دومی اصفهان در کاراته
سایر خبرها
دختران ایلامی در مسابقات سه گانه استعدادیابی کشور 2 مقام کسب کردند
دوم مسابقات دو و میدانی بانوان قهرمانی باشگاهای کشور موفق به کسب عناوین سوم ماده پرتاب وزنه این مسابقات شده است. مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام تصریح کرد: مسابقات ووشو بانوان استان در بخش ساندا با شرکت بیش از 100 ورزشکار در قالب تیم های از ایلام و شهرستانهای ایوان و چرداول روز گذشته در خانه ووشو شهر ایلام برگزار شده است. وی گفت: این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، ...
فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان رتبه های برتر قرآنی را از آن خود کردند
بهار در بهار شرکت ملی گاز ایران با کسب 5 رتبه برتر در بخش پسران و 3 رتبه برتر در بخش دختران به ترتیب مقام دوم و سوم تیمی را به خود اختصاص دادند. محسن اصغرزاده رییس روابط عمومی و مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان اصفهان، با اعلام این خبر اظهار داشت: بیست وچهارمین دوره مسابقات قرآنی بهاردر بهار ویژه فرزندان کارکنان در دو بخش پسران و دختران به میزبانی منطقه 4 عملیات انتقال گاز در شهر مشهد مقدس ...
عملکرد 2 ساله اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی
جوانان استان آذربایجان غربی به این شرح است: حوزه ورزش 55382 تعداد ورزشکار بیمه شده آقا و 31001 ورزشکار بیمه شده خانم 217 مجموع مدال های کسب شده در مسابقات بین المللی 276 نفر مجموع دعوت شدگان به تیم های ملی 65 مقام تیمی، کشوری و منطقه ای 250 اعزام به مسابقات قهرمانی کشور، منطقه ای، متمرکز باشگاهی و المپیاد 280 مدال های اول کشوری 161 مدال های دوم کشوری 229 مدال های سوم کشوری 670 ...
450 کاراته کا در مسابقات سبک های آزاد کاراته خراسان رضوی به رقابت پرداختند
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری خراسان رضوی، مسابقات قهرمانی سبکهای آزاد کاراته کارگری ویژه خانواده جامعه کارگری این استان با حدود 450 نفر شرکت کننده در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد. مسابقات بانوان روزپنجشنبه 26 مرداد ماه درشهرستان طرقبه برگزار گردید که در نهایت تیم شاگردان نورانی مقام اول را کسب کردند . همچنین بخش آقایان در مورخ 27 مرداد ماه در شهرستان نصرآباد برگزار شد که مقام اول را کاراته کاهای شهرستان تربت جام از آن خود کردند. مقام دوم مسابقات به شهرستان نصرآباد رسید و مقام سوم را کارته کاهای ابدل آباد بدست آوردند. ...
بجنورد؛ قهرمان نخستین دوره مسابقات شوتوکان ادونس خراسان شمالی
...، اسفراین، گرمه و آشخانه در قالب 14تیم در خانه کاراته مجموعه ورزشی شهید علیدخت بجنورد شرکت کردند که تیم باشگاه صالحین از شهرستان گرمه با مربیگری نسرین ایمانی با کسب بیشترین مدال مقام اول، باشگاه مهربانو از شهرستان بجنورد با مربیگری مهرانگیز غلامپور و فرزانه هدایتی مقام دوم و باشگاه تربیت از شهر آشخانه با مربیگری سمیه مهجوری در جایگاه سوم این مسابقات ایستادند. نماینده بانوان سبک شوتوکان ادونس خراسان شمالی افزود: در مجموع پس از شهرستان بجنورد، گرمه مقام دوم و شهر آشخانه مقام سوم را از آن خود کرد. پایان پیام/ ...
افتخارآفرینی ورزشکاران کاراته در مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، مسابقات قهرمانی کشور در رشته کاراته سبک کیوکوشین ساکاموتو در دو بخش کاتا و کمیته و به میزبانی اصفهان ویژه آقایان و بانوان برگزار شد. در این مسابقات تیم باشگاه قهرمانان شهرستان درمیان که قبلا نیز عنوان نخست مسابقات استانی را کسب کرده بود، به عنوان نماینده خراسان جنوبی در مسابقات کشوری حاضر و توانست عناوین مختلفی را به شرح ذیل کسب کند ...
