معرفی نفرات برتر انتخابی تیم ملی کاراته جوانان
سایر خبرها
معرفی نفرات برتر مسابقات کاراته رده سنی نوجوانان پسران
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی رده های سنی نوجوانان پسران امروز (شنبه 9 مهر 1401) در استان تهران، مجموعه ورزشی شهید کبگانیان برگزار شد و در هر وزن و رده کاتا یک نفر جهت حضور در رقابت های قهرمانی جهانی ترکیه و قهرمانی آسیا ازبکستان مشخص و راهی اردوی تیم ملی رده های سنی پایه شدند. نفرات برتر رده سنی نوجوانان پسران به شرح زیر هستند: کاتا ...
حضور 21 تکواندوکار در رقابت های بین المللی آزاد بیروت
... اسامی نفرات اعزامی به تورنمنت لبنان به شرح ذیل است: در گروه بانوان وزن اول: سعیده نصیری (سمنان) وزن دوم: غزل سلطانی (سمنان) و مریم رضانژاد (مازندران) وزن سوم: مبینا نعمت زاده (تهران) وزن چهارم: زهرا شیدایی (مازندران) وزن پنجم: نرگس میرنوراللهی (البرز) وزن ششم: زینب اسماعیلی (البرز) وزن هفتم: فاطمه شفیع پور ...
شیرآقایی: به کسب نتایج درخشان در ووشو قهرمانی جهان خوشبین هستم/ در پایان اردوی جاری، تکلیف نفرات برتر هر ...
.... در واقع بهترین نفرات هر وزن و در برخی اوزان نفرات دوم هم در اردو حاضرند. در پایان اردوی جاری، تکلیف نفرات برتر هر وزن مشخص می شود و ما به ترکیب نهایی خود دست پیدا می کنیم. تا پیش از اعزام هم باید از بین 13 وزن موجود بر اساس قوانین مسابقات، 8 وزن را شامل 5 ورزشکار رده سنی جوانان و 3 سانداکار رده سنی نوجوانان را به اندونزی، محل برگزاری مسابقات اعزام کنیم. شیرآقایی گفت: مرحله بعدی ...
کتیرایی: در فقر مسابقات هستیم؛ کار سختی در جهانی کاراته داریم
مطرح شده است. نفرات اعزامی تیم امید به مسابقات جهانی ترکیه: وزن 55- : محمد گودرزیان از استان لرستان وزن 60- : مرتضی کریمی از استان البرز وزن 67- : ابوالفضل میرزایی از استان مازندران وزن 75- : علیرضا حیدری از استان مرکزی وزن 84- : علیرضا رضایتی از استان فارس وزن 84+ : محمود نعمتی از استان قم رقابت های قهرمانی جهانی رده های سنی پایه، طی روزهای 4 الی 8 آبان در شهر قونیه ترکیه و رقابت های قهرمانی آسیا در تمامی رده های سنی طی روزهای 25 الی 29 آذر در تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد. ...
اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، رقابت های بوکس سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، روز شنبه نهم مهرماه به میزبانی سالن 17 شهریور اصفهان آغاز و تا روز چهارشنبه 13 مهرماه 1401 ادامه خواهد داشت. این رقابت ها در 13 وزن 44 تا 46، 48، 50، 52، 54، 57، 60، 63، 66، 70، 75، 80 و 80+ کیلوگرم با حضور بوکسورهایی از سراسر ...
نایب قهرمانی تیم مازندران در مسابقات بدمینتون استعدادهای برتر دختران کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران؛ سومین دوره مسابقات بدمینتون المپیاد استعدادهای برتر دختران کشور رده سنی 13 تا 15 سال با حضور 170 ورزشکار از 27 استان کشور به مدت چهار روز به میزبانی استان مازندران در شهرستان ساری با هم رقابت پرداختند، در نهایت تیم های تهران، مازندران قهرمان و نایب قهرمان شدند و عنوان سوم مشترک به تیم های فارس و سمنان رسید. در ...
زمان برگزاری لیگ برتر و دسته یک رده های سنی پسر اعلام شد
به طور همزمان از تاریخ دهم آذرماه آغاز خواهد شد. لیگ دسته اول (سری A) باشگاه های کشور (رده سنی نوجوانان و جوانان پسر) هم به طور همزمان از تاریخ 28 آبان ماه آغاز می شود. این مسابقات با شرایط سنی 11 دی ماه سال 83 برای نوجوانان و 11 دی ماه سال 81 برای جوانان برگزار خواهد شد. باشگاه های متقاضی میزبانی باید تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 17 مهرماه درخواست میزبانی خود را به صورت مکتوب به فدراسیون ارسال کنند. گفتنی است هزینه اسکان و تغذیه هر تیم در این رقابت ها 400 میلیون ریال است. ...
