جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۴۳Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 31 مرداد 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 1 مرداد 1397 خانه ملت 2 مرداد 1397 خانه ملت 3 مرداد 1397 خانه ملت 4 مرداد 1397 خانه ملت 5 مرداد 1397 خانه ملت 6 مرداد 1397 خانه ملت 7 مرداد 1397 خانه ملت 8 مرداد 1397 خانه ملت 9 مرداد 1397 خانه ملت 10 مرداد 1397 خانه ملت 11 مرداد 1397 خانه ملت 12 مرداد 1397 خانه ملت 13 مرداد 1397 خانه ملت 14 مرداد 1397 خانه ملت 15 مرداد 1397 خانه ملت 16 مرداد 1397 خانه ملت 17 مرداد 1397 خانه ملت 18 مرداد 1397 خانه ملت 19 مرداد 1397 خانه ملت 20 مرداد 1397 خانه ملت 21 مرداد 1397 خانه ملت 22 مرداد 1397 خانه ملت 23 مرداد 1397 خانه ملت 24 مرداد 1397 خانه ملت 25 مرداد 1397 خانه ملت 26 مرداد 1397 خانه ملت 27 مرداد 1397 خانه ملت 28 مرداد 1397 خانه ملت 29 مرداد 1397 خانه ملت 30 مرداد 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۸    
نماینده مردم تهران تاکید دارد که در موضوع طرح سوال از روحانی نگاه غالب سیاسی است و دغدغه های معیشتی زیر نگاه سیاسی قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۶    
بر اساس دستور اعلامی، صحن علنی مجلس یکشنبه هفته آینده استیضاح وزیر اقتصادی و امور دارایی را در دستور کار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۹:۰۱    
سخنگوی جنبش حماس اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره قدس را وقیحانه توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۱    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید با بیان اینکه هدف آمریکا این است که هیچ مجوزی برای معافیت از تحریم های ایران ارائه ندهد، گفت: تا کنون تنها دو مجوز بسیار محدود صادر کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۶:۰۱    
صدر اعظم آلمان از اظهارات وزیر خارجه این کشور پیرامون نظام مالی اروپایی مستقل از آمریکا برای حفظ برجام عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۴:۰۱    
مدیر اجرایی دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو تحریم های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را غیرقانونی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۳:۰۱    
رئیس جمهوری روسیه نسبت به گسترش ناتو و نزدیکی این سازمان به کشورش هشدار داد و گفت که ما مجبوریم به استقرار زیرساخت های ناتو در نزدیکی مرزهای خود پاسخ دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۲:۰۱    
رئیس جمهور آمریکا اذعان کرد این کشور نباید در خاورمیانه حضور پیدا می کرد و این کار اشتباه بزرگی در طول تاریخ بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۱:۰۱    
مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: برنامه ریزی ها در شرایط فعلی اقتصادی کشور برای حل مشکلات باید به گونه ای باشد که مردم آن را احساس کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۲    
معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: حل مشکلات اقتصادی مردم دغدغه مشترک دولت و مجلس است و اتحاد و انسجام قوا و ثبات وضعیت دستگاه های اقتصادی می تواند دشمن را از ایجاد التهاب و نارضایتی مایوس کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با نگاهی به حوزه تئاتر و سینما، توجه بیشتر به حوزه کودک و فراهم کردن زیرساخت های آن لازم دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۳:۰۱    
اتحادیه عرب، جامعه جهانی و سازمان ملل را به برخورد قاطعانه با تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی و وادار کردن این رژیم به توقف این تجاوزات فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۴۱    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب گفت: نگران تأمین آب تا پایان آذر هستیم و باید در این زمینه حساسیت ویژه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: امسال برای این معاونت مبلغ 2500 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۱    
عضو شورای شهر تهران بر تجدیدنظر درباره ارائه خدمات درمانی به شهروندان توسط شهرداری تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۱    
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 600 تن مرغ منجمد و 150 تن مرغ گرم برای تعادل بخشی قیمت در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۱    
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای از امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان در آزمون قضاوت 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۲    
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 332 تن انواع مواد مخدر و روان گردان در کشور از ابتدای سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور با تاکید بر اینکه دولتی ها حق ندارند واحدهای اقامتی و گردشگری ایجاد کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۶    