مقام سوم برای شمشیربازان خراسانی در مسابقات فلوره کشوری
علی یعقوبیان در گفت وگو با ایسنا در خصوص عملکرد تیم خراسان رضوی در مسابقات کشوری فلوره اظهار کرد: مسابقات شمشیربازی فلوره کشوری با حضور 16 تیم کشور برگزار شد که تیم خراسان رضوی با حضور صادق سجادپور، علی امجدی و محمد امین قائمی با هدایت صادق طباطبائی در این مسابقات شرکت کرد. شمشیربازان خراسانی موفق شدند برای اولین بار در بخش تیمی مقام سوم را کسب کنند. وی افزود: شمشیربازان خراسانی در ...
نمره قبولی دولت سیزدهم در آزمون سخت ورزش/از پیگیری پروژه های عمرانی تا تاریخ سازی
نخستین فرد ایرانی به مسابقات قهرمانی اسنوکر جهان) - صعود به مرحله دوم و حضور در جمع 16 تیم برتر رقابت های جهانی هندبال برای اولین بار ( 2023 در لهستان) -کسب اولین مدال (برنز) جهانی تاریخ هندبال توسط تیم ساحلی نوجوانان پسر( یونان 2022) -مقام سوم تیم ملی نوجوانان تنیس روی میز در مسابقات قهرمانی آسیا 2022 در لائوس برای اولین بار -کسب عنوان قهرمانی جام ملت های ...
افتخارآفرینی بانوان کاراته کار خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، مسابقات قهرمانی کشور کوبه اوزاکا 27 و 28 مردادماه 1402 به میزبانی شیراز برگزار که تیم 11 نفره استان موفق به کسب 14 مدال در بخش کاتا و کومیته شد. در بخش کاتای این رقابت ها مهنا غنچه مقدم موفق به کسب مدال طلا، نسترن گرامیان و رومینا سخاوتی مدال نقره و ثنا گرامیان، زینت سرزهی و فرزانه کارگر نیز صاحب مدال برنز شدند. در بخش کومیته نیز کوثر ماژانی ...
درخشش بانوان چهارمحال و بختیاری در مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری؛ مسابقات قهرمانی کشور کمیته کیک بوکسینگ w.a.s.c.o بانوان در دو بخش مبارزه و هنر های فردی به میزبانی تهران برگزار و تیم بانوان استان در این مسابقات خوش درخشیدند. مرضیه خدادادی در بخش مبارزه مقام اول و در بخش هنر های فردی موفق به کسب مقام دوم این رقابت ها شد.ملیکا ملک محمدی و یاسمین موسایی در استایل مبارزه مقام اول، نیوشا محمدی و نیایش ...
عملکرد حوزه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در دولت سیزدهم
جهان) - صعود به مرحله دوم و حضور در جمع 16 تیم برتر رقابت های جهانی هندبال برای اولین بار ( 2023 در لهستان) -کسب اولین مدال (برنز) جهانی تاریخ هندبال توسط تیم ساحلی نوجوانان پسر( یونان 2022) -مقام سوم تیم ملی نوجوانان تنیس روی میز در مسابقات قهرمانی آسیا 2022 در لائوس برای اولین بار -کسب عنوان قهرمانی جام ملت های فوتبال ساحلی آسیا با پیروزی مقتدرانه مقابل ...
پایان رقابت های شنا، شیرجه و واترپلو پسران استعدادهای برتر کشور به میزبانی تهران
و جوانان قرار گیرند. در این مسابقات، سلطانیان از گلستان، شهشهانی از فارس و فردین چاوشی از اصفهان در 50 متر کرال پشت اول تا سوم شدند. نظری از اصفهان، زارع از فارس و دشتکی از فارس در 50 متر قورباغه برسکوی اول تا سوم ایستادند. ثقفی از خراسان رضوی، زارع از فارس و دلیل از تهران در 200 متر پروانه اول تا سوم شدند. امیری از هرمزگان، مقصودی از اصفهان و دلیل از تهران در 50 متر آزاد به مقام ...
