سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی برترین های ژیمناستیک و سنگ نوردی در المپیاد
- تبریز) در بخش دختران و در مواد لید ، بولدرینگ و کمباین برگزار و چهره نفرات برتر به شرح زیر مشخص شد: * لید: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: زهرا محمدپور از خراسان رضوی مقام سوم: آیسل احمدی زاده از زنجان * بولدرینگ: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان مقام سوم: غزل فرجیان از آذربایجان شرقی * کمباین: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان مقام سوم: آوینا بیدار از گیلان ...
کسب مدال برنز دوچرخه سوار لامردی در المپیاد استعداد های برتر کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس ،فاطمه جمالی دوچرخه سوار لامردی توانست نشان برنز ماده 200 مسابقات دوچرخه سواری المپیاد استعداد های برتر کشور را بدست آورد. مسابقات دوچرخه سواری المپیاد استعداد های برتر کشور به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد. استان فارس در بخش دختران با سه ورزشکار در این مسابقات شرکت کردکه فاطمه جمالی دوچرخه سوار باشگاه سادول کراس لامرد در رده 89 توانست به یک مقام ...
فولاد زرند قهرمان فوتسال دختران زیر 18 سال استان
اول مسابقات تیم بهرامپور کرمان و شهرداری بافت و از گروه دوم فولاد زرند و مجتمع صبا عنبرآباد به جمع 4 تیم راه پیدا کردند. در بازی فینال تیم فولاد زرند با برتری 3 بر یک توانست تیم مجتمع صبا عنبرآباد را شکست دهد و قهرمان این دوره مسابقات شود. در بازی رده بندی نیز در ضربات پنالتی تیم بهرامپور کرمان یا شکست شهرداری بافت به مقام سوم رسید. این اختتامیه با اهدای جام قهرمانی و مدال به تیم های اول تا سوم پیگیری شد. ...
برگزاری مراسم قرعه کشی نخستین لیگ هندبال آیندگان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، قرعه کشی نخستین لیگ برتر هندبال نوجوانان دختر و پسر با نام لیگ آیندگان با شرکت 18 تیم در بخش پسران و 12 تیم در بخش دختران برگزار شد. رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال درباره برگزاری این لیگ گفت: لیگ آیندگان در دو مرحله بصورت متمرکز و رفت و برگشت برگزار و 8 تیم در بخش پسران و 6 تیم در بخش دختران به مرحله دوم راه می یابند. میترا نوری ...
المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی رشته روئینگ بانوان برگزار شد؛ مقام های برتر برای ورزشکاران تهران، ...
استان های آذربایجان غربی، تهران، خراسان رضوی، زنجان، فارس، گیلان، مازندران، همدان و یزد در این رقابت حضور داشتند. در روئینگ تکنفره 500 متر آوینا بخشایی از تهران مدال طلا، ملیکا مرادپور دهکاء از گیلان مدال نقره و عسل فرجی از زنجان مدال برنز به دست آوردند. ... در روئینگ تکنفره 200 متر سها فخری از تهران مقام اول، پرنیا ایمانی از زنجان مقام دوم و آیلا اسماعیلی از زنجان مقام سوم را به دست آوردند. ... در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایقرانی استان تهران برگزار شد. ...
نفرات برتر مسابقات سنگنوردی المپیاد ورزشی معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین دوره مسابقات سنگ نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی (سالن کوثر- تبریز) در بخش دختران و در مواد لید ، بولدرینگ و کمباین برگزار و چهره نفرات برتر مشخص شد. ماده لید دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: زهرا محمدپور از خراسان رضوی مقام سوم: آیسل احمدی زاده از زنجان ماده بولدرینگ ...
پایان مسابقات کارکنان دولت دستگاههای اجرایی ویژه بانوان شهرستان بجنورد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، در گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور معینی مدیر کل امور بانوان استانداری و مرحمتی رئیس گروه بانوان استان در پارک فرهنگی ورزشی آفرینش در سه رشته دوچرخه سواری، قایق پدالی و پرتاب پنالتی برگزار و نفرات برتر به شرح زیر انتخاب شدند. نفرات برتر در رشته پرتاب پنالتی: نفر اول: نعیمه ایزدپناه از ورزش و جوانان نفر دوم: آزاده صمدیانی از ...
