جوایز برندگان مسابقات ورزشی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اهدا شد
سایر منابع:
سایر خبرها
اهدای جوایزبرندگان مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر
طی مراسمی با حضور مهدی آقا محمد معاون امور اجرایی و برنامه ریزی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی جوایز نفرات برتر مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر اعطا شد.
پایان روز نخست رقابت ها/ نفرات برتر دسته های 65، 72 و 80 کیلوگرم معرفی شدند
اوزان مختلف خاتمه یافت. ادامه مسابقات فردا، در دسته های 88، 97، 107 و + 107 دنبال می شود. نتایج مسابقات امروز عصر به شرح زیر است: دسته 65 کیلوگرم: رده سنی جوانان مقام اول: آرش شریفی، رکورد 73 کیلوگرم مقام دوم: امیرحسین زارع، رکورد 60 کیلوگرم مقام سوم: محمدرضا عزیزی، 53 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان مقام ...
سرمایه گذ اری سپاه در ورزش های پنج گانه / اعزام نفرات برتر به مسابقات جهانی سیزم + فیلم
دو دایره ای و یک پرتاب قدرت وزنه 600 گرمی به اندازه نارنجک نظامی، دوی 8000 متر صحرانوردی و شنای با مانع که به علت شرایط کرونا شنا از مسابقات حذف شده است به رقابت می پردازند. رئیس هیئت پنج گانه نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در پایان یک رقابت رالی میدان موانع برگزار می شود، گفت: تیم های برتر در این مسابقات شرکت می کنند و امروز روز سوم مسابقات رالی است. وی ...
معرفی نفرات برتر دسته های 88، 97 و 107 کیلوگرم/ برگزاری رقابت های دسته فوق سنگین و اختتامیه
روز مسابقات، صبح امروز سه شنبه دوازدهم اسفند ماه در اوزان 88، 97 و 107 دنبال شد و رقابت های دسته فوق سنگین نیز امروز بعدازظهر برگزار می شود. نتایج مسابقات صبح به شرح زیر است: دسته 88 گیلوگرم رده سنی جوانان: مقام اول: علی اصغر ابارقی، رکورد 174 کیلوگرم مقام دوم: مبین محمدی، رکورد 125 کیلوگرم مقام سوم: میلاد حمیدی، رکورد 116 کیلوگرم ...
چهارمحال و بختیاری قهرمان مسابقات ورزشی یگان های ویژه ناجا شد
برتری تیم های یگان چهار محال و بختیاری، تیپ یکم امیرالمومنین (ع) و یگان ویژه استان هرمزگان به ترتیب در مقام های اول تا سوم به پایان رسید. رئیس هیئت ورزش های دوگانه، سه گانه و پنج گانه فرماندهی انتظامی استان هرمزگان با اشاره به مقام های کسب شده تیمی در این دوره از مسابقات، تصریح کرد: در مقام انفرادی رده سنی زیر 30 سال، آقایان "جهانگیر انصاریان" از استان چهار محال و بختیاری به عنوان نفر اول ...
پاراوزنه برداری قهرمانی کشور| کرمانشاه قهرمان رقابت ها شدند/ نفرات برتر دسته فوق سنگین معرفی شدند
زیر است: دسته 107+ گیلوگرم رده سنی جوانان: مقام اول: مهرشاد رادمرد، رکورد 150 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان: مقام اول: احمد امین زاده، رکورد 255 کیلوگرم مقام دوم: منصور پورمیرزایی، رکورد 241 کیلوگرم مقام سوم: مهدی صیادی، رکورد 230 کیلوگرم با پایان مسابقات، تیم کرمانشاه با 63 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های مازندران با 53 خوزستان با 51 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. این دوره از رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری جانبازان و معلولین، با حمایت قهوه بن مانو برگزار شد. انتهای پیام/ ...