قهرمانان مسابقات تک لیفت قهرمانی بانوان کشور در قم مشخص شدند
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قم از پایان مسابقات تک لیفت قهرمانی بانوان کشور در این استان و مشخص شدن نفرات برتر خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، در این رقابت ها که ورزشکاران در سه رده سنی و در چهار دسته وزنی و در کلاس های مختلف رقابت کردند، نفرات به شرح زیر معرفی شدند: وزن منفی 60 کیلوگرم: ***لیفت بدون لوازم جوانان/// آیناز جعفری خوزستان اول آیلین میرزایی آذربایجان شرقی دوم فاطمه فتاحی یزد سوم بزرگسالان/// افسانه قلیج فارس اول حنانه غفاری آذربایجان شرقی دوم فایزه عارفی گیلان سوم پیشکسوتان/// لیلا شیرخانی تهران اول فاطمه کریمی تهران دوم نسرین میرزایی مازندران سوم ***لیفت با لوازم جوانان/// فاطمه خلیل آبادی تهران اول بزرگسالان/// سما یاریان تهران اول پیشکسوتان/// لیلا شیرخانی تهران اول مریم سعادتمند مازندران دوم نسرین میرزایی مازندران سوم ***لیفت الفن جوانان/// آیناز جعفری خوزستان اول فاطمه فتاحی یزد دوم شقایق خیراندیش یزد سوم بزرگسالان/// افسانه قلج فارس اول فایزه عارفی گیلان دوم فاطمه بادامی تهران سوم پیشکسوتان/// لیلا شیرخانی تهران اول مریم سعادتمند مازندران دوم لیلا فراهانی فارس سوم وزن منفی 70 کیلوگرم: جوانان بدون لوازم اول نیلوفر موسوی تهران دوم شبنم خیراندیش یزد سوم سهیلا سلیمانی خراسان جنوبی بزرگسالان بدون لوازم اول فاطمه رنجبر طیبه پورفریدونی دوم سوم خدیجه کریمیان پیشکسوتان بدون لوازم اول اکبریان مازندران دوم فاطمه رنجبر اصفهان سوم محرابی پور همدان جوانان با لوازم سهیلا سلیمانی خراسان جنوبی اول یاسمن ابراهیمی تهران دوم مونا سید مازندران سوم بزرگسالان با لوازم زهرا میرزاییان تهران اول زینب اسماعیلی مرکزی دوم سانیا سلطانی مازندران سوم پیشکسوتان با لوازم فاطمه نایب سیستان الفن جوانان نیلوفر موسوی اول تهران سهیلا سلیمانی دوم خراسان جنوبی شبنم خیراندیش سوم یزد الفن بزرگسالان فاطمه رنجبر اول قم زهرا میرزاییان دوم تهران خدیجه کریمیان سوم فارس الفن پیشکسوتان فاطمه درویش تبار اول تهران زهرا دیوانی خوزستان دوم زینب رضایی نیکو سوم لرستان دسته وزنی 80- کیلوگرم/// بدون لوازم جوانان: 1- بتول فیاض پور - تهران 2- حنانه حیدری - مازندران 3- مهیا سهرابی - تهران بدون لوازم بزرگسالان: 1- مریم فراهانی نیا - همدان 2- الناز وثوقی - تهران 3- الهه بابائیان - چهارمحال و بختیاری بدون لوازم پیشکسوتان: 1- محبوبه توانایی - تهران 2- الناز خشکچیان - آذربایجان شرقی 3- آذر یاراحمدی - فارس بالوازم جوانان: 1- نیایش قاسمی پور - تهران 2- حنانه حیدری - مازندران بالوازم بزرگسالان: 1- مریم فراهانی نیا - همدان 2- الناز وثوقی - تهران 3- زهرا میرزائیان - تهران بالوازم پیشکسوتان: 1- محبوبه توانایی - تهران 2- ام البنین غلامی - مازندران 3- فاطمه نایب - سیستان و بلوچستان الفن جوانان: 1- حنانه حیدری - مازندران 2- غزاله فتاحی - گیلان الفن بزرگسالان: 1- سمیه اکبری - تهران 2- فاطمه قربانی پور - تهران 3- مژده آقاولی - تهران الفن پیشکسوتان: 1- محبوبه