قهرمانی ورزشکار بوشهری در مسابقات آزاد تپانچه قهرمانی کشور
سایر خبرها
جشنواره تدریس برتر ساختگاه معلمان قوی برای ایران قوی است
...: رییس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: جشنواره تدریس برتر ساختگاه معلمان قوی برای ایران قوی است. به گزارش مهر، رضا درویشی دوشنبه شب در حاشیه جشنواره تدریس برتر در سالن همایش پردیس علامه طباطبایی بوشهر ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران این جشنواره در پردیس های دانشگاه، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی نگاه راهبردی به دانشگاه فرهنگیان دارد و هدف مقدسش تربیت معلم تراز انقلاب ...
همدان قهرمان مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان کشور شد
به گزارش خبرنگار ایرنا مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان کشور (یادبود مرحوم محمدامین روستایی) که از پنجشنبه گذشته در استان همدان و به میزبانی شهرستان ملایر آغاز شده بود، امروز دوشنبه به پایان رسید. این پیکارها با حضور 208 بوکسور از استان های مختلف و در سالن سه هزار نفری الغدیر ملایر برگزار شد و تیم همدان با 2 مدال طلا، 2 نقره، 2 برنز و 29 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد. همچنین ...
استان بوشهر در ارزیابی توسعه اقتصاد دانش بنیان رتبه سوم کشور شد
سال 1401 رتبه 21 بوده است، افزود: با حمایت های معاونت اقتصادی استانداری و تلاش پارک علم و فناوری خلیج فارس و هم افزایی و تلاش مدیران دستگاه های اجرایی و روسای دانشگاه های عضو ستاد اقتصاد دانش بنیان و با تلاش جمعی، استان بوشهر توانسته رتبه سوم کشوری در توسعه اقتصاد دانش بنیان را بدست آورد. وی اضافه کرد: کسب این توفیق که نشان از توسعه و نفوذ دانش و فناوری در فعالیت های اقتصادی است نوید بخش آینده ای درخشان برای جوانان استان خواهد بود. ...
اشجاری و یزدانی قهرمان تور جهانی تنیس جوانان شدند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، آخرین روز رقابت های تنیس تور جهانی تنیس جوانان در زمین های تنیس آسایش ساری برگزار شد تا تکلیف نفرات برتر هفته نخست مشخص شود. در بخش انفرادی پسران، پارسا اشجاری با نتیجه (3-6 و 1-6) کیارش حنیفی را برد و قهرمان شد، دانیال مشتاقی فر و سام پازوکی نیز مشترکا سوم شدند. در بخش دختران نیز یاسمن یزدانی با نتیجه (1-6 و 1-6) هانا سلطانی ...
ناکامی گیلان در 6 وزن نخست کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور
نفرات برتر 6 وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور درحالی معرفی شدند که تنها یک کشتی گیر از استان گیلان در جمع نفرات برتر دیده می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مسابقات 6 وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور امروز (دوشنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح ...
تالاخادزه ایران کجاست؟
قهرمان جوانان جهان یکی از سرشناس ترین غایبان اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران به شمار می رود، اما دلیل دعوت نشدن علیرضا یوسفی به اردو چیست؟ به گزارش ایرنا، علیرضا یوسفی دارنده نشان طلای المپیک 2018 جوانان، قهرمان نوجوانان و جوانان جهان، یکی از غایبان سرشناس اردوی تیم ملی وزنه برداری به شمار می رود. این اردو با حضور 12 پولادمرد از 31 فروردین ماه زیر نظر نواب نصیرشلال در فدراسیون وزنه ...
مهم ترین اخبار ورزشی 10 اردیبهشت
تغییر نام آبی های تهران به استقلال خلیج فارس خبر داد. قرعه کشی یک چهارم جام حذفی فوتبال سپاهان به ملوان رسید و تراکتور به مس رفسنجان قرعه کشی مرحله یک چهارم پایانی مسابقات جام حذفی فوتبال ایران برگزار و 8 تیم حاضر در این مرحله با حریفان خود آشنا شدند. هفته نوزدهم لیگ برتر هندبال مردان؛ برتری نیروی زمینی و گیتی پسند در روز جشن قهرمانی زود هنگام مسی ها ...
