سایر منابع:
سایر خبرها
داوران بخش فیلم کوتاه مسابقه بین الملل جشنواره کودک مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری فارس، پاول گومنیکووس از لتونی، الکساندرا پوشنووا از قزاقستان و سعید پوراسماعیلی از ایران اعضای هیأت داوران بخش فیلم کوتاه مسابقه سینمای بین الملل این دوره از جشنواره را تشکیل می دهند. همچنین ایرج طهماسب از ایران، پابلو سالوادور از سوئد، صحرا کریمی از افغانستان، شاد شنووا از فرانسه و آیدا پناهنده از ایران داوران فیلم های بلند بخش بین الملل این دوره از جشنواره هستند ...
بچه گرگ های دره سیب در 2 بخش جشنواره کودک به نمایش در می آید
جدیدترین فیلم مجید برزگر در مقام تهیه کننده در دو بخش ملی و بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان به نمایش درمی آید. به گزارش سینماسینما فیلم سینمایی بچه گرگ های دره سیب به کارگردانی فریدون نجفی و تهیه کنندگی مجید برزگر در اولین نمایش رسمی خود در دو بخش ملی و بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان به نمایش درمی آید. بچه گرگ های دره سیب ...
هزینه جشنواره کودک کمتر از تولید یک فیلم سینمایی است
ها پیش قدم شده اند و امیدوارم شاهد اکران آنلاین فیلم های کودک باشیم. فیلم های بخش مسابقه دبیر این دوره از جشنواره درباره انتخاب مکانی برای نمایش فیلم های جشنواره در تهران و اصفهان گفت: لازم است به فیلم های مسابقه اشاره کنم که در خانه جشنواره به صورت فیزیکی و محدود اکران می شوند؛ آرزوی زیبا به کارگردانی علی قوی تن، بچه گرگ های دره سیب به کارگردانی فریدون نجفی، بعد از اتفاق به ...
جدال پایاپای نفس گیر در گروه ب لیگ کشتی فرنگی
مجید یک - امیر محمد بیات 2 احتشام گستر کارون صفر - صبا نور کردستان 10 (اسامی تیم کارون در ابتدا آمده): 55 کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور 2 - علی نوربخش 8 60 کیلوگرم: عارف محمدی صفر - محمد نوربخش 8 63 کیلوگرم: امید علیایی صفر - شاهین فلاحی 9 67 کیلوگرم: محمد سلطانی 3 - سعید ارجمند 5 72 کیلوگرم: رضا ساکی 3 - علی ارسلان 8 77 کیلوگرم: مسعود کاووسی صفر ...
نتایج دیدارهای صبح روز نخست مشخص شد
- حمیدرضا بادکان 387 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 3 – یوسف قادریان 397 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9- سامان عزیزی صفر130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6- شهاب قوره جیلی 2صبانور کردستان 10 – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8- احمدرضا ناصرپور 260 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8- عارف محمدی صفر63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 5، ضربه فنی- امی ...
مدافع ذوب آهن به تیم فولاد خوزستان پیوست
مهرماه امسال در اصفهان برگزار شود، به علت دیدار این دو تیم در هفته نخست لیگ برتر فوتبال در مقابل یکدیگر لغو شد. پیش از این باشگاه فولاد خوزستان در فصل نقل و انتقالات علی سبحانی، عارف غلام پور، محسن فروزان، شروین بزرگ، بهزاد دودانگه، حسین ابراهیمی، سید مهران موسوی، احمد گوهری و سینا شاه عباسی را به خدمت گرفته بود و قرارداد لوسیانو پری را، محمد قاسمی نژاد، محمد آبشک ، وحید حیدریه، فرشاد احمدزاده، امید صیدالی ، احمد جنادله و احمدرضا جلالی را تمدید کرد. کد خبر 5048824 ...
علیرضا تابش: نگران تولید و اکران فیلم های کودک نیستیم
...> وی ادامه داد: سال گذشته 9 اثر سینمایی بلند اکران شد اما امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا، راه های دیگری ازجمله اکران آنلاین جست وجو شده است، که در این زمینه هم هنرمندان ایرانی پیش قدم شدند و اتفاق امیدبخش این است که شاهد اکران تمام فیلم های سینمایی بلند پس از اتمام جشنواره در سینما باشیم. تابش با اشاره به معیار انتخاب سینما فرهنگ تصریح کرد: فیلم های مسابقه به صورت فیزیکی اما با تعداد محدود ...
