مسابقات تکواندو قهرمانی بسیج استان اردبیل برگزار شد
سایر منابع:
سایر خبرها
پایان یافتن مسابقات بدمینتون فرهنگیان در مشهد
مشهد (پانا) - مسابقات بدمینتون فرهنگیان سراسر کشور در شهر مشهد به اتمام رسید. مسابقات بدمینتون فرهنگیان کشور با حضور 28 استان و 188 نفر در مشهد مقدس برگزار شد. در این مسابقات که یادواره ای از شهید ابراهیم هادی نیز محسوب می شود بخش تیمی، خراسان شمالی مقام اول را کسب کرد و گلستان مقام دوم و تیم های مازندران و یزد مشترکا مقام سوم را به خود اختصاص دادند. در بازی های آزاد یک نفره ...
فجر بندرلنگه قهرمان مسابقات کاراته سبک شوتوکان بانوان هرمزگان شد
رییس سبک شوتوکان استان هرمزگان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، اظهار کرد: این مسابقات نکوداشت پیشکسوت ورزش هرمزگان زنده یاد علی پری زاده ، با حضور تیم های مروارید بندرکنگ ، کانون یادگار امام (ره ) بخش شیبکوه ، فجر الف ، فجر ب ، بسیج از بندرلنگه، امام حسین (ع) ، شهید تختی نژاد ، دیاکو و دریادلان از بندرعباس، جناح رزم از بستک و شهید تختی نژاد از بندرخمیر برگزار شد. مهدی صابری ...
کسب رتبه سوم والیبال کشور توسط بانوان فرهنگی خراسان جنوبی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی ، مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: مسابقات والیبال و بسکتبال بانوان فرهنگی کشور، یادواره معلم شهید ابراهیم هادی، با حضور 29 استان، 52 تیم و 720 ورزشکار بانو از بیستم تا بیست و ششم تیر، به میزبانی استان فارس و شهر شیراز، برگزار شد. موسوی نژاد افزود: پس از اتمام بازی ها، تیم های فارس و اصفهان مقام های اول و دوم، و تیم های خراسان جنوبی و تهران مشترکاً مقام سوم رشته والیبال را از آن خود کردند. ...
کسب عناوین قهرمانی کاراته کاران باشگاه آریا مهر شهر گزبرخوار
...> وی خاطرنشان ساخت: تیم شهرستان شاهین شهر و میمه با 13 ورزشکار توسط خانم ها : آرنیکا دانشمند مقام اول آوا فرجی مقام اول و بازیکن فنی و نمونه آوا سهرابی مقام دوم دیانا ضرغامی مقام سوم را کسب کردند و در نهایت تیم شاهین شهر مقام اول تیمی را به دست آورد . شاه علی گفت: ششمین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر آقایان استان اصفهان با عنوان جام ولایت به مدت 3 روز وبا حضور 51 شرکت کننده در باشگاه فرهنگی ...
درخشش کاراته کاهای همدانی در رقابتهای کاراته قهرمانی فراجا
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از هیات کاراته ، سی و چهارمین دوره مسابقات کاراته کارکنان وظیفه فراجا با حضور 165 ورزشکار در دو بخش کاراته آزاد و کنترلی به مدت دو روز در سالن ورزشی راحله شهرستان قم برگزار شد. در این دوره از مسابقات 27 رده انتظامی و پلیس های تخصصی به رقابت پرداختند . در این دوره از مسابقات سرباز وظیفه آقای علی بختیاری در وزن 65 کیلوگرم به ...
درخشش لرستان در مسابقات منطقه ای نیروی زمینی ارتش
رقابت پرداختند. وی افزود: در این مرحله یگان های تابعه لشگر 84 پیاده لرستان با کسب 21 رتبه برتر موفق به کسب رتبه اول تیمی شدند که در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات که امروز، 26 تیرماه برگزار شد با اهدای لوح سپاس و هدایایی از آنها تجلیل شد. بلواسی اضافه کرد: ابوالفضل بیرانوند در رشته اذان نفر اول، امیرعلی بلواسی در رشته حفظ 5 جزء نفر اول، عطیه بیرانوند در رشته حفظ سه جزء نفر ...
اعلام اسامی برترین های مسابقات ووشو انتخابی هیات ووشو بسیج سپاه فجر فارس +عکس
فراشبند مقام دوم: ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوهچنار مقام سوم: مشترکن ناحیه مقاومت بسیج سپاه عشایر استان و ناحیه کوار نتایج انفرادی: بخش ساندا: وزن 52-کیلوگرم مقام اول: عرفان اسفندیاری(کوار) مقام دوم: ابوالفضل پناهی(کوهچنار) مقام سوم مشترک: محمد زارع(شیراز) مقام سوم مشترک: مجتبی باقری (شیراز ب) وزن ...
