سایر منابع:
سایر خبرها
نفرات برتر مسابقات تیراندازی کارکنان حراست ادارات استان مشخص شدند
معاون ورزش به بازدید از برگزاری مسابقات پرداختند: نفرات برتر مسابقات به شرح ذیل میباشد: 1- یونس زکی، مسئول حراست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان 47 امتیاز مقام اول 2- علی اصغر جمشیدی، کارشناس حراست شرکت توزیع برق استان 47 امتیاز مقام دوم 3- نادر پاپی، کارشناس حراست اداره راهداری استان 47 امتیاز مقام سوم در پایان این رقابت ها با اهدای لوح و مدال و جوایز از نفرات برتر تقدیر شد. ...
نفرات برتر مسابقات دارت لیگ برتر کردستان مشخص شدند
به گزارش هاناخبر ، این مرحله از مسابقات روزهای یکشنبه و دوشنبه با شرکت 48 دارتیست در 2 بخش مردان و بانوان از سراسر استان به میزبانی شهر سنندج برگزار شد. در بخش نتایج مسابقات لیگ برتر مردان، حمید عمرانی از بیجار اول شد، آرش کرم ویسه از سنندج مقام دوم را کسب کرد و ابراهیم قاسمی از قروه در رده سوم ایستاد. در بخش لیگ یک مردان هم، محمد میرزا زاده از بیجار جایگاه اول را به خود ...
فرنگی کاران برتر آخرین مسابقات رنکینگ دار اتحادیه جهانی مشخص شدند
. در همین راستا اسامی نفرات برتر این تورنمنت در اوزان دهگانه به شرح زیر است: وزن 55 کیلوگرم: (مسابقات این وزن به صورت دوره ای برگزار شد) 1- آمانگالی بِکبولاتوف (قزاقستان) 2- دنیس فلورین می های (رومانی) 3- راماز سیلاگاوا (گرجستان) وزن 60 کیلوگرم: 1- کرم کمال (ترکیه) 2- امید آرامی (ایران) 3- هانجایی چونگ (کره جنوبی) و نیهات ممدلی (آذربایجان) وزن 63 کیلوگرم: 1 ...
معرفی نفرات برتر بخش آقایان مسابقات کیبل اسکی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، مسابقات کیبل اسکی در چهار رده سنی آزاد، زیر 13، بالای 13 و زیر 17 سال در دور نهایی برگزار شد. آرمان کاشی، آریا یوسف سربی و محمدسپهر پورهادی در بخش پسران و رده زیر 13 سال رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. آلما نامدار، نیل ترکمن و دایانا یزدی در بخش دختران و رده زیر 13 سال موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند. نازنین محمدنژاد ...
لیست اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی اعلام شد؛ بازگشت دانیال سهرابی به تیم جوانان؟
، به نظر نفرات اولش ملی پوشان اعزامی به مسابقات جهانی خواهند بود. همچنین با وجود قهرمانی دانیال سهرابی در دو مرحله از مسابقات رنکینگ دار بیشکک و بوداپست در دو وزن متفاوت، اسمی از او در هیچ کدام از دو وزن 67 و 72 کیلوگرم نفرات دعوت شده به اردو نیست؛ بنابراین به نظر می رسد این کشتی گیر به اردوی تیم ملی جوانان برای شرکت در مسابقات جهانی ملحق خواهد شد و سعید اسماعیلی که در جام تختی قهرمان ...
برگزاری مسابقات انتخابی تیم وشو به میزبانی دهدشت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ برگزاری مسابقات انتخابی تیم وشو به میزبانی دهدشتبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد، ابوالقاسم دادخونیا افزود: این مسابقات در 4 رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در 4 وزن برگزار شد. وی با بیان اینکه در پایان این مسابقات به نفرات برتر جوایزی اهدا شد، افزود: برترین های این مسابقات به تیم منخب استان نیز دعوت شدند. دادخونیا اضافه کرد: تیم منتخب استان مهرماه امسال به مسابقات کشوری اعزام می شود. انتهای پیام/ ...
