سایر خبرها
زمان اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان اعلام شد
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، بر اساس گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی ، اولین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان به منظور حضور در بازی های المپیک تابستانی پاریس 2024 روز های 17 لغایت 28 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده کمپ تیم های ملی کشتی برگزار می شود. اسامی نفرات دعوت شده که می باید، به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: پویا دادمرز، محمد حسیوند پناهی ...
پخش مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از سیمای خوزستان و ورزش
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، چهل وچهارمین دوره مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام پهلوان تختی از روز پنجشنبه در شهرک نفت اهواز آغاز و به طور زنده از سیمای استانی و شبکه ورزش پخش شد. دراین مسابقات فرنگی کاران از کشور های ایران، سوریه، عراق و ارمنستان به رقابت می پردازند. در این دور از مسابقات 89 فرنگی کار برگزار کننده مسابقات 5 وزن نخست رقابت ها هستند. حسن رنگرز ...
نفرات برتر ووشو استان قم مشخص شدند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا مسابقات قهرمانی و انتخابی ووشو استان در قسمت پسران و در دو بخش ساندا و تالو روز جمعه 7 اردیبهشت ماه با حضور 210 شرکت کننده در 4 رده سنی به میزبانی خانه ووشو استان برگزار شد. در این مسابقات مدعیان اوزان و فرم های مختلف در ساندا و تالو با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند. نونهالان وزن 22- امیرعلی یونسی ...
زمان اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان اعلام شد
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، بر اساس گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اولین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان به منظور حضور در بازی های المپیک تابستانی پاریس 2024 روز های 17 لغایت 28 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده کمپ تیم های ملی کشتی برگزار می شود. اسامی نفرات دعوت شده که می باید، به [... ...
کشتی فرنگی جام تختی| نفرات و تیم های برتر مشخص شدند/ ایران قهرمان شد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی 2- حسین بیژنی 3- رامین احمدی و کیانوش شمشیری 5- مهدی احدی زناب و پیام احمدی 7- سعید اسماعیلی 8- نورایر هاخویان (ارمنستان) 9- محمدپویا اسدی (کرمان) 10- مهدی کمالی 60 کیلوگرم: 1- پویا ناصرپور 2- سجاد عباس پور 3- علی احمدی وفا و علی نوربخش 5- محمد اسدین (سوریه) و ...
رقابت 210 مبارز در ساندا و تالو قم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا مسابقات قهرمانی و انتخابی ووشو استان قم در قسمت پسران و در دو بخش ساندا و تالو روز جمعه مورخ 7 اردیبهشت ماه با حضور 210 شرکت کننده در 4 رده سنی به میزبانی خانه ووشو استان برگزار شد که مدعیان اوزان و فرم های مختلف در ساندا و تالو با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر به شرح زیر معرفی گردیدند: نفرات برتر ساندا: در نونهالان امیرعلی یونسی ...
عدم دعوت به اردوی تیم ملی فرنگی؛ گرایی کشتی نمی گیرد؟
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از تکمیل سهمیه های المپیکی کشتی فرنگی، رقابت های جام تختی در اهواز برگزار شد و طبق نتایج آن و همچنین نفرات برتر چرخه 2024 پیش از آن، اردوی المپیکی این تیم از هفدهم اردیبهشت ماه در کمپ تیم های ملی استارت زده خواهد شد.نفرات و تیم های برتر کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند پیش از برگزاری جام تختی، باتوجه به اینکه در چهار وزن 77، 87، 97 و ...
خط و نشان مدعیان قهرمانی ادوار گذشته در شب دوم مسابقات فوتسال محلات شهر برازجان
: حسین حسن زاده 2 گل - سجاد جوکار - رامین اسحاقی- ایمان تمدن - سید محمدرضا هاشمی اخطار : حسین حسن زاده اخراج : - تیم شهید محمد احمدی جوان 2 گلها : علی اوس 2 گل اخطار : محمد جمالی ( مربی ) - علی اوس اخراج : - بهترین بازیکن بازی: حسین حسن زاده بازیکن شماره 6 از تیم شهید غلامرضا باصولی داوران: عباس عرب - رضا پورآزاد ...
صعود تیم کوهنوردی استان یزد به قله بل بلندترین قله استان فارس به مناسبت هفته معلم
به گزارش یزدفردا: تیم استان یزد متشکل از آقایان محسن پاکدامن، مجتبی خلیلی، سینا پیری، علی خرم، غلامرضا ورعی، مصطفی عماد، محمد پارسامنش، حمید مرتضی زاده، عباس رحیمی، سیدمحمدحسین مهدوی و خانم ها فاطمه فتح آبادی، لیلا شریفی کیا، زینب دهقانی، مهدیه السادات عمادی، مطهره خانی که موفق به پیمایش و صعود قله نامبرده گردیدند. همچنین آقای ابوالفضل شبانی ...
قهرمانی مقتدرانه کشوری بانوان ورزشکار اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان در رشته والیبال
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، مسابقات ورزشی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که با عنوان جام شهدای مهارت و در گروه بانوان در 4 رشته به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در مرکز تربیت مربی کرج برگزار شد، به پایان رسید. آیین اختتامیه مسابقات جام شهدای مهارت در گروه بانوان با حضور امیر میمنت آبادی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بهزاد غفاری ...
