پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۷:۰۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت آلومینیوم»

معدن24   ۵ ساعت پیش    
قیمت آلومینیوم و محصولات مشتقه از آن براساس قیمت قراردادهای آتی شمش آلومینیوم در بورس کالای لندن، بورس کالای نیویورک (کومکس) و بورس آتی شانگهای تعیین می شود. مقدار استاندارد هر قرارداد آتی حدود پنج تن می باشد ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۱    
پایگاه خبری معدن نیوز- روز سه شنبه چهارم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه سوم آذر ماه، با افت پنج دلاری، به یک هزار و 964 دلار و 50 سنت رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
روز دوشنبه سوم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه 30 آبان ماه، با افت 14.5 دلاری، به یک هزار و 969 دلار و 50 سنت رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم ، بورس فلزات لندن درحالی کار خود را آغاز کرد که قیمت آلومینیوم با افزایشی چشمگیر نسبت به هفته قبل از آن، به 1933 دلار/تن رسید. پس از آن در روز دوشنبه فلز آلومینیوم نرخ صعودی در پیش گرفت و در روز سه شنبه 27 آبان، قیمت این فلز به 1944 ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۲    
آلومینیوم یکی از فلزاتی است که قیمت آن وابستگی شدیدی به نرخ های جهانی و ارز دارد، چراکه سهم قابل توجهی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این فلز سبک و پرمصرف از خارج کشور تامین می شود؛ بنابراین طبیعی است که نرخ ارز یکی از فاکتورهای مهم و اثرگذار بر قیمت آن شناخته شود. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن - روز جمعه 30 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 29 آبان ماه، با رشد یک دلاری، به یک هزار و 984 دلار رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -روز جمعه 30 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 29 آبان ماه، با رشد یک دلاری، به یک هزار و 984 دلار رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۳    
پایگاه خبری معدن نیوز -روز سه شنبه 27 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه 26 آبان ماه، با رشد 11.5 دلاری به یک هزار و 944 دلار و 50 سنت رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- روز دوشنبه 26 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه 23 آبان ماه، با رشد 15 دلاری به یک هزار و 933 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
روز دوشنبه 26 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه 23 آبان ماه، با رشد 15 دلاری به یک هزار و 933 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم ، بنابر این گزارش در آغاز هفته گذشته در بورس فلزات لندن، یعنی در تاریخ دوشنبه 19 آبان ماه آلومینیوم با قیمت 1913 دلار/تن معامله شد. اما در روز بعد یعنی سه شنبه 20 آبان ماه، قیمت آلومینیوم با 33 دلار کاهش به 1880 دلار/تن رسید ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن - روز جمعه 23 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 22 آبان ماه، با رشد 13. 5 دلاری، به یک هزار و 918 دلار رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۶    
پایگاه خبری معدن نیوز- روز جمعه 23 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 22 آبان ماه، با رشد 13.5 دلاری، به یک هزار و 918 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷    
روز جمعه 23 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 22 آبان ماه، با رشد 13.5 دلاری، به یک هزار و 918 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۹    
روز چهارشنبه 21 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی سه شنبه 21 آبان ماه، با رشد 25 دلاری، به یک هزار و 905 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۶    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، طی چهار هفته گذشته (بازه ی زمانی دوشنبه 21 مهرماه تا سه شنبه 20 آبان ماه 1399)، قیمت آلومینیوم از 1829.5 دلار/تن با 50.5 دلار افزایش به 1880 دلار/تن رسید که 2.7 درصد رشد را نشان می دهد. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -روز سه شنبه 20 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه 19 آبان ماه، با افت 33 دلاری، به یک هزار و 880 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 20 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه 19 آبان ماه، با افت 33 دلاری، به یک هزار و 880 دلار رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۱    
روز دوشنبه 19 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه 16 آبان ماه، با رشد 21.5 دلاری، به یک هزار و 913 دلار رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -روز جمعه 16 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 15 آبان ماه، با رشد 6 دلاری، به یک هزار و 891 دلار و 50 سنت رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۴    
روز چهارشنبه 14 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی سه شنبه 13 آبان ماه، با کاهش 14 دلاری، به یک هزار و 877 دلار رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۱۲    
سمانه عاملی / تحلیلگر بازار روند کلی قیمت هر تن فلز آلومینیوم، صعودی برآورد می شود. در چهار هفته گذشته قیمت این فلز اساسی با حدود 7 درصد افزایش از قیمت 1,752 دلار به قیمت 1,878 دلار رسید ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 13 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه 12 آبان ماه، با افزایش 56.5 دلاری، به یک هزار و 891 دلار رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -روز جمعه 9 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 8 آبان ماه، با افزایش 34.5 دلاری، به یک هزار و 820 دلار و 50 سنت رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن - روز جمعه 9 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 8 آبان ماه، با افزایش 34. 5 دلاری، به یک هزار و 820 دلار و 50 سنت رسید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در روزهای گذشته عباس هاشمی ، دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در گفت وگویی اظهارداشت: در هم سنجی با پارسال به طور متوسط قیمت آلومینیوم 154درصد، فولاد 212 درصد، برنج 131 درصد و مس 117 درصد رشد داشته است. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت فلز آلومینیوم در 9 روز گذشته قیمت این فلز با کاهش مواجه شده است. اوج قیمت 9 روز پیش قیمت 1865.5 بود. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد. قیمت های بورس لندن به عنوان مبنای قیمت گذاری فلزات در سایر بازارهای جهانی است ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۶    
