معرفی نفرات برتر مسابقات کشتی گورش انتخابی تیم ملی کشور
سایر منابع:
سایر خبرها
مشهد مقدس میزبان المپیاد ورزشی دانش آموزان استعدادهای درخشان استان های قطب 5 سمپاد کشور
مختلف کشور در حال برگزاری است. بیش از 370 دانش آموز به همراه سرپرستان و مربیان استان های مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی طی روزهای چهارم تا دهم اردیبهشت در مسابقات قطب 5 سمپاد کشور حضور دارند. اختتامیه مسابقات بخش پسران پنج شنبه ساعت 11 صبح در محل سالن ورزشی شهید آقا مصطفی خمینی جهت معرفی تیم های برتر فوتسال و نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز و شطرنج در دوره ...
سکوی سوم کشور در اختیار دوومیدانی کاران جوان همدان
سیداصغر ذوقی احسن در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: تیم دوومیدانی جوانان همدان با سه طلا، چهار نقره و دو برنز و در مجموع با 9 مدال سکوی سوم کشوری را از آن خود کرد و تیم های گلستان و تهران به ترتیب اول و دوم شدند. وی افزود: نفرات برتر این مسابقات پس از دعوت به اردوی تیم ملی و انجام مرحله رکوردگیری مجدد و با نظر کمیته فنی، نیمه دوم خردادماه امسال عازم مسابقات قهرمانی آسیا ...
در رسانه|مازندران قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ نابینایان کشور شد
کیلوگرم یاسر سادات از مازندران، در وزن 110 کیلوگرم آرش حسن پور از اصفهان، در وزن 125 کیلوگرم روحان احمدی از گیلان و در وزن مثبت 125 کیلوگرم اسفندیار ولی پور از مازندران به مقام قهرمانی دست یافتند. نظام دودل رئیس انجمن پاورلیفتینگ نابینایان جهان و کشور در پایان این مسابقات گفت: نفرات برتر این رقابتها به عضویت تیم ملی در خواهند آمد تا در رقابتهای جهانی حضور یابند. وی افزود: رقابتهای ...
نفرات برتر دارت دانشجویان دختر کشور در سبزوار معرفی شدند
افقه مرتضوی" از دانشگاه محقق اردبیلی و "عسل عوض زاده" از دانشگاه علوم پزشکی سمنان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. وی تصریح کرد: در این مرحله از مسابقات که به مدت 2 روز برگزار شد استعدادهای برتر دارت دانشجویی از دانشگاه های سمنان، سبزوار، شاهرود، اصفهان، طبس، اردبیل، تهران، خمینی شهر و بیرجند حضور داشتند. باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی مشهد ...
مجتبی ترازوی عدل از ارومیه فاتح بیست و یکمین دوره مسابقات شطرنج بخش سیلوانا
به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، اختتامیەی این دوره از مسابقات عصر همان روز با حضور مسئولین محلی و استانی و ورزش دوستان برگزار و در نهایت نفرات برتر به شرح زیر با اهداء حکم قهرمانی و جوایز نقدی معرفی شدند: مقام اول: مجتبی ترازوی عدل (ارومیه) مقام دوم: عرشیا علاقمند (میاندوآب) مقام سوم: مهران حسین زاده ( ارومیه) مقام چهارم: فرشاد ظهیرمالکی (میاندوآب) مقام پنجم: رامین احمدی ...
دانش آموز بوکانی نماینده ایران در مسابقات جهانی مهارت شد
به گزارش خبرگزاری مهر ، مهران امان الله دانش موز بوکانی که در بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته های فناوری ارتباطات و اطلاعات در گلستان برگزار شد به عنوان نماینده کشورمان به اردوی مسابقات جهانی مهارت فرانسه راه یافت. این دوره از مسابقات با حضور 80 شرکت کننده از 28 استان کشور و در پنج رشته برگزار شد. مسابقات مهارتی کشور همه ساله با حضور جوانان زیر 21 سال دارای مهارت در ...
مسابقات دارت بانوان کشور در گرمسار به پایان رسید
به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان سمنان، در این مسابقات که به مدت دو روز برگزار شد؛ در بخش بانوان ماهور رجبی از تهران قهرمان شد، زهرا رجبی از خراسان جنوبی عنوان دوم را کسب کرد و مقام سوم مشترک به مهشاد عوض زاده از استان سمنان و زینب ذوالفقاری از اصفهان رسید در بخش دختران هم ثمین صالح زاده از استان تهران قهرمان شد. مسابقات دارت آزاد قهرمانی کشور با حضور ...