شب چهارم مسابقات فوتسال محلات برازجان با درخشش ستارگان گمنام روشن شد
* تیم شهید رضا پاپری 3 گلها : رضا کریمی - آرش خلیفه- حسن معلم اخطار : پویا تمیمی - میلاد حسین پور اخراج : آرش خلیفه تیم شهید غلامرضا باصولی 2 گلها : محمد جواد فرخی- ایمان تمدن اخطار : حسین حسن زاده - مصطفی دارابی - احسان باصولی اخراج : - بهترین بازیکن بازی: عباس نام آور زیارتی بازیکن شماره 18 از تیم ...
پایان رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با معرفی نفرات برتر
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روز های 6 و 7 اردیبهشت با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی 2- [... ...
کشتی قهرمانی کشور؛ نفرات راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند
طرفداری | مسابقات پنج وزن دوم چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از صبح امروز جمعه 7 اردیبهشت ماه در سالن شهرک نفت اهواز در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به شرح زیر است: 60 کیلوگرم: علی احمدی وفا _ سجاد عباسپور پویا ناصر پور _ علی نوربخش 67 کیلوگرم: امید احمدی ...
کشتی فرنگی جام تختی؛ از صندلی های خالی تا حضور خانواده ها در سالن
داشت که مشخص نبود برای این رقابت ها نصب شده یا در پیکارهای گذشته هم وجود داشته است. در این دوره تنها سه کشور در چند وزن شرکت کردند. تبلیغات سطح شهر این رقابت ها در سطح قابل قبولی بود و مسوولان نیز با برندهای مختلف تجاری برای برگزاری این رقابت ها توافق کردند. در سکوها چند بانو هم حضور داشت که به نظر می رسید از خانواده فرنگی کاران بودند. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر ...
غیبت قهرمان جهان و رامین طاهری در اهواز
عبدولیِ قهرمان جوانان جهان با عارف حبیب اللهی مبارزه می کند. نفرات راه یافته به نیمه نهایی 5 وزن دوم جام تختی به شرح زیر هستند: 60 کیلوگرم: علی احمدی وفا _ سجاد عباسپور 67 کیلوگرم: امید احمدی _ امیرمحمد یارمحمدزهی حجت رضایی _ آرمین محب ثابت 77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی _ علیرضا عبدولی محمدرضا حجامی _ غلامرضا فرخی 87 کیلوگرم: محمد حسین محمودی _ محمد هادی صیدی بهروز هدایت _ ابوالفضل پایدار 130 کیلوگرم: رازمیک کردیان _ سید ابوالفضل میرزاده امیرحسین کریمی _ محمد سروش رنجبر انتهای پیام/ ...
نفرات برتر پنج وزن نخست مسابقات بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان در اردبیل مشخص شدند
به گزارش خبرنگار ایرنا ، مسابقات بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان "جام صفوی" تحت عنوان گرامیداشت "رحیم علی آبادی" کشتی گیر نامی اردبیلی، عضو اسبق تیم ملی کشورمان و قهرمان المپیک و جهان در اردبیل در حال برگزاری است. در این رقابت های بین المللی که یکی از مراحل انتخابی تیم ملی کشورمان است، علاوه بر 33 کشتی گیر سه کشور ارمنستان، قزاقستان و عراق، 192 کشتی گیر از سراسر کشور در اوزان 45، 48، 51 ...
معرفی برترین های 5 وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جام صفوی
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام صفوی و گرامیداشت رحیم علی آبادی از پنج شنبه 6 اردیبهشت در سالن حسین رضازاده شهر اردبیل در حال برگزاریست. اسامی نفرات برتر پنج وزن نخست این رقابت ها به شرح زیر است: 45 کیلوگرم: 1- ابوالفضل همتی 2- امیر خزایی 3- محسن حنفی و فرید صفری 5- امیرمحمد حاجی وند و رامی باسم کرومی (عراق) 7- رضا شهبازی 8 ...
پیکان سواری مس رفسنجان زیر باران/ صعود نارنجی پوشان به مرحله بعد جام حذفی
دهقان، نیما احمدی(امیرحسین صدقی)، ایمان اکبری(سید محمد ستاری)، علی اصغر صادقی(غلامرضا ثابت ایمانی)، ابوالفضل زمانی، علی اکبر رنجبر، امیرحسین غلامی(علی قربانی)، آرش هاشمی، مجتبی حقدوست(سامان نریمان جهان) و امیر شهیم(محمدحسین فلاح) سرمربی: رضا عنایتی انتهای پیام
برترین های پنج وزن نخست مسابقات جام تختی در اهواز مشخص شدند
نتایج فینال پنج وزن نخست مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز مشخص شد. دیدارهای فینال پنج وزن نخست چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی عصر امروز پنجشنبه در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. این مسابقات با حضور بیش از 120 کشتی گیر از چهار کشور ایران، سوریه، عراق و ارمنستان برگزار شد. نتایج فینال پنج وزن نخست این رقابت ها به شرح زیر ...
