سایر منابع:
سایر خبرها
اسکی بین المللی صحرانوردی| اسکی بازان برتر روز نخست هفته دوم مشخص شدند
آقایان پیگیری شد. در پایان رقابت های روز اول هفته دوم در بخش بانوان سمانه بیرامی باهر در رده نخست قرار گرفت، ساحل تیر دوم شد و فرنوش شمشکی در رده سوم جای گرفت. همچنین در بخش مردان دانیال ساوه شمشکی، علیرضا مقدید و سیداحمدرضا صید به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند. روز دوم هفته دوم این مسابقات بین المللی که برای انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان در اسلوونی برگزار می شود، فردا (چهارشنبه پنجم بهمن) انجام خواهد شد. ...
پیست اسکی تمندر الیگود رز ظرفیتی جدید برای ورزش های زمستانی +تصاویر
بیرامی، ساحل تیری و فرنوش شمشکی اول تا سوم شدند. مرحله دوم این مسابقات نیز بناست در روز های سه شنبه و چهارشنبه این هفته در پیست اسکی تمندر الیگودرز برگزار شود. منبع تسنیم باشگاه خبرنگاران جوان لرستان خرم آباد
گردشگران زمستانی پیش به سوی تمندر!
توریسم آنلاین: پیست اسکی تمندر الیگودرز از لحاظ فنی به دلیل شیب، ارتفاع و همچنین وجود دستگاه برفکوب یکی از بهترین پیست های موجود در کشور با ظرفیت بین المللی است.
پیست اسکی تمندر الیگودرز شرایط برگزاری مسابقات بین المللی را دارد
به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان لرستان، سید آرش قیاسیان با اشاره به برگزاری هفته نخست مسابقات بین المللی اسکی صحرانوردی در الیگودرز، اظهار داشت: پیست اسکی تمندر الیگودرز که به تازگی مجوز استاندارد جهانی را اخذ کرده است، شرایط برگزاری مسابقات بین المللی را دارد. وی افزود: در فاز اول پیست که از سال 99 شروع شده است، مبلغ هشت میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده و در ...
جباری: ذوب آهن در هفته دوم لیگ وزنه برداری بازگشت چشم گیری داشت/ قهرمانی هیچ تیمی تضمین شده نیست
را اعلام کنند تا مربیان سایر تیم ها نتوانند تاکتیک و برنامه هر مربی را پیش بینی کنند و حدس بزنند، همچنین در این 8 دسته وزنی سه وزنه بردار رده سنی باید در مسابقات لیگ حاضر شوند. حضور وزنه برداران جوان به جوانگرایی در وزنه برداری کمک ارزنده و شایسته ای خواهد کرد. جباری در پایان خاطرنشان کرد: تیم ذوب آهن در هفته اول مسابقات لیگ برتر وزنه برداری در رده چهارم قرار گرفت ولی در هفته دوم به جایگاه بهتری دست یافت. امیدواریم در هفته سوم با حمایت های همیشگی مسئولان باشگاه ذوب آهن اصفهان و به ویژه علیرضا احسانی مدیرعامل این مجموعه باز هم به قهرمانی لیگ برتر برسیم. انتهای پیام/ ...
مدال های بین المللی اسکواش بازان خراسان جنوبی
نقره را تصاحب کرد و همچنین مصطفی احراری در رده سنی کمتر از 11 سال مقام سوم را به خود اختصاص داد. این گزارش حاکی است همچنین در بخش دختران برای اولین بار در تاریخ اسکواش بانوان استان، فدرا فروزانفر در رده سنی کمتر از 11 سال مقام سوم را برای استان به ارمغان آورد. مسابقات اسنوکر دسته یک خراسان جنوبی فینال سومین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر دسته اول آقایان برگزار و نفرات ...
نفرات برتر مسابقات استانی شطرنج بانوان معرفی شدند
به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان استان با حضور 14 شطرنج باز از شهرستان های مختلف روز یکشنبه در خانه شطرنج شهر سنندج برگزار شد. این دوره از رقابت ها در قالب استاندارد ریتد و در پنج دور به روش سوئیسی برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در پایان مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان استان کردستان درسا ساعدی مقام نخست را کسب کرد، ملودی فرهنگ مقام دوم را به خود اختصاص داد و ژینا پوینده نیز در جایگاه سوم ایستاد. کد خبر 5689533 ...