کسب مقام اول مرحله نخست مسابقات آزاد کشوری تپانچه آقایان توسط نوجوان دشتستانی
...: محمدرضا احمد نوجوان دشتستانی موفق به کسب مقام اول مسابقات مرحله نخست مسابقات آزاد کشوری تپانچه آقایان شد به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛مرحله نخست مسابقات آزاد کشوری تپانچه آقایان در سال 1403 روز جمعه 7 اردیبهشت ماه در رده سنی نوجوانان در مجموعه تیراندازی آزادی تهران برگزار شد که محمدرضا احمدی نوجوان دشتستانی موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد در پایان مسابقه فینال نتایج زیر به دست آمد: مقام اول: محمدرضا احمدی از دشتستان مقام دوم: محمدمهدی چوبین از قم مقام سوم: حسین گوهری از تهران ...
حضور دو دوچرخه سوار بوشهری در تیم ملی نوجوانان
...: نوجوانان بوشهری متین عباسی و علی رضا رضایی به مدت 3 روز در تهران ، در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون دوچرخه سواری حاضر شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ ورزشکاران بوشهری در اردوی تیم ملی پایه-نوجوانان-پسران حاضر شدند. نوجوانان بوشهری متین عباسی و علی رضا رضایی به مدت 3 روز در تهران ، در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون دوچرخه سواری حاضر شدند. این ورزشکاران در مسابقات استعدادهای برتر کشور سال گذشته به نتایج خوبی دست یافتند. ...
اعزام ملی پوش جوان بوشهری به مسابقات آسیایی بوکس قزاقستان
اتحادخبر: اعزام ملی پوش بوشهری به مسابقات آسیایی بوکس قزاقستان به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ عباس گرشاسبی ملی پوش جوان بوشهری به مسابقات آسیایی بوکس قزاقستان اعزام شد .
نایب قهرمانی نماینده خراسان رضوی در نخستین مرحله مسابقات تپانچه بادی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مرحله نخست مسابقات آزاد تپانچه آقایان در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و در پایان حسین ظفر جعفرزاده تیرانداز خراسان رضوی و عضو تیم ملی موفق شد در بخش مقدماتی با امتیاز 578 بعنوان نفر اول راهی مرحله فینال شود و در فینال نیز به جایگاه دوم این مسابقات رسید. امیر جوهری خو از تهران و سیداحمد میرجهانبخش موسوی از البرز نیز به ترتیب اول سوم شدند. ...
آغاز مرحله استانی مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان استان البرز
مدرسه ای در این دوره از مسابقات شرکت نمودند و از این میان، 15 هزار نفر به مرحله منطقه ای راه یافتند و در نهایت بیش از 800 دانش آموز با ورود به مرحله استانی در حال رقابت هستند. با مشخص شدن نفرات منتخب، دوره توانمند سازی برگزار و بهترین ها به مرحله کشوری اعزام خواهند شد. معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز اظهار داشت: شناسایی افراد مستعد در رشته های قرآنی، گسترش فرهنگ قرآنی میان اقشار مختلف جامعه و انس بیشتر نوجوانان و جوانان با مفاهیم قرآنی از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است. ...
پایان هفته نخست مسابقات تنیس ساحلی با معرفی نفرات برتر
این ترتیب هفته نخست این مسابقات با معرفی نفرات برتر و انجام مراسم اختتامیه در مجموعه تنیس مارینا به پایان رسید. هفته دوم این رقابت ها از 10 لغایت 13 اردیبهشت ماه در زمین های تنیس مارینا و پلاژ بانوان برگزار می شود. سرداوری این مسابقات در بخش آقایان بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان نقره کشورمان است و کسری حجازی مدیریت بازی ها را بر عهده دارد و در بخش بانوان نیز لعیا خیام باشی داور نشان سفید و سمیرا قدسی به عنوان سرداور و مدیر مسابقات حضور دارند. کد خبر 6091695 ...