درخشش کاراته کاهای همدانی در رقابتهای کاراته قهرمانی فراجا
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از هیات کاراته ، سی و چهارمین دوره مسابقات کاراته کارکنان وظیفه فراجا با حضور 165 ورزشکار در دو بخش کاراته آزاد و کنترلی به مدت دو روز در سالن ورزشی راحله شهرستان قم برگزار شد. در این دوره از مسابقات 27 رده انتظامی و پلیس های تخصصی به رقابت پرداختند . در این دوره از مسابقات سرباز وظیفه آقای علی بختیاری در وزن 65 کیلوگرم به ...
ترکیب تیم های ملی ژاپن برای شرکت در مسابقات جهانی تکمیل شد
به اسم جام مِیجی برگزار می شود که همه مدعیان دوبنده تیم ملی، ملزم به شرکت در آنها هستند. در هر وزنی که یک نفر در هر دو مسابقه اول شود، صاحب دوبنده تیم ملی خواهد شد و اگر نفرات دو جام امپراطور و مِیجی متفاوت باشند، مسابقه پلی آف تعیین کننده خواهد بود. روز گذشته در اوزانی که هنوز تکلیف ملی پوش آن به واسطه متفاوت بودن قهرمانان دو جام، مشخص نشده بود، مسابقه برگزار شد که در وزن ...
قهرمانی تیم آمل در مسابقات رزمی کونگ فو انتخابی مسابقات کشوری
دربالاترین سطح برگزار شد وورزشکاران نیز با همه آمادگی خود دراین مسابقات شرکت کردند. او گفت: در این مسابقات که با حضور حدود 60 رزمی کار برتر از 10 شهر مازندران در رده سنی بزرگسالان در سالن ورزشی صالحین شهر امامزاده عبدالله شهرستان آمل برگزار شد، کونگ فوکاران آملی در پنج وزن از هفت وزن این مسابقات عنوان های نخست را کسب کردند. پس از تیم آمل، رزمی کاران ساری با دو مقام نخست در رده ...
نفرات برتر مسابقات آزاد کشوری گلف مشخص شدند
به گزارش ایرنا ، مسابقات یک روزه آزاد کشوری گلف در بخش مردان در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد و نفرات برتر این مسابقات مشخص شدند. بدون هندی کپ: عیسی رحیمی از تهران با هندی کپ: 1. علی منفرد (قم) 2. امیر زویینی (تهران) 3. منصور فکری (تهران) این مسابقات در بخش بانوان نیز 31 خرداد با حضور نمایندگانی از استان های تهران، قم، اردبیل، آذربایجان شرقی، کرمان ...
ویدیو / گریه کشتی گیر 18 ساله ایرانی، سوژه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی شد
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی لینک کوتاه کپی لینک
شناخت تیمهای برتر جودو خوزستان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان ، مسابقات جودو قهرمانی جوانان خوزستان دراهواز برگزار شد که درپایان تیم دزفول با کسب 2 مدال طلا و 3 مدال نقره درسکوی نخست ایستاد. تیم اهواز با کسب 2 مدال طلا و 2 مدال نقره نایب قهرمان شد. تیم اندیمشک با کسب 2 مدال طلا و 2 مدال برنز مقام سوم را کسب کرد. مورخ جمعه 23 تیرماه انتخابی جوانان استان خوزستان با حضور 46 ورزشکار در 8 وزن از ...
تکواندو دختر آذربایجان شرقی در بین نفرات برتر مرحله سوم انتخابی تیم ملی نونهالان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، مرحله سوم رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو نونهالان دختر جهت اعزام به رقابت های قهرمانی جهان 2023 به میزبانی کشور بوسنی و هرزه گوین، به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد و نهایتا نفرات برتر هر وزن مشخص شدند. در پایان این مسابقات پینار لطفی زاده از آذربایجان شرقی در بین نفرات برتر مسابقات قرار گرفته و افتخار دیگری برای استان آذربایجان شرقی کسب کرد. ...
اعلام اسامی برترین های مسابقات ووشو انتخابی هیات ووشو بسیج سپاه فجر فارس +عکس
وحید بهمنی جعفرلو مسئول هیئت وشوو بسیج استان فارس در گفت وگو با خبرنگار بسیج در شیراز، از برگزاری مسابقات قهرمانی وشوو بسیج استان در روز گذشته خبر داد و اظهار داشت: این مسابقات، هم زمان با مسابقات قهرمانی استان برگزار شد. وی با بیان اینکه نفرات برتر این مسابقات به مسابقات قهرمانی بسیج کشور که در 11و 12 مرداد ماه در زنجان برگزار می شود، اعزام می شوند، تصریح کرد: این مسابقات با همکاری ...