توانایی - تهران 2- ام النین غلامی - مازندران دسته وزنی 80+ کیلوگرم/// بدون لوازم جوانان: 1- غزل کریمیان - قم 2- سارا اسلامی - لرستان بدون لوازم بزرگسالان: 1- آرا پروان - تهران 2- عادله لطفی - گیلان 3- مژگان پارسا - گیلان بدون لوازم پیشکسوتان: 1- آزاده صابرزاده - فارس 2- مریم محمدی - فارس 3- زهره پوررحیمی - یزد بالوازم جوانان: 1- غزل کریمیان - قم بالوازم بزرگسالان: 1- زهرا حبیب نژاد - قم 2- زهرا هاشمی - قم 3- الهه صفایی - تهران بالوازم پیشکسوتان: 1- پریسا موسوی - تهران الفن جوانان: 1- سارا اسلامی - لرستان 2- غزل کریمیان - قم الفن بزرگسالان: 1- زهرا حبیب نژاد - قم 2- عادله لطفی - گیلان 3- زهرا هاشمی - قم الفن پیشکسوتان: 1- پریسا موسوی - تهران 2- آزاده صابرزاده - فارس همچنین تیم های برتر در پایان این رقابت ها به شرح زیر معرفی شدند: جوانان/// 1- تهران 2- مازندران 3- قم بزرگسالان/// 1- تهران 2- قم 3- فارس پیشکسوتان/// 1- تهران 2- مازندران 3- فارس ...
نایب قهرمانی دختران اصفهانی در مسابقات والیبال دانش آموزی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ این رقابت ها که با حضور 22 تیم به میزبانی اردبیل برگزار شد، در مرحله اول تیم ها در 4 گروه به صورت دوره ای به رقابت پرداختند و دور دوم بازی ها به صورت حذفی برگزار شد که در پایان 4 تیم به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند. تیم استان اصفهان در دور اول مسابقات موفق شد در برابر استان های یزد، کرمان، کرمانشاه، اردبیل و قم، پیروز شده و به مرحله بعدی راه یافت. دختران اصفهانی در مرحله حذفی با استان های سمنان و فارس رقابت کردند و پس از پیروزی در این مسابقات به مرحله فینال راه یافتند و با شکست در بازی فینال به مقام نایب قهرمانی بسنده کردند. ...
درخشش بانوان دونده یزد در پایان دومین مرحله لیگ کشور
. ساناز امیری پور مقام سوم 100 متر و مقام سوم 200 متر و مقام اول 100*4 کسب کرد. همچنین در این مسابقات، دیگر بانوی دونده یزد زهرا حفظی مقام ششم پرش طول وپرش سه گام و مقام دوم 100*4امدادی و نازنین مالکی مقام ششم دو 400متر بامانع و مقام پنجم دو 400*4 امدادی را بدست آوردند و افتخار آفرین شدند. در لیگ دو و میدانی بانوان کشور شش تیم شامل چادر ملو اردکان یزد، دانشگاه آزاد اسلامی، گل گهر سیرجان کرمان، مقاومت همدان و تکنیک برتر بابلسرواکادمی تهران حضور دارند. انتهای پیام/ ...
ورزش در خانواده بزرگ ثبت اسناد و املاک باید نهادینه شود
نیز دنبال ایجاد مدیریت ورزش هستیم. وی در خاتمه نهادینه شدن ورزش در خانواده بزرگ ثبت اسناد و املاک را ضروری عنوان کرد و گفت: شادابی همکاران و خانواده آنان باید در دستور کار سازمان قرار گیرد و امیدواریم شاهد برگزاری مسابقات بیشتری باشیم. این گزارش حاکی است در پایان این مسابقات و به میزبانی ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی، تیم تهران به مقام اول و تیم های اردبیل و خراسان رضوی به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند. جوایز و هدایای این دوره از مسابقات با حضور مدیران و مسولان یادشده به تیم های برتر اهدا شد. ...
