سایر منابع:
سایر خبرها
پایان مسابقات والیبال استعدادهای برتر در اصفهان
به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات المپیاد زیر 16 سال پسران استعدادهای برتر رشته ورزشی والیبال از 2 تا 6 شهریور با حضور 30 تیم به میزبانی شهر نجف آباد اصفهان برگزار شد. پس از برگزاری مسابقات بصورت گروهی که در قالب 6 گروه 4 تیمی و 2 گروه 3 تیمی انجام شد تیم های تهران، مازندران، گلستان و خراسان رضوی به مرحله رده بندی و فینال راه یافتند. در پایان مسابقات تیم استان گلستان مقام اول ...
نفرات برتر سومین جشنواره مطبوعات کردستان معرفی شدند
. در بخش مصاحبه "هیوا محمدپور" از سایت بارانی خبر و "رامیار غفاری" از خبرگزاری تسنیم شایسته تقدیر شناخته شدند. در این بخش "فاطمه ملایی" از خبرگزاری فارس و "سرگل آرش" از کردنامه سوم مشترک، "زاهد شرف پور" از سایت واکاوی دوم و "کیوان جلالی" از سایت واکاوی اول شدند. در بخش طراحی و صفحه آرایی نیز "شاهو احمدی" از نشریه به هیز مقام سوم، "زبیر نعمتی" از ئاوات و ده نگی ...
درخشش دختران لرستان در رقابت های دوومیدانی المپیاد استعداد های برتر ورزشی
تیمی و کسب سه مقام برتر انفرادی شدند. این مسابقات در 51 رشته ورزشی در تهران برگزار شد، از این تعداد ورزشکاران در 22 رشته برای دختران با یکدیگر به رقابت می پردازند ام البنین طهرانی فرد در پرتاب نیزه و پرتاب وزنه دو مقام اول کسب کرد و ستایش باباعلی دو 800 متر توانست حائر مقام دوم شود. لرستان در بخش تیمی بعد از تهران دوم شد. در پایان چهارمین دوره مسابقات دو ومیدانی المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که پنجم شهریور ماه در تهران به پایان رسید؛ تیم های تهران، لرستان و خوزستان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند. ...
ایرنای کردستان 9 رتبه برتر جشنواره مطبوعات را از آن خود کرد
"مصلح پیرخضرانیان" و در بخش یادداشت و سرمقاله "عبدالله رحمانی" از خبرگزاری ایرنا مقام اول این سه بخش را از آن خود کردند. همچنین "ویدا باغبانی" از خبرگزاری ایرنا در بخش تیتر رتبه سوم مشترک و در بخش جنبی نیز "عبدالله رحمانی" از ایرنا رتبه دوم را کسب کردند. عکاس و خبرنگاران ایرنا کردستان همچنین در نخستین جشنواره رسانه های ورزشی کردستان چند عنوان برتر را کسب کردند. براین ...
معرفی نفرات برتر مسابقات اسنوکر زیر 21 سال قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، دوازدهمین دوره رنکینگ کشوری اسنوکر زیر21 سال پسران 2 لغایت 6 شهریور ماه به میزبانی هیئت بولینگ و بیلیارد استان تهران و با حضور 92 ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد که در پایان نفرات برتر مسابقات مشخص شدند: مقام اول: میلاد پورعلی دره چی از استان خوزستان مقام دوم: سید ارسلان باقری از استان گیلان مقام سوم مشترک ...
معرفی برترین های المپیاد استعداد های برتر اسلالوم
مواد کانو اسلالوم و کایاک اسلالوم برگزار شد. در کانو اسلالوم سجاد احسانی از هرمزگان مقام اول، پرهام سلیمانی از قزوین مقام دوم و آرین احدی از تهران مقام سوم را به دست آوردند. در کایاک اسلالوم نیز امیررضا کیانی قهرودی از تهران، محمدپارسا اکبرآبادی از البرز و سام نوری نسب بندری از هرمزگان صاحب مدال طلا، نقره و برنز شدند. ...