معرفی نفرات برتر سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر در بخش دختران
سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر از تاریخ 6 لغایت 10 مهرماه به میزبانی شهرستان ساری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دوره از مسابقات 110 بازیکن از 28 استان کشور حضور داشتند که در سه قسمت مسابقات تیمی، یک نفره آزاد و دونفره آزاد با هم به رقابت پرداختند. لازم به ذکر است که در قسمت آزاد هر بازیکن اجازه ی حضور در یکی از جداول یکنفره و یا دو نفره را داشت. این مسابقات زیر نظر ناظر فنی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون پیگیری شد. همچنین بازیکنان مستعد توسط استعدادیابهای فدراسیون بدمینتون مورد ارزیابی قرار گرفتند. در پایان پس از برگزاری نزدیک به 50 بازی تیمی و 100 بازی در قسمت آزاد یکنفره و دونفره نفرات برتر این مسابقات معرفی گردیدند. نفرات برتر به شرح ذیل می باشد: تیمی: قهرمان: تهران نائب قهرمان: مازندران سوم مشترک: سمنان و فارس یکنفره: قهرمان: زهرا رباطی(تهران) نائب قهرمان: یکتا خوگر(البرز) سوم مشترک: فائزه اسدنژاد وآیسان زارعی (آذربایجان شرقی) دونفره: قهرمان: آرتینا آقاپور حصیدی و هانا ملاکریمی(مازندران) نائب قهرمان: فاطمه رحیمی و ژیلا مبشری (تهران) مقام سوم مشترک: سوین محمدیان و مهدیه هوشمند (آذربایجان شرقی) و مینا بهرامی و رها وحیدی خواه (قم) مراسم توزیع مدال و اختتامیه این مسابقات، امروز یکشنبه 10 مهرماه درسالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ساری با حضور سرکار خانم مددی نائب رییس فدراسیون بدمینتون ، آقای امیرفخریان ریاست هیئت بدمینتون استان مازندران، آقای قدمی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری و خانم شیخی نماینده وزارت ورزش و جوانان انجام گرفت و به تیم ها و نفرات برتر، مدال و حکم قهرمانی اهدا گردید. ...
مدال برنز "آرمیتا توتونچیان" گلف باز تهرانی درمسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور
مراسم اختتامیه سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر گلف کشور با حضور "علی جوادی" مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، "عزیزی" رئیس و "جمشیدی" دبیر فدراسیون گلف و "حسین رحیمی پور" سرپرست هیات گلف استان در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. 45 ورزشکار دختر از 14 استان در این رقابت ها شرکت کردند که رده سنی آنها بین 13 تا 16 سال است. نفرات برتر گروه الف: 1- معصومه محمدی از قم ...
برگزاری مسابقات شطرنج اوپن آزاد لارستان
به گزارش میلادلارستان به نقل از رییس هیئت شطرنج لارستان، مسابقات شطرنج اوپن آزاد لارستان، به مناسبت هفته دفاع مقدس باحضور 46 نفر شطرنج باز در 7دور به روش سوئیسی در هتل جهانگردی لارستان با حضور طیبی رییس اداره ورزش و جوانان لارستان و حضور پر شور بازیکنان و خانواده هایشان برگزار گردید. در پایان نفرات برتر به شرح ذیل معرفی گردیدند و جوایز نقدی و حکم قهرمانی اهدا گردید مقام اول ...
استان تهران با مجموع 56 مدال در صدر جدول سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استنان تهران ،در جریان این رقابت ها که تا پایان مهرماه جریان دارد، تاکنون ورزشکاران پسر استان تهران 11 مدال طلا، 17مدال نقره و 10 مدال برنز و ورزشکاران دختر استان تهران 14 مدال طلا و 4 مدال نقره تصاحب کرده اند. در این جدول، استان خراسان رضوی با 11 مدال طلا، 10 مدال نقره و 9 مدال برنز و مجموع 30 مدال ...
جوجیتسو کاران کهگیلویه و بویراحمد طلایی شدند
به گزارش رکنا از کهگیلویه و بویراحمد؛ رئیس هیات انجمن های ورزشی استان گفت: رقابت های قهرمانی و انتخابی تیم ملی آقایان با حضور سراسر کشور به میزبانی تهران برگزار شد. حسن برزگر افزود: در جریان این رقابت ها امیر محمد صفایی در وزن 50-کیلو گرم به مقام اول و نشان طلا دست یافت. وی ادامه داد: فرحان موسوی در وزن 69- کیلو گرم مقام اول و را برگردن آویخت. برزگر بیان کرد: جمال ...