نتایج مسابقات وزنه برداری پیشکسوتان ایران + اسامی نفرات برتر
پس از مشخص شدن نتایج مسابقات وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان ایران، چهره نفرات برتر این رقابت ها در اوزان مختلف مشخص شد. به گزارش یاریزان ؛ رقابت های وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان ایران روز سوم بهمن ماه به میزبانی هیات وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان آغاز شد. نتایج و لیست اسامی نفرات برتر در رده های سنی و اوزان مختلف مسابقات وزنه برداری پیشکسوتان ایران به شرح زیر است: ...
جشنواره فجر ولایی در لرستان برگزار می شود
و مقاله پژوهشی را 18 بهمن ماه جاری اعلام کرد و گفت: بخش مسابقات نقاشی این جشنواره، پنج شنبه، 20 بهمن ماه و مسابقه حفظ نهج البلاغه و خوشنویسی، جمعه، 21 بهمن ماه و آیین اختتامیه و اعلام نفرات برتر، 22 بهمن برگزار می شود. وی با اشاره به اینکه در قالب جشنواره بزرگ فجر ولایی، مسابقات حفظ قرآن کریم نیز برگزار خواهد شد، افزود: این دوره از مسابقات در رده های سنی خردسالان، کودکان، نونهالان و ...
نفرات برتر مسابقات دارت و طناب زنی معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی، این مسابقات با شرکت بیش از 60 ورزشکار بانو به میزبانی شرکت ایرالکو پیگیری شد که در نهایت در رشته دارت فاطمه صادقی مقام نخست را کسب کرد. فهیمه صادقی نایب قهرمان شد و محدثه رضایی نیز در جایگاه سوم ایستاد. بر اساس این گزارش در رشته طناب زنی هم سمیه کیانی فرد بر سکوی نخست ایستاد. زهرا رفیعی مقام دوم را به نام خود ثبت کرد و زهرا احمدی معین نیز سوم شد. ...
مسابقات پرورش اندام 3 رده سنی در رشت برگزار شد
سید علی موسوی نیک در گفت وگو با خبرنگار فارس با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه های پرورش اندام شهرستان رشت اظهار کرد: این رقابت ها شامل بخش های فیزیک، ماسکولار، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ بود و در رده های سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور 183 ورزشکار و 31 باشگاه ورزشی در پایان دی ماه برگزار شد. وی با بیان اینکه محل برگزاری این مسابقات سالن سردار شهید حاج ...
نفرات برتر مسابقات پرورش اندام پرند کلاسیک معرفی شدند
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از پرند، مسابقات پرورش اندام پرند کلاسیک با بیش از 200 شرکت کننده در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند برگزار شد. مسابقات پرورش اندام پرند کلاسیک به صورت تیمی و در قالب تیم هایی از شهر های سراسر کشور در وزن های مختلف برگزار شد و در پایان مسابقات به نفرات اول هر وزن مبلغ 50 میلیون ریال جایزه نقدی و نفرات دوم و سوم هر وزن مکمل های ورزش اهدا شد. این رقابت ها برای سومین دوره در سالنی مجهز با داوران و شرکت کنندگان حرفه ای برگزار شد. انتهای پیام/ ...
آزادکاران دارای سهمیه جام تختی مشخص شدند / هنوز یک فرصت باقی است
به گزارش خبرنگار مهر، پس از برگزاری رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی کشور و مشخص شدند نفرات برتر، آزادکارانی که سهمیه جام تختی را کسب کردند نیز مشخص شد. بدین ترتیب 6 کشتی گیر برتر در هر وزن مسابقات قهرمانی کشور سهمیه حضور در جام تختی را بدست آوردند که باید اردیبهشت سال آینده در این میدان بین المللی حضور یابند. سهمیه های جام تختی با احتساب نفرات اول و دوم و همچنین نفرات سوم و پنجم مشترک، (در ...
آزادکاران دارای سهمیه جام تختی مشخص شدند / هنوز یک فرصت باقی است
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، پس از برگزاری رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی کشور و مشخص شدند نفرات برتر، آزادکارانی که سهمیه جام تختی را کسب کردند نیز مشخص شد. بدین ترتیب 6 کشتی گیر برتر در هر وزن مسابقات قهرمانی کشور سهمیه حضور در جام تختی را بدست آوردند که باید اردیبهشت سال آینده در این میدان بین المللی حضور یابند. سهمیه های جام تختی با احتساب نفرات اول و دوم ...
