سایر منابع:
سایر خبرها
جنگ موشکهای نجف آبادی در سیرجان،امیرمحمد سواری فاتح فینال
،فینال بالای نوزده سال بود بین ورزشکاران جهانی آکادمی اسکیت احسان نجف آباد که امیرمحمد سواری دارنده مدال نقره جهان توانست در رقابتی تنگاتنگ تنها با اختلاف سه هزارم ثانیه فاتح رقابت با رضا لسانی دارنده مدال برنز جهان شود و به مدال طلای این دوره از مسابقات دست یابد . نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر می باشد: آقایان 7تا9 سال مقام اول-محمد طاها گلرخی مقام دوم ...
نفرات برتر مسابقات اتومبیل رانی اسلالوم قهرمانی استان همدان معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، به مناسبت عید غدیر نخستین راند مسابقات اتومبیل رانی اسلالوم قهرمانی این استان با شرکت 28 نفر در چهار کلاس مثبت و منفی 1500 و کلاس آزاد به میزبانی مجموعه ورزشی شهید مفتح همدان برگزار شد. در پایان این رقابت ها در کلاس 1500+ سی سی محمد محراب میرزایی، شایان ابراهیمی شریف و محمد پارسا سلیمانی به ترتیب اول تا سوم شدند. در ...
پایان رقابت های اسکیت آلپاین در اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛ سرداور و مسئول مسابقات گفت: این رقابت ها با حضور 147 ورزشکار از 9 استان کشور برگزار و در پایان برترین ها جواز حضور در تیم ملی برای شرکت در رقابت های جهانی را پیدا کردند. نفرات برتر رقابت های اسکیت آلپاین دستجات آزاد کشوری در بخش نونهالان رده سنی 7 سال به ترتیب رهام حسین نژاد از مازندران، روزبه موسی زاده از خراسان رضوی و سید ایلیا سلیمانی از تهران ...
پایان مسابقات ورزشی بانوان فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج
فرهنگیان کهگیلویه قهرمان شدند و تیم های گچساران و بویراحمد به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند در بخش انفرادی نیز فاطمه ارشاد از کهگیلویه قهرمان شد و مرجان ارغیده از گچساران دوم شد مهدی یزدان منش رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد هم در آیین اختتامیه مسابقات گفت: نفرات اول رشته های بدمینتون و تنیس روی میز به مرحله کشوری معرفی شدند اما در رشته های والیبال و تیمی تنیس روی میز و بدمینتون با نظر کمیته فنی اعضای تیم از میان تمامی شرکت کنندگان شناسایی و به مرحله کشوری معرفی می شوند مرحله کشوری این مسابقات نیمه دوم تیرماه در مشهد مقدس برگزار می شود ...
مسابقات ورزشی بانوان فولاد خوزستان
رشته ی آمادگی جسمانی مرجان باورصاد، جمیله باوی و مهرنوش کیامرثی زاده مقام اول تا سوم را از آن خود کردند و در رشته دارت محترم بوستانی به همراه زینب ماپار، نگار صفوی و سعاد نبهانی بعنوان نفرات برگزیده شناخته شدند و در رشته تنیس روی میز عاطفه رحیمی فر به مقام اول و محبوبه یگانه زاده و آذر عظیمی دوم و سوم شدند. ...
کسب مقام سومی بانوان هفت سنگ باز هیات روستایی استان اردبیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان و به نقل از هیات روستایی استان اردبیل، در روز دوم رقابتهای هفت سنگ منطقه یک کشور در بخش بانوان، با پیگیری 6 بازی، آذربایجان غربی موفق به کسب مقام اول شد. زنجان و اردبیل نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. تیم مس سونگون ورزقان که به نمایندگی از استان آذربایجان شرقی در این رقابتهای شرکت کرده بود، مقام چهارم و مجوز حضور در لیگ دسته دو کشور را به دست آورد. در ...
اختتامیه جشنواره ملی هنرهای آوایی آیه در جوار بارگاه منور امام رضا(ع) برگزار شد
روز چهارشنبه مورخ 15 تیرماه و به مدت 2 روز در مشهد برای انتخاب نفرات برتر به رقابت با یکدیگر پرداختند. پس از داوری داوران این جشنواره، اسامی برگزیدگان در بخش ترتیل محفلی شامل دارنده رتبه اول "ندا مرادی" از تهران، رتبه دوم "صغری خورشیدی" از گیلان، رتبه سوم "مرضیه میرزایی پور" از خراسان رضوی، رتبه چهارم "زهرا سادات موسوی" از خراسان رضوی، رتبه پنجم "عادله شیخی" از استان مرکزی هستند. ...
