سایر منابع:
سایر خبرها
ترکیب تیم کشتی همدان در لیگ نوجوانان کشور مشخص شد
مصطفی ساجدی روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات لیگ نوجوانان کشتی آزاد استان همدان با حضور 80 کشتی گیر به میزبانی شهرستان فامنین برگزار شد. وی بیان کرد: در این پیکارها همدان با 198 امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد، نهاوند با 125 امتیاز دوم شد و ملایر با 107 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. ساجدی خاطرنشان کرد: در بخش انفرادی و در وزن 45 کیلوگرم محمد متین ...
کودکان جهرمی در مسابقات ملی نابغه ها درخشیدند
به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات ملی نابغه ها در شهریورماه در شهرستان فلاورجان استان اصفهان با حضور 108 نفر از 28 استان برگزار شد. تیم جهرم که به نمایندگی از استان فارس در رده سنی هفت تا 9 سال در این رقابت ها حضور داشت، موفق به کسب به مقام دوم مسابقات شد. در این مسابقات آرمینا حکمت نیا به مقام دوم و پانیذا پارسه و زهرا ترابفرد مقام ممتاز را به دست آوردند. این تیم با مربیگری فیروزه کارگرفرد و به سرپرستی جمال پارسا راهی این دوره از مسابقات شد. ...
جدول لیگ برتر فوتبال| سبقت پرسپولیس از سپاهان، گل گهر و فولاد/ فردا استقلال به رده دوم می رسد؟
دلیل توقف مقابل ذوب آهن در دربی اصفهان 8 امتیازی شد و در رده چهارم جدول ایستاد. فولاد خوزستان و گل گهر با 9 امتیاز در حال حاضر در رده های دوم و سوم جدول لیگ قرار دارند. جدول لیگ را در زیر می توانید مشاهده کنید: انتهای پیام/
جدول لیگ برتر فوتبال| سبقت پرسپولیس از سپاهان، گل گهر و فولاد
امتیازی شد و در رده چهارم جدول ایستاد. فولاد خوزستان و گل گهر با 9 امتیاز در حال حاضر در رده های دوم و سوم جدول لیگ قرار دارند. شاگردان امیر قلعه نویی هم پیروزی دلچسبی را مقابل ملوان تجربه کردند تا با 9 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به فولاد، جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص دهند. نساجی مازندران و تراکتور تبریز هم که برای اولین بار طعم پیروزی در لیگ امسال را چشیدند، به ترتیب در ...
تنیس انتخابی رده های سنی| برگزاری نخستین روز مسابقات در اصفهان
تنیسورهای زیر 14 سال در نخستین روز رقابت های انتخابی رده های سنی با یکدیگر روبرو شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مسابقات انتخابی تیم های رده سنی زیر 14 سال جهت حضور در رقابت های تنیس سطح یک آسیا با انجام 8 دیدار در زمین های تنیس پرواز اصفهان آغاز شد. در بخش پسران، مانی کاردان با نتیجه (1-6 و 1-6) مهدی عابدینی را برد، رادین فهیمی با نتیجه (1-6 و ...
ذوب آهن - سپاهان؛ سلطان تساوی ها مقابل تیم پر فراز و نشیب مورایس
قهرمان معرفی کند و فعلا شکننده ظاهر شده و نباید باز هم امتیاز از دست دهد. دربی اصفهان معمولا کمتر بدون گل به پایان می رسد که باید دید در این مسابقه حساس شاگردان تارتار و مورایس چه نتیجه ای را به ثبت می رسانند؟ سپاهان در حال حاضر با 7 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و در ن سوی میدان نیز ذوب آهن اصفهان با 4 مساوی در جایگاه دهم ایستاده ایست. ...
برد شاگردان شمسایی در بازی دوستانه
، تایوان و اندونزی هم گروه هستند. در فوتسال قهرمانی آسیا، تیم ایران با 12 قهرمانی، یک نایب قهرمانی و دو عنوان سومی رکورد دار است و تیم های ژاپن با 3 قهرمانی، 6 نایب قهرمانی و 2 مقام سومی در رده دوم و ازبکستان با 4 نایب قهرمانی و سومی در رده سوم قرار دارند. تیم تایلند هم 2 بار نایب قهرمان و 5 بار سوم شده است. تیم های کره جنوبی و قزاقستان یک بار نایب قهرمان و سوم و قرقیزستان یک بار سوم شده اند. ...
