قهرمانی دختر دارابی در رقابت های تنیس روی میز دسته برتر کشور
سایر منابع:
سایر خبرها
درخشش نوجوان دارابی در مسابقات تنیس روی میز کشور
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه ، مسابقات تنیس روی میز آزاد و دسته برتر نوجوانان دختر کشور، با حضور 98 تنیسور منتخب مناطق 11 گانه، به میزبانی ارومیه از 24 تا 27 مرداد ماه 1402 برگزار شد، که 4 ورزشکار دارابی، موفق به حضور در این رقابت ها شدند. نگار خضرایی که برای اولین بار و آرمیتا اسماعیل زاده برای بار دوم جواز حضور در رقابت های کشوری را کسب کرده بودند، موفق به ...
نتایج مسابقات طناب زنی دانش آموزان دختر سراسر کشور در روز نخست
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛ نفرات برتر روز نخست و دوم مسابقات طناب زنی دانش آموزان دختر متوسطه دوره اول سراسر کشور که به میزبانی یاسوج در حال برگزاری است معرفی شدند. در روز نخست و در ماده انفرادی جاگینگ 60 ثانیه خانم ها ارمغان قدیری از خراسان رضوی، فاطمه قدرتی از اصفهان و نگین بهرامی از زنجان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند. در روز دوم مسابقات طناب زنی و در ماده انفرادی آزاد نمایشی؛ خانم ارمغان قدیری از خراسان رضوی مقام اول، خانم زهرا اسدزاده از فارس مقام دوم و خانم آیناز موسوی از زنجان مقام سوم را کسب کردند. ...
با کسب 20 مدال، نمره 20 به دختران کیک بوکسور قمی رسید
مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ WASCO با حضور حدود 20 تیم و 400 شرکت کننده طی روزهای پنجشنبه و جمعه در استان تهران برگزار گردید که به علت ازدیاد شرکت کننده، بازی های چند وزن به اتمام نرسید، در این دوره از رقابت نفرات ذیل موفق به کسب مدال برای استان قم شدند: مدال آوران نونهالان: مهدیس بهرامی وزن _40 سمی کنتاک طلا نیکا عظیم زاده وزن _35 سمی کنتاک طلا ثنا ...
عسل کدخدایی: رنگ مدالم را طلایی می کنم
تهران (پانا) - دختر برنز وزنه برداری ایران با بیان اینکه به دنبال تصاحب طلای جهانی است تاکید کرد که کادر فنی وزنه برداری که همه از مدال آوران جهان و المپیک هستند، پشتوانه خوبی برای تحقق این هدف و درخشش در میادین بین المللی خواهند بود. رقابت های وزنه برداری نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا به میزبانی هند برگزار شد و دختران وزنه بردار ایران در این مسابقات، پنج مدال طلا، دو نقره و یک برنز ...
تداوم افتخار آفرینی دانش آموزان فارس در مسابقات ورزشی کشور
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، ابوذر زید آبادی نژاد گفت:سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر متوسطه اول کشور در رشته طناب زنی بانائب قهرمانی تیم استان فارس درسالن پوریای ولی یاسوج پایان یافت. رییس هیات ورزش دانش آموزی فارس گفت: مسابقات طناب زنی با حضور 15 استان کشور از 28مرداد آغاز و تا 31 مرداد ادامه داشت. زید آبادی نژاد گفت: تیم خراسان رضوی مقام اول، تیم استان ...
فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان رتبه های برتر قرآنی را از آن خود کردند
1024x768 فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان رتبه های برتر قرآنی را از آن خود کردند فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان باکسب 8 مقام برتر در بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران خوش درخشیدند به گزارش روابط عمومی، فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان در مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه ...
اردستان میزبان اردوی آمادگی تیم ملی نونهالان و نوجوانان تکواندو ایران
به گزارش خبرگزاری فارس از اردستان، آخرین اردوی آمادگی تیم ملی نونهالان و نوجوانان تکواندو جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات لبنان در دو بخش پومسه آقایان و بانوان و اولین اردوی آمادگی تیم ملی تکواندو جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات المپیک آسیایی چین در بخش پومسه آقایان در روزهای 25 مردادماه لغایت 10 شهریورماه 1402 به میزبانی شهرستان اردستان در حال برگزاری است. رقابت های ...
تبریز شهر پیش قدم در میزبانی مسابقات ورزشی
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات دواتلون المپیاد استعدادهای برتر دختران در سد امند تبریز برگزار شد که در حاشیه این مسابقات فتح اللهی، نایب رئیس فدراسیون ترای اتلون کشور در خصوص این رقابت ها اظهار داشت: در این مسابقات 41 ورزشکار از 9 استان شرکت داشتند و این مسابقات با کادر فنی مجربی که در نظر گرفته شده بود بدون هیچ مشکلی به اتمام رسید و امیدوارم در سال های بعد هم شاهد حضور استعدادهای برتر ...