شناخت نفرات برتر تنیس روی میز خوزستان
نصیری به صورت مشترک درسکوی سوم قرار گرفتند. 80 ورزشکار برگزار کننده بخش آقایان بودند و 17 ورزشکار نیز در بخش بانوان تنیس روی میز خوزستان بودند. نفرات برتر این مسابقات به عنوان تیم منتخب خوزستان به پیکار های تنیس روی میز قهرمانی کشور اعزام می شوند. اهواز از مسابقات تنیس روی میز قهرمانی بزرگسالان خوزستان میزبانی کرد. ...
برگزاری مسابقات انتخابی تیم ووشو چهارمحال و بختیاری
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری ، مسابقات انتخابی تیم ووشو استان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان زیر نظر کمیته مسابقات در محل خانه ووشو در دو بخش تالو و ساندا برگزار شد. این رقابت ها با حضور بیش از 60 شرکت کننده پیگیری شد. با نظر اعضای کمیته فنی هیئت استان، نفرات انتخابی ظرف چند روز آینده مشخص و به اردوی تیم استان دعوت خواهند شد. ...
بزرگترین رویداد قرآنی دانش آموزان کرمانشاهی برگزار می شود
بخش دختران، 13 اردیبهشت ماه مسابقات بخش پسران و 14 اردیبهشت ماه مسابقات در بخش فرهنگیان برگزار خواهد شد. وی در پایان یادآور شد: مراسم اختتامیه مسابقات هر بخش پایان همان روز برگزار می شود و با اعلام نفرات برگزیده از نفرات برتر تجلیل خواهد شد. انتهای پیام
سطح مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بالا بود/ کسب سهمیه المپیک جزو اهدافم است
نازنین فاطمه عیدیان بانوی تاریخ ساز ورزش دوومیدانی کشورمان درباره کسب اولین مدال طلای رقابت ماده 400 متر با مانع مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و حریفش از چین تایپه اظهار کرد: خدا را شکر که در این مسابقات توانستم مدال طلا کسب کنم. سطح مسابقات امسال واقعا نسبت به رقابت های جوانان و نوجوانان سال پیش خیلی بالاتر رفته بود. همین که ما دور مقدماتی داشتیم این سطح رقابت ها را بالا برده بود. او ...
نسرین شاهی صاحب مدال طلا شد/ مدال برنز برای ساره جوانمردی
به گزارش یزدفردا: نسرین شاهی، ساره جوانمردی و فائزه احمدی بانوان ملی پوش تیراندازی کشورمان در ماده تپانچه بادی بانوان P2، کلاس SH1، در مرحله مقدماتی با قرار گرفتن در جمع 8 نفر نهایی راهی مرحله فینال شدند. در مرحله فینالی که با حضور ستارگان تیراندازی برگزار شد، نسرین شاهی با 239.7 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و مدال طلا و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. ساره جوانمردی در امتیاز شوت آف با ...
معرفی تنیسورهای برتر مسابقات تور جهانی تنیس جوانان
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، با انجام دیدارهای مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی و فینال دونفره، نفرات برتر رقابت های تور جهانی مشخص شد. در بخش انفرادی پسران پارسا اشجاری با نتیجه (3-6 و 2-6 ) دانیال مشتاقی فر را برد و به فینال رسید و در دیگر دیدار این مرحله کیارش حنیفی با نتیجه 2 بر یک از سد سام پازوکی عبور کرد . در بخش دختران یاسمن یزدانی با ...
هدفمان هم موفقیت و هم پشتوانه سازی است
جوانان را بیشتر کند. وی ادامه داد: اردوی تیم های هندبال بانوان در سمنان برگزار و زیر نظر خانم شافعیان که حدود 10 سال است در رده های مختلف مسئولیت فنی را بر عهده دارد برگزار می شود و در اردوی تیم در نهایت نفرات برتر در ترکیب تیم قرار می گیرند و حدود 70 درصد از ترکیب تیم نفرات بزرگسالان و بازیکنانی هستند که در میادین مختلف حضور داشته اند و خود ره به تیم ملی اثبات کردند و 30 درصد بازیکنان هم از ...
مهم ترین اخبار ورزشی 8 اردیبهشت
آغاز کرد. تنیسور های حاضر در مرحله نیمه نهایی تور جهانی مشخص شدند تنیسور های برتر در ادامه رقابت های تور جهانی جوانان، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را به دست آوردند. دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا؛ هفت چشمه نقره ای شد مهدی هفت چشمه، پرتابگر جوان کشورمان مدال نقره ماده پرتاب چکش مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا را به دست آورد. نتایج روز سوم از دور ...