قهرمانی نجف آباد در مسابقات مجازی کونگ فو استان اصفهان
/> جوانان حسین عابدی مقام اول محمدرضا منصوری مقام دوم محمد محمدی و علی شکراللهی مقام سوم شادو بزرگسالان علی سورانی مقام اول صادق باقری مقام سوم مربی: داود حکیمی سرپرست: علی سورانی انتهای پیام/139
نتایج رقابت های کشوری طناب زنی غیر حضوری پسران دانش آموز اعلام شد
حسین تنهایی از خراسان رضوی شهرستان سبزوار، مصطفی مجیری از استان اصفهان شهرستان خمینی شهر و محمد اجنوردی از خراسان رضوی شهرستان سبزواربه ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند. در متوسطه دوم بخش نمایش انفرادی مهدی عرب و ناصر بهمدی از استان خراسان رضوی شهرستان سبزوار در این دوره از مسابقات به ترتیب مقام اول و دوم را به دست آوردند و داریوش مظلوم از استان گلستان شهرستان گرگان مقام سوم را کسب ...
نفرات برتر مسابقات وزنه برداری مردان جانباز و معلول ایران معرفی شدند
این رقابت ها که برای هفتمین دوره با حضور ناظر کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شود، پارا وزنه برداران دسته های 49، 54 و 59 کیلوگرم روی تخته رفتند. اسامی نفرات برتر دسته های مختلف مسابقات وزنه برداری مردان جانباز و معلول ایران به شرح زیر است: دسته 49 کیلوگرم: رده سنی جوانان مقام اول: مهدی وهابی، رکورد 96 کیلوگرم مقام دوم: احسان صوری، رکورد ...
آرتمیس قهرمان مسابقات لیگ روئینگ بانوان شد
، پاس همدان، آرتمیس و مکران سیستان برگزار شد. مسابقات مرحله نهایی در مواد روئینگ تک نفره سبک وزن 500 متر، روئینگ تک نفره سنگین وزن 500 متر، روئینگ تک نفره سبک وزن 250 متر، روئینگ تک نفره سنگین وزن 250 متر، روئینگ امدادی 4 در 250 متر برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. در روئینگ تک نفره سبک وزن 500 متر نازنین ملایی از دانشگاه آزاد اول، شکیبا وقوفی از آرتمیس دوم و مریم امیدی پارسا ...
درخشش جوان سی سختی در رقابت های آزاد تپانچه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ازمرکز کهگیلویه و بویراحمد ؛ مرحله سوم مسابقات آزاد تپانچه بادی آقایان در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور 50 ورزشکار در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. با برگزاری مرحله پایانی این مسابقات در رده سنی جوانان، محمد حسین نجیمی از اصفهان به مقام اول دست یافت و علی کشانی دیگر تیرانداز اصفهانی دوم شد و میکائیل رئوفی از سی سخت استان ...
سپاهان نایب قهرمان رقابت های دو و میدانی باشگاهی داخل سالن کشور
... مقام ششم: مهدی رضایی مقام هفتم: رضا بحرینی ماده400 متر مقام هفتم: امیر مقدم ماده پرش سه گام مقام اول: هادی مداحی ماده1500 متر مقام دوم: سیدامیر زمانپور مقام سوم: مسلم نیادوست ماده 3000 متر مقام دوم: مسلم نیادوست ماده پرش با نیزه مقام سوم : محمد مهدی معتمدنیا ...
نفرات برتر جشنواره رویش در اصفهان معرفی شدند
نفرات سوم مشترک: ناهید مروثی ازاستان اصفهان و سعید محمودیه ازاستان اصفهان نفر اول : محمد مهدی سلجوقی از استان کرمان نفر دوم : منا صائمی از استان اصفهان نفر سوم : مجید فرهمندی از استان فارس نفر اول : زهرا کاظمی ازاستان اصفهان نفر دوم : سید حسن پورمیر ازاستان مازندران نفرات سوم : نگین شریفی ازاستان گلستان ،امیرحسین باکوئی ازاستان مازندران و صدف تکش ...
معرفی برترین های مسابقات پنج گانه سپاه پاسداران
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ به گزارش روابط عمومی دانشگاه امیرالمومنین (ع) اصفهان، در این دوره از مسابقات که در سالن امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، 130 ورزشکار از استان های مختلف کشور و از کارکان رده های مختلف سپاه در قالب 26 گروه در رشته های تیراندازی، میدان موانع، پرتاب نارنجک، دوی هشت هزار متر و میدان موانع امدادی به رقابت پرداختند. در بخش تیمی این مسابقات تیم های ستاد قرارگاه قدس (زاهدان)، لشکر 3 حمزه (ارومیه)، تیپ 38 ذوالفقار (کرمان) به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. ...
