برگزاری مسابقات استانی انتخاب کشوری بانوان رزمی کار خراسان شمالی
سایر منابع:
سایر خبرها
مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی استان فارس برگزار شد
مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی باشگاه های استان فارس با حضور 151 ورزشکار از سراسر استان فارس در 4 رده سنی نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی شهرستان شیراز و در مجموعه ورزشی حجاب برگزار شد .
مسابقات انتخابی کشتی آزاد خراسان رضوی برگزار شد
به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد ، خسرو علیزاده در این خصوص اظهار کرد: این مسابقات طی دیروز و امروز با شرکت 224 کشتی گیر از 16 تیم و شهرستان به میزبانی هیات کشتی خراسان رضوی در خانه کشتی استاد حمید توکل مشهد برگزار شد. وی ادامه داد: در پایان این مسابقات در وزن 57 کیلوگرم رضا خلاقی از مشهد، در وزن 61 کیلوگرم سجاد ترغوه از قوچان و در وزن 65 کیلوگرم رضا قنبرزاده از مشهد مقام نخست را از آن ...
مسابقات زورخانه ای قهرمانی کشور بهمن ماه برگزار می شود
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، این رقابت ها در دهه سوم بهمن ماه سال جاری و با عنوان جام چهل و سومین فجرآزادی میان مدعیان قهرمانی این رشته ملی برگزار خواهد شد. این مسابقات که محل برگزاری آن اعلام خواهد شد در 6 رشته چرخ تیز، چرخ چمنی، کباده، سنگ، میل بازی، میل گیری سنگین و در 3 وزن منفی 70، 70 تا 85 و مثبت 85 کیلوگرم برگزار می شود. هرتیم شامل 18 نفر ورزشکار،2 مربی و یک سرپرست، جمعا 21 نفر است. ...
تیم والیبال منتخب جاجرم و شوقان، قهرمان مسابقات آقایان خراسان شمالی
نتایج 25 بر 21 و 25 بر 18 به سود تیم والیبال آقایان منتخب جاجرم و شوقان به پایان رسید. رئیس هیئت والیبال خراسان شمالی در گفت و گو با ایسنا در این باره گفت: مسابقات آقایان استان با تیم هایی پر قدرت و توانمند برگزار شد که در آن شاهد رقابت های دوستانه و خوبی بودیم. فرهاد قلی زاده با اشاره به داوران فینال این مسابقات در استان اظهار کرد: داور اول هادی مرتضوی، داور دوم اکبر کریم ...
کاپیتان کاراته ایران در رتبه نخست رنکینگ جهانی
امتیاز در رده دوم وزن 84+ کیلوگرم قرار دارد. در بخش بانوان نیز حمیده عباسعلی با 5482 امتیاز در رده سوم وزن 68+ کیلوگرم قرار گرفت. انتشار تازه ترین رنکینگ در شرایطی است که تیم ملی بزرگسالان ایران امسال در مسابقات قهرمانی جهان 2021 به میزبانی امارات غایب بود. // 114
حذف دماوند آمل از گروه یک/5 دیدار سه بر صفر شد
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ با اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد؛ با توجه به عدم حضور غیرموجه تیم دماوند آمل در دو مسابقه مرحله اول لیگ دسته سوم کشور لذا به اطلاع می رساند طبق آیین نامه برگزاری مسابقات تیم دماوند آمل از جدول مسابقات حذف و به دو رده مسابقاتی پایین تر سقوط می نماید. همچنین دیدار های آتی این تیم لغو و نتیجه سه بر صفر به سود حریفان ثبت خواهد شد. ضمنا ...
درخشش دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان درمسابقات استانی کارکنان دولت
سال تا بالای پنجاه سال همگی حائز رتبه اول : سیما رزاقی پریسا ادهمی آرزو پاسلار دکتر فاطمه نوروزیان محبوبه احترامی مینی گلف آقایان نفر اول حامد فکور نفر دوم شهرام عامری نفر سوم ابوالقاسم ساداتی مینی گلف بانوان نفر اول ماندانا شاه غریب نفر دوم اسما کرم پور نفر ...
مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان خوزستان به میزبانی هندیجان برگزار شد
به گزارش خبرنگار خبر روز ازبندرماهشهر، موسی چاروسایی رئیس هیات بدسازی و پرورش اندام شهرستان هندیجان سرپرست و مربی تیم خوزستان گفت: در راستای برگزاری مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاهای استان خوزستان و انتخابی کشور به میزبانی شهرستان بندر ماهشهر با حضور 128 ورزشکار از شهرهای آغاجاری، اهواز ، بندر امام خمینی، ایذه ، باغملک، هندیجان، لالی ، دزفول و شوش در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان ...
