معرفی نفرات برتر درای تولینگ قهرمانی ایران در بخش لید
سایر خبرها
مرحله نهایی مسابقات اسکی روی آب 1402 در کیش
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، این دوره از مسابقات با شرکت 34 ورزشکار در دو بخش بانوان و آقایان در روز های 15 و 16 تیر برگزار شد. مسابقات در 4 رده سنی زیر 13، بالای 13، زیر 17 و رده سنی آزاد در دور نهایی برگزار شد و در پایان نفرات برتر معرفی شدند. آرمان کاشی، آریا یوسف سربی و محمد سپهر پور هادی در بخش پسران و رده سنی زیر 13 سال رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. ...
همدان قهرمان کیوکوشین بایاکورن کاراته کشور شد
جمعه همدان، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، مسوولان سپاه انصارالحسین (ع) و مدیران اجرایی استان همدان حضور داشتند. نفرات برتر این دوره از مسابقات جایزه نقدی و کمربند طلایی دریافت کردند ضمن اینکه مجموعه فروشگاه های اکسیژن حامی مالی این دوره از مسابقات بود. هانشی "احمد شقاقی" رییس سبک های آزاد کشور نیز در این رقابت ها حضور داشت. سبک بایاکورن یک سبک فراگیر است که همه افراد جامعه در هر سن و جنس، با هر هدفی از دفاع شخصی تا حد مبارزه می توانند در آن فعالیت کنند. ...
پیشکسوتان برتر کشتی فرنگی کشور در سنندج معرفی شدند
توجهی داشت. جمشید یخیرآبادی اضافه کرد: در این دوره قهرمانان دارای نشان و عناوین برتر ملی و آسیایی شرکت داشتند که به سطح مسابقات کمک شایانی دارد. نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی راه یافتند و مهرماه سال جاری برای شرکت در رقابتهای جهانی عازم یونان می شوند. انتهای پیام/ آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...
ادامه رقابت های قهرمانی مچ اندازی استان در سقز
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کردستان، در این مسابقات دو روزه که در سالن ورزشی شهید کاظمی سقزبرگزار شد 170 ورزشکار در دو بخش مردان و زنان باهم به رقابت پرداختند. این رقابت ها در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد. نفرات برتر این دوره از مسابقات به رقابت های کشوری اعزام خواهند شد. ...
اُلمپیاد استعداد های برتر در شهرستان دماوند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای شمال شرق استان تهران :ووشو کاران نوجوان استان تهران در اُلمپیاد استعداد های برتر در شهرستان دماوند به مصاف هم رفتند. این مسابقات،با حضور 100 ووشوکار و از 23 تیم از شهرستان های مختلف،در دو سبک مبارزه و نمایشی برگزار شد. به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان دماوند،این رقابت ها همه ساله با هدف استعدادیابی در رده سنی نوجوانان در دو بخش پسران و دختران برگزار میشود. در پایان مسابقات،از نفرات برتر با اهدای مدال و حکم قهرمانی قدردانی شد. ...
نفرات برتر جشنواره الحافظون معرفی شدند+لیست اسامی
به گزارش خبرنگار خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس دهمین دوره جشنواره حفظ تخصصی قرآن کریم بسیج تهران با عنوان الحافظون با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. برای مشاهده اسامی نفرات برتر از اینجا اقدام کنید. جشنواره الحافظون امسال دهمین سال است که برگزار می شود، امسال این رقابت ها با مرحله استانی مسابقات قرآن بسیج کشور همزمان برگزار و برخی رشته ها در هم ادغام شد، از ...
برگزاری مسابقات قران کریم در استان بوشهر
شهید هاشمی بندر کنگان برگزار شد. در این دوره از رقابت ها بیش از 70 نفر از آقایان و خانم ها در بخش آوایی در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 5 جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و دعاخوانی به رقابت پرداختند و نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند. در این مسابقات در رشته حفظ کل رتبه اول عبدالعزیز کمالی، در رشته حفظ 20 جزء بخش آقایان رتبه اول منصور نیک بخش و رتبه دوم ...