معرفی برترین تکواندو کاران خردسال و نوجوان قم
...> وزن چهارم مقام اول: فاطمه نکونام مقام دوم: عسل کشاورز مقام سوم: حدیث شاپوری مقام سوم: نازنین فاطمه رضایی وزن پنجم مقام اول: زهرا چهرقانی مقام دوم: فائزه والایی مقام سوم: بیتان شبان مقام سوم: فاطمه حسن زاده وزن ششم مقام اول: باران فتحی آشتیانی مقام دوم: آتنا عبدالحسینی ...
شناخت تیمهای برتر جودو خوزستان
شهرستان های اهواز، آبادان، خرمشهر، هفتکل، بندرامام، شوشتر، دزفول و اندیمشک در خانه جودو اهواز برگزار گردید. این انتخابی جهت اعزام به مسابقات منطقه ای کشور در استان فارس که قرار است در نیمه دوم مردادماه سال جاری برگزار محمدکریم هیکی، محمدحسین دریس، ابوالفضل سامری، علیرضا صدری، پیام فرشیدی، مهدی بسحاق، سهیل سیاهپوش و عیرضا بهزادی در وزن های مختلف قهرمان شدند. مهدی بسحاق از اندیمشک نیز به ...
تیم شهید نادری روستای تکه قهرمان دو صحرانوردی نهاوند
تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول شرکت کردند. سهرابی تأکید کرد: در این مرحله از اردوی استعدادیابی شهرستانی که با هدف معرفی نفرات برتر برای شرکت در مسابقات صحرانوردی اسنان برگزار شد تیم شهید نادری کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه در دو مقطع تحصیلی قهرمان شهرستان نهاوند شد و تیم شهدای ورزشکار نهاوند مقام دوم و تیم شهدای بیان و بابا قاسم به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند. رئیس ...
راهیابی 10 دانش آموز زرندی به مرحله کشوری جشنواره خوارزمی
عبدالوحید جعفری ضمن تبریک این موفقیت به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان این شهرستان گفت: جشنواره خوارزمی یکی از جشنواره های علمی است که هر ساله در بین دانش آموزان مستعد و واجد شرایط دوره متوسطه اول با هدف افزایش سطح علمی دانش آموزان برگزار می شود. او به اسامی دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری اشاره کرد و افزود: امیرحسین همتی و امیر مهدی قاسمی رتبه اول استانی دست سازه (اسباب بازی) از ...
مسابقات دارت و شطرنج بازنشستگان کشوری استان کرمان برگزار شد
مسابقات رشته دارت خانمها؛ خانم طاهره جعفری ده فارسی موفق به کسب مدال طلا شدند. ضمنا ” آقایان احمد بیت الهی و ایرج ابراهیمی نژاد وخانمها صدیقه بنی اسدی و اشرف شیخ السلامی به ترتیب حائز رتبه دوم و سوم شدند. مسابقات شطرنج پنجمین جشنواره مسابقات نیز در دو گروه خانمها و آقایان در سالن خانه هئیت شطرنج استان برگزار و نفرات برتر آقایان و خانمها به شرح ذیل معرفی گردید: خانمها: ...
جایگاه سوم کشتی فرنگی ایران در مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی
...، در رده بندی تیمی با 98 امتیاز سوم شد. تیم های آذربایجان با 140 و مجارستان با 113 امتیاز اول و دوم شدند. نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 7 کشتی گیر و به صورت دوره ای برگزار می شود، مهدی احدی در دور اول با نتیجه 1 بر 1 یرسین آبیر از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر مغلوب امانگلی بکبولاتوف دارنده مدال نقره آسیا از ...
مدال های رنگارنگ کاراته نصر در مسابقات قهرمانی سبکی کشور
(نونهالان) کمربند بالای قهوه ای، امید قره چاهی (نوجوانان) کمربند زیر قهوه ای، معین اطمینانی (نونهالان) کمربند زیر قهوه ای برنز: محمد صدرا سرقنات (خردسالان) همچنین آریا رجبی (نونهالان) کمربند زیر قهوه ای، آرمان محسنی (خردسالان)، محمدجواد مقدم فر (نوجوانان) زیر قهوه ای و پارسا نصرتی (نوجوانان) بالای کمربند قهوه ای همگی به مقام سوم مشترک رسیدند. رشته کومیته: محمد مهدی میرشکاری (نوجوانان) وزن منفی 40 کیلو دوم فرید راحتی (خردسالان) وزن منفی 30 کیلو دوم حمزه فخاری (نونهالان) وزن منفی 35 کیلو سوم عارف کوهگرد (نوجوانان) وزن منفی 45 کیلو سوم ...
