12 بازیکن راه یافته به لیگ برتر مشخص شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
اصفهان و البرز قهرمان تنیس روی میز و دارت ایثارگران شدند
به گزارش ایرنا ، مسابقات ورزشی دارت و تنیس روی میز بانوان جانباز، همسران و دختران شاهد و ایثارگر کشور با حضور 200 ورزشکار از 25 استان در سالن ورزشی شهید چمران شهر رامسر برگزار شد. مسابقات تنیس روی میز با حضور 75 ورزشکار در سه گروه از 25 استان کشور و 141 مسابقه و مسابقات دارت با حضور 125 ورزشکار از 25 استان در سه گروه برگزار شد. نتایج مسابقات به شرح ذیل است: تنیس ...
شکست 2 بر 0 روستوف مقابل زسکا مسکو در هفته هفدهم لیگ برتر روسیه در حضور محمد محبی
در یکی از مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر روسیه، تیم فوتبال روستوف در حالی که برای دومین بازی پیاپی محمد محبی را به عنوان وینگر در ترکیب اولیه خود داشت، در استادیوم وی ای بی آرنا مسکو به مصاف زسکا مسکوی رده ششمی رفت. یاران محبی که چهار روز قبل در مسابقه رفت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روسیه به تساوی خانگی یک بر یک مقابل زسکا مسکو رسیده بودند، نتوانستند در بازی لیگ از این تیم امتیاز بگیرند و مغلوب شدند. تیم فوتبال روستوف که در هفته گذشته لیگ برتر روسیه مقابل پاری به برتری رسیده بود، با دو گل در زمین زسکا مسکو مغلوب شد تا 20 امتیازی و در رتبه دهم جدول این مسابقات بماند. ...
معرفی برترین های نغمات دینی مسابقات ملی قرآن در خراسان شمالی
خوزستان و زینب حاجیان نیز از اصفهان موفق شدند تا رتبه چهارم و پنجم این رشته از به دست آورند. در بخش اذان مجتبی کریمی از مازندران موفق شد تا رتبه نخست را از نگاه هیات داوران از آن خود کند و به ترتیب رضا بردبار از استان فارس، مجتبی محمدی راد از استان گلستان، جواد مولایی از همدان و محمدرضا کرم نژاد از فارس رتبه های دوم تا پنجم این رشته را از آن خود کردند. چهل و ششمین دوره مسابقات ملی ...
برگزیدگان بخش نغمات دینی مسابقات سراسری قرآن معرفی شدند
خراسان رضوی رتبه دوم؛ طاهره ایرانی از کرمانشاه رتبه سوم؛ لیلا محمدی از اردبیل رتبه چهارم؛ عفت ابوزاده از خوزستان رتبه پنجم؛ زینب حاجیان از اصفهان رشته دعاخوانی آقایان رتبه اول؛ محمد غریب و صفی الله توفیق زاده از فارس رتبه دوم؛ اصغر کارجو از مرکزی رتبه سوم؛ سجاد براتی از چهارمحال و بختیاری رتبه چهارم؛ شهاب ...
معرفی برگزیدگان سه بخش مسابقات سراسری قرآن در بجنورد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛ نفرات برتر 3 رشته چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بجنورد اعلام شد: در بخش مدیحه سرایی و همخوانی برادران، گروه فاطر از استان مازندران، اول شد. انوار الهدی از قم، ملکوت از اصفهان، اسراء از مازندران و تبیان از هرمزگان ، در جایگاه های دوم تا پنجم قرار گرفتند. خواهران: گروه نورالزهرا از استان خوزستان اول شد. مصباح الهدی، نورالزهرا و ان ...
نفرات برتر جودوی بزرگسالان هرمزگان مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس مسابقات انتخابی بزرگسالان استان هرمزگان با حضور 40 جودوکا در آکادمی جودو قریب بندرعباس جریان داشت با مشخص شدن عناوین برتر پایان یافت. در این سری رقابتها در وزن منفی 60 کیلوگرم شراف الدین صدیقی از قشم اول شد، سجاد حسینعلی از رودان عنوان دومی را کسب کرد و نعمت مرادی از رودان به مقام سوم رسید. در وزن منفی 66 کیلوگرم علی قیطاسی از بندرعباس و ...
رتبه نخست اذان و تواشیح مسابقات سراسری قرآن به مازندرانی ها رسید
های آوایی حفظ، قرائت و ترتیل نیز از سیزدهم آذر ماه جاری آغاز می شود، گفت: خانم نظری از بهشهر حفظ کل، فاطمه غلامی از بابل حفظ 20جزء، آقای سیدی حفظ 20جزء، پیمان ایازی، محمد لائینی و آقای زرگری حفظ کل و پارسا انگشتان و مصطفی قاسمی رشته قرائت تحقیق در این دوره از مسابقات حضور دارند که امید می رود حائز رتبه های برتر مرحله کشوری مسابقات قرآن اوقاف شوند. به گزارش شبستان، چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه تا 18 آذرماه در استان خراسان شمالی برپا خواهد بود. ...