تیم اصفهان قهرمان شد/ تیم فارس در جایگاه دوم قرار گرفت
رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی جانبازان و معلولین رده جوانان و نوجوانان با معرفی تیم های برتر در بخش بانوان به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی نوجوانان و جوانان، گرامیداشت هفته دولت و شهیدان رجایی و باهنر در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب امروز سه شنبه سی و یکم مرداد ماه برگزار شد و در نهایت با معرفی تیم های برتر ...
نفرات اعزامی تنیس روی میز نوجوانان قم به مسابقات کشوری اعلام شد
مهدی اکرامی عنوان کرد: مسابقات انتخابی تنیس روی میز استان قم برای شرکت در مسابقات قهرمانی دختران نوجوان کشور برگزار شد و نفرات اول تا چهارم این رقابت ها به مسابقات کشوری اعزام می شوند. او ادامه داد: در مسابقات انتخابی استان قم بهار بهمنی مقام اول را کسب کرد و زهرا مصباحی دوم شد. رئیس هیات تنیس روی میز استان قم افزود: ملیکا اسحاقی عنوان سوم و هدیه قمی نیز عنوان چهارم مسابقات ...
در پایان این مسابقات تیم ورزشی دانش آموزان خراسان رضوی در رشته طناب کشی به مقام قهرمانی دست یافت
15 استان کشور برگزار شد که از 28مردادماه آغاز و تا 31شهریور ادامه داشت بیان کرد: در سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد تیم استان خراسان رضوی مقام اول،تیم استان فارس مقام دوم و تیم استانهای اصفهان و زنجان مشترکا مقام سوم را کسب کردند. وی گفت: در ماده آزاد نمایشی انفرادی مقام اول را سرکار خانم ارمغان قدیری از استان خراسان رضوی ، مقام دوم را ...
آمادگی بدمینتون بازان قمی برای حضور در مسابقات استعدادیابی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ، تیم بدمینتون نوجوانان قم آخرین تمرینات خود را برای حضور در المپیاد استعدادهای برتر پشت سر گذاشت. نمایندگان استان در سال گذشته موفق شدند در مازندران به مقام نخست مسابقات دست یابد. مسابقات استعدادیابی امسال به میزبانی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز برگزار می شود. ...
برگزاری چهارمین دوره مسابقات ترای اتلون المپیاد استعدادهای برتر پسران
مسابقات ترای اتلون المپیاد استعداد های برتر پسران در روز سه شنبه آخرین روز مردادماه به میزبانی سد امند برگزار شد. چهارمین دوره مسابقات ترای اتلون استعدادهای برتر ورزش کشور در رده سنی نوجوانان به میزبانی شهر تبریز برگزار شد. در این دوره از مسابقات آذربایجان شرقی با کسب یک مدال طلا و برنز در جایگاه نخست ایستاد و تیم استان زنجان نیز با کسب یک مدال نقره مقام دومی مسابقات را از ...
درخشش ووشوکاران گناوه ای در مسابقات کشوری سبک هوپگار سیولوم
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ میرزایی سرپرست هیئت ووشو استان گفت: تیم ووشو شهرستان گناوه که به نمایندگی از استان بوشهر با 6 ورزشکار و با مربیگری فاطمه فلاح پور در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند موفق به کسب چندین نشان رنگارنگ شد. وی اضافه کرد در این رقابت ها در رده سنی نونهالان فاطمه ملک زاده و زهرا ذهاب 2 نشان طلا و نورا شهابی به نشان برنز در رده سنی نوجوانان رقیه حاجی زاده به نشان طلا و محدثه معرفبه نشان نقره و در رده سنی جوانان مبینا افراسیابی به نشان طلا رسیدند. ...
سه گانه کاران زنجان در مسابقات کشوری خوش درخشیدند
علی مشهدلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات استعدادهای برتر کشور در رشته سه گانه روز گذشته در تبریز برگزار شد. وی اضافه کرد: در این رقابت ها در 2 رده سنی نونهالان و نوجوانان بیش از 100 ورزشکار از 12 استان به رقابت پرداختند. مشهدلو افزود: علیرضا بیات سه گانه کار استان در رده نوجوانان این رقابت ها به نشان نقره دست یافت و در رده نونهالان نیز سه سکوی برتر ...
