سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی برگزیدگان جشنواره ورزشی استان خوزستان
در نخستین جشنواره ورزشی بازنشستگان که در 5 رشته در خوزستان برگزار شد، برگزیدگان بخش های مختلف معرفی شدند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، اولین دوره جشنواره ورزشی بازنشستگان در استان خوزستان در 5 رشته ورزشی، در دو بخش آقایان و بانوان، برگزار شد. بر این اساس در رشته شنای کرال سینه زیر 60 سال آقایان، عبدالرحیم فاتح، محمد علی کاملی و قاسم جلالی و در ...
تقدیر از 42 ورزشکار برتر بازنشسته در استان فارس
، مهدی عدلو و رسول فقیهی مقام های اول تا سوم رقابت های شنای کرال سینه در بخش آقایان زیر 60 سال را به خود اختصاص دادند. در این رده سنی و در رشته شنای قورباغه نیز علی رضایی، سید روح الله نبوی و بهیار قبادی موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند. شیری یادآور شد: در رقابت های شنای 50 متر قورباغه بانوان، رویا سلیمانی، مدینه حاجی زاده و زهرا کشتکاران رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند و در رشته کرال سینه نیز مریم قدیریان، فرزانه ظهیری و پروانه مهندسی موفق به کسب رتبه های برتر شدند. خبرنگار: سید بهنام اخوت پور عکاس: روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری استان فارس ...
تقدیر از ورزشکاران برتر بازنشسته در چهارمحال و بختیاری
از نفرات اول تا سوم در هر دو بخش آقایان و بانوان تقدیر شد. منوچهر صفرپور افزود: در رشته تنیس روی میز آقایان، براتعلی فاتحی، اردشیر سلیمانی و سعادت اله فاضل مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در بخش بانوان نیز عفت شکوهی، اشرف شکوهی و مهوش همت زاده رتبه های برتر را به خود اختصاص دادند. وی بیان داشت: در رشته دارت آقایان، فریدون فتحی کوهی، علی فتحی نژاد و سعید احمدیان به ترتیب مقام اول تا ...
مشارکت 100 ورزشکار بازنشسته در جشنواره ورزشی استان بوشهر
...، اشاعه فرهنگ سلامت و نشاط در بین بازنشستگان است. امیدواریم با همکاری هیات های ورزشی استان، در طول سال برنامه های ورزشی دیگری نیز برای بازنشستگان اجرا شود. وی با اعلام اسامی نفرات برتر در هر رشته ورزشی گفت: در رشته تنیس روی میز بانوان منصوره کدیور و در بخش آقایان نیز غلامحسین بهبهانی حائز رتبه برتر شدند. کشتکار درباره نفرات برتر رشته دارت نیز اظهارداشت: فریده صداقت زاده در بخش ...
اولین جشنواره ورزشی بازنشستگان در سمنان آغاز شد
محمد مناف پور افزود: اولین جشنواره پنج رشته ورزشی دارت، شنا، تیراندازی با تفنگ بادی، شطرنج و تنیس با حضور بانوان و آقایان تا سه شنبه 26 اردیبهشت 96 ادامه دارد. وی با اشاره به این که به سه نفر اول در 2 بخش آقایان و بانوان جوایزی اهدا خواهد شد، خاطرنشان کرد: نفرات برتر راهی جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری در تهران در تیرماه 96 خواهند شد. وی به برگزاری مسابقات شطرنج در خانه شطرنج استان ...
جشنواره ورزشی بازنشستگان استان
مسئول سازمان بازنشستگی استان گفت:این مسابقات به مدت4روز در رشته های شنا، دارت،شظرنج،تنیس روی میز و تیراندازی با تفنگ بادی برگزار شد. اکبر گودرزی افزود:94بازنشسته در سالن شهید پایدار وکوثر در یاسوج با هم رقابت کردند که در پایان از نفرات اول تا سوم هررشته ت جلیل شد.
برگزاری المپیاد ورزشی بیماران خاص استان در دزفول
تفنگ بادی در باشگاه مرساد ، تنیس روی میز در سالن تنیس دزفول ، شطرنج در دانشکده فرهنگیان و مسابقه دارت در سالن فجر برگزار شد. در پایان این مسابقات در رشته شطرنج در بخش مردان عبداله مرادی از دزفول اول شد و نسیرین آل سیف از شادگان نیز در بخش بانوان به مقام نخست دست یافت. در رشته تنیس روی میز مردان محسن محمدیان از رامهرمز اول شد و در بخش بانوان بتول عساکره از شادگان قهرمان شد. ...
