جمعه ۰۱ تیرساعت ۲۱:۳۳Jun 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت آلومینیوم»

می متالز - قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 25 خردادماه با کاهش 1.3 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 465 دلار رسید.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای معدن- قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 21 خرداد ماه با کاهش 63 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 515 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۳    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، 28 اردیبهشت ماه (17 ماه می) بورس فلزات در حالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی آلومینیوم با اندکی افزایش به 2543 دلار و 50 سنت رسیده بود. با وجود افزایش اندک قیمت آلومینیوم در روز پایانی کار بورس، آلومینیوم هنوز در مسیر کاهشی قرار دارد. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۳    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403، پس از افزایش 24 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 568 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۲    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403، با کاهش 33 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 477 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403، پس از افت 0.2 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 510 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، بورس فلزات در تاریخ 17 اردیبهشت ماه (6 می سال جاری) تعطیل رسمی بوده است در تاریخ جمعه 21 اردیبهشت ماه (10 می)، بورس فلزات درحالی به کار خود پایان داد که قیمت آلومینیوم با 2 دلار افزایش به 2514 دلار (تن) رسیده بود. ...
دنیای اقتصاد – سید سجاد موسوی : صنعت آلومینیوم از جمله صنایعی است که از یارانه برق بسیار بالایی برای تولید بهره می برد و با وجود این ، هیچ گاه دولت نظارت لازم بر عرضه این محصول در بورس کالا نداشته است ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403 با رشد 21 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 515 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403، با کاهش پنج دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 512 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۳    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، همچنین در روز جمعه 14 اردیبهشت ماه، بورس فلزات لندن درحالی به کار خود پایان داد که قیمت فروش نقدی آلومینیوم در بورس فلزات لندن 2516 دلار (تن) اعلام گردید. ...
می متالز - قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403، پس از افت 0.9 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 536 دلار رسید.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۲    
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و قیمت آلومینیوم ثامن تجارت را در گوگل جستجو کرده و انواع فلز الومینیومی : میلگرد ، لوله ، ورق ، تسمه و... را بررسی کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : قیمت آلومینیوم در بازار جهانی در پی تحریم های جدید آمریکا و بریتانیا علیه فلزات روسیه اوج گرفت. در پی اینکه مقامات غربی تحویل هرگونه کالای روسیه را ممنوع اعلام کرده و بورس های تجارت فلزات را از پذیرش آلومینیوم، مس و نیکل جدید تولیدشده توسط روسیه منع کردند ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، همچنین بورس فلزات لندن در روز جمعه 17 اردیبهشت ماه (6 می) ماه درحالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی آلومینیوم در بورس 2559 دلار (تن) اعلام شد. علیرغم کاهش قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز پایان کار بورس، هنوز فلز آلومینیوم در مسیر افزایش قیمت قرار دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۳    
قیمت آلومینیوم علیرغم روند ضعیف رشد خود طی ماه های گذشته، طی هفته های اخیر به شدت افزایش یافته و به گفته کارشناسان روند صعودی قیمت طی ماه های آتی نیز ادامه خواهد یافت.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه 1403، با افت 2.6 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 585 دلار رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۴    
قیمت آلومینیوم این هفته یک روند قوی صعودی را پشت سر گذاشت و کار خود را با قیمت 2665 دلار به پایان رساند که بالاترین قیمت از خرداد، دو سال پیش است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
افزایش تقاضا با رشد قیمت فلزات پایه در بازارهای جهانی همراه بود. ابتدا قیمت مس بر مدار صعود قرار گرفت و پس از آن قیمت آلومینیوم و روی نیز سقف یک سال گذشته خود را شکستند و امروز در بالاترین قیمت در این بازه زمانی معامله می شوند.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، بورس فلزات لندن در روز جمعه 17 فروردین ماه (5 آوریل)، درحالی به کار خود پایان داد که قیمت فروش نقدی آلومینیوم در بورس به 2390 دلار و 50 سنت افزایش یافته بود. ...