برگزیدگان نخستین جشنواره موسیقی مقامی تارآوا معرفی شدند
رتبه اول شایسته تقدیر: لیلا انبارلو نفرات برگزیده رده سنی زیر 20 سال آقایان : سجاد فدایی رتبه اول علی اکبر حداد رتبه دوم احمد اعتمادی پور رتبه سوم رضا اخباری رتبه چهارم پدیده رده سنی زیر 20 سال: محمد مهدی ولی نژاد نفرات برگزیده رده سنی 20 تا 30 سال آقایان : سامان فیروزه رتبه اول یونس ...
پیروزی مس کرمان بر بندری ها/ دربی مسی ها در پلی آف
فلاحت می دهد. دو پرتاب 3 امتیازی پیاپی از جعفری باعث می شود مس 38 - 36 برنده به رختکن برود. کوارتر سوم خطای حاتمی فر روی جعفری غیرورزشی اعلام می شود. یکی از پرتاب های جعفری گل می شود و بیگی در زمان مالکیت ریباند حمله موفقی دارد. با سبد بعدی که آذرشاه برای مس می گیرد، هنگام پور وقت استراحت می خواهد، اما در بازگشت دانک بیگی هم در سبد بندری ها جا می گیرد برایانت سبد اول شهرداری را در ...
رقابت هایی با محور "حاج قاسم" در فرهنگسرای ارسباران
: اثر1و2 سعیدشبانی. *در بخش پادکست: نفر اول: محسن سپهر پور (آثار ارسالی شماره 1)، نفر دوم: منیژه یوسفی ، نفر سوم: مصطفی حسن پور (اثرارسالی شماره 2 ). *در بخش اینفوگرافیک هیچ اثری برگزیده نشد. *در بخش عکس نوشته و استوری موشن: نفر اول: محمد ابهریان (اثر ارسالی شماره 2 )، نفر دوم: سید مریم میرابی (اثر شماره 2) و خانم فاطمه امینی به صورت مشترک، نفر سوم : رسول نورپور. 2- چالش لباهنگ ...
معرفی نفرات برتر مسابقات دوگانه پتانک شیراز
سرانجام تیم آرین به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات راه یافت. صالحی، تصریح کرد: تیم پارسه جنت نائب قهرمان هم در مکان دوم قرار گرفت و عباس رئیسی و پیمان فلاحتی از تیم شاهین مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند. رئیس کمیته بولس و پتانک شهرستان شیراز، ادامه داد: این رقابت ها از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و جا دارد از همکاری شهرداران مناطق 4 ، 9 و یازده شیراز که ما را ...
معرفی برگزیدگان دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، دبیر دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: در بخش طراحی پارچه خانم ها مجذوبه نوری، زینب صمدیان و فائزه حسن شاهی به ترتیب به عنوان افراد اول تا سوم معرفی شدند. خانم صدیقه پاک بین افزود: آقای محمد بوربور و خانم ها رُزا هدایی کُندری و طاهره حاجیونی به عنوان نفرات اول تا سوم بخش کیف این جشنواره بین المللی معرفی شدند. وی بیان کرد: در ...
کسب مقام دوم در رشته پرتاب وزنه توسط ورزشکار سنقری
به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور با حضور 14 تیم از سراسر کشور در سالن ورزشگاه آفتاب انقلاب، به مدت دو روز از 10 اسفند برگزار شد. مرتضی ناظمی از ورزشکاران نامی شهرستان سنقروکلیایی در قالب تیم شهرجهانی یزد، با رکورد 19.47 متر مقام دوم رقابت های داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور در رشته پرتاب وزنه را به خود اختصاص داد. شایان ذکر است مرتضی ناظمی در مسابقات جهانی 2017 لتونی با کسب 4 مدال طلای جهانی به عنوان پدیده این دوره از مسابقات جهانی لقب گرفت. ...