نتایج مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور اورال بانوان
در پایان این مسابقات اسامی نفرات برتر هر رده سنی به شرح زیر اعلام شد: بزرگسالان مقام اول: الناز رکابی از زنجان مقام دوم: فاطمه جعفری از کرمان مقام سوم: آتنا بیگوند از تهران جوانان مقام اول: زهرا داوری از خراسان شمالی مقام دوم: شقایق اسکندری از فارس مقام سوم: مینا آرمیده از زنجان نوجوان A مقام اول: راحیل ...
نفرات برتر ماده بلدرینگ بانوان مشخص شدند
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، هفدهمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی و اعزام های آزاد از 19 اردیبهشت جاری به میزبانی کرمان در دو بخش زنان و مردان در حال برگزاریست. نتایج پایانی ماده بلدرینگ بانوان به شرح زیر است: بزرگسالان: مقام اول الناز رکابی از زنجان مقام دوم فاطمه جعفری از کرمان ...
نتایج مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور ماده سرطناب بخش بانوان
در پایان این مسابقات نتایج زیر در رده های سنی مختلف به دست آمد: بزرگسالان مقام اول: الناز رکابی از زنجان مقام دوم: نگار ورشوچی از همدان مقام سوم: فاطمه جعفری از کرمان جوانان مقام اول: سیده افسانه میر احمدی از چهار محال و بختیاری مقام دوم: زهرا داوری از خراسان شمالی مقام سوم: ساحل مایلی از اصفهان نوجوانان B ...
کلیپ نتایج و برنامه های روز دوم بازی های همبستگی کشورهای اسلامی _ باکو 2017
و 50 و 200متر قورباغه ساعت 10:30 و نیمه نهایی و فینال 50 و 200متر قورباغه ساعت 17:30 به وقت محلی برگزار می شود . نتایج: ژیمناستیک ساعت 9:30 دقیقه به وقت باکو هم مسابقات مقدماتی پارالل و دار حلقه در رشته ژیمناستیک برگزار می شود. در رشته دارحلقه هادی خناری نژاد، شرکت کننده کشورمان، پس از ژیمناستیک کاران آذربایجان و ترکیه در رده سوم قرار گرفت و راهی فینال شد. در ...
راهیابی نسیمی شاد به نیمه نهایی 50 متر قورباغه
به گزارش وانانیوز ، آریا نسیمی شاد در رشته 50 متر قورباغه با ثبت زمان 29 ثانیه و 58 صدم ثانیه سوم شد و به نیمه نهایی مسابقات راه یافت. در این گروه شناگر ترکیه با 28 ثانیه و 9 صدم ثانیه و شناگر اندونزی با 28 ثانیه و 81 صدم ثانیه دوم شدند. مسابقه نیمه نهایی این رشته ساعت 17:30 و مسابقه فینال نیز یک ساعت بعد از نیمه نهایی برگزار می شود. انتهای پیام/ ...
چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی باکو
سایر رقابتها، مسابقات بخش دوم رشته تپانچه 25 متر مردان در بخش مرکز آتش رقابت های کشورهای اسلامی به پایان رسید که محمد احمدی با مجموع امتیاز 565 و وحید گلخندان با مجموع امتیاز 554 در این رشته در هر دو بخش مرکز آتش به ترتیب هفتم و سیزدهم شدند. در همین رشته تیراندازانی از آذربایجان، ترکیه و پاکستان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند. نتایج کاروان ایران در روز دوم روز دوم از چهارمین ...
دستیابی ورزشکاران قم به 3 مدال جشنواره معلولین کشور
، دوومیدانی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی به رقابت پرداختند و در رشته 100 متر دوومیدانی فاطمه نوروزی از قم به مقام سوم دست یافت و برنز گرفت، ضمن اینکه فاطمه خواسه تراش از کرمان و زینب زرودی از مازندران قهرمان و نایب قهرمان شدند. دبیر هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان قم افزود: در رشته آمادگی جسمانی بخش بانوان ارزشمندترین مدال توسط تیم اعزامی قم کسب شد، مدالی که نتیجه درخشش خانم فرشته هاشمی بود، ضمن اینکه سحر نوری از البرز و فاطمه قره چادر از گلستان دوم و سوم شدند. انتهای پیام /78002*30 ...
دوازدهمین دوره جشنواره ورزشی افراد با هوش میانه به کار خود پایان داد
اکبر بحری (مازندران) مقام دوم، مرتضی پورحضرتی (اردبیل) مقام سوم، ابوالفضل خلیلیان شاکر (خراسان رضوی) در بخش بانوان نیز نمایندگان 12 استان به رقابت پرداختند و نتایج زیر به دست آمد: دو و میدانی: *دوی 100 متر مقام اول، فاطمه خواسه تراش از کرمان مقام دوم، زینب زرودی از مازندران مقام سوم، فاطمه نوروزعلی از قم ...