درخشش ژیمناست های آذربایجان شرقی در المپیاد استعدادهای برتر کشور
به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات ژیمناستیک المپیاد استعدادهای برتر پسران در رده سنی 13 تا 15 سال با حضور 67 ژیمناست امروز یکشنبه در شهر تبریز برگزار شد و نتایج ذیل به دست آمد؛ در بخش حرکات زمینی مقام اول: سعید الهی از فارس مقام دوم: میثم غلامیان از خراسان شمالی، ارشیا پور غلام از مازندران و نیما عباسی از تهران و راهین حسین پناهی از کردستان در بخش خرک حلقه ...
اردبیل، قهرمان وزنه برداری استعدادهای برتر دختران کشور شد
زاده از فارس با 111 کیلوگرم به ترتیب اول تا سوم شدند. دسته 71 کیلوگرم همچنین در دسته 71 کیلو گرم و در مجموع ، ندا جوکار از هرمزگان با 158 کیلوگرم، نشان طلا گرفت، آیدا هلالی نیا از اردبیل با 136 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت و نیکو ظفری از لرستان هم با 132 کیلوگرم به نشان برنز بسنده کرد. مسابقات وزنه برداری استعدادهای برتر دختران دسته 76 کیلو گرم ...
پایان رقابت های نفس گیر 3 هزار کشتی گیر مازندرانی + فیلم
جوانان استان مازندران برگزار شد. 2 میلیون تومان به نفرات اول، یک میلیون برای برندگان مدال نقره و 500 هزار تومان برای نفرات سوم مشترک تقدیم و دو میلیون تومان نیز به مربیان نفرات برتر اهدا شد. نتایج مسابقات کشتی فرنگی 29 کیلوگرم 1-سامیار عطاسوی (نوشهر) 2-سیاوش میرج فیروزی (چالوس) 3-امیررضا علی پور (چمستان) و محمدامین توسلی (آمل) 32 کیلوگرم: 1 ...
شطرنجباز قزوینی فاتح مسابقات بلیتس اوپن بین المللی ابن سینا شد
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این رویداد که در جریان مسابقات شطرنج اوپن ابن سینا همدان برگزار شد، 195 شطرنجباز ایرانی و 6 کشور خارجی در 11 دور رقابت کردند. رضا مهدوی استاد فیده از استان قزوین عنوان قهرمانی را کسب کرد، امیرمحمد آزادی از استان البرز دوم شد و حامد بهروزی مقدم از کرمان بر سکوی سوم قرار گرفت. همچنین رتبه چهارم به استاد بزرگ مسعود مصدق پور از خراسان رضوی رسید، پدرام ...
5 مدال حاصل تلاش ژیمناستیک کاران اردبیلی
دارحلقه نیز امیرمحمد قاسم پور از این استان جایگاه دومی را کسب کرد. همچنین در پارالل امیرمحمد قاسم پور به همراه پرهام گلی از مازندران به صورت مشترک اول شدند تا درخشش ژیمناستیک کاران این استان را در این دوره از مسابقات شاهد باشیم. در مسابقات ژیمناستیک المپیاد استعدادهای برتر کشور که در تبریز برگزار شد ورزشکاران اردبیلی یک طلا و چهار نقره در جایگاه مناسبی قرار گرفتند تا افتخاری ...
فرنگی کاران بسیجی قمی در سکوی نخست کشوری ایستادند
در وزن 92 کیلوگرم مقام پنجم را کسب عنوان کرد. گفتنی است در رده بندی تیمی مسابقات کشتی فرنگی، تیم های قم با 165 امتیاز در جایگاه اول، بسیج سیدالشهداء تهران با 148 امتیاز در جایگاه دوم و مازندران با 118 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند. انتهای پیام/
فرنگی کاران قم، قهرمان مسابقات کشتی بسیج کشورشدند
محمدامین لطفیان در وزن 55 کیلوگرم و محمدصادق عبداللهی در وزن 97 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند. همچنین امیرحسین رازگردانی در وزن 63 کیلوگرم به رتبه پنجم، علی جباری در وزن 77 کیلوگرم به رتبه هشتم و علی پرچگانی در وزن 87 کیلوگرم به مقام هفتم رسیدند. گفتنی است در رده بندی تیمی مسابقات کشتی فرنگی، تیم های قم با 165 امتیاز در جایگاه اول، بسیج سیدالشهداء تهران با 148 امتیاز در جایگاه دوم و مازندران با 118 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم ...
کسب 3 مقام برتر در نخستین جشنواره کشوری طراحی بازی های ورزشی دانش آموزان دارای نیازهای ویژه
لغایت 30 اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد. دراین جشنواره فرهنگیان شاغل در مدارس استثنایی استان اردبیل ، خانم پریسا حمزه زاده در گروه ناشنوا مقام اول، آزیتا ایمانی در گروه آسیب ناشنوا مقام دوم، زهره آهنگری در گروه نابینا مقام سوم را در بین 975 شرکت کننده در سطح کشور بدست آوردند.
سیده زهرا حسینی بهترین وزنه بردار المپیاد کشوری
تهران (پانا) - عنوان بهترین وزنه بردار چهارمین المپیاد استعداد های برتر کشور با 219/01 امتیاز، به سیده زهرا حسینی از مازندران تعلق گرفت. به گزارش فدراسیون وزنه برداری عنوان بهترین وزنه بردار چهارمین المپیاد استعداد های برتر کشور با 219/01 امتیاز، به سیده زهرا حسینی از مازندران رسید، نسیم قاسمی از تهران نیز که در دسته 49 کیلو گرم وزنه زد و طلایی شد، با 217/88 امتیاز رتبه دوم جدول سینکلر را از آن خود کرد و ندا جوکار وزنه بردار استان هرمزگان در دسته 71 کیلو، با 194/03 امتیاز سوم شد. ...
المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی رشته روئینگ بانوان برگزار شد؛ مقام های برتر برای ورزشکاران تهران، ...
استان های آذربایجان غربی، تهران، خراسان رضوی، زنجان، فارس، گیلان، مازندران، همدان و یزد در این رقابت حضور داشتند. در روئینگ تکنفره 500 متر آوینا بخشایی از تهران مدال طلا، ملیکا مرادپور دهکاء از گیلان مدال نقره و عسل فرجی از زنجان مدال برنز به دست آوردند. ... در روئینگ تکنفره 200 متر سها فخری از تهران مقام اول، پرنیا ایمانی از زنجان مقام دوم و آیلا اسماعیلی از زنجان مقام سوم را به دست آوردند. ... در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایقرانی استان تهران برگزار شد. ...
نفرات برتر مسابقات سنگنوردی المپیاد ورزشی معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین دوره مسابقات سنگ نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی (سالن کوثر- تبریز) در بخش دختران و در مواد لید ، بولدرینگ و کمباین برگزار و چهره نفرات برتر مشخص شد. ماده لید دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: زهرا محمدپور از خراسان رضوی مقام سوم: آیسل احمدی زاده از زنجان ماده بولدرینگ ...
برگزاری دومین دوره مسابقات بزرگ هیات کاراته بسیج استان لرستان با حضور بیش از 1200 شرکت کننده +تصاویر ...
سوم حکم قهرمانی و مدال اهداء شد و مسابقات در رده های سنی خردسالان و نونهالان به صورت جشنواره برگزار گردید. درپایان این رقابت ها ، در بخش سبک های آزاد که 2 شهریور برگزارشد خرم آباد مقام اول تیمی ازنا مقام دوم تیمی الیگودرز مقام سوم تیمی و در بخش سبک های غیرکنترلی که 3 شهریور برگزارگردید خرم آباد مقام اول تیمی کوهدشت مقام دوم تیمی و پلدختر مقام سوم تیمی ...