تنیس بازان برتر دختر استان یزد برای حضور در مسابقات کشور معرفی شدند
به گزارش ایرنا ، در پایان این مسابقات در بخش انفرادی، نوشین یزدان پناه و فرحناز پژوهش نیا از ناحیه دو یزد به ترتیب اول و دوم شدند و همچنین شقایق میرجلیلی از ناحیه یک یزد و زهرا مصطفی پور از بافق به صورت مشترک سوم شدند. همچنین نفرات برتر این مسابقات توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز، رئیس واحد دختران اداره تربیت بدنی اداره کل و معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان مهریز ...
تیم والیبال کارگران شرکت واگن پارس مپنا به مسابقات جهانی اعزام شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و اجتماعی استان مرکزی، جمشید امیدی در این آیین گفت: 12 تیم کارگران آقایان این استان امسال به مسابقات کشوری اعزام شدند. مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: 9 رویداد ورزشی نیز امسال در رشته های یوگا، داژبال، تنیس روی میز، کوهنوردی، دارت، دو و میدانی و ورزش صبحگاهی ویژه بانوان و فرزندان کارگری استان در سال جاری برگزار شد. ...
نفرات برتر کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان خراسان شمالی مشخص شدند
در اوزان مختلف کشتی آزاد نفرات برتر شدند. وی در ادامه افزود: هادی روحی، امیر معصومی، محمد امین روشنی، سینا رضایی، وحید شادکام، علی اکبر محمدی، حجت نکویی، محمد امین حیدری، امیر حسین کرابی و علی اصغر نامداری نفرات برتر اوزان مختلف کشتی فرنگی قهرمانی خراسان شمالی شدند. حسین زاده در پایان خاطرنشان کرد: نفرات برتر این رقابت ها طی روزهای 20 الی 24 آذرماه به میزبانی قهرمانی کشور در ساری اعزام می شوند. کد خبر 5954968 ...
مهاجرت مهسا پور رحمتی و محمد رحیمی، زوج شمشیرباز ایران به کانادا
بوده که در اولویت های بعدی قرار دارد. خبر می رسد که مهسا پور رحمتی و محمد رحیمی دو شمشیرباز اسلحه اپه ایران به جمع ورزشکاران مهاجر اضافه شده و از ایران مهاجرت کردند. رحمتی و همسرش که جزو مدال آوران شمشیربازی ایران بودند، قصد ادامه فعالیت خود در کانادا را دارند که مهسا پور رحمتی ایران را به مقصد این کشور ترک کرده و رحیمی نیز در ماه های آینده به او ملحق خواهد شد اطلاعات تکمیلی ...
تیم تپانچه بادی ملی حفاری ایران ، قهرمان تیم فصل لیگ برتر تیراندازی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان ، تیم های تیراندازی تفنگ و تپانچه بادی آقایان باشگاه ملی حفاری ایران هفته های سوم و چهارم را به ترتیب به مصاف تیم های نزاجا و هوا فضای سپاه رفتند که در پایان پس از ارایه رقابتی قابل تحسین، تیم تپانچه با اقتدار هر دو حریف خود را از پیش رو برداشته و موفق به کسب مقام قهرمانی نیم فصل این دوره از مسابقات لیگ برتر شد. همچنین تیم تفنگ، بازی هفته سوم ...
روسیه 9- ایران صفر؛ هیچ اتفاق عجیبی رخ نداده است!
...، در این سال ها نه در 65 و نه در 70 کیلوگرم مدعی اصلی تیم ملی ایران نبوده است. تنها دو شکست مقابل روس ها به لحاظ سطح فنی قابل بررسی است که آن هم امیرمحمد یزدانی و یونس امامی است. این دو نفر تنها نفرات اول تیم ملی ایران بودند که در فینال لیگ برتر مغلوب روس ها شدند. در مورد هر دو کشتی نیز محمد مصلایی پور رئیس کمیسیون داوران و مدرس اتحادیه جهانی در گفت وگو با تسنیم تاکید کرده صحنه های ...
گل گهر آماده مصاف با حریف چغر می شود (عکس)
مرحله جدید تمرینات خودشان را برای حضور در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر آغاز کردند تا در افتتاحیه این هفته از مسابقات به میدان بروند. لیگ برتر پس از برگزاری بازی های لیگ قهرمانان آسیا دوباره از سر گرفته می شود و در اولین روز مسابقات تیم فوتبال گل گهر در ورزشگاه اختصاصی خود پذیرای تراکتور می شود. مصاف تراکتور و گل گهر که از خوب های 11 هفته ابتدایی لیگ برتر بوده اند، می تواند ...
