سایر خبرها
کسب مقام سوم تیم کاراته کارگران آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کارگران کشور
علی باتوانی و محمد باتوانی)، استان کرمان ( محمد جواد ابولحسنی،وحید کاظمی و محمد حسین زرین لعل) و استان لرستان (آقایان محمد ندری ،علیرضا ندری و رضا رستاخیز) و آذربایجان شرقی(علیرضا چرخ گردونی، احمد علیپور فخری و رضا عبادی) در سکوهای اول تا سوم مشترک قرار گرفتند. در کاتای انفرادی این رقابت ها محمد رضا باتوانی از اصفهان قهرمان شد، محمد جواد ابولحسنی از کرمان بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد. مقام ...
فولاد مبارکه اصفهان قهرمان مسابقات تکواندوی کارگران شد
.... میثم اسکندری از فولاد مبارکه اصفهان نایب قهرمان شد و مقام سوم مشترک نیز به شهرام بامیران ازکرمانشاه و امید شاهسوند از خراسان رضوی رسید. در وزن 80+کیلو گرم کوروش صدیقی از کرمانشاه در سکوی اول رقابت ها ایستاد. مقام دومی مسابقات به سیاوش گلشیرازی از فولاد مبارکه اصفهان رسید و حسین لعل کریمی از خراسان رضوی و رضا منتظری از قزوین به مقام سوم مشترکی رقابت ها دست یافتند. در بخش پومسه و در ...
مسابقات والیبال قهرمانی کشور بانوان ناشنوا آغاز شد/ البرز قهرمان کشتی نوجوانان ناشنوا
تختی کرج برگزار شد و در پایان نتایج ذیل به دست آمد: کشتی فرنگی تیم البرز با یک مدال طلا، 7 نقره و یک برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد. تیم اصفهان با 2 طلا، 2 نقره و یک برنز مقام دوم را به دست آورد و تیم خراسان رضوی با 3 مدال طلا و یک نقره سوم شد. کشتی آزاد تیم البرز با یک طلا، 4 نقره و 4 برنز مقام اول را به دست آورد. تیم خراسان رضوی با 4 طلا، 2 نقره و یک برنز دوم شد و تیم مازندران با 2 طلا، 2 نقره و یک برنز به مقام سوم دست یافت. مسابقات جوانان ناشنوایان نیز فردا برگزار می شود. انتهای پیام/ ...
در رده سنی نوجوانان؛ برترین های مسابقات کشتی ناشنوایان کشور در البرز مشخص شدند
به گزارش ایرنا، سومین دوره مسابقات کشتی قهرمانی ناشنوایان کشور در رده سنی نوجوانان روز پنجشنبه به میزبانی خانه کشتی جهان پهلوان تختی کرج انجام گرفت که در رشته فرنگی 22 ورزشکار در قالب پنج تیم و در رشته آزاد 28 ورزشکار در قالب شش تیم به رقابت با یکدیگر پرداختند. در پایان این مسابقات در رشته فرنگی استان البرز با یک مدال طلا، هفت نقره و یک برنز به مقام اول دست یافت. همچنین استان اصفهان ...
اصفهان میزبان پنجمین دوره مسابقات قهرمانی درای تولینگ جام فجر و انتخابی تیم ملی
زاده سید عماد حسینی، مجتبی اعلایی، میلاد جعفری و جواد نوروزی، به عنوان تیم دوازده نفره استان اصفهان در مسابقه درای تولینگ جام فجر نام برد. نادری افزود: ورزشکاران ملی پوش اصفهانی از جمله محمد رضا صفدریان نایب قهرمان آسیا و پنجم یخ نوردی جهان و دیگر ملی پوش اصفهانی مجتبی هاشمی در این مسابقات حضور خواهند داشت. دبیر هیئت کوهنوردی استان در پایان گفت: از تمامی همشهریان عزیز اصفهانی دعوت می کنیم جهت تماشای پنجمین دوره مسابقات درای تولینگ کشوری جام فجر و انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان فرانسه همراه ما باشند. انتهای پیام/ ...