رونمایی از چرخه انتخابی کشتی آزاد در سال 2023
داشت و سایر کشتی گیران باید در مسابقات قهرمانی کشور، جام تختی و تورنمنت های خارجی رقابت کنند تا در نهایت نفر برتر در دوئل با این کشتی گیران مشخص شود. جالب اینکه امیرمحمد یزدانی که ملی پوش ایران در وزن 70 کیلوگرم بود که با قرعه نحس مواجه شد و در نهایت به خاطر نرسیدن سر وزن از حضور در مسابقات بازماند، با نظر مثبت فدراسیون کشتی همچون مدال آوران طلایی می تواند در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی ...
سنگ آهن بافق قهرمان هندبال جوانان دختر کشور شد
به گزارش پایگاه خبری دختران قهرمان به نقل از وب سایت فدراسیون هندبال ، تیم سنگ آهن بافق با شکست تیم هندبال یکتا افروز البرز در دیدار فینال قهرمان مسابقات هندبال جوانان باشگاه ها و دستجات آزاد دختر کشور شد. سنگ آهن بافق در دیدار فینال با نتیجه 37 بر 34 یکتا افروز البرز را شکست داد و با برتری در این مسابقه نزدیک و دشوار به جام قهرمانی دست پیدا کرد. همچنین در دیدار رده بندی تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با نتیجه 28 بر 23 آتریسا تهران را شکست داد و عنوان سوم این رقابت ها را به خود اختصاص داد. ...
رنگرز: مجارستان و آذربایجان با تمام قدرت به جام جهانی می آیند/ اراده ما میدان دادن به جوانان است
– اخبار ورزشی – حسن رنگرز در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص انتخاب تیم اعزامی به مسابقات امیدهای جهان، اظهار داشت: یک اردوی 10 روزه برگزار کردیم و ضمن شناسایی نفرات برتر از طریق برگزاری تمرینات داخلی، وضعیت آمادگی کشتی گیران هم مورد بررسی قرار گرفت و براساس آن نفرات اعزامی به اسپانیا انتخاب شدند. وی در مورد مسابقات جام جهانی که اواسط آبان در آذربایجان ...
المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور/دختران قایقران اصفهانی 2 طلا کسب کردند
13 سال رقابت کردند. ورزشکارانی از 18 استان اصفهان، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، گیلان، هرمزگان، کرمانشاه، مازندران، تهران، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، یزد، همدان و کردستان در این رقابت شرکت داشتند. قایقرانان در رقابت اسلالوم در 2 دور مسابقات خود را انجام دادند و در پایان نفرات برتر مشخص شد. در مسابقات کانو اسلالوم رده سنی زیر 15 سال ...
6 مدال طلا و نقره قایقرانان دختر تهرانی در المپیاد استعدادهای برتر ایران
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و چجوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، مسابقات المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در رشته های روئینگ و اسلالوم در بخش دختران امروز 10 مهر با حضور "علی جوادی" مدیرکل ورزش و جوانان استان و "علیرضا سهرابیان" رئیس فدراسیون به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دریاچه آزادی برگزار شد. در این المپیاد ورزشکارانی از 18 استان اصفهان ...
جودوی البرز از روزهای طلایی فاصله گرفته است
احمد امیری در گفت و گو با ایسنا افزود: جودوی البرز در سال های گذشته و در زمان مربیگری استاد منوچهری جایگاه خوبی در سطح کشور داشته است که با شش حضور در لیگ برتر شش عنوان کسب کردیم. با کسب هشت مرتبه سکوی بزرگسالان کشور، هفت سکوی جوانان و پنج سکوی رده نوجوانان به قطب اول جودوی کشور تبدیل شده بودیم. وی ادامه داد: از سال 88 جودوی کرج شروع به افت کرد و فقط به صورت مقطعی عناوینی کسب شد. ...
تیم اعزامی به جام جهانی آذربایجان چگونه انتخاب می شود؟
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات کشتی زیر 23 سال جهان و جام جهانی 2022 در فاصله ای کوتاه از هم در ماه جاری و ماه آینده در اسپانیا و آذربایجان برگزار خواهد شد. نفرات اعزامی به مسابقات کشتی فرنگی امیدهای جهان که مشخص شده اند و در بین آنها علاوه بر چند ملی پوش موفق تیم ملی جوانان، نام پویا دادمرز و محمدرضا مختاری ملی پوشان دو وزن 55 و 72 کیلوگرم ...
رقابت های انتخابی کاراته در 2 وزن/ مهدی زاده بدنبال بازگشت به اردوی تیم ملی!