از ضربه فنی سوریان تا باربری در مرز!
...> * 8 یا 9 سال در اردوی تیم ملی بودم در وزن 55 کیلوگرم کشتی می گرفتم و بیشتر در رده بزرگسالان به میدان رفتم. تنها یک دوره در رده نونهالان کشتی گرفتم و دیگر در رده بزرگسالان به کشتی ادامه دادم.حدود 20 سال قبل برای اولین بار در حالی که در رده جوانان بودم، در مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان به میدان رفتم و قهرمان شدم. در بیشتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی گرفتم و بعد به اردوی تیم ملی می رفتم ...
اعلام برترین های مسابقات شنا کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی
دوم و اداره کل دادگستری استان مقام سوم را از آن خود کردند . همچنین برترین ها در بخش انفرادی : در 50 متر آزاد 30 سال و کمتر : فاطمه زارع از آموزش و پرورش مقام اول ، در 50 متر آزاد رده سنی 1369-1365:افسون اشرف گنجویی از آموزش و پرورش مقام اول ،سمانه بنی اسدی از آموزش و پرورش مقام دوم و آتنا جعفری از اداره کل ورزش و جوانان استان مقام سوم ، در 50 متر قورباغه رده سنی 1369_1365: فاطمه خسروی از آموزش و ...
دعوت ورزشکار کرمانشاهی به اردوی آمادگی تیم ملی پارا دو ومیدانی/آغاز اردوی آماده سازی تیم کشتی کرمانشاه
، زهرا کرم زاده، الهه شیعه و فاطمه برمشوری نیز مربیان دعوت شده به این اردو هستند. نایب قهرمانی ورزشکار کرمانشاهی در مسابقه دو صحرانوردی کشور مسابقات دوصحرا نوردی قهرمانی دختران کشور در رده سنی نوجوانان به میزبانی شهرستان دامغان در استان سمنان برگزار شد. در این مسابقات کوثر قاسمی ورزشکار کرمانشاهی توانست مقام نایب قهرمانی و مدال نقره این رقابت ها را به خود اختصاص دهد ...
نجمه خدمتی قهرمان مسابقات آزاد تفنگ بانوان کشور شد
به گزارش برنا از خراسان جنوبی ، این دوره از رقابت ها در گروه سنی جوانان و نوجوانان و گروه بزرگسالان در حالی برگزار شد که بیش از 90 ورزشکار در خط آتش با هم به رقابت پرداختند که در نهایت در بخش جوانان و نوجوانان خانم ها فاطمه امینی از اصفهان، آرمینا صادقیان از ایلام و یلدا سلیمانی از تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنین نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، فاطمه کرم زاده از بوشهر و ...
شیروان مقام اول مسابقات کیک بوکسینگ بانوان خراسان شمالی شد
وشکیبا محمدپور نفرات اول تا سوم شدند. 55 کیلوگرم: سحر بیات، نغمه معصومیان، آسیه خسروی ومحبوبه امین پور اول تا سوم شدند. 60 کیلوگرم عادله نبوی نفر اول معصومه مهرو نفر دوم معصومه عشقی و زهرا سامان کار نفرات سوم 63 کیلوگرم: فاطمه ولیزاده.نفر اول فهیمه اسماعیلی .نفر دوم سهیلا ابراهیمی.نفر سوم ...
مسابقات کارمندان دولت در رشته طناب کشی و تنیس در استان برگزار شد
پزشکی مقام دوم ؛ و تیم شهرداری استان مقام سوم را کسب نمودند. در ادامه این مسابقات که به صورت انفرادی نیز برگزار گردید ؛ مرضیه طباطبایی از اداره آموزش و پرورش ؛ زهره شکرانه از اداره آموزش و پرورش ؛ استقامت از دانشگاه علوم پزشکی ؛ اعلم از اداره برق مقام های اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در ادامه برگزاری این مسابقات در رشته طناب کشی سمیه منتظری ؛ فاطمه قرقچیان ؛ زکیه خیراندیش ؛ زهرا کریمی ؛ مریم حکیمیان ؛ مدینه غلامی ؛ زهرا زارع ؛ زهرا مزیدی _ سعیده شاهدی _ در قالب تیم آموزش و پرورش مقام سوم را کسب نمودند. ...