نتایج المپیاد استعدادهای برتر دوچرخه سواری دختران ایران مشخص شد
نتایج و نفرات برتر چهارمین المپیاد استعدادهای برتر دوچرخه سواری دختران کشور به میزبانی استان خراسان رضوی مشخص شد. به گزارش یاریزان ؛ پس از دو روز رقابت فشرده در مشهد 64 رکاب زن برتر کشور از 23 استان؛ نتایج مسابقات انفرادی ورزشکاران در چهارمین المپیاد کشوری استعدادهای برتر دختران در رده سنی متولدین سال های 86، 87، 88، 89 به شرح ذیل اعلام شد. متولدین سال 86 1. آلا صالح ...
رقص دختران تیم گرگان در حضور علی کفاشیان!/ علی کفاشیان خبر ساز شد
رقص دختران تیم گرگان در مسابقات فوتبال مِهرعظام در حضور علی کفاشیان را ببینید.
اختتامیه جشنواره ورزشی با حضور سرمربیان تیم های ملی بانوان و کفاشیان
با برتری 2 بر یک مقابل کانون شیراز، قهرمان دوره گذشته به مقام قهرمانی رسید و جام قهرمانی دومین دوره را به خانه برد. در دیدار رده بندی هم کانون تبریز با یک گل مقابل بیرجند برنده شد و به مقام سومی دست پیدا کرد. این دوره از مسابقات فوتبال دختران جشنواره مهرعظام با حضور 14 کانون شیراز، زاهدان، بم، اسلامشهر، قزوین، خرمشهر، کردستان، بندرعباس، مشهد، رشت، تبریز، گرگان، بجنورد و بیرجند و حضور ...
تیم های برتر مسابقات ژیمناستیک هنری المپیاد استعدادهای برتر کشور مشخص شدند
... در مجموع تیمی (دو رده سنی): مقام اول : تیم تهران با 202/2 امتیاز مقام دوم :تیم مازندران با امتیاز 193/15 مقام سوم: تیم البرز با امتیاز 180/9 تیم های گیلان ، خراسان رضوی،لرستان،آذربایجان شرقی،اصفهان،خوزستان ،آذربایجان شرقی به ترتیب در جایگاه های چهارم تا دهم این رقابت ها قرار گرفتند. نفرات برتر رده سنی 16 سال نیز در روز دوم با هم به رقابت پرداختند ...
یکه تازی ژیمناست های استان تهران در مسابقات ژیمناستیک هنری المپیاد استعدادهای برتر دختران کشور
چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ژیمناستیک کشور در رشته ژیمناستیک هنری دختران در روزهای 31 مرداد تا 2 شهریور در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز با حضور 110 ژیمناست از 23 استان برگزار شد و در رده سنی 13 تا 16 سال نیز ادامه خواهد داشت. در جریان این رقابت ها، ژیمناست های استان تهران در اسباب خرک و موازنه و در حرکات زمینی خوش درخشیدند و عناوین قهرمان قهرمانان را از آن خود کردند. اسامی برترین های ...
بی میلی ورزشکاران تنیس روی میز خراسان برای شرکت در مسابقات به دلیل هزینه بالای ایاب و ذهاب
رمضانعلی محمودی گلستانی در گفتگو با شهرآرانیوز در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی تنیس روی میز خراسان رضوی عنوان کرد: مسابقات قهرمانی تنیس روی میز خراسان رضوی با حضور 68 ورزشکار از سراسر استان برگزار شد. وی افزود: در این دوره از رقابت ها محمد حکیمی به مقام اول دست یافت و محمد بذری رتبه دوم را از آن خود کرد. همچنین صادق رضایی و حسن سجادی به مقام سوم مشترک و محمد جواد قاسمی نیا، اشکان ...
موفقیت ورزشکاران شاهین شهری در مسابقات دوومیدانی اصفهان
(آکروبات _ژیمناستیک) ویژه دختران یادواره شهدای شهرگز به میزبانی هیات ژیمناستیک شهر گز و در رده های سنی مختلف در سالن ورزشی شهید عرفانی برگزار شد . وی بیان داشت: در این مسابقات 3 نفر از ورزشکاران شهرگز سکوی قهرمانی را از آن خود کردند . در این جشنواره که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از خانواده های شرکت کنندگان برگزار شد در پایان از نفرات اول تا سوم تجلیل به عمل آمد . رئیس ...
معرفی برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآنی مدهامتان در قزوین
، نیلوفر برخورداری در رشته تحقیق، زهرا رجبی شاد در رشته ترتیل و سحر بهرامی در رشته حفظ کل به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. یادآور می شود، نفرات برتر مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در صورت کسب حد نصاب نمره به مرحله کشوری این مسابقات که مهرماه سال جاری در خراسان رضوی برگزار می شود، راه می یابند. انتهای پیام ...