معرفی نفرات برتر بدمینتون رنکینگ دختران جوان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون بدمینتون، رنکینگ دختران جوان کشورمان که به میزبانی مشهد مقدس از 14 تا 17 تیر برگزار شد، با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. این رقابت ها با حضور 136 شرکت کننده از 25 استان کشور برگزار شد. مقام های یک نفره زیر 17 سال؛ مقام اول: آیدا عنایتی (خراسان رضوی) مقام دوم: فردوس فروغی (تهران) مقام سوم مشترک: رامینا زارعی ...
مسابقات ریتد شطرنج در فلاورجان برگزار شد
سمیرم دهاقان نایین شاهین شهر لنجان نیز حضور داشتند در ششمین دوره مسابقات ریتد شطرنج ایلیا طاهری از شهرضا مقام اول ششمین مسابقات ریتد شطرنج را کسب کرد همچنین در این مسابقات امیر محمد توکلی و علی حاج باقری مقام های دوم تا سوم را کردند.در پایان این مسابقات از قهرمانان با جوایز نقدی و غیر نقدی تجلیل شد ...
برگزاری آیین استقبال از تیم گلبال بانوان مقام آور در مسابقات قهرمانی کشور
در مسابقات قهرمانی کشور مقام سوم را از آن خود کردند.در پایان هفدهمین دوره رقابت های گلبال قهرمانی کشور بانوان که طی سه روز در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر در دو دسته یک و دو برگزار شد در دسته یک تیم تهران به مقام اول دست یافت و قهرمان شد، تیم خوزستان دوم شد و تیم خراسان رضوی در جایگاه سوم قرار گرفت. در دسته دو نیز کرمانشاه اول شد ، یزد به عنوان نایب قهرمانی رسید و خراسان جنوبی در جایگاه ...
برگزاری مسابقات شنای دانش آموزی در شهرکرد
شهرکرد (پانا) - مسابقات شنای دانش آموزان دختر متوسطه اول استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد. این مسابقات با حضور دانش آموزان شهرستانها و مناطق در پنج ماده در روز جمعه 17 تیرماه در استخر شهید رجب پور مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز برگزار شد. در این دوره از مسابقات، در ماده 100 متر آزاد مقام اول را ریحانه خوانساریان، مقام دوم را آیناز حیدریان و مقام سوم را بهاره د ...
برگزاری رقابت های بسکتبال با ویلچر استان
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین اصفهان از برگزاری مسابقات بسکتبال با ویلچر در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، هیئت اصفهان با همکاری اداره ورزش و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان، رقابت های بسکتبال با ویلچر اصفهان را به میزبانی خمینی شهر برگزار کرد که در پایان تیم کاشان عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کرد. تیم های اصفهان و آسایشگاه شهید رجایی نجف آباد به ترتیب دوم و سوم شدند. ...
آزمون: امیدواریم ساختار جدیدی برای تیم ملی تعریف کنیم
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: ان شالله با این نفرات بتوانیم ساختار جدیدی برای تیم ملی تعریف کنیم. من سال گذشته هم با تیم جوانان در همین مسابقات کافا قهرمان شدم. به گزارش ایلنا، مریم آزمون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل قرقیزستان در بازی اول مسابقات کافا عنوان کرد: بازی اول همیشه سخت ترین دیدار تورنمنت است. ما برای پیاده کردن تاکتیک تیمی اصرار داشتیم که بچه ها کارهای تمرینی که ...
قهرمان مسابقات اسنوکر زیر 18 سال ایران مشخص شد
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، نخستین دوره رنکینگ کشوری اسنوکر زیر 18 سال به میزبانی فدراسیون در آکادمی بیلیارد و اسنوکر برگزار شد. در این مسابقات که از روز چهارشنبه 15 تیرماه با حضور 46 ورزشکار آغاز شد و عصر امروز 17 تیرماه به پایان رسید، نفرات برتر عبارتند از: مقام اول: علی لله گانی از استان چهارمحال بختیاری مقام دوم: سید ...
مسابقات انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان تیراندازی با کمان برگزار شد
به گزارش رکنا، مسابقات انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان تیراندازی با کمان با حضور 88 کماندار صبح امروز در مجموعه تیراندازی با کمان راد برگزار شد. سه نفر مرحله اول مقدماتی و سه نفر اول مرحله حذفی به تیم ملی دعوت خواهند شد. نفرات اول تا سوم کامپوند بانوان: نگار محمدی، غزل فتاحی، آرشیدا پیران نفرات اول تا سوم کامپوند مردان: آیدین برزگر، سید ...