نتایج دیدار های صبح روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی مشخص شد
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6 - شهاب قوره جیلی 2 صبانور کردستان 10 - احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8 - احمدرضا ناصرپور 2 60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8 - عارف محمدی صفر 63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 5، ضربه فنی - امی علیایی صفر 67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 6 - محمد سلطانی 3 ...
آخرین خبر ها از سینما در روزی که گذشت
نوجوان کانون به چشم می خورد. پویانمایی قرمز زرد سبز اثر زهرا محمودی بنه و زمین ساخته سعید حسن پور هر دو از مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دلگشا و فیلم پویانمایی ادب خانه به کارگردانی ابوالفضل اسحق زاده از مرکز شماره 2 چالوس در استان مازندران به بخش رقابتی این رویداد راه پیدا کردند. همچنین هیات انتخاب چهارمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان فیلم جشن خوشه های ...
نتایج دیدارهای روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی مشخص شد/ بازار بزرگ بدون شکست
3 97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9- سامان عزیزی صفر 130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6- شهاب قوره جیلی 2 صبانور کردستان 10 – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8- احمدرضا ناصرپور 2 60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8- عارف محمدی صفر 63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9، ضربه فنی- امی علیایی صفر ...
اعلام حمایت جامعه وعاظ کشور از انتخاب معاون جدید سیما
...> 46.محمد صدارت 47.محمد تاج آبادی 48.سید روح الله نور بخش 49.علیرضا قرایی 50.عباس اوتار خانی 51 .سید مهدی هاشمی زاده 52.علی سعیدیان 53.علی جانمحمدی 54.احمد عبداللهی 55.طه حجت 56.حسین سیل سپور 57.بهنام حقی 58.محسن محمدیان 59.مهران مجیدی 60.حمید شهسواری 61.محمد رستمی 62.علی علی محمدی 63. ...
اسامی فیلم های سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان
مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان؛ گل مهربونی به کارگردانی داریوش احمدیان و تهیه کنندگی مهدی کارآمد تبریزی و محمد نجفی زاده؛ هدیه به کارگردانی مسعود فرخنده طینت فرد در بخش فیلم های بلند داستانی اکران خواهد شد. تابش در خصوص اکران فیزیکی فیلم های جشنواره توضیح داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده 11 فیلم سینمای کودک و نوجوان به صورت محدود اکران فیزیکی می شود. دبیر سی و سومین ...
از پروانه های پاییزی چه خبر؟
حضور دارد و ابوالفضل جلیلی بعد از مدت ها بی خبری با مسیر معکوس می خواهد شانسش برای توجه تماشاگر به فیلمی با تم نوجوانانه را دوباره امتحان کند. البته ناگفته پیداست که حسین قناعت و جواد هاشمی به عنوان پای ثابت این سال های جشنواره، امسال هم در بخش مسابقه فیلم دارند. خبر آخر اینکه قرار است مراسم بزرگداشت این دوره جشنواره به تقدیر از ابراهیم فروزش و کامبوزیا پرتوی اختصاص داشته باشد. معرفی ...
مرکز نوآوری صبا میزبان منتورهای چهارمین المپیاد فیلمسازی جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان
به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ علیرضا تابش، دبیر سی و سومین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان با اشاره به چهارمین المپیاد فیلمسازی کودکان و نوجوانان اظهار کرد: چهارمین المپیاد فیلمسازی با حضور منتورها در بستر فضای مجازی و در محل مرکز نوآوری صبا برگزار میشود و نوجوانان راه یافته در طی چهار روز با مربیان در ارتباط هستند. وی ادامه داد: در بخش المپیاد فیلمسازی با رشد 4 برابری ...
پاسخ های دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان به پرسش های خبرنگاران
ضل جلیلی، تهیه کننده: ابوالفضل جلیلی، بنیاد سینمایی فارابی، مهران ، کارگردان: رقیه توکلی، تهیه کننده: محمد پیرهادی، بنیاد سینمایی فارابی، نارگیل ، کارگردان: سیدداود اطیابی، تهیه کننده: ابراهیم عامریان و والدین امانتی ، کارگردان: حسین قناعت، تهیه کننده: حسین قناعت. این 11 فیلم سینمایی در مدت شش روز در سینما فرهنگ با حضور تعدادی از عوامل فیلم ها و مخاطبینی که به نوعی از طرف دبیرخانه جشنواره د ...