اخبار برگزاری مسابقه دارت به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با ایجاد فضای نشاط و همدلی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گناوه با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان اقدام به برگزاری مسابقه دارت برای بانوان کارمند نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر؛ سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه در این خصوص گفت: مسابقه دارت به مناسبت سالروز میلاد حضرت ...
اعلام برنامه روز سوم؛ رقابت در 8 رشته
به گزارش نوشهرآنلاین ، سومین روز از بازی های کشورهای اسلامی امروز در حالی پیگیری می شود که ملی پوشان کشورمان در 8 رشته با حریفانشان رقابت می کنند. بعد از کسب مدال طلا و نقره در تیراندازی، احتمال کسب مدال در این رشته در روز سوم مسابقات نیز وجود دارد. همچنین کاروان ایران منتظر است تا کاراته کاها نیز کشورمان را صاحب مدال کنند. ژیمناستیک: بارفیکس، خرک حلقه و پرش از ...
تیم ایران در ژیمناستیک به مدال برنز رسید/ گنج زاده، ملایی و نسیمی شاد فینالیست شدند
...، هانیه رستمیان با 575 امتیاز در میان 17 شرکت کننده در جایگاه اول ایستاد. گلنوش سبقت الهی با مجموع 572 امتیاز، چهارم شد و بهناز غلامی هم با 551 امتیاز به عنوان هشتم دست یافت. بدین ترتیب سه تیرانداز کشورمان در رقابت های تپانچه 25 متر در جمع هشت فینالیست این رقابت ها قرار گرفتند. برنامه بازی های ایران در روز سوم مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی به شرح زیر است: ژیمناستیک: در ...
بازی های کشورهای اسلامی؛ یک مدال برنز برای تیم شنا
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپولو، چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی 12 الی 22 می ( 22 اردیبهشت الی اول خرداد) در باکو برگزار می شود. تیم ملی شنای ایران متشکل از 5 شناگر در این رقابت ها حضور دارد که در روز نخست در سه ماده 100 متر پروانه، 50 متر قورباغه و 4 در 100 متر آزاد تیمی با حریفان خود به رقابت پرداختند. 50 متر قورباغه: آریا نسیمی شاد ...
برترین های قرآنی مسابقات اوقاف شهرستان ساری
ابراهیم حیدری جناسمی در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از مازندران گفت: چهلمین دوره مسابقات اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانی ساری در رشته های مختلف در روزهای اخیر برگزار شد که نفرات برتر این دوره از مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان به ترتیب اول تا سوم به شرح ذیل است. در بخش آقایان: تحقیق: سید پارسا انگشتان، نقی عالیشاه و رضا ذبیحی اذان: سید سجاد اشرفی، محمد مهدوی و ...
کسب 5 مدال رنگارنگ ورزشکاران زنجانی در مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور
مختلفی کسب کردند، اضافه کرد: در ماده سرعت بخش بانوان الناز رکابی از زنجان به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان تصریح کرد: در ماده سرعت بخش بانوان همچنین سیما سلطانی از زنجان پس از بهاره بدرابادی از کرمان عنوان سومی را از آن خود کرد. بیات منش با بیان اینکه در رده سنی نوجوانان مینا آرمیده از زنجان به مقام قهرمانی مسابقات سنگ نوردی ...
پایان مسابقات سنگنوردی بانوان قهرمانی کشور در کرمان
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از ورزش خبر هفدهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در قسمت بانوان با معرفی چهر های برتر در رشته ها و رده های سنی مختلف به پایان رسید . بر همین اساس در قسمت سرعت در بخش بزرگسالان بهاره بدر آبادی نایب قهرمان شد و در قسمت اورال در بخش بزرگسالان فاطمه جعفری تونست در رده دوم قرار بگیرد و در بخش نوجوانان آناهیتا آریا فر از کرمان سوم شد . در بخش ...
امام قلی نژاد، اولین طلای کاروان ایران را کسب کرد
فینال شود. -مسابقات روز اول در سه بخش حرکات زمینی، دار حلقه و پارالل برگزار شد که تیم کشورمان تا اینجای رقابت ها توانست پس از تیم های ترکیه و آذربایجان در رده سوم قرار بگیرد. سه قسمت دیگر این مسابقات (بارفیکس، خرک حلقه و پرش از خرک) فردا صبح برگزار می شود. تیراندازی: - در تفنگ بادی 10 متر نرجس امامقلی نژاد با کسب416.2 امتیاز و ایستادن در جایگاه اول فینالیست ...