انتخابی تیم ملی بوکس در غیاب ستاره ها
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم انتخابی تیم ملی بوکس فردا با 7 دیدار برگراز می شود. طبق اعلام حسینقلی نهرودی سرمربی تیم ملی بوکس قرار است در این رقابت ها هفت مبارزه انجام شود که نفرات برتر در اردو باقی می مانند و تمرینات خود را پیگیری می کنند. مبارزاتی که قرار است فردا برگزار شود، به شرح زیر است: وزن 54 کیلوگرم: مهدی خسروی (کردستان) – محمدحسین حقی ...
آزادکاران دارای سهمیه جام تختی مشخص شدند / هنوز یک فرصت باقی است
به گزارش خبرنگار مهر ، پس از برگزاری رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی کشور و مشخص شدند نفرات برتر، آزادکارانی که سهمیه جام تختی را کسب کردند نیز مشخص شد. بدین ترتیب 6 کشتی گیر برتر در هر وزن مسابقات قهرمانی کشور سهمیه حضور در جام تختی را بدست آوردند که باید اردیبهشت سال آینده در این میدان بین المللی حضور یابند. سهمیه های جام تختی با احتساب نفرات اول و دوم و همچنین نفرات سوم و پنجم مشترک، (در ...
قهرمانی ورزشکار اصفهانی در مسابقات تنیس روی میز کشور
...> مقام اول: دانیال جهانشاهی از اصفهان مقام دوم: مصطفی میرسامی از اصفهان مقام سوم مشترک: مبین امیری از اصفهان و حسن شیخی از یزد مقام پنجم: محمدرضا تائبی پور از اصفهان مقام ششم: وحید غفرانی از اصفهان مقام هفتم: میثم سپاهی از اصفهان مقام هشتم: امیرحسین خیرانی از اصفهان مقام نهم:رامین طغرلیان از اصفهان مقام دهم:امین منهاج از اصفهان گفتنی است که نفرات اول تا دهم جواز حضور در مسابقات بزرگسالان آقایان کشور را بدست آوردند. ...
درخشش بدمینتون بازان جهرمی در مسابقات استعداد های برتر فارس
نیز به سوم مشترک دست یافتند. او تصریح کرد: امیدرضا رحمانیان و علی نوین در رده سنی زیر 15 سال این مسابقات هم به مقام های دوم و سوم مشترک رسیدند. سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم تصریح کرد: همچنین ایمان فاخر، محمد راستی و متین رضوی زادگان در رده سنی زیر 17 سال نیز بر سکوی اول تا سوم این رقابت ها ایستادند. ...
اسکی بین المللی آلپاین| پایان هفته دوم رقابت ها با معرفی اسکی بازان برتر
هفته دوم رقابت های اسکی بین المللی آلپاین با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش طرفداری؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، دومین روز از هفته دوم مسابقات بین المللی اسکی آلپاین امروز یکشنبه دوم بهمن ماه با برگزاری رقابتهای رشته مارپیچ بزرگ در پیست بین المللی دربندسر به پایان رسید. در این مسابقات و در بخش بانوان صدف ساوه شمشکی در جایگاه نخست قرار ...
پایان مسابقات ورزشی دانش آموزان کردستان با معرفی تیم های برتر
مریوان و ناحیه یک سنندج به ترتیب دوم و سوم شدند. خوشگوار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان در مراسم تجلیل از نفرات و تیم های برتر مسابقات دانش آموزی استان گفت: تیم های نخست این مسابقات به همراه نفرات منتخب رشته دومیدانی به مسابقات کشوری که به میزبانی استان های فارس و خوزستان برگزار می شود حضور خواهند یافت. ...
قهرمانی تیم بانوان مهاباد در مسابقات پاورلیفتینگ آذربایجان غربی
ارومیه برگزار شد. پورایراندوست گفت: در پایان این رقابت ها در بخش نوجوانان، تیم مهاباد عنوان قهرمانی را کسب کرد و تیم های شاهین دژ و ارومیه دوم و سوم شدند. وی اظهار کرد: در رده سنی جوانان هم تیم مهاباد مقام قهرمانی را از آن خود کرد و شاهین دژ و ارومیه در رده های دوم و سوم ایستادند. پورایراندوست افزود: در بخش بزرگسالان نیز عنوان قهرمانی به تیم مهاباد رسید، ارومیه نایب قهرمان شد و تیم شاهین دژ در رده سوم قرار گرفت. رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان غربی اضافه کرد: نفرات برتر این رقابت ها برای شرکت در رقابت های کشوری انتخاب خواهند شد. ...