دختران جودوکار نی ریزی بر بام فارس
...> رده المپیاد استعداد های برتر: وزن 30-کیلو: اول: انسیه موسوی - دوم: غزل اشرف وزن 36-کیلو: دوم: نازنین شاهسونی - سوم: سارا بقری وزن 40-کیلو: اول: نگین صادق وزن44- کیلو: سوم: ستایش محمدرضایی - سوم مشترک: زهرا اشرف وزن48-کیلو: سوم: مهدیس لطفی زاده - سوم مشترک: مهسا شاهسونی وزن52- کیلو: دوم: المیرا فنون - سوم مشترک: نادیا یاراحمدی ...
نفرات برتر قرآنی مناطق 3 و 4 مسابقات اوقاف بوشهر معرفی شدند + عکس
آنی اوقاف رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، با اعلام نظر پایانی رأی هیئت داوران ویژه منطقه سوم مسابقات مرحله شهرستانی در آستان مقدس امامزاده عبدالمهیمن(ع) شهر بوشهر، اظهار کرد: میلاد میگلی و علی امیری به ترتیب به عنوان مقام اول و دوم در رشته حفظ کل قرآن انتخاب شدند. مریم کرمی و نجمه مزارعی نیز در رشته حفظ کل قرآن بخش بانوان به رتبه های اول و دوم این دوره از مسابقات ق ...
نتایج مسابقات ورزشی همکاران بانیاز ویژه آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی اعلام شد
مقام سوم تنیس روی میز خواهران خانم ها تکتم کلاته عربی و بتول موسوی مقدم از دبستان سوم شعبان چهار مشنرکا مقام سوم شطرنج برادران آقای کاظم شادمند از دبستان امام علی مشهد مقام اول آقای محسن احمدی از دبستان امام علی یک شهرستان سبزوار مقام دوم شطرنج خواهران خانم حاجی زاده مقام دوم خانم عفت محب ازغندی از دبستان امام علی مشهد مقام سوم ...
نتایج مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی بوشهر، دشتی و تنگستان اعلام شد
...، سید حامد ابطحی و محمد طاها محمدی رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. دریایی نژاد با بیان اینکه قضاوت این دوره از مسابقات در بخش آقایان توسط رضا دیانت به عنوان داور حُسن حفظ، عباس هاشمی داور لحن، عبدالله محبوبی داور تجوید، سید عطاءالله حسینی داور صوت و محمد انگشبه داور وقف و ابتدا انجام گرفت، افزود: در بخش خانم ها داوری این رقابت توسط خانم ها سیده اعظم حسینی به عنوان داور صوت، میترا تجل ...
سه رتبه برتر آموزش و پرورش لرستان در جشنواره سرود ملی رضوی
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : فرهنگی هنری دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی با برگزاری آیین اختتامیه و معرفی گروه ها و نفرات برتر بخش های مختلف این دوره از مسابقات در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان به کار خود پایان داد. به گزارش یافته، در بخش متوسطه دوم سرود همگانی پسران مقام اول به مهرداد راست پور مربی گروه سرود مدرسه سماء از شهرستان خرم آباد آموزش و ...
نتایج مسابقات قرآن کریم در دشتستان اعلام شد
...، رتبه اول جاوید کیهانی پور و علیرضا شهنه پور برازجانی عنوان رتبه دوم این رشته را کسب کردند؛ در رشته ترتیل بخش خانم ها نیز رتبه اول راضیه جریده ، مریم بازیار حقیقی رتبه دوم و اسماء نوشادی رتبه سوم این رشته را از آن خود کردند. همچنین در رشته دعا خوانی بخش آقایان ،مهدی احمدی مجوز حضور درمرحله استانی کسب نمود. آموزگار با بیان اینکه قضاوت مسابقات شهرستان دشتستان در بخش آقایان توسط رضا ...
شیرازٰ، قهرمان جودو نوجوانان استان فارس
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در بخش انفرادی این مسابقات که در هشت وزن برگزار شد، محمد حسین زاده از فسا، ابوالفضل قدوسی پور، صالح مبارکی و بنیامین زارع از استهبان، ابولفضل إرشادی، رضا خیری، علی نوروزی و امیر رضا سربی از شیراز عنوان نخست وزن های هشت گانه را از آن خود کردند. بیشتر بخوانید جودوکاران استهبانی بیشترین مقام مسابقات استانی را بدست آوردند نی ریز و شیراز قهرمان ...
153 شرکت کننده با هم رقابت کردند
فجر بندرلنگه بر سکوی قهرمان مسابقات کاراته استانی سبک شوتوکان IKD ایستاد . به گزارش صبح ساحل، مهدی صابری رئیس سبک شوتوکان IKD هرمزگان و رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه گفت : مسابقات کاراته قهرمانی استان نکوداشت پیشکسوت ورزش استان شادروان علی پری زاده با حضور بیش از 153 شرکت کننده برگزار شد . وی بیان داشت: در این مسابقات باشگاه های فجر الف ، فجر ب ، نارمیلا مروارید ، بسیج بندرلنگه ...