رقابت 210 مبارز در ساندا و تالو قم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا مسابقات قهرمانی و انتخابی ووشو استان قم در قسمت پسران و در دو بخش ساندا و تالو روز جمعه مورخ 7 اردیبهشت ماه با حضور 210 شرکت کننده در 4 رده سنی به میزبانی خانه ووشو استان برگزار شد که مدعیان اوزان و فرم های مختلف در ساندا و تالو با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر به شرح زیر معرفی گردیدند: نفرات برتر ساندا: در نونهالان امیرعلی یونسی ...
نفرات برتر ووشو استان قم مشخص شدند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا مسابقات قهرمانی و انتخابی ووشو استان در قسمت پسران و در دو بخش ساندا و تالو روز جمعه 7 اردیبهشت ماه با حضور 210 شرکت کننده در 4 رده سنی به میزبانی خانه ووشو استان برگزار شد. در این مسابقات مدعیان اوزان و فرم های مختلف در ساندا و تالو با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند. نونهالان وزن 22- امیرعلی یونسی ...
اختتامیه مسابقات اذان در گلبهار برگزار شد
...، بینش و مهارت والدین برای تربیت فرزندان صالح گفت: این سه گزینه برای تربیت فرزند صالح و پرافتخاربرای کشور اسلامی مان ضروری است. گفتنی است دراین مسابقات بیش از حدود 60 اثر به مجموعه شرکت ارسال شد که حدود 30 اثر پذیرفته و از این تعداد که در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان برگزار شده بود به نفرات اول تا سوم جوایزی تقدیم شد. در این مراسم علاوه بر نفرات برتر مسابقات اذان که در بخش ...
فیلیپین نخستین حریف نوجوانان دختر ایران در قهرمانی آسیا تلاش 13 تیم برای جام پانزدهم
تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا به مصاف فیلیپین می رود که پیروزی در این دیدار برای صعود به جمع هشت تیم برتر اهمیت بسیار زیادی دارد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 18 سال دختر آسیا از تاریخ 27 خرداد تا سوم تیرماه 1403 در ناخون پاتوم کشور تایلند برگزار می شود و تیم ملی نوجوانان دختر ...
پخش مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از سیمای خوزستان و ورزش
سرمربی تیم ملی، حسن حسین زاده سرمربی و مربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور به همراه فرزاد ایمانعلی زاده و غلامرضا قصاب از خوزستان به عنوان عضو کمیته فنی بر مسابقات نظارت می کنند. حمید باوفا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور از نزدیک این مسابقات را تماشا می کند. مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی جمعه شب با شناخت نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد. امتیاز شما ...
67 تیم از روستایان و عشایر سراسر کرمان در مسابقات جام پرچم حضور خواهند داشت
کرده اند. پاریزی با اعلام اینکه رقابت های دومین دوره جام پرچم ویژه روستائیان و عشایر استان کرمان اوایل سال 1403 برگزار می شوند، تصریح کرد: هر رشته بر اساس آمایش سرزمینی احصا می شود که در نهایت نفرات برتر مسابقات پس از رقابت های کشوری به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. وی هدف از برگزاری دومین دوره جام پرچم را شناسایی استعدادهای برتر ورزش روستایی عشایری و مشارکت بانوان و مردان در این مسابقات ذکر کرد. ...
دور اول المپیاد ورزشی ارتباطات 1403 در بخش مدیران با معرفی تیم های برتر به پایان رسید
به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، آخرین روز المپیاد ورزشی ارتباطات در بخش مدیران، پس از تجمیع امتیازهای کسب شده، تیم های برتر معرفی شدند که بر همین اساس شرکت مخابرات ایران در جایگاه نخست مسابقات قرار گرفته و جام طلایی المپیاد مدیران را از آن خود کرد، سکوی نقره ای مسابقات به ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تعلق یافت و رتبه سوم نیز به شرکت ارتباطات زیرساخت رسید. این ...