جشنواره ملی هل اتی در کاشان به پایان رسید
دوم شده و عاطفه نوش آوند از تهران سوم شد. در رشته نسخ، مجیدسعید کافی از شاهرود و محمد پور قلی زاده از گیلان مشترکا عنوان دوم را کسب کرده و الهام میرطلایی از شهرضا و علیرضا یوسفی فر از کاشان به صورت مشترک حائز رتبه سوم شدند و مجید میکانیک از قوچان، امیر پژمان از فارس استهبان و محمد بازیار از گنبد هر سه شایسته تقدیر شدند. در رشته شکسته نستعلیق، مقام اول به محمود رحیمی عهد از تهران رسید ...
کرمانشاه مدال های قهرمانی دو ومیدانی کشور را از آن خود کرد
اول بزرگسالان و مدال طلا، همایون همتی در ماده 3 هزار متر مدال طلا، احسان طهماسبی در 400 متر مدال طلا و مرتضی ناظمی در پرتاب وزنه با دو سال دوری از مسابقات به علت آسیب دیدگی در 19 متر و 47 سانتی متر مدال نقره را کسب کردند. رئیس هیأت دو ومیدانی استان کرمانشاه افزود: در بخش بانوان نیز با مربیگری بی نظیر سرکار خانم فتاحی، نساء مرادی در پرش طول با 5 متر و 26 سانتی متر در رده نونهالان کسب ...
پنج مدال حاصل تلاش دوومیدانی کاران استان یزد
اولین برد خانگیش را در این بازی دشت کرد همچنان در منطقه سقوط گروه دو قرار دارند. درخشش ژیمناست های استان یزد در مسابقات آکروژیم قهرمانی کشور در این مسابقات که بصورت برخط برگزار شد، تیم 4 نفره آکروژیم استان یزد در رده سنی بزرگسالان قهرمان شد و در رده سنی 12 تا 18 سال مقام دوم را به دست آورد. ...
در رابطه با برگزاری مسابقات از یک ماه گذشته به تمام تیم ها اطلاع رسانی شده بود/ نیروهای مسلح برای رشته ...
محمدحسن مجلسی، مسئول برگزاری اولین دوره لیگ جودو نیروهای مسلح، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در رابطه با اولین دوره لیگ جودو در دو رده کارکنان پایور و وظیفه گفت: در مسابقات پرسنل وظیفه، تیم های رعد پدافند هوایی با کسب 9 امتیاز اول و تیم پاس ناجا با 6 امتیاز دوم شد، همچنین تیم وزارت دفاع مقام سوم را کسب کرد. او در پاسخ به اینکه کدام تیم ها به مرحله فینال رسیده اند توضیح ...
قهرمانی پلیمر در مسابقات دوومیدانی داخل سالن
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، پلیمر خلیج فارس قهرمان رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور شد. تیم های سپاهان اصفهان و سایپا هم در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در این مسابقات 14 تیم در 2 روز با هم رقابت کردند. تیم های مقاومت خوزستان، علوم پزشکی، سلکتور، سپاهان اصفهان، شهرجهانی یزد، ایرانجوان بوشهر، راهین کردستان، مقاومت تهران، گرجی صنعت، سیمان اصفهان، پلیمر خلیج ...
برگزاری مسابقات اسپید و فری رانینگ به مناسبت روز پدر
نفرات اول تاسوم جوایز تعلق گرفت و همچنین در این مسابقه چهار داور، مهران پالیک،حسین تبریزی،رئیسی،صفوی حضور داشت . قابل ذکر است ؛ در بخش اسپید با 10شرکت کننده به ترتیب آرمان امانی از بندرعباس، ایلیا پاسلار از بندرعباس،ابوالفضل رئیسی از قشم مقام اول تا سوم و در بخش فری رانینگ با 18شرکت کنند به ترتیب مسیح حیدری از بندرعباس، رضاجوذری از بندرعباس و علی فرهادی از قشم مقام اول تا سوم را کسب کرد. هرمزگان مسابقات پارکور ...
تیم ملی تکواندو بانوان به استانبول اعزام می شود
به این شرح است: وزن دوم (49- کیلوگرم): مهلا مومن زاده وزن سوم (53- کیلوگرم): غزل سلطانی وزن چهارم (57- کیلوگرم): ناهید کیانی - کوثر اساسه وزن پنجم (62- کیلوگرم): پریسا جوادی - یلدا ولی نژاد وزن ششم (67- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی وزن هشتم (73+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربی است. این رقابت ها G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، 6 و 3.60 امتیاز تعلق می گیرد. ...