برترین های مسابقات اسکیت سرعت رده سنی نونهالان معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت رده سنی نونهالان در بخش دختران در روز یکشنبه 13 شهریور در آکادمی اسکیت آزادی برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: رده سنی 1394 ماده 50 متر مقام اول: حسنا دانشوند (آذربایجان غربی) مقام دوم:کیانا لطیف زاده(خوزستان) مقام سوم: پرنیا بهروبنمار(البرز) رده سنی ...
برتری شهرداری همدان مقابل ون پارس اصفهان در لیگ دسته اول فوتبال کشور
... حدود هزار تماشاگر از نزدیک نظاره گر این بازی بودند. شهرداری همدان با این برد 4 امتیازی شد تا در رتبه پنجم جدول رده بندی لیگ یک فوتبال کشور قرار گیرد. ون پارس اصفهان نیز با یک امتیاز به رده پانزدهم سقوط کرد. شهرداری همدان در هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور میهمان مس شهربابک خواهد بود ضمن اینکه ون پارس اصفهان از تیم دریا بابل پذیرایی خواهد کرد. #برتری #شهرداری #همدان #مقابل #ون #پارس #اصفهان #در #لیگ #دسته #اول #فوتبال #کشور منبع * [کد خبرنگار: ...
خاکسار و پورشیب روی سکوی سومی کاراته وان باکو
...، با نتیجه 4 بر 4 مغلوب ریکیتو شیمادای ژاپنی شد و به مسابقه رده بندی رفت. او امروز در این مرحله رو در روی محمد رمضان مصری و نایب قهرمان قاره آفریقا قرار گرفت که با نتیجه 1 بر 1 و با رأی داوران پیروز شد و به مدال برنز این رقابت ها دست پیدا کرد. در وزن منفی 61 کیلوگرم کومیته بانوان نیز رزیتا علیپور که به عنوان نفر دوم گروه پنجم راهی مرحله حذفی شده بود و پس از غلبه بر جولیا آنجلوچی از ...
قهرمان اصفهان در مسابقات زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی کشور
دوم کیارش ذاکری (اصفهان) و مقام سوم مشترک مهدی علیپور (خراسان شمالی) و علی صبوری (آذربایجان شرقی) وزن 70 تا 80 کیلوگرم: مقام اول دانیال دانشمند (مازندران)، مقام دوم ابوالفضل آتش برگ (اصفهان)، مقام سوم مشترک علی اکبر شفیعی (آذربایجان شرقی) و پارسا سیدرضایی (البرز) وزن 80 تا 90 کیلوگرم: مقام اول محمدمهدی گلی (خراسان رضوی)، مقام دوم هاشم خواجه حسینی (تهران) و مقام سوم مشترک آراز خدایی (آذربایجان شرقی) و محمدحسین طاهرآبادی (البرز) وزن مثبت 90 کیلوگرم: مقام اول عرشیا ظهیری (مازندران)، مقام دوم فرحان دهقان پور (خراسان شمالی) و مقام سوم مشترک علی ابوالفتحی (همدان) و علی زارع (تهران) ...
مسابقات جودو دختران و پسران
مسابقات جودو دختران و پسران به مناسبت هفته دولت در شهر جناح برگزار شد. به گزارش صبح ساحل، مسابقات جودو در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی شهر جناح بین باشگاه های جناح، کوخرد، کهتویه و لامرد فارس با حضور 62 جودوکار برگزار شد. در این مسابقات در بخش دختران و در وزن 20- فاطمه آبی و فاطمه دریانورد هر دو از جناح اول و دوم شدند. ثنا شرفزاده از جناح و زهرا دهدار از لامرد مشترکا سوم شدند. ...
ورزشکار ایرانی در رقابت های بین المللی شمشیربازی اصفهان قهرمان شد
به گزارش ایرنا، روابط عمومی هیات شمشیربازی اصفهان روز یکشنبه اعلام کرد: پس از این ورزشکار، محمد رهبری از کشورمان با قبول شکست 10 بر 15 برابر پاکدامن به مقام نایب قهرمانی رسید و "انور یلدریم" از ترکیه و نیما زاهدی از ایران بطور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند. 54 شمشیرباز از کشورهای گرجستان، ترکیه، جمهوری آذربایجان، پاکستان، عراق و ایران در رقابت های بین المللی یکروزه ستلایت بین المللی ...