دانش آموزان دختر چهارمحال و بختیاری به مرحله کشوری مسابقات قرآن عترت و نماز اعزام شدند.
مسابقات در شته های آوایی شامل قرائت ، حفظ ، اذان و مداحی در شهر مقدس مشهد برگزار شد که در آن رقابت ها نیز استان چهارمحال و بختیاری چهار نماینده دختر و پسر داشت . غلامعلی خدیبی ضمن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان استان در این رقابت ها تصریح کرد: مرحله کشوری این دوره از مسابقات قرآن و عترت در دو مرحله مقدماتی و پایانی برگزار شد که هم اکنون مرحله پایانی مسابقات در بخش پژوهشی ویژه دختران در شهر کرمانشاه در حال برگزاری است. ...
تیم لرستان در جایگاه سوم قرار گرفت
باهنر در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب امروز سه شنبه سی و یکم مرداد ماه برگزار شد و در نهایت با معرفی تیم های برتر پایان یافت. بر این اساس تیم اصفهان با 23 امتیاز در رده نخست قرار گرفت و عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد و تیم های فارس با 18 امتیاز و لرستان با 18 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم ایستادند. شایان ذکر است ورزشکاران تیم لرستان با مربیگری زینب پاکار و خانم ها: هانیه حق نظری در پرتاب نیزه مدال طلا و در پرتاب وزنه مدال نقره، غزل صادقی نسب در ماده پرتاب وزنه نقره و نیلوفر خورشیدوند در ماده پرتاب وزنه مدال نقره این دوره از مسابقات را کسب کردند. ...
حضور بازیکنان هرمزگانی در مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز کشور
صالح محمد پور رییس هیات تنیس روی میز هرمزگان عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: به دنبال کسب موفقیت ورزشکاران هرمزگانی در مسابقات منطقه 11 کشور که در شیراز برگزار شد با حمایت شرکت زر مس توانستیم جواز ورود به مسابقات لیگ برترتنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشور را به دست آوریم. وی با تقدیر از زحمات امین طیاری رییس هیات تنیس روی میز شهرستان بندرعباس، مربی با دانش ...
مسابقات هندبال استان مرکزی پایان یافت
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان دختر استان مرکزی ظهر امروز به کار خود پایان داد. این مسابقات با حضور 6 تیم و به میزبانی سالن 2000 نفری شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد که در پایان تیم خیبر اراک مقام اول را از آن خود کرد. تیم شهرداری ساوه دوم شد، هیات هندبال فراهان عنوان سومی را کسب کرد. پایان پیام/ ...
درخشش دختر پینگ پنگ باز نوجوان خوزستانی در مسابقات کشور
عبدالامیر بخشنده با بیان اینکه 94 پینگ پنگ باز به مدت 3 روز برگزار کننده این پیکار ها بودند، افزود:فاطمه یزدان پناه از استان فارس قهرمان این رقابت ها شد و ال آی ابراهیم پور از استان آذربایجان غربی در سکوی دوم قرار گرفت. وی از برگزاری مسابقات پینگ پنگ منطقه 7 امید قهرمانی کشور خبرداد و افزود:درپایان احسان فاضلی در سکوی نخست ایستاد. ارشیا عنایت زاده نایب قهرمان شد. پوریا حیدرپور و علی ...
هرمزگان جواز حضور در لیگ های برتر نوجوانان و جوانان گرفت
بازخبر / مسابقات تنیس روی میز لیگ منطقه ای کشور با شرکت 14 تیم و با حضور نوجوانان و جوانان تیم زرمس از بندرعباس در شهر شیراز برگزار شد. در این مسابقات تیم زرمس نماینده استان هرمزگان موفق شد عنوان پنجمی را کسب کند و جواز حضور در لیگ برتر نوجوانان و جوانان کشور را بگیرید. بازیکنان تیم زر مس که از بندرعباس در این رقابت ها شرکت کرده بودند را هومن ساحلی زادگان، آیدین فرخی، صدرا خادم و آرشا غفوری تشکیل می دادند. میدیا لطف اله نسبی سرمربی و سرپرستی تیم را امیر حسین نوری نسب بر عهده داشت. ...
دختران والیبالیست قزوینی در راه مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ تیم والیبال نوجوانان دختر کشور جهت حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان دسته 2 کشور عازم بیرجند شدند. در این رقابت ها هشت تیم برای رسیدن به مرحله نهایی با هم رقابت می کنند. تیم والیبال دختران نوجوان استان در گروه نخست این مسابقات با تیم های یزد، گلستان و سمنان هم گروه شد. هدایت تیم والیبال نوجوانان استان را در این رقابت ها مریم ...