شناخت نفرات برتر پتانک خوزستان
قربانی و مهدی انصارنژاد مقام نخست را کسب کرد. تیم کیانوش فرهادی و رضاحسنوند نایب قهرمان شد و تیم محمد حسین، ولی دوست و حسین نریمیان جایگاه سوم را تصاحب کردند. درمسابقات بانوان پتانک بانوان، 8 تیم به رقابت پرداخت کردند و 12 تیم برگزار کننده بخش آقایان بودند. نفرات برتر این مسابقات به عنوان تیم منتخب خوزستان به رقابت های قهرمانی کشور اعزام می شوند. مسابقات ...
نفرات برتر مسابقات پرش با اسب مشخص شدند
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما ، اولین دوره مسابقات سوارکاری پرش با اسب جام ققنوس به مدت 5 روز در 19 رده و به میزبانی باشگاه سوارکاری استاد رضایی برگزار شد ونفرات برتر مشخص شدند. در پایان این مسابقات علی رحمتی از باشگاه آزمون به مقام نخست دست یافت و علی رضا وجدانی از باشگاه ثقفی تهران نایب قهرمان شد و فرامرز باب الحوایجی از باشگاه ابرش تهران در جایگاه سوم ایستاد. در این مسابقات بیش از 500 سوارکار به رقابت پرداختند. ...
معرفی نفرات برتر مسابقات قرآن کریم در سنندج
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان ، 110 نفر در دو رده سنی زیر 15 سال و بالای 15 سال در دوبخش آقایان وبانوان در این مسابقات حضور داشتند. این مسابقات قرآنی که شرکت کنندگانی از پنج استان غرب کشور در آن شرکت دارند امروز با معرفی نفرات اول به کار خود پایان داد.
مردان ایران نایب قهرمان کوراش آسیا شدند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، تیم ملی کوراش مردان ایران با حضور کوراش کاران ارزنده خراسان شمالی به مقام نایب قهرمانی آسیا دست یافت و تیم بانوان کشورمان نیز چهارم شد. دوازدهمین دوره رقابت های کوراش قهرمانی آسیا که از صبح روز گذشته (جمعه) به میزبانی شهر هانگژو چین آغاز شده بود، امروز شنبه با معرفی نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید. با پایان این مسابقات کاروان کوراش کشورمان ...
نفرات برتر دارت دانشجویان دختر کشور در سبزوار معرفی شدند
: در پایان این مسابقات ماهور رجبی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس، سیده هستی افقه مرتضوی از دانشگاه محقق اردبیلی و عسل عوض زاده از دانشگاه علوم پزشکی سمنان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. وی تصریح کرد: در این مرحله از مسابقات که به مدت 2 روز برگزار شد استعداد های برتر دارت دانشجویی از دانشگاه های سمنان، سبزوار، شاهرود، اصفهان، طبس، اردبیل، تهران، خمینی شهر و بیرجند حضور داشتند. انتهای پیام/ ...
معرفی نفرات برتر مسابقات چوب کشی در آذربایجان شرقی
اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اعلام کرد: مسابقات چوب کشی قهرمانی آذربایجان شرقی با شرکت 97 ورزشکار از سراسر استان در 6 وزن در پایگاه قهرمانی استان برگزار شد. در وزن 65-کیلوگرم جواد کرمی، در وزن 80- کیلوگرم افشین حسینی، در وزن 95-، محمد کاظم پور، وزن 110- کیلوگرم حجت محمد حنیفه، در وزن 115+ هادی مصطفی زاده و در در وزن 125+ حسین کشوری عنوان نخست را کسب کردند. این افراد به اردوی انتخابی تیم ملی اعزام می شوند و در صورت تثبیت جایگاه در تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا - مغولستان 2023 اعزام خواهند شد. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز ...
تیم کشتی نونهالان شهرستان کوهدشت در مسابقات قهرمانی استان اول شد
به گزارش پایگاه خبری کانون سبحان به نقل ازروابط عمومی هیئت کشتی استان لرستان؛ جمعه 8 اردیبهشت ماه 1402مسابقات قهرمانی نونهالان کشتی استان لرستان جهت انتخابی تیم استان و شرکت در مسابقات کشوری با حضور 157 کشتی گیر در شهرستان پلدختر برگزار شد. در این مسابقات که با حضور 157 کشتی گیر نونهال فرنگی کار از 11 شهرستانِ استان و به میزبانی شهرستان پلدختر برگزار گردید،که در پایان نفرات برتر در ...