دختر ووشوکار کیش طلای مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد
کرمشاهی در وزن منفی 29 کیلوگرم مقام سوم را کسب کرد، افزود: کیان علیرمدانی در وزن منفی 34 و احمد طاها صفایی در وزن منفی 39 کیلوگرم نیز مدال برنز را بر گردن آویختند. سرپرست معاونت ورزش و تفریحات سالم کیش با اشاره به اینکه در رده سنی نوجوانان، علی مجرد در وزن منفی 45 کیلوگرم مقام اول را کسب کرد، ادامه داد: در این رده سنی، امیر غنیمت در وزن منی 50 کیلوگرم دوم شد و محسن محسنی در وزن منفی 40 ...
نائب قهرمانی خراسان رضوی در مسابقات شنا المپیاد استعداد های برتر کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ، در مسابقات شنا مسافت بلند چهارمین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور ویژه پسران در رده سنی 14_13 سال تیم خراسان رضوی با کسب 3 مدال طلا، 4 مدال نقره و 6 مدال برنز مقام دوم را کسب کرد. استان فارس با کسب 10 مدال طلا، 5 مدال نقره و 2 مدال برنز بر سکوی قهرمانی این دوره از رقابت ها ایستاد. و اصفهان نیز با 2 طلا، 4 نقره و 2 برنز سوم شد. این رقابت ها با حضور 190 شناگر از 23 استان کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. ...
درخشش بانوان دونده یزد در پایان دومین مرحله لیگ کشور
صاحب مقام اول در پرش سه گام شد. دیگر بانوی دونده یزد، سمیرا کردعلی در رقابتی نزدیک به مقام دوم پرش با نیزه و همچنین مقام هشتم پرتاب نیزه را بدست آورد و برگ زرین دیگری را برای دو و میدانی استان یزد خلق کرد. ساناز امیری پور مقام سوم 100متر و مقام سوم 200 متر و مقام اول 100*4، فاطمه خدایی مقام سوم پرش با نیزه و فاطمه ادبی مقام ششم 100مانع را کسب کرد. همچنین در این ...
مسابقات فوتبال دستی بازنشستگان خراسان جنوبی برگزار شد
فوتبال دستی ورزش های کارگری شهرستان بیرجند برگزار شد. در پایان تیم های برتر و منتخب و تیم های اول به مسابقات منطقه ای اعزام خواهند شد. براساس این گزارش، در بخش بانوان: مقام اول: معصومه خاکشور- سیده طلعت هاشمی مقام دوم: زهرا عباس زاده- مرضیه هیبتی مقام سوم: نادره عابدپور- فاطمه یعقوب نژاد. و در بخش آقایان: مقام اول: علیرضا مؤمن- علی ایوبی مقام دوم: سید حسین عمیدی- محمد ایوبی مقام سوم: محمدرضا اکبرپور بیرجندی- هادی صاحبی ...
معرفی حریفان تیم های هندبال نفت و گاز گچساران
بام خائیز دهدشت رقابت می کنند. تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران در هفته اول این مسابقات با قرعه استراحت مواجه شده و از هفته دوم در کازرون میهمان تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون است. این تیم سابقه قهرمانی و نائب قهرمانی در لیگ برتر هندبال، مقام چهارم جام باشگاه های آسیا و مقام هفتم جام باشگاه های جهان را در کارنامه خود دارد. نوزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور ...
نتایج جشنواره کشوری شنا "جام امیرکبیر" در اراک اعلام شد
100متر کرال پشت با یکدیگر به رقابت پرداختند. وی بیان کرد: در پایان این رقابت ها تیم نوفلاح تهران الف مقام اول، تیم مدرسه شنای قاسمیون اصفهان مقام دوم و تیم سویم تلنت اراک مقام سوم را از آن خود کردند. رئیس هیات شنا ،شیرجه و واترپلو استان مرکزی ادامه داد: در بخش انفرادی این جشنواره در رشته 100متر آزاد، رادمان احمدی از تیم نوفلاح تهران الف با 18 امتیاز مقام اول، آریا رمضانی از تیم ...
ورزشکار خراسان جنوبی در مسابقات بدنسازی 3 مدال گرفت
لیفت با لوازم، به مدال طلا دست یافت. عراقی بیان کرد: این ورزشکار در رشته میله الفن نیز موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره و در رشته لیفت بدون لوازم مقام سوم و مدال برنز این مسابقات را به دست آورد. سرپرست هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان جنوبی ادامه داد: در این مسابقات 250 بانوی ورزشکار کشور در وزن های منفی 60، منفی 70، منفی 80 و مثبت 80 کیلوگرم در رده های سنی جوانان زیر 23 سال ...
