سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی برترین های ژیمناستیک و سنگ نوردی در المپیاد
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مسابقات ژیمناستیک المپیاد استعدادهای برتر پسران در رده سنی 13 تا 15 سال با حضور 67 ژیمناست از 21 استان در شهر تبریز برگزار شد که در پایان نفرات و تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند: * بخش تیمی: مقام اول:مازندران مقام دوم:تهران مقام سوم:خراسان رضوی * قهرمان قهرمانان مقام اول: پرهام گلی از مازندران مقا ...
درخشش ژیمناست های آذربایجان شرقی در المپیاد استعدادهای برتر کشور
به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات ژیمناستیک المپیاد استعدادهای برتر پسران در رده سنی 13 تا 15 سال با حضور 67 ژیمناست امروز یکشنبه در شهر تبریز برگزار شد و نتایج ذیل به دست آمد؛ در بخش حرکات زمینی مقام اول: سعید الهی از فارس مقام دوم: میثم غلامیان از خراسان شمالی، ارشیا پور غلام از مازندران و نیما عباسی از تهران و راهین حسین پناهی از کردستان در بخش خرک حلقه ...
درخشش دختران کاراته کای مهابادی در مسابقات کشوری
... در مسابقات کیوکوشین قهرمانی کشور سبک (انشین کاراته) که مورخه 2شهریور ماه در کرج و سبک (پرفکت کیوکوشین) 3 شهریور ماه در تهران برگزار گردید تیم دختران گوک تپه با 3 نفر ورزشکار طی 2 روز رقابت که بین 850 شرکت کننده از 15 استان کشور برگزار شد در هر دو رویداد شرکت کرده و شدند. در بخش مردان هم ناصر فولادخواه دیگر کاراته کای مهابادی در وزن 75 کیلوگرم بزرگسالان به مقام دوم رسید. این مسابقات دوم و سوم شهریور ماه با شرکت 850 ورزشکار از 15 استان در کرج و تهران برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان مهاباد مهاباد ...
اردبیل، قهرمان وزنه برداری استعدادهای برتر دختران کشور شد
زاده از فارس با 111 کیلوگرم به ترتیب اول تا سوم شدند. دسته 71 کیلوگرم همچنین در دسته 71 کیلو گرم و در مجموع ، ندا جوکار از هرمزگان با 158 کیلوگرم، نشان طلا گرفت، آیدا هلالی نیا از اردبیل با 136 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت و نیکو ظفری از لرستان هم با 132 کیلوگرم به نشان برنز بسنده کرد. مسابقات وزنه برداری استعدادهای برتر دختران دسته 76 کیلو گرم ...
دختران اصفهانی در سی و سومین دوره مسابقات طناب زنی کشور سوم شدند
. دانش آموزان در سی و سومین دوره مسابقات طناب زنی در مواد انفراد ی جاگینگ شصت ثانیه ، آزاد نما یشی انفرادی ، ت یمی جاگینگ امدادی و دبل اندر و دبل داچ امداد ی به رقابت پرداختند. فاطمه قدرتی از استان اصفهان در این دوره از رقابت ها و در ماده جاگینگ شصت ثانیه به جایگاه دوم بسنده کرد. دختران اصفهانی همچنین در ماده تیمی امدادی دبل داچ موفق به کسب مقام سوم شدند. گفتنی است استان اصفهان در مجموع موفق شد مقام سوم مشترک اصفهان را در سی سومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در رشته طناب زنی از آن خود کرد. انتهای پیام/ ...
کسب 8 مدال و دریافت کاپ اخلاق دختران کونگ فوکار قم در مسابقات کشوی
زیر به شرح زیر می باشد. ماهک زارع والنا زارع مقام سوم رده سنی نونهالان آیلار نوروزی مقام دوم و زهرا زارع،زینب هدایتی،آیسا فیروزی،مقام سوم رده سنی نوجوانان محدثه هدایتی مقام دوم و مینا دهلایه مقام سوم جوانان این تیم با مربیگری خانم ترابی و سرپرستی زهرا رنجبر در این مسابقات حضور داشت و همچین در این مسابقات معصومه ترابی به عنوان داور برتر انتخاب شد. ...
در پایان المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی رشته اسلالوم بانوان؛ ورزشکاران البرز، هرمزگان و قزوین رتبه ...
، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، فارس، قزوین، قم، لرستان، هرمزگان و یزد در این دوره حضور داشتند. مسابقات رشته اسلالوم بانوان در مواد کانو اسلالوم و کایاک اسلالوم برگزار شد. در کانو اسلالوم مریم عزیزی از البرز مقام اول، آیلین مومنی از هرمزگان مقام دوم و سامیه شالباف از قزوین مقام سوم را به دست آوردند. ... در کایاک اسلالوم نیز خاطره فرجی از قزوین، باران پرون از البرز و ضحی عظیمی نژاد از هرمزگان صاحب مدال طلا، نقره و برنز شدند. ... در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایق ...
