلق گرفت. ...
دور برگشت لیگ فوتسال بانوان از سوم دی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتسال بانوان از سوم دی آغاز می شود. رقابت های هفته هشتم لیگ برتر با برگزاری 6 دیدار در شهر های مختلف پیگیری خواهد شد. از گروه اول، مس کرمان در سالن شهرداری کرمان میزبان چیپس کامل مشهد است، هیئت فوتبال رودان در سالن شهید جعفری رودان پذیرای صنعت پویندگان فجر شیراز است و فرهان ملارد در سالن فجر شهرداری ملارد با پالایش نفت آ ...
پیگیری لیگ بسکتبال بانوان از اول دی
...> اکسون تهران 74 - 39 فولاد مبارکه سپاهان سازمان لیگ بسکتبال لیگ برتر امسال بانوان را در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار می کرد، اما به علت ترافیک برگزاری مسابقات در این، هفته دوم و سوم درو برگشت لیگ برتر به سالن شهر قدس منتقل شد. لیگ برتر بسکتبال بانوان امسال با شرکت 11 تیم در 2 گروه به صورت متمرکز در تهران پیگیری می شود و تیم گروه بهمن قهرمان فصل قبل این رقابت ها است. ...
تیم آذرباتری ارومیه به دور دوم لیگ برتر والیبال جوانان صعود کرد
افشین خدایاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته و در آخرین دور مسابقات مقدماتی لیگ برتر والیبال جوانان در کاشان، تیم “آذرباتری ارومیه” 3 بر یک تیم “هورسان رامسر” را شکست داد و با کسب چهارمین برد خود به پلی آف صعود کرد. وی گفت: در این مسابقه آذرباتری ست های اول، سوم و چهارم بازی را به ترتیب با امتیازات 26 بر 24 ، 25 بر 16 و 25 بر 19 پیروز شد و تنها ست دوم این بازی ...
لیگ برتر والیبال بانوان| تقابل جذاب میان جدولی ها در آغاز دور برگشت/ اسامی ناظران و داوران هفته دهم ...
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران جام سردار دل ها پنج شنبه (18 آذرماه) با قهرمانی نیم فصل تیم ذوب آهن و ایستادن تیم های سایپا و باریج اسانس در رده های دوم و سوم جدول به پایان رسید. هفته دهم دور برگشت مرحله مقدماتی بعد از تعطیلی 11 روزه نیم فصل فردا (دوشنبه 29 آذرماه) با ...
آغاز رقابت های نهایی مسابقات قرآن
مهدی قره شیخلو، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف در نشست خبری چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن دیروز 27 آذرماه گفت: رقابت های فینال این دوره از 29 آذر تا سوم دی ماه به صورت حضوری برگزار می شود. این مسابقات، سال قبل به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا به صورت غیر حضوری برپا شده بود. قره شیخلو افزود: در این دوره نزدیک به 200 نفر از نخبگان قرآنی رقابت خواهند داشت. مسابقات بخش بانوان از ...
قهرمانان مسابقات شطرنج کشوری جام “اکباتانا” معرفی شدند
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در این رقابت ها که با شرکت 65 بازیکن از شهرهای مختلف کشور و در 9 دور به روش سوییسی برگزار شد، “سینا کوروند” از همدان عنوان قهرمانی را کسب کرد. این رقابت ها با انجام 288 بازی به سرداوری مهدی سلیم طی 2 روز در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد و در پایان “محمدرضا شهبازی” از قزوین و “ساسان علی بابایی” از همدان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. ...
مسابقات آمادگی جسمانی ویژه بانوان شهرستان سوادکوه برگزار شد
زهرا بهرام نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا، گفت: مسابقات آمادگی جسمانی ویژه بانوان در سطح شهرستانی و به میزبانی شهر پل سفید و در سه رده سنی جوانان، بزرگ سال و میان سال برگزار شد. نائب رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سوادکوه، در مورد جزئیات این مسابقه افزود: در هر گروه سنی 3 نفر برتر انتخاب و به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند. این مسابقه روز 25 آذرماه به مدت یک روز در سالن مهدی تقوی شهر پل سفید برگزار و خاتمه یافت. شایان ذکر است 40 نفر شرکت کننده از بانوان در این دوره از مسابقات به رقابت باهم پرداختند. انتهای پیام/ ...