وزن برای نفرات شرکت کننده در مسابقات انتخابی در نظر گرفته شده است. اردوی تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هم از همان روز یعنی بیستم مهرماه در آکادمی ملی المپیک آغاز می شود. لازم به یادآوری است که نفرات برتر این دو وزن راهی مسابقات قهرمانی آسیا می شوند. این رقابت ها در تمامی رده های سنی 25 الی 29 آذر ماه در تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد. پایان پیام/ ...
با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد آئین استقبال از 2 قهرمان کشتی استان در ...
...> در جریان رقابتهای قهرمانی کشتی بسیج کشور و انتخابی تیم ملی سیزم (ارتش های جهان )که روزهای 7و 8مهر ماه 1401 به میزبانی استان مازندران در شهر رامسر برگزار شد حسین بیژنی در وزن 55کیلو گرم رشته فرنگی موفق به کسب مقام اول و مدال طلا شد . همچنین در وزن 97 کیلو گرم فرنگی امیر حسین محمدی به مقام دوم و مدال نقره این رقابت دست یافت. حامد عوض زاده بعنوان مربی این دو کشتی کیر را همراهی کرد. نفرات برتر این رقابتها به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جهت شرکت در رقابتهای ارتش های جهان سیزم دعوت می شوند. ...
حضور پر رنگ شمیرانی ها در افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر ورزش
...> در مراسم افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، قهرمانان منتخب استان های مختلف به رژه ورزشی پرداختند. هنرمندان مشهور ایران سرودهای نشاط بخشی در مدح مولای متقیان علی علیه السلام اجرا و حمید سجادی مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران سخنرانی کرد. کسب مقام دوم تیمی در لیگ کاراته آزاد کشور توسط کاراته کاهای شهرستان پردیس رقابت های سوپر لیگ کاراته ...
7 نشان رنگارنگ مسابقات جوجیتسو کشور بر سینه ورزشکاران چهارمحال و بختیاری
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مسابقات قهرمانی جوجیتسو کشور به میزبانی تهران به پایان رسید و علی پیرمحمدی در وزن 62 - رده سنی امید، محمد پیرمحمدی در وزن 60 – رده سنی جوانان و آرمین طهماسبی در وزن 55- رده سنی امید به مدال طلا رسیدند. احمدرضا پژوهان در وزن 50 – جوانان و قائم گودرزی در وزن 77 - جوانان گردن آویز نقره را از آن خود کردند ...
برگزاری اردوی مشترک فرنگی کاران امید و بزرگسال / آزادکاران امید در کمپ تیم های ملی اردو می زنند
دومین و آخرین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی امید (زیر 23 سال) به صورت مشترک با تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت های جهانی اسپانیا برگزار می شود. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی مشترک فرنگی کاران امید و بزرگسال از روز 13 مهرماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده کمپ تیم های ملی کشتی شهید سلیمانی برگزار خواهد شد. اسامی نفرات دعوت ...
اعزام 300 ورزشکار کرمانشاهی به المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور
، هندبال، بدمینتون، هاکی، شمشیربازی، ورزش پهلوانی و زورخانه ای، ژیمناستیک و ... برگزار خواهد شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه رقابت ها در دو بخش پسران و دختران برگزار می شود، گفت: از استان کرمانشاه 300 ورزشکار دختر و پسر به این مسابقات اعزام شده اند. وی در ادامه از میزبانی کرمانشاه در اولین و دومین دوره این رقابت ها یاد کرد و افزود: اولین دوره المپیاد ...
سوارکاران برتر استان همدان معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از هیات سوارکاری، محمدرضا شوشتری با اشاره به اینکه این از رقابت ها به میزبانی باشگاه سوارکاری آذرخش در شهرستان بهار برگزار شد، افزود: در این دوره از مسابقات 50 سوارکار در رده های مختلف به مدت 2 روز با هم به رقابت پرداختند. وی اظهار داشت: در این مسابقات و در رده مالکان، احمد بطحایی با اسب مرونا ، محمد فتحی مهر با اسب سیلاس و ...
کاروان نشاط (پویش دوشنبه های ورزش و کار )این هفته در شرکت آریالجستیک اینترنشنال پارس (استان البرز)برگزار ...
روابط عمومی هیئت ورزش کارگران استان البرز: کاروان نشاط ورزشی این هفته به همت اداره کل تعاون کاررفاه اجتماعی استان البرزو هیئت ورزش کارگران در روز شنبه مورخ 1401/7/9به میزبانی شرکت آریالجستیک اینترنشنال پارس . واقع درکرج (ماهدشت )باهمکاری مدیرعامل آقای مهندس پژمان رونقی و جناب آقای جعفرامینی مسئول برگزاری کاروان نشاط ورزشی استان البرز وباحضور کارگران کارکنان درمحل شرکت بانرمش های صبگاهی ...