پایان مسابقات تنیس روی میز دسته یک بانوان در بجنورد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز خراسان شمالی در پایان رقابت دوره ای شش پینگ پنگ باز دسته یک بانوان استان در مجموعه ورزشی شهید علیدخت بجنورد، مریم و فاطمه وحید از بجنورد، اول و دوم شدند و غزاله ارشادی فر از شیروان، مقام سوم را کسب کرد. دو نفر آخر نیز به دسته آزاد سقوط کردند.
امام قلی نژاد، اولین طلای کاروان ایران را کسب کرد؛ احمدی نقره گرفت
بخش و به ترتیب در رده های نهم و یازدهم جای گرفته و از راهیابی به فینال بازماندند. -در رشته دارحلقه هادی خناری نژاد، شرکت کننده کشورمان، پس از ژیمناستیک کاران آذربایجان و ترکیه در رده سوم قرار گرفت و راهی فینال شد. در همین بخش سعیدرضا کیخا با قرار گرفتن روی پله هشتم توانست به فینال راه یابد و به کسب مدال در این رقابت ها امیدوار باشد. در رشته دار حلقه، سامان مدنی با قرار گرفتن در جایگاه ...
معرفی نفرات برترمسابقات آمادگی جسمانی همدان
به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش ،مسابقات امادگی جسمانی بانوان صبح امروز با مشارکت بیش از 50 نفر از بانوان استان در سالن 6000 نفری انقلاب در سه رده سنی برگزار گردید که نتایج آن به شرح ذیل می باشد: رده سنی 20 تا 30 سال: 1.نفر اول سرکار خانم سارا شیخ مرادی 2.نفر دوم سرکار خانم هانیه اسدی 3.نفر سوم سرکار خانم اکرم اسدی ظاهر 4.نفر چهارم سرکار خانم پریسا رزجی 5 ...
2 ورزشکار زنجانی در اردوی تمرینی تیم ملی بوچیا مردان حاضر شدند
و همراه فنی تیم ملی راهی این مسابقات می شوند که این نشان از توانمندی رشته ورزشی بوچیا زنجان است. رئیس هیات ورزش جانبازان و معلولان استان زنجان گفت: یادآور شد: مرحله دوم اردوی آمادگی از 23 تا 30 فروردین امسال در تهران برپا شد. مرادی افزود: این رقابت ها در 2 بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد که بانوان ورزشکار زنجانی در اردوی انتخابی موفق به راه یابی به تیم ملی جهت حضور در اردوهای آمادگی و اعزام به این پیکارها نشدند. 6084/6085 خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی انتهای پیام /* ...
بانوی تیرانداز قم قهرمان کشور شد
حسین مهره ساز امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: برترین های نخستین رقابت کشوری سال 1396 بین تیراندازان برتر استان های مختلف کشور در حالی مشخص شدند که خوشبختانه یکی از بهترین های چند سال اخیر بخش بانوان تیراندازی قم بار دیگر افتخار آفرینی کرد. وی اضافه کرد: مسابقات آزاد تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه بادی قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان و بانوان و با حضور چهره های شاخص ...
قرار گیری قطب ووشو بانوان کشور در سیستان و بلوچستان تنها آرزوی ووشوکار استان
یکی از بانوان ووشوکار سیستانی به خبرنگار اوشیدا گفت: از سال 1385 رشته رزمی را با رشته کونگ فو تحت نظر استاد سرگلزایی شروع کردم و در سال 1389 با رشته زیبای ووشو تحت نظر خانم عباسی آشنا و شروع به فعالیت کردم. فاطمه سنچولی افزود: دارای مقام قهرمانی کشوری (سبکی) و قهرمانی استان، داور درجه1 و دان3 ووشو می باشم. وی ادامه داد: به دلیل علاقه زیاد و وقتی فعالیت های اصولی و ...
تورنمنت بین المللی تیراندازی آلمان؛ کرم زاده و تیم پسران برنزی شدند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، فاطمه کرم زاده موفق شد با امتیاز 418٫2 به عنوان نفر دوم به فینال رشته تفنگ بادی بانوان در رده جوانان راه یابد که در فینال مدال برنز را به گردن آویخت. همچنین دو تیرانداز از آلمان اول و دوم شدند. همچنین در سومین روز از این رقابت ها تیم تفنگ با ترکیب امیرمحمد نکونام، علیرضا داوودآبادی و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته خفیف درازکش آقایان در رده جوانان به مصاف حریفان رفت و در نهایت توانست به مدال برنز این رقابت ها دست یابد. ...