مازندران قهرمان مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور شد
سایر منابع:
سایر خبرها
مازندران، قهرمان مسابقات کشتی ساحلی کارگران کشور
کشتی گیر از 16 استان کشور، در پارکینگ صفر ساحلی بابلسر با هم رقابت کردند. معصومی افزود: در پایان این رقابت ها در نتایج تیمی مازندران قهرمان شد، قزوین و کرمان به مقام دوم و سوم رسیدند. وی تصریح کرد: محمدجواد معیر از لرستان در وزن 70 کیلو، سعید غلامی از مازندران در وزن 80 کیلو، سعید براری از مازندران در وزن 90 و محمد علی تبار از مازندران در وزن +90 برترین های وزن خود شدند. ...
کشتی گیر آباده ای بر سکوی سوم مسابقات کشتی کارگری کشور
به گزارش مهرنما فارس ،روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آباده گفت: ایمان کربلایی کشتی گیر شهرستان آباده در مسابقات کشتی ساحلی کارگری که به میزبانی استان مازندران شهرستان بابلسر برگزار شد، توانست در وزن 90 کیلوگرم مقام سوم را کسب و مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کند. ترابی افزود: پیکار های کشتی ساحلی کارگران قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، با حضور 120 کشتی گیر از 23 استان ...
کشتی گیر آباده ای بر سکوی سوم مسابقات کشتی کارگری کشور
ترابی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آباده گفت: ایمان کربلایی کشتی گیر شهرستان آباده در مسابقات کشتی ساحلی کارگری که به میزبانی استان مازندران شهرستان بابلسر برگزار شد، توانست در وزن 90 کیلوگرم مقام سوم را کسب و مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کند. او گفت: پیکار های کشتی ساحلی کارگران قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، با حضور 120 کشتی گیر از 23 استان کشور، 28 اردیبهشت در پارکینگ صفر ساحلی بابلسر برگزار شد. نفرات برتر مسابقات کشتی ساحلی کارگران قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به مسابقات جهانی فنلاند اعزام می شوند. باشگاه خبرنگاران جوان فارس شیراز ...
نفرات برتر روز پایانی معرفی شدند/ جمال لیوانی فنی ترین تکواندوکار
در پایان مبارزات روز سوم رقابت های آزاد قهرمانی نونهالان کشور، تکواندوکاران استان های تهران و مازندران عنوان قهرمانی را کسب کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات آزاد قهرمانی نونهالان کشور ( ورود به اردوی تیم ملی) با حضور 757 هوگوپوش در اوزان دهگانه طی سه روز و بروی 5 شیابچانگ در خانه تکواندو برگزار شد . روز سوم (پایانی) رقابتهای آزاد قهرمانی نونهالان امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه در اوزان دوم (33-کیلوگرم)، پنجم (44- کیلوگرم) و هشتم (55- کیلوگرم) برگزار گردید که طی آن نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند؛ وزن دوم (33-کیلوگرم)؛ مقام اول: کوثر اوجاقلو از استان تهران مقام دوم: زهرا فلاح از استان گلستان مقام سوم: مهرانه گیلانی از استان گلستان- اسرا نظری از استان خوزستان وزن پنجم (44- کیلوگرم)؛ مقام اول: زینب اسماعیلی از استان مازندران مقام دوم: حنانه قهیه ای از استان مرکزی مقام سوم: سیده ترنم رشیدی پاشاکلایی و غزل صابری هر دو از استان مازندران وزن هشتم (55- کیلوگرم)؛ مقام اول: آیناز نصیری از استان مازندران مقام دوم: ثنا مددی از استان البرز مقام سوم: دینا بابارحیم از استان تهران -حنانه حسنی از استان قزوین برترین های این دوره از مسابقات از سوی کمیته برگزاری مسابقات به شرح ذیل معرفی شدند: بهترین داوران: نرگس ضیا از استان البرر، بنفشه نصرتی از استان قزوین و سارا شجیع از آذربایجان غربی فنی ترین بازیکن: باران جمال لیوانی از استان گلستان ...
شیروان، قهرمان مسابقات کشتی کشوری جام برادران زهرایی
مسابقات کشتی آزاد جام برادران زهرایی که از 2 روز قبل در محل سالن شهید حمید پوررضای شیروان جریان داشت، شب گذشته با قهرمانی تیم میزبان پایان یافت. همچنین تیم های بابل و مرزبانی ناجا در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند. در این دوره از مسابقات، 120 کشتی گیر در 10 وزن در قالب 9 تیم از استان های مختلف کشور شرکت کرده بودند. گفتنی است مرحوم حاج علی اصغر زهرایی عضو هیئت کشتی ...