می متالز - قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 17 اسفندماه 1402، با کاهش 0.1 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 391 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۳    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، سه شنبه 14 فروردین (2 آوریل) بورس فلزات لندن در حالی کار خود را آغاز کرد که قیمت آلومینیوم 2322 دلار(تن) اعلام شد. این قیمت بیشینه قیمت فروش آلومینیوم از 2 فروردین تاکنون است. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 25 اسفند ماه 1402، با رشد 0.6 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 218 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، جمعه 25 اسفند ماه (15 مارس) بورس فلزات لندن در حالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی آلومینیوم با اندکی افزایش به 2218 دلار(تن) رسیده بود. ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، جمعه 18 اسفند ماه (8 مارس) بورس فلزات در حالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی این فلز به 2208 دلار و 50 سنت رسیده بود. طی هفته گذشته، پس از هفته ها کاهس قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، شاهد افزایش تدریجی قیمت این فلز بودیم. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۹:۵۷    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 18 اسفند ماه 1402، با افت 0.1 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 209 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۱    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه 15 اسفند ماه 1402، با افزایش 9 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 191 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۳    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، همچنین بورس فلزات در تاریخ 11 اسفندماه درحالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی این فلز در بورس 2183 دلار (تن) اعلام گردید. همزمان فروش سه ماهه آلومینیوم در بورس فلزات لندن از 2180 دلار (تن) به 2228 دلار و 50 سنت (تن) افزایش یافت. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۱    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 14 اسفند ماه 1402، با افت یک دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 182 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه هشتم اسفند ماه 1402، با افزایش 0.3 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 146 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402، با افت 0.8 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 130 دلار رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هفتم اسفند ماه 1402، با افت 0.8 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 140 دلار رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 30 بهمن ماه 1402، با کاهش 18 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 185 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، بورس فلزات لندن در تاریخ دوشنبه 23 بهمن ماه(12 فوریه) درحالی فعالیت خود را آغاز کرد که قیمت فروش نقدی این فلز 2187 دلار و 50 سنت (تن) اعلام شد. همچنین در روز جمعه 27 بهمن ماه، بورس فلزات درحالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی این فلز 2202 دلار (تن) اعلام گردید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آلومینیوم در بازار داخلی روندی مخالف بازار جهانی را در پیش گرفته است. در حالی که با آغاز سال جدید با کاهش میزان تقاضا برای آلومینیوم قیمت این فلز نقره ای در بورس فلزات لندن با افت همراه بود ...
می متالز - قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 27 بهمن ماه 1402، با افت 0.1 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 203 دلار رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 27 بهمن ماه 1402، با افت 0.1 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 203 دلار رسید.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 16 بهمن ماه 1402، با افت 26 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 183 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، جمعه 13 بهمن ماه (2 ژانویه) بورس فلزات در حالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی آلومینیوم 2208 دلار و 50 سنت اعلام گردید. براساس گزارش تحلیلگران بورس فلزات ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۹    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، امیرحسین کاظمی در گفت وگو با فلزات آنلاین بیان کرد: در هفته اخیر قیمت آلومینیوم حدود 30 تا 40 درصد افزایش پیدا کرده که همین مسئله باعث شده است تا تامین کنندگان مواد اولیه، تمایلی به فروش شمش آلومینیوم نداشته باشند ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، بورس فلزات لندن در تاریخ دوشنبه 2 بهمن ماه (22 ژانویه) درحالی فعالیت خود را آغاز کرد که قیمت فروش نقدی آلومینیوم به دومین مینیمم مقدار خود در سال گذشته کاهش یافت. براساس این گزارش فروش نقدی آلومینیوم در این تاریخ به 2109 دلار و 50 سنت رسید. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۲    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه سوم بهمن ماه 1402، با رشد 1.7 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 145 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه دوم بهمن ماه 1402، با کاهش 14 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 110 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۴    
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از کارگزاری پویان، از دیدگاه کلان، هفته گذشته نیز وضعیت خرسی بازار تداوم داشت و قیمت در بورس کالای لندن تا 2130 دلار پائین آمد ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۰    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 29 دی ماه 1402، با کاهش 0.4 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 122 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۶    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه 26 دی ماه 1402، با افزایش پنج دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 158 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از کارگزاری پویان، از دیدگاه کلان، داده های روزانه آمریکا نشان دهنده افزایش نرخ تورم به بیش از مقدار مورد انتظار قبلی است که انتظارات کاهش نرخ بهره را تحت تاثیر منفی قرار می دهد.افزایش نرخ دلار برای افزایش قیمت آلومینیوم مانع ایجاد میکند ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم ، طی هفته گذشته شاهد کاهش بیش از پیش قیمت آلومینیوم در بورس بوده ایم به طوری که بورس فلزات لندن جمعه 22 دی ماه در حالی به کار خود پایان داد که فروش نقدی آلومینیوم در بورس 2174 دلار و 50 سنت اعلام گردید. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۸    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 25 دی ماه 1402، با افت 22 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 153 دلار رسید.