آخرین خبر ها از سینما در روزی که گذشت
سینمایی در کشور دارد. جایزه بهترین کارگردانی مستند بلند سینماحقیقت، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 250 میلیون ریال است. ضمن این که مستند های بلند در دیگر بخش های رقابتی مسابقه ملی جشنواره نظیر بهترین فیلم، جایزه ویژه هیات داوران، جایزه تماشاگران و جوایز فنی هم شانس دریافت جایزه دارند. اسامی آثار منتخب بخش های ملی جشنواره سینماحقیقت، نیمه دوم آبان ماه 99 اعلام خواهد شد. ...
اخبار مهم امروز گروه فرهنگ و هنر برنا
فقدان دوست و همراهش محمدرضا شجریان نوشت. اعلام اسامی فیلم های بلند بخش سینمای ایران جشنواره33 فیلم کودک اسامی فیلم های بلند راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شد. مجید مجیدی محمدرضا شجریان شهاب حسینی ونیز مشمشه محمدعلی نجفی منتقد کیهان کلهر مستندساز بنیاد سینمایی فارابی علیرضا تابش محمدرضا خردمندان ...
جزئیاتی از برگزاری فیزیکی و آنلاین جشنواره فیلم کودک
برای سه بار نمایش در پلتفرم ها به صاحبان اثار پرداخت می شود و این بخش در کنار اعطای جایزه، هزینه های اصلی جشنواره را دربرمی گیرند که در هر دو مورد به سینماگران تعلق می گیرد. تابش تاکید کرد: بخش های زیادی از جشنواره امسال به صورت آنلاین برگزار می شود ولی فیلم های مسابقه ملی جشنواره به صورت فیزیکی و محدود نمایش داده می شوند که در مجموع 11 فیلم آرزوی زیبا علی قوی تن، بچه گرگ های دره سیب ...
اکران آنلاین 107 فیلم سینمایی در سی و سومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان/ هرخانه یک سینما و هر کودک یک ...
. اعلام اسامی فیلمهای راه یافته به سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان تابش در ادامه فیلم ها راه یافته به سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را به شرح زیر اعلام کرد: 11 فیلم آرزوی زیبا به کارگردانی علی قوی تن و تهیه کنندگی علی قوی تن و بنیاد سینمایی فارابی؛ بچه گرگ های دره سیب به کارگردانی فریدون نجفی و تهیه کنندگی مجید برزگر؛ بعد از ...
تابش: برگزاری جشنواره فیلم کودک تصمیم سختی بود/شعار جشنواره فیلم کودک مشخص شد
ایده های برگزیده سال گذشته، مورد حمایت قرار گرفته اند و تبدیل به فیلم شده اند. در حاشیه این نشست خبری پوستر جشنواره فیلم کودک و نوجوان نیز رونمایی شد. تابش در ادامه آثار بخش مسابقه سینمای ایران را به شرح زیر اعلام کرد: 1-آرزوی زیبا، کارگردان: علی قوی تن، تهیه کننده: علی قوی تن، بنیاد سینمایی فارابی 2-بچه گرگ های دره سیب، کارگردان: فریدون نجفی، تهیه کننده: مجید ...
دگراندیشان را می پذیریم اما معاندین را نه/نمی توانیم آثار را بدون اجازه هنرمند به نمایش بگذاریم
جمهوری اسلامی در سال 1357 به میدان آمدند و این همراهی تا سال های کنونی هم ادامه یافته و حتی باعث شده تا هنرمندان جوانی همچون صابر شیخ رضایی هم به دایره این هنرمندان پیوسته اند. از مهمترین هنرمندان مطرحی که در زمره هنرمندان انقلابی و فعال در دهه های اول انقلاب قرار می گیرند، می توان به ایرج اسکندری ، هانیبال الخاص ، ناصر پلنگی ، مسعود سعدالدین ، منوچهر صفر زاده ، نیلوفر قادری نژاد ، علی ...
شادی اسدپور ته مانده ها را به صحنه می آورد
انیمیشن براتیسلاوا (BAB)، بخش مسابقه فیلم های کودکان چهل وهشتمین جشنواره ی جهانی انیمافست زاگرب، بخش مسابقه شانزدهمین جشنواره بین المللی انیمیشن ایندی فست کره جنوبی Indie-AniFest، بخش مسابقه شصتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان زلین و بخش مسابقه شصتمین جشنواره انیمیشن انسی نیز راه یافته بود. انتهای پیام/ ...