قهرمانان مسابقات تک لیفت قهرمانی بانوان کشور در قم مشخص شدند
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قم از پایان مسابقات تک لیفت قهرمانی بانوان کشور در این استان و مشخص شدن نفرات برتر خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، در این رقابت ها که ورزشکاران در سه رده سنی و در چهار دسته وزنی و در کلاس های مختلف رقابت کردند، نفرات به شرح زیر معرفی شدند: وزن منفی 60 کیلوگرم: ***لیفت بدون لوازم جوانان/// آیناز جعفری خوزستان اول آیلین میرزایی آذربایجان شرقی دوم فاطمه فتاحی یزد سوم بزرگسالان/// افسانه قلیج فارس اول حنانه غفاری آذربایجان شرقی دوم فایزه عارفی گیلان سوم پیشکسوتان/// لیلا شیرخانی تهران اول فاطمه کریمی تهران دوم نسرین میرزایی مازندران سوم ***لیفت با لوازم جوانان/// فاطمه خلیل آبادی تهران اول بزرگسالان/// سما یاریان تهران اول پیشکسوتان/// لیلا شیرخانی تهران اول مریم سعادتمند مازندران دوم نسرین میرزایی مازندران سوم ***لیفت الفن جوانان/// آیناز جعفری خوزستان اول فاطمه فتاحی یزد دوم شقایق خیراندیش یزد سوم بزرگسالان/// افسانه قلج فارس اول فایزه عارفی گیلان دوم فاطمه بادامی تهران سوم پیشکسوتان/// لیلا شیرخانی تهران اول مریم سعادتمند مازندران دوم لیلا فراهانی فارس سوم وزن منفی 70 کیلوگرم: جوانان بدون لوازم اول نیلوفر موسوی تهران دوم شبنم خیراندیش یزد سوم سهیلا سلیمانی خراسان جنوبی بزرگسالان بدون لوازم اول فاطمه رنجبر طیبه پورفریدونی دوم سوم خدیجه کریمیان پیشکسوتان بدون لوازم اول اکبریان مازندران دوم فاطمه رنجبر اصفهان سوم محرابی پور همدان جوانان با لوازم سهیلا سلیمانی خراسان جنوبی اول یاسمن ابراهیمی تهران دوم مونا سید مازندران سوم بزرگسالان با لوازم زهرا میرزاییان تهران اول زینب اسماعیلی مرکزی دوم سانیا سلطانی مازندران سوم پیشکسوتان با لوازم فاطمه نایب سیستان الفن جوانان نیلوفر موسوی اول تهران سهیلا سلیمانی دوم خراسان جنوبی شبنم خیراندیش سوم یزد الفن بزرگسالان فاطمه رنجبر اول قم زهرا میرزاییان دوم تهران خدیجه کریمیان سوم فارس الفن پیشکسوتان فاطمه درویش تبار اول تهران زهرا دیوانی خوزستان دوم زینب رضایی نیکو سوم لرستان دسته وزنی 80- کیلوگرم/// بدون لوازم جوانان: 1- بتول فیاض پور - تهران 2- حنانه حیدری - مازندران 3- مهیا سهرابی - تهران بدون لوازم بزرگسالان: 1- مریم فراهانی نیا - همدان 2- الناز وثوقی - تهران 3- الهه بابائیان - چهارمحال و بختیاری بدون لوازم پیشکسوتان: 1- محبوبه توانایی - تهران 2- الناز خشکچیان - آذربایجان شرقی 3- آذر یاراحمدی - فارس بالوازم جوانان: 1- نیایش قاسمی پور - تهران 2- حنانه حیدری - مازندران بالوازم بزرگسالان: 1- مریم فراهانی نیا - همدان 2- الناز وثوقی - تهران 3- زهرا میرزائیان - تهران بالوازم پیشکسوتان: 1- محبوبه توانایی - تهران 2- ام البنین غلامی - مازندران 3- فاطمه نایب - سیستان و بلوچستان الفن جوانان: 1- حنانه حیدری - مازندران 2- غزاله فتاحی - گیلان الفن بزرگسالان: 1- سمیه اکبری - تهران 2- فاطمه قربانی پور - تهران 3- مژده آقاولی - تهران الفن پیشکسوتان: 1- محبوبه توانایی - تهران 2- ام النین غلامی - مازندران دسته وزنی 80+ کیلوگرم/// بدون لوازم جوانان: 1- غزل کریمیان - قم 2- سارا اسلامی - لرستان بدون لوازم بزرگسالان: 1- آرا پروان - تهران 2- عادله لطفی - گیلان 3- مژگان پارسا - گیلان بدون لوازم پیشکسوتان: 1- آزاده صابرزاده - فارس 2- مریم محمدی - فارس 3- زهره پوررحیمی - یزد بالوازم جوانان: 1- غزل کریمیان - قم بالوازم بزرگسالان: 1- زهرا حبیب نژاد - قم 2- زهرا هاشمی - قم 3- الهه صفایی - تهران بالوازم پیشکسوتان: 1- پریسا موسوی - تهران الفن جوانان: 1- سارا اسلامی - لرستان 2- غزل کریمیان - قم الفن بزرگسالان: 1- زهرا حبیب نژاد - قم 2- عادله لطفی - گیلان 3- زهرا هاشمی - قم الفن پیشکسوتان: 1- پریسا موسوی - تهران 2- آزاده صابرزاده - فارس همچنین تیم های برتر در پایان این رقابت ها به شرح زیر معرفی شدند: جوانان/// 1- تهران 2- مازندران 3- قم بزرگسالان/// 1- تهران 2- قم 3- فارس پیشکسوتان/// 1- تهران 2- مازندران 3- فارس ...