دعوت سه ورزشکار خراسا ن شمالی به اردوی تیم ملی کیک بوکسینگ
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، مسابقات کیک بوکسینگ imao در دو رده بزرگسالان و جوانان با حضور 900 مبارز از سراسر کشور در سه روز به میزبانی سالن شهید معتمدی استان تهران برگزار شد. در این رقابت ها ورزشکاران خراسان شمالی، احمدرضا شرافتی در وزن 51 کیلوی بزرگسالان به نایب قهرمانی، رضا قربانی در وزن 51 کیلوی بزرگسالان به مقام سوم و مهدی امین در وزن 54 کیلوگرم جوانان به عنوان سومی رقابت ها ...
نخستین دوره مسابقات بوکس قهرمانی شهرستان حاجی آباد
قاسمی و امیر محمد کریمی به ترتیب اول تا سوم شدند. در پایان این رقابتها با حضور فدایی رییس هیات بوکس شهرستان حاجی آباد و جمعی از مسئولان، به نفرات برتر هر وزن و رده سنی مدال و حکم قهرمانی اهدا شد. پایان پیام/
تیم های برتر مسابقات داژبال ساحلی کشور در بوشهر معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ اولین دوره مسابقات داژبال ساحلی کشور در رده سنی بزرگسالان آقایان در تاریخ 14 و 15 تیرماه 1402 با میزبانی هیات ورزشهای همگانی استان بوشهر برگزار گردید. مقام های کسب شده در این مسابقات بشرح ذیل است: مقام اول : تیم استان کرمانشاه مقام دوم : تیم استان کرمان مقام سوم : تیم استان یزد ...
جدال تنیس بازان نی ریز ی روی میز
این مسابقات چهارشنبه 14 تیر در خانه تنیس نی ریز برگزارشد و در جریان آن 32 تنیس باز نی ریزی در سه رده سنی نونهالان، جوانان و بزرگسالان با هم به صورت دو حذفی مسابقه دادند. نفرات برتر نونهالان: محمد حسن نمازی اول، فرشاد علی کوزه ای دوم و امیررضا برهانی و ماهان دولت آبادی سوم مشترک جوانان: وحیدرضا شاهسونی اول، مجتبی تقی پور دوم و پوریا رفعتی و شایان خلیلی سوم مشترک ...
نفرات برتر کشتی شهرستان اردبیل معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری صداوسیما استان اردبیل ، به مناسبت عید سعید غدیر خم، مسابقات کشتی فرنگی و آزاد انتخابی شهرستان اردبیل در رده سنی نوجوانان در خانه کشتی مرحوم جابر عباس زاده اردبیل برگزار و تیم های برتر این رقابت ها مشخص شدند. بر همین اساس در مسابقات کشتی فرنگی که با شرکت 67 کشتی گیر برگزار شد، تیم پیررسولزاده - علیپور مقام اول، تیم یورد مقام دوم و تیم مشروطی - اصلانی مقام سوم را کسب کردند ...
مسابقات استعدادیابی وزنه برداری نوجوانان استان تهران
...، اظهار کرد: در این رشته ورزشی 47 شرکت کننده نوجوان از 12 حوزه و شهرستان استان تهران به میزبانی شهرقدس رقابت کرده و نفرات برتر به مسابقات کشوری راه پیدا می کنند. مرتضی سرابی دبیر هیئت وزنه برداری استان تهران در ادامه بیان کرد: در این دوره از مسابقات گروه سنی 13 تا 15 سال از 12 باشگاه استان تهران شرکت کرده که در 10 وزن رقابت می کنند و این مسابقات انتخابی قهرمان کشوری است که در مرداد و ...
معرفی برترین های مسابقات انتخابی تیم جودو چهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، مسابقات انتخابی تیم جودو دختران استان به منظور شرکت در مسابقات منطقه ای در دو رده سنی جوانان و نوجوانان به میزبانی خانه جودو شهرکرد برگزار شد. در بخش انفرادی هدیه پیروند، نسترن حسن زاده، الهه سلیمی، آیدا حیدرپور، زهرا ترکی، محدثه احمدی، معصومه نادری، زهرا عسگری، هانیه هاشمی، غزل باقرزاده، معصومه احمدی، مریم حسین میرزایی ...