دختران خوزستانی بر سکوی سوم دوومیدانی ایران
مسابقات دوومیدانی المپیاد استعدادهای برتر کشور امشب پنجم شهریورماه در تهران به پایان رسید و تیم خوزستان پس از تیم های تهران و لرستان به مقام سوم دست پیدا کرد. به گزارش ایسنا، المپیاد استعدادهای برتر کشور مهمترین رویداد ملی ورزش کشور محسوب می شود و 32 استان در این دوره از رقابت ها حضور داشتند. انتهای پیام ...
نفرات برتر مسابقات سنگنوردی المپیاد ورزشی معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین دوره مسابقات سنگ نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی (سالن کوثر- تبریز) در بخش دختران و در مواد لید ، بولدرینگ و کمباین برگزار و چهره نفرات برتر مشخص شد. ماده لید دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: زهرا محمدپور از خراسان رضوی مقام سوم: آیسل احمدی زاده از زنجان ماده بولدرینگ ...
کسب 19 مدال توسط دختران ورزشکار میبدی در مسابقات قهرمان کشوری بانوان کیوکوشین ماتسویی
دختران کاراته کار میبدی با کسب 19 مدال قهرمانی در مسابقات قهرمان کشوری بانوان کیوکوشین ماتسویی به میزبانی شهر ری در استان تهران خوش درخشیدند. به گزارش پایگاه خبری بام میبد این مسابقات سوم شهریور 1402 با حضور بیش از 700 نفر از استانهای کشور برگزار گردید. در این رقابت ها دختران کاراته کار اعزامی از میبد توانستند هفت مدال طلا، پنج مدال نقره و هفت مدال برنز کسب کنند. ...
فولاد زرند قهرمان فوتسال دختران زیر 18 سال استان
اول مسابقات تیم بهرامپور کرمان و شهرداری بافت و از گروه دوم فولاد زرند و مجتمع صبا عنبرآباد به جمع 4 تیم راه پیدا کردند. در بازی فینال تیم فولاد زرند با برتری 3 بر یک توانست تیم مجتمع صبا عنبرآباد را شکست دهد و قهرمان این دوره مسابقات شود. در بازی رده بندی نیز در ضربات پنالتی تیم بهرامپور کرمان یا شکست شهرداری بافت به مقام سوم رسید. این اختتامیه با اهدای جام قهرمانی و مدال به تیم های اول تا سوم پیگیری شد. ...
کسب مقام تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین کهگیلویه و بویر احمد در رقابت های کشوری
به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ آرمان حاتمی با بیان این خبر افزود:رقابتهای دوومیدانی جانبازان و معلولین کشور روز سوم شهریورماه به میزبانی تهران در 2 بخش پسران و دختران و رده های سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد . حاتمی از اعزام تیم پسران و دختران استان به این رقابتها خبر و افزود:محمد مردانی و زهرا بوستانی 2 شرکت کننده تیم استان در این رقابتها بودند . ...
دستاورد بانوان کاراته کا سبک کیوکوشین ایچی گکی گیلان درمسابقات کشوری
بانوان گیلانی در مسابقات کشوری سبک کیوکوشین ایچی گکی بانوان که روزهای دوم و سوم شهریور ماه در شهرستان خمین استان مرکزی برگزار شد ، حائز مقام شدند. به گزارش روابط عمومی هیات کاراته گیلان ،نتایج به شرح زیر است : در بخش کاتا : خانم مهدیه قلی زاده دان2 – مقام اول در بخش کومیته : خانم ها روژان عباسقلی زاده در وزن منفی 47 کیلوگرم مقام دوم سیدفاطمه ...
کسب دوازده مقام کشوری سهم ورزشکاران خراسان رضوی در مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر با آسیب بینایی و جسمی ...
آسیب جسمی حرکتی ابوالفضل داوودی از خراسان رضوی مقام اول امیرحسین نیک کار از تهران مقام دوم امیرحسین محمدی از آذربایجان شرقی مقام سوم گلبال مقام اول استان خراسان رضوی مقام دوم شهر تهران مقام سوم استان فارس بوچیا تیمی مقام اول استان خراسان رضوی مقام دوم استان خراسان جنوبی مقام سوم شهر تهران مقام اول تیمی مسابقات دو و میدانی گروه با آسیب بینایی به استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به استان کرمان اهدا شد ...