برگزاری مسابقه تیراندازی آزاد قهرمانی خوزستان + فیلم+عکس
مسابقات این هیات گفت: در پایان این مسابقه در بخش آقایان ماده تفنگ محمد رضا فلیوش، عباس فرحان احمدی و علی بخشی به ترتیب جایگاه های اول تا سوم را کسب نمودند. وی افزود : همچنین در ماده تپانچه، جمشید اسفندیاری، علی نواصر و میلاد علیمردانی نیز به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود نمودند. خسروی مهر ادامه داد: در بخش بانوان و در ماده تفنگ معصومه دشت بزرگ مقام اول را بدست آورد و ساناز ...
کسب مقام سومی گلف باز قمی
مسابقات گلف آزاد در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران با حضور نمایندگان 6 استان برگزار شد. تیم اعزامی گلف استان قم توسط بازیکن مستعد خود حمید منصوری توانست به مقام سوم انفرادی این مسابقات دست پیدا کند. حامد دعوتی از تبریز و احمد انصاری از تهران جایگاه های اول و دوم این مسابقه را به دست آوردند. صالح قلیشلی از گلستان نیز بهترین بازیکن بدون هندیکپ شد. تیم قم با اعزام 3 بازیکن خود بنام های علی منفرد، محمد رضا ونکی و حمید منصوری در این مسابقات حضور داشت. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم ...
تیر باشگاه مقاومت زنجان سکوی سوم مسابقات قهرمانی بسیج کشور را نشانه رفت
تشریح عناوین کسب شده این رقابت ها گفت: در بخش تفنگ، امیرعلی عبدلی و امیر اسدی مقام اول و در بخش تپانچه ، فرهاد محمدی و مهدی دربانی مقام ششم کشوری را کسب کردند رییس هیات تیراندازی بسیج استان زنجان، با اشاره به اینکه امیر اسدی مدال طلا در بخش تفنگ این رقابت ها را از آن خود کرد، اظهارداشت: در مجموع امتیاز تفنگ و تپانچه، تیم زنجان توانست مقام سوم این مسابقات را از آنِ خود کند. عبدلی در پایان تاکید کرد: نفرات برگزیده این دوره از مسابقات، در لیگ برتر کشوری حضور خواهند یافت. ...
معرفی نفرات و تیم های برتر مسابقات ورزشی فرهنگی استان مازندران
معلم تربیت بدنی ابراهیم هادی گفت: مسابقات ورزشی فرهنگیان استان مازندران در دو بخش بانوان و آقایان از خرداد ماه امسال آغاز شد و 7 تیرماه به کار خود پایان داد. قربانعلی سهرابی افزود: مسابقات بانوان در سه رشته والیبال، تنیس روی میز و بدمینتون و در بخش برادران در رشته های والیبال، تنیس روی میز و فوتسال زیر و بالای 40 سال برگزار شد که نفرات منتخب در قالب 3 کاروان و تعداد 73 نفر بازیکن، مربی و ...
مسابقات اسکیت بانوان کشور در سیرجان برگزار شد
نفر در 6 رده سنی به رقابت پرداختند گفت: در گروه سنی 7 تا 9 سال نگار محمودیان، در گروه 9 تا 11 سال حنانه خوشاوی نجف آبادی از اصفهان، در گروه سنی 11تا 13 سال صبا ملکی نجف آبادی و در گروه سنی 13 تا 15 سال پریناز زکریا حایز رتبه برتر شدند. به گفته نقوی، همچنین در گروه 15 تا 19 سال رومینا سالک اصفهانی و در گروه سنی دختران 19 سال به بالا ترانه احمدی همگی از اصفهان به مقام اول و قهرمانی رسیدند ...
تیم فوتسال آقایان زیر 40 سال آموزش و پرورش سیروان قهرمان استان ایلام شد
در ادامه ی مسابقات ورزشی فرهنگیان استان ایلام، و در بخش فوتسال آقایان زیر 40 سال، تیم های سیروان، دره شهر، دهلران و ایلام الف به ترتیب مقام های اول تا چهارم را به دست آوردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام در ادامه مسابقات ورزشی فرهنگیان استان ایلام یادواره معلم شهید ابراهیم هادی در رشته فوتسال آقایان زیر 40 سال، 14 تیم از ادارات آموزش و پرورش ...