تکواندو کاران اصفهان بر سکوی قهرمانی کارگران کشور ایستادند
سکوی اول ایستاد، میثم اسکندری از فولاد مبارکه اصفهان نایب قهرمان شد و شهرام بامیران ازکرمانشاه و امید شاهسوند از خراسان رضوی سوم شدند. 80+ کیلو گرم کوروش صدیقی از کرمانشاه و سیاوش گلشیرازی ازفولاد مبارکه اصفهان اول و دوم شدند و حسین لعل کریمی از خراسان رضوی و رضا منتظری از قزوین به صورت مشترک در جای سوم قرار گرفتند. در بخش پومسه مسابقات رده سنی 25الی 30 ...
قهرمان کاراته جهان مدال خود را به رهبر معظم انقلاب اهدا کرد
راهی رقابت های کاراته 2016 قهرمانی جهان در شهر لینز اتریش شد و با شکست تمامی حریفان خود بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاد و مدال طلا را بر گردن آویخت. این در حالی است که ستاره کاراته استان و کشورمان دو سال قبل در مسابقات جهانی 2014 به میزبانی شهر برمن آلمان نیز عضو تیم ملی اعزامی کاراته ایران بود و در وزن منهای 60 کیلوگرم بر سکوی سوم آن رقابت ها ایستاد و نشان برنز کاراته جهان را به دست ...
قهرمانان ورزشی نام ایران را در عرصه بین المللی پر آوازه کرده اند
... ترابی با اشاره به قهرمانی رضا بیرانوند در مسابقات وزنه برداری جوانان آسیا در ژاپن خاطر نشان کرد: دستیابی به این موفقیت در سایه همت والای این ورزشکار، تربیت مربیان، اهتمام هیئت وزنه برداری و اداره ورزش و جوانان بروجرد به دست آمده است. گفتنی است، رضا بیرانوند ورزشکار خوش آتیه بروجردی با کسب دو مدال طلا و یک نقره مقام نخست رقابت های جوانان آسیا را از آن خود کرده است. این ...
برنز ووشوی استان به نجف آباد رسید
...، خالویی و کاویان پی به عنوان مربیان تیم های اعزامی ادامه داد: امیرحسین عقیلی، محمد رضا یوسف زاده، حسین بیگی، ابوالفضل عمادی و مصطفی رضایی قهرمانان نقره ای و سجاد رستمی، مهرشاد امیری، سجاد قجاوند، آرش توکلی، پیمان امینی، عباس شیخی و جمال محرابی دارندگان عنوان برنز از این رقابت های استانی محسوب می شوند. وی با اشاره به عضویت ابوالفضل پورشبانان در تیم ووشوی نوجوانان استان برای شرکت در رقابت ...
کردستان قهرمان رقابت های دراگون بت کشور شد
به گزارش خبرنگار مهر ، نهمین دوره رقابت های دراگون بت قهرمانی کشور به مدت یک روز در مجموعه ورزشی آزادی تهران به پایان رسید. این مسابقات با شرکت 11 استان برگزار شد و تیم های حاضر در روز سه شنبه دوم آذرماه در دریاچه آزادی به رقابت پرداختند. تیم 22 نفره دراگون بت استان کردستان در این مسابقات موفق شد یک نشان طلا و برنز ماده های مختلف را کسب کند. کردستان در ماده 500 ...
برترین سوار کاران فارس شناخته شدند
به گزارش ایرنا در این پیکارها که سه شنبه در باشگاه سوارکاری دشت بهشت زرقان شیراز برگزار شد، سوارکاران شرکت کننده در رده سنی نوجوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند. در رده نوجوانان، غزل مسدد با اسب سانرایز به مقام قهرمانی دست یافت، علی کاظمی با اسب آیزنهاور نایب قهرمان شد، مهرشاد مهرپور هم با اسب بالمون بر سکوی سوم ایستاد و سارا یزدانی با اسب آنا چهارم شد همچنین در رده بزرگسالان ...