قهرمانی تیم تاکستان در مسابقات کشتی بزرگسالان استان قزوین
تاکستان در سکوی نخست ایستاد، پوریا صمیمی از قزوین دوم شد و محمد مهدی فرد شعبانی محمدی از البرز در مکان سوم قرار گرفت. و در وزن 125 کیلوگرم مصطفی قائدی رحمت از شهرستان البرز اول شد، امیرحسین فرجی از آبیک در رده دوم و فرشاد مهدوی دوست از قزوین در مکان سوم جای گرفت. در نتایج تیمی، تاکستان با کسب 88 امتیاز به مقام اول رسید، قزوین با 86 امتیاز دوم شد و البرز با 75 امتیاز در مکان سوم جای گرفت. نفر اول هر وزن به عنوان تیم استان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور که بیستم دی ماه در استان گلستان برگزار می شود شرکت خواهند کرد. انتهای پیام/ ...
اعلام نفرات برتر مرحله استانی سی وسومین مسابقه قرآن ایثارگران در البرز
شاهد و ایثارگر، 10جز، مهناز ورسجی در گروه فرزندان شاهد و ایثارگر، 20 جزء، فاطمه نیا نفر اول گروه همسران شاهد و ایثار و فاطمه سادات حسینی در گروه فرزندان شاهد و ایثارگر و در بخش حفظ کل، محمدحسین شکریان در گروه فرزندان شاهد و فاطمه عابدی در گروه فرزندان شاهد و ایثارگر مقام دوم در رشته حفظ پنج جزء را کسب کردند. دانش کهن تصریح کرد: همچنین در رشته قرائت تحقیق، معصومه بلندی در گروه فرزندان مؤنث ...
نفرات برتر مسابقات قهرمانی کاراته بانوان شهرستان کهگیلویه مشخص شدند
به قید قرعه بمناسبت ایام فاطمیه به شش نفر از مربیان و قهرمانان که نام فاطمه و زهرا داشتند هدایایی اهدا کرد. همچنین به نفرات اول تا سوم این مسابقات مدال و حکم قهرمانی اهدا شد. به گزارش ایسنا نفرات طلایی این دوره از مسابقات هر گروه به شرح زیر است: فاطمه پور امینی مهسا پرخیده مبینا فروزی اسرا خردستان نرگس زمانی ...
برگزاری مسابقات انتخابی “جودو” رده سنی بزرگسالان در اردبیل
به گزارش خبرگزاری ایپنا – واحد اردبیل: مسابقات قهرمانی جودو بسیج جوانان یادوآره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و انتخابی بزرگسالان استان اردبیل با حضور 54 ورزشکار در سالن ورزشی شهید صادق ارمکان برگزار شد. اسامی نفرات برتر مسابقات قهرمانی بسیج ناحیه مقاومت اردبیل بشرح زیر می باشد: وزن 55- سبحان گلچین اول امیرحسین پیران دوم وزن 60-مهدی فریدونی اول هومن ایرانژاد دوم ...
نفرات برتر پومسه قهرمانی بانوان زنجان معرفی شدند
... در رده سنی 12 تا 14 سال این مسابقات، عنوان نخست به غزاله مقدم رسید، مهدیا ورقایی نایب قهرمان شد و جایگاه مشترک سومی در اختیار یاسمن حاج میری و پارمین خان محمدی قرار گرفت. این رقابت ها در رده سنی 15 تا 17 سال نیز برگزار شد که هستی جعفری توانست مقام نخست این رقابت ها را تصاحب کند، مبینا جعفری به مقام دوم رسید و فاطمه محمدی به همراه فاطمه کریمی به طور مشترک بر جایگاه سوم تکیه زدند ...
مسابقات دوصحرانوردی دختران کشور در دامغان پایان یافت
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورززش و جوانان استان سمنان،یاسر خورشیدی ایرنا، بیان کرد: استان های همدان، خراسان رضوی و البرز، در بخش تیمی رده سنی نوجوانان به ترتیب مقام اول تا سوم و استان های خراسان رضوی، البرز و تهران، در بخش تیمی رده سنی جوانان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و استان سمنان در بخش جوانان به مقام چهارم رسید. ...
درخششِ اصفهانی ها در مسابقات اسکیت فری استایل
بالای 19 سال، رضا لسانی و محمد سواری از اصفهان به ترتیب، رتبه های اول و دوم را کسب کردند. رومینا سالک و المیرا ساداتیان از اصفهان در بخش دختران، رده سنی زیر 19 سال، به ترتیب، اول و سوم شدند و در رده سنی بالای 19 سال، لعیا عربی، ترانه احمدی و زهرا باقر زاده همگی از اصفهان، به ترتیب به رتبه های اول تا سوم رسیدند. این دوره از مسابقات با شرکت 135 نفر از استان های اصفهان، همدان، قم، تهران، البرز، مرکزی، خراسان رضوی، سمنان، آذربایجان شرقی، کرمان، قزوین و اردبیل در آکادمی اسکیت هایپر اسکیت برگزار شد. ...
شانزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی برگزار می شود
: 09908149909 و پورتال: http://azargh.shamstoos.ir تماس بگیرند. وی اظهار کرد: جوایز برگزیدگان بخش بین الملل شامل؛ نفر اول لوح تقدیر و مبلغ چهل میلیون ریال جایزه نقدی، نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ سی میلیون ریال جایزه نقدی و نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ بیست میلیون ریال جایزه نقدی خواهد بود. نوروزی گفت: به برگزیدگان بخش ملی؛ نفر اول لوح تقدیر و مبلغ سی میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ بیست میلیون ریال، نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ هفده میلیون ریال، نفر چهارم لوح تقدیر و مبلغ سیزده میلیون ریال و نفر پنجم لوح تقدیر و مبلغ ده میلیون ریال جایزه نقده اهدا می شود. ...
برگزاری مسابقات بزرگسالان تنیس روی میز منطقه 9 کشور در خراسان رضوی
زاده مقام اول را کسب کرد، حجت علیزاده دوم، کیوان غفاری سوم، مهدی طباطبایی چهارم شدند. نوید غفاری، امیرعلی مجیدزاده، محمد حسین کوچک زاده و صادق رضائی هم به ترتیب در جایگاه پنجم تا هشتم قرار گرفتند. مقام های اول تا چهارم این مسابقه به رقابت های کشوری اعزام می شوند. انتهای پیام//ف.ح
مسابقات کشتی قزوین با قهرمانی تاکستان پایان یافت
...: در پایان این رقابت ها تیم تاکستان با کسب 88 امتیاز، تیم قزوین با 86 امتیاز و البرز با 75 امتیاز مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. رحمانی گفت: نفر اول هر وزن در ترکیب تیم استان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور که بیستم دی ماه در استان گلستان برگزار می شود به روی تشک خواهد رفت. وی در ادامه با اشاره به مسابقات دیگری که در این شهرستان برگزار شده، افزود: روز گذشته میزبان مسابقه چندجانبه مچ اندازی مردان با حضور 50 ورزشکار از سراسر استان در سالن حجاب بودیم که نفرات برتر آن مشخص شده و به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد. منبع: ایرنا ...
برگزیدگان ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر در خوزستان معرفی شدند
...: سروش یوسفی با اثر آسمانی شدن علی لندی رتبه دوم: کوثر کریمی با اثر سین مثل سربازان بی نشان_ جهاد طلاب از مدافعی به سلامت رتبه سوم مشترک: حسین اسکندری/ فاطمه دقایق نژاد با اثر نعیم جولانگاه جوجه های یک روزه برگزیدگان بخش تیتر رتبه اول: حسین اسکندری با اثر آخرین گام های ارتش دیوانه رتبه دوم: حسن نسیمی با اثر خیانت کرونا و نجابت گاز خردل ...
غوغای مشهدی ها در خانه کشتی
به گزارش شهرآرانیوز ؛ رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگ سالان استان خراسان رضوی طی روز های پنجشنبه و جمعه این هفته برگزار شد و در پایان، آزادکاران مشهدی در جدال با آزادکاران سایر شهرستان های استان توانستند نتایج قابل قبولی کسب کنند. این دوره از مسابقات به میزبانی خانه کشتی استاد حمید توکل در مشهد و با حضور 224 کشتی گیر از 16 تیم و شهرستان، طی 6 دور برگزار شد. در پایان این مسابقات رضا خلاقی، سجاد ...
اولین دوره مسابقات میان دانشگاهی موت کورت خراسان بزرگ برگزار می شود
با داوری بازپرسان و روسای شعب دادگاه های مشهد صورت خواهد پذیرفت، شرکت دانشجویان رشته حقوق و فقه و مبانی حقوق استان خراسان بزرگ آزاد است. مسابقات موت کورت میان دانشگاهی خراسان بزرگ در 4 مرحله و هر مرحله در یکی از دانشگاه های فردوسی، آزاد، خراسان و امام رضا(ع) برگزار خواهد شد و مجموعا 240 میلیون ریال به تیم های اول تا سوم تعلق خواهد گرفت. پیش از برگزاری مسابقات و جهت آشنایی ...
مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) در دارالزهرا برگزار می شود
در دارالزهراء(س) از روز سه شنبه مورخه 14 دی ماه به مدت سه شب برقرار می باشد. این مراسم از ساعت 19 با قرائت قرآن آغاز و در ادامه با زیارت عاشوراء و سخنرانی اساتید معظم بدین شرح برگزار خواهد شد: شب اول استاد سید ابوالحسن دزفولی شب دوم استاد محمد سروش محلاتی شب سوم استاد سیدهادی خامنه ای انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام ...