رقابت های جودو انتخابی کشوری با قهرمانی تیم بازرگان پایان یافت
سایر منابع:
سایر خبرها
با طلای وحید نوری و نقره خیرالله زاده؛ تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان ایران قهرمان جهان شد
در روز پایانی مسابقات جودو قهرمانی جهان - انتخابی پارالمپیک پاریس که در شهر باکو پایتخت آذربایجان برگزار شد وحید نوری در فینال تمام ایرانی وزن به اضافه 100 کیلوگرم وحید نوری دیگر جودو کار کشورمان محمد رضا خیرالله زاده را شکست دادتا صاحب یک مدال طلا و یک نقره دیگر بشویم. پیشتر میثم بنی طباء در وزن 60 کیلوگرم و وحید جدی در وزن 73 کیلوگرم دو نشان طلا برای کشورمان به ارمغان آورده بودند. بدین ترتیب تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان ایران در مجموع با کسب 3 مدال طلا و یک نقره در جایگاه نخست جهان ایستاد ,فرانسه در جایگاه دوم قرار گرفت و برزیل سوم شد. ...
برنامه هفته اول لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام شد
دیدار رفت: (3 دیدار) فولاد خوزستان – رعد پدافند ارتش – مقاومت البرز (میزبان اهواز – استادیوم تختی- 28 آبان ماه- ساعت 10:30، ساعت 15:30 و ساعت 17:15) دیدار اول: فولاد خوزستان – رعد پدافند ارتش دیدار دوم: مقاومت البرز – رعد پدافند ارتش دیدار سوم: فولاد خوزستان – مقاومت البرز سرپرست مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران) نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: سید ...
کاراته کای قمی مسافر رقابت های آسیایی شد
محمود نعمتی کاراته کای قمی وزن به علاوه 84 کیلوگرم که به اردوی تیم ملی امید راه یافته بود در رقابت درون اردویی با کسب دو پیروزی برابر محسن صفرنژاد از رشت و مهدی گنج زاده از اسلامشهر به عنوان نفر برتر این وزن انتخاب و جواز حضور در مسابقات قهرمانی زیر 21 سال آسیا را به دست آورد. هدایت تیم ملی کاراته زیر 21 ساله های کشورمان برعهده علیرضا کتیرایی قهرمان قمی پیشین جهان است و ابوالقاسم پایدار دیگر عضو قمی کادرفنی این تیم است. مسابقات کاراته زیر 21 ساله های آسیا 25 تا 29 آذر به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم ...
تبریز فاتح مسابقه انتخابی ووشو بزرگسالان آذربایجان شرقی
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات انتخابی ووشو آقایان در رده سنی بزرگسالان در بخش ساندا با حضور 65 ورزشکار در 10 وزن از شهرستان های تبریز، مراغه، مرند، میانه، جلفا، عجب شیر، آذرشهر، اسکو، ورزقان، بناب، اهر به میزبانی شهرستان عجب شیر در 20 آبان ماه 1401 در سالن ولیعصر(عج) برگزار گردید. نتایج حاصل از این مسابقات به شرح ذیل می باشد: وزن 52- کیلوگرم: حسن ...
شهرداری بندرعباس دو عنوان دومی و سومی کسب کرد
دو کاراته کا از شهرداری بندرعباس در مسابقات کاراته کارگری کلانشهر کشور به دو عنوان دومی و سومی دست یافتند. به گزارش صبح ساحل، تیم کاراته شهرداری بندرعباس در مسابقات کارگری کاراته کلانشهر های کشور خوش درخشید. مسابقات قهرمانی کاراته کارگران کشور با حضور 8 استان از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد. در پایان این مسابقات ایمان باوقار از شهرداری مرکزی مقام دوم وزن 70- کیلوگرم ...
درخشش دختران کاراته کای یزدی در لیگ کاراته وان سبک های آزاد
اولین دوره مسابقات لیگ کاراته وان سبک های آزاد ایران در بخش دختران به میزبانی شهر ری استان تهران و در سالن طالقانی این شهر با پیگیری رقابت های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسال پیگیری شد. در این رقابتها که با معرفی نفرات برتر به پایان رسید، شش کاراته کای دختر استان یزد خوش درخشیدند. ساجده سادات حسینی در وزن منهای 50 کیلوگرم بخش نوجوانان صاحب قهرمانی شد، مهلا باقی زرگر در ...
تکواندو قهرمانی جهان| نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند / بدشانسی برای میرهاشم حسینی
. کاپیتان تیم ملی کشورمان در صورت پیروزی در این مبارزه، در دور دوم با برنده دیدار ایوب باسل از مراکش و اندری هاربر از اوکراین مبارزه خواهد کرد. همچنین قرعه کشی رقابت های بانوان نیز انجام شد و مهلا مومن زاده در وزن 46- کیلوگرم که با حضور 43 تکواندوکار برگزار خواهد شد، در دور نخست با هوانگ ینگ از چین تایپه مبارزه می کند و در صورت برتری با لارا سانچو از کاستاریکا دیدار می کند. در رقابت ...
قهرمانی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان ایران در جهان
به گزارش خبرنگار ایمنا ، در چارچوب مسابقات جودو قهرمانی جهان 2022 - انتخابی پارالمپیک پاریس که هفته گذشته در شهر باکو پایتخت آذربایجان برگزار شد ملی پوشان کشورمان نمایش درخشانی از خود بر روی تاتامی به نمایش گذاشتند. در فینال تمام ایرانی وزن 100+ کیلوگرم وحید نوری، دیگر جودو کار کشورمان محمدرضا خیرالله زاده را شکست داد تا در این وزن صاحب یک مدال طلا و یک نقره دیگر شویم. پیشتر میثم بنی ...
استقبال از هفته ی کتاب در مرکز فرهنگی و هنری کانون نمین
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اردبیل، مرکز فرهنگی و هنری کانون نمین در اولین روز از سی اُمین دوره ی هفته ی کتاب جمهوری اسلامی ایران در روز شنبه 21 آبان ماه سال 1401، با فضاسازی سالن مطالعه و اجرای فعالیتهای متنوع، میزبان بیش از 30 نفر از دانش آموزان مدرسه ی محمد جعفری این شهر شد. در این ویژه برنامه که با عنوان ما همانیم که می خوانیم برگزار شد، در ابتدا زهرا فرج زاده، مربی ...
برترین بانوان تیرانداز معلول تهرانی معرفی شدند
غلامزاده” و “شروین اعتصامی” به ترتیب بر سکوهای دوم و سوم ایستادند. در بخش تیراندازی با تفنگ گروه ایستاده نیز، “زهرا اسد زاده”، “مهری علی پناه” و “فاطمه نصیری خلیلی” به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. این رقابت ها روز شنبه 21 آبان ماه جاری درسالن تیراندازی پردیسان منطقه2 شهرداری برگزار و در پایان به نفرات برگزیده در هر بخش، لوح و جوایز قهرمانی اعطا شد. ...
اخبار ورزشی
صدر برترین آزادکاران جهان اتحادیه جهانی کشتی رنکینگ برترین آزادکاران جهان در سال 2022 را اعلام کرد که از میان کشتی گیران ایران، رحمان عموزاد و کامران قاسمپور به ترتیب در رده نخست اوزان 65 و 92 کیلوگرم جای گرفتند، محمد نخودی در رده سوم وزن 79 کیلوگرم قرار گرفت و یونس امامی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع نیز در رده چهارم اوزان 74، 86 و 125 کیلوگرم قرار گرفتند.اتحادیه جهانی کشتی به نفرات اول ...
نفرات برتر لیگ برتر پومسه آقایان در پایان هفته ششم معرفی شدند
سهرفیروزانی (اصفهان) مقام دوم: امیر علی علیزاده (گیلان) مقام سوم: امیر رضا اسماعیل (گیلان) پومسه انفرادی استاندارد 18 الی 30 سال مقام اول: امیررضا مهربان (تهران و توابع) مقام دوم: علیرضا ابراهیمی (تهران و توابع) مقام سوم: محمد مهدی جمشیدی (همدان) پومسه انفرادی استاندارد 31 الی 40 سال مقام اول: علی سلمانی (اصفهان) مقام دوم: اکبر فروزان ...
سری B لیگ دسته یک زنان؛ رونمایی از قهرمانان نیم فصل
تیم های آوین البرز، محبوب هرمزگان، پدیده شرق بیرجند و سنگ آهن بافق با کسب مقام نخست جدول در چهار منطقه به عنوان قهرمانان نیم فصل این رقابت ها معرفی شدند. گروه بندی، میزبان های دور رفت، اسامی داوران و ناظران و جدول چهار گروه رقابت ها در پایان دور رفت به قرار زیر است: گروه یک میزبان: باشگاه های پرواز تبریز و آریا ترکان مراغه ناظران فنی: نادیا پروانه، شهین ...
سپاهان صدرنشین مرحله رفت مسابقات فوتسال لیگ یک جوانان کشور در شاهرود شد
علی اکبر یوسف زاده شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره از رقابت ها با حضور 6 تیم، آراد شاهرود، سپاهان نوین اصفهان، آیندگان پارسه امیدیه اهواز، پاسارگاد توره اراک، پردیس بافق یزد و بارامان خمینی شهر اصفهان به میزبانی شاهرود برگزار شد. وی با بیان اینکه 6 تیم حاضر در گروه سوم کشوری قرار دارند، ابراز داشت: سپاهان نوین اصفهان با کسب 12 امتیاز در رتبه نخست، آراد شاهرود با ...
پایان مسابقات مینی گلف شرق کشور در خراسان جنوبی با اعلام نفرات برتر
...> محمودی زاوه افزود: در بخش انفرادی آقایان نیز اسماعیل سلیمی طبس از خراسان جنوبی اول، علیرضا نوری از کرمان دوم و جواد خیرآبادی از خراسان جنوبی سوم و در بخش انفرادی بانوان فاطمه کارگر از خراسان جنوبی مقام اول، بهاره نوری از کرمان مقام دوم و سیمین باغبان زاده از خراسان جنوبی مقام سوم را کسب کردند. مهرداد جمشیدی، دبیرکل فدراسیون گلف نیز در این مراسم گفت: از برگزار کنندگان این رقابت ها تشکر ...
تیم بازرگان، قهرمان مسابقات جودوی انتخابی استان
در این دوره از مسابقات که با شرکت 60 نفر از جودوکاران و 8 وزن از سراسر استان در شهر مرزی بازرگان برگزار شد، تیم جودوی بازرگان با کسب 4 مدال طلا، 3 برنز و 2 نقره در مجموع به مقام نخست دست یافت. در این دور از مسابقات که در قالب هفت تیم برگزار شد، تیم های ارومیه و ماکو هم به ترتیب دوم و سوم شدند. نفرات برتر این دور از مسابقات به مسابقات قهرمانی کشوری راه یافتند. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان غربی ارومیه ...
مازندران فاتح مسابقات قهرمانی کاراته بسیج شد
به گزارش روابط عمومی ورزش بسیج، در این دوره از رقابت ها که از 19 الی 20 آبان برگزار شد تیم های مازندران، قزوین و اصفهان توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم دست پیدا کنند. همچنین تیم کرمان نیز در پایان این دوره از رقابت ها توانست صاحب کاپ اخلاق بازی ها شود. شایان ذکر است نفرات برگزیده این رویداد جهت حضور در لیگ برتر جوانان کاراته کشور به عضویت باشگاه مقاومت در خواهند آمد. نفرات ...
کسب مقام سوم تیم کاراته بسیج استان اصفهان در مسابقات قهرمانی لیگ کاراته بسیج کشور+ تصاویر
برنز رتبه اول، تیم استان قزوین با کسب 2 مدال طلا رتبه دوم و تیم استان اصفهان با کسب یک مدال طلا، 2 مدال نقره و یک مدال برنز رتبه سوم را کسب کردند. وی اظهار کرد: تیم سپاه ثارالله استان کرمان به سرپرستی احسان رستگار نژاد موفق به کسب کاپ اخلاق نخستین دوره مسابقات انتخابی تیم کاراته مقاومت و قهرمانی لیگ کاراته بسیج کشور شد. تیم استان اصفهان در این مسابقات به مربیگری ایمان گل محمدی ...
2 کشتی گیر ایرانی در صدر رنکینگ جهان؛ جایزه 5 هزار دلاری برای قاسم پور و عموزاد
سالکازانوف (اسلواکی) وزن 79 کیلوگرم: جردن باروس (آمریکا) وزن 86 کیلوگرم: بوریس ماکایف (اسلواکی) وزن 92 کیلوگرم: کامران قاسم پور (ایران) وزن 97 کیلوگرم: کایل اسنایدر (آمریکا) وزن 125 کیلوگرم: طاها آکگول (ترکیه) جایزه دلاری نفر اول رنکینگ: 5 هزار دلار نفر دوم: 3 هزار دلار نفر سوم 2 هزار دلار انتهای پیام/ ...
زیرساخت های خوب خراسان جنوبی در رشته ورزشی گلف
خراسان جنوبی اول، علیرضا نوری از کرمان دوم و جواد خیرآبادی از خراسان جنوبی سوم و در بخش انفرادی بانوان فاطمه کارگر از خراسان جنوبی مقام اول، بهاره نوری از کرمان مقام دوم و سیمین باغبان زاده از خراسان جنوبی مقام سوم را کسب کردند. فرماندار بیرجند نیز گفت: خراسان جنوبی ظرفیت های فراوانی در حوزه ورزشی داشته و جوانان با استعدادی دارد که به دلیل عدم حمایت های لازم نتوانسته بدرخشند. ...
اعلام نتایج رقابت های دارت آقایان و بانوان کشور
سرپرست کمیته برگزاری مسابقات ، بیگلری رئیس هیئت ورزش کارگری استان سمنان و ناظریه مسئول کمیته دارت شهرستان گرمسار از نفرات برتر با اهداء مدال و کاپ قهرمانی تجلیل کردند. نتایج بخش آقایان به شرح ذیل می باشد : در قسمت انفرادی : مقام اول ابراهیم رامین ناصری -اردبیل مقام دوم ابوالفضل زارع- کرمان مقام سوم مشترک محمدتقی مطیع- مرکزی و حسین رحمانی- خراسا ...
کنعان میناب و هرنگ جوان قهرمان نیم فصل شدند
خورانکه و مجتبی مرادی هر کدام دو گل و محمد عرفان فرج زاده یک گل برای ستاره جوان بندرخمیر به ثمر رساندند. تک گل تیم آرش حاجی آباد را یوسف باستی زد. در ورزشگاه تختی بستک دربی این شهر بین تیم های هرنگ جوان و توحید کوهیج برگزار شد که هرنگ جوان با تک گل امیرعلی جلالی پیروز دربی شد. در بندرعباس تیم آبفا در ورزشگاه خانگی خودش از تیم ستاره مکران سیریک میزبانی کرد. این بازی در نیمه اول سه بر صفر ...
بانوان تکواندو ایران به دنبال افتخار جهانی/انگیزه بالای برای مدال
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی- محمد بیرامی: حضور بانوان ایران در آوردگاه جهانی تکواندو از سال 2003 و شانزدهمین دوره این مسابقات آغاز شد، جایی که تیم ملی ایران با ترکیبی کامل و هدایت پروانه محمدتقی پور تهرانی راهی شهر گارمیش آلمان شد و توفیقی در کسب مدال نداشت. بعد از آن در 8 دوره بعدی مسابقات قهرمانی جهان نیز تیم بانوان ایران حضور داشتند که در مجموع موفق به کسب دو مدال نقره و یک برنز شدند ...