ژیمناست های دختر تهرانی در المپیاد استعدادهای برتر کشور طلایی شدند
گیلان پارالل: مقام اول: نیکا نکوزاد از تهران مقام دوم: طنین رحیمی از البرز مقام سوم:فاطمه نجاریان از مازندران اسامی برترین های مسابقات 13 تا 15 سال: قهرمان قهرمانان مقام اول : یسنا شبان از تهران مقام دوم : ترنم ابیضی از تهران مقام سوم: مائده رضایی از تهران حرکات زمینی: مقام اول مشترک : ترنم ابیضی و سارا رضایی زاده از تهران مقام سوم: بهار بهادری از خراسان رضوی پرش خرک مقام اول: مائده رضایی از تهران ...
یکه تازی ژیمناست های استان تهران در مسابقات ژیمناستیک هنری المپیاد استعدادهای برتر دختران کشور
این مسابقات: قهرمان قهرمانان مقام اول : یسنا شبان از تهران مقام دوم : ترنم ابیضی از تهران مقام سوم: مائده رضایی از تهران حرکات زمینی: مقام اول مشترک : ترنم ابیضی و سارا رضایی زاده از تهران مقام سوم: بهار بهادری از خراسان رضوی پرش خرک مقام اول: مائده رضایی از تهران مقام دوم مشترک: یسنا شبان از تهران و زهرا طالبی فر از خراسان رضوی موازنه: مقام اول: ترنم ابیضی از تهران مقام دوم: یسنا شبان از تهران مقام سوم: شقایق هادی از مازندران پارالل: مقام اول : هلنا نوروزی از البرز مقام دوم: مهزاد عباسعلی پور از البرز مقام سوم: مائده رضایی از تهران ...
مازندران قهرمان رقابت های کشتی پهلوانی بزرگداشت هفته دولت شد
دبیرکل فدراسیون ، ابوالفضل خسته بند رییس هیئت استان قزوین ، دیگر مسوولین کمیته ها و مشاورین فدراسیون ، پیشکسوتان و قهرمانان در آیین اهدای مدال قهرمانان این دوره از رویداد ملی کشتی پهلوانی حضور داشتند. گفتنی است: ریز نتایج رشته های مختلف و نفرات برتر به این شرح می باشد. وزن 45 تا 50 کیلوگرم مقام اول. امیررضا یزدانی ( مازندران )، مقام دوم. رضا محمودپوران ( البرز ...
رقابتهای کشتی پهلوانی قهرمانی نوجوانان کشور در قزوین به پایان رسید
ملکی دبیرکل فدراسیون، ابوالفضل خسته بند رییس هیئت استان قزوین، دیگر مسوولین کمیته ها و مشاورین فدراسیون، پیشکسوتان و قهرمانان در آیین اهدای مدال قهرمانان این دوره از رویداد ملی کشتی پهلوانی حضور داشتند. گفتنی است: ریز نتایج رشته های مختلف و نفرات برتر به این شرح می باشد. وزن 45 تا 50 کیلوگرم مقام اول. امیررضا یزدانی (مازندران)، مقام دوم. رضا محمودپوران (البرز)، مقام ...
پشتوانه سازی برای کشتی ایران هدف اصلی بسیج
در این مسابقات که در رده سنی جوانان امید برگزار شد، 350 کشتی گیر در قالب 23 تیم کشتی آزاد و 16 تیم کشتی فرنگی با هم به رقابت پرداختند که در نهایت در کشتی آزاد تیم های مازندران الف با 158 امتیاز، سپاه محمد (ص) تهران با 121 و سپاه سیدالشهدا تهران با 112 به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند. در کشتی فرنگی هم قم با 165 امتیاز اول شد و سپاه سیدالشهدا تهران با 148 و مازندران با 118 به ترتیب ...