مسابقات تیراندازی با کمان قزوین نفرات برتر خود را شناخت
ابراهیم برخورداری رییس هیات تیراندازی با کمان استان گفت: این رقابت ها در د2 بخش آقایان و بانوان و با حضور 43 ورزشکار از شهرستان های قزوین، آبیک، تاکستان، بویین زهرا و البرز برگزار شد. وی ادانه داد: در مسابقات آقایان زیر 20 سال، امیر محمد ذوالقدر به عنوان قهرمانی دست یافت و مقام دوم به هلیا یگانه رسید و وانیا گیتی نورد در جایگاه سوم ایستاد. وی همچنین اضافه کرد: در بخش ریکرو ...
آیین تجلیل از برندگان مسابقات قرآنی شهر گرمدره برگزار شد
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، آیین تجلیل از نفرا مسابقات قرآنی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه گرمدره، مصطفی پور قنبر فرمانده حوزه 127 بسیج حضرت قمربنی هاشم (ع) و دیگر مسئولین محلی در مسجد جامع گرمدره برگزار شد.
دانشجویان برتر تکواندوکار معرفی شدند
... آرین آرش، رضا جمشیدی، آرین ابراهیم زاده، محمد مهدی عمادی، مسعود خوش نیت، حسین کرانیان، محمدطاها شمخالی، متین امیرمحمدی، سروش حسینی، علی اصغر علی مرادیان، عرفان بزرگی، محمد صادق دهقانی، مهدی عسگری، امیرعلی پروینی و مهدی عابدینی تکواندو کارانی بودند که امروز به مصاف یکدیگر رفتند که نفرات برتر به شرح زیر مشخص شدند: سروش حسینی، علی اصغر علیمرادیان، عرفان بزرگی، محمدصادق دهقانی، مهدی ...
نفرات و تیم های برتر مسابقات آلیش بانوان قهرمانی کشور مشخص شدند
در پایان مسابقات کشتی آلیش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران، نفرات و تیم های برتر این رقابت ها بر روی سکو رفتند. به گزارش یاریزان ؛ هشتمین دوره رقابت های کشتی آلیش قهرمانی ایران و انتخابی تیم ملی امروز (جمعه) 8 اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات و تیم های برتر مسابقات آلیش بانوان قهرمانی کشور به شرح زیر اعلام شده است: وزن 55 ...
پایان مسابقات کشتی باچوخه کشور در جوین
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رییس اداره ورزش و جوانان جوین گفت: این رقابت ها با حضور کشتی گیران 50 شهر از استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، گلستان، کرمانشاه، مازندران، تهران و سیستان و بلوچستان در حضور پرشور تماشاگران برگزار شد. هاشم یزدی افزود: در این مسابقات، کشتی گیران در پنج وزن 66، 74، 84، 96 و به اضافه 96 کیلوگرم با یکدیگر رقابت کردند. وی گفت: ...
برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن دانش آموزی خراسان رضوی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ،رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این مسابقات در استان به صورت غیر حضوری و حضوری برگزار می شود که در حال حاضر مرحله غیرحضوری برگزار شده و نفرات برتر نیز به مرحله حضوری که در نیمه اردیبهشت برگزار می شود، راه پیدا می کنند. اصغرزاده گفت:نفرات برتر این دوره نیز به مرحله کشوری که به صورت حضوری و غیر ...
نفرات برتر مسابقات دستجات آزاد فری استایل در شاخه بتل و کلاسیک مشخص شدند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ،نفرات برتر مسابقات دستجات آزاد فری استایل در شاخه بتل و کلاسیک بانوان و آقایان مشخص شدند. نفرات برتر به شرح زیر می باشد: نفرات اول تا سوم پسران بالای 19 سال بتل: 1_امیر آزاد فلاح 2_امیرمحمد طبرسی 3_سینا بذری نفرات اول تا سوم پسران بالای 19 سال کلاسیک: 1_امیر آزاد فلاح 2_امیرمحمد طبرسی ...
برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن دانش آموزی خراسان رضوی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ،رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این مسابقات در استان به صورت غیر حضوری و حضوری برگزار می شود که در حال حاضر مرحله غیرحضوری برگزار شده و نفرات برتر نیز به مرحله حضوری که در نیمه اردیبهشت برگزار می شود، راه پیدا می کنند. اصغرزاده گفت:نفرات برتر این دوره نیز به مرحله کشوری که به صورت حضوری و غیر حضو ...