درخشش شطرنج باز خوزستان در مسابقات بین المللی ایلام
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، اولین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام الامتو در هتل زاگرس ایلام برگزار شد که سینا موحد با کسب 7 امتیاز و پوئن شکنی کمتر نسبت به نیما حسین زاده جایگاه سوم رابه خود اختصاص داد. در این پیکار ها پوریا درینی و نیما حسین زاده به ترتیب با هفت و نیم و هفت امتیاز از کشورمان مقام های اول و دوم را کسب کردند. موحد در این مسابقات مقابل حریفان ...
برگزاری جشنواره ورزشهای رزمی بانوان و فرزندان کارگر در استان البرز
به گزارش روابط عمومی هیئت کارگری استان البرز، جشنواره هنرهای رزمی و مسابقات رزمی کارگران و فرزندان کارگر در دو بخش، بانوان و فرزندان کارگر روز پنج شنبه با حضور 130 ورزشکار و با حضور سرکار خانم باقر پور نایب رئیس محترم هیئت کارگری استان و سرکار خانم موسوی مسؤل برگزاری این جشنواره در سالن ولایت کمالشهر برگزارگردید. این مسابقات در 4 رده سنی نونهالان (10وزن) . نوجوانان(11وزن). جوانان(10 وزن) و بزرگسالان(9وزن) برگزار گردید. به نفرات اول تا سوم مشترک حکم و مدال تعلق گرفت. ...
کسب سه مدال مسابقات پنچاک سیلات قهرمانی کشور برای بانوان ملایری
ورزشکاران ملایر ی باکسب سه مدال درخشان طلا و برنز درمسابقات پنچاک سیلات بانوان قهرمانی کشور خوش درخشیدند. در این رقابت ها یاسینا قنبری مقام اول و مدال طلا در رده سنی جوانان کسب کرد، فاطمه بهرامی مقام سوم و مدال برنز را در رده سنی بزرگسالان بدست آورد همچنین یاسمن زنگنه مقام سوم و مدال برنز در رده سنی نوجوانان کسب کرد. در بخش تیمی در رده سنی جوانان هم تیم ملایر با کسب نشان ...
چهل وپنجمین مسابقات قرآن اداره اوقاف شهرستان بوشهر برگزار شد
... وی ادامه داد: علاوه بر حفظ و قرائت رشته هایی نظیر تفسیر قرآن، ترجمه صحیفه سجادیه و ترجمه نهج البلاغه نیز در این دوره مسابقات با استقبال خوبی همراه بود. دریایی نژاد تصریح کرد: ثبت نام کنندگان در این سری مسابقات نسبت به سال گذشته 35 درصد افزایش داشته و 162 نفر که 60 نفر در بخش ویژه آقایان و 102 نفر نیز ویژه بانوان در این مسابقه شرکت کردند. رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بوشهر در پایان اظهار کرد: به نفرات برتر اول تا سوم هر رشته در پایان جوایزی اهدا خواهد شد و به مرحله استانی راه پیدا خواهند کرد. خبرنگار و عکاس: آتنا جعفری انتهای پیام ...
معرفی برترین های جشنواره ملی هنرهای آوایی آیه
با اشاره به نفرات برتر رشته ترتیل خوانی و پادکست صوتی نیز بیان کرد: در رشته ترتیل خوانی هم ندا مرادی از تهران، صغری خورشیدی از استان گیلان، مرضیه میرزایی پور از مشهد، زهراسادات موسوی از مشهد و عادله شیخی از استان مرکزی به عنوان نفرات اول تا پنجم این رشته انتخاب شدند و در رشته پادکست صوتی هم فاطمه صبور از استان سیستان و بلوچستان به عنوان نفر اول، سمیه افتخاری از تهران به عنوان نفر دوم و نیکا شمس کلالی از تهران به عنوان نفر سوم این رشته انتخاب شدند. انتهای پیام ...
نفرات برتر مسابقات آزاد گلف کشور معرفی شدند
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، مسابقات آزاد گلف کشور با حضور 21 ورزشکار از 6 استان در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که در پایان نماینه تبریز عنوان نخست را از آن خود کرد. در این مسابقات که در هندی کپ صفر تا 20 برگزار شد حامد دعوتی از تبریز با امتیاز 72 در جایگاه نخست ایستاد، احمد انصاری از تهران با امتیاز 73 به مقام دوم دست یافت و حمید منصوری از قم نیز با امتیاز 73 به ...