سپاه پاسداران در بیانیه ای تداوم ارتقای ظرفیت های دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور را راهبرد و تکلیف غفلت ناپذیر نیروهای مسلح دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۳    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با بیان اینکه درج اقلام دارویی در لیست ارز دولتی بر اساس پروتکلی که تعیین شده صورت می گیرد تاکید کرد مصرف داروهای سرطان تولید داخلی هیچ عوارضی به همراه ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۷    
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس با اشاره به اینکه قرارداد مودت و مذاکرات الجزایر دست حقوقدانان ایرانی در لاهه را برای دفاع از شکایت کشورمان باز می گذارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۵    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: حضور صیادان خارجی در دریای خلیج فارس از لحاظ شکل قانونی ایرادی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۲    
عضو هیات رییسه مجلس گفت: جامعه پزشکی در دریافت حقوق و مزایای خود طی ماه های اخیر با تاخیرهای چندین ماهه روبه رو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۶    
محسن رضایی به مناسبت عید سعید قربان با انتشار یادداشتی صفحه اینستاگرام خود را به روزرسانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از بانک مرکزی و وزیر اقتصاد خواست که اسامی افرادی را که دارای وام های سنگین هستند و از بازگردندان آن خود داری می کنند را اعلام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۱    
لطف الله فروزنده فعال سیاسی اصولگرا درباره محاکمه متهمان اقتصادی گفت: قوه قضاییه باید هرچه سریعتر دادگاه های ویژه ای را برای رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی تشکیل داده و محاکمات را به صورت علنی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۰    
نماینده دوره هشتم مجلس گفت: دولت قطعا باید از سیاسی کردن موضوع در حل مشکلات حوزه اقتصادی کشور پرهیز کند و به عبارتی به پیشنهادات کاربردی از هر طیف سیاسی دلسوز نظام جمهوری اسلامی توجه ویژه نشان دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۱    
رئیس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه نگاه لوکس به صنعت هواپیمایی کشور خسارات زیادی وارد کرد، افزود: اگر آزادسازی نرخ بلیت صورت نمی گرفت، صنعت هواپیمایی از بین می رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۶    
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: 75 درصد ساخت هواپیمای کوثر در بخش خصوصی انجام می شود و وزارت دفاع صرفاً آن را مدیریت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۲    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: وصول جرایم مرتبط با قاچاق کالا و ارز نسبت به مدت مشابه 20 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ادعای دخالت روسیه و ایران در انتخابات پیش روی کنگره آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۸    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: با وجود آن که به شهرداری تهران انتقادهایی درحوزه های مختلف وجود دارد، اما چه درگذشته و چه درشرایط فعلی درخصوص ساماندهی پسماند و زباله درتهران کوتاهی نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۶    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با مشکوک دانستن اتفاقات تجمع قم و تاکید بر لزوم بررسی آن توسط مراجع ذی ربط گفت که این اتفاقات خلاف امنیت ملی است و خوراک تبلیغاتی علیه نظام را برای دشمنان ایجاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۴    
عضو فراکسیون گردشگری مجلس با بیان اینکه واگذاری اقامتگاه های دولتی امری قانونی است، گفت: پرداخت یارانه سفر به مردم درصورت واگذاری اقامتگاه ها ازسوی دستگاه های دولتی ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۱    
سخنگوی وزارت بهد اشت گفت: در بیمارستان هایی با اشغال تخت بالای 90 درصد، امکان تخلیه بیماران برای تعمیرات وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۵    
باتوجه به بازگشت ساعت کار ادارات به حالت قبل، ساعت کاری بانک های تهران نیز تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت فرهنگ برای پرداخت یارانه بیمه خبرنگاران سقف مشخصی دارد، گفت: برگزاری نمایشگاه مطبوعات هیچ دستاوردی و ضرورتی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۹    
نمایندگان دائم ایران و سوئیس در وین درخصوص حوزه های همکاری در سازمان های بین المللی با یکدیگر رایزنی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۸    
معاون حقوقی قوه قضاییه با بیان این که برای تشخیص میزان رعایت حقوق بشر در یک کشور مراجعه به قانون آیین دادرسی کیفری آن کشور ضروری است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: انگلیس جایگزین آمریکا در کارگروه بهسازی نیروگاه آب سنگین اراک شد که پیش از این با حضور ایران، آمریکا و چین تشکیل شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
اکرمی گفت: اگر مسئولی فسادی را مرتکب می شود باید با قاطعیت با او برخورد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