دانش آموزان برتر تنیس روی میز قطب پنج المپیاد ورزشی سمپاد کشور در دوره اول متوسطه پسران معرفی گردیدند
نظر به اعلام کمیته فنی این دوره از مسابقات تنیس روی میز که روزهای پنجم و ششم اردیبهشت 1402 در مشهد برگزار گردید نفرات برتر معرفی گردیدند. بر این اساس در دوره اول متوسطه پسران: ✅نفر اول: پارسا حبیب طلب استان خراسان رضوی ✅نفر دوم: محسن کیانمهر استان مازندران ✅نفر سوم: بنیامین تکه استان گلستان ضمن تبریک به دانش آموزان برتر این دوره که به مسابقات کشوری اعزام ...
اختتامیه المپیادهای ورزشی دانش آموزان پسر سمپادقطب پنج کشور برگزار شد
از چهارم اردیبهشت ماه آغاز و تا هفتم اردیبهشت ماه ادامه یافت.در این المپیاد 175 نفر از دانش آموزان منتخب دوره اول و دوم متوسطه استان های مازندران، خراسان شمالی، سمنان، خراسان رضوی و گلستان در سه رشته فوتسال، تنیس روی میز و شطرنج به میزبانی مشهد مقدس به رقابت پرداختند. با توجه به اینکه نفرات و تیم های برتر از این مرحله به مرحله کشوری اعزام خواهند شد نتایج این دوره به این شرح است : ...
تیراندازی آزاد اهداف پروازی| پایان مرحله دوم با قهرمانی دوستی و یگانه
عبدالقادیر شیرمحمدی از گلستان سوم شد. این مسابقات همچنین در ماده تراپ پیگیری و نتایج آن در سه بخش اعلام شد. رده بندی نفرات برتر در پایان فینال تراپ به شرح زیر است: 1. بابک یگانه از تهران 2. شاهو امامی راد از کردستان 3. امیرحسین آقازاده از تهران رده بندی نفرات برتر بر اساس نظام سطح بندی در رده جوانان به شرح زیر است: 1. محمد بیرانوند از ...
تهران قهرمان کشتی آلیش زنان شد
به گزارش ایلنا، هشتمین دوره رقابت های کشتی آلیش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی زنان، جمعه، 8 اردیبهشت در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. در پایان این مسابقات نفرات برتر اوزان مختلف معرفی شدند و تهران نیز در رده بندی تیمی با کسب 87 امتیاز، عنوان قهرمانی را به دست آورد. نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 55 کیلوگرم سپیده بابایی از مازندران ...
مسابقات تنیس روی میز قطب پنج المپیاد ورزشی سمپاد کشور با اعلام برترین ها به کار خود پایان داد
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی نظر به اعلام کمیته فنی این دوره از مسابقات تنیس روی میز که روزهای پنجم و ششم اردیبهشت 1402 در مشهد برگزار گردید نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات کشوری سمپاد معرفی گردیدند. بر این اساس در دوره دوم متوسطه پسران: ✅نفر اول: مسعود تاتاری استان خراسان رضوی ✅نفر دوم: معین امیربانی استان خراسان رضوی ✅نفر سوم: احمد رضا کریمی پور ...
نفرات برتر مسابقات استانی تیراندازی اهداف پروازی در قروه معرفی شد
به گزارش خبرنگار مهر ، یک دوره مسابقات اهداف پروازی روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه در شهرستان قروه برگزار شد. در این مسابقات 30 نفر شرکت کننده تراپ آقایان از شهرستان های سنندج، قروه ، بیجار، دهگلان و شهر سریش آباد حضور داشتند که در مجموعه سراب قروه به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت ها با رأی داوران، صادق شریفی، رضا زارعی و مصطفی شرفبیانی به ترتیب جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنین از پیشکسوتان، فعالین و مروجین این رشته ورزشی از شهرستان قروه تجلیل به عمل آمد. کد خبر 5765726 ...
برگزاری مسابقات قرآنی بسیجیان حلقات صالحین درشوشتر
خود میتواند نوید روزهای خوب ودرخشانی در باور وتفکرات نسل جدید کشور باشد. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شوشتر گفت؛ با همت حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب(س) مسابقات قرآنی ویژه حلقات تربیتی صالحین با حضور 60 نفراز حافظان وقاریان برتر در مدت 2روز برگزار واز نفرات برتر هر رشته تقدیر بعمل آمد. ...