گزارش اتحادیه جهانی کشتی از مسابقات قهرمانی ایران/ کولاک جوانان و شکست ستاره ها
اتحادیه جهانی کشتی به پوشش اخبار و تصاویر مسابقات کشتی آزاد قهرمانی ایران پرداخت. به گزارش طرفداری، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور از روز چهارشنبه (28 دی) به مدت سه روز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. این مسابقات مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی محسوب می شد و در پایان نفرات برتر اوزان دهگانه مشخص شدند. علیرضا سرلک در وزن 57 کیلوگرم، یاسین رضایی در وزن 61 کیلوگرم ...
اعلام نتایج مسابقات قرآن و عترت بسیج خوزستان در بخش آقایان
علی سواری، مدیر دارالقرآن بسیجیان سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در گفت وگو با ایکنا از خوزستان با بیان اینکه مرحله استانی بیست ونهمین مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیج 28 و 29 دی در اهواز برگزار شد، گفت: رقابت ها در بخش آقایان با شرکت 170 نفر همراه بود. وی افزود: متسابقان در رشته های حفظ، ترتیل، تحقیق و مفاهیم با حضور داوران مطرح به رقابت پرداختند و نفرات برتر جهت شرکت در مسابقات کشوری ...
پایان مسابقات پرس سینه در یزدانشهر زرند
احمد ایزدی یزدان آبادی شهردار یزدانشهر گفت: این مسابقات به مدت یک روز با حضور علاقه مندان به این رشته در مجموعه ورزشی شهرداری یزدانشهر برگزار شد. او ضمن ابراز خرسندی از برگزاری کاپ آزاد پرس سینه در یزدانشهر افزود: شهرداری یزدانشهر در راستای رسالت فرهنگی و اجتماعی خود میزبانی این دوره از مسابقات را بر عهده گرفت. ایزدی با اشاره به تاثیر ورزش بر کاهش آسیب های اجتماعی تصریح کرد ...
ورزشکاران کردستانی در مسابقات قویترین مردان ایران دو مدال ارزشمند کسب کردند
ورزشکاران کردستانی در مسابقات قویترین مردان قهرمانی باشگاههای ایران با کسب دو مدال رنگارگ خوش درخشیدند. به گزارش یاریزان ؛ هفدهمین دوره مسابقات قویترین مردان قهرمانی باشگاههای ایران از روز چهارشنبه 28 دی ماه به میزبانی تهران و در سالن شهید کاظمی به مدت سه روز آغاز شد. رقابت های این دوره در اوزان 80- و 90- کیلوگرم و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود، در روز دوم ...
مهاباد قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ زنان آذربایجان غربی شد
به گزارش هاناخبر ، قرنی مصطفی پور در این باره گفت: مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج زنان با حضور بیش از یک صد ورزشکار از شهرهای مختلف استان و در سالن 6هزار نفری غدیر و سالن ورزش قهرمانی ارومیه برگزار شد. او ادامه داد: در پایان این رقابت ها در بخش نوجوانان، مهاباد عنوان قهرمانی را کسب کرد و شاهین دژ و ارومیه دوم و سوم شدند. مصطفی پور افزود: در رده سنی جوانان نیز تیم مهاباد ...
مسابقات بومی و محلی در پارسیان
ی حمید بلوچی اول شد. عارف نرمان در مکان دوم ایستاد و علی بلوچی سوم شد. در رقابت های تیراندازی با تفنگ بادی بانوان پروین بلوچی ، مریم پورمند و سمانه نرمان اول تا سوم شدند. در دو و میدانی بانوان، مریم نرمان عنوان قهرمانی را کسب کرد. مروارید دیمر دوم شد و پریسا بلوچی در مکان سوم ایستاد. در دوومیدانی آقایان ، امیر شترداری ، شعیب نرمان و احمد بلوچی اول تا سوم شدند. در پایان به نفرات برتر هر رشته جوایزی توسط حاجی زاده رئیس اداره محیط زیست پارسیان و محمود غنی پور رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی پارسیان اهدا شد. ...
هفتمی همدان در رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور (مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت سردار جان فدا شهید حاج قاسم سلیمانی طی روزهای 28 تا 30 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد . بر اساس اعلام فدراسیون کشتی، نفرات اول این مسابقات به طور مستقیم راهی رقابت های آسیایی خواهند شد و نفرات دوم تا پنجم در جام تختی کشتی می ...