آیت الله جوادی آملی گفت: کشور طیب و طاهر باید میوه طیب و طاهر دهد، همه چیز در مملکت هست، ارز، سکه و نقدینگی کافی اما با وجود فراوانی اجناس بازار ملتهب است و مشکلاتی در این خصوص داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
رئیس جریان حکمت ملی عراق تاکید کرد: ایالات متحده باید در سیاست های خود علیه ایران تجدید نظر کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر لزوم بازنگری اساسی در سیستم آموزشی کشور، گفت: رویکرد دانشگاه ها باید اصلاح شود و دانشگاه های نسل دوم به نسل های سوم و چهارم ارتقا یابند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رونمایی از جنگنده کوثر در شرایط تحریمی را دستاوردی بزرگ خواند و ارتباط صنعت نظامی با دانشگاه بسیار مثبت و سازنده ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
نماینده مردم تبریز در مجلس در واکنش به انتقال تیم دسته اولی از تبریز به ارومیه و تغییر نام آن به "نود ارومیه" ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: دستگاه های ذی صلاح برای پیوست سلامت تعریف مشخصی ارایه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۱    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: در حال حاضر اتحاد و انسجام ضرورت جهان اسلام و مذاهب اسلامی است تا با قدرت در برابر دشمنان اسلام بایستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۷    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه جنگ اقتصادی بازار داخلی را به چالش کشانده است، گفت: رکود تورمی در بازار مسکن حاکم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۵    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت:در صورتی که دولت بتواند از کارفرمایان حمایت عملی کند شرایط برای افزایش مجدد دستمزد کارگران در سال 97 فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۹    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس درس بزرگ عید قربان را رها شدن از تعلقات دنیوی و مبارزه با شیطان تا رسیدن به پیروزی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۶    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه بحث ناکارامدی یک شخص در دولت مطرح نیست گفت: بحث ناکارآمدی یک جریان و تیم اقتصادی است که باید اصلاح شود؛ این موضوع با رفتن یک نفر هم میسر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۷    
نماینده مردم قم در مجلس وضعیت فعلی دریاچه نمک قم را خطری جدی برای استان های همجوار دانست و از دولت خواست رها سازی آب به این دریاچه را جدی بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۳    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران باید بتواند با قدرت و توان تجهیزات مورد نیاز خود را برای دفاع و مقابله با هرگونه تهدید درتمامی نقاط تقویت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۱    
نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، مشارکت، همفکری و مفاهمه را اصول همگرایی قوا دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در شهرستان بندرترکمن استان گلستان گفت : کالاهای اساسی و مورد نیاز در انبارهای کشور تامین کننده نیاز جامعه است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۷    
جبار کوچکی نژاد، نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به احتمال تغییرات در کنکور گفت: طرح جدیدی از سوی نمایندگان درباره کنکور در حال تدوین است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۶    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه اساتید پیشکسوت رکن اصلی دانشگاه ها به شمار می آیند، گفت: نفس گردش نخبگان به ویژه در مدیریت ها و سطوح علمی قابل دفاع است اما جایگاه علمی دانشگاه ها بدون حضور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۴    
نایب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس از نشست اعضای این کمیته با وزیر ورزش و جوانان و استقبال وی از انجام طرح تحقیق و تفحص خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به قطع همکاری برخی از شرکت های اروپایی با ایران به دلیل تحریم های آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه ایران تمام مسیر دیپلماسی برای شکایت از آمریکا را طی کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای مسلح اگر می خواهد طرح جریمه ریالی سربازی را متوقف کند باید از طریق دولت اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۰    