افتخار آفرینی دختران البرزی در مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان کشور
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ خانمحمدی رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان البرز از افتخارآفرینی دختران غیور و سرافراز استان البرز در بخش پژوهشی چهل و یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز خبر داد. خانمحمدی افزود:در این دوره از مسابقات که با حضور بیش از چهارصد نفر از دختران منتخب در رشته های تفسیر، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام ...
قهرمانی آذربایجان شرقی در مسابقات تیراندازی دانشجویان فنی و حرفه ای دختران کشور
رقیه کاظمی و اپراتوری اکرم علی بیگی و سمیه کیقبادی نمره دهی بودند نتایج این مسابقات به شرح زیر است: انفرادی تپانچه بادی: مقام اول: محدثه علوی(منطقه 1)/آذربایجان شرقی مقام دوم: زهرا صدقی(منطقه 1)/آذربایجان شرقی مقام سوم: مریم تقوایی(منطقه 1)/آذربایجان شرقی انفرادی تفنگ بادی: مقام اول: نیلوفر بیرانوند(منطقه 5)/ لرستان مقام دوم: مبینا ندرلو(منطقه 2)/تهران مقام سوم: سویل کردمی(منطقه 1)/آذربایجان شرقی مجموع تفنگ و تپانچه مقام اول: آذربایجان شرقی(منطقه 1) مقام دوم: تهران(منطقه 2) مقام سوم: لرستان(منطقه 3) انتهای پیام/ ...
دختر کرجی به تنهایی با کسب 4 مدال دوم کشور شد + عکس
به گزارش کرج رسا، السا اکبری در مسابقات شنا مسافت بلند، چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با حضور 200 شناگر از 24 استان سراسر کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد موفق به کسب 4 مدال ارزشمند طلا شد . در پایان این رقابت ها در مجموع تهران با 9 شناگر در سکوی اول ایستاد، استان البرز با تنها شناگر مقام آورش در سکوی دوم و استان گلستان با 6 شناگر در سکوی سوم ایستاد. ...
اولین مرحله رنکینگ بدمینتون دختران خراسان شمالی برگزار شد
برات وثوقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت اولین مرحله رنکینگ بدمینتون دختران در سطح خراسان شمالی برگزار شد. رئیس هیأت بدمینتون خراسان شمالی تصریح کرد: این دوره از مسابقات در راستای اهداف و برنامه های هیأت بدمینتون استان در سال 1402 برای شناسایی و انتخاب بازیکنان برتر در رده های مختلف سنی و انتخاب نفرات برتر جهت استعداد یابی و اعزام به ...
پشتوانه سازی برای کشتی ایران هدف اصلی بسیج
در این مسابقات که در رده سنی جوانان امید برگزار شد، 350 کشتی گیر در قالب 23 تیم کشتی آزاد و 16 تیم کشتی فرنگی با هم به رقابت پرداختند که در نهایت در کشتی آزاد تیم های مازندران الف با 158 امتیاز، سپاه محمد (ص) تهران با 121 و سپاه سیدالشهدا تهران با 112 به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند. در کشتی فرنگی هم قم با 165 امتیاز اول شد و سپاه سیدالشهدا تهران با 148 و مازندران با 118 به ترتیب ...
موفقیت ورزشکاران شاهین شهری در مسابقات دوومیدانی اصفهان
ستایش شریفیان، در گروه مقدماتی، کسب مقام چهارم در رده سنی بزرگسالان زهرا خسروی کسب مقام سوم استان اصفهان و در ماده 200 متر سرعت محمدپارسا حیدری: توانست کسب مقام چهارم استان را به دست آورد. رئیس اداره ورزش و جوانان شاهین شهر و میمه گفت: مسابقات کشتی پهلوانک ها به مناسبت روز ملی کشتی، زاد روز جهان پهلوان تختی مصادف با هفته دولت با حضور 110 کشتی گیر در قالب تیم هایی از خورزوق، گز و شاهین شهر ...
3 نشان رنگارنگ حاصل کار دختران فارس در المپیاد استعداد های برتر کشور
برتر هر دسته به شرح زیر است: نتایج پایانی دسته 40 کیلوگرم یکضرب مقام اول: زهرا پورامین، کرمان، 45 کیلوگرم مقام دوم: ستایش عظیمی نیا، خوزستان 37 کیلوگرم مقام سوم: پریا معتمدی، اصفهان 35 کیلوگرم دوضرب مقام اول: زهرا پورامین، کرمان، 53 کیلوگرم مقام دوم: ستایش عظیمی نیا، خوزستان 50 کیلوگرم مقام سوم: پریا معتمدی، اصفهان 46 کیلوگرم مجموع ...