یزد قهرمان هندبال دانش آموزان دختر کشور شد
وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد استان یزد مقام اول، استان فارس مقام دوم و مقام سومی به صورت مشترک به استانهای اصفهان و خراسان رضوی رسید. همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات توسط ایمان سبحان نژاد معاون پژوهش و برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به تیم هندبال استان یزد اهداء شد. رقابت های ورزش دانش آموزی در 2 رشته هندبال و طناب زنی ...
اولین دوره مسابقات رایانه ای ویژه کودک و نوجوان در بندرعباس
مجموعه 4 گروه 4 نفر به مرحله رده بندی و فینال راه یافتند. دهقانی افزود: این دوره از مسابقات که به صورت مشترک با سازمان پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان فضای مجازی سراج برگزار شد؛ جهت ایجاد شور و نشاط و استعداد یابی کودکان و نوجوانان است که به زودی رویدادها و مسابقات رایانه ای در رده های سنی مختلف در مناسبت های مختلف در طول سال را خواهیم داشت. نفرات برتر اول تا سوم این دوره از مسابقات به شرح زیر است: نفر اول جناب آقای بردیا عابدینی نفر دوم جناب آقای امیر حسین مقبلی نفر سوم جناب آقای امیر علی رستمی ...
مسابقات انتخابی کیک بوکسینگ خراسان شمالی برگزار شد
دریافت 111 MB به گزارش خبرنگار مهر مسابقات انتخابی کیک بوکسینگ خراسان شمالی با حضور 67 فایتر به میزبانی خانه بوکس بجنورد برگزار شد. نفرات برتر این رقابت ها 27 شهریورماه در تورنمنت بین المللی بجنورد حضور پیدا خواهند کرد. کد خبر 5870588
پایان مسابقات انتخابی آمادگی جسمانی بانوان بسیجی قم
هیئت آمادگی جسمانی قم با همکاری سپاه و تربیت بدنی ناحیه امام حسین (ع) استان، مسابقات آمادگی جسمانی ویژه بانوان بسیجی را با حضور 120 بانوی ورزشکار در سالن شهید هاشمی برگزار کرد. نفرات برتر این رقابت ها به این شرح است: رده سنی: 14 تا 19 سال آتنا عبدالحسینی فاطمه روشنی نازنین زهرا اسماعیلی رده سنی: 20 تا 25 سال زینب رضایی زهرا عسگریان ...
دومین نشان یاوری در مسابقات آزاد جهانی تنیس روی میز
بازماند و به مقام سوم مشترک بسنده کرد. وانیا یاوری پیش از این در رده سنی زیر 13 سال دختران نایب قهرمان شده بود و با کسب عنوان سومی رده سنی زیر 15 سال دومین مدال خود در مسابقات آزاد جهانی کانتندر اردن را کسب کرد. هدایت دختران تنیس روی میز کشورمان بر عهده حوری آقامیری است. مسابقات آزاد جهانی کانتندر اردن در 5 رده سنی به میزبانی امان برگزار شد. ...
معرفی نفرات برتر مسابقات نینجارنجر بانوان چهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، سیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی سبک نینجارنجر بانوان استان در بخش مبارزات رینگی در رده سنی نونهالان و بزرگسالان، نوجوانان و جوانان با حضور 20 تیم و بیش از 450 فایتربه میزبانی شهرکرد برگزار شد. کسب مقام اول مسابقات قهرمانی نینجارنجر کشور در پایان این رقابت ها تیم های شهرکرد، اردل و لردگان به ترتیب عنوان اول تا سوم ...
جایگاه دوم المپیاداستعدادهای برتر در دست ورزشکاران آذربایجان شرقی
ورزشی در چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر، 13 رشته ورزشی قهرمانان و مستعدین خود را شناخته است. گفتنی است، پنج استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و فارس میزبان این مسابقات هستند و در این مسابقات علاوه بر 31 استان شرکت کننده، مناطق آزاد کیش و اروند هم به صورت مستقل حضور دارند، این مسابقات از 18 مرداد آغاز شده و تا 27 شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و طبق برنامه ریزی قرار بر این است که در روز 28 شهریور ماه با حضور مسئولان کشوری اختتامیه این مسابقات برگزار شود. ...