راه یافتگان به فینال مسابقات دارت جانبازان و فرزندان ایثارگران
سوم همچنین در کلاس A ویژه جانبازان نخاعی که با حضور 16 نفر برگزار شد نفرات برتر به شرح زیر صعود کردند: 1 - مهدی زمانی از استان تهران الف: مقام اول 2- قاسم رهنی از استان اصفهان: مقام دوم 3- محمد کوهانستانی از استان اصفهان: مقام سوم در کلاس B که با حضور 8 جانباز برگزار گردید اصغر جعفری از تیم تهران الف،عبدالرضا دامغانی از کرمان و منوچهر متاجی از استان ...
قهرمان جهان در رشته فری استایل: اگر پدرام در ایران دیده می شد، نمی رفت
دارنده مقام دوم اسکیت آسیا و قهرمان جهان فری استایل که سال گذشته با اسکیت خداحافظی کرده، معتقد است که نگاه داشتن بازیکنان در ایران خیلی راحت است، اما متاسفانه به این موضوع توجه نمی شود. محمد امیدواری در گفت و گو با ایسنا در مورد پدرام رنجبروکیلی قهرمان جهان 2016 که برای اتریش این مدال را به ارمغان آورده است، اظهار کرد: مادر پدرام اتریشی و پدر او ایرانی است. قبلا برای ایران رقابت می کرد ...
محمدرضا صفدریان اصفهانی قهرمان ایران شد + تصاویر
به گزارش خبرنگار ایمنا، پنجمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر و انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی، جهانی و آزاد روز پنجشنبه با حضور 30 ورزشکار از 6 استان کشور در سالن سخره نوردی شهید حریری اصفهان برگزار شد. در پایان این دوره از مسابقات، محمدرضا صفدریان از اصفهان به مقام قهرمانی رسید و مسعود زینالی و سعید محمودی هر 2 از تهران به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند. فینال این ...
اخبار روز ورزشی
فاطمه شهریاری در این رقابت ها حضور خواهد یافت.دور رفت این رقابتها از 23 تا 27 شهریورماه در بوشهر برگزار شده بود و تیم جم بوشهر که از امتیاز میزبانی بهره می برد، توانست در پایان دور رفت رقابت ها رده نخست جدول را به دست آورد، تیم اصفهان الف نیز با سه پیروزی و یک شکست حائز مقام دوم این رقابت ها شد. افتخارآفرینی اصفهانی ها در سه گانه قهرمانی غرب آسیا مسابقات دوگانه وسه گانه قهرمانی ...
شناخت شناگران برتر مسابقات دانش آموزی خوزستان
نفرات برتر هر یک از ماده ها به پایان رسید. حسنعلی افروزی زاده، رییس هیات ورزش دانش آموزی استان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: این رقابت ها دوشنبه (یکم آذرماه) با شرکت بیش از 60 شناگر در قالب هفت تیم از سراسر استان به میزبانی شهرستان امیدیه برگزار شد. وی افزود: این مسابقات در دو بخش ابتدایی و متوسطه اول به صورت انفرادی و در ...
ورود تیم ملی تکواندو نوجوانان ایران به میهن
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، در این رقابت ها تیم تکواندو دختران نوجوان ایران با کسب 4 مدال رنگارنگ قهرمان جهان و تیم ایران در مجموع پسران و دختران نایب قهرمان شد. یازدهمین دوره مسابقات تکواندو نوجوانان جهان از 26 آبان با حضور 800 تکواندوکار از 110 کشور در سالن "بیل کوپلند" شهر "بورنابی" کانادا برگزار شد که تیم تکواندو ایران در مجموع دختران و پسران بعد از کره جنوبی نایب قهرمان ...