معرفی برترین های پرس سینه استان اصفهان
دوم 3: باشگاه پوریا با 19 امتیاز مقام سوم رده سنی مستر 3 : 1: باشگاه انرژی با 48 امتیاز مقام اول 2: باشگاه بوستان سعدی با 42 امتیاز مقام سوم 3: باشگاه زمرد اصفهان با 12 امتیاز مقام سوم
قهرمانی اصفهان در مسابقات زورخانه ای و کشتی پهلوانی
، فرحان دهقان پور از خراسان شمالی و علی ابوالفتحی از همدان و علی زارع از تهران به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند. در این رقابت ها که با عنوان گرامیداشت شهدای دولت در روز های 10 تا 12 شهریور ماه سال جاری برگزار شد 320 شرکت کننده از 26 استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
برترین های مسابقات اسکیت سرعت نونهالان پسر معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت ،مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت رده سنی نونهالان در بخش پسران با حضور 224 نفر از 25 استان در روز شنبه 12 شهریور در آکادمی اسکیت آزادی برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: ♦️رده سنی 1394♦️ “ماده 50 متر” نفر اول رادمهر یوسفی دهنی (اصفهان) نفر دوم محمدیاسان کفاش باشی(گلستان) نفر سوم پویان فیروزی(مرکزی) ...
درخشش پیشکسوتان تنیس روی میز اصفهان
به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان؛ دور اول رقابت های تور ایرانی پیشکسوتان بانوان کشور بزرگداشت مرحومه رضوان اعلایی قهرمان اسبق تیم ملی، با حضور 102 ورزشکار از 13 استان در پنج گروه سنی به میزبانی هیات استان تهران برگزار شد و در پایان بانوان استان اصفهان موفق به کسب مقام های متعدد در رده های سنی مختلف شدند. در رده های سنی مختلف نتایج بدست آمده بدین شرح است: گروه سنی 40 تا 49 ...
اولین المپیاد فرهنگی - ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاه های کشور در بخش پسران پایان یافت
سلمان از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان مقام دوم و حسنین محمد اسماعیل حناوی از دانشگاه مازندران مقام سوم را کسب کردند. در ماده 100 مترنهایی: علی فاروق قاسم از دانشگاه ارومیه به مقام نخست، محمد حقبین از دانشگاه اصفهان مقام دوم و نورالله جعفری از دانشگاه آزاد اسلامی به مقام سوم رسید. در ماده 1500 متر: محمد اکرام عباسی از دانشگاه تهران عنوان قهرمان، تقی فایق از دانشگاه ...
پاکدل: دنبال حضور تیم ملی هندبال در 2 تورنمنت بین المللی هستیم/ ملاک حضور در تیم ملی شایسته سالاری است
علیرضا پاکدل در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نایب قهرمانی تیم هندبال نوجوانان پسر کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا، اظهار داشت: بعد از حدود 16 سال این اتفاق افتاد. ما یک خلأ در تیم های پایه داشتیم و متأسفانه در دو بخش دختران و پسران و در رده های پایه نتوانسته بودیم افتخارآفرینی کنیم. شروع این اتفاق بزرگ با هندبال بانوان بود و نوجوانان و جوانان دختر ما قهرمان و نایب قهرمان آسیا ...
آغاز دور جدید اردوی تیم تپانچه جوانان و نوجوانان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، شایان تمدن از اصفهان، مانی خزائلی از فارس، امیرحسین تنگستانی و محمدرضا احمدی از بوشهر و پارسا قربانی از تهران در بخش پسران و مهدیسا برزگر از مازندران، روژان شاه حسینی از گلستان، آیلین قلی زاده از سیستان و بلوچستان، پری ماه امیری از کرمان و آرمیتا پورسرتیپ از لرستان در بخش دختران، نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند. این اردو تا 25 شهریور ادامه دارد. ...