افتخارآفرینی دانش آموزان دختر توانمند همدانی در مسابقات دوومیدانی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمود نقوی با اعلام این خبر، گفت: دانش آموزان دختر توانمند آموزش و پرورش استثنایی استان در مسابقات کشوری دانش آموزان با نیازهای ویژه در رشته دوومیدانی موفق به کسب چندین مقام برتر انفرادی و تیمی شدند. نقوی افزود: در این دوره از مسابقات که به میزبانی شهر تهران برگزار گردید، هنگامه ظفری، سارینا ماسوری، زهرا حسینی و فاطمه ملکوتی ...
درخشش دونده های نابینا و کم بینای هرمزگانی در مسابقات کشوری
چهارمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور دومیدانی جوانان و نوجوانان نابینا و کم بینا دختر و پسر به میزبانی استان کردستان شهرستان سنندج با درخشش دو میدانی کاران هرمزگانی به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری مکران، عبدالرضا محمدی دبیر هیئت ورزشی نابینایان استان هرمزگان امروز اظهار کرد: در چهارمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور دومیدانی جوانان و نوجوانان نابینا و کم بینا دختر و پسر به میزبانی ...
میزبانی خراسان رضوی در 4 رشته ورزشی المپیاد استعدادهای برتر/ حضور بیش از 2 هزار ورزشکار نوجوان در مشهد
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: امسال خراسان رضوی میزبان حدود 2500 ورزشکار نوجوان از سراسر کشور در چهار رشته ورزشی المپیاد استعدادهای برتر خواهد بود. به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، علیرضا تاج فیروز درباره چهارمین المپیاد استعدادهای ورزشی کشور اظهار کرد: تابستان امسال مشهد میزبان 4 رشته ورزشی کشتی، ورزش زورخانه ای، دوچرخه سواری و هندبال است که شمار زیادی از نوجوانان با استعداد کشور در آن حضور می یابند. وی با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی بیان کرد: حدود هزار شرکت کننده در دو رشته فرنگی و آزاد از سراسر کشور در مشهد با یکدیگر به رقابت می پردازند. سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اضافه کرد: مسابقات رشته دوچرخه سواری نیز در چهار رده سنی و در دو بخش آقایان و بانوان از 28 مرداد ماه آغاز می شود. تاج فیروز با بیان اینکه 200 پسر و 150 دختر دوچرخه سوار در این رقابت ها حضور خواهند داشت، اضافه کرد: این دوره از مسابقات در چهار رشته 200 متر سرعت، 2 هزار متر تایم تریل، کوهستان و حذفی مهارتی برگزار می شود و در پایان نفرات برتر در دو بخش تیمی و انفرادی معرفی خواهند شد. وی عنوان کرد: درباره مسابقات هندبال نیز رقابت های این المپیاد تا پیش از نیمه شهریورماه برگزار خواهد شد. سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: جدا از بحث مسابقات، برنامه های تفریحی، فرهنگی و مذهبی برای ورزشکاران تدارک دیده شده است تا این عزیزان با خاطره خوبی به شهرهای خود برگردند. ...
بدمینتون بازان قمی راهی مسابقات استعدادهای برتر کشور شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، تیم های دختران و پسران بدمینتون استان قم راهی چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در تبریز شدند. در ترکیب تیم دختران بدمینتون استان قم مینا بهرامی، دینا بهرامی، فاطمه سادات خادمی، رها وحیدی خواه، فاطمه یزدیان حضور دارند. مربی تیم اعزامی استان قم به این مسابقات فائزه نعمتی است که محبوبه نعمتی به عنوان سرپرست در کنار ...