گیلان به مرحله نهایی لیگ بدمینتون بانوان کشور صعود کرد
دبیر هیات بدمینتون گیلان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نماینده بدمینتون گیلان در لیگ دسته اول کشور با کسب عنوان نخست رقابتهای دور رفت و دور برگشت، جواز حضور در مرحله نهایی این مسابقات را کسب کرد. غلامحسین مینایی افزود: تیم بدمینتون بانوان گیلان در دور رفت این مسابقات که 2 هفته گذشته در رشت انجام شد، با سه پیروزی متوالی عنوان نخست گروه خود را کسب کرد تا با قدرت و ...
مروری بر چند خبر ورزشی استان قزوین در 27 آذر
مسابقات در وزن 57 کشتی آزاد، محمد سیاهوشی از همدان اول، محمد محمدی سروش از البرز دوم، رسول کاظمی از کرمانشاه سوم و وحید شیردل از اردبیل سوم مشترک شدند. در وزن 65 کشتی آزاد هم مهدی بخشی از آذربایجان شرقی مقام اول، محمد زارعی از کردستان مقام دوم، علی مومیوند از مازندران سوم وکیوان رستم آبادی از کرمانشاه سوم مشترک را کسب کردند. در وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد هم فرود حجتی از کرمانشاه ...
تیم های برتر لیگ دسته یک بدمینتون بانوان معرفی شدند
مسابقات در گروه ب حدود یک ماه قبل به میزبانی گیلان برگزار شد. محمدتقی کریمی امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از روز گذشته دور برگشت مسابقات گروه ب به میزبانی گنبدکاووس آغاز شد و در پایان 2 تیم از این گروه به مرحله بعد صعود کردند. هم اکنون 320 نفر از بانوان گلستانی به صورت حرفه ای در رشته بدمینتون فعالیت دارند. رقابت های بدمینتون لیگ دسته اول بانوان کشور با حضور هشت تیم در 2 گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که در نهایت 2 تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی راه خواهند یافت. دور رفت گروه ب به میزبانی رشت و با صدرنشینی تیم گیلان به پایان رسید. ...
رزمی کاران خمامی به 1 مدال طلا و 1 برنز سوکیوکوشین دست یافتند
مسابقات چندجانبه سبک های آزاد رزمی امروز در مجموعه ورزشی وحدت آستارا خاتمه یافت. مسابقات چندجانبه سبک های آزاد رزمی امروز در مجموعه ورزشی وحدت آستارا خاتمه یافت. در این رقابت ها که با حضور 140 شرکت کننده گیلانی در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان پیگیری شد، فرامین شمسی در سبک سوکیوکوشین کاراته به مقام اول وزن 34- کیلوگرم رده سنی نوجوانان رسید و سیدعظیم سیدزاده در وزن 52 کیلوگرم جوانان به مقام سوم دست یافت. گفتنی است، سجاد نظمی مربیگری نفرات اعزامی این سبک را از خمام برعهده داشت. ...
صعود تیم گیلان به دور نهایی مسابقات بدمینتون بانوان کشور
، جوانان استارز تهران و صنایع غذایی منحصر گلستان برگزار شد تیم نماینده گیلان توانست با مغلوب ساختن حریفان، در سه بازی خود به پیروزی دست یابد و به عنوان تیم اول به مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول بدمینتون بانوان کشور راه پیدا کند. در روز اول این مسابقات تیم گیلان در دیدار اول توانسته بود تیم صنایع غذایی منحصر گلستان را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد و در دیدار دوم نیز با نتیجه 5 بر صفر جوانان ...
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز کارکنان دولت استان بوشهر / تصاویر
محمد صدیق زیارتی از پارک علم و فن آوری استان 2. مقام دوم سعید نظرزاده از اداره کل راه و شهرسازی استان 3. مقام سوم مشترک حسین حبیب پور از اداره نوسازی مدارس استان 3. مقام سوم مشترک سیدمحمد دستغیبی از دانشگاه علوم پزشکی استان مسابقات تنیس روی میز کارکنان دولت استان بوشهر در بخش بانوان با شرکت 8 ورزشکار از ادارات مختلف استان بصورت دوره ای در تاریخ 25 آذرماه 1400 در سالن ...
فاطمه یوسفی هفتم آسیا شد
به گزارش مهرنما فارس، مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک، امروز یکشنبه، پنجم اردیبهشت در تاشکند ازبکستان پیگیری شد و فاطمه یوسفی در گروه A دسته 87+ کیلوگرم زنان به روی تخته رفت. او در حرکت اول یک ضرب، موفق به مهار وزنه 82 کیلوگرم نشد ولی در حرکت دوم، این وزنه را بالای سر برد. یوسفی در حرکت سوم، وزنه 87 کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد. بدین ترتیب یوسفی با این ...