معرفی نفرات راه یافته به اردوی تیم کاراته زیر 21 سال پسران
و یک مساوی مقابل بهنام دهقان زاده بدست آورد که در مسابقه پایانی (ششم) اقدسی در حالی که 3 بر 2 جلو بود، دهقان زاده شیکاک شد و اقدسی نیز به عنوان نفر برتر انتخاب شد. اسامی نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی امید به شرح زیر است: وزن 60- : مرتضی کریمی از استان البرز و محمد حسین شیرصفت از استان فارس وزن 67- : هادی کیانی از استان آذربایجان غربی و رضا بشارتی کیا از استان ...
جایزه 5 هزار دلاری اتحادیه جهانی کشتی برای کامران قاسم پور و رحمان عموزاد/ جای خالی حسن یزدانی در لیست ...
یزدانی بین 3 نفر نخست جهان نیست و در وزن المپیکی 86 کیلوگرم؛ دیوید تیلور، گربه سیاه امریکایی یزدانی در رده سوم رنکینگ پایان سال اتحادیه جهانی قرار گرفته و یک کشتی گیر قزاق را از خود بالاتر بر رده دوم می بیند. طبق اعلام سایت رسمی UWW، برای رحمان عموزادخلیلی و کامران قاسم پور به عنوان برترین کشتی گیران اوزان 65 و 92 کیلوگرم کشتی آزاد، جایزه ای نقدی معادل 5 هزار دلار درنظر گرفته شده که به آن ها پرداخت خواهد شد. محمد نخودی نیز مبلغ 2 هزار دلار از اتحادیه جهانی دریافتی خواهد داشت. ...
درخشش پومسه روهای گیلانی در لیگ یک کشور
به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مسابقات هفته چهارم تا ششم شانزدهمین دوره لیگ دسته یک پومسه منطقه یک کشور در گروه مردان جام نشاط با درخشش ورزشکاران گیلانی امروز در خانه تکواندو برگزار شد. پومسه انفرادی استاندارد زیر 12 سال سبحان عابدینی لهداربنی از گیلان مقام اول و امیر سام غلامی مقام سوم را کسب کرد. در پومسه انفرادی استاندارد 15 الی 17 سال محمد ابراهیمی رشتی از گیلان صاحب ...
دفتر بخش رادیو تئاتر جشنواره بین المللی مقاومت بسته شد + اسامی برگزیدگان
روایت ناتمام زیبای خط خطی از قزوین علی حسینقلی زاده برای نمایش پل حمید از تبریز جایزه سوم: دنیا فتحی جایزه دوم: شاهد مجتهدزاده جایزه اول: بهاره کاظمی بخش بازیگری مرد کاندیدا: شهرام ولی زاده برای نمایش بر نیزه هلال را دیدم از شیراز حسین نوروز زاده برای نمایش آخماز از اردبیل حسین اسفندیاری برای نمایش نامه ...
جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت به ایستگاه پایانی رسید/ برگزیدگان رادیو تئاتر معرفی شدند
از تبریز جایزه سوم: دنیا فتحی جایزه دوم: شاهد مجتهد زاده جایزه اول: بهاره کاظمی بخش بازیگری مرد: کاندیدا: شهرام ولی زاده برای نمایش بر نیزه هلال را دیدم از شیراز حسین نوروز زاده برای نمایش آخماز از اردبیل حسین اسفندیاری برای نمایش نامه های شرجی از همدان عمار رسولی برای نمایش روایت ناتمام زیبای خط خطی از قزوین سعید اسفندیاری برای نمایش در ...
نتایج کامل جام حذفی فوتبال ؛ صعود نمایندگان کرمانشاه و ارومیه به مرحله سوم
پس از مشخص شدن نتایج کامل مسابقات مرحله دوم جام حذفی فوتبال ایران چهره تیم های صعود کننده به دور سوم این مسابقات اعلام شد. به گزارش یاریزان ؛ مسابقات مرحله دوم جام حذفی فوتبال ایران با حضور تیم های دسته دومی روز گذشته و امروز برگزار و در پایان چهره تیم های صعود کننده به دور سوم این رقابت ها مشخص شد. در این مرحله از رقابت ها تیم های هرنگ جوان بستک هرمزگان و پشتیبانی نزاجای ...