ایستک کردستان در مشهد به مصاف هیأت رضوی می رود
در هفته چهارم مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور، تیم ایستک نماینده استان کردستان در مقابل هیئت بسکتبال خراسان رضوی قرار می گیرد. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، هفته چهارم دور رفت رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور در روز جمعه 5 آذرماه در دو گروه شمال پیگیری می شود. تیم ایستک کردستان که در بازی قبلی در مجموعه ورزشی آزادی سنندج تیم پرواز اصفهان شکست داده ...
مقام سوم مسابقات جهانی کاراته به جوان آبپخشی رسید+ عکس
به گزارش خبر استان ، مسابقات بین المللی کاراته در سبک کیوکوشین کاراته تزوکا از 29 آبان تا 1 آذر به مدت سه روز در کشور ارمنستان برگزار شد و تیم ملی ایران در و در بخش آقایان و بانوان در این مسابقات شرکت کرد. در این مسابقات بین المللی فرشاد عنبری جوان آبپخشی عضو تیم ملی در سبک کیوکوشین کاراته تزوکا توانست در وزن 70 کیلو گرم تیمی بزرگسال به مقام سوم این رقابت ها دست پیدا کند. صبح امروز نیز مراسم استقبال از این جوان قهرمان با حضور مردم ورزش دوست آبپخش برگزار شد. دانشجو نیوز ...
کسب نخستین سهمیه پنچاک سیلات زنان جهان/ شاه مرادی در پی نخستین مدال جهانی بانوان قم
اکثر مدال های تیم بانوان هیأت ورزش های رزمی استان قم از رقابت شرکت کنندگان در مسابقات رده سنی 18 تا 36 سال به دست آمد و جدال مدعیان در اوزان منهای 50، 55، 60، 65، 70، 75 و به اضافه 75 کیلوگرم لایت کنتاکت برگزار شد، زهرا شاه مرادی در این رده بار دیگر با اثبات توانایی های فنی خود بر سکوی نخست ایستاد و موفق به کسب مقام قهرمانی و نشان طلا شد. * قم بر سکوی نخست پیکارهای رزمی بانوان ایران ...
2 خبر ورزشی از استان کردستان
زنان رده های سنی جوانان و بزرگسالان به مبارزه خواهند پرداخت. این رقابت ها به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و در پایان نفرات اول هر وزن سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان ورلدگیمز لهستان را که در خرداد سال 96 برگزار می شود، بدست خواهند آورد. ** کردستان با اقتدار قهرمان رقابت های دراگون بت کشور شد نهمین دوره رقابت های دراگون بت قهرمانی کشور با شرکت 11 استان و به مدت یک روز در ...
تهران بزرگ الف قهرمان مسابقات شنا جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر کشور شد
به گزارش ایثار واحد مازندران، مسابقات شنا جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر کشور که روز گذشته سوم آذرماه در سالن ورزشی شهدای خرم آباد شهرستان تنکابن آغاز شده بود در مجموع تیمی با قهرمانی تیم شنا تهران بزرگ پایان یافت و تیم شنا جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر استانهای اصفهان و یزد مقام اول تا سوم را کسب کردند. گفتنی است تیم های شنا جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر استانهای: آذربایجان ...
دراگون بوت قهرمانی کشور آقایان؛ کردستان و مازندران قهرمان شدند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، در ماده 500 متر کردستان به عنوان نخست دست یافت و تیم های گیلان و مازندران الف دوم و سوم شدند. در ماده 200 متر مازندران الف به مقام قهرمانی رسید، بوشهر دوم شد و گیلان در ردیف سوم ایستاد. در مراسم اختتامیه این رقابت ها جوایز تیم های برتر توسط "دلداده مهربان" سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی و "محمد کنی"، رئیس انجمن دراگون بوت اهدا شد. ...