مسابقه انتخابی درون اردویی پسران استان در رده نوجوانان برگزار شد
محمد حاجی زاده دبیر هیات تکواندو استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از برگزاری برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی پسران استان در رده نوجوانان خبرداد و گفت: این مسابقات با حضور تکواندوکاران نوجوان از سراسر استان در سالن ارمکان وقع در خانه تکواندو اردبیل برگزار شد. نفرات برنده به شرح زیر است: وزن اول: امیر علی مولایی به مقام اول دست یافت و امیر مهدی نوری دوم شد ...
قهرمانان کشتی پهلوانی جوانان کشور مشخص شدند
علیپور (خراسان شمالی) و علی صبوری (آذربایجان شرقی) وزن 70 تا 80 کبلوگرم: مقام اول. دانیال دانشمند (مازندران)، مقام دوم. ابوالفضل آتش برگ (اصفهان)، مقام سوم مشترک. علی اکبر شفیعی (آذربایجان شرقی) و پارسا سیدرضایی (البرز) وزن 80 تا 90 کبلوگرم: مقام اول. محمدمهدی گلی (خراسان رضوی)، مقام دوم. هاشم خواجه حسینی (تهران) و مقام سوم مشترک. آراز خدایی (آذربایجان شرقی) و محمدحسین طاهرآبادی (البرز) وزن مثبت 90 کبلوگرم: مقام اول. عرشیا ظهیری (مازندران)، مقام دوم. فرحان دهقان پورر (خراسان شمالی) و مقام سوم مشترک. علی ابوالفتحی (همدان) و علی زارع (تهران) ...
مسابقات آدینه پایگاه قهرمانی تنیس البرز
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی هیئت تنیس استان؛ این رقابتها در 3 رده سنی آزاد آقایان، زیر 12 سال و زیر 16 سال به میزبانی دهکده ورزشی گلشهر انجام گرفت. در پایان نفرات برتر به شرح ذیل مشخص و معرفی شدند: آزاد آقایان: اول: محمدعلی ممقانی نیا دوم: فراز گلچین سوم مشترک: بردیا دانشفر و ماهان کسرایی ...
رکورد ملی پرتاب وزنه نوجوانان شکسته شد
جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. رقابت های 400 متر با پیشتازی ریحانه نصیحتی از خراسان رضوی به پایان رسید. سکوی دوم به فاطمه خورشیدوند از لرستان تعلق گرفت و تارا نظری از گلستان سوم شد. در 100 متر ملینا اسماعیلی از البرز عنوان نخست را کسب کرد. یاسمن نعیمی راد از خراسان رضوی دوم شد و عنوان سومی به مبینا خادم از اصفهان رسید. مریم احمدی از خوزستان توانست مدال طلای 1500 متر ...
برتری تیم شهرداری همدان مقابل ون پارس اصفهان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز همدان ، تیم شهرداری ساعت 19 دیروز در ورزشگاه شهید حاجی بابایی میزبان ون پارس اصفهان بود در پایان با تک گل دقیقه 21 مهدی خلج میهمان خود را از پیش رو برداشت تا 4 امتیازی شود و به رده ششم جدول لیگ آزادگان صعود کند. شهرداری همدان در هفته سوم این رقابت ها میهمان مس شهر بابک خواهد بود. ...
تیم شیراز قهرمان رقابت های راگبی جوانان کشور شد
سرمربی تیم پسران شیراز روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات شامگاه جمعه در ورزشگاه 22 بهمن شیراز برگزار شد که طی آن شیراز به قهرمانی رسید و تیم های داتیس تهران و قم به ترتیب دوم و سوم شدند. مهیارعسکری ادامه داد: بهترین بازیکنان این مسابقات ازسوی سرمربی تیم ملی جوان به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی ازبکستان دعوت خودهند شد. وی از همکاری خوب اداره کل ورزش و ...
امید بانوان البرز به ثمر نشست/یکتا افروز قهرمان کشور شد
به گزارش خبرگزاری فارس در کرج، جمعه 11 شهریورماه و در دیدار پایانی مسابقات هندبال امیدهای بانوان کشور تیم یکتا افروز البرز در یک مسابقه نزدیک با نتیجه 32 بر 30 شهرداری ملایر را شکست دهد و عنوان قهرمانی مسابقات امید دختران کشور را کسب کند. همچنین در دیدار رده بندی تیم شهید چمران لارستان با نتیجه 29 بر 23 دلفان لرستان را شکست داد و عنوان سوم این رقابت ها را به خود اختصاص داد ...