قهرمانی دانیال سهرابی در جام تختی/چهره های برتر مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری مهر ، رقابت های 5 وزن نخست کشتی فرنگی جام تختی با برگزاری دیدارهای فینال به پایان رسید. در مهم ترین دیدارهای برگزارشده دانیال سهرابی، دارنده مدال طلای امیدهای جهان و برنز بازی های آسیایی در فینال وزن 72 کیلوگرم مقابل علی دارابی با نتیجه پنج بر یک به برتری رسید و به عنوان قهرمانی دست یافت. در فینال وزن 63 کیلوگرم نیز کشتکار با نتیجه شش بر چهار از سد کارن اصلانیان ...
پاداش هیات کشتی خوزستان به مدال آوران آسیایی
به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز با قهرمانی ایران به پایان رسید و تیم های ارمنستان و سوریه نیز به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. حسینی محراب استاندار کشتی دوست خوزستان نیز در مراسم اهدای مدال و کاپ به نفرات و تیم های برتر جام تختی حاضر شد. رمضان جمالپور رییس هیات کشتی خوزستان نیز با هدف حمایت از کشتی گیران ملی پوش این استان، از کشتی ...
پیروزی مس مقابل پیکان در ضربات پنالتی؛ تداوم طلسم شکست ناپذیری رفسنجانی ها
...، رضا سریدانی، محمد عباس آبادی، محمدعلی سنجری، حسین فاتحی و اسدالله بلوچ، به عنوان جمعی از کارگران پیشکسوت و بازنشسته مجتمع مس سرچشمه رفسنجان قدردانی شد. همچنین دقایق پایانی بازی تیم های فوتبال مس رفسنجان و پیکان تهران بارش باران آغاز شده بود و بازیکنان دقایقی زیر هوای بارانی رفسنجان بازی کردند. پخش زنده تلویزیونی بازی حساس مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بین تیم های مس ...
ترکیب آلومینیوم برای مصاف حساس با پرسپولیس
، مرتضی تبریزی و ابوالفضل سلیمانی به دلیل مصدومیت در فهرست تیم آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس حضور ندارند. ترکیب آلومینیوم به این شرح است: احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، امین جهان کهن، مهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی فرد، عارف حاجی عیدی، محمدامین کاظمیان، میلاد بدرقه و محمد مهدی لطفی ...
ذوب آهن، امیدوار به پیروزی در تبریز
، مهدی شیری ، شجاع خلیل زاده ، عارف آقاسی ، ریکاردو آلوز ، مهدی هاشم نژاد ، محمد نادری ، میلاد کر ، رحمان جعفری ، امیرحسین حسین زاده و صفا هادی خواهد بود. به گزارش ایرنا ، دیدار 2 تیم تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان از سری مسابقات جام حذفی کشور امروز ساعت 18:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود. ...
ایرالکو با میانگین سنی 26 مقابل پرسپولیس
به گزارش ورزش سه آلومینیوم اراک که در فصول اخیر در نقش گربه سیاه پرسپولیس خودی نشان داده و البته فوتبال خوبی هم بازی می کند با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان خود در جام حذفی مقابل پرسپولیس قرار گرفته است. با توجه به ترکیب یازده نفره ایرالکو شامل احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، امین جهان کهن، مهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی فرد، عارف حاجی عیدی، محمدامین کاظمیان، میلاد ...
اعلام ترکیب سپاهان با یک تغییر عجیب
به گزارش ورزش سه، بر این اساس نفرات زیر از ساعت 19:30 در ورزشگاه فولاد آرنا و در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف استقلال آبی پوش ملاثانی می روند که هدایت آن بر عهده سیاوش اکبرپور است: پیام نیازمند- میلاد زکی پور، هادی محمدی، سیاوش یزدانی، رامین رضاییان، محمد کریمی، برایان دابو، امید نورافکن، علی اصغر اعرابی، رضا شکاری و کاوه رضایی. همانطور که مشخص است پیام نیازمند پس از ...
مس رفسنجان با حذف پیکان راهی مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی شد
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، در مرحله یک هشتم پایانی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران یادواره آزادسازی خرمشهر، پنج شنبه 6 اردیبهشت تیم های مس رفسنجان و پیکان در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف هم رفتند. قضاوت این دیدار را مهدی اجاقی با کمک های حامد صفایی و مرتضی هوشیار بر عهده داشت. ترکیب ابتدایی مس رفسنجان: حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین ...
صدای پای بازیکن نام آشنا در استقلال گوش می رسد/ این شادی گل بی دلیل نبود!
مدافع میانی تیم سپاهان در تعطیلات زمستانی در لیست خرید باشگاه استقلال قرار داشت اما باشگاه سپاهان در پاسخ به نامه استقلال اعلام کرد: هیچ کدام از بازیکنانش را برای حضور در استقلال آزاد نخواهد کرد. استقلال علاوه بر محمد دانشگر بازیکنانی چون امید نورافکن، فرشاد احمد زاده، امید نورافکن و ... را هم می خواست. محمد حسین مرادمند در بازی با شمس آذر بعد از اینکه روی کرنر ابوالفضل جلالی و با ضربه ...