برنامه روز سوم مسابقات بوکس قهرمانی کشور اعلام شد
دقیقه ای با یک دقیقه استراحت بین راندها برابر قوانین بین المللی انجام می شود. امروز (شنبه – 31 اردیبهشت ماه) و در روز سوم این رقابت ها، مبارزات از ساعت 15 در 12 وزن 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم (48 مبارزه در دو رینگ) انجام خواهد شد که برنامه آن به شرح زیر است: وزن 51 کیلوگرم (11 بوکسور): چهار مبارزه: مالک آمار ( خوزستان ) – علی گودرزی ...
درخشش پهلوانان خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی زورخانه ای کشور
...، ابوالفضل فکور از خراسان رضوی بر سکوی نخست ایستاد و عبدالرضا رشیدزاده از البرز سوم شد. در رشته کباده امیرحسین کاردان مقدم از خراسان جنوبی با گردن آویز برنز سوم شد، صابر قنبری از البرز مقام نخست را کسب کرد و حسین شریفی از مازندران به نایب قهرمانی رسید. بنابر گزارش خبرگزاری فارس نفرات اول هر رشته از مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور به طور مستقیم به اردوهای تیم ملی راه یافتند و نفرات دوم و سوم هر رشته نیز با نظر شورای فنی فدراسیون به اردوهای آتی تیم ملی دعوت خواهند شد. انتهای پیام/ ...
بوکس قهرمانی کشور| نفرات راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند
بوکسورهای راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، سی امین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با حضور 186 بوکسور از روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه به میزبانی سیستان و بلوچستان و در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان آغاز و تا روز دوشنبه دوم خردادماه ادامه دارد. این مسابقات در اوزان 13گانه (48، 51، 54 ...
برنامه رقابت های روز اول مسابقات بوکس قهرمانی کشور اعلام شد
ساعت 18 در 12 وزن (30 مبارزه در دو رینگ) آغاز خواهد شد و تنها دیدارهای وزن 92+ کیلوگرم از روزهای آینده انجام می شود. برنامه مسابقات روز اول به شرح زیر است: وزن 48 کیلوگرم (5 بوکسور) : یک مبارزه: حسین رحمتی (خراسان رضوی) – آرشام حسنی ( مازندران ) وزن 51 کیلوگرم (11 بوکسور) : سه مبارزه: علی گودرزی (منطقه آزاد کیش) – حسین رضاپور (اصفهان) ...
قهرمانی تور جهانی تنیس زیر 18 سال به صفی رسید
ورزشکاری از بلژیک نیز عنوان مشترک سوم را کسب کردند. مشکات الزهرا صفی روز گذشته در بخش دونفره نیز قهرمان شده بود. در بخش پسران نیز تنیسورهای قزاقستان، مراکش و لهستان و دانمارک در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
نشانه زنی تیر اندازان کشور در فارس – خبر نیوز
نفرات پنجم تا دهم با اهدای جوایز نقدی تجلیل شد. در رده بندی تیمی ماده 200 متر: تیم شهید مدافع حرم هاشمی نژاد قم مقام اول تیم پارسه ) جنوب فارس ( مقام دوم تیم الف فداغ مقام سوم را کسب کردند. همچنین چهار تیرانداز بانوی شرکت کننده در این رقابت ها و محمد رستمی نوجوان تیرانداز اهل فداغ لارستان نیز توسط کمیته برگزاری مسابقات با اهدای هدایایی مورد تشویق قرار گرفتند. ...
تیم شیروان مقام نخست مسابقات کشتی جام برادران زهرایی را کسب کرد
زاده از شیروان وزن 125 کیلوگرم: نفر اول: علی اکبرپور از بابل نفر دوم: امیررضا روشن علیزاده از شیروان نفر سوم: علیرضا رمضان زاده از قائم شهر در پایان به نفر اول مسابقات 50 میلیون ریال، نفر دوم 30 میلیون ریال و نفر سوم 20 میلیون ریال جوایز نقدی اهداء شد. همه ساله با شروع این مسابقات کشوری مردم شهرستان و سایر استان ها استقبال بسیار ...