تیم ناحیه مقاومت بسیج قهرمان رقابت های کشتی آلیش راز و جرگلان شد
کیلوگرم براتی از خراسان رضوی و در رده سنگین وزن یعقوب جلایر جرگلان در این رقابت ها صاحب عناوین برتر شدند. وی با بیان اینکه 90 درصد آلیش کاران از شهرستان راز و جرگلان در این مسابقات شرکت کردند، خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات تیم ناحیه مقاومت بسیج حائز مقام اول و تیم های پهلوان عظیمی و خراسان رضوی در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند. گفتنی است در این مسابقات به نفرات اول تا سوم اوزان ...
جم بوشهر و اصفهان الف به مسابقات دور نهایی لیگ سافت بال صعود کردند
بوشهر با نتیجه 20 بر 2 اصفهان ب را شکست داد. در پایان رقابت های روز دوم از مسابقات با توجه به بارش برف و دمای زیر صفر و همچنین تعیین تکلیف صعود کنندگان به مسابقات دور نهاییلیگ سافت بال کشور سرپرست مسابقات به همراه سرپرستان تیم های حاضر در این دور از رقابت ها ضمن تشکیل جلسه ای فوق العاده تصمیم بر لغو مسابقات روز سوم این دور از رقابت ها گرفتند. بنابراین تیم های جم بوشهر و اصفهان ...
انتخاب 3 دوومیدانی کار قم برای اعزام به مسابقات نوجوانان آسیا
مختلف به منظور اعزام به رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا برگزار می شود و همانند سال های اخیر بار دیگر فرصت کسب سهمیه اعزام به مسابقات آسیایی برای دوومیدانی قم فراهم شده است. رئیس هیأت دوومیدانی استان قم تصریح کرد: نفراتی که به اردوی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان دعوت شده اند، منتخبین مسابقات سال جاری نوجوانان کشور هستند که از 12 استان به این اردو دعوت شده اند تا بهترین ها به رقابت های 2017 ...
نماینده الیگودرز قهرمان لرستان شد +تصویر
قنبری (پلدختر ) ، محمد امین بهلولی (دورود) به ترتیب عناوین اول تا هشتم را کسب نمودند. نفرات برتر این دوره ازمسابقات با هشت نفر برتر دسته دو استان به رقابت خواهند پرداخت . این دوره از مسابقات به سرداوری عباس ترابی و کمک سرداورحمید عربان ، داوران ملی فدارسیون پینگ پنگ کشور برگزار گردید. انتهای پیام/ ...
دیدار بلندقامتان ایستک کردستان با هیئت رضوی در مشهد/چشم مربیان و هوادران به امتیاز حساس این رقابت
اول بسکتبال باشگاه های کشور بدست آورده است. این رقابت ها با حضور 18 تیم برگزار می شود و با اعلام فدراسیون تیم های حاضر به صورت دو گروه 8 و 10 تیمی شمال و جنوب به رقابت می پردازند. در گروه شمال مهرام تهران، هیئت بسکتبال البرز قزوین، آرارات تهران، پارسا مشهد، هیئت بسکتبال کردستان، پرواز اصفهان، هیئت بسکتبال خراسان رضوی و قطران کاوه گرگان تهران حضور دارند. همچنین نفت ...
کردستان قهرمان رقابت های دراگون بت کشور
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، در این رقابتها تیم کردستان توانست با یک گردن آویز طلا و یک برنز بر سکوی اول این رقابتها بایستد این مسابقات با شرکت 11 استان کشوردر دریاچه آزادی تهران برگزار شد انتهای پیام/م
واحد اردبیل قهرمان مسابقات تنیس روی میز کارکنان و هیات علمی استان شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در مسابقات تنیس روی میز کارکنان و هیات علمی واحدهای استان اردبیل، تیم کارکنان واحد گرمی دوم و تیم واحد مشگین شهر به مقام سوم نایل آمد. در نتایج انفرادی نیز حسین انصاری عضو هیات علمی و قدیر موسوی کارمند واحد اردبیل اول و دوم شدند و شهرام هدایتی از واحد اردبیل و علی آقازاده از واحد گرمی مشترکا سوم شدند. تیم قهرمان به مسابقات کشوری که در بهمن سال ...