نتایج پنجمین جشنواره ورزشی بازنشستگان استان زنجان مشخص شد
نتایج پنجمین دوره جشنواره ورزشی بازنشستگان که در 8رشته در دو گروه خانم ها و آقایان برگزار شد، مشخص و بر این اساس نفرات و تیم های اول هر رشته به مسابقات منطقه ای راه یافتند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان زنجان، افراد و تیم های منتخب این جشنواره ورزشی به شرح زیر مشخص شده و قرار است مراسم تجلیل از ورزشکاران به ...
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی پیشکسوتان کشور در سنندج پایان یافت
به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی و انتخابی تیم ملی پیشکسوتان کشور به مدت سه روز به میزبانی استان کردستان برگزار شد. در این رقابت ها بیش از 300 کشتی گیر از استان های سراسر کشور در پنج گروه سنی A(41 تا 45 سال)، B(46 تا 50 سال)، C(51 تا 55 سال) و D(56 تا 60 سال) رده پیشکسوتان و در شش وزن 55 تا 62، 70، 78، 88، 100، 100+ و 130 کیلوگرم با همدیگر به رقابت پرداختند. استان کردستان به عنوان میزبان این دوره از رقابت ها با دو تیم الف و ب در این مسابقات حضور پیدا کرد که در نهایت در نتایج تیمی پس از استان های تهران و کرمانشاه بر سکوی سوم ایستاد. کد خبر 5830817 ...
مسابقات مچ اندازی بانوان باشگاههای کردستان در سقز پایان یافت
رده سنی جوانان هم زریان غریبی 2 طلا، هدیه مفاخری نقره و سانازقادری نقره و برنز دریافت کرد. در رده سنی نوجوانان دست چپ و راست هم هاوین پاشایی طلا گرفت. رقابت مردان هم امروز با حضور ورزشکاران شهرهای تابعه استان کردستان برگزار می شود و نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد. ...
هندبال دختران جوان آسیا؛ صدور مجوز جهانی ایران با شکست قزاقستان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این رقابت ها 10 تیم حضور یافتند که در دو گروه به رقابت پرداختند. تیم های اول و دوم هر گروه به نیمه نهایی صعود کردند و تیم های سوم و چهارم برای رده های 5 تا 8 مسابقه دادند. تیم های پنجم گروه ها نیز برای رده های 9 و 10 مسابقه برگزار کردند.5 تیم برتر مسابقات (کره جنوبی، ژاپن، چین و تایوان به همراه تیم پنجم) به رقابت های جهانی ...
نفرات برتر مسابقات انتخابی جودو نوجوانان و جوانان خراسان شمالی مشخص شدند
یونس ولی زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: مسابقات انتخابی تیم جودو خراسان شمالی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور 122 جودوکار به میزبانی بجنورد در مجموعه ورزشی شهید علیدخت برگزار شد تا نفرات برتر مشخص شوند. رئیس هیأت جودو خراسان شمالی در ادامه به نتایج انفرادی اشاره کرد و گفت: مبین شادمهر از آشخانه، یونس شعبانی از بجنورد،علی محمد قربانی از اسفراین، صمد رهنما از شیروان، میثم ...
رقابت بازنشستگان کشوری استان همدان در پنجمین دوره مسابقات ورزشی بازنشستگان کشوری
زیر 65 سال آقایان : محمد رضا کفاشیان مقام اول ؛ مهرداد ذهبی مقام دوم و حمید رضا فقیهی مقام سوم این دوره از مسابقات شناخته شد. مسابقات دارت بازنشستگان کشوری استان همدان در روز دوشنبه مورخ 1402/4/12 در سالن تخصصی خانه دارت برگزار و نفرات برتر شناخته شدند. در قسمت بانوان : کبری رضایی مقدم مقام اول ؛ شیرین فریدونی مقام دوم و شهین رحیمی مقام سوم در این دوره از مسابقات را به خود اختصاص ...