تصاویر اختصاصی برنا از رویدادهای ورزشی که هفته گذشته برگزار شد
روح الله عجمیان" در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار و در پایان نفرات برتر در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان معرفی شدند. بزرگسالان: 1- فاطمه کرم زاده از خوزستان 2- فاطمه امینی از اصفهان 3- نجمه خدمتی از خراسان جنوبی جوانان : 1- آنا علی خانی از لرستان 2- درین دارابی از البرز 3- رکسانا کاظمی از لرستان نوجوانان : 1- ریحانه سلیمانی از تهران 2- زهرا قویدل از اصفهان 3- مهنا رهسپار از ...
معرفی برترین های جودو قهرمانی نوجوانان فارس
، استهبان و جهرم در هشت وزن برگزار تیم شیراز قهرمان این رقابت ها شد. وی افزود: نفرات برتر این رقابت ها به شرح ذیل است: وزن 55 کیلو گرم نفر اول:محمد حسین زاده (فسا) نفر دوم:ابوالفضل اکبری (شیراز) نفرات سوم:ابوالفضل پذیرش و علیرضا زارع (استهبان) وزن 60 کیلوگرم نفر اول:ابوالفضل قدوسی پور (استهبان) نفر دوم:نقیب اله عثمانی ...
مسابقات تکواندو قهرمانی بسیج استان اردبیل برگزار شد
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، جاوید رحیم زاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: در راستای برگزاری کنگره ملی 3400 شهید والامقام استان اردبیل و کشف استعدادهای برتر در رشته ورزشی تکواندو و ایجاد شور و نشاط اجتماعی بین بسیجیان ورزشکار، مسابقات تکواندو قهرمانی بسیج استان اردبیل توسط معاونت تربیت بدنی سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل برگزار شد. ...
موفقیت قهرمانان کشتی روس با دوبنده سایر کشور ها در تورنمنت مجارستان
مجارستان به مدال طلای وزن 74 کیلوگرم رسید؛ بنابراین گزارش کشتی گیران روس بسیاری با مهاجرت به سایر کشور ها در رقابت های جام آندره پولیاک به میدان رفتند که شاید اسماعیل موساکایف آزادکار وزن 65 کیلوگرم تیم مجارستان و دارنده 2 مدال برنز جهان را می توان به عنوان ناکام ترین آزادکار در این تورنمنت معرفی کرد. گفتنی است در آخرین مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی به نفرات اول تا سوم هر وزن، به ترتیب 1500 ...
دختران جودوکار نی ریزی بر بام فارس
این رقابت ها با حضور نی ریز، شیراز، فسا، داراب، استهبان، مرودشت و آباده جمعه 16 تیر به میزبانی نی ریز برگزار شد. این اولین میزبانی نی ریز در مسابقات استانی جودو بانوان بود. در رده استعداد های برتر تیم های نی ریز، فسا و استهبان اول تا سوم شدند. همچنین در رده نوجوانان شیراز، استهبان و نی ریز به ترتیب به عناوین اول تا سوم رسیدند. نفرات برتر نی ریز: ...
شیرازٰ، قهرمان جودو نوجوانان استان فارس
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در بخش انفرادی این مسابقات که در هشت وزن برگزار شد، محمد حسین زاده از فسا، ابوالفضل قدوسی پور، صالح مبارکی و بنیامین زارع از استهبان، ابولفضل إرشادی، رضا خیری، علی نوروزی و امیر رضا سربی از شیراز عنوان نخست وزن های هشت گانه را از آن خود کردند. بیشتر بخوانید جودوکاران استهبانی بیشترین مقام مسابقات استانی را بدست آوردند نی ریز و شیراز قهرمان ...
دو زنجانی برنده مسابقات بین المللی آسیای ادبی شدند
بین المللی آسیای ادبی - 2023 با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. دومین مسابقه بین المللی آسیای ادبی- 2023 که به منظور هشتصدمین سالگرد سلطان بیبارس و سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین قزاقستان و مصر فراخوان داده بود با ارسال 150 آثار رسیده در بخش فارسی برگزار شد. کمیته ساماندهی سه دیپلم برای برنده های اول، دوم و سوم و یک نشان ICPD برای برنده نهایی در نظر گرفته ...