هنرجوی بابلسری موفق به کسب مدال نقره المپیاد فرش در کشور شد
در پایان سیزدهمین دوره رقابت المپیاد فرش دستبافت ایران که به میزبانی تهران برگزار شد، زینب الطافی از هنرستان طلیعه انقلاب شهرستان بابلسر در بخش مهارت بافت موفق به کسب رتبه دوم کشوری و مدال نقره المپیاد فرش شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ المپیاد فرش دستباف ایران هر ساله با هدف ایجاد انگیزه و رقابت به منظور کسب مهارت های علمی و عملی هنرجویان، ارزیابی ...
کشتی جام تختی| آزادکاران در تنکابن سرشاخ می شوند/ اعلام اسامی آزادکاران دعوت شده و بخشنامه رقابتها
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات جام بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان غلامرضا تختی روزهای 18 لغایت 20 خرداد ماه در شهر تنکابن استان مازندران برگزار می شود. بخشنامه برگزاری این رقابت ها و اسامی نفرات واجد شرایط حضور به شرح زیر است: 1-اوزان و شرایط سنی مسابقات: الف-)اوزان کشتی: 57-61-65-70-74-79-86-92-97 ...
زنان کشتی گیر ایران قهرمان آسیا شدند
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، رقابت های کشتی آلیش قهرمانی آسیا، در شهر اوش قرقیزستان برگزار شد که در پایان تیم ایران با کسب یک طلا، چهار نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی رسید. در رده بندی تیمی ایران با 115 امتیاز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و تیم های قرقیزستان و ازبکستان به ترتیب با 112 و 94 امتیاز دوم و سوم شدند. تیم ایران در این مسابقات با 6 نماینده شرکت کرده بود ...
زنان کشتی گیر ایران قهرمان آسیا شدند
تیم ملی کشتی آلیش زنان ایران قهرمان رقابت های آسیا در کشور قرقیزستان شد. به گزارش تابناک ورزشی، رقابت های کشتی آلیش کلاسیک قهرمانی آسیا، در شهر اوش قرقیزستان برگزار شد که در پایان تیم ایران با کسب یک طلا، چهار نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی رسید. در رده بندی تیمی ایران با 115 امتیاز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و تیم های قرقیزستان و ازبکستان به ترتیب با 112 و 94 امتیاز دوم و سوم شدند ...
قمی ها، قهرمان مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور
به گزارش مهرنما فارس ، به مناسبت گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر، مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور با مشارکت ارتش در میدان تیراکبرآباد شیراز برگزار شد. در این مسابقات 160 ورزشکار در کلاس 400 متر با هم رقابت کردند که در پایان علی حلاوی و مهدی مددی از اراک، سید حسن دهقان از یزد، فریده مرادی میرشکاری از هرمزگان و بهنام ملایی از اهواز به ترتیب رتبه های اول تا پنجم را کسب کردند. در بخش تیمی هم قم به مقام اول رسید و تیم های اراک و هرمزگان دوم و سوم شدند. انتهای پیام/ ...
درخشش پومسه رومه های خوزستانی در مسابقات کشوری
به خود اختصاص دادند. دراین وزن نادر خدامرادی و مرتضی استکی از استان های تهران و اصفهان اول و دوم شدند. مهرداد تیلابی از استان خوزستان در پایان این رقابت ها در جایگاه برترین داور ایستاد. درمسابقات پومسه قهرمانی کشور، 91 رزمی کار در مدت 2 روز به رقابت پرداختند. همچنین مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان دختران کشور در تهران برگزار شد که در وزن (33-) کیلوگرم، اسرا نظری از ...
قهرمانی مازندران در کشتی ساحلی کارگران کشور
نایب قهرمان شد و تیم های کرمان و لرستان هم به ترتیب با به دست آوردن 42 و 41 امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند. در بخش انفرادی و وزن 70- کیلو، محمدجواد میرزاییان از لرستان قهرمان شد. میلاد نوروزی از مازندران نایب قهرمان شد و امید خدادادی از تهران هم مقام سوم را به دست آورد. سعید غلامی از مازندران در وزن 80- کیلو بر سکوی اول جای گرفت. حمید الهیان از خراسان شمالی دوم شد و ...