دوازده نفر برتر مشخص شدند
مرحله چهارم و نهایی مسابقات دارت انتخابی لیگ برتر بانوان استان در خانه دارت هرمزگان برگزار شد. به گزارش صبح ساحل، مرحله چهارم و نهایی مسابقات دارت انتخابی لیگ برتر بانوان استان هرمزگان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. در پایان این مسابقات محبوبه زارعی اول شد. فرخنده امیری زاده در مکان دوم ایستاد. مقام سوم مشترک را فاطمه کیانی و لیلا اکبرزاده از آن خود کردند. با ...
بانوان برتر دارت مشخص شدند
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی هرمز ؛ در این دوره از رقابت ها، محبوبه زارعی بر سکوی نخست ایستاد، فرخنده امیری زاده دوم شد و فاطمه کیانی و لیلا اکبرزاده به صورت مشترک، سوم شدند. این سری از مسابقات در خانه دارت مجموعه ورزشی خلیج فارس برگزار شد و با اتمام مرحله نهایی، 12 نفر به لیگ برتر دعوت شدند و با هم به رقابت خواهند پرداخت. این ورزش به دلیل ایجاد حس رقابت زیاد و ...
بانوان ایثارگر قزوینی در مسابقات دارت کشوری خوش درخشیدند
به گزارش ایثار واحد قزوین ، مسابقات تنیس روی میز و دارت بانوان ایثارگران کشور گرامیدشت حضرت فاطمه زهرا(س) و بانوان شهید غزه، با رقابت ورزشکاران به میزبانی استان مازندران در شهر رامسر برگزار شد. در رشته دارت این مسابقات، حدیثه قلی پور مقام دوم و بهناز آذربایجانی مقام چهارم را از آن خود کردند. تیم دارت بانوان ایثارگر قزوین متشکل از حدیثه قلی پور، بهناز آذربایجانی و زهرا ذکایی از فرزندان جانبازان 25 درصد و اعظم کاظمی همسر جانباز، بود. گفتنی است مسابقات تنیس روی میز و دارت بانوان ایثارگران کشور از پنجم تا نهم آذر ماه در شهر رامسر برگزار شد. ...
معرفی برترین های مرحله چهارم موتورسواری سوپربایک قهرمانی
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، چهارمین مرحله مسابقات سوپربایک قهرمانی سال 1402، انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی فیلیپین جمعه دهم آذر در پیست ملی موتورسواری و اتومبیلرانی تهران برگزار شد. 70 ورزشکار از 10 استان کشور در کلاس های مختلف مسابقه ای، در این مرحله به رقابت پرداختند. نفرات برتر مرحله چهارم مسابقات سوپربایک قهرمانی سال 1402؛ کلاس مینی جی ...
قشم بر سکوی قهرمانی ایستاد
مکان سوم قرار گرفت. بازیکن برتر میز یک محمد متین خازنی پور از باشگاه شطرنج کیش و مات ، بازیکن برتر میز دو رضا رستمی نژاد از تیم استاد سید کاظم مرتضوی از قشم ، بازیکن برتر میز سه محمد علی غریب زاده از باشگاه کیش و مات بندرعباس ، بازیکن برتر میز چهارم سید امیر محمد موسوی از تیم مدرسه شطرنج هرمزگان معرفی شدند. سرداور مسابقات مهدی زاهدی بود. ...
فردا؛ هیجان انگیزترین بازی والیبال ایران
بالای سر ببرند. ترکیب احتمالی شهداب یزد: مهدی مهدوی، میثم صالحی، سینا نیک پور، مسعود غلامی، محمد، ولی زاده و محمد رضا حضرت پور ترکیب احتمالی فولاد سیرجان: محمد طاهر وادی، سید محمد موسوی، محمد فلاح، عارف مرادی، پوریا حسین خانزاده، شهروز همایون فر منش و مهدی مرندی در حال حاضر فولاد سیرجان ایرانیان در رتبه اول و تیم شهداب یزد در رتبه چهارم قرار دارند. بازی راس ساعت 16 روز یکشنبه برگزار خواهد شد. ...
تشریح جزییات سومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان
به گزارش وبدا، مسابقات دارت به سرپرستی خانم آب پیکر و ناظر فنی فدراسیون خانم نوچیان با شرکت 45 تیم برگزار شد؛ مقام آوران رشته دارت سومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت به شرح زیر است؛ رتبه اول: دانشگاه علوم پزشکی اهواز رتبه دوم: دانشگاه علوم پزشکی یزد رتبه سومی مشترک: ستاد مرکزی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی کرمان رتبه پنجم : دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ...