یک کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا تاکید کرد: متاسفانه دست هایی در کار است تا اجازه ندهد گروه های فلسطینی با یکدیگر آشتی کنند و به یک وفاق ملی برسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۸    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: جامعه پزشکی درمسیر قابل قبولی حرکت کرده و کشورما درسطح بین المللی جایگاه مناسبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش مهرماه سال جاری با کمبود نیرو، فضا و تجهیزات روبه رو است، گفت: بهتراست به جای کتمان این موضوع راه حلی برای برون رفت از آن در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۵    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد اصلاحیه تائید اعتبارنامه نمایندگان مسئله اصلی انتخابات نیست و باید قانون مربوطه اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۱    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نمایندگان مجلس نمی توانند نسبت به فشارهای معیشتی جامعه بی تفاوت باشند و چیزی نگویند تا رییس جمهور و تیم اقتصادی دولت به شیوه ها و بهانه های مختلف از پاسخگویی به مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۲    
تحلیلگر سیاسی اصولگرا درباره تاثیرگذاری نخبگان کشور با توجه به شرایط فعلی کشور گفت: مسئولان باید به گونه ای رفتار کنند که مردم احساس کنند آنها با همه توان خود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۸    
خطیب نماز عید قربان گفت: همه روسای جمهور آمریکا به دنبال مذاکره با جمهوری اسلامی ایران بودند اما در این هدف ناکام شدند و آمریکا آرزوی مذاکره با ایران را به گور خواهد برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۵    
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت شرایط بازگشت اتباع بیگانه به کشورشان را هرچه سریعتر فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۳    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از کمبود آژانس های مسافرتی در کشور عراق در حالی که بیشترین گردشگر مذهبی از این کشور وارد ایران می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: دریای خزر نباید به بهانه افزایش تعداد بازیگران بازتقسیم شود زیرا ما در دریای خزر وضعیت متفاوتی در گذشته داشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۱    
آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: یکی از مشکلات ما جزم گرایی است. جزم گرایی یعنی هر کس فقط دیدگاه خود را عین حق و حقیقت اسلام و انقلاب بداند؛ این خطرناک است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۶    
پروانه مافی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره حوادث مدرسه فیضیه قم گفت: باید مقابل رفتارهای تفرقه افکن ایستاد، زیرا برای آینده ما بسیار خطرناک است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت اجرای دقیق مصوبات شورای هماهنگی اقتصادی قوا، گفت: یک گروه از سوی خود شورا، باید مسئول پیگیری این امر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۷    
نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: آیین دادرسی ویژه ای برای مبارزه با مفاسد اقتصادی درطرح مبارزه با جرائم اقتصادی در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۶    
امام جمعه مشهد گفت: کشورهای اروپایی جاده صاف کن آمریکا هستند و نباید به آن ها چشم داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۰    
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: مشکلات اقتصادی که کشور گریبان گیر آن شده، با قواعدی که در اقتصاد داخل داشتیم هیچ همخوانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، از تلاش شهر به شهر نمایندگان زن مجلس برای تعیین آمار ازدواج دختران کمتر از 13 سال به منظور آسیب شناسی و تکمیل طرح کودک همسری که به زودی آماده ارائه در صحن می شود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۱    
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، با اعلام این خبر که سه شنبه آینده مهلت وزارت کار برای ارائه گزارش از نحوه پرداخت سهم درمان کارگران به پایان می رسد یادآورشد در این نشست طرحی نیز برای نحوه تخصیص ارز دولتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۷    
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس از راکد ماندن بسیاری از مدارس در حال ساخت به دلیل مشکلات ارزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۶    
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مرجع تصمیم گیری درباره نحوه تاثیر 30 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور شورای سنجش و پذیرش است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: درصورتی که اعمال استانداردها باعث کاهش تیراژ تولید کنونی شود شوکی جدید بر بدنه اقتصاد وارد و ایجاد نوسان می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۴    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید افزایش نرخ تورم ساعتی تغییر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۲    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آمریکا در افغانستان هیچ نتیجه مثبتی برای مردم نداشته و صرفا ناامنی ها و عدم آرامش مردم، ارمغان آمریکا بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۱    
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: انواع ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۵    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس کشورهای اسلامی و برخی شخصیت های اسلامی فرارسیدن عید قربان را تبریک گفت.