اعلام نفرات و تیم های برتر وودبال قهرمانی کشور
تهران (پانا) - نفرات و تیم های برتر وودبال قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، مسابقات وودبال قهرمانی کشور به میزبانی شهر همدان و دانشگاه بوعلی سینا با حضور بیش از 100 ورزشکار از 12 استان برگزار شد و نفرات و تیم های برتر مشخص شدند. نفرات برتر به شرح زیر است: رده انفرادی بانوان: 1_نسرین عبدالهی از کرمان 2_اسرا قدسی از قم 3_ ...
قهرمانی نماینده ایران در مسابقات تنیس روی میز جهانی آزاد اردن
هندی در نیمه نهایی به مقام سوم مشترک مسابقات رده سنی زیر 15 سال دختران دست یافت. یاوری که در مرحله گروهی دو حریف از اردن و حریفی دیگر از مراکش را شکست داده بود و به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شده بود در مرحله یک چهارم پایانی 3 بر صفر چیری از لبنان را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد. وانیا یاوری پیش از این در رده سنی زیر 13 سال دختران نایب قهرمان شده بود. هدایت ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان بر عهده حوری آقامیری می باشد. مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) اردن در 5 رده سنی به میزبانی امان برگزار شد. ...
پهلوانان خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی کشور دو مدال کسب کردند
قاسم توکلی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان با حضور 122 کشتی گیر از 22 استان در 10 وزن به میزبانی قزوین طی روزهای 1 و 2 شهریورماه برگزار شد. سرپرست هیأت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان شمالی در ادامه به نتایج انفرادی اشاره کرد و گفت: پوریا محمدی در وزن 70 کیلوگرم مدال طلا و امیرمحمد سلیمی پور در وزن 50 کیلوگرم موفق شد مدال برنز را کسب کند. علی یگانه به عنوان مربی برتر در این رقابت ها انتخاب شد. ک ...
اعلام اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن، عترت و نماز در بخش پژوهشی
تهران (پانا) - اسامی نفرات برتر بخش پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز مشخص شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش؛ آیین اختتامیه چهل ویکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان برگزیده سراسر کشور در بخش دختران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد. در این آیین از نفرات برتر بخش پژوهشی دختران تقدیر شد. اسامی این افراد به شرح زیر اعلام شد. اسامی نفرات برتر ...
معرفی 5 نماینده تنیس روی میز تهران در مسابقات استعدادهای برتر
به گزارش خبرگزاری برنا از تهران، مسابقه انتخابی به منظور معرفی نفرات شرکت کننده در رقابت های تنیس روی میز پسران المپیاد استعدادهای برتر برگزار شد. در پایان این رقابت محمدمتین فراست به مقام نخست رسید، عرشیا لرستانی دوم شد، محمدحسین داداشی در رده سوم ایستاد و بهراد فلاحی در رده چهارم قرار گرفت. بدین ترتیب، این نفرات به همراه بنیامین فرجی، اعضای تیم تهران در المپیاد استعدادهای برتر کشور را تشکیل خواهند داد. انتهای پیام/ آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...
عنوان چهارمی دختران والیبالیست قمی درمسابقات کشوری
عنوان چهارمی دختران والیبالیست قمی درمسابقات کشوری به گزارش قم نیوز تیم والیبال دختران قم در حالیکه با پیروزی بر حریفان خود در مرحله گروهی و حذفی این رقابت ها به جمع چهار تیم برتر راه یافته بود، در نیمه نهایی، 3 بر صفر مغلوب تیم گلستان شده و به دیدار رده بندی رفت. نماینده قم در دیدار رده بندی به مصاف تیم خراسان جنوبی رفت و در یک بازی نزدیک، 3 – 2 مغلوب حریف خود شد و به عنوان چهارمی بسنده کرد. بیرجند میزبان مسابقات والیبال نوجوانان دختر کشور بود. انتهای پیام / 113 ...
نفرات برتر اسکواش بانوان جنوب شرق تهران در هفته دولت معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری برنا، این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در روز جمعه 3 شهریور 1402 با حضور اسکواش بازان بانو در رده سنی آزاد برگزار شد. همچنین پس از قرعه کشی توسط مسئول اجرایی مسابقات ، بازیکنان رقبای خود را شناختند و به رقابت در کورت ها پرداختند، پس از تلاش های ارزشمند اسکواش بازان ، نفرات برتر صعود کننده به نیمه نهایی و سپس فینال مشخص شدند. در پایان پس از ...