از برپایی بازارچه اقتصاد مقاومتی تا مسابقات ورزشی در سرخه
مسئولان از فعالین بسیجی پایگاه های مقاومت بسیج خواهران و برادران محله تقدیر شد. او افزود: همچنین در این برنامه از نفرات برتر مسابقات ورزشی دارت، فوتبال دستی، ایرهاکی و همایش دوچرخه سواری تجلیل شد. عضو هیئت امنا مسجد امام حسن مجتبی (ع) سرخه ادامه داد: با هدف ترغیب بسیجیان به مطالعه، ویژه برنامه کتابخوانی نوجوانان و قصه های قرآنی با استقبال پرشور نوجوانان و جوانان بسیجی با قصه ...
آغاز دور برگشت لیگ دسته یک والیبال بانوان ایران از نیمه آذر
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مسابقات دور برگشت مرحله مقدماتی والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک زنان از چهارشنبه 15 آذر در گروه سوم به میزبانی نام آوران ایران زمین آغاز خواهد شد و از 16 آذر در گروه اول به میزبانی ققنوس فسا و در گروه چهارم به میزبانی موحم پیگیری می شود. این رقابت ها در گروه دوم از 17 آذر و به میزبانی مهر رضوی برگزار می شود. در مجموع 16 تیم شرکت کننده در این ...
برگزاری مسابقات موتور کراس قهرمانی و انتخابی استان آذربایجان شرقی
موحدی از مراغه مقام دوم و حجت محمدزاده از آذرشهر مقام سوم را از آن خود کردند. در کلاس بانوان نیز پینار و آیلار ابوالقاسم زاده دور مارشال زدند. گفتنی است، در پایان این مسابقات اهدا جوایز توسط جواد امان زاده معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، سیامک امیرخیزی رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان، حسن الهیار پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آذرشهر و مسئولین انتظامی و اورژانس آذرشهر به نفرات برتر انجام گرفت. لازم به ذکر است، استقبال بی نظیر علاقه مندان به ورزش موتورسواری شهرستان آذرشهر و گوگان از نکات جالب این مسابقه بود. ...
مسابقات دو و میدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو نفرات برتر خود را شناخت
نفرات اول تا سوم شدند . در این رشته و در مجموع تیمی به ترتیب تیم های آبفای تهران، آبفای اصفهان و برق خوزستان اول تا سوم شدند. همچنین جام اخلاق این دوره از مسابقات به تیم های صنعت آب و برق کرمان و آذربایجان شرقی اهدا شد. همچنین از زحمات آقای گنجور رئیس انجمن ورزش آمادگی جسمانی، خانم رحمانی دبیر انجمن، خانم سالار پور رئیس سابق انجمن و آقای مجد زاده مسئول ورزش شرکت توزیع برق جنوب کرمان با اهدا لوح تقدیر شد. ...
حضور داور چهارمحال وبختیاری در مسابقات والیبال لیگ دسته یک کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری ؛با دعوت فدراسیون والیبال ایران محمد جواد زمانی داور استان مرحله نهایی مسابقات دو تیم سپاهان اصفهان و رازین پلیمر بعنوان داور دوم قضاوت کرد. مرحله نهایی مسابقات والیبال لیگ دسته یک کشور در قم برگزار شد.
تغییر شرایط برگزاری لیگ قهرمانان آسیا
تیمی که مسابقات قرار است به صورت رفت و برگشت برگزار شود، قاعدتا هر تیم باید 22 مسابقه برگزار کند تا با تمام رقبا مسابقه داده باشد. در مرحله یک هشتم تیم هشتم هر منطقه با تیم نخست آن منطقه، تیم هفتم با تیم دوم، تیم ششم با تیم سوم و تیم پنجم هم با تیم چهارم به صورت رفت و برگشت رقابت خواهند کرد تا 4 تیم برتر هر منطقه مشخص شود. سپس این هشت تیم برتر شرق و غرب قاره برای برگزاری مسبقات مراحل ...
مسابقات شطرنج برق آسا ریتد خراسان رضوی برگزار شد
خزاعی عنوان سوم را از آن خود کرد. سرپرست هیات شطرنج خراسان رضوی بیان کرد: ایمان حسن پور نوجوان برتر رده سنی زیر 14 سال، یاسین ریاضی نوجوان برتر رده سنی زیر 12 سال، سبحان معینی مجد نوجوان برتر رده سنی زیر ده سال و ایلیا رحیم زاده نوجوان برتر رده سنی زیر 8 سال شدند. پور آزاد درباره نتایج پیشکسوتان تصریح کرد: حسن موسوی، ابوالفضل اشتری و آصف رحمانی نیز به ترتیب عنوان اول تا سوم ...