بعد از مبنا قرار داده شدن ارز نیمایی به جای دلار 4200 تومانی قیمت آلومینیوم به شدت رشد کرد ولی قبل از آن اختلاف قیمت بورس و بازار بسیار بالا بود و رقابت های عجیبی در بورس کالا اتفاق می افتاد که پس از تغییر مبنای ارز در فرمول قیمت گذاری آلومینیوم در بورس با اینکه رشد زیادی در قیمت آلومینیوم در بورس ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن - روز سه شنبه 6 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه پنجم آبان ماه، با کاهش 14. 5 دلاری همراه شد و به یک هزار و 808 دلار رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -روز سه شنبه 6 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه پنجم آّبان ماه، با کاهش 14.5 دلاری، به یک هزار و 808 دلار رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن - روز دوشنبه پنجم آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه دوم آّبان ماه، با کاهش 6. 5 دلاری، به یک هزار و 822 دلار و 50 سنت رسید.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۰    
روز دوشنبه پنجم آبان ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه دوم آّبان ماه، با کاهش 6.5 دلاری، به یک هزار و 822 دلار و 50 سنت رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - روز جمعه دوم آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه اول آّبان ماه، با افزایش یک دلاری، به یک هزار و 829 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۶    
به گزارش باشگاه آلومینیوم ، با کنترل شرایط کرونا در جهان و بهبود شرایط اقتصادی، نقدینگی در بازار افزایش یافت و لذا فلزات با افزایش قیمت مواجه شدند. البته در این میان، فلز آلومینیوم یکی از آخرین فلزاتی بود که نرخ افزایشی خود را آغاز کرد. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 30 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی سه شنبه 29 مهر ماه، با افزایش 20.5 دلاری، به یک هزار و 846 دلار و 50 سنت رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن - روز سه شنبه 29 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه 28 مهر ماه، با کاهش 22 دلاری همراه شد و به یک هزار و 826 دلار رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، آلومینیوم در تاریخ 16 اکتبر به 1872.5 دلار (تن) رسید که بالاترین قیمت فروش این فلز از ماه می 2019 تاکنون بوده است. به گفته بسیاری از دست اندرکاران و کارشناسان صنعت آلومینیوم، مهم ترین عامل افزایش قیمت آلومینیوم، افزایش بی سابقه تقاضا از جانب کشور چین می باشد. ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۸    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، لازم به ذکر است که در این بازه زمانی، بیشترین قیمت 1841 دلار/تن در تاریخ 22 مهرماه و کمترین قیمت 1697 دلار/تن در تاریخ 3 مهرماه 1399 رقم خورد. ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از دنیای اقتصاد ، در صورتی که قیمت این فلز به حرکت صعودی خود ادامه دهد در چند هفته آتی قیمت آلومینیوم اهداف قیمتی بالاتری مثل محدوده 2025 دلار را دنبال می کند که سه محدوده ممکن است مانع رسیدن به این هدف قیمتی شوند که به آنها مقاومت می گوییم ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
روز دوشنبه 21 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه 18 مهر ماه، با افزایش 24 دلاری، به یک هزار و 829 دلار و 50 سنت رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای معدن- روز جمعه 18 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 17 مهر ماه، 19. 5 دلار رشد داشت.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۹    
پایگاه خبری معدن نیوز -روز جمعه 18 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج شنبه 17 مهر ماه، 19.5 دلار رشد داشت.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -روز سه شنبه 8 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در در بورس فلزات لندن نسبت به معاملات روز قبل، یعنی دوشنبه 7 مهر ماه، 9 دلار رشد داشت.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
روز سه شنبه 8 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در در بورس فلزات لندن نسبت به معاملات روز قبل، یعنی دوشنبه 7 مهر ماه، 9 دلار رشد داشت.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- روز دوشنبه 7 مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات روز قبل، یعنی جمعه چهارم مهر ماه، 1.7 درصد رشد داشت.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - روز جمعه چهارم مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 11.5 دلار رشد داشت.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۷    
پایگاه خبری معدن نیوز -روز جمعه چهارم مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 11.5 دلار رشد داشت.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
روز جمعه چهارم مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 11.5 دلار رشد داشت.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
روز جمعه چهارم مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 11.5 دلار رشد داشت.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۱    
روز چهارشنبه دوم مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات روز قبل، یعنی سه شنبه اول مهر ماه، 25.5 دلار افت داشت.