برگزاری نخستین مرحله رنکینگ بدمینتون خراسان شمالی در سال 1402
برات وثوقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هیأت بدمینتون خراسان شمالی به مناسبت عید غدیر، اقدام به برگزاری اولین مرحله رنکینگ بدمینتون در سطح استان کرد. رئیس هیأت بدمینتون خراسان شمالی ادامه داد: این دوره از مسابقات در راستای اهداف و برنامه های هیأت بدمینتون استان در سال 1402 برای شناسایی و انتخاب بازیکنان برتر در رده های مختلف سنی و انتخاب نفرات برتر برای استعداد یابی و تیم های ...
رقابت 600 تکواندوکار استان تهران در پردیس+فیلم
برای برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی است، تشریح کرد: در حدود 600 ورزشکار دختر و پسر در این مسابقات در سالن ورزشی پارک فناوری پردیس در حوزه استعدادهای برتر تکواندو به رقابت پرداختند. لشکری با اشاره به کسب رتبه نخست استان تهران در مسابقات سال گذشته، ابراز کرد: سال گذشته هیات تکواندو استان تهران در بخش آقایان و بانوان در چهارمین دوره برگزاری المپیاد تکواندو مقام نخست را کسب و امسال نیز ...
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز جام نوشادکاپ معرفی شدند
...، امین احمدیان از تهران و محمد جواد سهرابی از استان مرکزی به ترتیب در سکوی اول تا سوم قرار گرفتند. همچنین متین حیدری از کردستان، آرین غفاری از البرز، مهدی معدن کن از البرز به ترتیب رتبه چهارم تا ششم را از آن خود کردند. در این دوره از مسابقات علی اکبر شعاری از مازندران و میلاد عابدی نیان از اصفهان مشترک در سکوی هفتم ایستادند. در مراسم اختتامیه عضو هیات رئیسه ...
قوی ترین مرد رودان شناخته شد
، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام جعفر صادق علیه السلام رودان و جمعی دیگر از مسوولان محلی برگزار شد در پایان میثم جاودانیان در جایگاه نخست ایستاد و عنوان قوی ترین مرد رودان را به خود اختصاص داد. علیرضا زحمت کش و محسن غلام زاده نیز مقام های دوم و سوم را کسب کردند. جایزه نفرات برتر این مسابقات به ترتیب سی میلیون ریال، بیست میلیون ریال و 10 میلیون بود که به آنها اعطا شد. این دوره از رقابت اولین دوره مسابقات قوی ترین مردان شهرستان رودان بود. پایان پیام/ 88059 ...
برترین های رقابت های دوومیدانی نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر استان تهران معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی هیات دوومیدانی استان تهران ،عصر روز پنجشنبه رقابت های دوومیدانی المپیاد استعدادهای برتر استان تهران با اهداء مدال و کاپ قهرمانی به نفرات و تیم های برتر به پایان رسید. این مسابقات صبح دیروز در بخش بانوان برگزار شد که در نهایت تیم حوزه شمال شرق عنوان قهرمانی را در بخش تیمی کسب کرد و تیم های شهریار و شمال غرب به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند. ...
درخشش دختران اصفهانی در هوپس نونهالان منطقه هشت کشور
به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان ، دور اول مسابقات نونهالان و هوپس دختر منطقه هشت کشور با شناخت نفرات برتر در سالن تنیس روی میز تختی اصفهان به پایان رسید. در این دوره از مسابقات بازیکنانی از استان های چهارمحال بختیاری، اصفهان و یزد به صورت دوره ای و حذفی و در دو رده سنی نونهالان و هوپس با یکدیگر به رقابت پرداختند که سرانجام پس از انجام 69 مسابقه نتایج ذیل بدست آمد. رده سنی ...
اعلام برندگان مسابقه قرائت قرآن کریم(تحقیق و ترتیل) در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا
زمینه عمل به قران فراهم شود؛ همچنین باید زمینه ای فراهم شود تا فعالیت های قرآنی بصورت گسترده تری صورت گیرد. این مسابقه در دو بخش قرائت و ترتیل قرآن کریم در سطح شهرستان ویژه برادران در دو رده سنی ؛زیر 16 سال و بالای 16 روز چهارشنبه 14 تیر ساعت 3 عصر در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا برگزار شد.سید اصغر حسینی مسؤل دارالقرآن المهدی (عج)شهرستان آستارا بیان کرد ،با اشاره به نفکیک ثبت ...