قهرمانی تهران در چهارمین دوره مسابقات شنا دختران استعدادهای برتر کشور
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین دوره مسابقات شنا المپیاد استعدادهای برتر کشور ویژه دختران در رده سنی زیر 13-14 سال دوم و سوم شهریور ماه 1402 به میزبانی هیات شنا استان تهران در استخر قهرمانی آزادی پیگیری و به پایان رسید. 24 استان در این مسابقات در 17 ماده گوناگون باهم به رقابت پرداختند و در پایان تیم استان تهران با کسب 8 مدال طلا، 5 نقره و 8 برنز بر سکوی ...
ژیمناست های دختر تهرانی در المپیاد استعدادهای برتر کشور طلایی شدند
مقام دوم مشترک: یسنا شبان از تهران و زهرا طالبی فر از خراسان رضوی موازنه: مقام اول: ترنم ابیضی از تهران مقام دوم: یسنا شبان از تهران مقام سوم: شقایق هادی از مازندران پارالل: مقام اول : هلنا نوروزی از البرز مقام دوم: مهزاد عباسعلی پور از البرز مقام سوم: مائده رضایی از تهران گفتنی است چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ژیمناستیک کشور در رشته ژیمناستیک هنری دختران در روزهای 31 مرداد تا 2 شهریور در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز با حضور 110 ژیمناست از 23 استان در دو رده سنی 13 تا 15 سال و 16 سال برگزار شد. ...
قهرمانی تیم شنای دختران استان تهران با کسب 21 مدال المپیاد استعدادهای برتر کشور
در پایان دو روز رقابت، تهران با 8 مدال طلا، 5 نقره و 8 برنز بر سکوی اول المپیاد قرار گرفت، استان البرز با 4 طلا دوم شد و استان گلستان با 3 طلا ، 8 نقره و 1 برنز به جایگاه سوم بسنده کرد ایرجی معاون ورزشی، شاکری فرد رئیس گروه بانوان اداره کل، نظر سرپرست هیات شنا استان تهران، روستایی، فتح اله پور به همراه نائب رئیس فدراسیون در جمع تیم قهرمان المپیاد حضور یافتند. ...
مازندران قهرمان رقابت های کشتی پهلوانی بزرگداشت هفته دولت شد
دبیرکل فدراسیون ، ابوالفضل خسته بند رییس هیئت استان قزوین ، دیگر مسوولین کمیته ها و مشاورین فدراسیون ، پیشکسوتان و قهرمانان در آیین اهدای مدال قهرمانان این دوره از رویداد ملی کشتی پهلوانی حضور داشتند. گفتنی است: ریز نتایج رشته های مختلف و نفرات برتر به این شرح می باشد. وزن 45 تا 50 کیلوگرم مقام اول. امیررضا یزدانی ( مازندران )، مقام دوم. رضا محمودپوران ( البرز ...
رقابتهای کشتی پهلوانی قهرمانی نوجوانان کشور در قزوین به پایان رسید
ملکی دبیرکل فدراسیون، ابوالفضل خسته بند رییس هیئت استان قزوین، دیگر مسوولین کمیته ها و مشاورین فدراسیون، پیشکسوتان و قهرمانان در آیین اهدای مدال قهرمانان این دوره از رویداد ملی کشتی پهلوانی حضور داشتند. گفتنی است: ریز نتایج رشته های مختلف و نفرات برتر به این شرح می باشد. وزن 45 تا 50 کیلوگرم مقام اول. امیررضا یزدانی (مازندران)، مقام دوم. رضا محمودپوران (البرز)، مقام ...
کسب مقام کاراته کاهای گیلانی در مسابقات کشوری سبک کیوکوشین ساکاموتو
اسامی مقام آوران در رقابت ها به شرح زیر است : در کاتا: سالار رهبری پور/ 1395 (دوم) امیر مهدی طاعتی/1389 (دوم) محمد فلاح /1389 (سوم) در کومیته: سامان نجفی/1377 (سوم) امیرمهدی کاظمی/1395 (دوم) محمدمهدی مهدیزاده/1388 (اول) سپهر وام خواه/1389 (اول) مهدی علیزاده/1388 (دوم) استاد: سینا نجفی در بخش ...
باشگاه کارگران اصفهان مقام نخست مسابقات تنیس روی میز بانوان کارگر و کارخانجات کشور را کسب کرد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات تنیس روی میز بانوان کارگر و کارخانجات کشور بزرگداشت پیشکسوت تنیس روی میز خانم اکرم حسینی با حضور نمایندگان استان های مختلف کشور روز پنجشنبه دوم شهریور ماه به میزبانی استان اصفهان برگزار و استان های اصفهان، تهران و کرمان به ترتیب مقام های اول تا سوم تیمی این دوره از رقابتها را کسب کردند. مراسم پایانی مسابقات با حضور مجید احتشام زاده ...