3 نشان رنگارنگ حاصل کار دختران فارس در المپیاد استعداد های برتر کشور
...> مقام دوم: امیده باصری احمدی، فارس، 54 کیلوگرم مقام سوم: ستایش سیوندی نسب، کرمان، 45 کیلوگرم مجموع مقام اول: هاجر معینی، اصفهان، 105 کیلوگرم مقام دوم: امیده باصری احمدی، فارس، 95 کیلوگرم مقام سوم: ستایش سیوندی نسب، کرمان، 83 کیلوگرم نتایج پایانی دسته 49 کیلوگرم یکضرب مقام اول: نسیم قاسمی، تهران، 62کیلوگرم مقام دوم: کاناز زندی، کردستان، 51 ...
نتایج دور رفت لیگ دارت کارگری مشخص شد
به گزارش ایرنا ، دومین دوره لیگ تیمی دارت کارگری مردان با حضور 22 تیم از سراسر کشور به میزبانی مشهد و در سالن ورزشی وحدت برگزار شد. این مسابقات در دو گروه 11 تیمی پیگیری شد که در پایان دور رفت در گروه یک رقابت ها دارت مارکت به عنوان نخست دست پیدا کرد. مقام دوم به تیم نیاک انرژی اصفهان رسید و مقام سوم را هیئت اردبیل از آن خود کرد. در گروه دوم نیز لاندا الکترونیک در جایگاه اول ...
دختر کرجی به تنهایی با کسب 4 مدال دوم کشور شد + عکس
به گزارش کرج رسا، السا اکبری در مسابقات شنا مسافت بلند، چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با حضور 200 شناگر از 24 استان سراسر کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد موفق به کسب 4 مدال ارزشمند طلا شد . در پایان این رقابت ها در مجموع تهران با 9 شناگر در سکوی اول ایستاد، استان البرز با تنها شناگر مقام آورش در سکوی دوم و استان گلستان با 6 شناگر در سکوی سوم ایستاد. ...
نفرات برتر پرش با اسب جام هفته دولت در فارس معرفی شدند
...، مرتضی پورشمسی با اسب آبسند از باشگاه کوی بهشت نایب قهرمان شد و وحدت کاظمی با اسب کانینت از باشگاه کوی بهشت هم عنوان سوم به خود اختصاص داد و در رده مالکین هم نوید مهاجرت با اسب کانتادور از باشگاه کوی بهشت مقام نخست به دست آورد، احمد محمدی با اسب سزار از باشگاه پارسا دوم شد و سارا یزدانی با اسب الیدا از باشگاه کوی بهشت بر سکوی سوم ایستاد. بیشتر بخوانید سوارکاران برتر فارس در جام رمضان شناخته شدند سوارکاران برتر فارس معرفی شدند سوارکاران برتر فارس مشخص شدند برترین های پرش با اسب در استان فارس شناخته شدند ...
مسابقات پرش با اسب گیلان در صومعه سرا
بهنام سوم شد. در رده نونهال با ارتفاع موانع 90 سانتیمتر هستی حسین زاده با اسب فلیکا و نیروانا ساتری با اسب بن هر 2 از باشگاه سوارکاری قویدل و باران سیف الله زاده با اسب کیروخ از باشگاه ستاره شمال عناوین اول تا سوم را کسب کردند. در رده زایچه ایران با ارتفاع موانع 105 سانتیمتر رضوانه فرخ نژاد با اسب رومیکا از باشگاه قویدل، سام محسن پور با اسب ماکسیموس از باشگاه کوهساران و محمود کوهکرد با اسب وین از باشگاه سوارکاری قویدل مقام های اول تا سوم را کسب کردند. باشگاه خبرنگاران جوان گیلان رشت ...
داور متخصص در آزادی برای استقلال
خوبی بر جای گذاشت تا دوباره یک بازی حساس دیگر در ورزشگاه آزادی به او سپرده شود. این داور در هفته سوم لیگ برتر که تیم های نساجی مازندران و گل گهر سیرجان رقابت حساسی در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر داشتند، داور چهارم بود که حالا با نظر کمیته داوران، دوباره به عنوان داور وسط انتخاب شده و قضاوت جدال شاگردان جواد نکونام و سید سیروس پورموسوی را برعهده دارد. کمک اول سلطانی در این مسابقه، علیرضا ...