معرفی برترین های مسابقات کشتی با شال در گرگان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان این رقابت ها در پنج وزن برگزار شد و در پایان در وزن 55 کیلوگرم مهدی لگزایی اول شد، علی کردی قربان دوم و علی کردی قاسم سوم شدند. در وزن 65 کیلوگرم عادل قزلقی، عباس خطیرنامنی و حسین شمس ابادی هم به ترتیب عنوان اول تا سوم را کسب کردند. در وزن 75 کیلوگرم مظاهر گرائیلی، غلامعلی تازیکی و حبیب بلوچی اول تا سوم شدند. در وزن 85 ...
افتخارآفرینی دختران سمپادی شهرستان های استان تهران در المپیاد ورزشی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد هداوند ضمن تبریک دانش آموزان حائز مقام، در توضیح این خبر گفت: تیم والیبال دختران شهرستان های تهران در دوره متوسطه دوم به مقام قهرمانی و در دوره متوسطه اول نایب قهرمان این مسابقات شدند. وی افزود: دانش آموز باران بشیری نیز در رشته تنیس موفق به کسب رتبه سوم کشور شد. لازم بذکر است؛ این مسابقات با حضور ورزشکاران دختر از سراسر کشور در شهر سنندج از تاریخ 21 لغایت 24 تیرماه برگزار شد. ...
مسابقه والیبال خانواده در بندرخمیر
به مناسبت هفته عفاف و حجاب یک دوره مسابقه والیبال خانواده در بندرخمیر برگزارشد. به گزارش صبح ساحل، یک دوره مسابقات والیبال خانواده به مناسبت هفته عفاف و حجاب در سالن والیبال شهرستان بندرخمیر با حضور 10 تیم برگزار شد و در پایان مقام اول را تیم لمیص ( شقایق گنایی فرد و لیا خلیفه زاده )، مقام دوم را تیم صبا بانو ( سارا ملازاده و صبا ملازاده)، مقام سوم را تیم فاطیما ( زهرا تجلی و هلیا تجلی ...
درخشش خبرنگار فارس گیلان در جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی
زاده دندانساز از خراسان رضوی با اثر بلوای نان و گلوله باران حائز رتبه اول شد، فاطمه احمدی ماشک از خبرگزاری فارس گیلان با اثر آب و جاروی رشت برای ساعت هشت رتبه دوم را کسب کرد و پیمان طالبی از تهران با 2 اثر فرود آواز در گوشه رضوی و مهمانی های مخصوص به رتبه سوم دست یافت. در بخش عکس ، مریم آل مومن دهکردی از چهارمحال و بختیاری با اثر به طرف حرم مطهر امام رضا (ع) پیش از آغاز کرونا به مقام دوم ...
درخشش خوزستان در مسابقات قرآن وزارت جهاد کشاورزی
به گزارش ایکنا از خوزستان، نمایندگان استان خوزستان در سی اُمین دوره مسابقات قرآن کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و خانواده های آنها به سه رتبه برتر دست یافتند. رشته اذان مهدی عبیداوی رتبه اول رشته قرائت تحقیق اسماعیل مولایی رتبه دوم رشته حفظ پنج جزء مجتبی امین زاده رتبه سوم گفتنی است؛ این دوره از مسابقات در روزهای 19 و 20 تیرماه به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد. انتهای پیام ...
کسب رتبه های برتر مسابقات بین المللی قرآن کربلا توسط نمایندگان حرم بانوی کرامت
رشته حفظ قرآن کریم رتبه سوم را کسب کردند. مشرف ادامه داد: دومین دوره این مسابقات با حضور نمایندگانی از اعتاب مقدس امامان و امام زادگان از کشورهای مختلف جهان اسلام در دو رشته قرائت و حفظ در حرم مطهر امام حسین علیه السلام برگزار شده است. گفتنی است در بخش قرائت قرآن کریم، سید عبدالله زهیر الحسینی از آستان مقدس حسینی رتبه نخست، مهدی تقی پور از حرم مطهر بانوی کرامت رتبه دوم، سید ...
کسب رتبه های برتر مسابقات بین المللی قرآن کربلا توسط نمایندگان حرم بانوی کرامت
به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س) حجت الاسلام سیداحمد مشرف، مدیر مرکز قرآن و حدیث حرم بانوی کرامت در گفت وگویی اظهار کرد: دومین دوره مسابقات قرآنی اعتاب مقدس جهان اسلام در کربلای معلی با حضور نمایندگان آستان مقدس حضرت معصومه(س) برگزار شد. وی افزود: در اختتامیه این مسابقات مهدی تقی پور از آستان مقدس حضرت معصومه(س) در رشته قرائت رتبه دوم و محمدرضا ...