معرفی برترین های مسابقات کشتی با شال در گرگان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان این رقابت ها در پنج وزن برگزار شد و در پایان در وزن 55 کیلوگرم مهدی لگزایی اول شد، علی کردی قربان دوم و علی کردی قاسم سوم شدند. در وزن 65 کیلوگرم عادل قزلقی، عباس خطیرنامنی و حسین شمس ابادی هم به ترتیب عنوان اول تا سوم را کسب کردند. در وزن 75 کیلوگرم مظاهر گرائیلی، غلامعلی تازیکی و حبیب بلوچی اول تا سوم شدند. در وزن 85 ...
فجر بندرلنگه با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد
بندرعباس به مربیگری فاطمه حیدری با 11 مدال طلا، 7 نقره و 13برنز عنوان سومی را به دست آورد. لازم به ذکر است مراسم اختتامیه مسابقات با حضور مهدی صابری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، فریدون نائبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمع کثیری از علاقمندان با اهدای مدال قهرمانی برای نفرات برتر و جام قهرمانی برای تیم برتر برگزار گردید. انتهای پیام/ ...
مراسم اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر مسابقات قرآن اوقاف اراک برگزار شد
انتهای پیام
دعوت رزمی کار شهرستان جلفا به مسابقات انتخابی تیم ملی
مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی MMA گرامیداشت کنگره شهدای گرانقدر آذربایجان زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی کشور و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، هیات ورزش های رزمی استان و تربیت بدنی سپاه عاشورا به میزبانی تبریز از تاریخ 25 الی 27 تیرماه برگزار می گردد. این مسابقات در 10 وزن و با حضور 300 ورزشکار MMA از تمامی استان های کشور برگزار می شود و به نفرات برتر این مسابقات علاوه بر حضور در اردو های تیم ملی جوایز نفیس و کاپ قهرمانی همراه با تندیس کنگره 10000 شهید آذربایجان اهدا می گردد. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز ...
یکه تازی مازندرانی ها در دور جدید اردوی تیم ملی کشتی
بود که حاصل تلاش آنان تنها یک مدال طلا بود. این مسابقات روزهای 22 و 23 تیرماه در شهر بوداپست برگزار شد و اسامی نفرات برتر آن، به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: 1- وانهو زو (چین) 2- آلماز سمانبکوف (قرقیزستان) 3- کامیل کریموف (اوکراین) و زان ریچارت (آمریکا) 5- احمد محمدنژاد جوان (ایران) ... 9- میلاد والی زاده (ایران) 61 کیلوگرم: زلیم خان آباکاروف (آلبانی) 2- اوسیمجان داستانبک ...
معرفی نفرات برتر مسابقات قوی ترین مردان روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری
اصغر قهرمان اظهار داشت: این مسابقات در رده سنی آزاد و اوزان 95- و 95+ برگزار و 27 نفر از ورزشکاران روستا های استان به رقابت پرداختند. سرپرست هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان افزود: شرکت کنندگان در آیتم های حمل کیسه های گندم، نگهداشتن تعادلی چهاردنده با دو دست، حمل چمدان، غلطاندن لاستیک و کشیدن تراکتور به رقابت پرداختند. برگزاری مسابقات بومی محلی در جشنواره اقوام ...
آذرپیرا قهرمانی در سایه
به گزارش ایرنا ، چهارمین رقابت رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی در رشته آزاد روزهای 21 و 22 تیر در بوداپست مجارستان برگزار شد. با پایان این رقابت ها ترکیب نهایی تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جهانی 2023 بلگراد کامل شد. این آخرین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی بود. میلاد والی زاده در وزن 57 کیلوگرم، رضا اطری در وزن 61 کیلوگرم، رحمان عموزاد در وزن 65 کیلوگرم، امیرمحمد ...
عکس/ مسابقات قویترین مردان زنجان
نخستین مسابقات قویترین مردان استان زنجان جمعه 23 تیر 1402 در سبزه میدان شهر زنجان برگزار و با معرفی نفرات برتر پایان یافت.