تیم فوتسال بیرجند قهرمان پانزدهمین دوره مسابقات دامپزشکی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی سعید قاسمی مسئول کمیته ورزش اداره کل عنوان کرد : در این دوره از مسابقات که بنام جام شهدای امنیت برگزار شد تیم فردوس به مقام دوم دست یافت و تیم بشرویه بعنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات معرفی شد. وی گفت : این دوره از مسابقات با حضور شش تیم برگزار شد که به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم فوتسال دامپزشکی ...
پایان مسابقات قهرمان کشوری سنگ نوردی
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ؛ نفرات برتر رده های سنی در مواد مختلف در دو بخش دختران و پسران به این شرح مشخص شدند. دختران: ماده لید / رده های سنی نوجوانان A و جوانان / دختران: مقام اول: انوشه واشقانی فراهانی استان تهران مقام دوم: دوم دایانا دادمنش استان کرمان مقام سوم: سوم ریحانه سادات موسوی استان گلستان ماده ...
شلیک به اهداف شیک | درباره مسابقات تیراندازی استان خراسان رضوی
به ترتیب دوم و سوم شدند. در بخش انفرادی آقایان تپانچه سه ورزشکار مشهدی خوش درخشیدند. حسین ظفرجعفرزاده اول، محمود سبحانی دوم و پیمان شاداب مهر سوم شدند. در بخش تفنگ بانوان رئوفه امیری زاده از مشهد اول شد، سحر لطفی نیا از نیشابور در جایگاه دوم قرار گرفت و الهام شادکانی سوم شد. در بخش تپانچه بانوان نیز زینب بکائیان از نیشابور اول، نجمه سعادتی نسب از مشهد دوم و عارفه جانگداز از مشهد سوم ...
معرفی نفرات برتر مرحله استانی مسابقات قرآن کریم
های چهل وششمین دوره مسابقات قرآن کریم استان اصفهان در بخش برادران به شرح زیر است: رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم: نفر اول عباس فردی از آران بیدگل نفر دوم عباس فراهانی آشتیانی از گلپایگان نفر سوم قاسم بختی از آران بیدگل رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم: نفر اول رضا عنایتی از اصفهان نفر دوم علی حاج حسینی از نجف آباد نفر سوم احمد موحدی از نجف آباد رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم: نفر ...
نایب قهرمانی دختر بابلسری در مسابقات تیراندازی با کمان کشور
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، بانوی بابلسری در مرحله سوم مسابقات آزاد تیراندازی باکمان رنکینگ خارج از سالن کشور، نایب قهرمان شد. این مسابقات در دو بخش ریکرو و کامپوند، بانوان و آقایان به مدت 2 روز در تهران برگزار شد که فاطمه باقری تیرانداز بابلسری در بخش کامپوند بانوان به مقام دوم دست یافت. باقری ابتدا با کسب امتیاز 667 به رتبه نهم دور مقدماتی در رشته کامپوند ...
معرفی نفرات برتر کشتی پهلوانی در خراسان شمالی
سرپرست هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی خراسان شمالی در رده سنی نوجوان با حضور 98 کشتی گیر در 27 مردادماه به میزبانی شهرستان بجنورد برگزار شد. قاسم توکلی زاده گفت: در وزن 50 کیلوگرم امیرمحمد سلیمی پور مقام اول، بنیامین کاظمی مقام دوم، مهدی آقاسی و محمد طا ها صفری مقام مشترک سوم در وزن 60 کیلوگرم امیرحسین قلی زاده مقام اول، علی حسن زاده مقام دوم ...
برنز ارمغان جودوکار چهارمحال و بختیاری درکشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری؛ محمدمهدی مومن از شهرستان فارسان در وزن 50 کیلوگرم در رده سنی نوجوانان موفق به کسب مقام سوم مسابقات جودوی منطقه 6 کشور شد و نشان برنز را به گردن آویخت. مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان منطقه 6 کشور مردادماه با حضور تیم های چهارمحال وبختیاری، اصفهان، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی به میزبانی استان اصفهان برگزار شد. ...