برگزیدگان نخستین جشنواره مجازی نمایشخونه معرفی شدند
مسئول کمیته کودک و نوجوان انجمن هنرهای نمایشی مازندران با بیان این که جشنواره نمایشخونه در سه محور نمایش، نمایش عروسکی و قصه گویی برگزار شد، به خبرنگار ایرنا گفت: با در نظر گرفتن معیارهایی مانند خلاقیت، فضاسازی، انتخاب داستان، طراحی صحنه، کادر دوربین و برخی معیارهای فنی دیگر پس از بررسی 60 اثر راه یافته به بخش نهایی از بین بیش از 100 اثر متقاضی حضور در جشنواره، 19 کودک و نوجوان و یک گروه نمایشی ...
دهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج در قم برگزار می شود
عدالت محوری رشد جمعیت، فرزند آوری و تحکیم بنیاد خانواده و صف کالای ایرانی) از موضوعات است. یزدی نژاد با بیان اینکه در بخش بزرگ سالان گروه های سنی بالای 17 سال و در بخش نوجوانان زیر 17 سال حق شرکت در جشنواره را دارند گفت: مهلت ارسال آثار تا پانزدهم آذرماه 1399 معین شده است. وی در ادامه از تجلیل برگزیدگان استانی در دی ماه خبر داد و افزود: جوایز گروه های سنی بزرگسالان کشوری ...
لیگ برتر کشتی آزاد| صدرنشینی بازار بزرگ در پایان دور رفت مسابقات گروه ب
- امیر علیزاده صفر 65 کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور، برنده 10- علیرضا حیدری 3 70 کیلوگرم: خیراله قهرمانی، برنده 9- عرفان نیازی صفر 74 کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده 10- علی شاه پسندی صفر 79 کیلوگرم: محمد جواد حمیدی 10- علی شکوری، برنده 10 86 کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده 9- مسعود ساعدی صفر 92 کیلوگرم: امیرحسین خطی، برنده 11- دانیال قاسمی 97 کیلوگرم: مصطفی صادق زاد ...
نگاهی به تئاتر دفاع مقدس در دهه 70
از دیگر جشنواره هایی است که گرچه به پاس تلاش های رزمندگان در حماسه خرمشهر به صورت خودجوش توسط هنرمندان خرمشهری از جمله عبدالله حلیات، محمد رضا مطوری، سید یوسف موسوی، رضا دریس و عادل غزوان از سال 1377 اعلام حضور کرد، طی دو سال در سطح خرمشهر مانا بود، اما به یکبار در سال 79 با حمایت مسئولان استانی و متولیان تئاتر، رنگ و بوی استانی گرفت تا دهه هشتاد را با گام های مستحکم تر آغاز کند. جشنواره ...
قرعه کشی فیلم های جشنواره فیلم فجر آغاز شد
ن سانس دوم، بی صدا حلزون ساخته بهرنگ دزفولی زاده 13 بهمن سانس دوم، سه کام حبس ساخته سامان سالور 12 بهمن سانس اول، شنای پروانه ساخته محمد کارت 21 بهمن سانس دوم، درخت گردو ساخته محمدحسین مهدویان 15 بهمن سانس دوم، دوزیست ساخته برزو نیک نژاد 15 بهمن سانس سوم اکران می شوند. شهرآورد تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال نیز روز 17 بهمن به صورت زنده در سانس دوم نمایش داده می شود. سازندگان درخت گردو در این مراسم اعلام کردند 88 میلیون از درآمد این فیلم در جشنواره فیلم فجر را به سیل زدگان سیستان و بلوچستان ...
آخرین اخبار سینما در روزی که گذشت
، مشاور رسانه ای: آیدا اورنگ، مدیر تولید: امیر اسکندری، سرمایه گذاران: محمد حسن حیدر، علی شاهانی، تهیه کنندگان: روح الله برادری و سمیرا برادری. جایزه شهید آوینی پذیرای 297 فیلم مستند شد با پایان مهلت ارائه فیلم به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت ، کارگردانان 297 فیلم همزمان با بخش مسابقه ملی این رویداد، متقاضی شرکت در یازدهمین دوره جایزه شهید آوینی نیز شده اند ...