نشان طلای ملی بر گردن کشتی گیر فارسی
به گزارش مهرنما فارس ، در رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور، نونهالان فارس توانستند در شش وزن نخست، یک مقام نخست و دو مقام پنجمی را کسب کنند. در فینال وزن 85 کیلوگرم محمدمهدی درخشان از فارس با شکست امیرابوالفضل لطفی از تهران قهرمان شد و امیرعباس پناهی و علیرضا شنبدی از بوشهر مشترکا در جای سوم قرار گرفتند. در وزن های 41 و 48 کیلوگرم هم ماهان گل انبوه و سامان گل انبوه دیگر ...
مسابقات کیورگی تکواندو رده سنی نوجوانان دختر استان در اردبیل
، زهرا بابلی دوم شد و ایلین مینایی و معصومه نیرومند نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند. مسئول کمیته مسابقات خواهران هیات تکواندو استان اردبیل به منتخبین وزن هشتم اشاره کرد و گفت: فرناز نوری به مقام اول دست یافت و حدیث میرزاپور نیز دوم شد. وی به نتایج اوزان نهم و دهم نیز اشاره کرد و گفت: در وزن نهم فاطمه درویشی به مقام اول دست یافت و نسترن قهرمانی نیز دوم شد و در وزن دهم نیز ...
برنامه روز اول مسابقات بوکس قهرمانی کشور اعلام شد
با قوانین بین المللی انجام می شود. شب گذشته مراسم قرعه کشی و سمینار هماهنگی مربیان و سرپرستان تیم های حاضر، در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در دهکده المپیک برگزار و برنامه مبارزات روز اول مشخص شد. مراسم افتتاحیه از ساعت 16:30 تا 17:30 امروز برگزار می شود؛ مبارزات امروز از ساعت 18 در 12 وزن (30 مبارزه در دو رینگ) آغاز خواهد شد و تنها دیدارهای ...
قزوین نایب قهرمان مسابقات کشتی ساحلی کارگران کشور شد
به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مسابقات کشتی ساحلی انتخابی تیم ملی کارگری صبح امروز به میزبانی مازندران برگزار شد. ورزشکاران استان قزوین در این مسابقات مصطفی قائد رحمت در وزن مثبت 90 کیلوگرم موفق به کسب رتبه دوم و مدال نقره شد. فرزاد فرهنگیان و حامد فرید ناصری هم رتبه چهارم مسابقات را به دست آوردند. مجید حمیدی مربیگری این تیم را به عهده داشت. انتهای پیام/ ...
کشتی گیر خراسان شمالی نایب قهرمان کشتی ساحلی کارگران کشور شد
براتعلی سعیدی روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های کشتی ساحلی کارگران قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، با حضور 120 کشتی گیر از 23 استان کشور به میزبانی بابلسر برگزار شد. وی افزود: کشتی گیران در این رقابت ها در اوزان 70، 80، 90 و مثبت 90کیلوگرم به رقابت پرداختند که الهیان در وزن 80 کیوگرم مغلوب حریف مازندارنی شد و به نایب قهرمانی رسید. سعیدی یادآور شد: نفرات برتر ...
خراسان رضوی قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نونهالان کشور
مدال برنز بدست آورد. وی گفت: این مسابقات به میزبانی سنندج برگزار شد و در پایان تیم های خراسان رضوی، تهران و خوزستان اول تا سوم شدند. رئیس هیات کشتی فیروزه افزود: با این نتایج درخشان 3 مدال آور فیروزه به عضویت تیم ملی در آمدند و در مسابقات آسیایی بحرین کشتی خواهند گرفت. فیروزه به عنوان قطب کشتی فرنگی نونهالان استان خراسان رضوی چند سالیست که استعداد های خوبی را با هدایت غلامرضا انتظاری به کشتی کشور معرفی کرده و امسال هم تیم خراسان رضوی را قهرمان کشور کرد. ...
اسامی داوران هفته 25 لیگ دسته دوم (گروه اول)
شهبازی - خلیل علی نژاد - ناظر داوری: بهرام مهرپیما شهدا بابلسر - نیروی زمینی تهران - ورزشگاه علیزاده بابلسر ابراهیم خاجانی - یاسر عباسی - مهدی نگرانی - مجتبی رحیمی - ناظر داوری: عباس مهدی زاده شهرداری بم - پیام وحدت مشهد -ورزشگاه فجر بم علی سام - محسن عباسی سبوکی - یاسر جهانبازی - امیرحسین یزدانی - ناظر داوری: ایرج نظری بعثت کرمانشاه - سپیدرود رشت ...